Dodaj do ulubionych

Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard...

    • zbyszekpal Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 09:51
      obserwuje od dawna sondaże i doszedłem do wniosku że liczą się OBOP i CBOS.
      Reszta , szczególnie HH nadaje się do prowadzenia statystyk ilości pcheł na
      moim psie.Też trafią kulą w płot.
    • ni-e ciekawy sondarz winny Rzad 23.05.10, 09:56
      a mu poparcie rośnie - przez 3 ostatnie lata Rząd Tuska nie zwiększył znacznie naszego bezpieczeństwa przed powodzią a mu poparcie rośnie ale ludzie nie myślą - tak samo jak rząd Kaczyńskiego nic nie zrobił jak i poprzedni z SLD
    • bezinteresowny1000 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 09:57
      Panu Tuskowi rośnie,ale jego interes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GW.TO NAJGORSZA
      SZMIRA,PEŁNA ZAKŁAMANIA,A NA FORUM SIEDZĄ I PISZĄ SAME KOMUCHY,ALE MIMO TO
      SERDECZNIE ICH POZDRAWIAM ,PONIEWAŻ NIE JESTEM TAKIM CHAMEM JAK ONI,ŻAŁOŚNI
      LUDZIE,NA CZELE Z pali kotem..........!!!!!
    • cudaktusk A najbardziej rośnie... Tuskowi, chyba... nos. 23.05.10, 09:59

      • fly7181 cudaktusk , tobie przyrosło dupsko.. 23.05.10, 10:06
        a morde,zapewne, masz jak szambo Rydzyka...
    • jola.online Rosjanka 23.05.10, 10:00
      Tuskowi rośnie….Hm…Widzę, że polakom się podoba taki styl rozmowy.
      Pozdrawiam!
      Rosjanka.
      www.youtube.com/watch?v=j11fW8X2TcI&feature=related
      • lamerka Tusk to nie Putin, bez obawy Rosjanko 23.05.10, 13:23
        • jola.online Re: Tusk to nie Putin, bez obawy Rosjanko 23.05.10, 20:18
          Pie….ć już powiedział, to dla tego rośnie….?Nasz naród bardzo
          lubi „priblatnionnyx”.
          I przeciw swojego prezydenta świętować pojechał do
          Katynia….Najważniejsze jest zacząć....
    • snooka Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:03
      Wygląda na to, że mohery doganiają pseudointeligencję z licencjatem
      w kieszeni i ważną posadą przedstawiciela handlowego :)

      A co słychać u Władzia Komorowskiego? Przemawiał już dzisiaj?
    • slaw1973 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:08
      www.youtube.com/watch?v=WwnLBClf3iM
      www.youtube.com/watch?v=sp95vih3XDM
      potencjalni wyborcy pisu w akcji
    • fly7181 cenzorniepolak, to co tu jeszcze robisz? 23.05.10, 10:09
      www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
      • realista_online Re: DEBILniepolak, to co robisz? 23.05.10, 12:48
        Nie widzisz debilu,że kwestia niszczenia wszystkiego co polskie to problem
        niezalezny od politykierskiej bieżączki ?
    • mol_chemiczny Wiedziałam, że znów do "GW" ktoś się przyczepi... 23.05.10, 10:10
      Radio zrobiło sondaż, poinformowała o tym agencja prasowa (IAR), depeszę umieszczono na portalu Agory (Gazeta.pl), a analfabeta funkcjonalny jeden z drugim (a może tak zaślepiony fanatyk jakiejś opcji politycznej?) wciąż ma przed oczami "Wyborczą" (strona WWW i płatne wydanie elektroniczne dostępne pod adresem Wyborcza.pl).
    • chu-go PO zniknie jak LigaPR, PPPP i Samoobrona 23.05.10, 10:14
      "Powódź? Jaka powódź? Nie ma się czym przejmować!"

      "W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni,
      obyci z żywiołem."

      "Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych."

      "Lokalne podtopienia, ale sytuacja jest opanowana."

      "Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do
      Bałtyku. Nie słyszałem od dłuższego czasu o powodziach, które by trwały dlużej
      niż tydzień czy dwa."
      - jeszcze pełniący obowiązki Komorowski
      ------------------------------------------------

      jak w tym dowcipie - skąd mam wiedzieć co myślę, póki nie zrozumiem tego co
      powiedziałem
      • snooka Re: PO zniknie jak LigaPR, PPPP i Samoobrona 23.05.10, 10:22
        Gajowy "Wpadka" Komorowski ciężko pracuje na swój negatywny
        elektorat. Pozwólmy mu być sobą :)
        • olewus.1 Samoobrona to naturalny koalicjant PIS-u 23.05.10, 10:31
          ten sam poziom intelektualny i moralny...
    • drugi.maja Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:30
      Te sondaże są na korzyść pana Jarosława Kaczyńskiego?Jeżeli tak to wejdz na
      wolne sondaże w internecie tam zobaczysz dopiero różnicę .Dzięki Bogu ludziom
      się otwierają oczy.
    • adamdark01 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:31
      a szkoda,bo każdy głos oddany PiSowi oynacza samobójstwo,Ty,który
      lub która głosowali za pisem, chyba żyją w świecie abstrakcji,bo jak
      można iść za kimś,kto dwa lata niszczył Polskę, kto głosuje na PiS
      jest albo,nie do rozwinięty,albo przekupiony,bo jest nie możliwe
      pojąć masohyzm,jeżeli się go nie uprawia,więc ci co głosowali i
      głosują na PiS,w moich oczach i w moim pojęciu są masohyści,bo lubią
      jak ich biją,a PiS bije. a Kaczyński się z was śmieje,bo nie brak
      durniów co na niego głosują,fe.
      pozdrawiam przyjaciół.
      adamdark.
      adamdark.
      • jorgus737 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:36
        adamdark01 napisał:

        > a szkoda,bo każdy głos oddany PiSowi oynacza samobójstwo,Ty,który
        > lub która głosowali za pisem, chyba żyją w świecie abstrakcji,bo jak
        > można iść za kimś,kto dwa lata niszczył Polskę, kto głosuje na PiS
        > jest albo,nie do rozwinięty,albo przekupiony,bo jest nie możliwe
        > pojąć masohyzm,jeżeli się go nie uprawia,więc ci co głosowali i
        > głosują na PiS,w moich oczach i w moim pojęciu są masohyści,bo lubią
        > jak ich biją,a PiS bije. a Kaczyński się z was śmieje,bo nie brak
        > durniów co na niego głosują,fe.
        > pozdrawiam przyjaciół.
        > adamdark.
        > adamdark.
        ale Ci mózg wyprało GWno z TVNnem
        • koloratura1 Wejście smoka. Lub prawie... 23.05.10, 13:29
          jorgus737 napisał:

          > ale Ci mózg wyprało GWno z TVNnem

          Nie ma to jak "argument". Merytoryczny inaczej.
      • snooka Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:43
        Typowy przykład wypranego mózgu: może jakiś konkretny przykład tej
        zniszczonej przez PiS Polski? Bo jeśli argumenty masz takie jak
        Pitera to wybacz, ale dorszem za 8,16 zł niewiele da się zniszczyć.



        • tuitam_online Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:23
          snooka napisał:

          > ale dorszem za 8,16 zł niewiele da się zniszczyć.
          Kłamiesz, wyborco PiSu! Dorsz był za 8,50!
        • koloratura1 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 13:31
          snooka napisał:

          > Typowy przykład wypranego mózgu: może jakiś konkretny przykład tej
          > zniszczonej przez PiS Polski?

          Dzięki Bogu, przez dwa lata za wiele się zniszczyć nie da....
      • moniek481 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:47
        adamdark01 napisał:

        > a szkoda,bo każdy głos oddany PiSowi oynacza samobójstwo,Ty,który
        > lub która głosowali za pisem, chyba żyją w świecie abstrakcji,bo jak
        > można iść za kimś,kto dwa lata niszczył Polskę, kto głosuje na PiS
        > jest albo,nie do rozwinięty,albo przekupiony,bo jest nie możliwe
        > pojąć masohyzm,jeżeli się go nie uprawia,więc ci co głosowali i
        > głosują na PiS,w moich oczach i w moim pojęciu są masohyści,bo lubią
        > jak ich biją,a PiS bije. a Kaczyński się z was śmieje,bo nie brak
        > durniów co na niego głosują,fe.
        > pozdrawiam przyjaciół.
        > adamdark.
        > adamdark.

        O ile się nie mylę to jednomyślne klaskanie jednej partii
        skończyło się 21 lat temu więc pozwól,że każdy NORMALNY człowiek będzie
        głosował wg.własnego uznania.A mówienie,że ktoś jest niedorozwinięty,przekupiony
        itd.jest z Twojej strony wielkim nadużyciem i niezbyt dobrze świadczy o Tobie.
        Pozdrawiam.
    • silesius.monachijski2 Facet na srodku zdjecia POkazuje Tuskowi 23.05.10, 10:31
      i Komorwskiemu (to chyba ten wojewoda): puknijscie sie w czolko cieniasy; te
      wasze "wycieczki powodziowe" juz tylko irytuja
    • chu-go Tusk i po co jeździsz? - wypadek 23.05.10, 10:34
      * (19-05-10, 16:00)



      Oficerowie BOR spieszyli się do Sandomierza gdzie w związku z powodzią
      przyleciał premier Donald Tusk. - Konwojowali ich policjanci aby sprawnie
      dotarli do Sandomierza. Około godz. 13.30 w Kleczanowie w powiecie
      sandomierskim policyjny radiowóz kia ceed uderzył w żuka. Ze wstępnych ustaleń
      wynika że kierowca żuka wymusił pierwszeństwo - informuje Zbigniew Pedrycz,
      rzecznik świętokrzyskiej policji.
      • olewus.1 chu-go, toczysz piane, psie..Po co ? 23.05.10, 10:42
        kretynizm nie boli,więc nie cierpisz....

        patrz.pl/mp3/hymn-wg-j-kaczynskiego
        • chu-go Hau, hau 23.05.10, 10:56

          Jakież oburzenie na obrazoburcze zdjęcia tu się objawiło! Niebywałe, że zdjęcia
          całkiem legalnych deutschmarek wywołają takie poruszenie, oburzenie. Wyjaśnię,
          skąd i dlaczego.

          Podczas sławnego week-endu, kiedy to Angela wraz z Władimirem oraz
          marszałkoprezydentem zwyciężali faszyzm, wydarzyło się coś bardzo ważnego dla
          finansów Europy, mianowicie umówienie ratunku dla eurostrefy. Jak donosi El Pais
          Sarkozy uderzył pięścią w stół, że mu ta cała unia na plaster, jak nie ma
          wolności, równości i braterstwa, bez solidarności. Solidarności ze słabszymi.
          Cała unia nie ma sensu, jak nie pomożemy Grecji. Angela zgodziła się z tą
          argumentacją i po wielu korowodach ogłoszono gigantyczny plan ratunkowy dla
          zagrożonych niewypłacalnością państw eurolandu, sumie wszystkich gwarancji
          kredytowych na ponad 960 mld ojro! Cała idea przypomina jako żywo euro-TARP, co
          nie dziwota, bo - jak ćwierkają wróble - został uzgodniony na wyraźne żądanie
          Obamy, który zachęcił do przystąpienia do ratunkowego funduszu (a jakże) MFW z
          kwotą 250 mld.

          Podobieństwa z TARP rychło się na tzw. rynkach rozpierzchły, bo co prawda
          Sarkozy walnął piąchą w stół, na co odezwał się prezes eurocentralbanku Trichet
          i ogłosił w nocy rozpoczęcie wykupu obligacji rządowych krajów strefy euro, do
          czego banki eurostrefy natychmiast przystąpiły. Euro zatrzymało się w swoim
          bobslejowym spadku do lolara tuż pod granicą .800 i się cofnęło. Hurra! Koniec
          świata zażegnany. Po dwóch dniach euforia wyparowała. Bilion znikł jak kamfora.
          Czy to możliwe? Owszem, jak się przyjrzeć bliżej. Co prawda przyrzeczony
          niespełna bilion wystarczyłby na deficyty budżetowe GIIPS na dwa-trzy lata, ale
          to niestety nie był bilion.

          Euro-TARP jest jedynie pustym przyrzeczeniem gotowości do udzielania kredytów
          państwom, które - podobnie jak Grecja - nie są w stanie na normalnych warunkach
          sfinansować swego rosnącego zadłużenia. Nie jest to uchwalona wielkość funduszy,
          które bank centralny uruchamia w określonej wysokości - jak było w przypadku
          amerykańskiego planu pomocy bankom. 750 mld dolarów rozpłynęło się zgodnie z
          planem w amerykańskim systemie, europejski plan stanowi jedynie zapowiedź
          takiego działania.

          Prezes Trichet złamał swoje solenne, trzykrotne przyrzeczenia, że niezależność
          centralnego banku jest święta i nikt go nie zmusi do kupowania obcych obligacji
          rządowych na polityczne zamówienie. Warygodność banku, to jak wiadomo przede
          wszystkim wiarygodność jego prezesa. Trichet, a wraz z nim ojro stało się z
          realizacją politycznego zamówienia moralnym trupem.

          Centralna rola Niemiec w planie i wymuszona pod groźbą rozpadu eurostrefy zgoda
          Angeli Merkel jest w ratowaniu Grecji (i reszty państw GIPS) wysoce znamienna.
          Niemcy broniły się przed ratowaniem peryferiów z niewiarygodnym uporem, wiedząc
          jak bardzo decyzja ta jest politycznie niepopularna. Mimo tego kanclerz Merkel
          straciła większość parlamentarną oraz w Senacie i dopiero wtedy uległa, pod
          bezpośrednią groźbą Sarkozyego. Nie zmienia to oczywistego faktu, że dalej droga
          nie będzie łatwiejsza i przekucie promes kredytowych w brzęczącą monetę
          niemiecką - a podatnik niemiecki ma ponieść ok. 1/4 ciężaru pomocy peryferiom -
          jest praktycznie wykluczone. Mówiąc prosto, Niemcy nie zgodzą się na transfer
          swoich środków budżetowych. Albo Grecja wystąpi z euro, albo zrobią to Niemcy.

          Co najgorsze w całej tej układance, a z technicznego punktu widzenia decydujące,
          euro nie jest suwerenną walutą, tylko księgową jednostką przeliczeniową. Aby
          stało się pełnoprawną walutą, najpierw pan Trichet musiałby mieć suwerenność
          fiskalną, a - jak widać po jego ostatnich występach - nie ma żadnej, bo jest
          jedynie urzędnikiem podatnym na polityczne naciski. Zero suwerenności i żadna
          koordynacja tu nie pomoże. Kraje GIIPS są technicznie bankrutami, a tzw. twarde
          jądro Unii nie jest w stanie sfinansować różnicy przez transfery fiskalne z
          prozaicznego powodu, wrodzonego skąpstwa.
          • olewus.1 chu-go.. Hau, hau..Do nogi, burku ! 23.05.10, 11:05
            'Żebyś nie wiem jak się kręcił, dupa zawsze z tyłu" psie...
    • hope37 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:39
      Dlaczego tylko w Homo Homini wychodzi takie słabe poparcie PO? Skąd oni sie
      wzięli i dlaczego OPOP. CBOS,PBS, SMG KRC czyli poważne agencje badawcze
      podają inne wyniki. Czyżby właścicielem Homo Homini był Kolega Pospieszalskiego?
      • snooka Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:55
        A rok temu przed wyborami do Parlamentu Europejskiego:

        SMG/KRC - PO 54%
        PBS - PO 53%
        GFK - PO 51%

        W wyborach 44%

        A to wstrętne, PiS-owskie Homo Homini dawało Platformie 46%.

    • jerjar Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:44
      Logika wyborców jest nieubłagana. Jakie były te dwa lata PiS-u, takie były, ale przynajmniej rzeki nie wylewały.
      • szary212 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:16
        a jednak pomimo braku wylewu - przegrali:)
      • tuitam_online Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:17
        jerjar napisał:

        > Logika wyborców jest nieubłagana. Jakie były te dwa lata PiS-u,
        takie były, ale
        > przynajmniej rzeki nie wylewały.
        i kryzysu nie było. Uups, u nas nie ma kryzysu - to tylko bezrobocie
        wzrosło o 30%.
        • koloratura1 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 13:39
          tuitam_online napisał:

          > jerjar napisał:
          >
          > > Logika wyborców jest nieubłagana. Jakie były te dwa lata PiS-u,
          > takie były, ale
          > > przynajmniej rzeki nie wylewały.

          > i kryzysu nie było.

          Ani świńskiej grypy...
    • makux15 gdzie rośnie 23.05.10, 10:51
      sondaże to lipa,na której buduje się opinie, są jak zamki na piasku lub wały na Wiśle.
    • bogda35 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:56
      po co PiS oficjalnie ma otwierac gębę ? Za Kaczyńskiego mówi
      Rydzyk,[Brudziński,Nasz Dziennik,Trwam,biskup Lepa wręcz nawołujacy do "zrywu
      narodowego " ( czy ma na mysli jakies powstanko ?) - obłuda i kłamstwo - na
      kazdym kroku. I to PO niszczy Polske - czy oszaleli z nienawisci duchowni ?
    • chwdpis51 W większości jesteśmy narodem głupków 23.05.10, 11:05
      Jak można zapomnieć rządy Jarosława Kaczyńskiego, Andrzeja Leppera i Romana Giertycha. Jak można zapomnieć dlaczego - mimo wspaniałej koniunktury na świecie, rząd Jarosława Kaczyńskiego oddał władzę! Jak można zapomnieć fundamentalne zasady Ziobry rodem od Dzierżyńskiego i Berii. Dajcie mi człowieka a znajdę paragraf albo słynne powiedzenie, za które człowiek honoru - jeśli się zapomniał, powinien strzelić sobie w łeb, mianowicie: "jeśli NIE MA DOWODÓW TO ZNACZY, ŻE ONE BYŁY TYLKO ZOSTAŁY ZNISZCZONE" . Ludzie, czy życie i historia was niczego nie nauczyła? W PiS-ie nie zmieniło się nic na lepsze (może z wyjątkiem odejścia kliku ludzi PiS-u w wyniku katastrofy). Zmieniło się na gorsze. Ci ludzie już mieli szanse rządzić i wypalili się po dwóch latach, latach permanentnej kłótni i bałaganu. Dwa lata ścigania wymyślonych w głowach psychopatów wrogów. Dojścia PiS-u do władzy może chcieć tylko ten, co źle życzy Polsce. Ten kto nie ma wyobraźni i ma gdzieś los przyszłych pokoleń. Polska nie może się staczać na dno piwnic Watykanu i nie może być poletkiem manipulacji kleru. Młodzi Polacy nie zasługują na traktowanie ich kropidłem i rządy ciemniaków bez wyobraźni. Jest jeszcze czas się zastanowić czy warto powierzyć władzę Jarosławowi Kaczyńskiemu! Moim zdaniem nie warto! A jeśli ktoś nie wierzy, niech posłucha co mówią politycy PiS-u w telewizji TRWAM i w Radiu Maryja. Tam są prawdziwi.
      • podkanclerzy no dobra a twój Stalin na ołtarze ? 23.05.10, 11:10
        ???
        • olewus.1 podkanclerzy,"twój Stalin" ? 23.05.10, 11:24
          skąd ty qurwo czerpiesz takie pomysły, z "rekolekcji" Rydzyka ,czy
          J.Kaczynskiego ?
          • podkanclerzy rozumiem że POważszy POst jest oficjalnym GW.... 23.05.10, 13:35
            ???
      • pomatolek nalatujesz na kler, a ja pragne Ci przypomniec 23.05.10, 12:18
        ze to dzieki m.in. papiezowi Polska jest wolnym krajem...

        a jesli idea IV RP jest Ci obca...przykro mi bardzo
        jesli wolisz panstwo korupcji, nieudolne od samych podstaw...

        jesli uwazasz,ze cale to przedstawienie okraglostolowe to bylo realne przejscie
        do wolnosci to zyj sobie w nieswiadomosci dalej

        patrzac na Lecha Walese i jego durne wypowiedzi smiem twierdzic,ze gdyby nie
        to,ze byl on sterowany przez sluzby specjalne nic by sam nie osiagnal...PRL-skie
        wladze w latach 80 wiedzialy,ze koniec ich jest bliski

        uwazam tez,ze pierwszym prezydentem wolnej Polski byl Ś.P. Lech Kaczynski, i
        Walesa i Kwasniewski niestety ale obaj byli umaczani w tamtym systemie
        • chwdpis51 Gdyby nie okrągły stół ...... 23.05.10, 13:06
          Nie zgodzę się, że to zasługa papieża. Gdyby nie okrągły stół nie wiadomo jaka by była teraz Polska i jak wyglądał świat. Nie kłap zatem bez sensu jako wszystkowiedzący. Nic nie wiesz i nikt nie wie. Można przypuszczać, że Polska nie była by wolna. To dzięki Wałęsie i porozumieniu przy okrągłym stole zapoczątkowany został upadek systemu. Prawdopodobnie, gdyby nie okrągły stół, tkwilibyśmy w orbicie ZSRR przez długie lata. Niestety obecnych "patriotów" nie było w czasie przemian a dziś to oni rozdają sobie zasługi. PiS jak nikt dotychczas robi kupę we własne gniazdo tylko dla władzy. Fałszuje historię licząc na głupotę. Oddanie władzy PiS-owi a szczególnie Jarosławowi Kaczyńskiemu to zbrodnia przeciwko Polsce!
    • ondrij Naszczęście zbliża się koniec PO! 23.05.10, 11:06
      Zostanie sam Tusk, ale gen. Czempiński pomoże założyć mu nową partię, a
      michnikowcy go wypromują. Partia PO to jakać POrażka!!!
      • olewus.1 ondrij, nie pisz po wolsku, naucz się polskiego ! 23.05.10, 11:26
        jełopie..
      • chwdpis51 Jeszcze ci bokiem wyjdzie to szczęście 23.05.10, 13:20
        Jeżeli masz nadzieję, że ciebie to nie dotyczy to się mylisz. Psychopaci z PiS nie zapomną o tobie. Oni nie szukają winnych. Oni mają "zbrodnie" w głowach i szukają człowieka. To możesz być ty!
      • koloratura1 Masz nadzieję, że też polecą do Smoleńska... 23.05.10, 13:48
        ...i uprą się, żeby lądować we mgle?

        ondrij napisał:

        > Naszczęście zbliża się koniec PO!
        > Zostanie sam Tusk,

        Nie weźmie udziału w eskapadzie?
    • 0721x Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:12
      z tego jasno wynika że gdyby pisiorków nie było mieliby 100% poparcie i niech
      tak się stanie!
    • tuitam_online Tuskowi może i rośnie, 23.05.10, 11:14
      też całkiem nieźle go chwilami oceniam. W porównaniu z
      Cimoszewiczem'97 Tusk'powódź 2010 wypada naprawdę nieźle.
      Na PO i tak nie zagłosuję.
      • olewus.1 Uwielbiam,jak PIS-komuchy toczą piane.... 23.05.10, 11:28
        po wyborach, pieski PIS-u będą siedzieć po kątach, liząc własne odbyty
        jak na psy przystało...
        • jorgus737 Re: Uwielbiam,jak PIS-komuchy toczą piane.... 23.05.10, 11:48
          olewus.1 napisał:

          > po wyborach, pieski PIS-u będą siedzieć po kątach, liząc własne odbyty
          > jak na psy przystało...
          na razie pianę toczą takie PO-jeby jak Ty
          • fagusp Re: Uwielbiam,jak PIS-komuchy toczą piane.... 23.05.10, 12:26
            Tak po prawdzie to pianę toczy prezes Jarosław. Nie zapominaj że to my wszyscy
            jesteśmy winni śmierci jego brata. Gdybyśmy w sondażach wyrażali poparcie dla
            kontynuacji prezydentury Lecha to ten nie musiałby się napinać w Katyniu tylko
            spokojnie rozpijałby kolejne małpki na Krakowskim Przedmieściu. Teraz kiedy nie
            ma jedynej bliskiej mu osoby przyszedł czas na rozpierduchę.
      • drojb Re: W przemówieniu JarKacza głównie zaimek 23.05.10, 22:59
        Ja, ja. (złóż do kupy, ciemny ludzie)
    • tadian A to wybory prezydenta teraz są :):):); 23.05.10, 11:25
      wiec po co te słupki:):); i tak nigdy nie wygraja do parlamentu:):):0
    • marc.pl Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 11:44
      To oznacza że polacy dążą do państwa wyznaniowego, gdyż wybierając
      PiS zostaniemy całkowicie podporządkowani władzom kościelnym.
      • biotoms Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 27.05.10, 10:32
        a wybierając PO panu Putinowi.... ty to masz łeb.... a demokrata z ciebie..... a
        intelektualista..... prawie Bartoszewski... ;)
    • jorgus737 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 11:45
      GW+TVN+PO=Front Jedności Narodu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka