zbyszekpal Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 09:51 obserwuje od dawna sondaże i doszedłem do wniosku że liczą się OBOP i CBOS. Reszta , szczególnie HH nadaje się do prowadzenia statystyk ilości pcheł na moim psie.Też trafią kulą w płot. Odpowiedz Link Zgłoś
ni-e ciekawy sondarz winny Rzad 23.05.10, 09:56 a mu poparcie rośnie - przez 3 ostatnie lata Rząd Tuska nie zwiększył znacznie naszego bezpieczeństwa przed powodzią a mu poparcie rośnie ale ludzie nie myślą - tak samo jak rząd Kaczyńskiego nic nie zrobił jak i poprzedni z SLD Odpowiedz Link Zgłoś
bezinteresowny1000 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 09:57 Panu Tuskowi rośnie,ale jego interes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GW.TO NAJGORSZA SZMIRA,PEŁNA ZAKŁAMANIA,A NA FORUM SIEDZĄ I PISZĄ SAME KOMUCHY,ALE MIMO TO SERDECZNIE ICH POZDRAWIAM ,PONIEWAŻ NIE JESTEM TAKIM CHAMEM JAK ONI,ŻAŁOŚNI LUDZIE,NA CZELE Z pali kotem..........!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fly7181 cudaktusk , tobie przyrosło dupsko.. 23.05.10, 10:06 a morde,zapewne, masz jak szambo Rydzyka... Odpowiedz Link Zgłoś
jola.online Rosjanka 23.05.10, 10:00 Tuskowi rośnie….Hm…Widzę, że polakom się podoba taki styl rozmowy. Pozdrawiam! Rosjanka. www.youtube.com/watch?v=j11fW8X2TcI&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
jola.online Re: Tusk to nie Putin, bez obawy Rosjanko 23.05.10, 20:18 Pie….ć już powiedział, to dla tego rośnie….?Nasz naród bardzo lubi „priblatnionnyx”. I przeciw swojego prezydenta świętować pojechał do Katynia….Najważniejsze jest zacząć.... Odpowiedz Link Zgłoś
snooka Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:03 Wygląda na to, że mohery doganiają pseudointeligencję z licencjatem w kieszeni i ważną posadą przedstawiciela handlowego :) A co słychać u Władzia Komorowskiego? Przemawiał już dzisiaj? Odpowiedz Link Zgłoś
slaw1973 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:08 www.youtube.com/watch?v=WwnLBClf3iM www.youtube.com/watch?v=sp95vih3XDM potencjalni wyborcy pisu w akcji Odpowiedz Link Zgłoś
fly7181 cenzorniepolak, to co tu jeszcze robisz? 23.05.10, 10:09 www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
realista_online Re: DEBILniepolak, to co robisz? 23.05.10, 12:48 Nie widzisz debilu,że kwestia niszczenia wszystkiego co polskie to problem niezalezny od politykierskiej bieżączki ? Odpowiedz Link Zgłoś
mol_chemiczny Wiedziałam, że znów do "GW" ktoś się przyczepi... 23.05.10, 10:10 Radio zrobiło sondaż, poinformowała o tym agencja prasowa (IAR), depeszę umieszczono na portalu Agory (Gazeta.pl), a analfabeta funkcjonalny jeden z drugim (a może tak zaślepiony fanatyk jakiejś opcji politycznej?) wciąż ma przed oczami "Wyborczą" (strona WWW i płatne wydanie elektroniczne dostępne pod adresem Wyborcza.pl). Odpowiedz Link Zgłoś
chu-go PO zniknie jak LigaPR, PPPP i Samoobrona 23.05.10, 10:14 "Powódź? Jaka powódź? Nie ma się czym przejmować!" "W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem." "Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych." "Lokalne podtopienia, ale sytuacja jest opanowana." "Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku. Nie słyszałem od dłuższego czasu o powodziach, które by trwały dlużej niż tydzień czy dwa." - jeszcze pełniący obowiązki Komorowski ------------------------------------------------ jak w tym dowcipie - skąd mam wiedzieć co myślę, póki nie zrozumiem tego co powiedziałem Odpowiedz Link Zgłoś
snooka Re: PO zniknie jak LigaPR, PPPP i Samoobrona 23.05.10, 10:22 Gajowy "Wpadka" Komorowski ciężko pracuje na swój negatywny elektorat. Pozwólmy mu być sobą :) Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 Samoobrona to naturalny koalicjant PIS-u 23.05.10, 10:31 ten sam poziom intelektualny i moralny... Odpowiedz Link Zgłoś
drugi.maja Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:30 Te sondaże są na korzyść pana Jarosława Kaczyńskiego?Jeżeli tak to wejdz na wolne sondaże w internecie tam zobaczysz dopiero różnicę .Dzięki Bogu ludziom się otwierają oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
adamdark01 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:31 a szkoda,bo każdy głos oddany PiSowi oynacza samobójstwo,Ty,który lub która głosowali za pisem, chyba żyją w świecie abstrakcji,bo jak można iść za kimś,kto dwa lata niszczył Polskę, kto głosuje na PiS jest albo,nie do rozwinięty,albo przekupiony,bo jest nie możliwe pojąć masohyzm,jeżeli się go nie uprawia,więc ci co głosowali i głosują na PiS,w moich oczach i w moim pojęciu są masohyści,bo lubią jak ich biją,a PiS bije. a Kaczyński się z was śmieje,bo nie brak durniów co na niego głosują,fe. pozdrawiam przyjaciół. adamdark. adamdark. Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:36 adamdark01 napisał: > a szkoda,bo każdy głos oddany PiSowi oynacza samobójstwo,Ty,który > lub która głosowali za pisem, chyba żyją w świecie abstrakcji,bo jak > można iść za kimś,kto dwa lata niszczył Polskę, kto głosuje na PiS > jest albo,nie do rozwinięty,albo przekupiony,bo jest nie możliwe > pojąć masohyzm,jeżeli się go nie uprawia,więc ci co głosowali i > głosują na PiS,w moich oczach i w moim pojęciu są masohyści,bo lubią > jak ich biją,a PiS bije. a Kaczyński się z was śmieje,bo nie brak > durniów co na niego głosują,fe. > pozdrawiam przyjaciół. > adamdark. > adamdark. ale Ci mózg wyprało GWno z TVNnem Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Wejście smoka. Lub prawie... 23.05.10, 13:29 jorgus737 napisał: > ale Ci mózg wyprało GWno z TVNnem Nie ma to jak "argument". Merytoryczny inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
snooka Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:43 Typowy przykład wypranego mózgu: może jakiś konkretny przykład tej zniszczonej przez PiS Polski? Bo jeśli argumenty masz takie jak Pitera to wybacz, ale dorszem za 8,16 zł niewiele da się zniszczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:23 snooka napisał: > ale dorszem za 8,16 zł niewiele da się zniszczyć. Kłamiesz, wyborco PiSu! Dorsz był za 8,50! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 13:31 snooka napisał: > Typowy przykład wypranego mózgu: może jakiś konkretny przykład tej > zniszczonej przez PiS Polski? Dzięki Bogu, przez dwa lata za wiele się zniszczyć nie da.... Odpowiedz Link Zgłoś
moniek481 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:47 adamdark01 napisał: > a szkoda,bo każdy głos oddany PiSowi oynacza samobójstwo,Ty,który > lub która głosowali za pisem, chyba żyją w świecie abstrakcji,bo jak > można iść za kimś,kto dwa lata niszczył Polskę, kto głosuje na PiS > jest albo,nie do rozwinięty,albo przekupiony,bo jest nie możliwe > pojąć masohyzm,jeżeli się go nie uprawia,więc ci co głosowali i > głosują na PiS,w moich oczach i w moim pojęciu są masohyści,bo lubią > jak ich biją,a PiS bije. a Kaczyński się z was śmieje,bo nie brak > durniów co na niego głosują,fe. > pozdrawiam przyjaciół. > adamdark. > adamdark. O ile się nie mylę to jednomyślne klaskanie jednej partii skończyło się 21 lat temu więc pozwól,że każdy NORMALNY człowiek będzie głosował wg.własnego uznania.A mówienie,że ktoś jest niedorozwinięty,przekupiony itd.jest z Twojej strony wielkim nadużyciem i niezbyt dobrze świadczy o Tobie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski2 Facet na srodku zdjecia POkazuje Tuskowi 23.05.10, 10:31 i Komorwskiemu (to chyba ten wojewoda): puknijscie sie w czolko cieniasy; te wasze "wycieczki powodziowe" juz tylko irytuja Odpowiedz Link Zgłoś
chu-go Tusk i po co jeździsz? - wypadek 23.05.10, 10:34 * (19-05-10, 16:00) Oficerowie BOR spieszyli się do Sandomierza gdzie w związku z powodzią przyleciał premier Donald Tusk. - Konwojowali ich policjanci aby sprawnie dotarli do Sandomierza. Około godz. 13.30 w Kleczanowie w powiecie sandomierskim policyjny radiowóz kia ceed uderzył w żuka. Ze wstępnych ustaleń wynika że kierowca żuka wymusił pierwszeństwo - informuje Zbigniew Pedrycz, rzecznik świętokrzyskiej policji. Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 chu-go, toczysz piane, psie..Po co ? 23.05.10, 10:42 kretynizm nie boli,więc nie cierpisz.... patrz.pl/mp3/hymn-wg-j-kaczynskiego Odpowiedz Link Zgłoś
chu-go Hau, hau 23.05.10, 10:56 Jakież oburzenie na obrazoburcze zdjęcia tu się objawiło! Niebywałe, że zdjęcia całkiem legalnych deutschmarek wywołają takie poruszenie, oburzenie. Wyjaśnię, skąd i dlaczego. Podczas sławnego week-endu, kiedy to Angela wraz z Władimirem oraz marszałkoprezydentem zwyciężali faszyzm, wydarzyło się coś bardzo ważnego dla finansów Europy, mianowicie umówienie ratunku dla eurostrefy. Jak donosi El Pais Sarkozy uderzył pięścią w stół, że mu ta cała unia na plaster, jak nie ma wolności, równości i braterstwa, bez solidarności. Solidarności ze słabszymi. Cała unia nie ma sensu, jak nie pomożemy Grecji. Angela zgodziła się z tą argumentacją i po wielu korowodach ogłoszono gigantyczny plan ratunkowy dla zagrożonych niewypłacalnością państw eurolandu, sumie wszystkich gwarancji kredytowych na ponad 960 mld ojro! Cała idea przypomina jako żywo euro-TARP, co nie dziwota, bo - jak ćwierkają wróble - został uzgodniony na wyraźne żądanie Obamy, który zachęcił do przystąpienia do ratunkowego funduszu (a jakże) MFW z kwotą 250 mld. Podobieństwa z TARP rychło się na tzw. rynkach rozpierzchły, bo co prawda Sarkozy walnął piąchą w stół, na co odezwał się prezes eurocentralbanku Trichet i ogłosił w nocy rozpoczęcie wykupu obligacji rządowych krajów strefy euro, do czego banki eurostrefy natychmiast przystąpiły. Euro zatrzymało się w swoim bobslejowym spadku do lolara tuż pod granicą .800 i się cofnęło. Hurra! Koniec świata zażegnany. Po dwóch dniach euforia wyparowała. Bilion znikł jak kamfora. Czy to możliwe? Owszem, jak się przyjrzeć bliżej. Co prawda przyrzeczony niespełna bilion wystarczyłby na deficyty budżetowe GIIPS na dwa-trzy lata, ale to niestety nie był bilion. Euro-TARP jest jedynie pustym przyrzeczeniem gotowości do udzielania kredytów państwom, które - podobnie jak Grecja - nie są w stanie na normalnych warunkach sfinansować swego rosnącego zadłużenia. Nie jest to uchwalona wielkość funduszy, które bank centralny uruchamia w określonej wysokości - jak było w przypadku amerykańskiego planu pomocy bankom. 750 mld dolarów rozpłynęło się zgodnie z planem w amerykańskim systemie, europejski plan stanowi jedynie zapowiedź takiego działania. Prezes Trichet złamał swoje solenne, trzykrotne przyrzeczenia, że niezależność centralnego banku jest święta i nikt go nie zmusi do kupowania obcych obligacji rządowych na polityczne zamówienie. Warygodność banku, to jak wiadomo przede wszystkim wiarygodność jego prezesa. Trichet, a wraz z nim ojro stało się z realizacją politycznego zamówienia moralnym trupem. Centralna rola Niemiec w planie i wymuszona pod groźbą rozpadu eurostrefy zgoda Angeli Merkel jest w ratowaniu Grecji (i reszty państw GIPS) wysoce znamienna. Niemcy broniły się przed ratowaniem peryferiów z niewiarygodnym uporem, wiedząc jak bardzo decyzja ta jest politycznie niepopularna. Mimo tego kanclerz Merkel straciła większość parlamentarną oraz w Senacie i dopiero wtedy uległa, pod bezpośrednią groźbą Sarkozyego. Nie zmienia to oczywistego faktu, że dalej droga nie będzie łatwiejsza i przekucie promes kredytowych w brzęczącą monetę niemiecką - a podatnik niemiecki ma ponieść ok. 1/4 ciężaru pomocy peryferiom - jest praktycznie wykluczone. Mówiąc prosto, Niemcy nie zgodzą się na transfer swoich środków budżetowych. Albo Grecja wystąpi z euro, albo zrobią to Niemcy. Co najgorsze w całej tej układance, a z technicznego punktu widzenia decydujące, euro nie jest suwerenną walutą, tylko księgową jednostką przeliczeniową. Aby stało się pełnoprawną walutą, najpierw pan Trichet musiałby mieć suwerenność fiskalną, a - jak widać po jego ostatnich występach - nie ma żadnej, bo jest jedynie urzędnikiem podatnym na polityczne naciski. Zero suwerenności i żadna koordynacja tu nie pomoże. Kraje GIIPS są technicznie bankrutami, a tzw. twarde jądro Unii nie jest w stanie sfinansować różnicy przez transfery fiskalne z prozaicznego powodu, wrodzonego skąpstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 chu-go.. Hau, hau..Do nogi, burku ! 23.05.10, 11:05 'Żebyś nie wiem jak się kręcił, dupa zawsze z tyłu" psie... Odpowiedz Link Zgłoś
hope37 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:39 Dlaczego tylko w Homo Homini wychodzi takie słabe poparcie PO? Skąd oni sie wzięli i dlaczego OPOP. CBOS,PBS, SMG KRC czyli poważne agencje badawcze podają inne wyniki. Czyżby właścicielem Homo Homini był Kolega Pospieszalskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
snooka Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:55 A rok temu przed wyborami do Parlamentu Europejskiego: SMG/KRC - PO 54% PBS - PO 53% GFK - PO 51% W wyborach 44% A to wstrętne, PiS-owskie Homo Homini dawało Platformie 46%. Odpowiedz Link Zgłoś
jerjar Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 10:44 Logika wyborców jest nieubłagana. Jakie były te dwa lata PiS-u, takie były, ale przynajmniej rzeki nie wylewały. Odpowiedz Link Zgłoś
szary212 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:16 a jednak pomimo braku wylewu - przegrali:) Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:17 jerjar napisał: > Logika wyborców jest nieubłagana. Jakie były te dwa lata PiS-u, takie były, ale > przynajmniej rzeki nie wylewały. i kryzysu nie było. Uups, u nas nie ma kryzysu - to tylko bezrobocie wzrosło o 30%. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 13:39 tuitam_online napisał: > jerjar napisał: > > > Logika wyborców jest nieubłagana. Jakie były te dwa lata PiS-u, > takie były, ale > > przynajmniej rzeki nie wylewały. > i kryzysu nie było. Ani świńskiej grypy... Odpowiedz Link Zgłoś
makux15 gdzie rośnie 23.05.10, 10:51 sondaże to lipa,na której buduje się opinie, są jak zamki na piasku lub wały na Wiśle. Odpowiedz Link Zgłoś
bogda35 Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 10:56 po co PiS oficjalnie ma otwierac gębę ? Za Kaczyńskiego mówi Rydzyk,[Brudziński,Nasz Dziennik,Trwam,biskup Lepa wręcz nawołujacy do "zrywu narodowego " ( czy ma na mysli jakies powstanko ?) - obłuda i kłamstwo - na kazdym kroku. I to PO niszczy Polske - czy oszaleli z nienawisci duchowni ? Odpowiedz Link Zgłoś
chwdpis51 W większości jesteśmy narodem głupków 23.05.10, 11:05 Jak można zapomnieć rządy Jarosława Kaczyńskiego, Andrzeja Leppera i Romana Giertycha. Jak można zapomnieć dlaczego - mimo wspaniałej koniunktury na świecie, rząd Jarosława Kaczyńskiego oddał władzę! Jak można zapomnieć fundamentalne zasady Ziobry rodem od Dzierżyńskiego i Berii. Dajcie mi człowieka a znajdę paragraf albo słynne powiedzenie, za które człowiek honoru - jeśli się zapomniał, powinien strzelić sobie w łeb, mianowicie: "jeśli NIE MA DOWODÓW TO ZNACZY, ŻE ONE BYŁY TYLKO ZOSTAŁY ZNISZCZONE" . Ludzie, czy życie i historia was niczego nie nauczyła? W PiS-ie nie zmieniło się nic na lepsze (może z wyjątkiem odejścia kliku ludzi PiS-u w wyniku katastrofy). Zmieniło się na gorsze. Ci ludzie już mieli szanse rządzić i wypalili się po dwóch latach, latach permanentnej kłótni i bałaganu. Dwa lata ścigania wymyślonych w głowach psychopatów wrogów. Dojścia PiS-u do władzy może chcieć tylko ten, co źle życzy Polsce. Ten kto nie ma wyobraźni i ma gdzieś los przyszłych pokoleń. Polska nie może się staczać na dno piwnic Watykanu i nie może być poletkiem manipulacji kleru. Młodzi Polacy nie zasługują na traktowanie ich kropidłem i rządy ciemniaków bez wyobraźni. Jest jeszcze czas się zastanowić czy warto powierzyć władzę Jarosławowi Kaczyńskiemu! Moim zdaniem nie warto! A jeśli ktoś nie wierzy, niech posłucha co mówią politycy PiS-u w telewizji TRWAM i w Radiu Maryja. Tam są prawdziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 podkanclerzy,"twój Stalin" ? 23.05.10, 11:24 skąd ty qurwo czerpiesz takie pomysły, z "rekolekcji" Rydzyka ,czy J.Kaczynskiego ? Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy rozumiem że POważszy POst jest oficjalnym GW.... 23.05.10, 13:35 ??? Odpowiedz Link Zgłoś
pomatolek nalatujesz na kler, a ja pragne Ci przypomniec 23.05.10, 12:18 ze to dzieki m.in. papiezowi Polska jest wolnym krajem... a jesli idea IV RP jest Ci obca...przykro mi bardzo jesli wolisz panstwo korupcji, nieudolne od samych podstaw... jesli uwazasz,ze cale to przedstawienie okraglostolowe to bylo realne przejscie do wolnosci to zyj sobie w nieswiadomosci dalej patrzac na Lecha Walese i jego durne wypowiedzi smiem twierdzic,ze gdyby nie to,ze byl on sterowany przez sluzby specjalne nic by sam nie osiagnal...PRL-skie wladze w latach 80 wiedzialy,ze koniec ich jest bliski uwazam tez,ze pierwszym prezydentem wolnej Polski byl Ś.P. Lech Kaczynski, i Walesa i Kwasniewski niestety ale obaj byli umaczani w tamtym systemie Odpowiedz Link Zgłoś
chwdpis51 Gdyby nie okrągły stół ...... 23.05.10, 13:06 Nie zgodzę się, że to zasługa papieża. Gdyby nie okrągły stół nie wiadomo jaka by była teraz Polska i jak wyglądał świat. Nie kłap zatem bez sensu jako wszystkowiedzący. Nic nie wiesz i nikt nie wie. Można przypuszczać, że Polska nie była by wolna. To dzięki Wałęsie i porozumieniu przy okrągłym stole zapoczątkowany został upadek systemu. Prawdopodobnie, gdyby nie okrągły stół, tkwilibyśmy w orbicie ZSRR przez długie lata. Niestety obecnych "patriotów" nie było w czasie przemian a dziś to oni rozdają sobie zasługi. PiS jak nikt dotychczas robi kupę we własne gniazdo tylko dla władzy. Fałszuje historię licząc na głupotę. Oddanie władzy PiS-owi a szczególnie Jarosławowi Kaczyńskiemu to zbrodnia przeciwko Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
ondrij Naszczęście zbliża się koniec PO! 23.05.10, 11:06 Zostanie sam Tusk, ale gen. Czempiński pomoże założyć mu nową partię, a michnikowcy go wypromują. Partia PO to jakać POrażka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 ondrij, nie pisz po wolsku, naucz się polskiego ! 23.05.10, 11:26 jełopie.. Odpowiedz Link Zgłoś
chwdpis51 Jeszcze ci bokiem wyjdzie to szczęście 23.05.10, 13:20 Jeżeli masz nadzieję, że ciebie to nie dotyczy to się mylisz. Psychopaci z PiS nie zapomną o tobie. Oni nie szukają winnych. Oni mają "zbrodnie" w głowach i szukają człowieka. To możesz być ty! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Masz nadzieję, że też polecą do Smoleńska... 23.05.10, 13:48 ...i uprą się, żeby lądować we mgle? ondrij napisał: > Naszczęście zbliża się koniec PO! > Zostanie sam Tusk, Nie weźmie udziału w eskapadzie? Odpowiedz Link Zgłoś
0721x Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 23.05.10, 11:12 z tego jasno wynika że gdyby pisiorków nie było mieliby 100% poparcie i niech tak się stanie! Odpowiedz Link Zgłoś
tuitam_online Tuskowi może i rośnie, 23.05.10, 11:14 też całkiem nieźle go chwilami oceniam. W porównaniu z Cimoszewiczem'97 Tusk'powódź 2010 wypada naprawdę nieźle. Na PO i tak nie zagłosuję. Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 Uwielbiam,jak PIS-komuchy toczą piane.... 23.05.10, 11:28 po wyborach, pieski PIS-u będą siedzieć po kątach, liząc własne odbyty jak na psy przystało... Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Re: Uwielbiam,jak PIS-komuchy toczą piane.... 23.05.10, 11:48 olewus.1 napisał: > po wyborach, pieski PIS-u będą siedzieć po kątach, liząc własne odbyty > jak na psy przystało... na razie pianę toczą takie PO-jeby jak Ty Odpowiedz Link Zgłoś
fagusp Re: Uwielbiam,jak PIS-komuchy toczą piane.... 23.05.10, 12:26 Tak po prawdzie to pianę toczy prezes Jarosław. Nie zapominaj że to my wszyscy jesteśmy winni śmierci jego brata. Gdybyśmy w sondażach wyrażali poparcie dla kontynuacji prezydentury Lecha to ten nie musiałby się napinać w Katyniu tylko spokojnie rozpijałby kolejne małpki na Krakowskim Przedmieściu. Teraz kiedy nie ma jedynej bliskiej mu osoby przyszedł czas na rozpierduchę. Odpowiedz Link Zgłoś
drojb Re: W przemówieniu JarKacza głównie zaimek 23.05.10, 22:59 Ja, ja. (złóż do kupy, ciemny ludzie) Odpowiedz Link Zgłoś
tadian A to wybory prezydenta teraz są :):):); 23.05.10, 11:25 wiec po co te słupki:):); i tak nigdy nie wygraja do parlamentu:):):0 Odpowiedz Link Zgłoś
marc.pl Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 11:44 To oznacza że polacy dążą do państwa wyznaniowego, gdyż wybierając PiS zostaniemy całkowicie podporządkowani władzom kościelnym. Odpowiedz Link Zgłoś
biotoms Re: Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najba 27.05.10, 10:32 a wybierając PO panu Putinowi.... ty to masz łeb.... a demokrata z ciebie..... a intelektualista..... prawie Bartoszewski... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Wybory 2010: PO - 37 proc., PiS - 33. A najbard... 23.05.10, 11:45 GW+TVN+PO=Front Jedności Narodu Odpowiedz Link Zgłoś