funny5 12.06.10, 09:46 W Szczecinie juz sie ochlodzilo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mar_or Jak zwykle mało dokladna prognoza IMGW 12.06.10, 11:52 Lepiej zaglądać tu: www.lowcyburz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=200&Itemid=99 lub na estofex.org/ Jak widać powyżej drugi stopień ostrzeżenia jest wydany dla woj. śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego i tam trzeba się spodziewać najsilniejszych burz. Podkarpacia i Lubelszczyzny i części Mazowsza burze też nie ominą, ale nie są to jedyne zagrożone miejsca, jak to wynika z artykułu. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright zobaczymy 20, moze byc goraco i burzowo 12.06.10, 12:56 a kraj moze utopic sie we wlasnym moczu. Glosuj na jarka, bedziesz mial jazde do konca zycia. Prezydent jaro doprowadzi Polske do nastepnego rozbioru. Odpowiedz Link Zgłoś
acid.jazz rozpuszczanie asfaltu 12.06.10, 14:56 I w czymże ten asfalt się rozpuszcza? W wodzie? W jakimś innym rozpuszczalniku? Czy w tej gazecie wykształcenie zanikło? Słownika nie używają? -------- Dopiero jak umrze ostatnie drzewo, ryba i wyschnie ostatnie źródło, ludzie zdadzą sobie sprawę, że nie da się jeść pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
shadowofeclipse Re: rozpuszczanie asfaltu 12.06.10, 18:15 Np. w wyciekającym oleju silnikowym. Odpowiedz Link Zgłoś
kwicolek Re: zobaczymy 20, moze byc goraco i burzowo 12.06.10, 15:11 koham.mihnika.copyright napisał: > a kraj moze utopic sie we wlasnym moczu. > Glosuj na jarka, bedziesz mial jazde do konca zycia. > Prezydent jaro doprowadzi Polske do nastepnego rozbioru. Jarek jest patriotą,Komorowski sprzedawczykiem i z Partii Oszustów. Więc kto może doprowadzić do rozbioru,patriota czy sprzedawczyk? Odpowiedz Link Zgłoś
karol_7 Re: zobaczymy 20, moze byc goraco i burzowo 12.06.10, 21:34 IMiGW - to jest Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej No to ja pytam co z tą gospodarką skoro co chwilę jakies powidzie są A co do prognoz to żaden instytut nie jest w stanie przewidzieć pogody dalej niż na następny dzień i to biekoniecznie dokładnie Do likwidacji bezużytecznych nierobów Odpowiedz Link Zgłoś
osmanthus Re: IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na 12.06.10, 13:14 "Wysokie temperatury mogą też utrudnić poruszanie się po drogach. W wyniku upałów może dochodzić do rozpuszczania się asfaltu, w wyniku czego samochody mogą tworzyć koleiny." ??? No, to w moim kraju jakies cuda sie dzieja bo mimo temperatur regularnie przekraczajacych 30 stopni w cieniu koleiny jakos sie na drogach nie tworza. Odpowiedz Link Zgłoś
anarchoateo Re: IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na 12.06.10, 15:07 Niestety ale w polsce nawierzchnia asfaltowa jest zawsze gorszej jakości - głowili się nad tym mądre głowy całe lata dlaczego tak jest i do tej pory nie znaleziono powodu. Mówi się czasem o polskim fenomenie asfaltu. Niektórzy uważają że polski asfalt to dowód na istnienie zjawisk paranormalnych, życia po życiu, duchów i UFO. PS. Zapraszamy do Polski :) Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel niewiedza 12.06.10, 17:45 Zjawiska paranormalne rodzą sie z otępienia umysłu i podstawowej niewiedzy. Jakieś plamki na zdjęciach itp. W Polsce nigdy nie było asfaltu bo ruscy nie opanowali technologi i lali na nawierzchnie jakieś smoły które kruszały w niskiej temp. A że 90% dróg w polsce pochodzi z socjalizmu a następne pokolenia leją tylko nowe warstwy. Pewnie żeś nigdy na oczy nie widział jak wygląda prawdziwa asfaltowa droga. Odpowiedz Link Zgłoś
osmanthus Re: IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na 12.06.10, 22:36 Zeby bylo smieszniej koleiny sie nie robia nawet tam gdzie temperatury w ciagu dnia regularnie wokol 40 stopni i gdzie transportu dokonuje sie przy pomocy tzw "road trains" (pociagow drogowych) czyli w SA oraz NT: www.roadtrains.com.au/photos_photo.php?photoid=Misc-0135 rides.webshots.com/photo/2583431390034909381gZQCoJ Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_zapracowany [...] 12.06.10, 16:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel niszczeni środowiska 12.06.10, 17:40 a psikajcie se hipokryci niech wszystko wyzdycha a my w konsekwencji za parę lat. Ważne żeby w lecie nie było komarów! Bo turysta będzie zawiedziony. P hipokryzja Odpowiedz Link Zgłoś
lightwatcher Re: niszczeni środowiska 12.06.10, 20:32 Teorie spiskowe zaczną się dopiero mnożyć w momencie kiedy opryski na komary będą robione z samolotów. W tej chwili i tak sytuacja jest napięta z powodu zwykłych smug kondensacyjnych utrzymujących się miejscami parę godzin z powodu różnicy wilgotności powietrza (tak zwane chemtrails). Odpowiedz Link Zgłoś
szczepionkipowodujaraka IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na u... 12.06.10, 20:23 not to teraz nic nie bedzie mozna jesc wszystko, bedzie w pestycydach na komary i z oprysku roslin a swoja droga to cos podejrzane ze tylko w polsce takie "anomalia pogodowe" a u sasiadow zero powodzi i churaganow... to chyba zydo/reptoidy/amerykany wala w nas harp'em a my sie zabijamy dla nich w afganistanie i iraqu i nawet wiz h_uje nie chca dac dobrze ze komor chce wycofac nas z tego bandyskiego zydo/amerykanskiego towarzystwa Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman po zjawiskach więcej owadów z gatunku - culex 12.06.10, 22:16 culex - komarowate, przenoszą czynniki zakaźne chorób takich jak gorączka Zachodniego Nilu czy malaria, w Polsce najpowszechniej występuje komar brzęczący /culex pipiens/ i komar widliszek /anopheles maculipennis/, culex pipiens może być wektorem zakażenia gorączką zachodniego nilu - o tym przestrzegają już od ubiegłego roku naukowcy z Instytutu Weterynaryjnego w Puławach i tylko premier zapewnia że nie ma niebezpieczeństwa Odpowiedz Link Zgłoś
lightwatcher Re: po zjawiskach więcej owadów z gatunku - culex 12.06.10, 22:39 Czas zakupić moskitiery na okna. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na u... 12.06.10, 22:43 u mnie trochę popadało i błysnęło, i spoko,ale przynajmniej chłodno Odpowiedz Link Zgłoś