Dodaj do ulubionych

IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na u...

12.06.10, 09:46
W Szczecinie juz sie ochlodzilo
Obserwuj wątek
    • mar_or Jak zwykle mało dokladna prognoza IMGW 12.06.10, 11:52
      Lepiej zaglądać tu:
      www.lowcyburz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=200&Itemid=99
      lub na estofex.org/
      Jak widać powyżej drugi stopień ostrzeżenia jest wydany dla woj. śląskiego,
      małopolskiego i świętokrzyskiego i tam trzeba się spodziewać najsilniejszych
      burz. Podkarpacia i Lubelszczyzny i części Mazowsza burze też nie ominą, ale
      nie są to jedyne zagrożone miejsca, jak to wynika z artykułu.
      • koham.mihnika.copyright zobaczymy 20, moze byc goraco i burzowo 12.06.10, 12:56
        a kraj moze utopic sie we wlasnym moczu.
        Glosuj na jarka, bedziesz mial jazde do konca zycia.
        Prezydent jaro doprowadzi Polske do nastepnego rozbioru.
        • acid.jazz rozpuszczanie asfaltu 12.06.10, 14:56
          I w czymże ten asfalt się rozpuszcza? W wodzie? W jakimś innym rozpuszczalniku?
          Czy w tej gazecie wykształcenie zanikło? Słownika nie używają?

          --------
          Dopiero jak umrze ostatnie drzewo, ryba i wyschnie ostatnie źródło, ludzie
          zdadzą sobie sprawę, że nie da się jeść pieniędzy.
          • shadowofeclipse Re: rozpuszczanie asfaltu 12.06.10, 18:15
            Np. w wyciekającym oleju silnikowym.
        • kwicolek Re: zobaczymy 20, moze byc goraco i burzowo 12.06.10, 15:11
          koham.mihnika.copyright napisał:

          > a kraj moze utopic sie we wlasnym moczu.
          > Glosuj na jarka, bedziesz mial jazde do konca zycia.
          > Prezydent jaro doprowadzi Polske do nastepnego rozbioru.

          Jarek jest patriotą,Komorowski sprzedawczykiem i z Partii Oszustów.
          Więc kto może doprowadzić do rozbioru,patriota czy sprzedawczyk?
          • karol_7 Re: zobaczymy 20, moze byc goraco i burzowo 12.06.10, 21:34
            IMiGW - to jest Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
            No to ja pytam co z tą gospodarką skoro co chwilę jakies powidzie są
            A co do prognoz to żaden instytut nie jest w stanie przewidzieć
            pogody dalej niż na następny dzień i to biekoniecznie dokładnie

            Do likwidacji bezużytecznych nierobów
    • osmanthus Re: IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na 12.06.10, 13:14
      "Wysokie temperatury mogą też utrudnić poruszanie się po drogach. W
      wyniku upałów może dochodzić do rozpuszczania się asfaltu, w wyniku
      czego samochody mogą tworzyć koleiny."

      ???
      No, to w moim kraju jakies cuda sie dzieja bo mimo temperatur
      regularnie przekraczajacych 30 stopni w cieniu koleiny jakos sie na
      drogach nie tworza.
      • anarchoateo Re: IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na 12.06.10, 15:07
        Niestety ale w polsce nawierzchnia asfaltowa jest zawsze gorszej jakości -
        głowili się nad tym mądre głowy całe lata dlaczego tak jest i do tej pory nie
        znaleziono powodu.
        Mówi się czasem o polskim fenomenie asfaltu.

        Niektórzy uważają że polski asfalt to dowód na istnienie zjawisk paranormalnych,
        życia po życiu, duchów i UFO.

        PS. Zapraszamy do Polski :)
        • gelbigel niewiedza 12.06.10, 17:45
          Zjawiska paranormalne rodzą sie z otępienia umysłu i podstawowej niewiedzy.
          Jakieś plamki na zdjęciach itp.

          W Polsce nigdy nie było asfaltu bo ruscy nie opanowali technologi i lali na
          nawierzchnie jakieś smoły które kruszały w niskiej temp. A że 90% dróg w polsce
          pochodzi z socjalizmu a następne pokolenia leją tylko nowe warstwy. Pewnie żeś
          nigdy na oczy nie widział jak wygląda prawdziwa asfaltowa droga.
      • osmanthus Re: IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na 12.06.10, 22:36
        Zeby bylo smieszniej koleiny sie nie robia nawet tam gdzie temperatury
        w ciagu dnia regularnie wokol 40 stopni i gdzie transportu dokonuje
        sie przy pomocy tzw "road trains" (pociagow drogowych) czyli w SA oraz
        NT:
        www.roadtrains.com.au/photos_photo.php?photoid=Misc-0135
        rides.webshots.com/photo/2583431390034909381gZQCoJ

    • prawdziwy_zapracowany [...] 12.06.10, 16:16
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • gelbigel niszczeni środowiska 12.06.10, 17:40
      a psikajcie se hipokryci niech wszystko wyzdycha a my w konsekwencji za parę lat. Ważne żeby w lecie nie było komarów! Bo turysta będzie zawiedziony. P hipokryzja
      • nchyb Re: niszczeni środowiska 12.06.10, 18:38
        tubylcy też wolą bezkomarowo...
      • lightwatcher Re: niszczeni środowiska 12.06.10, 20:32
        Teorie spiskowe zaczną się dopiero mnożyć w momencie kiedy opryski na komary
        będą robione z samolotów.
        W tej chwili i tak sytuacja jest napięta z powodu zwykłych smug kondensacyjnych
        utrzymujących się miejscami parę godzin z powodu różnicy wilgotności powietrza
        (tak zwane chemtrails).
    • szczepionkipowodujaraka IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na u... 12.06.10, 20:23
      not to teraz nic nie bedzie mozna jesc wszystko, bedzie w pestycydach na
      komary i z oprysku roslin a swoja droga to cos podejrzane ze tylko w polsce
      takie "anomalia pogodowe" a u sasiadow zero powodzi i churaganow... to chyba
      zydo/reptoidy/amerykany wala w nas harp'em a my sie zabijamy dla nich w
      afganistanie i iraqu i nawet wiz h_uje nie chca dac dobrze ze komor chce
      wycofac nas z tego bandyskiego zydo/amerykanskiego towarzystwa
    • jkredman po zjawiskach więcej owadów z gatunku - culex 12.06.10, 22:16
      culex - komarowate, przenoszą czynniki zakaźne chorób takich jak gorączka
      Zachodniego Nilu czy malaria,

      w Polsce najpowszechniej występuje komar brzęczący /culex pipiens/ i
      komar widliszek /anopheles maculipennis/,

      culex pipiens może być wektorem zakażenia gorączką zachodniego nilu - o tym
      przestrzegają już od ubiegłego roku naukowcy z Instytutu Weterynaryjnego w
      Puławach

      i tylko premier zapewnia że nie ma niebezpieczeństwa
      • lightwatcher Re: po zjawiskach więcej owadów z gatunku - culex 12.06.10, 22:39
        Czas zakupić moskitiery na okna.
    • maureen2 IMiGW ostrzega wschodnią Polskę: Uważajcie na u... 12.06.10, 22:43
      u mnie trochę popadało i błysnęło, i spoko,ale przynajmniej chłodno

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka