drmuras 02.07.10, 15:09 TVN24 sondaże Remis. Bedzie się działo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ambl Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 15:21 Ale q*wa bełkot Odpowiedz Link Zgłoś
gen_wieniawa A Jarek na to: "po trupach do celu" 02.07.10, 15:21 Nie istnieje nic czego Jarkacz nie zrobi dla władzy. Poświęciłby nawet własnego brata aby nieco zyskać w sondażach. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: A Jarek na to: "po trupach do celu" 02.07.10, 19:01 gen_wieniawa napisał: > Nie istnieje nic czego Jarkacz nie zrobi dla władzy. Poświęciłby nawet własnego > brata aby nieco zyskać w sondażach. ********************************* Zgadza się. Bez cienia zażenowania najpierw odżegnywał się od Leppera i Giertychy, by następnie robić z nimi koalicję, a potem by ich wykończyć. Kaczyński to rzeczywiście człowiek chory na władzę. Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 15:21 "Desperacja" to jest rzeczywiście odpowiednie słowo. Do ciszy wyborczej jeszcze kilka godzin. Co jeszcze nas czeka? Ślub ze Szczypińską? Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:34 ar.co napisała: > "Desperacja" to jest rzeczywiście odpowiednie słowo. Do ciszy > wyborczej jeszcze kilka godzin. Co jeszcze nas czeka? Ślub ze > Szczypińską? no Donald brał kościelny Odpowiedz Link Zgłoś
marwawa4055 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 15:31 Wybory Prezydenckie 2010. Zanim oddasz glos przypopmnij sobie: 1. Jaka polityke prowadzil Jaroslaw Kaczynski wtedy kiedy byl premierem. 2. Jak klamal mowiac ze on nie chce byc premierem poniewaz jego brat jest prezydentem. 3. W jaki sposob pozbyl sie Kazimierza Marcinkiewicza. 4. W jaki sposob koordynowal poczynania rzady kiedy Marcinkiewicz byl premierem(teczki Ziobry). 5. Wjaki sposob pozbyl sie Dorna przy pomocy insynuacji. 6. W jaki sposob oddstawil na boczny tor Gosiewskiego mowiac teraz ze to byl jego “towarzysz broni”. 7. W jaki sposob poslugiwal sie sluzbami specjalnymi dla wlasnych politycznych celow. 8. Procesy ktore przegral i pozwy ktore sad oddalil. 9. Unikanie odpowiedzi na pytania. 10. Cynizm ktorym sie posluguje aby osiagnac swoje cele. 11. Tchorzostwo ktore cechuje jego cala dzialalnosc polityczna. 12. Jego wyzszosc nad innymi(“jestem z lepszej polki”). 13. Chce kontynuowac polityke swojego brata ktory narobil tyle zla i osmieszyl Polske zagranica. 14. Przypisywanie sobie sukcesow ktore nie byly jego dzielem(obnizka podatkow-K.Marcinkiewicz). 15. Poroznianie ludzi z ktorymi wspolpracowal. 16. Wbijanie noza w plecy swoim przeciwnikom i koalicjantom. 17. Totalne oklamywanie opini publicznej. 18. Zakulisowe dzialania wobec ludzi protestujacych wobec niego. 19. Brak jakichkolwiek zasad demokracji. 20. Dzielenie narodu na lepszych i gorszych. 21. Wodzowski tryb zycia nie znajacy sprzeciwu. 22. Wykorzystywanie ludzi do konca i pozbywanie sie ich kiedy nie sa juz nic warcidla niego badz jego partii. 23. Proby pograzenia Polski w nowych konfliktach z sasiadami. 24. Korupstwo polityczne (afera Beger). 25. Zawlaszczanie majatkiem panstwowym na rzecz swojej partii i swoich “oddanych” zwolennikow. 26. Nie liczenie sie z opinia publiczna. 27. Robienie w swojej partii przystani dla politycznie skompromitowanych politykow. 28. Nie znajac realiow zycia(brak samochodu, konta, rodziny itd., itp.). 29. Mowienie klamstw i pol prawd. 30. Obiecywanie gruszek na wierzbie. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah W KONCU JARUS.. 02.07.10, 15:53 Wyjasnia dlaczego nie byl internowany,SB,,nie internowalo ludzi o przekonaniach lewicowych,ani takich co Gireka uwielbiali,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
jurber1 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:00 "...czuje skąd wieje wiatr". Przypomnę: "NIE RZUCA SIĘ SŁÓW NA WIATR" A ten kto dziś mówi coś zupełnie innego niż mówił wczoraj, powie jutro: "zapomnijmy o tym, że tak mówilem !" - tak jak było w przypadku pytania o IV Rzeczpospolitą: "nie mówmy więcej o tym, zapomnijmy o tym" (nb on mówi "IV RZECZYPOSPOLITA" - nie rzeczpospolita). Ale to nie przywróci życia Barbarze Blidzie, tym którzy bezskutecznie czekali na transplantację serca, którzy przeżyli bezsensowne poranne wyprowadzanie w kajdankach - w świetle kamer TV, którzy przy okazji stracili zdrowie... Odpowiedz Link Zgłoś
wlekawa Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:15 Kaczyński, jesli zostannie prezydentem, to przywróci WUML (uniwersytety marksimzmu-leninizmu) i będziemy studiować myśli Stalina. Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:37 wlekawa napisał: > Kaczyński, jesli zostannie prezydentem, to przywróci WUML > (uniwersytety marksimzmu-leninizmu) i będziemy studiować myśli > Stalina. to większość POpleczników,dawnej SD za czasów PZPR kończyła tzw. szkoły 1majowe Odpowiedz Link Zgłoś
zzch Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:27 Te wybory i ogólnie wybory polaków najlepiej chyba zobrazuje powiedzenie o kaczce której musi się woda nalać do ...., aby nauczyła się pływać. Polacy demokracji i odpowiedzialności za swój głos też jeszcze muszą się nauczyć. Wszyscy razem musimy to przejść. Dwa lata IV RP nie wystarczyło i uważam że PiS musi jeszcze raz wszystko wsiąść w swoje ręce aby ludzie poczuli skutki swoich decyzji. W niedzielę zwycięży Jarosław Kaczyński, któremu należy pogratulować wspaniałego wyczucia nastrojów i bardzo umiejętnie prowadzonej kampanii wyborczej która przekonała tak wiele naszych rodaków. Na marginesie, wczoraj znalazłem w sieci taki tekst. Znajdował się w rubryce Listy z morza na Dzien dobry - Tu Polska z gazetką dla polskich marynarzy. Na poklad samolotu lecacego do Smolenska wsiadl czlowiek "maly", klotliwy, przecietny prezydent, zasciankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor slow : "Spieprzaj Dziadu", "Malpa w czerwonym", "Ja Pania zalatwie", nieznajacy slow refrenu naszego hymnu... Posmiewisko nie tylko satyrykow,ale calej Europy i prezydent z rekorodowo niskim spolecznym poparciem.... W trumnie ze Smolenska przywieziono: " Wybitnego meza stanu", "Patriote", "Bohatera narodowego", "Ojca narodu", Najwiekszego Polaka", "Rownego krolom"..... Ja sie kur.. pytam, kto podmienil zwloki ? Gdzie jest cialo Kaczynskiego ??? Kris Houston Express Odpowiedz Link Zgłoś
karol195111 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:35 szkoda że za kilka godzin cisza wyborcza prezes tak pięknie daje ciała. Odpowiedz Link Zgłoś
asir-czarny-sznaucer-olbrzym Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:40 PRZYSZŁA PORA GŁOSOWAĆ NA KACZORA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:46 wykopać platfusa Bronkozaurusa Odpowiedz Link Zgłoś
wyszynekwanda Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 17:08 Kaczyński zrobi dla władzy wszystko. Pokazał to przecież tworząc koalicję z Lepperem i Giertychem. Teraz mizdrzy się do komunistów. Jego koszuklka wyborcza a la Andy Warhol z czterema twarzami ?Jarosława K. jest idealna - ten czlowiek ma wiele obilcz i tak na prawdę chodzi mu tylko o władzę. Obrzydliwość. Nowy wiersz Wojtka Młynarskiego Wiersz na 4 lipca Nie jestem żaden smarkacz, Łeb mam pokryty siwizną, Nie zagłosuję na Jarka, Bo zbyt Cię kocham Ojczyzno! Niejeden ciężar na barkach Dźwigałem, znosiłem trudy. Nie zagłosuję na Jarka, Bo dość mam kłamstw i obłudy. Gdy spytasz mnie, niedowiarka, Dlaczego? Wyznam Ci szczerze: Nie zagłosuję na Jarka, Bo w żadną zmianę nie wierzę. Skąd wiem, że wybór niedobry? Nie wierzę w zmiany oblicza, Bo nie chcę powrotu Ziobry I teczek Macierewicza. Bo nie chcę mieć prezydenta, Co straszy gejem i Żydem, Co w każdym widzi agenta, I może zaszczuć jak Blidę. Na Jarka nie oddam głosu Za czasy, gdy był premierem, Za ten upadek etosu, I koalicję z Lepperem. Za to, co wciska ludowi, Na co pozwala i sprzyja, Za to, co pisze Sakowicz I głosi Radio Maryja. Za sieć podsłuchów i haków, Wydanie walki elitom, Za to, że skłócił rodaków, Za IV Rzeczpospolitą. Dziś w duszy mej zakamarkach Odkrywam decyzji sedno: Nie zagłosuję na Jarka, Bo nie jest mi wszystko jedno. Wybaczcie drwinę i sarkazm, Odporność z wiekiem się zmniejsza. Nie zagłosuję na Jarka, Bo Polska jest najważniejsza! Odpowiedz Link Zgłoś
zmichalg1 Ja teraz widzę pana Jarkacza w nocy... 02.07.10, 17:11 ... z 12 na 13 grudnia na demonstracji pod domem gen. Jaruzelskiego. Tym razem jednak wśród sympatyków. Ciekawe, co tam powie... A szkoda, że nie odśpiewał Międzynarodówki, o co prosił go red. Wroński. Odpowiedz Link Zgłoś
fly7181 J.Kaczynski, to krew z krwi ojciec Rajmund K... 02.07.10, 18:07 Tak samo za judaszowe srebrniki sprzedał się stalinowcom... forum.gazeta.pl/forum/w,902,111166991,111186580,Re_Jak_zyli_Kaczynscy_w_latach_50_60_70_80_ych_.html........................................................... www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 18:13 Dzisiaj Jarosław Kaczyński przewidział wynik wyborów stwierdzając,że polityka to nie piłka nożna. Prezes przewiduje,że jeżeli faworyt Brazylia przegrał 1:2 z Holandią, to w niedzielę wygra faworyt Komorowski. Przewidywania prezesa mogą tylko zmienić ci co obstawiają w zakładach bukmaherskich na Jarka i by wygrać tak zagłosują wbrew sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
zew_atlantyku Radze poczytac korespondencje zagraniczna 02.07.10, 18:38 ciekawsza zdecydowanie cbrengland.wordpress.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
wronskipacewicz Komorowski z Wilczkiem , Blidą i Oleksym to co ? 02.07.10, 18:42 Za to Korwin-Mikke poparł dzisiaj Kaczyńskiego !! Brawo Korwin ! smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne- aktualizacja-13-05-2010.html Odpowiedz Link Zgłoś
kufa-62 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 19:08 KACZYŃSKIEMU WIEJE. JAK TO DZIADKOWI!GOŚĆ KTÓRY PIER.LI O MIŁOŚCI DO GIERKA.ZMIENIA POGLĄDY W CIĄGU PARU DNI.O 180' I .WYDAJE SIĘ ,ŻE KTOŚ MU UWIERZY.TO DELIKATNIE MÓWIĄC PRZECHRZTA.A, DLA MNIE. TO BŁAZENADA A.NIE "REPREZENTANT NARODU" Odpowiedz Link Zgłoś
balajanek Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 19:30 Czyżby Kaczyński chciał reaktywować ZOMO?kartki na mięso?benzynę?cukier?Jestem mniej więcej rówieśnikiem Kaczyńskiego.Czy ja pamiętam inną Polskę.Całe szczęście,że Kaczyński nigdy nie był z mojej bajki a teraz tym bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
myslacyszaryczlowiek1 [...] 02.07.10, 22:08 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
balajanek Re: To masz sklerozę i zanik pamięci 02.07.10, 23:03 Kartki na cukier zostały wprowadzone w lipcu 1976 roku pl.wikipedia.org/wiki/Kartki Odpowiedz Link Zgłoś
myslacyszaryczlowiek1 Re: To masz sklerozę i zanik pamięci 03.07.10, 00:08 Tak masz rację, Gierek dbał o wątroby rodaków, w odróżnieniu od Balcerowicza za którego panowania sprowadzano cysternami spirytus techniczny w celach konsumpcyjnych. Odpowiedz Link Zgłoś
yrek-de Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 19:51 Nein für Kaczyniski. Odpowiedz Link Zgłoś
ajatollah_rydzyk Jarkacz niech idzie w PIS-du... 02.07.10, 21:31 .. bo stanął tam, gdzie stało ZOMO gdy rozpoczynało pałowanie robotników Radomia i Ursusa ! Odpowiedz Link Zgłoś
seawolf2 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 21:56 Za chwilę cisza wyborcza, może to i dobrze, bo chyba jesteśmy tym szumem troche zmęczeni. Ale nie wszyscy- patrzę jednym okiem na TVN. Maja chłopaki zdrowie, pozazdrościć! Siedzą i wałkuja: Gierek, Kaczyński, Gierek, Kaczyński, Gierek, Gierek, siedza chłopaki od Suboticia z "Teraz My dowalimy Kaczorowi" i oburzają się na Kaczora, rozpamiętują , jakie straszne było SB, użalaja się nad Pyjasem, wspomnają ofiary komunizmu, więźniów, no, proszę, jest to wielkie zwycięstwo IV RP- nawrócili się!!!! Juz nie jest to ponowne krzyżowanie Pana Jezusa, juz nie jest to jaskiniowy, zapiekły antykomunizm, mainstream dzienikarstwa jedzie najzajadlejszym językiem IV RP! Teraz czekam na homilie TW Filozofa ( bez wiedzy i zgody), tradycyjnie przypadkiem sfilmowana przez ekipe TVN, przechodząca obok katedry, zaciekawioną dobiegającą z wnętrza muzyką organową . Wyklnie on zapewne wszystkich tajnych i jawnych współpracowników SB, łamiąc starodawnym zwyczajem świecę przed ołtarzem, ale tylko tych z czasów Gierka. Kapusie Gomułki i Jaruzelskiego nadal sa cool , a wspominanie o nich nadal jest ponownym krzyżowaniem Pana Jezusa, jak sie wyrazil przy kilku okazjach. No, chyba, ze Kaczyński powie cos dobrego i o nich, wtedy, marny los komuchów! TVN i Wyborcza rozjada ich żywcem, rozsmaruja po scenografii w studiu! Stalinięta i fejginięta zamarły w oczekiwaniu- powie coś Jarek dobrego o nich, czy też nadal będą mogli zażywać spokoju i parasola ochronnego? Łomatko- nie jestem samotny! nie jestem ostatnim antykomuchem w okolicy- chłopaki z TVN sa ze mną! panowie Sekielski i ten drugi, jak mu tam, Morozowski, jak chcecie wstąpić do pisowskiej watahy, pamiętajcie nasze hasło : damy radę , odzew: na pohybel! Księże Filozofie ( bez wiedzy i zgody) - witamy- potrzebujemy kapelana! Witam w pisowskiej watasze! seawolf.salon24.pl/ niepoprawni.pl/blog/1489/pisbolszewia-w-tvn Odpowiedz Link Zgłoś
minstrel515 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 03.07.10, 01:16 Udajesz salonowca, a poglądy masz zbieżne w 99% z tymi, co rządzili we Włoszech i w Niemczech w latach 30-tych XX wieku. Jak im było? Nie pamiętasz? Oni też sobie wycierali gęby socjalnymi hasłami i silnym państwem oraz nienawidzili mniejszości. Na szczęście to nie wróci. Stop! Odpowiedz Link Zgłoś
pjpb Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 03.07.10, 09:27 Wszyscy sobie pomarudzili. Ja raczej zadam pytanie - jakie byście Państwo doradzili Kaczyńskiemu działania dla zwiększenia szansy w wyborach? Zgaduję, że Waszym zdaniem powinien po prostu czekać, jak wybrcy zagłosują (metoda a'la Komorowski)? Od pierwszej tury było wiadomo, że kluczowy dla zwycięstwa będzie elektorat p. Napieralskiego. P. Kaczyński próbuj przejąć elektrorat pro-socjalny i post-PRL, szczególnie jego starszą część. Miłość do 'darmowej' służby zdrowia i tęsknota za Gierkiem są tej części elektroratu bardzo silne - i do tego elektoratu się zwraca Kaczyński. Co by zresztą nie powiedzieć Gierek to małe piwko w porównaniu z 'ludźmi honoru' Jaruzelskim czy Kiszczakiem... Przekoamy się jutro, na ile skuteczna to kampania - już teraz jednak widać, że całość jest znacznie skuteczniejsza, niż się ktokolwiek spodziewał - również dzięki porażającej nieudolności Komorowskiego i jego sztabu, aktywność ograniczających do wpadek i dziwienia się, że ludzie na kandydata nie chcą głosować. Zagłosuję jutro bez przekonania na Komorowskiego - wyłącznie dlatego, że PO kiedyś miało program, który popieram. To, że sam kandydat jest idealnym tłem, z charyzmą i wyrazistością kisielu, a jego partia uparcie realizuje program PSL całkowicie zapomniawszy o własnym nie poprawia mi humoru. Programu Kaczyńskiego z kolei nie popieram - tym gorzej, że mam przekonanie, że dość skutecznie by go realizował... Odpowiedz Link Zgłoś