Dodaj do ulubionych

Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr

02.07.10, 15:09
TVN24 sondaże Remis. Bedzie się działo.
Obserwuj wątek
    • ambl Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 15:21
      Ale q*wa bełkot
    • gen_wieniawa A Jarek na to: "po trupach do celu" 02.07.10, 15:21
      Nie istnieje nic czego Jarkacz nie zrobi dla władzy. Poświęciłby nawet własnego
      brata aby nieco zyskać w sondażach.
      • maruda.r Re: A Jarek na to: "po trupach do celu" 02.07.10, 19:01
        gen_wieniawa napisał:

        > Nie istnieje nic czego Jarkacz nie zrobi dla władzy. Poświęciłby nawet własnego
        > brata aby nieco zyskać w sondażach.

        *********************************

        Zgadza się. Bez cienia zażenowania najpierw odżegnywał się od Leppera i
        Giertychy, by następnie robić z nimi koalicję, a potem by ich wykończyć.
        Kaczyński to rzeczywiście człowiek chory na władzę.

    • ar.co Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 15:21
      "Desperacja" to jest rzeczywiście odpowiednie słowo. Do ciszy
      wyborczej jeszcze kilka godzin. Co jeszcze nas czeka? Ślub ze
      Szczypińską?
      • jorgus737 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:34
        ar.co napisała:

        > "Desperacja" to jest rzeczywiście odpowiednie słowo. Do ciszy
        > wyborczej jeszcze kilka godzin. Co jeszcze nas czeka? Ślub ze
        > Szczypińską?
        no Donald brał kościelny
    • marwawa4055 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 15:31
      Wybory Prezydenckie 2010.
      Zanim oddasz glos przypopmnij sobie:
      1. Jaka polityke prowadzil Jaroslaw Kaczynski wtedy kiedy byl
      premierem.
      2. Jak klamal mowiac ze on nie chce byc premierem poniewaz jego
      brat jest prezydentem.
      3. W jaki sposob pozbyl sie Kazimierza Marcinkiewicza.
      4. W jaki sposob koordynowal poczynania rzady kiedy
      Marcinkiewicz byl premierem(teczki Ziobry).
      5. Wjaki sposob pozbyl sie Dorna przy pomocy insynuacji.
      6. W jaki sposob oddstawil na boczny tor Gosiewskiego mowiac
      teraz ze to byl jego “towarzysz broni”.
      7. W jaki sposob poslugiwal sie sluzbami specjalnymi dla
      wlasnych politycznych celow.
      8. Procesy ktore przegral i pozwy ktore sad oddalil.
      9. Unikanie odpowiedzi na pytania.
      10. Cynizm ktorym sie posluguje aby osiagnac swoje cele.
      11. Tchorzostwo ktore cechuje jego cala dzialalnosc polityczna.
      12. Jego wyzszosc nad innymi(“jestem z lepszej polki”).
      13. Chce kontynuowac polityke swojego brata ktory narobil tyle
      zla i osmieszyl Polske zagranica.
      14. Przypisywanie sobie sukcesow ktore nie byly jego
      dzielem(obnizka podatkow-K.Marcinkiewicz).
      15. Poroznianie ludzi z ktorymi wspolpracowal.
      16. Wbijanie noza w plecy swoim przeciwnikom i koalicjantom.
      17. Totalne oklamywanie opini publicznej.
      18. Zakulisowe dzialania wobec ludzi protestujacych wobec niego.
      19. Brak jakichkolwiek zasad demokracji.
      20. Dzielenie narodu na lepszych i gorszych.
      21. Wodzowski tryb zycia nie znajacy sprzeciwu.
      22. Wykorzystywanie ludzi do konca i pozbywanie sie ich kiedy nie
      sa juz nic warcidla niego badz jego partii.
      23. Proby pograzenia Polski w nowych konfliktach z sasiadami.
      24. Korupstwo polityczne (afera Beger).
      25. Zawlaszczanie majatkiem panstwowym na rzecz swojej partii i
      swoich “oddanych” zwolennikow.
      26. Nie liczenie sie z opinia publiczna.
      27. Robienie w swojej partii przystani dla politycznie
      skompromitowanych politykow.
      28. Nie znajac realiow zycia(brak samochodu, konta, rodziny itd.,
      itp.).
      29. Mowienie klamstw i pol prawd.
      30. Obiecywanie gruszek na wierzbie.
    • yanfhowah W KONCU JARUS.. 02.07.10, 15:53
      Wyjasnia dlaczego nie byl internowany,SB,,nie internowalo ludzi o
      przekonaniach lewicowych,ani takich co Gireka uwielbiali,,,,
    • jurber1 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:00
      "...czuje skąd wieje wiatr". Przypomnę: "NIE RZUCA SIĘ SŁÓW NA WIATR"
      A ten kto dziś mówi coś zupełnie innego niż mówił wczoraj, powie
      jutro: "zapomnijmy o tym, że tak mówilem !" - tak jak było w
      przypadku pytania o IV Rzeczpospolitą: "nie mówmy więcej o tym,
      zapomnijmy o tym" (nb on mówi "IV RZECZYPOSPOLITA" - nie
      rzeczpospolita). Ale to nie przywróci życia Barbarze Blidzie, tym
      którzy bezskutecznie czekali na transplantację serca, którzy
      przeżyli bezsensowne poranne wyprowadzanie w kajdankach - w świetle
      kamer TV, którzy przy okazji stracili zdrowie...
    • fastnet J.k. to polityczna prostytutka 02.07.10, 16:05
      PRECZ Z PISOKOMUNĄ
    • wlekawa Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:15
      Kaczyński, jesli zostannie prezydentem, to przywróci WUML
      (uniwersytety marksimzmu-leninizmu) i będziemy studiować myśli
      Stalina.
      • jorgus737 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:37
        wlekawa napisał:

        > Kaczyński, jesli zostannie prezydentem, to przywróci WUML
        > (uniwersytety marksimzmu-leninizmu) i będziemy studiować myśli
        > Stalina.

        to większość POpleczników,dawnej SD za czasów PZPR kończyła tzw. szkoły 1majowe
    • zzch Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:27
      Te wybory i ogólnie wybory polaków najlepiej chyba zobrazuje powiedzenie o
      kaczce której musi się woda nalać do ...., aby nauczyła się pływać. Polacy
      demokracji i odpowiedzialności za swój głos też jeszcze muszą się nauczyć.
      Wszyscy razem musimy to przejść. Dwa lata IV RP nie wystarczyło i uważam że
      PiS musi jeszcze raz wszystko wsiąść w swoje ręce aby ludzie poczuli skutki
      swoich decyzji. W niedzielę zwycięży Jarosław Kaczyński, któremu należy
      pogratulować wspaniałego wyczucia nastrojów i bardzo umiejętnie prowadzonej
      kampanii wyborczej która przekonała tak wiele naszych rodaków.

      Na marginesie, wczoraj znalazłem w sieci taki tekst. Znajdował się w rubryce
      Listy z morza na
      Dzien
      dobry - Tu Polska
      z gazetką dla polskich marynarzy.

      Na poklad samolotu lecacego do Smolenska wsiadl czlowiek "maly", klotliwy,
      przecietny prezydent, zasciankowy i ksenofobiczny, mierny polityk.
      Autor slow : "Spieprzaj Dziadu", "Malpa w czerwonym", "Ja Pania
      zalatwie", nieznajacy slow refrenu naszego hymnu...
      Posmiewisko nie tylko satyrykow,ale calej Europy i prezydent z rekorodowo
      niskim spolecznym poparciem....
      W trumnie ze Smolenska przywieziono: " Wybitnego meza stanu", "Patriote",
      "Bohatera narodowego", "Ojca narodu", Najwiekszego Polaka", "Rownego krolom".....
      Ja sie kur.. pytam, kto podmienil zwloki ?
      Gdzie jest cialo Kaczynskiego ???
      Kris
      Houston Express
    • karol195111 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:35
      szkoda że za kilka godzin cisza wyborcza prezes tak pięknie daje
      ciała.
    • asir-czarny-sznaucer-olbrzym Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:40
      PRZYSZŁA PORA GŁOSOWAĆ NA KACZORA !!!
    • jorgus737 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 16:46
      wykopać platfusa Bronkozaurusa
    • wyszynekwanda Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 17:08
      Kaczyński zrobi dla władzy wszystko. Pokazał to przecież tworząc koalicję z Lepperem i Giertychem. Teraz mizdrzy się do komunistów. Jego koszuklka wyborcza a la Andy Warhol z czterema twarzami ?Jarosława K. jest idealna - ten czlowiek ma wiele obilcz i tak na prawdę chodzi mu tylko o władzę. Obrzydliwość.

      Nowy wiersz Wojtka Młynarskiego
      Wiersz na 4 lipca

      Nie jestem żaden smarkacz,
      Łeb mam pokryty siwizną,
      Nie zagłosuję na Jarka,
      Bo zbyt Cię kocham Ojczyzno!
      Niejeden ciężar na barkach
      Dźwigałem, znosiłem trudy.
      Nie zagłosuję na Jarka,
      Bo dość mam kłamstw i obłudy.
      Gdy spytasz mnie, niedowiarka,
      Dlaczego? Wyznam Ci szczerze:
      Nie zagłosuję na Jarka,
      Bo w żadną zmianę nie wierzę.
      Skąd wiem, że wybór niedobry?
      Nie wierzę w zmiany oblicza,
      Bo nie chcę powrotu Ziobry
      I teczek Macierewicza.
      Bo nie chcę mieć prezydenta,
      Co straszy gejem i Żydem,
      Co w każdym widzi agenta,
      I może zaszczuć jak Blidę.
      Na Jarka nie oddam głosu
      Za czasy, gdy był premierem,

      Za ten upadek etosu,
      I koalicję z Lepperem.
      Za to, co wciska ludowi,
      Na co pozwala i sprzyja,
      Za to, co pisze Sakowicz
      I głosi Radio Maryja.
      Za sieć podsłuchów i haków,
      Wydanie walki elitom,
      Za to, że skłócił rodaków,
      Za IV Rzeczpospolitą.
      Dziś w duszy mej zakamarkach
      Odkrywam decyzji sedno:
      Nie zagłosuję na Jarka,
      Bo nie jest mi wszystko jedno.
      Wybaczcie drwinę i sarkazm,
      Odporność z wiekiem się zmniejsza.
      Nie zagłosuję na Jarka,
      Bo Polska jest najważniejsza!

    • zmichalg1 Ja teraz widzę pana Jarkacza w nocy... 02.07.10, 17:11
      ... z 12 na 13 grudnia na demonstracji pod domem gen. Jaruzelskiego.
      Tym razem jednak wśród sympatyków.
      Ciekawe, co tam powie...
      A szkoda, że nie odśpiewał Międzynarodówki, o co prosił go red. Wroński.
      • fly7181 J.Kaczynski, to krew z krwi ojciec Rajmund K... 02.07.10, 18:07
        Tak samo za judaszowe srebrniki sprzedał się stalinowcom...

        forum.gazeta.pl/forum/w,902,111166991,111186580,Re_Jak_zyli_Kaczynscy_w_latach_50_60_70_80_ych_.html...........................................................

        www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
    • aekielski Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 18:13
      Dzisiaj Jarosław Kaczyński przewidział wynik wyborów stwierdzając,że polityka
      to nie piłka nożna. Prezes przewiduje,że jeżeli faworyt Brazylia przegrał 1:2
      z Holandią, to w niedzielę wygra faworyt Komorowski. Przewidywania prezesa
      mogą tylko zmienić ci co obstawiają w zakładach bukmaherskich na Jarka i by
      wygrać tak zagłosują wbrew sobie.
    • zew_atlantyku Radze poczytac korespondencje zagraniczna 02.07.10, 18:38
      ciekawsza zdecydowanie
      cbrengland.wordpress.com/
    • wronskipacewicz Komorowski z Wilczkiem , Blidą i Oleksym to co ? 02.07.10, 18:42
      Za to Korwin-Mikke poparł dzisiaj Kaczyńskiego !!
      Brawo Korwin !
      smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-
      aktualizacja-13-05-2010.html
    • kufa-62 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 19:08
      KACZYŃSKIEMU WIEJE. JAK TO DZIADKOWI!GOŚĆ KTÓRY PIER.LI O MIŁOŚCI DO
      GIERKA.ZMIENIA POGLĄDY W CIĄGU PARU DNI.O 180' I .WYDAJE SIĘ ,ŻE KTOŚ MU
      UWIERZY.TO DELIKATNIE MÓWIĄC PRZECHRZTA.A, DLA MNIE. TO BŁAZENADA A.NIE
      "REPREZENTANT NARODU"
      • balajanek Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 19:30
        Czyżby Kaczyński chciał reaktywować ZOMO?kartki na mięso?benzynę?cukier?Jestem
        mniej więcej rówieśnikiem Kaczyńskiego.Czy ja pamiętam inną Polskę.Całe
        szczęście,że Kaczyński nigdy nie był z mojej bajki a teraz tym bardziej.
        • myslacyszaryczlowiek1 [...] 02.07.10, 22:08
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • balajanek Re: To masz sklerozę i zanik pamięci 02.07.10, 23:03
            Kartki na cukier zostały wprowadzone w lipcu 1976 roku
            pl.wikipedia.org/wiki/Kartki
            • myslacyszaryczlowiek1 Re: To masz sklerozę i zanik pamięci 03.07.10, 00:08
              Tak masz rację, Gierek dbał o wątroby rodaków, w odróżnieniu od Balcerowicza za
              którego panowania sprowadzano cysternami spirytus techniczny w celach
              konsumpcyjnych.
    • yrek-de Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 19:51
      Nein für Kaczyniski.
    • trajkotek o Gierku? 02.07.10, 21:09
      a co ma Gierek do świńskiej dupy?
    • ajatollah_rydzyk Jarkacz niech idzie w PIS-du... 02.07.10, 21:31
      .. bo stanął tam, gdzie stało ZOMO gdy rozpoczynało pałowanie
      robotników Radomia i Ursusa !
    • seawolf2 Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 02.07.10, 21:56
      Za chwilę cisza wyborcza, może to i dobrze, bo chyba jesteśmy tym
      szumem troche zmęczeni. Ale nie wszyscy- patrzę jednym okiem na TVN.
      Maja chłopaki zdrowie, pozazdrościć! Siedzą i wałkuja: Gierek,
      Kaczyński, Gierek, Kaczyński, Gierek, Gierek, siedza chłopaki od
      Suboticia z "Teraz My dowalimy Kaczorowi" i oburzają się na Kaczora,
      rozpamiętują , jakie straszne było SB, użalaja się nad Pyjasem,
      wspomnają ofiary komunizmu, więźniów, no, proszę, jest to wielkie
      zwycięstwo IV RP- nawrócili się!!!! Juz nie jest to ponowne
      krzyżowanie Pana Jezusa, juz nie jest to jaskiniowy, zapiekły
      antykomunizm, mainstream dzienikarstwa jedzie najzajadlejszym językiem
      IV RP!

      Teraz czekam na homilie TW Filozofa ( bez wiedzy i zgody), tradycyjnie
      przypadkiem sfilmowana przez ekipe TVN, przechodząca obok katedry,
      zaciekawioną dobiegającą z wnętrza muzyką organową . Wyklnie on
      zapewne wszystkich tajnych i jawnych współpracowników SB, łamiąc
      starodawnym zwyczajem świecę przed ołtarzem, ale tylko tych z czasów
      Gierka. Kapusie Gomułki i Jaruzelskiego nadal sa cool , a wspominanie
      o nich nadal jest ponownym krzyżowaniem Pana Jezusa, jak sie wyrazil
      przy kilku okazjach. No, chyba, ze Kaczyński powie cos dobrego i o
      nich, wtedy, marny los komuchów! TVN i Wyborcza rozjada ich żywcem,
      rozsmaruja po scenografii w studiu!

      Stalinięta i fejginięta zamarły w oczekiwaniu- powie coś Jarek dobrego
      o nich, czy też nadal będą mogli zażywać spokoju i parasola ochronnego?

      Łomatko- nie jestem samotny! nie jestem ostatnim antykomuchem w
      okolicy- chłopaki z TVN sa ze mną! panowie Sekielski i ten drugi, jak
      mu tam, Morozowski, jak chcecie wstąpić do pisowskiej watahy,
      pamiętajcie nasze hasło : damy radę , odzew: na pohybel! Księże
      Filozofie ( bez wiedzy i zgody) - witamy- potrzebujemy kapelana!

      Witam w pisowskiej watasze!
      seawolf.salon24.pl/
      niepoprawni.pl/blog/1489/pisbolszewia-w-tvn
      • minstrel515 Re: Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 03.07.10, 01:16
        Udajesz salonowca, a poglądy masz zbieżne w 99% z tymi, co rządzili we
        Włoszech i w Niemczech w latach 30-tych XX wieku. Jak im było? Nie
        pamiętasz? Oni też sobie wycierali gęby socjalnymi hasłami i silnym
        państwem oraz nienawidzili mniejszości. Na szczęście to nie wróci.
        Stop!
    • pjpb Internauci: Kaczyński czuje skąd wieje wiatr 03.07.10, 09:27
      Wszyscy sobie pomarudzili. Ja raczej zadam pytanie - jakie byście Państwo
      doradzili Kaczyńskiemu działania dla zwiększenia szansy w wyborach? Zgaduję,
      że Waszym zdaniem powinien po prostu czekać, jak wybrcy zagłosują (metoda a'la
      Komorowski)? Od pierwszej tury było wiadomo, że kluczowy dla zwycięstwa będzie
      elektorat p. Napieralskiego. P. Kaczyński próbuj przejąć elektrorat
      pro-socjalny i post-PRL, szczególnie jego starszą część. Miłość do 'darmowej'
      służby zdrowia i tęsknota za Gierkiem są tej części elektroratu bardzo silne -
      i do tego elektoratu się zwraca Kaczyński. Co by zresztą nie powiedzieć Gierek
      to małe piwko w porównaniu z 'ludźmi honoru' Jaruzelskim czy Kiszczakiem...
      Przekoamy się jutro, na ile skuteczna to kampania - już teraz jednak widać, że
      całość jest znacznie skuteczniejsza, niż się ktokolwiek spodziewał - również
      dzięki porażającej nieudolności Komorowskiego i jego sztabu, aktywność
      ograniczających do wpadek i dziwienia się, że ludzie na kandydata nie chcą
      głosować.
      Zagłosuję jutro bez przekonania na Komorowskiego - wyłącznie dlatego, że PO
      kiedyś miało program, który popieram. To, że sam kandydat jest idealnym tłem,
      z charyzmą i wyrazistością kisielu, a jego partia uparcie realizuje program
      PSL całkowicie zapomniawszy o własnym nie poprawia mi humoru. Programu
      Kaczyńskiego z kolei nie popieram - tym gorzej, że mam przekonanie, że dość
      skutecznie by go realizował...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka