02.07.10, 23:16
PAMIETAJ: GLOSUJAC NA KACZYNSKIEGO GLOSUJESZ NA RYDZYKA I RADIO MARYJA -
nie popieraj takiego sekciarskiego katolicyzmu !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka