modraczek2 28.07.10, 10:42 I co ,łobuzy z PIS-u i sekty RM, czy J.Palikot kłamie, pomawia czy mówi szczerą prawde o waszych zachowaniach !?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
winiary2 Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 10:48 Panie Palikot, co prawda sposób Pana wypowiedzi razi mnie, ale.... Miejmy gdzieś takich ludzi tam pod krzyżem i nie reagujmy. Przypominają mi oni ludzi z okresu wojen krzyżowych. Tłumy głupców którzy umierali za wiarę i tych nad nimi którzy kręcili na ich wierze i głupocie swoją politykę zdobycia władzy i pieniędzy (dziś się mówi koryta) Odpowiedz Link Zgłoś
mwiercik Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:26 winiary2 napisała: > Panie Palikot, > co prawda sposób Pana wypowiedzi razi mnie, ale.... Niestety kulturalny język nie trafa do tych indywiduów Panie Palikot---mam nadzieję ,że wakacje nie będą przeszkodą w dalszym tropieniu i wyciąganiu głupot i idiotyzmów pissuarczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
m2h Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 10:49 Jedyny przytomny w tym towarzystwie wzajemnej adoracji. Brawo Panie Palikot ! www.ruchpoparciapalikota.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
slowko_komentarza Nareszcie ktoś mówi prawde w oczy ! 28.07.10, 10:51 modraczek2 napisała: > I co ,łobuzy z PIS-u i sekty RM, czy J.Palikot kłamie, pomawia czy > mówi szczerą prawde o waszych zachowaniach !?? ...................................................... Bezkarność łajdaków z sekty Rydzyka i PIS jest juz przyslowiowa Odpowiedz Link Zgłoś
elgregorius Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 10:55 Kretynizm PIS-u jest listkiem figowym dla PO. Afera z krzyżem bardziej frapuje dziennikarzy aniżeli umowa gazowa z Rosją.... Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 11:11 Skoro "aferę krzyżową" ewidentnie wywołuje PiS (z blond-wielbicielką prezesa z gazem pieprzowym na czele), a afera występuje jako listek figowy dla sprawy umowy gazowej, to aż strach wyciągać wnioski - komu zależy na ukryciu umowy gazowej?! Odpowiedz Link Zgłoś
r1111111 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 11:19 elgregorius napisał: > ... Afera z krzyżem > bardziej frapuje dziennikarzy aniżeli umowa gazowa z Rosją.... I o to zaprzyjaźnionym mediom (GW, TVN) chodzi, o to chodzi :)))))))))))))))))))))) Ktoś ma w tym interes. Kasa, kasa. Ewentualnie stanowiska, vide Gerhard Schröder. Za to Chirac potrafił odmówić forsal.pl/artykuly/394764,schroeder_chirac_prodi_gazprom_kusi_europejskich_liderow.html Odpowiedz Link Zgłoś
emerytka-super Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 29.07.10, 08:18 co ma umowa o gaz z tym o czym pan palikot chce zrobić .ma RACJE ŻE NIECH JAK NAJSZYBCIEJ ZGŁOSI TO DO PROKURATURY NA TYCH ZAJADŁYCH PSEUDO KATOLIKÓW SPOD KRZYŻA TO URAGA NAM POLAKOM JAK ONI SIE ZACHOWUJĄ JAK UBLIŻAJĄ A CIEKAWE MOŻE IM KTOS ZA TO PŁACI ,TAKIEJ NIENAWIŚCI CZŁOWIEKA CHYBA NIKT TAK NIE REPREZENTUJE JAK CI POD KRZYŻEM . JAK BY PAN KACZYŃSKI MIAŁ TROCHE ??? PRZYZWOITOŚCI TO JAKO CZŁOWIEK ?? POWINIEN SIĘ WYPOWIEDZIEĆ I ZGANIĆ TO ŁAJDACTWO .ALE JEMY TO NA RĘKĘ BO MYŚLI ŻE TAK BĘDZIE MIAŁ WIĘKSZY WPŁYW NA TĘ ZOZWRZESZCZANĄ SZARĄ MASĘ . W MOIM TERENIE WYGRAŁ KACZYŃSKI A TERAZ TYM CO MÓWIIĘ ŻE WIDZICIE NA JAKĄ OBCJĘ GŁOSOWALIŚCIE TO SIĘ WYPIERAJĄ ZE TO NIE MY , BO WSTYD IM ZA TO CO SIĘ DZIEJE. PROSZE Z UMIAREM SIE WYPOWIADAĆ A NIE PLUĆ ALBO NIE NA TEMAT PISAĆ . Odpowiedz Link Zgłoś
totyczyja Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 11:16 Popieram Pana Palikota. Ci obrońcy krzyża obrażają wszystkich kto ich nie popiera. To skandal, prokuratura powinna zająć się tym z urzędu. Nawoływanie do nienawiści i wyzywanie ludzi jest karalne. Nikt nie będzie mi mówił jakim jestem Polakiem. Nikt nie będzie mi mówił jakim jestem patriotą. Obrońcy krzyża nie są patriotami, patrioci szanują ludzi, bo szanują Polskę. Polska to mieszkańcy jej. Bez nich nie ma Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej554 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 18:28 Popieram pana Palikota. Może nie w formie, w celu działania. Pod tym krzyżem hałasuje i rozsiewa swoją nienawiść głownie ciemnota pod dyktando Rydzyka. I masz rację "totyczyja" pisząc, że "> Nikt nie będzie mi mówił jakim jestem Polakiem. Nikt nie będzie mi > mówił jakim jestem patriotą. > Obrońcy krzyża nie są patriotami, patrioci szanują ludzi, bo szanują > Polskę." Ja też jestem Polakiem i szanuję Polskę, szanuje innego Polaka. I nie krzyczę na Żyda czy Murzyna, że są antychrystami. Mnie nie interesuje jakiej są religii i wyznania. Ja szanuję każdego człowieka, i wymagam tego samego od niego. Żyjemy w takim kraju jaki sobie stworzymy, i w takim jak nas widzą inni. A widzą zabobony, ciemnotę, wszechwładny kler który w sprawie tego konkretnego krzyża woli nie mówić za głośno. Jak długo mała grupka zatwardziałych betonów będzie dążyła do wojny na górze. Tu nie chodzi o sam krzyż, tu idzie w władzę. Odpowiedz Link Zgłoś
ajakzupa stoją 28.07.10, 11:20 Stoją pod krzyżem, mają różańce w jednym ręku, a gaz - w drugim, modlą się, a w przerwach między jedną zdrowaśką a drugą znieważają spokojnych, cichych, milczących, nienagannych obserwatorów. To, rzeczywiście, draka, hańba i ohyda. Palikocie, już, już, biegiem marsz do prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
jobaz Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 11:42 Brawo Panie Pośle Palikot. Dla mnie jest Pan jedynym wśród tej całej masy nieudacznych polityków (nie wyłączając Pana kolegów z PO), który ma odwagę robić uzytek z ROZUMU!!!. W tym kraju jest to odwaga równa decyzji ladowaniu na Marsie bez skafandra areodynamicznego. Tak trzymać i nie odpuszczać; ciemnogrodowi, ludziom małym i zakłamanym oraz naszej rodzimej głupocie. Pozdrawiam i życze zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
smilkyness Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 11:45 Palikot nie "donosi" kochana moja Gazeto, ale "informuje" czy tez "zawiadamia" prokuraturę o wg popelnieniu przestepstwa, a przynajmniej wykroczenia. Tego rodzaju zachowanie w miejscu publicznym w normalnym demokratycznym kraju, w którym mam przyjemność mieszkać (dodaję dla ułatwienia, że oczywiście nie jest to Polska) zostałoby ukarane natychmiast. Czy nie dosyc już kompletnej sarmackiej samowoli tzw. obrońców krzyża? Z niepojętych przyczyn w Polsce nawet zupełny dureń i rażący antysemita może powiedziec wszystko, jeśli tylko stoi pod parasolem krzyża, przeceiż to woła o pomstę do nieba! Popieram Palikota, dobra robota! Niech w końcu ktoś uprzątnie tę polską stajnie Augiasza. Odpowiedz Link Zgłoś
stach-poraj Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:00 Stajni Augiasza nikt za nas samych nie uprzatnie. Prokuratura, swoim zwyczajem, odpowie, ze antysemickie i ksenofobiczne hasla maja "mala szkodliwosc spoleczna". Naciski, moim zdaniem, powinny byc kierowane w pierwszym rzedzie pod adresem Kosciola katolickiego, aby swoje owieczki, a raczej barany upomnial. Kosciol ponosi najwieksza odpowiedzuialnosc za to co sie w tych glowach klebi, a kiedy nie reaguje oznacza, ze sie na to godzi i z tym sie zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
smilkyness Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:35 Masz rację, niestety. Kościół ponosi wielką odpowiedzialność i nie dorasta do swojej społecznej roli. Wystarczy przypomnieć sobie, jak beztrosko ignorował antysemickie powiedzonka zmarłego ks. Jankowskiego, zamieszanie w sprawie Bubla i absolutną apatię w sprawie Rydza jego parszywego radyjka. Smutne to... Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt40 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:32 A co na to kościół, milczy, czyli popiera taką rolę krzyża? Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:19 I słusznie - na łajdactwo od tygodni uprawiane przed Pałacem Prezydenckim pod pretekstem "obrony krzyża", lub "uczczenia pamięci ofiar" już dawno trzeba było tak zareagować. Obrona wiary i krzyża niestety zawsze w tym kraju jest dla różnej maści oszołomów wygodną zasłoną do miotania obelg i znajdywaniu ujścia dla swoich frustracji i chamstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
hilton2 A jak puści bąka... 28.07.10, 12:41 A jak pruknie to też będziecie o tym wszem i wobec donosić? Ale nudy. Palikot to, Palikot tamto... Odpowiedz Link Zgłoś
he1ku Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:52 Do obrony praw człowieka i godności ludzkiej mamy policję .policja jest do utrzymywania porządku w miejscach publicznych.Takie są wskazania gdy zakładano taka organizację na która my wszyscy łożymy podatki.Policja - gdzie ona jest ?Stoi na rogatkach z radarem i kasuje za przekroczenie szybkości,a już nie reaguje na niewłaściwe zachowanie np.Roma .Morduje czarnego handlarza podróbek i co dalej ? Pod pałacem jest nielegalne zgromadzenie ludzi,w innych przypadkach potrzebne jest zawiadomienie władz dzielnicowych i policji na tego typu zgromadzenia,a tutaj ?Gdzie ta policja ?Nielegalnie postawiono krzyż na cudzym placu- gdzie władze dzielnicy i policja ?Pytań można mnożyć w niesończoność.Policja za to posiada rzecznika ,który z góry oskarża wszystkich innych poza policją .A przecież policja dopiero zajmie sie tym śledztwem, a rzecznik juz wydał wyrok.Jeden Palikot sam nie rozbije niemocy tej władzy ,on sam nie naprawi wszystkiego,tym bardziej,że posłowie z PiSu jak również z PO widzą w nim człowieka który zagraża ich niemocy i angażuje ich do myślenia lub szukania sposobu na wytłumaczenie sie z popełnionych wykroczeń. Odpowiedz Link Zgłoś
4dagome1 Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:53 Do iby wytrzezwien z nim a potem do psychiatry .Szmalcowniki . Odpowiedz Link Zgłoś
winiary2 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:52 4dagome1 napisał: > Do iby wytrzezwien z nim a potem do psychiatry .Szmalcowniki . Piłeś??? Nie pisz bo nie wiesz co piszesz. Może wytłumaczysz swój tekst bo ja go w ogóle nie rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś
dzidziol9991 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 14:15 Ballada spod Palacu Prezydenckiego. Autorem jest Pies Bobik z Blogu Bobika (www.blog-bpbika.eu) Bolszewików potomkowie, gajowi wąsaci, (na dodatek obrzezani, gdy zajrzeć do gaci), umówili się z Putinem, masony przeklęte, że rozprawią się z jedynym słusznym prezydentem. Zamówili tupolewa u tajnych kosmitów, co akurat na ten model cuś nie mieli zbytu i ta niemra Merkelowa, niech ją kara spotka, prezydenta z jego świtą wepchnęła do środka. Mgłę zdradziecką wypuścili ze swych rozpylaczy, by z Polaków nikt niczego jasno nie zobaczył, a ekipie prezydenckiej tak zmieszali w głowach, żeby na złość rozumowi kazała lądować. Kiedy poległ już prezydent nasz w akcie męczeńskim, kagiebiści go gonili po lesie smoleńskim, żeby go na ament dobić, zasię do tej zgrozy z pedałami wraz namówił ich ten łotr Sarkozy. Już się cieszy banda tusków, wilcze pieśni wyje, bo najlepszy prawy Polak umarł i nie żyje, a Obama błysk radości wypuszcza spod powiek, że mu szyków nie popsuje biały wielki człowiek. Lecz za wczesna podła radość tych parszywych gości, jeszcze w kraju są obrońcy prawdziwej polskości, którzy znajdą jakiś sposób na te krętki blade i odważnie napiętnują narodową zdradę. Pod tym krzyżem, pod tym znakiem i pod tym Pałacem z platformerskim policzymy się każdym pajacem, butem każdą nienawistną obijemy mordę, co szwargocze po obcemu o mental disorder. Wreszcie żydki i cyklisty zamkną durne japy, kiedy prawy Naród sprawy weźmie w swoje łapy, naród lewy zaś najlepiej niechaj boska łaska wyprowadzi tylnym wyjściem gdzieś na Madagaskar. Wtedy szybko tu powszechna szczęśliwość nastanie, żaden rusek nam nie wmiesza się w chocholi taniec, żadna nam brukselska ciota nie będzie ubliżać i w ogóle już niczego nie będzie - prócz krzyża Odpowiedz Link Zgłoś
smilkyness Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 16:44 Hehehehe! Dobre :)) Odpowiedz Link Zgłoś
wyszynekwanda Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:58 I to jest właśnie prawdziwa morda PIS i elektoratu tej partii. Nienawiść jest najważniejsza bo jest orężem Kaczyńskiego. Pozwala dzielić i wykluczać. Cóż, sam Jarek z bulterierami określa swój elektorat jako "ciemny lud" i ma rację. Tłuszcza poczuła siłę, TVP pokazała ich jako partiotów, Janko Muzykant Pośpieszalski podpuścił i mamy tępą, ksenofobiczną, dyszącą z nienawiści masę, która uznała, że ma prawo decydować o przestrzeni publicznej i symbolicznej w Warszawie. Poziom tych ludzi mówi sam za siebie, tylko co oni robią pod Pałacem Prezydenckim? Rozumiem, że są wizytówka naszego narodu. Obcokrajowcom, którzy może jedyny raz odwiedzą nasz kraj wryją sie w pamięć wymachujący pięściami i różańcami, spienieni z nienawiści fanatycy. Cóż się dziwić, skoro powstaje polityczny zespól dyletantów z człowiekiem pokroju Macierewicza, który mentalnie się od tłumu pod krzyżem nie różni. Odpowiedz Link Zgłoś
4dagome1 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:04 wyszynek ty jesteś debil Odpowiedz Link Zgłoś
wyszynekwanda Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:48 Akurat z Twoich ust to cudowny komplement. Reprezentują Cię tacy ludzie jak tłuszcza pod krzyżem, Macierewicz, Brudziński, Kempa, Ziobro. Dla nich każdy człowiek myslący inaczej niż oni jest debilem (to i tak szczyt kultury)... Typowe jest też stosowanie wycieczek osobistych. Mój wpis nie dotyczył polemiki z 4dagome1, więc racz na przyszłość nie obrażać innych. Nikt Ci nie broni pisac swoich poglądów - tutaj panuje wolność słowa, dlatego cyngielki pisowskie sa takie niegrzeczne i prostackie... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Chyba najgorzej to być chamem, nieprwdaż? 28.07.10, 13:50 4dagome1 napisał: > wyszynek ty jesteś debil Czyżby? Pisze całkiem rozsądnie. Czego na pewno nie da się powiedzieć o Twoim chamskim poście. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: pismak koloratura the first 30.07.10, 08:52 lks17 napisał: > i wszystko jasne Co jasne, oprócz Twych ewidentnych skłonności do chamstwa? PS.: Osobnicy, choć trochę inteligentni, jeśli nie mają nic do powiedzenia - milczą. Odpowiedz Link Zgłoś
jajecznicazpomidorami Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 12:59 A ja też nie lubię zydów .I mam do tego prawo .Kto mi to zabroni .Antysemityzm wymysliło przedsiębiorstwo Holokaust w celu dojenia panstw i narodów z gotówki .Czy w konstytucji Polski jest artykuł który mówi ,że nie wolno mi nielubieć żydów .Tym wszystim przykrywa się nieudolnośc rządu - i podwtyżki podatków akcyzy itd ,A co mnie obchodzi PIS ,Po rządzi już 3 lata .MIały być szuflady pełne ustaw a jest zamiast tego ten cham i prostak idol buraków Paligłup . Odpowiedz Link Zgłoś
smilkyness Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 16:52 jajecznicazpomidorami napisał: > A ja też nie lubię zydów .I mam do tego prawo .Kto mi to zabroni .Antysemityzm > wymysliło przedsiębiorstwo Holokaust w celu dojenia panstw i narodów z gotówki > .Czy w konstytucji Polski jest artykuł który mówi ,że nie wolno mi nielubieć > żydów .Tym wszystim przykrywa się nieudolnośc rządu - i podwtyżki podatków > akcyzy itd ,A co mnie obchodzi PIS ,Po rządzi już 3 lata .MIały być szuflady > pełne ustaw a jest zamiast tego ten cham i prostak idol buraków Paligłup . A ja bardzo załuję, że w Konstytucji nigdzie nie figuruje zapis, że obywateli polskich z IQ niższym niż 50 powinno się od razu rostrzelać. Nie byłoby wtedy na forum wpisów podobnego do powyższego. Nie byłoby też bereciarzy-słuchaczy Radia Maryja. Nie byłoby projektów kaczych pomników i wiadomych zespołów prowadzonych przez czubków...... No cóż...pomarzyc każdemu wolno! Odpowiedz Link Zgłoś
emerytka-super Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 29.07.10, 08:34 jajecznicazpomidorami napisał: > A ja też nie lubię zydów .I mam do tego prawo .Kto mi to zabroni .Antysemityzm > wymysliło przedsiębiorstwo Holokaust w celu dojenia panstw i narodów z gotówki > .Czy w konstytucji Polski jest artykuł który mówi ,że nie wolno mi nielubieć > żydów .Tym wszystim przykrywa się nieudolnośc rządu - i podwtyżki podatków > akcyzy itd ,A co mnie obchodzi PIS ,Po rządzi już 3 lata .MIały być szuflady > pełne ustaw a jest zamiast tego ten cham i prostak idol buraków Paligłup . TO TY JESTEŚ TEN PRZYGŁUP ALBO JESTEŚ BARDZO INTELIGENTNY TYLKO TAK DLA ROZRYWKI PISZESZ . A NIE PISZESZ NA TEMAT . MY TERAZ NIE O RZĄDZIE TYLKO O NINAWISTNYCH LUDZIACH SPOD KRZYŻA .??????!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom-z-radia-maryja Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:03 łze jak bura suka Dorna, skłąmał chocby rzucając cień na śp prezydenta RP ze ten leciał do Katynia pijany co sekcja zwłok to wykluczyła Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Nie wykluczyła, bo wykluczyć nie miała szans... 28.07.10, 13:58 oszolom-z-radia-maryja napisał: > łze jak bura suka Dorna, skłąmał chocby rzucając cień na śp prezydenta RP ze te > n leciał do Katynia pijany co sekcja zwłok to wykluczyła Skłamał? On tylko pytał. PS.: Do momentu sekcji zwłok niewielka przyjęta ilość alkoholu mogła zostać wchłonięta... Pamiętać należy, że pisprezydent był osobnikiem wielce mikrej postury... Odpowiedz Link Zgłoś
nocozabrednie Re: Nie wykluczyła, bo wykluczyć nie miała szans. 28.07.10, 14:18 koloratura1 napisała: > oszolom-z-radia-maryja napisał: > > > łze jak bura suka Dorna, skłąmał chocby rzucając cień na śp prezydenta RP > ze te > > n leciał do Katynia pijany co sekcja zwłok to wykluczyła > > Skłamał? On tylko pytał. > > PS.: Do momentu sekcji zwłok niewielka przyjęta ilość alkoholu mogła zostać wch > łonięta... > Pamiętać należy, że pisprezydent był osobnikiem wielce mikrej postury... --------------------------------------------------------------------- Całkiem nieźle koloratura1. "Pamiętać należy, że pisprezydent był osobnikiem wielce mikrej postury..." Pisprezydent - Kaczyński? POprezydent - Komorowski? W jakim ty świecie żyjesz? Prezydent jest prezydentem nie ważne z jakiej opcji. Tak jak Hitler był kanclerzem Niemiec. Kto tu brednie wypisuje geniuszu mikrej postury? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Gratuluję! 30.07.10, 08:56 nocozabrednie napisał: > Całkiem nieźle koloratura1. > "Pamiętać należy, że pisprezydent był osobnikiem wielce mikrej > postury..." > Pisprezydent - Kaczyński? POprezydent - Komorowski? (...itd) Każdym postem potwierdzasz, że genialnie wybrałeś/łaś swego nicka. Odpowiedz Link Zgłoś
balderbar Re: Gratuluję! 30.07.10, 22:03 koloratura1, ale jebie od ciebie gównem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 16:46 raz był trzeźwy i co z tego Odpowiedz Link Zgłoś
emerytka-super Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 29.07.10, 08:37 oszolom-z-radia-maryja napisał: > łze jak bura suka Dorna, skłąmał chocby rzucając cień na śp prezydenta RP ze te > n leciał do Katynia pijany co sekcja zwłok to wykluczyła PAN PALIKOT NIE PISAŁ ŻE LECIAŁ PIJANY TYLKO SIE PYTAŁ , A TO ZROBIŁ DOBRZE ŻE PYTA . a np twoje dziecko lub żona gdzieś wychodzi i wraca nie tak jak powinna to chyba też sie pytasz - gdzie byłaś ,co robiłaś i co snujesz domysły a może ????? cos tak ??? i tak dalej . więc najpierw pomyśl a potem pisz durne wywody Odpowiedz Link Zgłoś
welda Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:20 Pan Janusz Palikot jest jedynym posłem, któremu nie brak odwagi na krytykę "świętych krów" i "równiejszych". Czy inni posłowie mają bielmo na oczach, czy są tam tylko dla kasy? Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:37 welda napisał: > Czy inni posłowie mają bielmo na oczach, czy są tam tylko dla kasy? Kasa skutecznie zastępuje im bielmo. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 14:01 welda napisał: > Pan Janusz Palikot jest jedynym posłem, któremu nie brak odwagi na krytykę > "świętych krów" i "równiejszych". Czy inni posłowie mają bielmo na oczach, czy > są tam tylko dla kasy? Na pewno wiedzą, gdzie stoją konfitury... Odpowiedz Link Zgłoś
nocozabrednie Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:23 To dość ciekawe, że jedynie Paligłup wpadł na myśl o łamaniu prawa przez tych fanatyków spod pałacu prezydenckiego. A co z resztą polityków z prawniczym wykształceniem? Nie ma takich? Paliłeb ukończył przecież filozofię. Czyżby jedyny co zna kodeks karny? Dlaczego tak WIELKI HUMANISTA musi walczyć o słuszne sprawy w osamotnieniu? WSPANIAŁY OBYWATEL! Odpowiedz Link Zgłoś
malpa-z-paryza czy tylko Palikot zna prawo? 28.07.10, 13:36 dlaczego wczesniej NIKT nie zrobil porzadku z ta graja ludzi? Przeciez to jest miejsce publiczne! To jest plama i wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: czy tylko Palikot zna prawo? 28.07.10, 14:03 malpa-z-paryza napisała: > dlaczego wczesniej NIKT nie zrobil porzadku z ta graja ludzi? Niechby spróbował! Zatłukliby go różańcami. Odpowiedz Link Zgłoś
apodemik chwała Tuskowi 28.07.10, 13:38 Chwała Tuskowi, bo powstało na salonach wrażenie, że chłopiec dorasta i zaczyna rozumieć, do czego służy władza. No, ale najpierw musi zniszczyć PiS, usunąć bulwersujący Palikota i Senyszyn krzyż, zabetonować aferę hazardową i parę niemiłych władzy rzeczy. Potem już tylko będą reformy i reformy reform Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 13:40 jorgus737 napisał: > co by się stało > gdyby jego [Komorowskiego] wystąpienie w sprawie krzyża wyglądało tak :po wielu rozmowach z > ...... ustaliliśmy że w dniu .... krzyż zostanie uroczyście przeniesiony do > ... zaś w jego miejscu powstanie .... , Nie, "w jego miejsce" nie powstanie nic. Okolice Pałacu (zabytek wysokiej klasy) nie są miejscem do ustawiania żadnego badziewia. Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Jorgus737 już usunęli, ale... 28.07.10, 14:01 Ty, Koloraturo1, piszesz podobne bzdury... Tablica może być wmurowana w ścianę budynków okalających pałac prezydencki, aby dostępna była w każdej chwili i dla każdego. Nikt takiej formy nie zakwestionował, co zrobiono w stosunku do pomnika. I wcale nie dziwi taka reakcja, bo postawienie pomnika musiałoby wiązać się z usunięciem obecnego cokołu ks. Poniatowskiego, nie wyobrażasz sobie chyba, że jeden mógłby stanąć przy drugim... Krzyż powinien być przeniesiony, pałac prezydencki nie jest posiadłością żadnej wiary, natomiast jest budynkiem reprezentacyjnym Polski, w którym przyjmowane są głowy państw o różnym charakterze wiary i nie zawsze katolickiej, co mogłoby uwłaczać godności ich przedstawicieli. Krzyż należy do kościoła katolickiego i miejsce jego na terenie do nich przylegających. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Jorgus737 już usunęli, ale... 28.07.10, 14:14 zenutek napisała: > Ty, Koloraturo1, piszesz podobne bzdury... Niewykluczone, nie mam patentu na mądrość. Ale czy mógłbyś sprecyzować? > Tablica może być > wmurowana w ścianę budynków okalających pałac prezydencki, aby > dostępna była w każdej chwili i dla każdego. Nie; a - w ogóle - po co? > postawienie pomnika musiałoby wiązać się z > usunięciem obecnego cokołu ks. Poniatowskiego, nie wyobrażasz sobie > chyba, że jeden mógłby stanąć przy drugim... Ja sobie nie wyobrażam jakiejkolwiek ingerencji w tym zabytkowym kompleksie; nie tylko ustawiania krzyży, pomników czy obelisków, ale nawet - wieszania jakichkolwiek tablic. Odpowiedz Link Zgłoś
smilkyness Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 16:43 Hehehehe! Dokładnie! Badziewiu mówimy NIE Czemu te cholerne berety nie siedzą po prostu w kościołach albo gdzieś w zacisznych salkach przy zakrystii wespół z proboszczem, ględząc bez przerwy o jednym i tym samym i odmawiając godzinki? Odpowiedz Link Zgłoś
pablobodek Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 29.07.10, 19:37 smilkyness napisała: > > Czemu te cholerne berety nie siedzą po prostu w kościołach albo gdzieś w zacisz > nych salkach przy zakrystii wespół z proboszczem, ględząc bez przerwy o jednym > i tym samym i odmawiając godzinki? Czemu nie siedzą ? Myślę, że znasz sam odpowiedź. To jest walka o władzę i wpływy w Polsce. Robią to czego oczekują od nich duszpasterze. Czy słyszałeś, żeby Rydzyk czy inny Dziwisz odwołali swoje hufce z ulicznych burd, w imię porządku we wspólnym państwie ?? Tyle, że ci funkcjonariusze Krk powodują przyspieszone zeświecczenie Polski, może więc są agentami wrogów Watykanu, swoistymi Wallenrodami ??!! Odpowiedz Link Zgłoś
w1958 Synalek szmalcownika. 28.07.10, 13:59 A może tak opowie o swoim tatusiu który dorobił się wydawania do gazu żydów podczas drugiej wojny światowej? Tatus zbił na tym niezły biznes z którego synalek do dzis korzysta. Odpowiedz Link Zgłoś
mietek2346 Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 14:19 no wreszcie bedzie spokoj z Polikotem,atak na krzyz i sp.tzw.pana prezydenta wyczerpuje znamiona zbrodni obrazy uczuc religijnych i PAN POlikot napewno zawisnie na szubienicy Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 15:31 mietek2346 napisał: > no wreszcie bedzie spokoj z Polikotem,atak na krzyz i sp.tzw.pana > prezydenta wyczerpuje znamiona zbrodni obrazy uczuc religijnych i > PAN POlikot napewno zawisnie na szubienicy O ile wcześniej nie strzeli w niego piorun. Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Palikot donosi na obrońców krzyża 28.07.10, 14:22 "szanowna Gazeto"co takiego było niestosownego w moim komentarzu że został skasowany?nie dość że nikogo nie obrażał to był głosem rozsądku w omawianej sprawie,wraca cenzura? a może u Was zawsze była dla wpisów niezgodnych z Waszą linią? Odpowiedz Link Zgłoś
jorgus737 Re: @jorgus737 rozsądny to oksymoron 28.07.10, 17:15 rysiopysio napisał: > już kiedyś Ci mówiłem żebyś dokończył sygnaturkę słowami "i przyszło peło i resztę wzięło" Odpowiedz Link Zgłoś