0721x Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 14:44 doprawdy nie wiem jak taki szmatławiec może nosić tytuł Rzeczpospolita a wywiady z tym drobnym jołopem -0/minus zero/ winny być tylko w prasie stajni RM Odpowiedz Link Zgłoś
podhajce Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 16:09 Ziobro 0 był i O pozostał..... Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof5426 Gdyby Jarosław nie wydał 24.08.10, 17:02 Polecenia Lechowi " lądować za wszelką cenę " to nie byłoby katastrofy. Odpowiedz Link Zgłoś
zzzo Ziobro a PiS 24.08.10, 17:17 - Pomniki i Sarkofagi - z takim hasłem na sztandarach na Wawel już was nie wpuszczą..... Menele budują pomnik kurduplowi. Ta historia przejdzie do historii. Odpowiedz Link Zgłoś
vinogradoff Niestety. Cyniczny p. Ziobro ma racje. 24.08.10, 18:35 W Polsce nie brak twardego elektoratu analfabetow wiernych PiS, ktory skolnny jest wierzyc, ze owa bezprecendensowa na skale swiata katastrofa lotnicza ( z tak banalnej i tak kompromitujacej przyczyny jakim jest brak szacunku do prawa wlasnego panstwa) byla spiskiem Ruskich i pewnie Niemcow przy wspoludziale przeciwnikow politycznych w Polsce i bylaby sklonna glosowac na PiS jedynie sluszna partie w Polsce. Wowczas pan Jaroslaw moglby wygrac gdyz przegral o wlos ze swym kontrkandydatem gdyz zabraklo mu tych wlasnie glosow analfabetow podatnych na manipulacje i odwyklych od uzywania wlasnego rozumku. Odpowiedz Link Zgłoś
altmagus Ziobro: Podziwiają łojce wodza PiSu w toytoyce. 24.08.10, 18:47 Podziwiają łojce wodza PiSu w toytoyce. Decyzję podjął od razu. Musowe środki przekazu. W maminoj jubkie gieroj. Chce turlać z Toośkiem toytoy. Sieć w układzie złożona. Rozpoczyna ambona. Publikuje Naszcz Siennik. TR-mam włącza w modlitewnik. Gazeta Wolska o gadach. Rzepa o ruskich zdradach. Meciarewicz na próbie. Pierwszy w toytoyce chlupie. Od wodza płynie krytyka. W turlaniu drzwi się zamyka. Sam daje pokaz turlania. Na kontakt płyną nagrania. Oglądasz, z wodza drwisz. Nieładnie z nim był krzyż. Odpowiedz Link Zgłoś
oka-ba Re: Ziobro: Podziwiają łojce wodza PiSu w toytoyc 24.08.10, 21:17 Ty te wypociny grafomańskie sobie powieś w swojej toalecie i napawaj się ich urokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
anna22290 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:04 chyba w Polsce zaden przecietny czlowiek nie zdawal sobie sprawy z nastepst rzadow PIS ,to jest do tej pory chociaz szczesliwie przegrali zagrozenie dla Polski ;Kaczynski jest tak samo niebezpieczny jak Hitler ,otoczony jest ludzmi podobnymi do siebie ciemnota przeplatana z agresywnym osignieciem bezwzglednej wladzy Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek.bejach Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:21 Sku........ństwo tego dupka jak na dłoni. Polsce wg niego jest potrzebny prezydent, który ma coś do powiedzenia o katastrofie. A gdzie reszta obowiązków prezydenta ? Odpowiedz Link Zgłoś
rozbark226 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:47 Ple,ple, ple Zioberka.Zacznij ty sie synek leczyc. Wyrazniej tepiejesz. Moze przez to dostaniesz nizszy wyrok /za Blide na ten przyklad !/ Odpowiedz Link Zgłoś
gregroyx Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:50 "...decyzja "została podjęta pod presją środowisk związanych z "Gazetą Wyborczą" i innymi mediami pilnującymi poprawności politycznej". - Nasi przeciwnicy obawiali się, że na tym polu Bronisław Komorowski poniesie porażkę. Taka debata mogła budzić patriotyczne nastroje..." Ziobro, poligloto jeden zlamany! Mowisz o definicjach slow w slowniku jezyka polskiego, a mozebys sprawdzil co znaczy patriotyzm? Zgodnie z twoim wywodem ci, ktorzy glosowali w wyborach prezydenckich, a w szczegolnosci glosowali na Komorowskiego, robili to bez jokichkolwiek uczuc patriotycznych, tak dla jaj. Wiec co to jest twoim zdaniem patriotyzm? Glosowanie na kaczyryjka? Czy moze myslenie kategoriami pisiakow - TYLKO JA MAM RACJE? A media pilnujace "poprawnosci politycznej" kampanii wyborczej zasluguja twoim zdaniem na nagane? Wstyd, ze czlowiek twojego pokroju i moralnosci zajmuje miejsce w Parlamencie Europejskim. Pisiaki: katolicka ortodoksja zezarla wam rozumy doszczenie! Odpowiedz Link Zgłoś
wacman_1 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 20:11 Jeśli wygrała by Kaczka, to mieli byśmy przerąbane. Odpowiedz Link Zgłoś
oka-ba Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 21:11 O rany! nie wiedziałam że trup ma taką moc wyborczą.No to może prrzed następnymi wyborami otworzyć trumnę? Na pewno środowiska wrednej GW zostaną bezpowrotnie zniszczone.Lechu na ołtarze,Jarek- król PISIO-landii. Odpowiedz Link Zgłoś
hub381 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 21:40 Nie da się słuchać tych bredni wypowiadanych przez Ziobrę,myślałem,że to powazniejszy facet.Nic nowego w tym Parlamencie Euro.się nie nauczył. Odpowiedz Link Zgłoś
mata68 Ziobro -nie twórz bajek:)Kaczyński nie wygrałby 24.08.10, 22:34 trzeba było posłuchać co mówia wyborcy przed lokalami wyborczymi w dzien wyborów,a nie snuć domniemania z kanapy:) Odpowiedz Link Zgłoś
asraz Panowie Kaczor i Zero zróbcie sobie dobrze. 24.08.10, 23:01 Jak nie macie z kim, to potrzepcie kapucyna. Ponoć najwięcej dziewic traci cnotę podczas pielgrzymek i dyskotek ? Odpowiedz Link Zgłoś
profesorfilutek Ziobro debil wybrany przez takich jak on 24.08.10, 23:49 no koment Odpowiedz Link Zgłoś
azeta7 Ziobro glupi jak zawsze 25.08.10, 16:41 I niech przejmie te partie Rydzykowych sekciarzy to napewno na niego zaglosuja niedobitki PiSiorowe Odpowiedz Link Zgłoś
vdziwny Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 25.08.10, 21:18 Pan Ziobro jak zawsze tradfia kulą w płot. Wszak do dziś nie jest pewne kto tę zbrodnię popełnił, jeśli była! Kłamać i podjudzać nieładnie p. Ziobro!! Odpowiedz Link Zgłoś