Dodaj do ulubionych

Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas...

    • 0721x Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 14:44
      doprawdy nie wiem jak taki szmatławiec może nosić tytuł Rzeczpospolita
      a wywiady z tym drobnym jołopem -0/minus zero/ winny być tylko w prasie stajni RM
    • podhajce Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 16:09
      Ziobro 0 był i O pozostał.....
    • krzysztof5426 Gdyby Jarosław nie wydał 24.08.10, 17:02
      Polecenia Lechowi " lądować za wszelką cenę " to nie byłoby katastrofy.
    • zzzo Ziobro a PiS 24.08.10, 17:17

      - Pomniki i Sarkofagi -

      z takim hasłem na sztandarach na Wawel już was nie wpuszczą.....

      Menele budują pomnik kurduplowi. Ta historia przejdzie do historii.
    • vinogradoff Niestety. Cyniczny p. Ziobro ma racje. 24.08.10, 18:35
      W Polsce nie brak twardego elektoratu analfabetow wiernych PiS,
      ktory skolnny jest wierzyc, ze owa bezprecendensowa na skale swiata
      katastrofa lotnicza ( z tak banalnej i tak kompromitujacej przyczyny
      jakim jest brak szacunku do prawa wlasnego panstwa) byla spiskiem
      Ruskich i pewnie Niemcow przy wspoludziale przeciwnikow politycznych
      w Polsce i bylaby sklonna glosowac na PiS jedynie sluszna partie w
      Polsce. Wowczas pan Jaroslaw moglby wygrac gdyz przegral o wlos ze
      swym kontrkandydatem gdyz zabraklo mu tych wlasnie glosow
      analfabetow podatnych na manipulacje i odwyklych od uzywania
      wlasnego rozumku.
    • altmagus Ziobro: Podziwiają łojce wodza PiSu w toytoyce. 24.08.10, 18:47
      Podziwiają łojce wodza PiSu w toytoyce.

      Decyzję podjął od razu.
      Musowe środki przekazu.
      W maminoj jubkie gieroj.
      Chce turlać z Toośkiem toytoy.
      Sieć w układzie złożona.
      Rozpoczyna ambona.
      Publikuje Naszcz Siennik.
      TR-mam włącza w modlitewnik.
      Gazeta Wolska o gadach.
      Rzepa o ruskich zdradach.
      Meciarewicz na próbie.
      Pierwszy w toytoyce chlupie.
      Od wodza płynie krytyka.
      W turlaniu drzwi się zamyka.
      Sam daje pokaz turlania.
      Na kontakt płyną nagrania.
      Oglądasz, z wodza drwisz.
      Nieładnie z nim był krzyż.
      • oka-ba Re: Ziobro: Podziwiają łojce wodza PiSu w toytoyc 24.08.10, 21:17
        Ty te wypociny grafomańskie sobie powieś w swojej toalecie i napawaj
        się ich urokiem.
    • anna22290 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:04
      chyba w Polsce zaden przecietny czlowiek nie zdawal sobie sprawy z
      nastepst rzadow PIS ,to jest do tej pory chociaz szczesliwie
      przegrali zagrozenie dla Polski ;Kaczynski jest tak samo
      niebezpieczny jak Hitler ,otoczony jest ludzmi podobnymi do siebie
      ciemnota przeplatana z agresywnym osignieciem bezwzglednej wladzy
    • zbyszek.bejach Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:21
      Sku........ństwo tego dupka jak na dłoni. Polsce wg niego jest
      potrzebny prezydent, który ma coś do powiedzenia o katastrofie. A gdzie
      reszta obowiązków prezydenta ?
    • rozbark226 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:47

      Ple,ple, ple Zioberka.Zacznij ty sie synek leczyc. Wyrazniej
      tepiejesz. Moze przez to dostaniesz nizszy wyrok /za Blide na ten
      przyklad !/
    • gregroyx Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 19:50

      "...decyzja "została podjęta pod presją środowisk związanych
      z "Gazetą Wyborczą" i innymi mediami pilnującymi poprawności
      politycznej". - Nasi przeciwnicy obawiali się, że na tym polu
      Bronisław Komorowski poniesie porażkę. Taka debata mogła budzić
      patriotyczne nastroje..."

      Ziobro, poligloto jeden zlamany! Mowisz o definicjach slow w
      slowniku jezyka polskiego, a mozebys sprawdzil co znaczy patriotyzm?
      Zgodnie z twoim wywodem ci, ktorzy glosowali w wyborach
      prezydenckich, a w szczegolnosci glosowali na Komorowskiego, robili
      to bez jokichkolwiek uczuc patriotycznych, tak dla jaj. Wiec co to
      jest twoim zdaniem patriotyzm? Glosowanie na kaczyryjka? Czy moze
      myslenie kategoriami pisiakow - TYLKO JA MAM RACJE? A media
      pilnujace "poprawnosci politycznej" kampanii wyborczej zasluguja
      twoim zdaniem na nagane? Wstyd, ze czlowiek twojego pokroju i
      moralnosci zajmuje miejsce w Parlamencie Europejskim. Pisiaki:
      katolicka ortodoksja zezarla wam rozumy doszczenie!
    • wacman_1 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 20:11
      Jeśli wygrała by Kaczka, to mieli byśmy przerąbane.
    • oka-ba Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 21:11
      O rany! nie wiedziałam że trup ma taką moc wyborczą.No to może
      prrzed następnymi wyborami otworzyć trumnę? Na pewno środowiska
      wrednej GW zostaną bezpowrotnie zniszczone.Lechu na ołtarze,Jarek-
      król PISIO-landii.
    • hub381 Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 24.08.10, 21:40
      Nie da się słuchać tych bredni wypowiadanych przez Ziobrę,myślałem,że
      to powazniejszy facet.Nic nowego w tym Parlamencie Euro.się nie nauczył.
    • mata68 Ziobro -nie twórz bajek:)Kaczyński nie wygrałby 24.08.10, 22:34
      trzeba było posłuchać co mówia wyborcy przed lokalami wyborczymi w dzien
      wyborów,a nie snuć domniemania z kanapy:)
    • asraz Panowie Kaczor i Zero zróbcie sobie dobrze. 24.08.10, 23:01

      Jak nie macie z kim, to potrzepcie kapucyna.
      Ponoć najwięcej dziewic traci cnotę podczas pielgrzymek i dyskotek ?
    • profesorfilutek Ziobro debil wybrany przez takich jak on 24.08.10, 23:49
      no koment
    • azeta7 Ziobro glupi jak zawsze 25.08.10, 16:41
      I niech przejmie te partie Rydzykowych sekciarzy to napewno na niego
      zaglosuja niedobitki PiSiorowe
    • vdziwny Ziobro: Kaczyński by wygrał gdyby mówił o katas... 25.08.10, 21:18
      Pan Ziobro jak zawsze tradfia kulą w płot. Wszak do dziś nie jest
      pewne kto tę zbrodnię popełnił, jeśli była! Kłamać i podjudzać
      nieładnie p. Ziobro!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka