Dodaj do ulubionych

Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy

19.10.10, 16:21
KACZYŃKI - MORALNY MORDERCA
Obserwuj wątek
    • ajakzupa dobrze, że 19.10.10, 16:25
      Dobrze, że pamiętasz, co działo się pięć lat temu i tego dziadka wermachtowca. I jak dobrze, że nie pamiętasz tego, co działo się sześć lat temu i moherowej koalicji.

      Dobrą masz pamięć i jak zawsze robisz to, co umiesz najlepiej: szczujesz jednych na drugich.
      • spermaszatana za gradobicie też jest winny Kaczyński?? 19.10.10, 16:47
        za to że ktoś próbował zabić Kaczyńskiego jest winny ... Kaczyński.

        Logika jak u gwałciciela, który dopuścił się gwałtu dlatego, że suka sama prowokowała.
        • absurdello "Fajne" masz porównania ... 19.10.10, 17:00
          :|
          • renifer_lopez Nawet dziś Kuczyński szczuje na Kaczyńskiego 19.10.10, 23:22
            Oprawca spisał się średnio, Kuczyński prosi o bis. Czy w tym kraju są jakieś granice łajdactwa politycznego?
            • azsxdcf Re: Nawet dziś Kuczyński szczuje na Kaczyńskiego 20.10.10, 00:36
              pierniczek pewnie nie pamięta czym się chwalił na swoim blogisku:
              LICZNIK PREZYDENCKI
              Do końca kadencji “Prezydenta Swojego Brata”
              zostało już tylko 402 dni.

              albo co irytuje wapn iaka :
              kuczyn.com/2009/08/01/warszawska-apokalipsa-ropa-glod-rozpacz-i-smierc/
            • lks17 Mord na zyczenie - ale kogo? 20.10.10, 08:44
              PiS trzeba powstrzymać - szybko, bo inaczej rozpieprzy to państwo, tyle mówi Kuczyński i ja się zgadzam z taką diagnozą. Z tego tragicznego wypadku PiS chce utoczyć dużo krwi. JK głosząc wczoraj swoje absurdalne oskarżenia o jednym zapomniał - nie złożył kondolencji rodzinom ofiar. Liczy się tylko jedno - władza, nawet po trupach.
        • theotterus Re: za gradobicie też jest winny Kaczyński?? 19.10.10, 17:10
          Wina Kaczyńskiego jest oczywista.
          Jego zimne wykorzystanie tej tragedii do celów politycznych jednak przeraża. Ten psychopatyczny rys osobowości u człowieka który był premierem bardzo niepokoi.
        • zylam1 Re: za gradobicie też jest winny Kaczyński?? 19.10.10, 17:36
          Łobuz Kaczyński krzyczy jak zawsze "łapaj złodzieja". Cyniczny i wyrachowany ale ciemny lud to kupuje.
        • agawa_7 Wina PO jest bezsporna 19.10.10, 19:56
          Kaczynski jest winny wszystkiemu!
          Uwielbiam GW która jednego dnia nie wytrzymała bez pier..... na temat złego Kaczyńskiego. A towarzysz Wroński coś klepie bezmyślnie o "stygmatyzacji" wrogów POLITYCZNYCH... Czy on czyta własną gazetę? Czyta guru Michnika i wynurzenia na temat KPP?
          A teraz barany wyobraźcie sobie sytułacje odwrotną, ginie dwóch polityków PO. I co? już widze te tytuły, o faszyzacji, nocy długich noży, ... Ale jak zabito polityków PIS to należy milczeć i nie "grać" trumnami. Od POlska dupokracja
          • alikmix Re: Wina PO jest bezsporna 19.10.10, 21:08
            Ciekawe, że PiS mając media udało się zrazić do siebie 3/4 społeczeństwa, a Lech Kaczyński miał ok. 15% poparcia ... to zapewne wina języka miłości JK i jego przydupasów :-))) Nasz Dziennik i TV Trwam przemawiają też językiem miłości. Proponuję, żeby Jarkacz zaczął brać znowu te pigułki co w kampanii wyborczej, był wtedy ciężko, ale strawny.
        • oglaszam_wszem_i_wobec Niszczaca rola mediow - czytajcie 20.10.10, 04:52
          "O tym jak niszczącą siłę w stosunku do społeczeństwa mogą mieć współczesne media, pokazały wydarzenia w Rwandzie w 1994 roku. Widzę wiele podobieństw metod medialnej nagonki w tym kraju w latach 1990 -1995 do tego co robią media w Polsce w ostatnich latach. Oczywiście nie sądzę że skutki będą podobne.

          Opisując rwandyjskie media w 1994 roku autorzy używali następujących sformułowań:„Słowa które padały z radia RTLM otworzyły bramy piekieł” ,”Zabici przez radio” , „radio maczeta”, „głos zagłady”, „radio morderca”,”zabójcy mieli radio w jednej ręce a maczetę w drugiej”, „narzędzie masowej zagłady”.

          W Rwandzie kryzys powstał po katastrofie lotniczej, zestrzeleniu rakietą podchodzącego do lądowania samolotu 7 IV 1994 w której zginęli prezydenci Rwandy i Burundi. Obwiniono o to Tutsich - 15% tową mniejszość etniczną w tym kraju. Zaraz potem wojska ONZ uciekły i zaczęło się ludobójstwo w które włączyła się większość społeczeństwa. Zabito prawie 1mln ludzi. Większość ofiar znała swoich zabójców. Większość zabito maczetami. Faktem jest że ten konflikt plemienny miał długą tradycję, że za granicą Tutsi mieli swoja partyzantkę. Przed konfliktem Rwanda jednak była spokojnym krajem nazywanym afrykańską Szwajcarią. Jego przyczyną była prawdopodobnie gwałtowna utrata popularności przez rządzących, którzy zdecydowali się uciec w wywołaną przez siebie wojnę domową. Mówiło się także o wpływach zewnętrznych. Nie była to wyjątkowa sytuacja w historii

          Jak mogło dojść do tak niewyobrażalnej zbrodni. Zbrodni popełnionej nie przez jakieś niewielkie grupy ale przez większość społeczeństwa?

          Grunt pod nią przygotowywany był przez długiego lata. Od 1990 zaczęła się propaganda gazety. Uzupełniało ją rządowe radio i telewizja, ale wiodąca rolę odgrywało radio komercyjne RTML o nowoczesnej formule przeniesionej z zachodnioeuropejskich czy amerykańskich odpowiedników.

          Wiele schematów i trików propagandowych wzięte zostało z gazety. Gazeta ta „była pionierem w szerzeniu nienawiści”

          Schematy i środki były głównie takie:

          1.”Syndrom oblężonej twierdzy – wszyscy muszą się zjednoczyć wokół rządu i być przygotowani na uderzenie prewencyjne”. „Stałe podgrzewanie napięcia politycznego”„Historie o rzekomych spiskach i okrucieństwach” Tutsich.

          2.”Demonizacja i dehumanizacja przeciwnika – przedstawienie ofiar jako istot niższego rzędu, żałosnych ale niebezpiecznych.... Istoty pozbawione ludzkich cech, posępne, złe.”

          3.Istotną rolę odgrywała muzyka, ballady zwłaszcza jedna o przewrotnym tytule ” Nienawidzę tych Hutu”.„Humorystyczne piosenki i skecze wzywały by wytępić karaluchy”,”węże”

          4.„Udało im się nam wmówić że się do niczego nie nadajemy...wyrośliśmy jedni na uległe ofiary inni na potencjalnych katów.”

          5.”Codziennie radio Hutu mówiło że są karaluchami, są winni za wszelkie niedostatki które cierpią Hutu. Prawowici mieszkańcy Rwandy.”

          6..„Nie wiem dlaczego zacząłem nienawidzić Tutsich...podjąłem to przez naśladowanie, wygodę” potem było ludobójstwo ”Radio mówiło żeby zabijać Tutsich” „ludzie byli opętani w tamtym czasie”.

          7.”Ustalenie jakiegokolwiek kompromisu uznawano za niemożliwe, w audycjach."
          • terleo Re: Niszczaca rola mediow - czytajcie 20.10.10, 08:03
            oglaszam_wszem_i_wobec napisała:

            > "O tym jak niszczącą siłę w stosunku do społeczeństwa mogą mieć współczesne med
            > ia, pokazały wydarzenia w Rwandzie w 1994 roku. Widzę wiele podobieństw metod m
            > edialnej nagonki w tym kraju w latach 1990 -1995 do tego co robią media w Polsc
            > e w ostatnich latach. /../

            Analogia jest - niestety - widoczna...Nie można winić dziennikarzy, mediów...Winę ponoszą politycy. Należy ich wskazać, a winy nazwać. Skutki pierwsze widać. Zło kaczyzmu zaczęło się w r. 1993, od spalenia kukły człowieka...To była niby zabawa, ale w r. 2010 autor eksterminacji przeciwników politycznych wyostrzył narzędzie : *eliminować z życia politycznego "raz na zawsze"*.
            W Europie to hasło kojarzy się z ENDLOESUNG...
            Panowie prawnicy-konstytucjonaliści, Ojczyzna w Potrzebie! Jutro będzie za późno!...
        • hh7 Panie Kuczyński.Zabójca nie jest z Łodzi. 20.10.10, 11:17
          Zabójca przyjechał z Częstochowy.Proszę pisać ściśle.Zabójstwo miało miejsce w Łodzi , a to jest różnica.
          • kot.kot1 Kolego, 20.10.10, 11:37
            czytaj uwaznie. ten tekst zaczyna się ,że gośc mieszkający w Częstochowie przyjechał do Łodzi etc.
      • kurelski Re: dobrze, że 19.10.10, 18:06
        ajakzupa napisał:

        > Dobrze, że pamiętasz, co działo się pięć lat temu i tego dziadka wermachtowca.
        > I jak dobrze, że nie pamiętasz tego, co działo się sześć lat temu i moherowej k
        > oalicji.
        >
        > Dobrą masz pamięć i jak zawsze robisz to, co umiesz najlepiej: szczujesz jednyc
        > h na drugich.
        GW - o to chodzi - wlasnie o to chodzi.
      • zbyszek.bejach Re: dobrze, że 19.10.10, 19:13
        tak jak ty
        • ajakzupa Re: dobrze, że 19.10.10, 20:05
          Tak, przyznaję się, tak jak ja.

          Nie mam bowiem nawet prawa bronić się, gdy ktoś - jak np. Kuczyński - także i mnie zalicza do ćwiartki narodu. Jak pluje na mnie, to mam mu powiedzieć, dziękuję ci i proszę o więcej plucia.
      • antropoid Re: dobrze, że 19.10.10, 20:50
        Brawo ajakzupa! Choć raz uczciwie opisałeś Kaczyńskiego.
        • ajakzupa Re: dobrze, że 19.10.10, 23:00
          Jak to dobrze, że nigdy wcześniej dziesiątki razy nie pisałem, iż Kaczyński i Tusk to jedno. Dopiero teraz przejrzałem na oczy... Wybacz kurzą ślepotę.
          • antropoid Re: dobrze, że 20.10.10, 09:17
            ajakzupa napisał:

            > Jak to dobrze, że nigdy wcześniej dziesiątki razy nie pisałem, iż Kaczyński i
            > Tusk to jedno.

            Może i pisałeś, tylko co z tego, jak to g***o prawda. Dobrze wiesz, że drugiej takiej łajzy jak Kaczyński nie ma (nawet wśród polityków, których o przyzwoitość trudno posądzać), to po cholerę udajesz?
            Chyba, że sam sobie koniecznie chcesz to wmówić.
            • ajakzupa Re: dobrze, że 20.10.10, 09:38
              Dziękuję ci, antropoid, mój oskarżycielu, sędzio, który lepiej ode mnie wie, co ja wiem.

              Przyznaję, posługiwałem się metaforami. W rzeczywistości, jestem miłośnikiem Kaczyńskiego, Rydzyka, Pinocheta, Pol Pota, Hitlera, Stalina, Mao, Kastro itp.

              Gdy piszę, że kocham pingwiny, to znaczy, że nienawidzę żyraf.
              • antropoid Re: dobrze, że 20.10.10, 11:08
                ajakzupa napisał:

                > Gdy piszę, że kocham pingwiny, to znaczy, że nienawidzę żyraf.

                To szkoda. Okapi też?
    • panbuchman Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 16:35
      Morderstwa politycznego w Polsce spodziewałem się po marszu z pochodniami. Nie sądziłem, że pierwszy idiota znajdzie się po naszej stronie sceny politycznej.
    • stary.pierdziel Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 16:36
      Jest jeszcze jedno przysłowie:

      Słowo wyleci kamieniem, a wróci powrozem na szyję.

      Opamiętajcie się pisowcy!!!
      To już jest 97 ofiara waszej głupoty.
      • ajakzupa Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 16:45
        No, właśnie, wybijają sami siebie, nie trzeba ich wyrzynać jak watahę. Trzeba by się cieszyć, że się wybijają, a nie wzywać ich do opamiętania. Kaczyński (prezes) dziś chciał się zabić, ale mu się nie udało. Co za pech.
    • hen-live Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 16:42
      Kaczynski teraz wypomina Tuskowi "moherowe berety" i inne wypowiedzi POwcow. Zapomina o swoim paleniu kukly Walesy,obarczaniem Tuska i rzadu wina za katastrofe samolotu o bzdurach Macierewicza o dobijaniu rannych po katastrofie. Nie mowiac juz o spiskowej teorii Fotygi.Wyraznie widac kto sieje nienawisc. Zdaje sie ze Palikot chyba mial racje gdy mowil ze sianie nienawisci przez Kaczynskiego doprowadzi do rozlewu krwi.
    • pyskata666 Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 16:44
      Panie Wldemarze, szkoda slow, nie warto. Cokolwiek zostanie powiedziane lub zrobione, bedzie i tak atakiem na prezesa.
      Zignorujmy tego czlowieka, to chyba jedyna linia obrony. Po prostu przestanmy uczestniczyc w tej grze. Sam sie w koncu przepali ta swoja nienawiscia.
      • kurelski Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 18:02
        pyskata666 napisała:

        > Panie Wldemarze, szkoda slow, nie warto. Cokolwiek zostanie powiedziane lub zro
        > bione, bedzie i tak atakiem na prezesa.
        > Zignorujmy tego czlowieka, to chyba jedyna linia obrony. Po prostu przestanmy u
        > czestniczyc w tej grze. Sam sie w koncu przepali ta swoja nienawiscia.
        Podstawowym tematem (zastepczym) GW jest atak na PIS - gadzinowka odciaga w ten sposob uwage od faktow politycznych i klamstw wyborczych TUSKA .GW sieje wiatr,.......................
        • 65-e Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 22:28
          ty tam kurelski zapominasz ze najlepsza obrona jest atak
    • polka.4 Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 16:48
      Tekst trafny ale ja dodałabym do tego działania Rydzyka. To radio od lat lekceważone i działające na ulgowych warunkach,wychowało całą armię ludzi nienawidzących innych. Dziennikarze bagatelizowali słowa nienawiści,pletli coś o ewangelizacji a tak naprawdę przyzwalali na budowę sekty z ideologią nienawiści w tle. Kaczyński nie bez przyczyny tak dobrze czuje się w tym radiu,to jest idealna symbioza między nimi.
      • maura4 Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 17:07
        To prawda. Radyjo sieje nienawiść od dawna. Niejdnokrotnie widziałam, jak agresywni wobec każdego kto nie czci ojca Rydzyka, są jego słuchacze. Nawet na pielgrzymce. JP2 je popierał. Episkopat popiera. Władza się boi, nawet wtedy kiedy jest ewidentne złamanie prawa. Nasza prawica jest tragiczna. Zajęta tylko własnymi stołkami i walką o władzę. Oczywiście z poparciem Kościoła. Jeżeli nie wyeliminujemy w wyborach PiS-u, nie zmarginalizujemy tej partii, to nigdy chyba nie zapanują warunki do normalnego budowania spokojnego życia. Nie to, żebym była zwolenniczką PO, ale to nieco bardziej zrównoważona, przewidywalna partia. Zachęcam do głosowania na lewicę, bo gorzej niż z PiS-em nie będzie na pewno.
        • zdzicho_waciak Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 17:50
          No popatrz, takie fanatyczne i agresywne te mohery... Ale pod krzyżem swoim chamstwem i agresją (nie tylko słowną) popisywali się raczej młodzi, wykształceni i tolerancyjni... I to nie oszaleli z nienawiści zwolennicy duce Kaczyńskiego posunęli się do zabójstwa, ale przeciwnie - pełni miłości i tolerancji przeciwnicy Kaczyńskiego i moherów...
          • fedon_pl Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 21.10.10, 04:20
            Skąd ta liczba mnoga - do zabójstwa posunął się jeden niezrównoważony psychicznie mieszkaniec Częstochowy. Nie wiadomo do końca, co właściwie nim powodowało (choć w przypadku zaburzeń psychicznych trudno się spodziewać racjonalnych pobudek). Czy on był przeciwnikiem "moherów"? Wiek i miejsce zamieszkania mogłoby raczej sugerować, że PiS i Kaczyński byli dla niego ważni i w pewnej chwili uznał, że jakoś go zawiedli. Szaleńcy często biorą na cel osoby jakoś dla siebie istotne (jak np. ten wariat, który zaatakował Jodie Foster).
            Miłość może łatwiej zmienić się w nienawiść, niż obojętność :)
    • braverheld Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 16:56
      Można z diagnozą Autora artykułu - czyniącego braci Kaczyńskich i ich zwolenników prawie wyłącznie odpowiedzialnych za temperaturę i wredność "politycznego dyskursu" w ostatnich latach - polemizować. Ale trudno zaprzeczyć,że to Jarosław Kaczyński i jego partyjni harcownicy pracowali i pracują nad zanarchizowaniem kraju,nieustannie podważając niezgodne z ich zamiarami wyniki demokratycznych wyborów,demokratyczne instytucje i procedury,nawołując do ignorowania wszelkich umów,do traktowania legalnie funkcjonujących władz państwowych,gremiów kościelnych a manipulując na uczuciach patriotycznych i religijnych,przyznawać miano prawdziwych obrońców kraju i wiary jedynie bezkrytycznym zwolennikom Jarosława i PiS.No to teraz osobnicy przekonani,że "tu jest Polska" rzucają fekaliami,przeganiają "księżyny" a w końcu zabijają tych,których nie akceptują.Praca Jarosława daje wyniki.A kolejna granica podłości , obłudy i manipulacji została na dzisiejszej konferencji Jarosława Kaczyńskiego przekroczona.
      • krzychoh Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 17:12
        Myślę, że wszyscy jesteśmy trochę winni... Zamiast podkręcać atmosferę na forach - wytnijmy PIS w wyborach! Dlaczego muszą ginąć przypadkowi ludzie? A Kaczki i to całe towarzystwo będą teraz tą śmiercią grały? Wstyd panowie! Wstyd!
    • zdzicho_waciak Pan Kuczyński stosuje stary sposób złodzieja... 19.10.10, 17:06
      Gdy już coś ukradniesz krzycz jak najgłośniej "Łapaj złodzieja"...
    • tbarbasz Dziękujemy, panowie redaktorzy... 19.10.10, 17:12
      Warto zauważyć, że to właśnie Wy, dziennikarze w dużym stopniu rozkręciliście tą spiralę w pogoni za sensacją i czytalnością / oglądalnością / słuchalnością. Opamiętajcie się! Regularnie czytam Wyborczą i Rzeczpospolitą - w sieci zaglądam do Naszego Dziennika i Gazety Polskiej - a z tygodników czytam Newsweeka, Politykę i Wprost.
      Ale najlepszą rozrywką mam w podróżach samochodem konfrontując TokFM z Radiem Maryja. Ubaw po pachy!
      Jeśli jednak dzienniki mające ambicje opiniotwórcze - czyli Wyborcza i Rzeczpospolita doszły do stanu wyśmiewanego już w "Klubie Pickwicka" (poczytajcie rozdział o wyborach lokalnych gdzieś w Anglii) to czego oczekiwać od mniej poważnej prasy?

      Telewizja - mam duży pakiet satelitarny - a w nim TVP Info, TVN24 i Polsat News. Informacji we wszystkich mało (o dziwo, najlepszy jest chyba Polsat) ale za to ile szczucia! A w tej konkurencji TVN24 jest nie do pobicia - mizdrzenie się panienek do widza - i co chwila indoktrynacja rodem z głębokiej komuny (w końcu szefostwo w niej praktykowało).
      Sam nie jestem wyborcą ani Kaczyńskiego, ani (ostatnio) Tuska i innych PO-wców. W II turze skreśliłem z całą świadomością OBA nazwiska - tylko tak mogłem dać wyraz swej dezaprobaty dla obu opcji. Ale mam ciągły kontakt z młodymi ludźmi - i jestem wprost przerażony ich postawą, którą panowie dziennikarze ukształtowaliście. Określenia "Kaczory na szubienicę" lub "Kaczory won z Polski" to jedne z delikatniejszych. Nikt już nie słucha, co kto mówi, ale kto mówi!. Wykreowaliście ogromne pokłady nienawiści i mało tego - stale je podsycacie. Była tylko króciutka przerwa po katastrofie w Smoleńsku - i nagle okazało się, że Lech Kaczyński potrafił się uśmiechać! Ogromnie się zdziwiłem, bo ze zdjęć zamieszczanych poprzednio to wcale nie wynikało i przydomek "Jego Nadętość" wydawał się być wręcz znakomicie dopasowany.
      Autor artykułu kończy zdaniem, że atmosfera, której wynikiem był napad na siedzibę PiS w Łodzi została wywołana przez braci Kaczyńskich i PiS jako taki. Stąd tylko krok do stwierdzenia, że to J.Kaczyński jest sprawcą (choćby tylko moralnym) tego napadu. Otóż nie, Panie Redaktorze. Do tego tanga trzeba co najmniej dwojga - a harcowników po Pańskiej stronie nie brakowało - z Pana Naczelnym na czele.
      Przeholowaliście. To Palikot chciał (dosłownie!) "zabić i wypatroszyć" Jarosława Kaczyńskiego, to pierwszy polski dyplomata R.Sikorski wzywał do "dorżnięcia watahy". Czymże jest w porównaniu z tymi wypowiedziami "dziadek w Wermachcie"? Śledzę dość dokładnie scenę polityczną i komentarze gazetowe - i ze strony PiS znalazłem jedynie nawoływania do dymisji - a nie do fizycznej likwidacji przeciwników politycznych, jak to czynili pp. Palikot i Sikorski (oraz inni).
      To Wy posialiście i podlaliście swymi tekstami to ziarno nienawiści - Wasz zasięg i siła rażenia nie może być porównywana z "imperium" Rydzyka.
      • adamzdaleka Re: Dziękujemy, panowie redaktorzy... 19.10.10, 18:36
        nie chce z Panem polemizowac ale jak juz Pan tak dokladnie poprowadzil analize mediow to moze uzupelni ja Pan o media po drugie stronie "barykady" bo po tej nie ma oficjalnych np. antysemitow itp. a po tamtej to standart. Jak juz analiza to moze kompletna.
        • drmuras wina dziennikarzy - psycholi 19.10.10, 19:07
          Z jednej i drugiej strony - ale to niczego ich nie nauczy , nadal będą wybierać co krwiste kawałki i zachęcać do ich wygłaszania, promując skrajne postacie z jednej i drugiej strony.
          Głupie polaczki będą się nawzajmem naparzać w nieskończoność ...
    • dwubiegunowy Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 17:15
      Taki pan pewien? Obie strony mają swoich szczekaczy, którzy nakręcają atmosferę, ale to do bycia katolikiem czy zwolennikiem PiS strach się teraz przyznać. I nie dlatego, że to wstyd, naprawdę nie. Bo teraz trzeba się liczyć z tym, że po takiej deklaracji człowiek zostanie uznany za ciemniaka czy fanatyka, że spotka się z obelgami a może z bardziej dotkliwą formą agresji. Ludziom każe się wierzyć, że Kaczyński jest straszny, a że ludzie wierzą mediom (teraz to coraz trudniej o dwie stronę medalu, wcześniej była jakaś równowaga, teraz o nią trudno), to i Kaczyński jest straszny, trza wziąć sprawę w swoje ręce i zabić.
      A z Tuska taka ofiara jak z koziej...
      Ja jeszcze bym chciała wiedzieć, co ma pan na myśli przez to zatykanie ust blachami Tupolewa, naprawdę.
      • maxik-g Naprawdę? 19.10.10, 19:51

        "Ja jeszcze bym chciała wiedzieć, co ma pan na myśli przez to zatykanie ust blac
        hami Tupolewa, naprawdę."
    • grba Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 17:33
      Jeżeli ktoś w poważnych gazetach i głównych tygodnikach czyta, że PiS to antypaństwowa sekta KPP kierowana przez wcielenie Hitlera i Dzierżynskiego... Od lat zastanawiałem się jakie owoce przyniesie prosty antypisizm i jakk dlugo będzie profitował...
    • aekielski Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 17:39
      Wraz z upadkiem PRL nie skończyła się walka z komuną. Ta walka dalej trwa i trwać będzie póki prezes nie zdobędzie pełni władzy. Władzę tę sprawował będzie w imieniu zamordowanego brata. Będzie wypełniał jego testament. W prawdzie testamentu tego Lech Kaczyński nie napisał,ale prezes wie jak on brzmi.
      • kurelski Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 18:10
        aekielski napisał:

        > Wraz z upadkiem PRL nie skończyła się walka z komuną. Ta walka dalej trwa i trw
        > ać będzie póki prezes nie zdobędzie pełni władzy. Władzę tę sprawował będzie w
        > imieniu zamordowanego brata. Będzie wypełniał jego testament. W prawdzie testam
        > entu tego Lech Kaczyński nie napisał,ale prezes wie jak on brzmi.
        Dowcip wyssany z ust Palikota - blyskotliwosc TUSKA -tylko dusza komusia i zapewne RUSKA.
    • pis_busters Jarosławie co zrobiłeś z naszym krajem po 2005 rok 19.10.10, 17:42
      Jarosławie co zrobiłeś z naszym krajem po 2005 roku? Mało ci było śmierci brata więc musiałeś dalej siać nienawiść? Nawet między Solidarnością a sbecją nie było takiej nienawiści, jaką ty rozpętałeś. Kolejna krew na twoich rękach.
      • drmuras Re: Jarosławie co zrobiłeś z naszym krajem po 200 19.10.10, 19:09
        Mnie zmniejszył podatki i dostałem zwrot podatku na dzieci. A tobie założył podsłuch ?
    • arseno Przegladam fora GAZETY... to tu jest nienawiść 19.10.10, 18:07
      tu zyje i rodzi sie prawdziwa nienawiść. jestescie nienawistnikami...
    • boykotka To nie burza a już cyklon !!! 19.10.10, 18:10
      Cały rok 2010 jest do bani !!! Czy w 2011 czekają nas jeszcze gorsze rzeczy ???
      Koło zamachowe się dopiero rozkręca ??
    • teds Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 18:29
      "Ciszej nad ta trumna"

      Wstydu pan nie masz.


      • piotr7777 Re: proponuję odwórcić sytuację 19.10.10, 18:32
        Osobnik chory psychicznie zaatakował siedzibę PO. Oświadczył, że nienawidzi PO i chciałby zabić Tuska.
        Red. Kuczyński napisałby wówczas, że to wina kampanii nienawiści, którą rozpętali bracia.
        • white_lake Re: proponuję odwórcić sytuację 20.10.10, 01:52
          To tak nie działa pół na pół, że każdy nakręca tylko swoich zwolenników.
          Kaczyński i w tym wypadku ponosiłby odpowiedzialność.
          Atmosfera nienawiści i wrogości, jaką rozpętał kurdupel starszy działa na wszystkich, dusi wszystkich, a słabszym odbiera rozum. I z tej bezsilności są gotowi dokonać aktu agresji.
          W tak gęstej atmosferze rykoszetem może dostać każdy. Po prostu.
    • krawat.ok ideowi spadkobiercy zabójcy Narutowicza... 19.10.10, 18:34
      ideowi spadkobiercy zabójcy Prezydenta Narutowicza
      dzisiaj płaczą!

      wyrazy współczucia
      • protomek77 Re: ideowi spadkobiercy zabójcy Narutowicza... 19.10.10, 23:03
        ideowi spadkobiercy Narutowicza dzisiaj morduja
    • drmuras Wyborcza asystowała przy narodzinach agresji 19.10.10, 18:56
      Ojciec nie znany jedni mówia że to Kaczor inni że Donald. To media podgrzewły i podrzegnują do tej jatki. Kuczyński ty też nie jesteś bez winy , puknij sie w czółko i zastanów sie głęboko razemn ze swoja koleżankami i koplegami redakcyjnymi. Racje miał Serweryn Blumsztajn w TVN 24 kiedy stwierdził że przesadziliście WY DZIENNIKARZE WSZYSCY - macie swoje SHOW
    • ewa.4664 Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 19:22
      Jak mozna mowic o opamietaniu, jak czyta sie taki artykul. Autor tego obrzydliwego tekstu powinien byc raz na zawsze odsuniety od publikowania ! Chyba, ze sie chce udowodnic, ze ta kanalia mowi jezykiem milosci i pojednania ?! Nie uzywam takich slow, ale powiem to dosadnie zamknij swoja plugawa jadaczke ! Mam nadzieje, ze kiedys ty i tobie podobni beda wykresleni z naszej historii, jako przyklad niegodny do zapamietania. Tak, jak nie chcemy pamietac o tatusiu Adama Michnika, jego bracie i innych medrcach narodu "polskiego"z KPP oraz PZPR. Won na smietnik historii, gdzie jest wasze miejsce !!!!
      • marynica Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 20:17
        ewa.4664 - ty tez siejesz wiatr!!!
        • ewa.4664 Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 20.10.10, 03:08
          Mam inne zdanie w tej kwestii. Co do autora tego tekstu to najwyzszy czas, zeby sie zajal praca w ogrodku wraz z urocza zona a jesli to nie odpowiada jego gustom to moze hodowla bialych myszek/przynajmniej cos pozytecznego zacznie robic/. Jesli chodzo o koneksje rodzinne p.Adama Michnika to przeciez ten ideowiec sie tego nie wypiera. Rodzine ma taka a nie inna. Co do roli ojca i matki oraz brata przyrodniego redaktora Michnika to wszyscy zainteresowani moga dowiedziec sie o ich dokonaniach zawodowych, przynaleznosci partyjnej i swiatopogladzie jesli tylko troche wysila swoja wole poznawcza tamtych lat. JA WIATRU NIE SIEJE ! MAM JEDNAK NIEODPARTE UCZUCIE, ZE TACY LUDZIE JAK REDAKTOR MICHNIK ORAZ AUTOR KUCZYNSKI ROBIA TO OD LAT Z PREMEDYTACJA I DETERMINACJA GODNA OSOB NAJGORSZEGO AUTORAMENTU.
          • hilary34 @ ewa.4664 siejesz wiatr - weź wyluzuj 20.10.10, 09:59
            bo ktoś powie o tobie to samo i to będzie taka sama prawda jak i twoja. Dyskusja na odczucia to jednak nie to samo co na argumenty.. atak personalny też dyskwalifikuje w dyskusji - jest niemerytoryczny. Jasne - masz inne zdanie w tej kwestii...
            • ewa.4664 Re: @ ewa.4664 siejesz wiatr - weź wyluzuj 20.10.10, 20:11
              Po pierwsze odnosze sie do artykulu Kuczynskiego merytorycznie. Co do personalnych wycieczek to mistrzami sa wlasnie tacy jak Adam Michnik, Kuczynski, Wajdy, Kuce, Palikoty, Nowaki i cala masa z Lisami, Durczokami, Mazowieckimi czy tez Kolendami+Zaleskimi, to po drugie, poniewaz niczym innym sie nie zajmuja, jak tylko osoba Jaroslawa oraz jego rodziny !
              • hilary34 Re: @ ewa.4664 siejesz wiatr - weź wyluzuj 20.10.10, 20:47
                Nie, niemerytorycznie, nie myl pojęć, niewiasto, twoje słowa dowodzą że masz braki
                a) doczytaj co znaczy 'merytorycznie'
                b) ucz się merytoryki - możesz od Wajdy, Mazowieckiego, Michnika, Kuczyńskiego i innych wymienionych przez ciebie, nie ucz się od np. Rydzyka. Nie wróżę ci jednak szybkiego sukcesu, już widać że będzie ciężko..

    • niemiec.niemiec @Kuczynski 19.10.10, 19:31
      Szkoda, ze nie bylo w tym biurze Kaczynskiego. Nieprawdaz?
      Od razu by sie skonczyla kampania nienawisci.
      Juz nie musialby pan pisac swoich artykulow ociekajacych miloscia.
      • maxik-g No, fakt. A ty byś się przynajmniej zamknął. 19.10.10, 19:47
        niemiec.niemiec napisał:

        > Szkoda, ze nie bylo w tym biurze Kaczynskiego. Nieprawdaz?
        > Od razu by sie skonczyla kampania nienawisci.
        > Juz nie musialby pan pisac swoich artykulow ociekajacych miloscia.
    • gogosobo Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 19:53
      NIe przepuści pan okazji żeby dołożyć PIS ale to nie PIS strzela do ludzi a PO.
      • antropoid Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 19.10.10, 20:53
        gogosobo napisała:

        > NIe przepuści pan okazji żeby dołożyć PIS ale to nie PIS strzela do ludzi a PO.
        --------------
        Ciekawe. To znasz tego, który strzelał?
      • gburiaifuria Re: Ktoś sieje wiatr, burzę zbierają wszyscy 20.10.10, 07:48
        A masz jakas wiedze, ze facio byl z PO? Mozna nienawidzic PiSu zupelnie za co innego. Mozna byc np krewnym ofiary, ktora sie nie zalapala na transplantacje przez pisia hucpe i zachwyt ziobry nad soba "ten pan juz nigdy nikogo nie zabije".
        Po rzadach PiSu jest szalenie wiele powodow, zeby ich nienawidzic. PO jeszcze do nikogo nie strzelala i jestem dziwnie spokjna, ze facet byl bez przynaleznosci partyjnej, przestan siac wiatr....
        A Pis owszem, strzela do ludzi, Barbare Blide to spotkalo.
        gogosobo napisała:

        > NIe przepuści pan okazji żeby dołożyć PIS ale to nie PIS strzela do ludzi a PO.








    • czesio48 Wyborcza 19.10.10, 19:57
      waszałsz i zakłamanie przekracza wszelkie granice, ale sprawiedliwość podobno isnieje więc nadziuja jest
    • toporowa twój tekst, Kuczyński, przejdzie do historii 19.10.10, 20:14
      twój tekst przejdzie do historii. Nie wiem czy ty jesteś w stanie się wstydzić, a powinieneś. Twój tekst będzie przez więcej lat niżbyś chciał demonstrowany studentom dziennikarstwa i innych kierunków, jako przykład nikczemności publicysty. Stałeś się sławny.
      A teraz przeczytaj sobie "wpis" jednego z czytelników na tym forum, dla którego twoja nikczemność jest inspiracją:
      cytuję
      "No, właśnie, wybijają sami siebie, nie trzeba ich wyrzynać jak watahę. Trzeba by się cieszyć, że się wybijają, a nie wzywać ich do opamiętania. Kaczyński (prezes) dziś chciał się zabić, ale mu się nie udało. Co za pech."
    • helguera Ł garz do kwadratu,stale 19.10.10, 20:38
      występuje w pierwszej lini siewcow nienawiści i szcxzucia na kaczorow i tych co ich popierają.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka