Dodaj do ulubionych

Hojny prezes NFZ

09.02.11, 09:29
Ludzie kochani ręce opadają. Powiem bez ogródek, tym krajem zagarnęła mafia. Pokazujemy sytuacje w innych państwach, co tam się robi jak łamane są prawa człowieka, a tuż pod naszym nosem rządzi mafia i robi z krajem co chce. Powiem jedno, Komuna była złem, ale człowiek żył spokojniej i bezpieczniej. Wybraliśmy większe zło od tego które było, łamane są nasze prawa na każdym kroku, marnotrawione są nasze wspólne pieniądze, szlachta żyje jak w niebie podczas gdy emeryt przymiera głodem, do lekarza czeka się latami. Miałem operację w październiku zeszłego roku, na rehabilitację zapisany jestem pod koniec marca, przecież to już woda po kisielu i po co tak cierpiałem ? Podczas gdy nasze pieniądze idą na pensje dla Pani na wypowiedzeniu która siedzi sobie w domku i dupsko grzeje a na konto co miesiąc po 12 tysięcy. A przychodnie pękają w szwach od chorych, bo pan doktor ma prawo przyjąć po kilka osób dziennie bo za więcej mu nie zapłacą. Zorganizowana mafia rządzi naszym krajem i tyle.
Obserwuj wątek
  • maura4 Re: Hojny prezes NFZ 09.02.11, 11:34
   To po prostu skandal. Ponoć nie ma pieniędzy na leczenie. Są dla pani, której nie chce się pracować i to jakie. Może odezwie się jakiś prywatny przedsiębiorca, który tak hojnie wynagradza pracownika, składającego wymówienie. Naprawdę coraz trudniej przychodzi mi potępiać ludzi, którzy wyszukują różne dziury w prawie, aby nie płacić podatków, bo to jak one są wydatkowane, jest okradaniem ciężko pracujących ludzi. Czy pan prezes byłby równie hojny, gdyby był właścicielem prywatnego przedsiębiorstwa ? Gdyby musiał tej pani płacić z własnej kieszeni ?
  • rexus.bis Hojny prezes NFZ 09.02.11, 14:37
   To prezesina od siedmiu bolesci, nie zasluguje nawet na tytul "prezesa". Wszak rusza mozgiem i decyduje o czyms na korzysc pacjenta wylacznie wtedy, gdy dorwą go dziennikarze. Ale jak widac samodzielnie aktywny potrafi jednak byc, ale tylko wtedy gdy z panstwowej kasy wspiera swoich. Mozliwe, ze na takie hojne gesty trzeba oszczedzac na pacjentach, np na terapiach niestandardowych, alb ograniczajac kontrakty ? Preziu - odejdz wreszcie!!
  • nastra Hojny prezes NFZ 09.02.11, 15:31
   Panie prezesie, niech pan przestanie być hojnym z cudzej kieszeni. Chce pan płacić, to ze swoich pieniędzy, a nie publicznych. Najwyższa pora zrewidować umowy, w których umieszcza się zapisy o konieczności wypłacania ogromnych odszkodowań. Ja się pytam: za co? Czy tych ludzi nie obowiązuje kodeks pracy?- są tam zawarte jasne wytyczne - wysokość odprawy w zależności od stażu pracy w ogóle lub w danym zakładzie pracy. i tego należy się trzymać!
  • hanishl Jaki jest cel takiej informacji skoro 09.02.11, 16:57
   karawana i tak jedzie a szczekanie "kundelków" niczego nie zmieni.
   Dziwię się i ciągle powraca mi temat z polskiego " Co autor chciał przez to powiedzieć .."
   PO ( partia GW) to rozgłosu nie przyniesie . Takich jak ja tylko odstrasza od czytania wqu...ających informacji.
   Jest ich aż nadto . Pierwszy wyrywkowy przykład :
   www.polityka.pl/kraj/analizy/1512524,1,co-zaordynowac-ordynariatowi-polowemu.read

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka