simgall Re: Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 09:18 Samouwielbienie Wojewódzkiego powoduje, ze traci kontakt z rzeczywistością. Udaje Piotrusia - pana a jest po prostu prymitywny. Odpowiedz Link Zgłoś
gacek1947 Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 09:20 Co ludzie widzą w tym chamskim idiocie??? Odpowiedz Link Zgłoś
wuk4 To cham i prostak 10.06.11, 09:26 jest zerem, ale zrobił karierę chwaląc się publicznie, że swoją bucowatością. Odpowiedz Link Zgłoś
wichrowy Re: To cham i prostak 10.06.11, 09:42 Tacy robią obecnie kariery jak np Niesiolowski. Odpowiedz Link Zgłoś
msp1 Re: Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 09:34 Nie możemy stracić Wojewódzkiego, to ważny głupek, ale nasz głupek. Jak bez niego wyglądałby front walki o Nowego Człowieka, takiego całkiem skretyniałego, który wierzy, że tylko PO może zagwarantować szczęście nam wszystkim? Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom-z-radia-maryja Re: Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 10:25 popieram murzynów w tej sprawie. Wojewódzki musi odejśc. Odpowiedz Link Zgłoś
cumentator Re: Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 10:46 oszolom-z-radia-maryja napisał: > popieram murzynów w tej sprawie. Wojewódzki musi odejśc. Tym bardziej ze docina radyju i ojdyrowi. Odpowiedz Link Zgłoś
kjking Afrykanie w ... polsce 10.06.11, 11:03 witam! Jakie prawa AFRYKAN w Polsce! Mają oni mieć takie same prawa jak mieszkańcy, a nie jakieś SZCZEGÓLNE prawa tylko dla nich! Jeszcze troszkę, już nie dużo zostało i ... zwykli obywatele będą musieli zakładać organizacje do walki o prawa dla ZWYKŁYCH OBYWATELI. Demokracja czy równość polega na tym, że NIKT NIE MA SZCZEGÓLNYCH PRAW! Wszyscy mamy mieć takie same prawa! Bez względu na kolor skóry, wyznanie, płeć partnera itd. NORMALNI ludzie zaczynają być najbardziej poszkodowani w społeczeństwie! To CHORY KIERUNEK rodem z poprawności politycznej - największego RAKA zachodu. Ludzie co innego myślą, a co innego mówią - bo tak trzeba(POPRAWNOŚĆ) - TO CHORE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
polmazurka Re: Afrykanie w ... polsce 11.06.11, 02:43 your are absolutely right...let them go back... Odpowiedz Link Zgłoś
maxixxx Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 11:19 Skoro to ma być koncert na inaugarację tzw. polskiej prezydencji w UE to chciałbym się dowiedzieć ile zagranicznych stacji radiowych lub telewizyjnych przeprowadzi jakąś transmisję z tego wydarzenia Mam poważne obawy, że będzie to bardziej zjadanie własnego sosu ( sos jest smaczny ) przez tubylczych zjadaczy co bardziej może przypominać reinkarnację Opola niż wydarzenie muzyczna dla Europy przybliżające naszą kulturę Odpowiedz Link Zgłoś
zadrze Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 11:37 Tak, ten facet to jeden z wielu polskich wrzodów. Jest jakimś kretyńskim szpanem uważać go kompetentnego do zrobienia czegokolwiek...może poza barachłem telewizyjnym. Ślązak Odpowiedz Link Zgłoś
polprawdy Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 12:29 A ja go lubię, uważam, że jest dowcipny, inteligentny i nie ma dla niego świętości, tam gdzie jest głupota i zadęcie, bez względu na kolor skóry i wyznanie. Odpowiedz Link Zgłoś
salci_rozencwajgowa Ten jegomosc 10.06.11, 12:34 przynosi wstyd naszej spolecznosci. Odpowiedz Link Zgłoś
tyberium11 polska podstawówka 10.06.11, 14:29 te dowcipy o czarnych, czerwonych i żółtych i o żydkach znam b. dobrze z podstawówki, Wojewódzkiemu pomyliły się chyba stadia rozwojowe, a może nie ? Przecież to rozrywka dla umysłów na poziomie szkoły podstawowej. Ta sama logika: białe -czarne, dobry - zły, bandyta- policjant, kobieta - mężczyzna. Słaby - silny. Ofiara - kat. Odpowiedz Link Zgłoś
adondek Re: polska podstawówka 10.06.11, 14:55 Jak powiedziała jedna feministka : Mężczyzna dojrzewa do 6-ego roku życia a potem już tylko rośnie. Ten osobnik o kabotyńskich zachowaniach potwierdza tą tezę. A tak na poważnie , dramatem jest to ,że ktoś go zatrudnia ponieważ zapewnia odpowiednią oglądalność. Ciekawe co w tej sytuacji zrobi TVN . Odpowiedz Link Zgłoś
drozdow Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 14:44 Wojewódzki niejednokrotnie pokazywał swój rasizm już wcześniej, w programach, których był jurorem. Przypominam sobie na przykład jego niewybredne żarty pod adresem sympatycznego Egipcjanina występującego w "Mam talent"... A co do grepsów Wojewódzkiego to zauważyłem, że jego ulubione słowa, których nadużywa i wtrąca, gdzie się tylko da to: "emocje" i "osobowość". Tak naprawdę te jego niby wyrafinowane intelektualnie wypowiedzi to słowna grafomania z przekombinowanym słownictwem maskującym banał przekazu. Odpowiedz Link Zgłoś
markerek222 Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 15:07 Co Wy wypisujecie ??? Przecież facet jest młody, wykształcony i z wielkiego miasta. Popiera PO Błyskotliwy i wybitnie intyligentny Jest jurorem w max faktorze Po prostu autorytet i to wybitny Jest cooooool. Odpowiedz Link Zgłoś
chrust jestem za odwolaniem 10.06.11, 16:33 to co uchodzi (z trudem) w tv po 23, nie ujdzie w czasie powaznej imprezy. KW jest inteligentny ale nie ma hamulcow Odpowiedz Link Zgłoś
m1r4640 Odwołajcie Wojewódzkiego 10.06.11, 21:09 jeszcze nie tak dawno temu bez chwili wahania i jego zgody zjedli mojego pradziadka a chwile potem chca mnie uczyc tolerancji !!! Odpowiedz Link Zgłoś
us-rn Wijewodzki to debil! 11.06.11, 01:14 W zadnym cywilizowanym kraju ktos taki jak W by nie zaistnial. Juz raz sie skompromitowal na konkursie Eurowizji Cowell powiedzial "popatrzcie na Polaka" po tym jak Wojewodzki robil gesty podrzynania gardla. Idiota, idiota idiota! Czas by go zdjac z anteny bo robi wstyd Polsce i Polakom. Odpowiedz Link Zgłoś
marek.18 Odwołajcie Wojewódzkiego 11.06.11, 01:51 program Wojewódzkiego w tvn to jedyny ciekawy, inteligentny program rozrywkowy. podejrzewam, ze wszyscy na tym forum, którzy piszą że "tego się nie da oglądać" po prostu nie załapują dowcipów, puent, aluzji - dlatego ich to śmiertelnie nudzi. Wojewódzki bije na głowę Manna i Maternę, nie mówiąc już o takich plebejskich komikach jak Szymon Majewski. ale moze faktycznie czasem brak mu wyczucia. na jednym ze zdjęć w studiu jest wystylizowany na Hitlera. az sie dziwie ze nikt dotąd tego nie zauwazyl czy też nie podchwycil. nie sadze jednak zeby naprawde mial jakies ciągoty rasistowskie. raczej po prostu robi sobie jaja z wsyzstkich i z wszystkiego. no i padło też na murzynów, bo jak na wszystkich to na wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
polmazurka Odwołajcie Wojewódzkiego 11.06.11, 02:41 ale kiedy nie sa "piekny"? ...then in Poland there is no freedom of expression? Odpowiedz Link Zgłoś
grba Odwołajcie Wojewódzkiego 11.06.11, 07:43 W najnowszym numerze "Bluszczu" - pisma dla nowoczesnych kobiet, jest wywiad z Wojewódzkim. Ów rzecze tak: "kretyni sprzedają nienawiść agresję, dzielą społeczeństwo według linii najniższych instynktów"... Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka_dziwaczka_czyli_dziwna Wojewódzkiego nie można szykanować zawodowo 11.06.11, 17:15 Redaktora Kubę Wojewódzkiego nie można szykanować zawodowo w żaden sposób, ponieważ naruszałoby to jego prawa człowieka do pracy. Praca zawodowa redaktora Kuby Wojewódzkiego jest tylko i wyłącznie umową cywilno-prawną pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, i nikt nie ma prawa żądać czegokolwiek wywierając presję na pracownika lub na pracodawcę. Można oczywiście krytykować redaktora Kubę Wojewódzkiego, który dwoi się i troi, aby zasłużyć na krytykę, na przykład poprzez drastyczny antynegryzm eksponowany w prowadzonych przez niego programach. Nie można jednak żadnymi żądaniami naruszać prawa Wojewódzkiego do wykonywania pracy zawodowej, ponieważ prawo do pracy jest podstawowym prawem człowieka i nie może być naruszane w żaden sposób i przez nikogo. Odpowiedz Link Zgłoś
vladizz Re: Odwołajcie Wojewódzkiego 12.06.11, 12:07 To rzeczywiście cham, dopuki nie spotka się z zdecydowanym, równie chamskim odporem. Wystarczy wspomnieć wywiad z Dodą, kiedy po chluśnięciu mu w twarz wodą, zabrakło mu "języka w gębie". Tak zachowują się ludzie, pokrywający chamstwem i agresywną postawą wobec innych, nieśmiałość i brak pewności siebie. Od wysłuchania tego haniebnego nagrania, kiedy Wojewódzki pojawia się gdziekolwiek, ja to "gdzieklwiek" natychmiast wyłączam. Człowiek, którego uważałem za współczesnego Stańczyka, okazał się wydmuszką. Odpowiedz Link Zgłoś
motowojtek Odwołajcie Wojewódzkiego 13.06.11, 13:14 Popieram braci z Afryki mieszkających w Polsce w ich proteście!! Wyzywanie ich od :czarnuchów,brudasów,leni,asfaltów,cygano-podobnych.....itp.jest zdecydowanie krzywdzące i kłamliwe,ponieważ oni tacy nie są. Wyobrażmy sobie że w tej chwili w Afryce setki tysięcy ludzi ogląda programy( na satelicie) krajoznawcze oraz gospodarcze i wybiera miejsce najlepsze dla siebie i swoich bliskich do osiedlenia się( np. Anglię),bo przecież mają prawo żyć tam gdzie chcą, bo po co sprzątać u siebie gdy można wprowadzić się do czystego.Ale nie wszyscy idą na łatwiznę,polscy Murzyni pomimo ostrego klimatu, mizernego socjalu,słabo skrywanej pogardy ze strony tubylców postanowili licznie przybyć na Polską ziemię i trwać na niej !(przynajmniej do czasu uzyskania papierów UE) Reasumując nasi Polscy Murzyni zasługują na nasz szacunek za trudną drogę którą sobie wybrali,ale niech pamiętają że w dupie mamy ich rasistowskie gadki i organizacje które pokazały co potrafią w Anglii,Francjii czy Niemczech....pozdro. Patrz w lusterka to nigdy nie zaszkodzi! Odpowiedz Link Zgłoś