Dodaj do ulubionych

Wiceprezydent USA walczy o serca Chińczyków

19.08.11, 18:19
Noblista Obama, strażnik światowej demokracji wysłał swojego wice, żeby korzył się przed pacyfikatorami Tybetu... brak klasy, honoru, przyzwoitości. USA pobiegnie za forsą jak kundel za kością. A może Bidem odwiedzi knajpkę w Lhasie? Czy ma plany pokłonić się truchłu Mao?
Obserwuj wątek
    • ewa1-23 Wiceprezydent USA walczy o serca Chińczyków 19.08.11, 18:24
      Noblista Obama, strażnik światowej demokracji wysłał swojego wice, żeby korzył się przed pacyfikatorami Tybetu ... bez honoru, klasy, przyzwoitosci. USA pobiegną za forsą jak kundel za kością. A może Biden znajdzie knajpkę w Lhasie? Czy planuje pokłonić się truchłu Mao?
      • ubiquitousghost88 Co tu robisz? Wróć do knajpy, z której wyszłaś... 19.08.11, 18:29
        ewa1-23 napisała:

        > Noblista Obama, strażnik światowej demokracji wysłał swojego wice, żeby korzył
        > się przed pacyfikatorami Tybetu ... bez honoru, klasy, przyzwoitosci. USA pobi
        > egną za forsą jak kundel za kością. A może Biden znajdzie knajpkę w Lhasie? Cz
        > y planuje pokłonić się truchłu Mao?
    • fawad Dług USA 19.08.11, 18:26
      amerykańskie obligacje skarbowe, których Chiny mają najwięcej na świecie

      Dwie trzecie długu USA jest w rękach inwestorów amerykańskich takich jak banki, fundusze, lokalne samorządy, inwestorzy prywatni.

      - TomiK

    • ubiquitousghost88 Wiceprezydent USA walczy o serca Chińczyków 19.08.11, 18:27
      To to, z Chinami tylko grzecznie.
      I właśnie z tego powodu bądźcie na tyle delikatni, by dla określenia typu chińskiego lokalu nie używać knajackiego slangu, bo w Chinach nawet najskromniejsza restauracja nie kojarzy się z tym, z czym w Polsce kojarzy się wszystkim (Polakom) słowo "knajpa"...
    • antobojar Premier Kaczyński wysyła v-ce premiera Macierewicz 19.08.11, 18:29
      a, do Chin...
      Macierewicz wizytuje ośrodki odosobnienia i obozy reedukacyjne w Państwie Środka...
      Anna Fotyga załatwia z Chinami postawienia przez nich veta w RB, w czasie głosowania nad rezolucją w sprawie łamaniu praw człowieka w Polsce i uwięzienia tysięcy opozycjonistów..
      Zły sen..?
      Przesada...?..hmm..




      "WZGLĘDNOŚĆ MA ZASTOSOWANIE W FIZYCE.... NIE W ETYCE.."
      "Relativity applies to physics, not ethics"
      Albert Einstein
    • kazimirz Dlaczego Gwno nic nie pisze o bijatyce? 19.08.11, 18:45
      ??????
      Chwała Generałom!

      www.sportsgrid.com/ncaa-basketball/video-georgetown-basketball-team-brawls-in-china/
    • ubiquitousghost88 No cóż Amerykanie powinni się powoli przyzwyczajać 19.08.11, 19:29
      ...do batów...
    • talbor73 Re: Wiceprezydent USA walczy o serca Chińczyków 20.08.11, 11:41
      Cóż Amerykanie sprzedadzą nawet sojusznika jeśli to leży w ich interesie.(tak jak sprzedali Polskę w Jałcie czy wcześniej w 1943r. w Teheranie)
      Obecnie Ameryka ma kłopoty więc szuka sojusznika do podziału(i eksploatacji) świata. Kto nim może być? Na pewno nie podzielona Europa. Zostają więc Chiny i Japonia. Ktoś pomyśli, że Japonia i Chiny to wrogie państwa, ale historia zna sojusze państw które walczyły ze sobą, wystarczy cenny łup do podziału.(Prusy i Austria-rywale na terenie Niemiec pogodzili się kosztem Polski) Jaki mógłby być ten cenny łup? Oczywiście zasobna w surowce Syberia.
      Do tego misternego planu dodałbym jeszcze Koreę i Europę Środkową jako hamulcowego w relacjach rosyjsko-europejskich.
      • ubiquitousghost88 Chiny chętniej podzielą z Rosjanami Amerykę... 20.08.11, 16:10
        ....Po to mają już tam swoją V kolumnę.
        Alaska Rosjanom, a reszta wiadomo komu...


        talbor73 napisał:

        > Cóż Amerykanie sprzedadzą nawet sojusznika jeśli to leży w ich interesie.(tak j
        > ak sprzedali Polskę w Jałcie czy wcześniej w 1943r. w Teheranie)
        > Obecnie Ameryka ma kłopoty więc szuka sojusznika do podziału(i eksploatacji) św
        > iata. Kto nim może być? Na pewno nie podzielona Europa. Zostają więc Chiny i Ja
        > ponia. Ktoś pomyśli, że Japonia i Chiny to wrogie państwa, ale historia zna soj
        > usze państw które walczyły ze sobą, wystarczy cenny łup do podziału.(Prusy i Au
        > stria-rywale na terenie Niemiec pogodzili się kosztem Polski) Jaki mógłby być t
        > en cenny łup? Oczywiście zasobna w surowce Syberia.
        > Do tego misternego planu dodałbym jeszcze Koreę i Europę Środkową jako hamulcow
        > ego w relacjach rosyjsko-europejskich.
        • talbor73 Re: Chiny chętniej podzielą z Rosjanami Amerykę.. 20.08.11, 16:54
          ubiquitousghost88 napisał:

          > ....Po to mają już tam swoją V kolumnę.
          > Alaska Rosjanom, a reszta wiadomo komu...

          hihihi, Na Syberii też Chiny mają swoją V kolumnę. A po co Rosjanom Alaska jak oni nie są w stanie wykorzystać Syberii? Kto młody ucieka do miast europejskiej części Rosji.
          • ubiquitousghost88 Manewry z Amerykanami robią? 20.08.11, 17:03
            talbor73 napisał:

            > ubiquitousghost88 napisał:
            >
            > > ....Po to mają już tam swoją V kolumnę.
            > > Alaska Rosjanom, a reszta wiadomo komu...
            >
            > hihihi, Na Syberii też Chiny mają swoją V kolumnę. A po co Rosjanom Alaska jak
            > oni nie są w stanie wykorzystać Syberii? Kto młody ucieka do miast europejskie
            > j części Rosji.
            • talbor73 Re: Manewry z Amerykanami robią? 21.08.11, 15:27
              Manewry nie, ale biznes i to duży-tak
              • ubiquitousghost88 W tym "biznesie" Amerykanie prawie zawsze tracą... 21.08.11, 15:57
                ...bo, żeby oszukać jednego Chińczyka potrzeba dwóch Żydów...



                talbor73 napisał:

                > Manewry nie, ale biznes i to duży-tak
    • tyberium11 walczy o serca Chińczyków do przeszczepu 20.08.11, 20:49
      chińskie serca najlepsze dla amerykańskich biorców :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka