08.09.11, 20:13
czy polacy naprawde chca wybierac "cmentarnych " -za to ,ze przyczynil sie do katastrofy glownie prezydent i brat ? czy naprawde chca przez 4 lata sluchac zlosliwego zabiego skrzeku jarkacza ?do tego blaszczak ,kurski ,kempa ,guzikiewicz ,hofman ,szydlo i cala masa leche-culs kaczynskiego wraz z rydzykiem na czele i jego druzyna ? czy chca polacy zamienic polske w cmentarny kraj i na nowo obrazic sasiadow z prawa i lewa i wpedzic nas w sredniowiecze? no a jeszcze fotyga ,ktora na nowo chce "czyscic" polityke zagraniczna po tusku uwielbianym w europie ,gdzie rozleglby sie dziki smiech szyderstwa z glupoty polakow .a co do wdow smolenskich to ja zupelnie inaczej podziekowalabym lechowi kaczynskiemu na wawelu za te smierci bliskich -nie kwiatami .boze ,co tusk naprawi -jarkacz spieprzy natychmiast .
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka