ddeb123 15.09.11, 17:06 co za debile. Nawet Boga mieszają do swych niecnych gierek. żenada Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krytek-7 Msze od PiS w wybory 15.09.11, 17:12 Mam nadzieje,ze Pan Bog nie jest skorumpowany i zlituje sie nad biedna Polska opanowana przez wszelkiej masci gluptokow i chciwcow. Odpowiedz Link Zgłoś
oghana7 Re: Msze od PiS w wybory 15.09.11, 22:21 biskupi oczywiscie sie zgadzaja ,bo kochaja jarkacza ,a poza tym wielkie jego pieniadze nie smierdza .to naprawde ohyda ,ze kosciol tak daje sie politycznie wplatywac w wojne wyborcza -jak im nie wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 16.09.11, 08:39 oghana7 napisała: > biskupi oczywiscie sie zgadzaja ,bo kochaja jarkacza ,a poza tym wielkie jego p > ieniadze nie smierdza .to naprawde ohyda ,ze kosciol tak daje sie politycznie w > platywac w wojne wyborcza -jak im nie wstyd! No właśnie! Jak im nie wstyd: podhale24.pl/aktualnosci/artykul/16329/Ks_IsakowiczZaleski_Kardynal_Dziwisz_otoczyl_sie_ludzmi_zwiazanymi_z_PO.html Odpowiedz Link Zgłoś
rf-a Msze od PiS w wybory 15.09.11, 17:26 bardzo latwo sie wydaje cudze pieniadze: czy poslowie pisu wydadza na ten szlachetny cel swoje prywatne zasoby czy te, ktore dostaja z pieniedzy podatnikow? jak dawanie na msze ma pomoc lepiej sluzyc wyborcom? bo chyba po to dostaja te diety aby sluzyc wyborcom a nie sobie? kontekst tej inicjatywy jest jasny: ci co nie dadza ma msze sa be i na nich nie warto glosowac, a kosciol wezmie kase z zadowoleniem.... dziwne, ze w odczytywaniu nazwisk politykow dajacych na msze PKW nie doszukalo sie lamania ciszy wyborczej... Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Msze od PiS w wybory 15.09.11, 17:34 A kiedy kard. Dziwisz zorganizuje rekolekcje przedwyborcze dla kandydatów z platformy? Odpowiedz Link Zgłoś
pablobodek Relikwie wszystkich kategorii - na wieże lokali 15.09.11, 17:39 partyjnych Krk będą masowo wynoszone w asyście bicia dzwonów i modłów błagalnych do boga o zwrot ojczyzny wolnej - od nienawiści i szowinizmu. Propozycja - głosuj na RUCH PALIKOTA !! Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair A może 15.09.11, 18:03 "ziomale" odprawią czarną mszę a naczelny "ziomal" zaintonuje odę do belzebuba z akompaniamentem behemocza... Może belzebub pomoże im wygrać wybory? Odpowiedz Link Zgłoś
realizmforte Msze od PiS w wybory 15.09.11, 18:54 Absurdy, hipokryzja sięgają gwiazd. Antyklerykalny Ruch Palikota ostatnią deską ratunku dla zachowania suwerennosci narodu i państwowości kraju. Rzeczpospolita Watykańska - czy we współczesnym świecie jest jeszcze jakis naród , co tak pokornie, na kolanach oddał swój kraj pod panowanie obcych ?? Czy jest jeszcze jakiś naród , co dał sobie wmówić, że hegemon to swój ?? W czasie kiedy świat oskarża Watykan o zbrodnie przeciw ludzkości w związku z systemową, pedofilią uprawianą przez księży, przez dziesięciolecia w wielu krajach, na wielu kontynentach ? Odpowiedz Link Zgłoś
krakowiak10 Msze od PiS w wybory 15.09.11, 18:57 nie daj Boze PIS, bedzie wojna domowa na pewno, to bedzie koniec Polski, massywna emigracja, koniec marzen, ...ale wiekszosc Polakow temu kurduplu, pedalu nie da rzadzic ani chwili....mysmy za dlugo walczyli za nasza Polske, Tusk nam tyle zrobil i bedziemy razem dalej siegac, nie poddajemy sie chamstwie PISowskim, jezeli przez jakis niesczescie ten pedal balaganiarz wygra, to bedzie od razu wojna i tego gnoja razem z rodzina z kraju wygonimy. Odpowiedz Link Zgłoś
realizmforte Msze od PiS w wybory 15.09.11, 19:06 Niestety, PIS i PO, to dwie strony tej samej monety. Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Msze od PiS w wybory 15.09.11, 19:11 Jeśli Błaszczak cokolwiek dementuje, to to coś musi być prawdziwe ! Odpowiedz Link Zgłoś
vicodinmaks Msze od PiS w wybory 15.09.11, 20:10 Jedynym wyjściem dla kandydatów PO jest przebicie stawek kandydatów PiS. Czarni już zacierają ręce z radości na tak niespodziewany przypływ gotówki. Problemem może być tylko tzw. ,,czystość intencji". Co przebije podziękowanie za beatyfikację JPII? -Intencja błagalna o kanonizację onego! Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 15.09.11, 20:19 Niewykluczone, że kard. Dziwisz ze swoim sekretarzem Rasiem poprze twój pomysł. Można to połączyć z tradycyjnymi rekolekcjami przedwyborczymi dla kandydatów platformy. Odpowiedz Link Zgłoś
jaklucz Msze od PiS w wybory 15.09.11, 20:40 'Niedługo już ksiądz dobrodziej przed niedzielnym szoł będzie występował z formułką: Dzisiejszą mszę sponsoruje producent blachy trapezowej" albo "Firma x dziękuje wszystkim przystępującym do komunii" żenada, k**wa, żenada Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Msze od PiS w wybory 15.09.11, 20:48 Choćby każdy PiSuar przed 9.X wytatuował sobie na czole krzyż i JP II, to i tak nic im to nie pomoże. To obrzydliwe i pożałowania godne mieszanie wiary z polityką i zasłanianie się nią w walce o koryto jest najlepszym powodem do tego, by dać im wyborczego, potężnego kopa w d**ę. Odpowiedz Link Zgłoś
vicodinmaks Re: Msze od PiS w wybory 15.09.11, 21:23 Antropoid,obyś miał rację! Nie doceniasz jednak siły oddziaływania KK na ,,ciemnyludtokupi". Ja z trwogą obserwuję ogromny popyt na ,,produkt" oferowany przez PiS i reklamowany z ambon, jak kraj długi i szeroki. Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 15.09.11, 22:09 vicodinmaks napisała: > Nie doceniasz jednak siły oddziaływania KK na ,,ciemnyludtokupi". Nie docenia. Nawet wasz premier się nie oparł i przed wyborami w 2005 wziął ślub "u czarnych". No cóż - taki słaby charakter...Ciemnolud. Odpowiedz Link Zgłoś
vicodinmaks Re: Msze od PiS w wybory 15.09.11, 22:25 Mam mu to za złe, ale zaślubiony z politycznego wyrachowania Donald jest dziewicą orleańską przy twoim???(nie wierzę!) premierze Kaczorze. Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 15.09.11, 22:07 antropoid napisał: > To obrzydliwe i pożałowania godne mieszanie wiary z po > lityką No właśnie!!! Czy platforma przed wyborami 9 X będzie również odbywać rekolekcje przedwyborcze u kard. Dziwisza? Czy tym razem obejdzie się bez? Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Re: Msze od PiS w wybory 16.09.11, 10:27 young.mohair napisał: > antropoid napisał: > > > To obrzydliwe i pożałowania godne mieszanie wiary z po > > lityką > > No właśnie!!! > Czy platforma przed wyborami 9 X będzie również odbywać rekolekcje przedwyborcz > e u kard. Dziwisza? Czy tym razem obejdzie się bez? ------------------------- Nie wiem, co będzie robić PO, snu z powiek mi to nie spędza, ślubu z nią brać nie zamierzam i traktuję ją wyłącznie jako mniejsze zło. Dużo mniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 16.09.11, 10:48 Platforma to zło? - jak możesz tak bluźnić??? Odpowiedz Link Zgłoś
mylastbreath198 Msze od PiS w wybory 15.09.11, 21:30 no ciekawe czy polacy sie nabiora na "szczerosc" ( jak to pewien ksiadz ujal) prezesa pisu. swoja droga cwaniak z kaczynskiego, wie ze mochery na niego zaglosuja wiec jeszcze bardziej musi sie podlizac. Odpowiedz Link Zgłoś
jurekzoliwy Msze od PiS w wybory 15.09.11, 21:52 Granie krzyżem, granie nabożeństwami i jazda na trumnach po władzę to specjalność i metody PiS-u. Jeśli to kogoś nie zbrzydzi, to znaczy, że może zjeść g.... Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 15.09.11, 22:11 jurekzoliwy napisał: > Jeśli to kogoś nie zbrzydzi, to znaczy, że może zjeść g.... Ty już zjadłeś tylko o tym nie pamiętasz. Odpowiedz Link Zgłoś
oghana7 Msze od PiS w wybory 15.09.11, 22:18 to kolejna kleska kosciola w oczach polakow .PKW -te dziadki z pkw mowia,ze to nie narusza ciszy wyborczej ? to nienormalne ! a czlowiek ,ktory rozpetal w polsce nienawisc i wojne polityczna jak ten diabel ,ktory ubral sie w ornat i ogonem dzwoni na wyborcza msze . on nie zna E WANGELII ,kazania na gorze o blogoslawionych pokoj czyniacych .on czynil wojne i dzis w parlamencie krytykujete kadencje ,ktora byla nienawistna wlasnie z jego powodu . Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 16.09.11, 08:46 "Przypomnijmy wybory parlamentarne roku 2007, kiedy kardynał Dziwisz przyjął u siebie, tuż przed ciszą wyborczą, Donalda Tuska. To spotkanie odbyło się w świetle fleszów, więc wydarzenie poszło w świat." podhale24.pl/aktualnosci/artykul/16329/Ks_IsakowiczZaleski_Kardynal_Dziwisz_otoczyl_sie_ludzmi_zwiazanymi_z_PO.html Odpowiedz Link Zgłoś
krakowiak10 Msze od PiS w wybory 16.09.11, 07:18 Czy chcemy PIsowska zacofana, chamska, wymierajaca Polske gdzie caly czas sa konflikty, dramaty, nieporozumienia, napiecia z sasiadami i gdzie tylko anarchia rzadzi ;czy chcemy wizje PO: Europe, szacunek, spokoj, porzadek, dobrobyt i przyszlosc...prosta sprawa, ale Polak nie jest taki madry chyba...jezeli Polacy wariata wybiora, Polskiego Talibanu, to juz nikt nas ratowac nie bedzie. te wojny, powstania, obozy, solidarnosc to wszystko bylo nadaremnie bo mlode pokolenie (nasza przyslosc) wyjedzie masowo jezeli Kaczynski wygra. Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 16.09.11, 10:52 krakowiak10 napisał: > chcemy wizje PO: www.zegardlugu.pl/ > mlode pokolenie > (nasza przyslosc) wyjedzie masowo jezeli Kaczynski wygra. A to nie wasz Vincent mówił o wojnie i załatwianiu zielonej karty do stanów??? Zamiast "zielonej wyspy" zielona karta? Ktoś wam robi niezłe kuku w główkę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
pollion1 Msze od PiS w wybory 16.09.11, 15:14 Kościół wychodzi z założenia niejako słusznego ;Pecunia non olet można sprzedać wszystko ..duszę też Jańcio Wodnik Odpowiedz Link Zgłoś
asraz Msze od PiS w wybory 18.09.11, 08:35 Mam nadzieję, że Pan Bóg nie jest kretynem i ukarze PISOWCÓW za ich niemoralne zachowanie polegające na zamawianiu mszy świętej, tj. perfidnym naruszaniu ciszy wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
young.mohair Re: Msze od PiS w wybory 18.09.11, 11:15 A platforma będzie miała tradycyjne rekolekcje przedwyborcze u kard. Dziwisza? Z transmisją bezpośrednią w tuskmendiach oczywiście... Już nie mogę się doczekać :) Odpowiedz Link Zgłoś
magda_raz Msze od PiS w wybory 22.09.11, 13:12 gdyby Nergal chciał zamówic msze 9 października, to też może? Odpowiedz Link Zgłoś
vdziwny Msze od PiS w wybory 16.10.11, 12:41 Tonący brzytwy się chwyta, a przecież wiadomo, że jeszcze przyd utonięciem tylko trochę się okaleczy! No i tak się stało! Odpowiedz Link Zgłoś