Dodaj do ulubionych

Co nęci wyborcę

08.10.11, 16:18
Nic mnie nie korci
nic mnie nie nęci,
odkąd biust pani Feli
w magiel się wkręcił...
Obserwuj wątek
  • jurber1 Co nęci wyborcę 08.10.11, 16:21
   Jednej trzeciej wyborców nic nie zniechęci... są jak kibice swojej drużyny. "Źródło "wiedzy" określa świadomość". Ci którzy czytają tylko GW - nie dadzą się omamić tym z pod znaku "Gazety Polskiej" i "Niedzieli"; i vice versa. Reszta słucha tego co mówią kandydaci, głupolki nabierają się a potem czując się oszukanymi, zniechęcają do głosowania. A wystarczy usłuchać niedawno zmarłego Steve Jobsa: "MIEJ ODWAGĘ IŚĆ ZA GŁOSEM SWEGO SERCA I DUSZY" - trochę inaczej: ZAUFAJ INTUICJI ! - Miej serce i patrz w serce; no i miej rozum !
  • art.usa Co nęci wyborcę? Gdyby wino mszalne rozdzielali, 08.10.11, 17:02
   była by siła wyborców.
   Wszyscy moi znajomki biliby już z rana w kolejce,
   na wybory.

   Teraz to nie dadzą rady tyle wińska nawlec,
   ale przy wyborach prezydenckich,
   należy tak zrobić.
   W UE sąsiedzi, zbieleją z zazdrości.
  • sakral Co nęci wyborcę 08.10.11, 18:11
   bujaj się Fela bo jutro niedziela
  • mnbvcx trzeba sobie przypomniec co robili dotychczas 08.10.11, 19:51
   przez ostatnie cztery lata albo dluzej, a nie sluchac reklam a la super lek, co wyleczy w mig. tyle, ze patrzac na powodzenie super lekow, nie mam zludzen.
  • rhomboideus Zamknsc oczy i glsowac na Kaczynskiego 08.10.11, 21:03
   Jan Korwin Mikke.

   PS. jeszcze trzeba strzelic przedtem sete.... i niech sie dzieje
  • tow_rydzyk Jaka kultura polityczna takie dziennikarstwo 08.10.11, 21:43
   Pani Agnieszko, prosze mi wybaczyc ale jeszcze wczoraj Pan Adam Michnik - Redaktor Naczelny badz co badz wiodacego dziennika opiniotworczego w tym Kraju - w artykule (szybko zreszta zdjetym z portalu) udajac zaskoczonego wynikami sondazy a potem porownujac Ruch Palikota do Tyminskiego czy PPPP wykazal bardzo niepokojacy brak wyczucia nastrojow spolecznych i otaczajacej Go rzeczywistosci. I mowie to ja - czlowiek, ktory odwiedza Polske 2 razy do roku. Oczywiscie - jak kazdy polityk - Palikot jest "kameleonem" ale pokazal nam, ze Kościołowi MOZNA się stawiać, ze Nasz Narod (podobnie jak Irlandczycy) juz do tego dorosl. Palikot zdmuchuje z KK listek figowy.
   Dotychczasowa bezkarność tzw. “pasterzy”, wykorzystujących swoje “stado baranów” do celów politycznych, materialnych i "intymnych" jest tylko jedna strona medalu. Menadżerowie KK Pty Ltd (towarzystwo starszych panów z nieograniczonymi przywilejami ale z ograniczoną odpowiedzialnością) niczym mafia są dobrze powiązani ze strukturami władzy. Atakowani - uciekają się oni do tzw.“obrony uczuć religijnych” a zapędzeni w róg zasłaniają się portretami Maryji Zawsze Dziewicy bądz chowają się za spódnicami zdewociałych staruszek. Stworzyli mit o bohaterskiej walce z komunizmem tymczasem kler również za komuny żył jak u pana Boga za piecem. Po Watykanie jesteśmy chyba jedynym państwem teokratycznym w Europie. Te święte krowy w sutannach, które w KAŻDYM SYSTEMIE POLITYCZNYM zawsze spadają na cztery kopyta postawiły się w naszym kraju ponad PRAWEM.
   Skostniałe i archaiczne doktryny religijne nie dotrzymują kroku wymogom współczesnego, nowoczesnego społeczenstwa. Zacofanie religii wobec postępu naukowego i cywilizacyjnego symbolizują losy Sokratesa, Spinozy, Kopernika czy spalonego na stosie Giordano Bruno. Pytam Pania Redaktor i was spadkobiercy duchowych tradycji judeo-chrzescijanskich, co religie wniosly/wnosza do walki z niewolnictwem, dyskryminacją kobiet, wykorzystywaniem dzieci, rasizmem, homofobią? Pojęcie oświaty w waszym wydaniu sprowadza się do zniewalania umysłu i to od najmłodszych lat pogłębiając cywilizacyjną infantylizację i zaściankowość naszego społeczeństwa. Nie rózni się to od totalitarnej indoktrynacji talibów, ortodoksyjnych żydów czy krypto-stalinistów z Korei Płn. Czyżbyśmy w 1989 zamienili jedna formę autorytaryzmu na kolejną? Doktryny KK posiadaja wszelkie atrybuty totalitarnej utopii. Propagandziści KK stosują stare metody socjo-techniczne oparte na: identifikowaniu ludzkich kompleksow i obaw, “empatii”, iluzorycznych obietnicach, podporządkowaniu, manipulowaniu i wykorzystywaniu ludzi nie chcących albo nie zdolnych do racjonalnego i niezależnego myślenia. Nie chcę aby Nasz Kraj zamieniono na skomercjalizowany katolicki Dysnejland, gdzie bóg to nic innego jak Swięty Mikołaj w wydaniu dla dorosłych.
   Nie chcę aby Polska była dla świata eksporterem niewykwalifikowanej, taniej siły roboczej oraz pijaczkow, złodziei, religijnych świrów i księży pederastów. Nie chcę abyśmy na zawsze pozostali przedmiotem niewybrednych dowcipów, w kraju słynącym z “Polish jokes” i naszym nowym “Wielkim Bracie”- USA. O ile modły o deszcz podczas obrad sejmu RP wywołały w Zachodnich mediach lekkie drwiny o tyle ogłoszenie Jesusa Chrystusa Królem Polski pobiło wszelkie rekordy absurdu. www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE www.intronizacja.pl/ www.youtube.com/watch?v=HDWsUHAjTkw Mozna jeszcze do tego dodac ostatni publiczny spor KK z niszowym artysta rockowym pokrytym gruba warstwa makijazu.
   A u nas o kościele i klerze pisze się dobrze albo się milczy. Jednakze z reakcji propagandy KK w Polsce i zwłaszcza tej w Watykanie zauważam, że nastroje społeczne i opinie laickich mediów, nie mówiąc o lawinie pozwów sądowych o molestowanie seksualne, powoli zaczynają odnosić skutek. Te pierwsze od prawie 2000 lat publiczne przeprosiny i prośby o przebaczenie ze strony Kościoła nie są wynikiem ewolucji moralnej KK ale pierwszymi symptomami strachu czy nawet paniki. Czyżby zaczęli sobie oni zdawać sprawę z tego, że nie są już w stanie konkurować z realiami Swiata 21-go wieku na poziomie intelektualno-moralnym? Czyżby na smyczy Watykanu pozostały jedynie Afryka, Ameryka Lacińska i południowo-wschodnia Polska? Jak długo jeszcze będziemy tolerować w Polsce tych nadętych “nabożnościa” bufonów i sybarytów, którzy nie ziszczalnymi, pustymi obietnicami jak pasożyty wykorzystują ludzką biedę, bezradność, łatwowierność, zacofanie i przede wszystkim brak wykształcenia? Kiedy skończy się to zastraszanie, ogłupianie i TO POZBAWIONE WSZELKICH SKRUPULOW WYZYSKIWANIE dobrych ale naiwnych ludzi, którzy cieżką pracą oszczedzają każdy grosz? Kiedy przestaniemy stawiać ponad prawem tą watykanską agenturę, której płacimy konkordatowy haracz? Czyżby KK w Polsce był niczym innym jeno państwem w państwie? Arogancja, pozerskie uduchowienie, to ślepe przekonanie o swojej moralnej i intelektualnej wyższości wynikajacej z domniemanej wszechwiedzy, nieomylności i mesjanizmiu, manifestowanie fałszywej skromności, pokory, ubóstwa połączone z demonstracyjną pogardą dla prawa i absolutnym poczuciem bezkarności budzą we mnie uczucia największego obrzydzenia.
   Większość z nas myśli o KK to samo ale w obawie o reakcje rodziny i sąsiadów bezwolnie, jak zaprogramowane automaty datkami i darowiznami powiekszamy konta bankowe tej firmy. Przywiązanie tych faryzeuszy do dóbr i przyjemności na tym ziemskim padole przy jednoczesnej umiejętności przekonywania milionów prostych ludzi, że to prawdziwe, wieczne życie zaczyna się dopiero po ich śmierci jest blefem godnym Nikodema Dyzmy.
   img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/f8/f5/4bf28d6d530f5_o.jpg
   www.youtube.com/watch?v=jp_sA2morfw&feature=player_embedded
   Panowie w sukienkach, nie wystawiajcie do całowania tych waszych pazernych łap, które nigdy nie parały się prawdziwą, uczciwą pracą? Kultywujcie i realizujce w średniowiecznych skansenach swoj pomysl na “zycie” i dogmaty oparte na kulcie śmierci, patologicznej fascynacji ciężarnymi dziewicami i skrzydlatymi i rogatymi facetami(?). Bawcie sie w egzorcyzmy i religijny nekro-fetyszyzm. Do woli obrzucajcie sie wirtualnymi klątwami. Jestem gotów przymknać oczy na wasz “zgodny z bożą natura/wolą celibat” pod warunkiem, że przestaniecie się grzebać w organach rozrodczych kobiet. Zatrzymajcie te wasze wafelki i przepustki do nieba dla siebie. Trzymajcie się z dala od naszych dzieci. Uznaję pewne wartości literackie Biblii (czy nawet Koranu) ale mitologia Grecka i Rzymska, bajki Ezopa, Andersena, Braci Grimm, Perrault’a, La Fontaine’a, Saint-Exupery czy Brzechwy pod względem estetycznym i moralno-wychowawczym mają więcej do zaoferowania niż ten wasz traumatyzujący młode umysły pretensjonalny, do znudzenia powtarzany schizifreniczny bełkot pogłebiający poczucie strachu, winy i niedowartościowania. Jak można poważnie traktować niby dorosłych ludzi, ktorzy sprzedają nonsensowny religijny folklor o duchach, diabłach, piekle i gadąjących wężach za fasada bezpodmiotowej pseudo-nauki pretensjonalnie nazwanej “teologią”? Skoro boicie sie o utratę swoich synekurek ośmieszajcie się na swój własny rachunek. Wiecie dobrze, ze jestescie na krawedzi moralnego bankructwa i samodestrukcji. Nie macie juz argumentow ani mozliwosci aby ignorowac badz deprecjonowac glosu milionow uczciwych, rozsądnych i krytycznie myślacych Polakow, ktorzy pragna cieszyć się życiem tu i teraz w światłym, NORMALNYM
   • art.usa Re: Jaka kultura polityczna takie dziennikarstwo; Rydzówka, 08.10.11, 22:26
    Ti masz lekkie odchyły.
    Przecie nikt twych wypocin nie czyta.
    żaden człowiek 20 wieku na takie odchyły czasu niema.
    Ja mam ogólnie czas, ale potrzebuje wiadomości ogólnej,
    nie jednostki.
    Co i jak ty myślisz że reszta to nudni debile i czytają takie wypisy?,
    nawet nie na kiblu wiesz mi.
    Twe pisma to jak seks przez dwa dni, nie przez dwa minuty.
    Z czym i z kim?
    Skróć proszę.
    • gostek_2 Re: Jaka kultura polityczna takie dziennikarstwo; 09.10.11, 09:21
     hehe nie da rady skrócić CtrlC CtrlV
  • art.usa Przy frekwencji mniejszej jak 40%, będzie po wyborach, przed wyborami. 09.10.11, 16:29
   Szampany będą pękać u faszytów,
   ale ci znów, nie znajdą żadnego koalicjanta.
   Czyli za gdzieś trzy miesiące będą nowe wybory.

   Polak leniwy, temu musi chodzić dwa razy.
  • jozef_n Co nęci wyborcę 09.10.11, 16:56
   Dobra kampania , dostęp do informacji o partii i do sondaży.

   Idź i głosuj! Wtedy będziesz mógł narzekać na polityków!

   Sprawdź kogo inni popierają, nie wszyscy usunęli wcześniejsze sondaże. W SondaTele sondatele.blogspot.com/ są wcześniejsze wyniki. Na stronie jest więcej informacji na niedzielę!
  • trajkotek socjologowie 09.10.11, 20:44

   socjologowie są winni temu, że nie możemy ekscytować się rankingiem na gorąco ... zdelegalizować socjologów!!!   ____________________________________
   Wybieram denaturat (deklaracja partyjna)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka