durruti 13.11.11, 11:21 Niemieccy antyfaszyści nie zaatakowali żadnego pochodu. Nie dajcie się wciągnąć w wersję Kaczyńskiego. Tu jest relacja: 11listopada.org/wiadomosc/co-takiego-uczynili-warszawiakom-antyfaszysci-z-niemiec Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lechu733 Kaczyński sieje 13.11.11, 11:23 "Kryje się wzrost nastrojów niechęci, a nawet nienawiści do naszych najbliższych sąsiadów, szerzenie ksenofobii, jątrzenie, zatruwanie dusz i umysłów setek tysięcy ludzi. Kryje się to wszystko, co było w przeszłości nieszczęściem Europy i na co nie ma miejsca w Europie unijnej." Dlatego wy lewacy prowadzicie blokady i staracie się zrobić jak najwięcej dymu i nienawiści, sprowadzając nawet bojówki z Niemiec działające w stylu SA czy SS Odpowiedz Link Zgłoś
sanmartino głupich nie sieją 13.11.11, 11:33 to chyba jest jedyny możliwy komentarz Odpowiedz Link Zgłoś
mlodaemerytka Re: głupich nie sieją 14.11.11, 03:07 Powiedziala bym glupich choduje PiS no i wsteczne teorie ! jakie ? posluchajcie uwaznie sami ocnicie. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Niemcy byli coś mało kolorowi 14.11.11, 09:03 Nie podobała im się nawet grupa rekonstrukcyjna: kontakt24.tvn.pl/artykul,warszawa-nowy-swiat-111111-godz12-039-55,154297.html Odpowiedz Link Zgłoś
pis_busters Re: Dlaczego wy pisiury ciągle bezczelnie kłamieci 13.11.11, 12:34 Dlaczego wy pisiury ciągle bezczelnie kłamiecie. Niemcy po paru minutach zadymy schowali się do lokalu skąd zostali zabrani na komisariat. Pisiury chcą "przykryć" wyczyny swoich kiboli i faszystów nieprawdziwą informacją o Niemcach. Oczywistym błędem było sprowadzenie Niemców bo dzięki temu teraz PIS usprawiedliwia wyczyny faszystowskich bandytów. Odpowiedz Link Zgłoś
gregoson Re: Dlaczego wy pisiury ciągle bezczelnie kłamiec 14.11.11, 11:16 Nienawiść do PiSu i kaczyńskiego tak samo przesłania ci zdolność normalnego myślenia jak Kaczyńskiemu nienawiśc do Tuska. Żeby dokopac przeciwnikowi zarówno ty jak i Kaczyński jesteście zdolni do przekrecania rzeczywistości i do przesady. niemieckie bojówki atakowały przechodniów i grupę rekonstrukcyjną - to są fakty. To tacy sami bandyci jak kibole. nazywasz faszystmi prymitywów z pałami lejących sie z policją ? nawet na takie miano ci troglodyci nie zasługują. Żeby się posługiwac jakąkolwiek ideologia to trzeba miec mózg. dla ciebie wszystkiemu winien jest kaczyński, a biedne niemieszki pobarszkowali troszkę z pałami i kastetamni a potem oddali się w ręce policji. Dla kaczyńskiego winny jest Tusk i PO. ja w przeciwieństwie do wielu komentatorów nie rozróżniam kolorów bandytyzmu io żadnego bandziora nie usprawiedliwiam przynależnością do jakiejkolwiek partii czy organizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
lewy_andy Re: Atak Niemców 16.11.11, 21:08 "niemieckie bojówki atakowały przechodniów i grupę rekonstrukcyjną - to są fakty" Fakty???? gregoson - obejrzyj zdjecia z tej akcji - wygląda to raczej na szarpaninę dwóch podchmielonych przebierańców z młodym broniącym się człowiekiem - i ta reszta grupy wraz z przechodniami spokojnie przyglądająca się..... Po prostu obejrzyj zdjęcia......i pomyśl o przekręcaniu rzeczywistości, bo właśnie to czynisz. Odpowiedz Link Zgłoś
kaszub102 nie wyj kolego, trzeba bylo wczesniej myslec 14.11.11, 12:55 trzeba sobie uczciwie powiedzieć: ten, kto zapraszał wszelkiego rodzaju bojowki na święto narodowe (bo to było święto narodowe, dzień ważny dla nas Polaków, jakby ktoś zapomniał) jest zwykłą świnią i sprzedawczykiem, ale ten, kto na to święto zapraszał Niemców jest dodatkowo politycznym głupkiem. W przyszłym roku narodowcy będą gromadzili lud pod sztandarami obrony święta przed niemieckimi bojówkami a paliwo do tego dała pstrokata blokada.. Odpowiedz Link Zgłoś
bezspokoju Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 13:00 Zauważ, że Kaczyński pragnie, jak Kania dżdżu, wszelakich plag dla Polski przez najbliższe cztery lata. Im gorzej teraz dla nas, tym większa szansa powrotu do rządzenia nami dla Kaczyńskiego i jego świty. Nie oczekujcie zatem, żeby zakłamany hipokryta zrobił obecnie cokolwiek sensownego dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwygagatek Jest i korzyść: faszystowska bezmózgowa hołota.. 13.11.11, 13:37 przekonała się że skończyły się czasy gdy z poduszczenia ePiSkopatu, zachęcana przez faszystę Kaczyszenkę i plebana-"patriotę".. mogla terroryzować społeczeństwo i kraj... Wiedzą teraz że jeżeli będzie trzeba to znajdą się sprawni młodzi.. i starsi też.. ludzie i dadzą im także posmakować ich własne lekarstwo.. i podbije oko.. Zobaczycie że normalni kibice zorganizują ruch odzyskiwania stadionów piłkarskich.. jeżeli tysiąc kiboli będzie miało naprzeciw siebie 10 000 normalnych kibiców.. to muszą przegrać.. Czas zakończyć ten kaczy smród na kaczych łapach.. Odpowiedz Link Zgłoś
wieza_babel1 A na lewackie sianie jest proste rozwiązanie: 13.11.11, 11:43 Kodeks wykroczeń - Art. 52. § 1. Kto: 1) przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu nie zakazanego zgromadzenia, 2) zwołuje zgromadzenie bez wymaganego zawiadomienia albo przewodniczy takiemu zgromadzeniu lub zgromadzeniu zakazanemu, 3) przewodniczy zgromadzeniu po rozwiązaniu go przez przewodniczącego lub przedstawiciela organu gminy, 4) bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza jako zwołujący lub przewodniczący zgromadzenia, 5) bierze udział w zgromadzeniu posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia, - podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny § 2. Podżeganie i pomocnictwo są karalne Odpowiedz Link Zgłoś
lewy_andy Re: A na lewackie sianie jest proste rozwiązanie: 14.11.11, 10:57 I vice versa. Odpowiedz Link Zgłoś
postnihilism Kaczyński sieje 13.11.11, 11:46 Jesteś tak głupi, czy tylko udajesz? To antyfaszyści wyrywali bruk na placu Konstytucji? Antyfaszysci rzucali petardami w policję? Antyfaszyści spalili samochody? Daj jeden przykład gdy antyfaszyści zachowywali się jak bojówki SA czy SS? Kłamiesz, zwyczajnie kłamiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
neoendeo To czego w wolnym kraju zablokowano Marsz ??? 13.11.11, 11:57 dlaczego nie mogła się odbyć legalna demonstracja, tylko lewacka hołota urządziła sobie blokadę na trasie przemarszu, a policja jeszcze ich ochraniała ???? Odpowiedz Link Zgłoś
pis_busters Re: Dlatego, że w KAŻDYM wolnym kraju faszystowski 13.11.11, 12:36 Dlatego, że w KAŻDYM wolnym kraju faszystowskie marsze są nielegalne ! Odpowiedz Link Zgłoś
rodzaj_konta Re: Dlatego, że w KAŻDYM wolnym kraju faszystowsk 13.11.11, 17:37 pis_busters napisała: > Dlatego, że w KAŻDYM wolnym kraju faszystowskie marsze są nielegalne ! Po raz kolejny: faszyzm to ideologia lewicowa bolszewicko-faszystowski lemingu, więc jeżeli komuś było bliżej po dwóch stronach Koszykowej do faszyzmu to Kolorowej. blogpress.pl/node/10432 BTW, jak uważasz że Bufetowa złamała prawo to do prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
lechu733 Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 12:24 Co mają ci bandyci z Niemiec wspólnego z SA? 1 Gadają po niemiecku 2 Biegają zamaskowani po ulicy 3 Mają w rekach pałki 4 Biją ludzi pałkami Teraz obejrzyj sobie przedwojenne filmy dokumentalne z Niemiec i pokarz jedna różnicę. Między nimi a SA. Tylko jedną. Odpowiedz Link Zgłoś
sinhuesinhue Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 12:34 lechu3 weź sobie do serca słowa Twaina : w towarzystwie lepiej się nie odzywać i uchodzić za idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Wejdź sobie na wpolityce.pl czy inny salon24 tam jest miejsce dla Ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 12:38 lechu733 Z przyjemnością pokjażę ci róznice między bojówkami SA a kibolami z Młodzieży Wszechpolskiej czy ONR. Ci drudzy gadają i gadają po polsku. To jest jedyna różnica. Na marginesie: "Obrońcu polskości" - jesli jesteś takim patriotą to przestrzegaj zasad polskiej ortografii. Może od tego powinieneś zacząć. ("pokarz"). Odpowiedz Link Zgłoś
michal1401 Antifa to naziole 13.11.11, 12:41 lechu733 napisał: > Co mają ci bandyci z Niemiec wspólnego z SA? > 1 Gadają po niemiecku > 2 Biegają zamaskowani po ulicy > 3 Mają w rekach pałki > 4 Biją ludzi pałkami > Teraz obejrzyj sobie przedwojenne filmy dokumentalne z Niemiec i pokarz jedna r > óżnicę. Między nimi a SA. Tylko jedną. SA nie miało okazji bić Polaków za to że w dniu święta Niepodległości chodzą po ulicy swojego kraju z biało-czerwoną flagą. Choćby dlatego że 11.11 jest obchodzone od 1937roku ;) "Dalej na Nowym Świecie spotykam kilku młodych ludzi mówiących po niemiecku. Są uzbrojeni w pałki. Mają też ze sobą polską zwiniętą flagę. Zaczynam rozmowę. Dla nich jestem Niemcem. Mówią, że zdzierają flagi polskich nacjonalistów i przybyli na apel z Polski. Nie wiedzą jednak, czyj apel." kazwoy.wordpress.com/2011/11/11/brrzliwy-11-listopad-reportaz/ Odpowiedz Link Zgłoś
anna22290 Re: Kaczyński sieje 14.11.11, 21:04 nie ogladam filmikow bojowki faszystowskie z dawnego DDR sa w Niemczech przyjechali do Polski na rozroby to poprostu banda natomiast ten FASZYZM KTORY WDRAZA KACZYNSKI I PIS W SPOLECZENSTWO POLSKIE JEST NIEPOKOJACY BO NIE ISTNIAL W TAKIEJ FORMIE OD CZASOW HITLERA Odpowiedz Link Zgłoś
123jna Kaczyński sieje 13.11.11, 11:47 Znajac juz Jaroslawa Kaczynskiego, wiemy, ze zawsze kieruje sie w zyciu osobistymi przezyciami i fobiami. Niemcow nienawidzi pewnie za przesladowania Zydow a takze za wysmiewanie braci jako "kartofli". Reszta go nie obchodzi, wykorzystuje swe prywatne animozje do podpuszczania nas wszystkich na wlasnych sasiadow, ktorzy po raz pierwszy w historii obu narodow, zyja z nami w zgodnie, ba, wspieraja nas i PLACA nam, sa naszym najwiekszym ekonomicznym partnerem, bez nich jaroslaw nie moglby rozbijac sie limuzyna z kierowca i nie otrzymalby 250 000 zl za smierc brata. To sa nasze podatki placone m,.in. z eksportu do Niemiec. Jaroslaw Kaczynski wedlug mnie wystepuje ZAWSZE przeciwko polskiej racji stanu, zawsze za soba - to jest obrzydliwe, egoistyczne myslenie o kraju. Da sie porownac jedynie z Targowica. Egoista i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
rodzaj_konta Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 17:42 123jna napisał: > Znajac juz Jaroslawa Kaczynskiego, wiemy, ze zawsze kieruje sie w zyciu osobist > ymi przezyciami i fobiami. Niemcow nienawidzi pewnie za przesladowania Zydow a > takze za wysmiewanie braci jako "kartofli". Reszta go nie obchodzi, wykorzystuj > e swe prywatne animozje do podpuszczania nas wszystkich na wlasnych sasiadow, k > torzy po raz pierwszy w historii obu narodow, zyja z nami w zgodnie, ba, wspier > aja nas i PLACA nam, Niemcy/Rosjanie/Ukraińcy/Liwini ci płacą?? Boję się zapytać jak ty właściwie zarabiasz na życie. > oslaw nie moglby rozbijac sie limuzyna z kierowca i nie otrzymalby 250 000 zl z To jest mniej niż ja jestem ubezpieczony na życie (w opcji "wypadek"). To wszystko na co stać prawie 40 milionowy kraj? Odpowiedz Link Zgłoś
neoendeo Czy Wyborcza straszy Polaków ???? 13.11.11, 11:55 co że zaprosicie znowu lewackie bojówki z Niemiec, a może samego Putina ???? a co się właściwie stało w Prezydentem Kaczyńskim ????? Odpowiedz Link Zgłoś
eland56 Re: Czy Wyborcza straszy Polaków ???? 13.11.11, 13:32 > co się właściwie stało w Prezydentem Kaczyńskim ????? ...destrukcja posunięta do autodestrukcji ! Odpowiedz Link Zgłoś
mlodaemerytka Re: Czy Wyborcza straszy Polaków ???? 14.11.11, 03:13 neoendeo napisał: > co że zaprosicie znowu lewackie bojówki z Niemiec, a może samego Putina ???? a > co się właściwie stało w Prezydentem Kaczyńskim ????? ========================= Kto ? Sprawdz zanim oskarzasz, kto oplacil tych z Niemiec ? Odnosnie prezydenta kaczynskiego przypomne. Spoznil sie na samolot 30 min. W tym czasie mgla opadala. Jeszce przedtem udalo sie wyladowac innym Polakom. O ladowaniu podjeto decyzje wbrew zdrowemu rozsadkowi, kiedy juz piloci nie potrafili odczytac wysokosci. Trzeba wiecej ? Owszem glupota ludzka i zarozumialosc kosztuje straty ....Smierc 96 osob nie mowiac o problemach z tym zwiazanych. Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Co sie stalo z prezydentem Kaczynskim? Odpowiadam: 14.11.11, 11:39 1. Lech Kaczynski lecial do Katynia rozpoczac kampanie prezydencka. Zazwyczaj tam na zadne rocznice nie latal. To wiemy i z analizy jego kalendarza, i z zapowiedzi z samego PiS przed wizyta; 2. Zaloga samolotu wiedziala o kiepskich warunkach w Smolensku i o braku raczej mozliwosci ladowania tamze zapewne juz przed startem z Warszawy, a na pewno mniej wiecej w polowie lotu. To wiemy z nagran pochodzacych z "czarnych skrzynek"; 3. Zaloga samolotu poinformowala o warunkach na lotnisku w Smolensku Lecha Kaczynskiego, który mial podjac decyzje, co nalezy w tej sytuacji czynic. To tez wiemy z zapisów z "czarnych skrzynek"; 4. Lech Kaczynski przybyl na Okecie znacznie spózniony i odlot opóznil sie o dobre póltorej godziny, wiec ladowanie na lotnisku zapasowym i zdazenie na uroczystosci w Katyniu na godzine 10.00 bylo niemozliwe, a co wiecej, przed wylotem w ogóle nie przygotowano wariantu ladowania na lotnisku zapasowym i dotarcia stamtad do Katynia. To wiemy z ujawnionych w Polsce dokumentów; 5. Po powzieciu przez Lecha Kaczynskiego wiadomosci o warunkach na lotnisku w Smolensku odbyla sie 10-minutowa rozmowa telefoniczna miedzy Lechem a Jaroslawem, która rzekomo dotyczyla stanu zdrowia Jadwigi Kaczynskiej w dniu poprzednim. To wiemy z dokumentów i od samego Jaroslawa; 6. Mozemy z duza doza prawdopodobienstwa zakladac, ze rozmowa nie dotyczyla stanu zdrowia matki, bo miedzy poprzednia rozmowa wieczorem przed wylotem a rozmowa w trakcie lotu zaden z braci nowych informacji o stanie zdrowia matki nie mial; 7. Mozemy przyjac, ze rozmowa dotyczyla tego, co robic w sytuacji kiedy nie da sie wyladowac w Smolensku, a jest to istotny punkt rozpoczecia kampanii wyborczej. Mozemy zalozyc, ze Jaroslaw wymyslil, zeby nadal próbowac leciec, póki Rosjanie wyraznie nie zakaza ladowania. Jesli zakaza, to kampanie wyborcza rozpocznie sie od oskarzenia Rosjan o to, ze uniemozliwiaja Prezydentowi RP zlozenie holdu pomordowanym w Katyniu, a Tuskowi, swojemu agentowi, pozwolili na to 3 dni wczesniej. Jesli nie zakaza, to znaczy ze mozna bezpiecznie wyladowac i realizowac zakladany program "patriotyczno-wyborczy". Taki scenariusz jest prawdopodobny, znajac metody dzialania Jaroslawa Kaczynskiego, ale nie dowiemy sie póki nie poznamy nagrania rozmowy braci; 8. Rosjanie nie chcieli grac w te gre, bo rozpoznanie sytuacji w Polsce maja doskonale, ale czynili wszystko, zeby Polacy sami podjeli decyzje o nieladowaniu, wrecz podajac gorsze dane o parametrach pogodowych, niz rzeczywiscie wystepowaly. To wiemy z "czarnych skrzynek" i raportu MAK; 9. Dowódca Tupolewa, który byl drugim pilotem w slynnej wyprawie do Gruzji, nie chcial wyjsc na "tchórzliwego pilota", czekal na dawno nalezny awans, i postanowil podjac gre polegajaca na "udawaniu" ze laduje, zeby odejsc w ostatniej chwili. Na to wskazuja jego rozmowy z wieza znane z "czarnych skrzynek", w których mówil o podjeciu próby ladowania, i odejsciu na drugi krag; 10. Dowódca zalogi wskutek stresu lub niedoszkolenia próbowal ladowac na automatycznym pilocie, a gdy sie zorientowal, ze akurat na tym lotnisku to niemozliwe, bylo za pózno. Dodatkowo nie wiedzial, albo zapomnial, o uksztaltowaniu terenu przed lotniskiem, i o jarze który wprowadzil zaloge w blad co do rzeczywistej wysokosci nad pasem. To wiemy z "czarnych skrzynek". Efekt znany. Innymi slowy mówiac wine ponosi caly splot okolicznosci obiektywnych, chciejstwa bez liczenia sie z faktami, blednej kalkulacji Kaczynskich co do zachowania Rosjan. No i Rosjanie, którzy nie chcieli zagrac w gre Jaroslawa i zakazac ladowania zamykajac lotnisko, umozliwiajac tym samym prowadzenie odpowiedniej kampanii wyborczej w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
polak_k.prawy Moralność jednostronna 13.11.11, 12:09 Pan Kaczyński jest oburzony że Niemiec pobił Polaka w dniu Święta Niepodległości. A jakby Polak w tym dniu pobił Niemca to byłoby OK? Odpowiedz Link Zgłoś
polak_k.prawy Re: Moralność jednostronna 13.11.11, 12:16 Bo to że Polak Polaka tłucze, rzuca w niego kamieniami to jest norma. Pana Prezesa jakoś to specjalnie nie oburza. A zawsze jak jak jakiś człowiek niewinnego człowieka atakuje, nienawidzi, powinien być. Niezależnie od narodowości, koloru skóry, itp.. Odpowiedz Link Zgłoś
mlodaemerytka Re: Moralność jednostronna 14.11.11, 03:14 polak_k.prawy napisał: > Bo to że Polak Polaka tłucze, rzuca w niego kamieniami to jest norma. Pana Prez > esa jakoś to specjalnie nie oburza. > A zawsze jak jak jakiś człowiek niewinnego człowieka atakuje, nienawidzi, powin > ien być. Niezależnie od narodowości, koloru skóry, itp.. ========================= Tego pan J.kaczynski nie rozumie ! Odpowiedz Link Zgłoś
men937 Kaczyński sieje 13.11.11, 12:11 @neoendeo Ty musisz mieć coś z głową nie po kolei. Takie idiotyzmy wypisujesz, że to w głowie się nie mieści. Kiboli pomylić z antyfaszystami, to ślepota w ostatniej fazie. Twoje kacze zaślepienie wydaje się być nieuleczalne. Odpowiedz Link Zgłoś
sphinxpinastri 234 13.11.11, 12:28 Kaczyński sieje, wyborcza zbiera plon. Na tym polega tępota pierwszego, a inteligencja drugiej. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_busters Re: Znów twój idiotyczny post. Jak zwykle... 13.11.11, 12:39 Znów twój idiotyczny post. Jak zwykle... Jarek już zebrał "plon" bratania się z kibolami. Teraz będzie dostawał cięgi do końca swoich dni. Narodowy-socjalizm w Polsce nie przejdzie ! Odpowiedz Link Zgłoś
sphinxpinastri Re: Znów twój idiotyczny post. Jak zwykle... 13.11.11, 12:46 O, widzę, że skorzystałeś z usług bojowników Kim Dong Ila, oni radykalnie rozwiązali problem nazizmu. A może od zatrzymywania w Polsce nazizmu jest Tusk i policja jawna i tajna, której ma więcej niż komuna? Na pewno od zatrzymywania nie jest Blumsztajn. A ty zaś obnażaj swój debilizm, całkiem przyjemnie jest na sercu, gdy się wie, że są durniejsi ode mnie, np. ty. Odpowiedz Link Zgłoś
eland56 Re: Znów twój idiotyczny post. Jak zwykle... 13.11.11, 13:36 ..pewnie Kalkstein ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
michal1401 Antifa to naziole 13.11.11, 12:33 durruti napisał: > Niemieccy antyfaszyści nie zaatakowali żadnego pochodu. Nie dajcie się wciągnąć > w wersję Kaczyńskiego. To prawda, bili przypadkowych przechodniów za to że w dniu Święta Niepodległości nosili biało czerwoną flagę. A przepraszam, zaatakowali pochód rekonstruktorów historycznych ubranych w mundury napoleońskie www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DBHTrAcSHdsU%26feature%3Drelmfu www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM zamaskowani bandyci z pałkami, wyglądają jak skinheadzi, nie różnią się niczym od neonazistów Odpowiedz Link Zgłoś
michal1401 Re: Antifa to naziole 13.11.11, 20:43 antifa to naziole, kawiarnia Nowy (wspaniały) Świat to spluwaczka dla każdego porządnego przechodnia, krytyka polityczna to Kobieta Publiczna, jakby ktoś miał wątpliwości: niezalezna.pl/18899-pobity-przez-niemiecka-bojowke kontakt24.tvn.pl/artykul,warszawa-nowy-swiat-111111-godz12-039-55,154297.html Odpowiedz Link Zgłoś
mindowe Kaczyński sieje 13.11.11, 12:41 Wybiórcza jak na nią przystało bije wszelkie rekordy w manipulacją faktów.Ma to oczywisty cel...zresztą te informacje mają przemawiać do tępogłowej części POlaków. Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Kaczyński sieje 13.11.11, 12:46 Jarosław Kaczyński jest człowiekiem inteligentnym, używa więc sformułowań, do których trudno się przyczepić. Przede wszystkim głosząc takie teorie Jarosław Kaczyński musi sobie zdawać sprawę, że staje się niewybieralny na jakakolwiek funkcję w państwie i w UE. Donald Tusk jako 2-ktotny premier, po obecnej kadencji może liczyć na kolejne zaszczytne stanowiska w U. Odpowiedz Link Zgłoś
mada.kinhcim Pokojowe przeslanie gosci kolorowej 13.11.11, 12:57 Zwracaja uwage "palki pokoju". To rodzaj tradycyjnego pokojowego symbolu pokazywanego przez naszych przyjaciol z krytyki jeszcze przed rozpoczeciem marszu w pod pomnik Dmowskiego. www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM&feature=player_embedded#! Pani Krysiu, moze zamiast zajmowac sie podlewaniem nienawisci "sianej przez KAczynskiego", zajmie sie Pani zglebianiem historii Pani Tatusia i dzieleniem sie z ipinia publiczna meandrami najnowszej historii Polski i trudnymi wyborami przed ktorymi stawal Tatus. To byloby doprawdy ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
michal1401 Re: Pokojowe przeslanie gosci kolorowej 13.11.11, 13:07 mada.kinhcim napisała: > Zwracaja uwage "palki pokoju". To rodzaj tradycyjnego pokojowego symbolu pokazy > wanego przez naszych przyjaciol z krytyki jeszcze przed rozpoczeciem marszu w p > od pomnik Dmowskiego. Biała jak czyste intencje, dziwne że bili przypadkowych przechodniów za bialo czerwoną flagę... czerwony powinien być im bliski, w końcu sami biegali z czarno czerwonymi. Czym się różni zamaskowany bandyta ubrany na czarno, uzbrojony i wyćwiczony w walce w zwarciu, od zamaskowanego bandyty ubranego na czarno, uzbrojonego i wyćwiczonego w walce w zwarciu- jeden to kibol, drugi antyfaszysta, jeden to godny potępienia margines a drugi to szlachetny poprawny politycznie bojownik o wolność naszą i waszą... z małej litery Odpowiedz Link Zgłoś
lewy_andy Re: Pokojowe przeslanie gosci kolorowej 14.11.11, 11:05 Ach, coż to? Nauka Kurskiego nie poszła w las?????? A co z dziadkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
helguera niNoszkowska niech przeczyta co napisala wielowiej 13.11.11, 13:12 A Wielowiejska napisala co kazdy idiota wie czyli ze blokada legalnego marszu musiala tak sie skonczyc.Główna role odegrala tu gazeta.W ubieglym roku Blumsztajn jako pierwszy nawolywal do zablokowania legalnego marszu,teraz robiły to oprocz gazety inne lewackie media i organizacje.Lewacy nie chcieli swietować im chodzilo o burdy o prowokacje.Lewacy nie znieśliby sytuacji w ktorej marsz niepodleglosći przeszedlby w spokoju,gdzie nie byloby rozroby czy niewlasciwych okrzykow2.Już w ubieglym roku maszerujacy zachowywali sie wzorowy ,wiec lewackie media musialy przypominac jakiesd okrzyki idiotow z przed lat.Gdyby w tym roku nawet tych okrzykow nie b ylo ,lewacy nie mieliby oreza do walki z narodowosciowcami wiec znowu namawiali do blokady,by wywolac zamieszki.Żałosny jest blumsztajn ktory w mediach zachowuje sie3 jak przestepca na miejscu zbrodni.Najpierw cos sprowokowal teraz sie krzata wokolo''zbrodni''kieruje podejrzenia na innych i probuje doradzac jak uniknac przestepstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
syn.ksiedza.proboszcza Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 14:16 Bo oczywiście nie mogło być zwyczajnie, jakaś impreza, piwko, zabawa, radość, fajerwerki. Kraj smutasów z wąsami. Odpowiedz Link Zgłoś
mimka21 Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 15:54 no właśnie - a fakt, że w tym samym czasie, 500 metrów na zachód od Marszałkowskiej 8000 ludzi przebiegło 10 kilometrów i miało z tego frajdę umknął opinii publicznej. Szkoda, bo bieg niepodległości ma szansę stać się takim wydarzeniem - alernatywą dla naparzania się cegłówkami. Odpowiedz Link Zgłoś
grandmaster.b Mówienie prawdy = sianie nienawiści 13.11.11, 14:48 Znamiennym jest, że autorka tekstu w żadnym miejscu nie zarzuca Kaczyńskiemu mówienia nieprawdy. Ale dobrze wiemy, że Kaczyński sieje. Wystarczy, że otworzy usta, i już sieje. W nadzwyczajnych sytuacjach sieje nawet milczeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
adam-jer Kaczyński sieje 13.11.11, 15:04 Fakt, że JarKacz sieje, ale bez paniki - z tego mało co urośnie. Ja odebrałem jego, z śmiertelnie poważną miną wygłoszone, oświadczenie, że Niemcy bili Polaków, tak samo, jak Jaśka Maryśki Rokity w samolocie: "Niemcy mnie biją". To groteska, ten cały JarKacz ze swoim sianiem i niemieccy zadymiarze (dość kiepscy, bo policja łatwiutko ich unieszkodliwiła). Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Kaczyński sieje 13.11.11, 15:29 Jak wam się jeszcze chce słuchać bredni tego psychopaty Kaczora? Na dom bez klamek, już za późno. Psychoza urojeniowa jest nieuleczalna. A on jest w ostatnim stadium. Odpowiedz Link Zgłoś
grajag Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 15:47 Cóż znowu zbierze burzę...A o wszystko obwini premiera Tuska :) Czyli nic nowego :) Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Kaczyński sieje 13.11.11, 16:08 "Jarosław Kaczyński jest człowiekiem inteligentnym, używa więc sformułowań, do których trudno się przyczepić." Bez przesady. Tyle samo w tym inteligencji, co ostrożności jątrzyciela, który chce jątrzyć, ale tak, żeby d**y nie nadstawiać. Jego prawdziwa "inteligencja" wychodzi na jaw, gdy tylko chce coś powiedzieć na gorąco i bez kartki. Albo gdy pisze o kinie... Odpowiedz Link Zgłoś
green_feldkurat_katz Pani Krysi się już zupełnie po...liło? 13.11.11, 16:15 Za najbliższy nieposprzątany śnieg w Warszawie (a to pewne) też Kaczyński będzie odpowiadał? Ja rozumiem, powinniście mieć kaca po 11 listopada, ale żeby aż tak główka bolała? Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Re: Pani Krysi się już zupełnie po...liło? 13.11.11, 16:51 Pogięło cię? Przecież winny Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
artjomka Re: Pani Krysi się już zupełnie po...liło? 13.11.11, 17:07 ...No a kto w to watpi? Maja szczescie Wolacy z gubernialnego miasteczka Warsiafka, ze istnieje obowiazek wizowy w stosunku dlo mieszkancow wschodnich sasiadow Piastolandii. No bo wtedy nie byloby tych parudzesieciu zawodowych zadymiaczy z Niemiec. Wtedy milosnicy sportu kopanego z Litwy pokazaliby, ze sa lepsi od grzecznych kibicow z gniazda orla bialego. A i Mistrzowstwa w kopaninie za niedlugo. To zbratajo sie kibice w kapturkach znad Wisly z bracmi od zadymy z Ukrainy. A i bialoruscy milosnicy "zapasow" z policja tylko czekaja, by sie wyszumiec w kraju Piasta Kolodzieja, gdzie za rozroby jest sie prawie ze pochwalany! A wiec poczekajmy do 11.11 2012! Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
iwano19 Kaczyński sieje 13.11.11, 17:23 Jarek jest bardzo sprytnym kacykiem.Teraz chce być patriotą,który broni Polskę przed Niemcami-faszystami.A ja mam dość wojen,o cokolwiek-ojczyznę,język.wartości.Czasy Wiosny Ludów,nieustannych zrywów rewolucyjnych już minęły.Obojętnie co zrobi Jarek,do Piłsudskiego czy też"Che" nie dorasta,nie tylko wzrostem. Odpowiedz Link Zgłoś
rodzaj_konta Re: Kaczyński sieje 13.11.11, 17:34 durruti napisał: > Niemieccy antyfaszyści nie zaatakowali żadnego pochodu. Nie dajcie się wciągnąć > w wersję Kaczyńskiego. Zgadza się. Atakowali głównie w okolicy Nowego Światu. Na Marszałkowskiej byli mniej aktywni: blogpress.pl/node/10432 Odpowiedz Link Zgłoś
zdybka Kaczyński sieje 13.11.11, 17:46 Juz w szkole, Kaczory zbierali baty od innych dzieci ,widac za malo. Ale jak znam zycie, znajdzie sie ktos taki ,co mu porzadnie dolozy. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek4491 Kaczyński sieje 13.11.11, 18:02 Czy na Krakowskim Przedmieściu każdego dziesiątego dnia miesiąca burdy wywołują Niemcy czy PiSdzielce i pro-PiSdzielce pod przywódzctwem głównodowodzącego PiSdzielca. Odpowiedz Link Zgłoś