Dodaj do ulubionych

Kaucja za generała C.

25.11.11, 07:29
Ten jegomosc brał pieniądze, za obronę naszej wolnosci i niepodległosci. Póki co przehandlował nasz wspolny majątek Niemcom, ten obrońca w mundurze sprzedał nas Niemcom! Umiem sobie wyobrazić jak wiernie słuzyłby Niemcom jak kapo obozowy, byłby nie do zastapienia. Po wpłaceniu kaucji 1 mln zlotych, to czesć złodziejskiego łupu, jest wolny! Super! Wszyscy są równi wobec prawa, ale siedzą ci, co nie mają pieniedzy! Sawicka od 5 lat hasa po wolnosci. Żyć w takim kraju w którym obrońca cię sprzeda za parę groszy, to wstyd.
Obserwuj wątek
  • barcelona_ltd Kaucja za generała C. 25.11.11, 08:54
   Prokuratura nie kwestionuje prawidłowosci prywatyzacji. Mamy uwierzyć, że Niemcy zapłacili za mrzonki p. Czempińskiego? Miliony nie wiadomo za co? Osobiscie wątpie. Widzedzieli, za co płaca, ale prokuratura boi się naruszać intersy "elity" finansowej (i zapewne politycznej). Polska po 1989 r. zbliża się do standardów bantustanu, a nie do Europy.
  • henryk_49 Kaucja za generała C. 25.11.11, 12:16
   W jaki sposób i skąd gen. C. zgromadził, w kilka godzin milion zł na kaucję? Pamiętamy również że wcześniej został na bajońskie sumy okradziony.
   A STARUCH SIEDZI I TO BEZ SĄDU !
  • 1stanczyk To jest facet, ktory w 1972 roku jako mlody 26.11.11, 00:51
   absolwent uczelni chyba ekonomicznej chciał i został zaangażowany do PRL-owskich służb wywiadowczych. W 1972 roku i długo pewnie jeszcze po części do 2005 roku to były, wbrew temu co ogłasza wszem i wobec, sluzby na usługach, do upadku ZSRR, sowietów a później Rosji
   .
   W swoim wywiadzie o akcji uwolnienia agentów CIA w Iraku ten watek podejmowany w aspekcie współpracy z Amerykanami, dla wszystkich pamiętających tamte czasy w PRL-u, jest kabaretowym popisem żałosnej próby "patriotycznej" autopromocji nie tylko latami zaprzedanego moskiewskiemu namiestnictwu "bohaterskiego" pajaca ale PRL-owskich służb wywiadowczych ukonstytuowanych w naszym kraju po II WS przez sowieckich stalinowskich oficerów politycznych.

   wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najslynniejsza-akcja-polskiego-wywiadu---oto-szczegoly,wid,11975082,wiadomosc.html?ticaid=1d729
   Kaucja za generała C.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka