an59za
06.12.11, 16:21
Wspaniale. Tak Rzeczpospolita Polska chroni swoich ludzi. IPN powinien być albo rozwiązany, albo zajmować się rzeczywiści Pamięcią Narodową, a nie wystawiać ludzi, którzy rzeczywiście cos robią dla RP. A tu byle prokuratorzyna dekonspiruje agenta. Nic dodać, nic ująć. Aneta Rafałko powinna stanąć przed sądem za zdradę stanu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!