1stanczyk
20.12.11, 18:00
<< Piątek powiedział wtedy, że chodzi o stwierdzenie winy oskarżonych, a nie o to, by "te starsze osoby wsadzać do więzienia".
Może nie wszędzie ale w sadach to najczęściej chodzi o prawo i sprawiedliwość ..
Jak się okazuje w tych "naszych" chodzi tylko o stwierdzenie winy ...
W s chca dzie to najczesciej