Macocha z placu Majowego

29.12.11, 16:39
Ja chcę do Argentyny!
    • tomaszkalota Państwowe pieniądze skorumpują każdego 29.12.11, 16:47
      Wiadomo to od dawna. Prywatny łapownik jeszcze jako tako pilnuje pieniędzy, bo ma w tym własny interes. Ale władza przekupuje ludzi za pieniądze "niczyje", zrabowane podatnikom, więc tu już doić można naprawdę bez ograniczeń.
    • 1sz-truten Macocha z placu Majowego 29.12.11, 17:44
      Nie tak dawno jeden taki chcial do Egiptu !

      i jakos o nim cichosza teraz ?
    • aussie1inc Macocha z placu Majowego 29.12.11, 19:23
      A coz w tym dziwnego, ze lewacka dzialaczka kradnie pieniadze przeznaczone na pomoc dla biednych? Ta lewacka dzialaczka uwaza, ze pieniadze jej sie naleza, bo sie bardzo wysila, by biedni mieli lepiej, wiec odrobina luksusu - albo bardzo duzy luksus - to jest to, co jej te starania o biednych wynagradza. Wszyscy lewacy to zlodzieje - nie ma sie czemu dziwic.
    • bbaliga Macocha z placu Majowego 31.12.11, 15:01
      W obronie Matek z Placu Majowego. Czuję wstyd, że w pogoni za sensacją w wiodącym dzienniku krajowych ukazuje się artykuł podważający autorytet moralny Matek z Placu Majowego. Chciałabym zwrócić uwagę wszystkich czytających, że w chwili obecnej trwa śledztwo dotyczące nieprawidłowości w fundacji założonej przez Stowarzyszenie Matki z Placu Majowego a głównym podejrzanym defraudacji jest Sergio Schoklender a nie Hebe de Bonafini czy też inne matki. Zainteresowanych problemem odsyłam do lektury dziennika argentyńskiego Pagina 12 (załączam linka do jednego z artykułów www.pagina12.com.ar/diario/elpais/1-169971-2011-06-12.html). „Sprawa Schoklender” toczy się od maja 2011 a społeczeństwo argentyńskie niejednokrotnie daje wyraz swojej solidarności z ruchem Matek (np. manifestacje i festiwale uliczne, imprezy kulturalne, grupa wsparcia na facebooku). Ponadto, wartym odnotowania jest fakt, iż 19 grudnia 2011 roku Izba Deputowanych Kongresu Argentyny (nie tylko zwolennicy kirchnerismu ale i opozycja) uhonorowała Matki za całokształt ich działań zarówno na polu obrony praw człowieka jak i w obszarze projektów społecznych. Dlatego apeluję o powstrzymanie się od podejmowania pochopnych i negatywnych sądów gdyż w ten sposób krzywdzimy kobiety, które od ponad 35 lat prowadzą „walkę” pokojową o zbudowanie sprawiedliwego świata w imię takich wartości jak życie, wolność, godność jednostki.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja