Dodaj do ulubionych

Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot...

01.02.12, 17:00
Czy musicie na okrągło cytować tego ludzika?
Obserwuj wątek
    • terleo Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 17:10
      Dzieci, koty i kaczki głosu w Unii nie mają.
      • antobojar A właśnie że kotiki mają!.. miau.. 01.02.12, 17:17
        .. a dzieci mają się bawić,, dopóki ePiSkopat na lekcjach religii nie zabierze im radości życia...
        A kaczki.. no cóż.. Jaro stara się o posadę biletera... rozmowa kwalifikacyjna oblana... klops..





        "WZGLĘDNOŚĆ MA ZASTOSOWANIE W FIZYCE.... NIE W ETYCE.."

        "Relativity applies to physics, not ethics"
        Albert Einstein
        • surfer6 Totalitaryzm Tuska 01.02.12, 17:39
          1."My stoimy tam gdzie wtedy, a oni tam gdzie stało ZOMO" - Jarosław Kaczyński
          2."Jeśli myślicie że kiedykolwiek zdobędziecie władzę to się mylicie" - j.w.
          3."Jeśli ktoś ma pieniądze to znaczy że skądś je ma" - j.w.
          • pelikan1969 Re: surfer6 01.02.12, 17:45
            > 2."Jeśli myślicie że kiedykolwiek zdobędziecie władzę to się mylicie" - j.w.
            w rzeczywistości to powiedział
            " jeśli sądzicie że kiedyś dojdziecie do władzy to sie mylicie"
    • ador43 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 17:15
      host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity/ Pewne jest jedno ,tenzyd/patrz link/kaczynski zawsze bedzie Polsce szkodzil a Polakow napuszczal na siebie.Wyssal to z mlekiem matki a rajmund utwierdzil go w tych dzialaniach udzielajac mu lekcji pogladowych.
      • costa3500 Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 02.02.12, 11:11


        Nie tylko Rajmund,ale wujowie Świątkowscy z których jeden był prokuratorem generalnym ZSRR w czasie popełniania zbrodni Katyńskiej.
    • stach-poraj Warto sie zaopatrzyc w make, cukier i powielacze. 01.02.12, 17:24
      Albo zaprowadzic tego Psycha do psychoiatry.
    • spoko-spoko Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 17:28
      Zastanawiam sie co jest lepsze, siedzenie w drugim rzedzie bez prawa glosu czy koczowanie na korytarzu pod drzwiami bez zadnej wiedzy co dzialo sie w srodku.
    • mortimer21 Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 01.02.12, 17:30
      Ciekawe co by Kaczyński zrobił na ich miejscu... jego wizja polityki unijnej to tupanie nogą i robienie groźnych min żeby się lepiej poczuć.
      Oczywiście, nie mówię że rząd czyni jakieś cuda i nie należy się krytyka - po prostu Kaczyński to jeden z ostatnich ludzi którzy mogą się na ten temat wypowiadać.
      • 04an Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 01.02.12, 22:08
        Tupanie NÓŻKĄ w brudnym bucie.
    • quant34 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 17:37
      Beczka śmiechu jak Kaczyński zarzuca komuś budowanie totalitaryzmu. Tak się składa, że w ubiegłym 20-leciu to waśnie Kaczyński był najdalej na drodze do takiej formacji ustrojowej, ponadto nigdy nie był w stanie ukryć dążeń autorytarnych. Kiedy akurat ktoś taki zarzuca innym ciągoty totalitarne, to jest to klasyczny przykład złodzieja, który złapany za rekę woła "łapać złodzieja!" Przyganiał kocioł garnkowi.
      • eggerger Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 01.02.12, 18:18
        Szanowny quancie.
        panu j.k. chodzi tylko o mącenie,
        by utrzymać sejmową
        "ławkę" opozycjonisty.
        Za taką dietę też wygadywałbym
        pierdoły.
        O RSW Prasa nie wspomnę.

        PS. Zacinają mi się duże litery.
        Czasami.
        • quant34 Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 01.02.12, 21:58
          eggerger napisał:

          > Za taką dietę też wygadywałbym
          > pierdoły.

          Myślę, że motywacja tego typa jest jednak znacznie bardziej chora. Gdyby chodziło mu tylko o dietę, to byłoby to w sumie dość normalne. Godne potępienia, ale zrozumiałe. Jemu jednak nie chodzi o dietę. On ma misję uwarunkowaną stanem swojego umysłu. Sądzę, że nie jest chory psychicznie w sensie klinicznym, ale ma tendencje do myślenia urojeniowego. A to już jest potężna motywacja do opowiadania bredni - niezależnie od wysokości diety.
    • olszymow Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 17:44
      kTO TO MÓWI ! kaczorek, któremu taka władza nie daje mu snu i ciągle bredzi
    • erte2 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 18:15
      I to mówi facet którego jedynym osiągnięciem w polityce międzynarodowej było zmuszenie brata do sraczki przed szczytem Polska-Niemcy-Francja ( po atrykule w niemieckim brukowcu), i który na czele MSZ postawił miniastą kuchtę - obiekt kpin i żartów na całym świecie. I który nie pozwalał bratu podpisywać układu lisbońskiego - bo nie.
      Żałosna, skompromitowana i groteskowa postać.
    • stivi47 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 18:26
      Ten PiSu PiS-dzielec zwariowal juz calkowicie co to za Pegerowiec Stalinowski to tyko jeszcze znajdziesz takich w polsce i Kore Ponocnej ta menda gnembi polakowi polskich czy polacy nato sobie zasluzyli chyba nie dlaczego polacy popieraja takiego zdechlaka bez JADER
      • 0721x Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 01.02.12, 18:42
        stivi żabko ten palant nie gnębi polaków a jedynie bawi w każdym cyrku jest klown
        • czes.tor Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 02.02.12, 02:56
          0721x napisał:
          >stivi żabko ten palant nie gnębi polaków a jedynie bawi w każdym cyrku jest klown

          Zapewnen wielu ludzi przyzna Ci racje.
          Ja jednak nie bawie sie czytajac wypociny tego bydlaka.
    • mariatg8 kaczy demokrata - jakbyśmy nie pamiętali tego 01.02.12, 19:00
      karła w roli fiurerka , ofiary śp. Pani Blidy , niszczenia lekarzy , aresztów zmiękczających i ujadania tej całej sfory . Wont stąd !
    • zawszekocio Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 19:11
      kaczor weź sobie laksigen bo gó... przez ciebie przemawia
    • lala1949 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 19:19
      Proszę już nie cytować tego typa ,bo to już się przejadło
    • anna22290 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 19:56
      ten czlowiek to sam nie wie co robi i mowi TOTALITARNA WLADZA TO WLASNIE BYLABY gdyby ta szmata faszystowska doszla do rzadu BEZKARNA SZMATA LUDZKA ; czystosc rasy polskiej füher Kaczynski a na granicy z Polska postawilbys tablice WJAZD TYLKO DLA CZYSTEJ RASY POLAKOW
    • jurek4491 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 19:58
      Na polskiej scenie politycznej nie ma nic do powiedzenia,może tylko drzeć japę.
    • kzb37 Kiedyś hadko było durnia słuchać... 01.02.12, 20:03
      Unia w kryzysie.
      Prawdę mówiąc, do dziś, choć minęło już sporo czasu od "krachu" nie mogę wyjść ze zdumienia, że w Eurolandzie nie obowiązywały wspólne zasady dotyczące generalnych założeń budżetowych a przede wszystkim wysokości zadłużania się Państw. To wygląda tak, jakby w jakiejś rodzinie mającej wspólny przychód, każdy członek rodziny mógł dowolnie za-ciągać długi i wydawać środki. Katastrofa byłaby tylko kwestią czasu, tak jak to nastąpiło w Eurolandzie. To był jakiś absurd. I gdzie byli owi przemądrzali ekonomiści. Wiadomo, jak nie ma ograniczeń, to liczenie na dobrą wolę czy choćby na zwykłą przyzwoitość polityków, jest liczeniem na cud. Chęć bycia u żłobu tłumi wszelkie sumienia. I najgorsze są dogmaty - jak np.. ten o obecności w strefie euro za wszelką cenę (koszta dla innych), gdy ktoś już wdepnął w nią, którą głosi kanclerz Merkel. Już w październiku było dla mnie jasne, że tak dalej po-stępować nie można.
      Szczególnie, gdy pieniądz nie jest oparty o żadną arbitralną podstawę, jaką kiedyś był np.parytet złota. Wówczas byłaby jakąś realna wycena gospodarki poszczególnych krajów i ich długów. Mieliby tyle euro ile mieliby złota.Dziś takim parytetem dla strefy euro powinno być właśnie euro jako waluta rezerwowa dla krajów unii, które nie weszły jeszcze do strefy euro oraz dla tych, które muszą ponownie wycenić swoje możliwości i swój poziom życia oraz wartość swoich aktywów i pasywów w tym i wartość pracy.
      W Grecji w obiegu jest euro. Zatem oszczędzanie, których domaga się unia oznacza obcinanie pensji, emerytur, anulowanie zobowiązań, itd. Gdyby Grecja miała swoją walutę (drachma) jej kurs względem euro odzwierciedlił by rzeczywistą jej wartość i nie trzeba by dokonywać np. trudnych politycznie cięć w wynagrodzeniach.
      Dlatego należy wydrukować np. eurodrachmę, wymienić posiadane Greckie aktywa 1:1 za euro i uwolnić kurs tego papieru. Szybko jego wartość odzwierciedliła by rzeczywisty stan rzeczy. I wszyscy dostaliby swoje wynagrodzenia, renty i emerytury w wysokości jak dotychczas - np. 1000euro to byłoby na wejściu w równe 1000e-drachm - ale wkrótce, a prawdopodobnie natychmiast po wprowadzeniu, wartość tego tysiąca , gdyby ktoś chciał kupić za nie euro wyniosłaby np. 100euro. Poziom życia Greków byłby zgodny z cenami wewnętrznymi - pomidory, wino, oliwa itp byłyby dostępne wszystkim bo produkowane w kraju, zaś importowane dobra - no cóż - jak się żyło na kredyt, to teraz trzeba zacisnąć pasa. Z głodu by nie zginęli, a bez whisky musieliby się obejść....
      Oczywiście zobowiązania zewnętrzne Grecja musiałaby spłacać w euro i tu nie-zbędna byłaby pomoc Unii, która zresztą i tak dzisiaj pomaga, więc to na jedno wyjdzie. Ale pomoc nie szła by, jak dzisiaj, na wypłaty dla Greków, którzy w znacznej części są utrzymywani przez kraje strefy Euro. A jak e-drachma będzie miała w miarę stabilny kurs względem euro i zadłużenie stanie się tolerowalne, nie odbiegające od ustalonej dla wszystkich krajów w całej unii wysokości, wówczas Grecja wróci do strefy euro, ale wg nowej wyceny jej gospodarki, wartości majątku jak i wysokości płac, rent emerytur itd... Powtórzyła by się zapewne histeria nasza tuż po transformacji, kiedy to biadolono, że „obcy” (przede wszystkim Niemcy!!!) wykupią Polskę. Jakoś tego nie zrobiono, być może Grecja może mieć większe obawy, bo bardziej atrakcyjna. Co zrobić – takie są koszta życia ponad stan i oszustwa w chwili przyjmowania do strefy euro.
      Trzeba skończyć z doktryną obrony strefy euro za wszelką cenę, to zbyt kosztowne i durne. Zresztą eurodrachma oparta na euro nie oznaczała by wyjścia ze strefy euro a tylko wprowadzenie mechanizmu wyznaczającego rzeczywistą wartość greckich aktywów i pasywów oraz poziom zarobków Greków. Inaczej oni zarabiają, pobierają renty i emerytury w euro większe niż im się należą a koszta tego ponosi Europa.
      Zdaje się, że trzeba przygotować eurolir włoski i europesetę hiszpańską i portugal-ską euroescudos. Niektórzy przebąkują o eurofranku francuskim.....
      kzb/1014/11
      • ypsyl0n Re: Kiedyś hadko było durnia słuchać... 01.02.12, 23:46
        @kzb37
        Diagnoza do bani...
        A i recepty nadają się do kosza!
        • kzb37 Re: Kiedyś hadko było durnia słuchać... 02.02.12, 19:47
          Dziękuję za wyczerpującą analizę wypowiedzi. Grunt to zabłysnąć wiedzą, prawda kol. ypsylon
          Powodzenia w dalszych studiach nad ekonomią..... i nie tylko
    • fleshless coś w tym jest... Tusk robi wszystko żeby władzę u 01.02.12, 20:08
      utrzymać,
      a Kaczyński wszystko żeby ją stracić...

      to, że jedyną szansą Tuska na ocalenie swej demokratycznej cnoty jest oddanie władzy Kaczyńskiemu,
      to jest oczywiste.
    • pis_busters Kurdupel kacyk mówi o totalitaryzmie... Śmiać się 01.02.12, 20:29
      Kurdupel kacyk mówi o totalitaryzmie... Śmiać się czy płakać? ten człowiek już dawno przekroczył granice kabotynizmu.
      • pal666 Pies_bastard nadal szczeka ! 03.02.12, 08:26
    • pogodny100 Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 20:30
      Kosmita znow nadaje.
    • potykacz Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 20:37
      Panie Jarosławie, toż to Pańskie życzenie - Budapeszt w Warszawie. Tylko jeszcze zdelegalizować PIS.
    • 6.smiech Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 20:44
      Jaroslawie Najwiekszy, zbawiles swoimi radami canajmniej pol swota. Wezmy chocby za przklad, Islandie, Finlandie, Kore Polnocna, Anglie Cameruna i idzieki ci za to panie.
      Teraz tylko pozostaje zbawienie Polski od ciebie. Spieprzaj dziadu !
    • antropoid Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 01.02.12, 20:46
      Jakby świnia wygłaszała referat na temat zachowania się przy jedzeniu.
    • wiesscar po przejrzeniu 27 wpisow: nie zgadzam sie z wami 01.02.12, 21:27
      wg mnie Tusk rozwala panstwo a J.Kaczynski staral sie panstwo wzmacniac,
      • antropoid Re: po przejrzeniu 27 wpisow: nie zgadzam sie z w 01.02.12, 21:56
        Niestety, jedyne co Kaczyński próbował wzmacniać, to własną władzę. Państwo i jego wizerunek w świecie miał zawsze głęboko w d..ie. Człowiek, któremu zależy na silnym państwie nie szuka obsesyjnie i nie wskazuje wrogów za każdym rogiem, nie szczuje przeciwko sobie grup społecznych, a także nie łże bezczelnie na każdym kroku.
      • h-mol Re: po przejrzeniu 27 wpisow: nie zgadzam sie z w 01.02.12, 22:16
        @wesscar. Jesteś w tej dyskusji wyjątkiem potwierdzającym regułę. Kaczyński bredzi a ty lemingu wraz z nim.
        • czes.tor Re: po przejrzeniu 27 wpisow: nie zgadzam sie z w 02.02.12, 03:06
          h-mol napisał:
          > @wesscar. Jesteś w tej dyskusji wyjątkiem potwierdzającym regułę. Kaczyński bre
          > dzi a ty lemingu wraz z nim.

          Nawet trudno to nazwac "dyskusja". Przeciez, wszyscy (prawie wszyscy) wyrazaja ten sam poglad tylko troche innymi slowami.
          Mnie na rzyganie bierze gdy czytam o kolejnym pierdnieciu tego smierdziela.
    • nowy-trend Prorok 01.02.12, 22:28
      i tyle. Kto zdobyć się może na takie idiotyzmy? Tylko pisuarowski prorok. Swoją drogą jeżeli ktoś takie idiotyzmy wygaduje i to bez wstydu i jakiejkolwiek żenady - to jest to po prostu niewychowany prostak, cham i kretyn.
    • czes.tor Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy tot... 02.02.12, 02:45
      A ja uwazam (powtarzam sie, przepraszam), ze Kaczynski nie ma problemow ze zdrowiem psychicznym, on jest po prostu wrednym ch....m.

      Niestety, on szarpie nasza psychike. Kazda odzywka tego kudupla, to dla nas stres i uszczerbek na zdrowiu.
      Ale gdyby GW zaczela ignorowac te wszystkie pierdniecia tego padalca, to juz widze / slysze wrzask pis-dzielcow o braku obiektywosci, zaklamanej propagandzie itp.

      • zdybka Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 02.02.12, 09:21
        czes.tor napisał:

        > A ja uwazam (powtarzam sie, przepraszam), ze Kaczynski nie ma problemow ze zdro
        > wiem psychicznym, on jest po prostu wrednym ch....m.

        I tu trafiles w sedno !
      • 6.smiech Re: Kaczyński: Rząd dąży do wprowadzenia władzy t 02.02.12, 12:50
        czes.tor napisał:

        > A ja uwazam (powtarzam sie, przepraszam), ze Kaczynski nie ma problemow ze zdro
        > wiem psychicznym, on jest po prostu wrednym ch....m.
        >
        > Niestety, on szarpie nasza psychike. Kazda odzywka tego kudupla, to dla nas str
        > es i uszczerbek na zdrowiu.
        > Ale gdyby GW zaczela ignorowac te wszystkie pierdniecia tego padalca, to juz wi
        > dze / slysze wrzask pis-dzielcow o braku obiektywosci, zaklamanej propagandzie
        > itp.

        Zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka