Dodaj do ulubionych

PiS wzywa pod Pałac Prezydencki

10.04.12, 07:18
Jak na razie widac to najwieksza korzysc z tej katastrofy ma pis i prezes. Czy z tego mam wnioskowac jak twierdzi Kaczynski ze on sie do niej przyczynil ?
Obserwuj wątek
    • asperamanka Re: PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 10:04
     Prawdopodobnie nikt tego asa nie trzyma na deser, bo nikt nie ma interesu, żeby rozmowę ujawniać.

     Jarosław Kaczyński tego nie zrobi z oczywistych względów.

     Ale i rządzący nie mają interesu. Większość racjonalnie myślącego społeczeństwa i tak jest przekanana, że w tej rozmowie Jarosław kazał bratu ladować. Jeśli istotnie wyraźnie kazał, ujawnienie rozmowy nic nie przyniesie. Jeśli jest w niej tylko jakaś zawoalowana sugestia, a nie wyraźne polecenie, ujawnienie tym bardziej nic nie da.

     Z drugiej strony, jeśli w rozmowie jest wyraźne polecenie lądowania, Jarosław natychmiast ogłosi, że rozmowa została oczywiście sfałszowana, podobnie jak słynna rozmowa Lecha Wałęsy z bratem, i tak samo jak lojalka Jarosława. Lud PiSowski uwierzy, podobnie jak wierzy w ściaganie duraluminiowego samolotu na ziemię magnesami, hel, dwa wybuchy na pokładzie, i dobijanie rannych. Jarosław będzie darł szaty nad podłością rządzących bezczezczących pamięć ofiar, Macierewicz powoła komisję parlamentarną do wyjaśnienia roli WSI w zorganizowaniu tej prowokacji, i zwolennicy PiS zostaną jeszcze bardziej zjednoczeni wokół "wodza".

     Treść rozmowy znają pewnie Rosjanie, ale nie ujawnią, że mają kody natowskie pozwalające poznać treść szyfrowanej rozmowy, a nawet gdyby ujawnili, to PiS i tak nie uwierzy; patrz punk powyżej. Znają też pewnie Amerykanie, ale nie mają interesu przyznawać się, że podsłuchują przywódców sojuszników.


     I wobec tego ta rozmowa zapewne wcześniej niż za 100 lat nie ujrzy światła dziennego.
  • hieronim_kowalski KTO kazał lądować w Smoleńsku 10.04.12, 08:15
   Ile trzeba mieć w sobie cynizmu i bezczelności by najpierw przyczynić się do katastrofy a potem ŻĄDAĆ uznania winnymi za nią przeciwników politycznych. Jarosław Polskęzbaw Kłamczyński umyślił sobie upieczenie dwóch pieczeni przy jednym ogniu Tupolewa: teoria zamachu ma zdjąć z niego odium bratobójcy i wynieść go na polityczny szczyt. Przegrał wszystko, co było do przegrania w normalny sposób więc jedzie teraz na trumnie brata jak na koszmarnym powozie po władzę w Polsce. Straszne to i obrzydliwe. Niestety tę jazdę dzielnie wspierają politycy i dziennikarze. Pierwsi z powodu politycznej poprawności, drudzy w pogoni za sensacją i poczytnością. Dopóki w śledztwie nie pojawi się oficjalny zarzut dla Jarosława o przyczynienie się do katastrofy, nie bedzie w Polsce normalnie. Póki co śledztwo zeszło zupełnie na manowce pod dyktando bratobójcy i zajmuje się 10-cio rzędnymi przyczynami zamiast zająć się kluczowym pytaniem: KTO kazał lądować w Smoleńsku !!!
  • golsa11 PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 09:45
   Czy człowiek mający serce ,rozum ,miłość ,żal ,pamięć ,poczucie traumy,rozpacz ,w rocznicę śmierci brata bliżniaka jest przy Jego grobie ,czy mając inne -przymioty-serca i rozumu organizuje spicze paranoi politycznej kilkaset km. od trumny.
  • vdziwny PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 13:13
   Wychodzi na to, że sam prezes namawiał brata do lądowania za wszelką cenę, gdyż w razie czego będzie mógł wskoczyć na jego miejsce. Tragedią dla Jarosława jest nie śmierć brata i prezydenckiej świty, lecz to, że nie wybrano go na prezydenta. Daj Boże, że nie wybiorą i tym razem, bo to nieładnie zwalać winę za tragedię na kogoś innego panie prezesie! Tragedią było by wybrać kogoć, kto ma nieczyste sumienie!
  • rockawy PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 13:33
   Ja natomiast oczekuje od Jara poczucia zwyklego ,ludzkigo wstydu . Za manipulowanie tymi biednymi na umysle ludzmi ,ktorzy sa tak ograniczeni i bezkrytyczni. Reszta cwaniakow popierajacych oszoloma kaczego ciula to zwykle prostytutki/przepraszam panie o tej profesji/ polityczne ,ktorym jest wsio rowno byle blizej koryta wiec zrobia wszystko liczac na ochlap wladzy.
   • normalny8 Re: PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 17:57
    rockawy napisała:

    > Ja natomiast oczekuje od Jara poczucia zwyklego ,ludzkigo wstydu . Za manipulo
    > wanie tymi biednymi na umysle ludzmi ,ktorzy sa tak ograniczeni i bezkrytyczni.
    ----
    To nie jest tak! Jarosław już sam uwierzył w zamach. Chory człowiek jest przekonany, że jest zdrowy - przynajmniej w pewnych schorzeniach. Jedyną radą jest powołanie konsylium psychiatrycznego i podjęcie odpowiednich działań i zabiegów. tego się nie da wyleczyć. Dla bezpieczeństwa należy go izolować. I tyle w temacie.
  • ccorey124 PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 13:57
   Co za podlosc i pazerstwo. Panstwo Polskie ,a co za tym idzie podatnicy, wydalo kwoty na zaspokojenie pazernosci tych idywiduow za ktore mozna by wybudowac pare hospicjow. A tym malo, i malo , i malo. Ja tam jakos dozyje, ale mlodzi, mam do Was apel, spieprzajcie najszybciej jak sie da. Nie obroniocie sie inaczej przed wszechogarniajaca nasz kraj glupota i chciwoscia.
  • trajkotek dopasować pytania do znanej odpowiedzi ... 10.04.12, 14:27

   "Prokuratura chce też się dowiedzieć, dlaczego mimo złych warunków pogodowych samolot nie został skierowany na lotnisko zapasowe."

   - bo wybrano najkorzystniejszy wariant

   _________________________________
   _________________________________

   Wzdłuż tej drogi na Smoleńsk tak gęsty stoi las...
  • kazik.k Re: PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 15:37
   jestem pewien ze w tamatej ostatniej rozmowie "pan prezes nadprezesow" nakazal ladowanie w smolensku poslusznemu braciszkowi!!!cala przyczyna tego wypadku!!!ten pajac znajduje winnych by zaciemnic swoja role w tej tragedii!!!obludny obszczymur!!!jego celem jest zdobycie wladzy i ZEMSTA!!!o zadna polske tu nie chodzi!!absolutnie!!!zalosny swir!!
  • 25cz PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 16:39
   To się może skończyć tylko w jeden sposób. Kaczyński, ze swoim ludem, uzbroją się po zęby i wywołają Powstanie Warszawskie. Tak się zastanawiam, jaką głupotę musi wygłosić prezes ,,opozycyjnej partii,, by media z obawy o samoośmieszenie, jej nie nagłośniły. Obłąkany Kaczyński i obezwładnione media, działają jak samograj. Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie wszystkim polakom, wydać żółte papiery.
  • zalesand PiS wzywa pod Pałac Prezydencki 10.04.12, 17:18
   Panowie "dziennikarze", czy obchody "narodu wolskiego" są ważniejsze od oficjalnych obchodów państwowych? DLACZEGO KARMICIE PISOWSKIE TROLE z JarosławemPolskęZbawem na czele. Dlaczego nie zachowujecie umiaru w opisywaniu tego co dzisiaj się odbywało w kraju i za granicą. Dlaczego na pierwszej stronie nie ma przekazu z uroczystości w Smoleńsku, gdzie pojawił się oprócz oficjalnych osób, również Przewodniczący Dumy Federacji Rosyjskiej. Czy jest on mniej ważny od zwykłego posła Brudzińskiego czy Hofmana. Dlaczego brak przekazu z oficjalnych obchodów na Powązkach? Dlaczego......?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka