fyrlok
07.07.05, 04:07
Jeden wielki smród !
I pomyslec, ze takie Kosiby i jeszcze duzo gorsi
chodza jeszcze jako wolni obywatele,
z niewinna buzia, a nawet "dusza",
po miescie........
A ten Przewoznik chyba nie byl agentem 007 :)
bo by troche wiecej o nim bylo, no nie.