cham_i_prostak 14.08.05, 16:11 Pokolenie JP2 jak zwykle nie próżnuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
users To może popróżnuj trochę i idź na spacer... 14.08.05, 16:20 ...zamiast tak prostacko komentować tragedię. Bo jej przyczyna nie jest ważna - zginęło dziecko. To tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
bykkk I po cholere to sie tak wydurniać?! 14.08.05, 16:42 I po cholere to sie tak wydurniać?! Rower służy do jeżdżenia spacerowego a nie do "wykonywania akrobacji". Rodzice chyba dzieciakowi tego nie wytłumaczyli. W ogóle zastanawia czemu i po co tak głupio trwonią energię. To naprawdę zastanawiające, że ktoś na tyłku nie umie usiedzieć. Ogólnie ta śmierć się nadaje do nagrody Darwina. Odpowiedz Link Zgłoś
muklo No trochę inne rowery niż spacerowe. 14.08.05, 16:57 Robione specjalnie po to żeby się wydurniać. Chociaż nie znam statystyk, mogę się założyć, że więcej osób zginęło od narkotyków, bijatyk, utopiło się niż właśnie od takiego wydurniania się. Jest to w zasadzie pierwszy przypadek o jakim słyszałem. Wypadki zdarzają się nawet na równym chodniku. Nie ma co oceniać. Wyrazy współczucia dla rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
ciastkociastko Re: I po cholere to sie tak wydurniać?! 14.08.05, 17:30 Chyba jesteś jakiś teges ... rower do jeżdżenia po płaskim to rower do jeżdżenia po płaskim a rower do akrobacji to do akrobacji .. ludzie robią to , co lubią ... i nie trwonia bezsensu energi.. tylko porzytkują ją na coś co kochają robić ... ;/ a mówisz ze smierc nadaje sie do nagrody Darwina... a skad wiesz ? widziales jak to było ? Jacy ludzie są z dópy ;/ zamiast jakieś wyrazy współczucia .. troche ludzkich uczuć to jeszcze pojeżdżają kogoś ...... ;/ sporty ekstremalne nie są bez sensu mają taki sam sens jak składanie modeli albo granie w szachy .. joł pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
rafiozzo Weź słowniczek ortograficzny i ucz się dziecko ucz 14.08.05, 17:39 Weź słowniczek ortograficzny i ucz się dziecko ucz Odpowiedz Link Zgłoś
rob11111 Re: To może popróżnuj trochę i idź na spacer... 14.08.05, 20:19 Widzisz <users>, Panu z nickiem <cham_i_prostak> chodzi o rozpropagowanie ... sygnaturki. Tak, sygnaturki. "Gratuluję" wrażliwości na sprawy bliźniego swego Panu z nickiem <cham_i_prostak>. Zapewne taką samą prezentuje On na codzień, rozprowadzając "Strażnicę". "Gratuluję". Mam nadzieję, że cudzysłów właściwie Pan zrozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
hektor_wektor Śmiertelny wypadek w skate parku 14.08.05, 16:22 Cóż, zdarza się. Zawsze jest coś za coś. Czym ma być to pokolenie JP2? To jakiś kolejny chory wymysł po pokoleniu X. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 to byla kwestia czasu... 14.08.05, 16:29 chodze tamtedy do pracy od marca 2004... czasem zatrzymuje sie i patrze na nich... na desce czy na rolkach czy na rowerach te dzieciaki ryzykuja i nawet nie wiedza jak bardzo wielu nawet kaskow nie ma ---------- przykro, ale czy reszta zmadrzeje? ['] wroclawiak Odpowiedz Link Zgłoś
v4ski Re: to byla kwestia czasu... 14.08.05, 18:04 Ludzie, jeżeli takie emocje wzbudza w was wypadek nieodpowiedzialnego małolata, nie chcę wiedzieć, co piszecie o tym samolocie z 119 ofiarami.. To był i jest problem rodziny chłopaka - wszystko. Homo sapiens giną w dużo głupszych okolicznościach. Odpowiedz Link Zgłoś
w.osmialowski Denerwuje mnie... 14.08.05, 18:44 ...ze wiekszosc postow tylko krytykuje, krytykowac jest latwo, wezcie sie jeden z drugim za tylki i wyjdzcie z domu, wiele rzeczy ekscytuje bardziej niz GTA, a przeciez tyle sie dzieje dookola!! Sporty ekstremalne wziely swoja nazwe z ekstremum, wiec nie ma sie co dziwic ze sa niebezpieczne. I kazdy kto zaczyna sie w to bawic podejmuje ryzyko i powinien byc go swiadomym. Wiec przestancie narzekac, ludzie, mam wrazenie ze kazdy jeden Polak jest medrcem ze swietej gory. Nie pierwszy to taki wypadek i nie ostatni, wspolczuje mocno rodzinie, ale teksty typu "nie moga usiedziec na tylkach" nic tu nie zdzialaja. Odpowiedz Link Zgłoś
dona.a Re: Denerwuje mnie... 14.08.05, 19:16 mój nastoletni syn zaczynał od łyżworolek, potem była deskorolka z kilkoma kontuzjami, po tym jak dostał deskorolką w twarz przerzucił się na ... skoki na rowerze właśnie.W zasadzie nie mam na to wpływu, jeździ w kasku i ochraniaczach, wiem, że to uwielbia. Oczywiście, że martwię się o niego ,a on powtarza- mama wyluzuj,szachy mnie nie interesują. Duża tragedia,rodzinie należy współczuć a nie pouczać.Pzdr dla rafiozzo. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a mnie denerwuje... 14.08.05, 20:10 jak ktos bredzi.... sam uprawialem sport .. pilke nozna, wiele lat (10) mialem kontuzje, byly faule, niektore specjalne itp... niewazne byl i gips i siniaki i uszkodzone wiezadla ale co innego miec siniaki na boisku a co innego byc glupolem, ktory rozpedza rower, skacze 3-4 metry ponad powierzchnie (asfalt) i sie zabija, bo np nie ma kasku nie wiem jak bylo w tej sytuacji, ale jak pisalem.... widzialem tam takich "twardzieli", ktorzy bez ochraniaczy i kaskow skakali na kilka metrow ponad beton.. brawo:-( --- a dla niełapiacych aluzji... wspolczuje rodzinie wroclawiak Odpowiedz Link Zgłoś
at_work No to jest pierwszy... 14.08.05, 19:05 A na górce Kazoorce, są harce, o których jeszcze się wielu nie śniło. Zastanawiałem się nieraz kto będzie pierwszy? Warszawka, czy reszta świata? Wrocław na razie górą... ___ tak serio, to dzieciaki na tych stołkach i hopkach szukają śmierci, albo kalectwa, ale nie widziałem, aby kiedykolwiek ktokolwiek (nie wliczając w to legalnych zawodów, gdy karetka z lekarzem czeka pod górką obok sponsorów liczących zyski z imprezki) zainteresował się tym co się dziele na stoku. Oby na Wrocławiu się skończyło. Odpowiedz Link Zgłoś
puuchatek Re: Śmiertelny wypadek w skate parku 14.08.05, 19:41 cham_i_prostak napisał: > Pokolenie JP2 jak zwykle nie próżnuje. No cóż, nick stosowny do poziomu wypowiedzi... Nieszczęśliwy wypadek to nieszczęsliwy wypadek. Zamiast krytykować zastanówcie się, gdzie ginie więcej rowerzystó - w skate-parkach, czy na zwykłych, "płaskich" drogach potrąconych przez pijanych kierowców? Odpowiedz Link Zgłoś
iposek Re: Śmiertelny wypadek w skate parku 14.08.05, 20:02 Przyznam się szczerze że nie wiem gdzie tu tragedia. Tragiczne jest gdy ktoś ginie bo komuś innemu się nudziło, potrzebował na browca czy też schlał się i nie chciało mu się zostawić auta itd.. W tym przypadku koleś sam podjął ryzyko, przeliczył się i poległ (dosłownie nawet), pech ale nie tragedia. Tylko konsekwencje błędnych decyzji, bywa. Odpowiedz Link Zgłoś
gadery Re: Śmiertelny wypadek w skate parku 14.08.05, 20:16 Mnie najbardziej irytują rowerzyści-samobójcy jadący bez jakichkolwiek odblasków w środku nocy. Odpowiedz Link Zgłoś
patman Welcome to Jackass 14.08.05, 20:35 Trzeba było się uczyć od najlepszych, żeby wymienić tylko Bama Margerę czy Dave'a Englanda - oni jeszcze żyją, chociaż nie wiadomo jakim cudem im się udało to przetrwać. Johny Knoxville forever! Odpowiedz Link Zgłoś
hektor_wektor Re: Welcome to Jackass 14.08.05, 21:40 Kvrde jak ten czas leci. Niespelna kilka lat temu byc moze tez bym cos takiego napisal. Poogladalem sobie troche szalenstw tych panow i najgorsze jest to ze niektorzy nastolatkowie wierza, ze tez tak moga. To jest dopiero zwal. No ale mniejsza o to. Szkoda, ze moc oddzialywania MTV i tym podobnych stacji jest tak duza w przypadku nastolatkow i niektorych slabo dojrzalych "doroslych". :> Odpowiedz Link Zgłoś
patman Albowiem napisane jest: WARNING 14.08.05, 22:01 This video features stunts performed either by professionals or under the supervision of professionals. Accordingly, MTV and the producers must insist that no one attempt to recreate or reenact any stunt or activity performed on this show. Napisano również: The following show features stunts performed by professionals and/or total idiots under very strict control and supervision. MTV and the producers insist that neither you or anyone else attempt to recreate or perform anything you have seen on this show. Trzebało czytać instrukcję obsługi... Odpowiedz Link Zgłoś
hektor_wektor Re: Albowiem napisane jest: WARNING 14.08.05, 22:54 MTV zabezpiecza sie od strony prawnej i to jest dosc oczywiste. Napisz mi tylko ilu ludzi to czyta i bierze to pod uwage? Zreszta co jest wazniejsze: to co w disklejmerze napisze MTV czy to co zrobi kilku-kilkuset glupkow i nie tylko? Wiadomo, ze emocje zawsze goruja nad rozsadkiem. Nowych rzeczy nie odkrywam. Odpowiedz Link Zgłoś
seirios Re: Śmiertelny wypadek w skate parku 19.08.05, 20:50 Zbyt wiele niepotrzebnych słów... Dzisiaj był pogrzeb... ['] Odpowiedz Link Zgłoś
nahwile Re: Śmiertelny wypadek w skate parku 20.08.05, 00:57 Aczy ten dzieciak jeździł w kasku? Skoro to teren przeznaczony do "wygłópów" to czy ktoś czuwa nad bezpieczeństwem tych dzieci? Policjant "zwracał uwagę...." a czy zwracał uwage na zabezpieczenia? Odpowiedz Link Zgłoś