Dodaj do ulubionych

TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego

15.09.05, 09:41
Będzie przepraszał Kaczyńskich.
Obserwuj wątek
    • broetje Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 09:43
      Nareszcie!
      • fritz.fritz Najlepszy komentarz do skorumpowanego sadu 15.09.05, 10:08
        warszawskiego przeciwko Kaczynskiemu.


        Mam nadzieje, ze PiS dostanie tyle glosow, ze nareszcie nastapi oczyszczenie
        aparatu sprawiedliwosci z prokomunistycznych warcholow w togach sedziow.
        • knurszczur Śnij dalej... 15.09.05, 11:56
          Oczyszczenie aparatu sprawiedliwości z postkomunistycznych warchołów w togach.
          Ha Ha Ha.
          Zwłaszcza...
          Wnioskując po ich dzisiejszych pomysłach na poprawę sądownictwa i po dawnych
          działaniach pewnego Kaczyńskiego jako ministra sprawiedliwości to oczyszczenie
          nastąpi, ale chyba za jakieś 300 lat
          • marianna_777 Zatrzymany Mieczyslaw W. - a kto to taki ... 15.09.05, 14:07
            Aaach, byly szef gabinetu bylego prezydenta Lecha W.
            Czy to naprawde trzeba tak grzebac w historii?
            Nie lepiej zajac sie wkrotce bylym prezydentem Aleksandrem K.?
            • adamalbonie Re: Zatrzymany Mieczyslaw W. - a kto to taki ... 16.09.05, 09:14
              Trzeba! Jak popełniał przestępstwa to musi swoje odsiedzieć. Kwaśniewskim mam
              nadzieję też się zajmą.
          • tom.zak Kalwas przed Trybunał Stanu!! 16.09.05, 10:05
            To co ten człowieczek wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie! A ostatnią nominacją
            dla SB-kowskiego prokuratora, to już naprawdę przegiął. Co za wrzód!
          • jurek_barczak A KIEDY PRZESŁUCHA BOLKA - SZEFA WACHA ??????????? 16.09.05, 10:25
            przecież trzeba zacząć do głowy !!!
          • as75 MIECIO CZYSTY JAK BOLEK! 16.09.05, 10:32
          • krzysztof3 No, za 250 biorąc pod uwagę włażenie w d.... 16.09.05, 22:15
            naszych niezależnych prokuratorów (wraz z profesjonalnymi służbami spec.) przed
            kazdymi wyborami.
            Nota bene - tyle hałasu, a Mietek W. na wolności. Sprawę się wyciszy, za tajne
            kwity beknie jakiś kancelista, co je na friko zniszczył kancelaryjnie i w pełni
            komisyjnie.
            • mysz_polna5 Re: No, za 250 biorąc pod uwagę włażenie w d.... 16.09.05, 23:48
              krzysztof3 napisał:


              > Nota bene - tyle hałasu, a Mietek W. na wolności. Sprawę się wyciszy, za
              tajne
              > kwity beknie jakiś kancelista, co je na friko zniszczył kancelaryjnie i w
              pełni
              >
              > komisyjnie.

              A Rywin ciagle na wolnosci, bo chorutki ;)))))))))))))))))))??
              A Peczk, tez chorutki, ale mu przedluzono ;))))))))))))))))))))!
              Pani Ania J. tez chorutka ~ choc podobno tylko do konca wrzesnia?????????
              Psssyt, polska 'koza nieostra' dziala :))))))))))))))) haha!
              Hmmm, ktos musi byc zdrowiutki ~ ma sie rozumiec, ze
              mysz_polna5 :)))))))))))))))))hoho!

        • michr Re: Najlepszy komentarz do skorumpowanego sadu 15.09.05, 12:03
          Nie jestem zwolennikiem Wachowskiego, wręcz przeciwnie uważam że to typ spod
          ciemnej gwiazdy, natomiast chcę zwrócić uwagę że zatrzymanie Wachowskiego
          doskonale wpisuje się w kampanię prezydencką Lecha Kaczyńskiego. Lech Kaczyński
          osądzony wyrokiem sądu, może w tej chwili mówić; miałem rację Wachowski jest
          przestępcą. Prokurator który wydał nakaz aresztowania Wachowskiego w trakcie
          kampanii prezydenckiej bardzo chciał przypodobać się przyszłemu prokuratorowi
          generalnemu (Ziobro?). Dziwię się że ktoś wierzy że PiS chce wymienić sędziów
          na bardziej sprawiedliwych, prokuratorów na niedyspozycyjnych. Jednym słowem
          TKM. Chodzi o to aby w aparacie sprawiedliwości pracowali ludzie posłuszni
          PiS-owi. Czy będzie wtedy lepiej?
          • abba15 Re: Najlepszy komentarz do skorumpowanego sadu 15.09.05, 15:59
            michr napisał:
            > Nie jestem zwolennikiem Wachowskiego, wręcz przeciwnie uważam że to typ spod
            > ciemnej gwiazdy, natomiast chcę zwrócić uwagę że zatrzymanie Wachowskiego
            > doskonale wpisuje się w kampanię prezydencką Lecha Kaczyńskiego. Lech Kaczyński
            > osądzony wyrokiem sądu, może w tej chwili mówić; miałem rację Wachowski jest
            > przestępcą. Prokurator który wydał nakaz aresztowania Wachowskiego w trakcie
            > kampanii prezydenckiej bardzo chciał przypodobać się przyszłemu prokuratorowi
            > generalnemu (Ziobro?). Dziwię się że ktoś wierzy że PiS chce wymienić sędziów
            > na bardziej sprawiedliwych, prokuratorów na niedyspozycyjnych. Jednym słowem
            > TKM. Chodzi o to aby w aparacie sprawiedliwości pracowali ludzie posłuszni
            > PiS-owi. Czy będzie wtedy lepiej?

            Kaczyński nigdy nie mówił, że Wachowski jest przestępcą.
            Kaczyński zawsze mówił, że Wachowski jest wielokrotnym przestępcą.
            • fritz.fritz PYTANIE: Kto wierzy, ze WALESA nic NIE wiedzial? 16.09.05, 09:37
        • mobos pokwitowal wziecie lapowki ??? 15.09.05, 19:23
          jakim trzeba byc idiotą zeby pokwitowac wziecie łapówki ???
          cos to malo prawdopodobne
          nie sadze by Wachowski podpisal taki papier z ktorego nie moglby sie wytlumaczyc

          zacytuje:
          "Biznesmen przekazał prokuraturze pokwitowanie tej kwoty podpisane przez
          Wachowskiego. Autentyczność jego podpisu potwierdziły badania grafometryczne."

          czyli mowa o pokwitowaniu wziecia pieniedzy: nie jest jednoznacznie okreslone za
          co, na papierze nie jest pewnie napisane "za zalatwienie wizy" :)

          jestem przekoanny, niezaleznie od winy lub niewinnosci Wachowskiego, ze jesli
          podpisal papier to potrafi sie z niego wytlumaczyc - bo nie wierze by byl az tak
          glupi zostawiajac dowod swego przestepstwa w rekach ludzi ktorych robil w
          balona. Gosc zbyt dlugo siedzial w duzej polityce na takie bledy.

          chociaz niczego nie mozna wykluczyc, pozyjemy zobaczymy.
        • zbigniewosewski Re: Najlepszy komentarz do skorumpowanego sadu 16.09.05, 09:40
          CóŻ tego kraju juz nie da sie chyba uratować. Chyba , że wprowadzisię osobista
          odpowiedzialność urzędników państwowych-wszystkich i 417 k.c. i 415 k.c. Tylko
          do jasnej cholery kto ich wtedy uczciwie osądzi??????????????????
          Sądy???????/ NIe!!!!!!!!!! To kto ?????????????????? Ludzie zróbmy coś , bo nas
          wszystkich kiedyś zniewolą i pozamykają pod byle pretekstem.
      • kinio101 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 11:36
        Późno bo późno ale wreszcie "znalazł się kij na Wachowskiego ryj"!
    • skundlony Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 09:46
      No, i widać Kaczory miały rację, haha
      • dr_avalanche Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 10:04
        Wszystkim, którzy maja radochę z tej informacji przypominam że żyjemy podobno w
        państwie prawa, co powinno oznaczać że:

        1. Zatrzymany to jeszcze nie skazany prawomocnym wyrokiem
        2. Jesli zatrzymany faktycznie popełnił przestępstwo, to nie czyni go przestępcą
        na całe życie - pytanie czy ewentualne przestępstwo, za które został zatrzymany
        pan W. popełnił on zanim panowie K. publicznie go oskarżyli. Jeśli popełnił je
        później, panowie K. w świetle prawa nie mieli racji

        To wzystko tak na marginesie, bo mi też się pan W. zawsze wydawał cokolwiek
        "podejrzaną" osobą. Ale to jeszcze nie znaczy, że nie należy trzymać sie pewnych
        zasad.
      • wiesiex Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 16.09.05, 13:11
        > No, i widać Kaczory miały rację, haha

        Tak, bo oskarżając Wachowskiego złapali na ten lep takich jak Ty palantów po
        to, żeby miał kto na nich głosować. No to do urny frajerze:)
        • kajfasz7 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 16.09.05, 15:48
          wiesiex, masz rację frajerzy.
    • pamin1 Czyzby byl przestepca?????!!!!! 15.09.05, 09:47
      • laureno Re: Czyzby byl przestepca?????!!!!! 15.09.05, 10:02
        Czyżby został skazany prawomocnym wyrokiem? Bo z tego co tu widzę - nie.
        Skończcie, ludzie, wyciągać pochopne wnioski i być takimi podatnymi na wpływ mediów.
        Zatrzymać, to można każdego - nawet "porządnego katolika w kościele".
        • wredna_jedza Jednak PRZESTĘPCA 15.09.05, 10:46
          > Czyżby został skazany prawomocnym wyrokiem? Bo z tego co tu widzę - nie.

          PRZESTĘPCĄ - się jest po popełnieniu przestępstwa
          po wyroku sie jest ale - SKAZANYM!
          Logika sie kłania :-)
          • michr Re: Jednak PRZESTĘPCA 15.09.05, 12:28
            wredna_jedza napisała:

            > > Czyżby został skazany prawomocnym wyrokiem? Bo z tego co tu widzę - nie.
            >
            > PRZESTĘPCĄ - się jest po popełnieniu przestępstwa
            > po wyroku sie jest ale - SKAZANYM!
            > Logika sie kłania :-)
            >
            Nie chodzi o definicję przestępcy z punktu widzenia prawa. Chodzi o odbiór
            społeczny, a więc w tym przypadku prokurator który wystawił nakaz aresztowania
            podczas kampanii prezydenckiej bardzo się przysłużył Kaczorom
        • maro133 Re: Czyzby byl przestepca?????!!!!! 15.09.05, 20:18
          Tym bardziej że pan W. codziennie, jak wynika z wypowiedzi jego byłego szefa
          bywał w kościele. tak więc bezdyskusynie porządny i juz !.
    • brokowisko Czysta prawica - ABW zatrzymała Wachowskiego 15.09.05, 09:47
      Jak zwykle - nie tylko LEWICA potrafi brać !
      Pożyjemy - zobaczymy !
    • konrad31345 Kaczyński ma rację 15.09.05, 09:48
      I co, wszyscy którzy jeszcze niedawno tak bronili Wachowskiego?
      • janlol Re: Kaczyński ma zawsze rację 15.09.05, 09:55
        Ostrzegał Wałęsę przed panem W., ale ten, wszystko wiedzący w swoim mniemaniu, nie słuchał mądrzejszego, a co najważniejsze, uczciwego Kaczyńskiego.
        • kajfasz7 Re: Kaczyński ma zawsze rację 16.09.05, 15:57
          spiepszaj dziadu ................... (janlol)
      • pamin1 Re: Kaczyński ma rację 15.09.05, 09:56
        konrad31345 napisał:

        > I co, wszyscy którzy jeszcze niedawno tak bronili Wachowskiego?

        Oni nie bronili Wachowskiego. Oni napadali na Kaczynskiego.
    • olo3000 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 09:49
      Wystarczy popytac starych taksówkarzy z Trojmiasta co sądzą o Wachowskim (był w
      ich wachu zanim został kierowcą Wałęsy). To jest najnowsza historia Polski - nie
      trzeba czerpać wiedzy z gazet i podręczników. Aha dodam ze są to opinie negatywne.


      Ps. pozdrawiam mgr ekonomii :)))
    • ranczo5 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 09:50
      A może by tak zatrzymać wszystkich obywateli i wypuszczać ich tylko w celu
      wykonania przez nich określonych czynności, dozwolonych przepisami prawa?
    • janlol Promotor Wachowskiego - Wałęsa... 15.09.05, 09:50
      ...poparł Tuska, a nie Kaczyńskiego bo uważa, że ewentualny nowy prezydent Tusk, pomoże temu tandemowi WW.
    • piotr314 ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 15.09.05, 09:52
      Kaczyńscy znowu mieli rację.
      • nikolaus2 Re: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 15.09.05, 09:55
        po co sie hamowac... napiszmy, ze kaczynscy zawsze maja racje. W koncu co dwie
        glowy to nie jedna (to az cztery półkule).
        • pamin1 Re: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 15.09.05, 09:58
          nikolaus2 napisał:

          > po co sie hamowac... napiszmy, ze kaczynscy zawsze maja racje. W koncu co
          dwie
          > glowy to nie jedna (to az cztery półkule).

          Masz cos madrego do powiedzenia/napisana oprocz tych zalosnych wypocin?
          • pan_nilson DO PAMINA 15.09.05, 10:29
            Nazywa Pan żart nikolausa o 4 półkulach braci Kaczyńskich "żałosnymi
            wypocinami" i sugeruje Mu Pan, że skoro nie ma nic mądrego do powiedzenia, to
            niech lepiej siedzi cicho.

            Za to Pan od samego początku forum ma tylko same "mądre" wejścia - myślałby
            kto.... Raptem cztery posty, z których trzy to obraźliwa krytyka innych, np.
            Panu_Pndzelkowi radzi Pan, by zajął się seksem i Okęciem (w domyśle, by nie
            zabierał głosu, jeśli nie ma nic "mądrego" do powiedzenia).

            A czwartego Pańskiego postu w ogóle nie ma - albo zdjęli za treść, albo nie
            doszedł - pewnie był tak brzemienny w doniosłość, mądrość i błyskotliwość, że
            sieć nie wytrzymała...

            Życzę miłego dnia
            pan_nilson

            PS. Nikolaus, ten dowcip o półkulach wcale niezły!

            • pamin1 Re: DO PAMINA 15.09.05, 11:30
              pan_nilson napisał:

              > Nazywa Pan żart nikolausa o 4 półkulach braci Kaczyńskich "żałosnymi
              > wypocinami" i sugeruje Mu Pan, że skoro nie ma nic mądrego do powiedzenia, to
              > niech lepiej siedzi cicho.
              >
              > Za to Pan od samego początku forum ma tylko same "mądre" wejścia - myślałby
              > kto.... Raptem cztery posty, z których trzy to obraźliwa krytyka innych, np.
              > Panu_Pndzelkowi radzi Pan, by zajął się seksem i Okęciem (w domyśle, by nie
              > zabierał głosu, jeśli nie ma nic "mądrego" do powiedzenia).
              >
              > A czwartego Pańskiego postu w ogóle nie ma - albo zdjęli za treść, albo nie
              > doszedł - pewnie był tak brzemienny w doniosłość, mądrość i błyskotliwość, że
              > sieć nie wytrzymała...
              >
              > Życzę miłego dnia
              > pan_nilson
              >
              > PS. Nikolaus, ten dowcip o półkulach wcale niezły!
              >
              Po prostu dostosowuje sie do poziomu. Na insynuacje, chamstwo i pomowienia
              odpowiadam tak ja to nalezy robic. Nie wiem skad Pan wie, ile postow napisalem.
              Lepiej poinformowany niz inni?. Jakikolwiek dowcip ponizajacy kogos uwazam za
              prymitywizm - w przeciwienstwie do Pana. I tym wlasnie sie roznimy. Rowniez
              zyczę miłego dnia.
          • michr Re: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 15.09.05, 12:54
            pamin1 napisał:

            > nikolaus2 napisał:
            >
            > > po co sie hamowac... napiszmy, ze kaczynscy zawsze maja racje. W koncu co
            >
            > dwie
            > > glowy to nie jedna (to az cztery półkule).
            >
            > Masz cos madrego do powiedzenia/napisana oprocz tych zalosnych wypocin?
            Czyżbyś się niezgadzał z opinią internauty Nikolausa2?. Ty zwolennik
            jednojajowców?
            • pamin1 Re: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 15.09.05, 12:56
              michr napisał:

              > pamin1 napisał:
              >
              > > nikolaus2 napisał:
              > >
              > > > po co sie hamowac... napiszmy, ze kaczynscy zawsze maja racje. W ko
              > ncu co
              > >
              > > dwie
              > > > glowy to nie jedna (to az cztery półkule).
              > >
              > > Masz cos madrego do powiedzenia/napisana oprocz tych zalosnych wypocin?
              > Czyżbyś się niezgadzał z opinią internauty Nikolausa2?. Ty zwolennik
              > jednojajowców?

              Przykro mi, pomyliles adres - nie jestem twoim zwolennikiem.
        • gpear Re: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 15.09.05, 23:39
          nikolaus2 napisał:

          > po co sie hamowac... napiszmy, ze kaczynscy zawsze maja racje. W koncu co dwie
          > glowy to nie jedna (to az cztery półkule).

          Innymi slowy: to az czterech polglowkow ;-P
        • wiesiex Re: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 16.09.05, 13:14
          ...i cztery półdupki mogące zająć dwa stołki.
        • o2o2o6 cztery półkule 16.09.05, 13:36
          ptasich móżdżków?
      • skywalker77 ABW podlizuje się przyszłemu szefowi MSWiA 15.09.05, 10:05
        W ABW (tak samo jak w WSI) trwa walka frakcyjna , a akcja z Wachowskim to jeden
        z elementów walki pod hasłem "wazelina". Mam nadzieje , że tam PO w końcu zrobi
        porządek i wprowadzi opcję "0". Służby Specjalne muszą być bezpośrednio zależne
        od prezydenta , który będzie miał duże uprawnienia w stosunku do ustanawiania i
        odwoływania Służb. Wtedy będzie wiadomo kto jest odpowiedzialny za ich
        działania !
      • b.wlosek Re: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskiego 16.09.05, 10:30
        To się jeszcze okaże. Za chwilę wyjdzie na jaw, że i kaczory mają nafajdane w
        życiorysach.Nie ciesz się przedwcześnie.
    • stasznik Rozliczają doradców Wałęsy, hehehehe 15.09.05, 09:53
      • broetje Re: Rozliczają doradców Wałęsy, hehehehe 15.09.05, 09:56
        Wachowski to typ spod ciemnej gwiazdy, szkodnik prezydentury Wałęsy, jeśli się
        okaże, że jest zwykłym przestępcą to w końcu może pójdzie siedzieć, bo z zdradę
        narodu jakoś u nas nie wsadzają...
    • amrra Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 09:55
      a może chociaż dwa słowa gazeto
      -za co? po co? czy cóś...
      modrzejewskiego też UOP zatrzymał
      a później...ułłla ale się działo
    • piotr314 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 09:55
      I jak tu nie wierzyć kaczorom. Czemu Wałęsa tak bardzo osłania tego bandytę? Nie
      pojmuje czasami zachowań byłego prezydenta..
      • broetje Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 09:59
        piotr314 napisał:

        > I jak tu nie wierzyć kaczorom. Czemu Wałęsa tak bardzo osłania tego bandytę?
        Ni
        > e
        > pojmuje czasami zachowań byłego prezydenta..


        Dlatego, że mu wyczyścił akta Bolka.
        • jolunia55 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 10:01
          No to pooszły konie po betonie.A myślałam,że Wachowski jak Lenin wiecznie żywy
          i nietykalny.No to drżyj Lechu drżyj!!!!!
        • b.wlosek Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 16.09.05, 10:44
          Aleś ty nieszczęśliwy i na dodatek walnięty w sam środek mózgu.
    • mariush69 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 10:02
      No i Mnietek aresztowany. Ciekawe co z Lechem?
    • alkud Kaczyński miał racje? :))) 15.09.05, 10:02
      Nie mylic z bolszewicka APP Racja :)

      religiapokoju.blox.pl/
      • dawkins Miałby rację przestepcą dowolnego polityka... 15.09.05, 14:26
        ...łącznie z sobą. Jakoś nie widzę w tym kraju partii, której działacze, jak
        nadarzy się okazja, nie kradliby i nie braliby łapówek. Tak z prawa, jak z
        lewa - różnice jednostkowe polegają głównie na tym, że jak ktoś ma trochę
        rozumu lub wstydu, to kradnie i bierze po cichu lub nie daje się złapać;)
    • baltazarus Anioł stróż "Bolka" siedzi. Koniec świata. 15.09.05, 10:04
      Kto nam funduje takie oczyszczenie. Najpierw Wałęsa nie dostał statusu
      pokrzywdzonego od IPN-u, co oznacza jego agenturalność, a teraz taki numer...
      • broetje Re: Anioł stróż "Bolka" siedzi. Koniec świata. 15.09.05, 10:05
        baltazarus napisał:

        > Kto nam funduje takie oczyszczenie. Najpierw Wałęsa nie dostał statusu
        > pokrzywdzonego od IPN-u, co oznacza jego agenturalność, a teraz taki numer...

        Tak, to ciekawe. Dobrze, że go posadzili, ale dlaczego teraz akurat? To
        przecież cios w Tuska.
    • maruda.r Kaczyński? 15.09.05, 10:05


      Zatrzymania dokonano na wniosek Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi w związku ze
      śledztwem w sprawie korupcji.

      ***********************************

      Czyżby dalszy ciąg podchodów Kaczyńskiego, który przegrał proces z Wachowskim i
      w momencie uprawomocnienia się wyroku może stracić stanowisko prezydenta Warszawy?

    • x-y-z Kaczyński wiedział co mówi! A sąd? 15.09.05, 10:06
      Lepper pewnie też wie co mówi! Ale to okaże się później, bo teraz nie może.
    • wicurpix Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 10:06
      Przeciez zarzut korupcji to tylko przykrywka. Prawdziwa bolączka Wachowskiego jest przemyt koki.
    • rakowiec1 ABW zatrzymywalo tez szefa Optimusa,Modrzejewskieg 15.09.05, 10:07
      i wielu innych.Zaden argument.A przedwczesne wydawanie wyroków jest idiotyzmem.
    • mr_perfekt No no no... ta tendencja nie wrozy dobrze Kwachowi 15.09.05, 10:07
      Koniec z nietykalnymi?
      • bizziboy Czy to temat zastepczy,zamiast oswiadczen Cimka 15.09.05, 11:11
        Co za koisydencja, czyzby przypadkiem ABW nie zaplanowala specjalnie, aby
        zamknac Wachowskiego w dzien po rezygnacji Cimka, ktory w sumie wczoraj mial
        pokazac oswiadczenia w zwiazku z posiadanymi akcjami, a skoro nie pokazal,
        mozna by dzis domagac sie tych oswiadczen od Cimka.

        Czyzby ABW chciala by dzis wszyscy zajeli sie juz Wachowskim, a sprawa
        oswiadczen Tow. Cimkiewicza zostala zapomniana i odplynela na zawsze, bo dzieki
        temu nie wyszlo by na jaw co w nich jest, a Cimek odszedl by chwale, jako ten
        zbiczowany przez 'niedobra' i 'niegodna stanowiska' Prezydenta prawice?

        Nigdy nie lubilem Wachowskiego, ale rownie bardzo nie lubie Cimka i jego
        unikow. Trzeba wyjasnic kwestie pana W. ale czy termin nie jest dziwnie zbiezny?
        • xxxxyyyyzzzz Re: Czy to temat zastepczy,zamiast oswiadczen Cim 15.09.05, 11:15
          bizziboy napisał:
          > Co za koisydencja,

          dyzlekcia rulez.
          :-)))
        • pawel_451 Re: Czy to temat zastepczy,zamiast oswiadczen Cim 15.09.05, 11:45
          a kogo kolega lubi?
        • poikll Też nie lubię obu i widzę dziwny zbieg okolicznośc 15.09.05, 13:09
          Z drugiej strony, kiedyś ostrzegano Wałęsę że Wachowski to wtyczka, ale Wałęsa
          jako najmądrzejszy na świecie nikomu nie wierzy.


    • alfredkujot Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 10:07
      No prosze,proba perfidna dosc kryminalizowania Kaczynskiego
      skazywanie go za to ze nazwal przestepce przestepca chyba sie nie powiodla.
      Banda kryminalistow z pzpr-ub-sld poniewaz sama skryminalizowana
      chciala chetnie kryminalizowac innych.
      Taktyka znana takze z prl-u opozycje kryminalizowano-nic nowego.
      To ze zrobili powtorke z "rozrywki" z Kaczynskim juz w tzw III RP
      bylo obrzydliwe. Sad nie byl zainteresowany przesluchaniem swiadkow
      Kaczynskiego.Innymi slowy okazal sie dyspozycyjny.
      Uznal ze skoro wachowski nie ma oficjalnie wyroku to przestepca nie jest.
      Inaczej sad dyspozycyjny nie zainteresowal sie kryminalna dzialalnoscia
      wachowskiego.A poniewaz sie nie interesowal to i nie uznal ze wachowski
      to gangster.
      No ale zrobilo sie miedzynarodowo pewnie z narkotycznym biznesem
      to i sciganie tez.
      Po kolejnej kompromitacji prokuratury z "nieswiadomym popelnieniem beledu"
      gdzie dyspozycyjnosc prokuratora byla bezczelna ,mamy nastepny "kwiatek".
      Sedzia dyspozycyjny ktory staral sie kryminalizowac lidera partii .
      No ale nie jest zle,tak powoli , powoli bedzie latwiej pozbywac sie
      dyspozycyjnych. I bez IPN bedzie mozna to dziadostwo weryfikowac.
      • jolunia55 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 10:10
        A jednak Polska to taka ciekawa kraja!!!!
      • janlol PiS zrobi porządek z Prokuraturą i sądami 15.09.05, 10:27
        Trzeba mieć nadzieję, że gdy rządzić będzie PiS zrobi porządek z tymi udzielnymi księciami. Chciał Lech Kaczyński wyprostować to wszystko będąc ministrem sprawiedliwości, ale nie zdążył bo sie zorientował Buzek, co grozi "elytom".
        • kajfasz7 Re: PiS zrobi porządek z Prokuraturą i sądami 16.09.05, 16:07
          każdemu powiedzą poprostu, spieprzaj dziadu.
      • amrra Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 12:52
        alfredkujot napisał:
        > No prosze,proba perfidna dosc kryminalizowania Kaczynskiego
        > skazywanie go za to ze nazwal przestepce przestepca chyba sie nie powiodla.


        alfredzie!! litości!! kręcenie Twe aż ciężko czytać,
        kaczyńskiego nikt nie "kryminalizowł"-sam z własnej
        woli nazwał wałesę jakoś brzydko a wachowskiego przestępcą
        a że uparty jest i zaparł się,że nie przeprosi to
        poszło jak poszło i nie ma co biadolić nad sądem,
        (zastanawiające za to bardzo były komentarze byłego
        jakby nie patrzeć MINIstra Sprewiedliwość uff)
        bo zacny kaczyńsli odwołał się - sprawa w toku i
        wcel nie będzie dla mnie dziwne jeśli okaże się
        że interpratacja zostnie_ przstępcą można nazwać człowieka skazanego
        a nie kogoś kogo nie lubię, czy nawet nie znoszę

    • m635 Co na to Bolek? 15.09.05, 10:10
      Wali się układ czerwonych i ich kapusiów.
    • luke1981 Re: TVN 24: ABW zatrzymała Mieczysława Wachowskie 15.09.05, 10:10
      Kto nie z Mieciem tego zmieciem!!!
    • konrad31345 Łyso wam, przeciwnicy Kaczyńskiego? 15.09.05, 10:13
      Jeżeli waszym jedynym argumentem obecnie, jest rzekoma chęć podlizania się
      przyszłej władzy przez ABW, to jesteście śmieszni, i nie umiecie przyznać się
      do błędu.
      • jolunia55 Re: Łyso wam, przeciwnicy Kaczyńskiego? 15.09.05, 10:25
        Ocknij się Konradzie 1000000.Wszyscy rozsądni Polacy czekali na ten dzień.Czy
        ktokolwiek wie skąd i dlaczego Wachowski zakwitł u boku Wałęsy i dlaczego był
        nietykalny.Przecież ten człowiek nie miał nic wspólnego z Solidarnością i nagle
        wyciągnięty niemalże z kapusty stał się pierwszym po Bogu i trząsł
        belwederem.Może w końcu dowiemy się czegoś o Wałęsie co do tej pory było
        skrzętnie ukrywane,po to aby nie naruszyć"etosu"Nie ma nic nietykalnego na tym
        świecie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka