Dodaj do ulubionych

PO czy PiS ??

16.10.05, 14:19
Witam was !
Na kogo byście teraz zagłosowali w wyborach PREZYDENCKICH ?
Na DONALDA TUSKA czy na LECHA KACZYŃSKIEGO ?
Obserwuj wątek
    • unicef123 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 14:32
      emi1993 napisała:

      > Witam was !
      > Na kogo byście teraz zagłosowali w wyborach PREZYDENCKICH ?
      > Na DONALDA TUSKA czy na LECHA KACZYŃSKIEGO ?
      . trudno powiedzieć! chyba na Tuska ,żeby Kaczyńscy nie mieli wyłączności na
      politykę państwa.Mogłoby powiać grozą.Historia kołem się toczy ale można
      przyhamować jeszcze teraz.Pozdrawiam
    • tosza13 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 14:34
      Pytasz czy prezydentem Polski może być kłamca?
      Moim zdaniem nie, głosuję na Kaczyńskiego.
    • venus99 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 16:40
      co wolisz? dżumę czy cholerę?
    • paul_78 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 17:42
      Wybór jest oczywisty: zagłosuję przeciwko Kaczyńskiemu.
      • jacekm22 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 18:18
        Oczywiscie Tusk!
    • pijany_rumcajs Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 21:23
      Ani jedno, ani drugie, Cimoszewicz byl najlepszy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka