emi1993 16.10.05, 14:19 Witam was ! Na kogo byście teraz zagłosowali w wyborach PREZYDENCKICH ? Na DONALDA TUSKA czy na LECHA KACZYŃSKIEGO ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
unicef123 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 14:32 emi1993 napisała: > Witam was ! > Na kogo byście teraz zagłosowali w wyborach PREZYDENCKICH ? > Na DONALDA TUSKA czy na LECHA KACZYŃSKIEGO ? . trudno powiedzieć! chyba na Tuska ,żeby Kaczyńscy nie mieli wyłączności na politykę państwa.Mogłoby powiać grozą.Historia kołem się toczy ale można przyhamować jeszcze teraz.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
tosza13 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 14:34 Pytasz czy prezydentem Polski może być kłamca? Moim zdaniem nie, głosuję na Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
paul_78 Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 17:42 Wybór jest oczywisty: zagłosuję przeciwko Kaczyńskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
pijany_rumcajs Re: PO czy PiS ?? 16.10.05, 21:23 Ani jedno, ani drugie, Cimoszewicz byl najlepszy! Odpowiedz Link Zgłoś