Dodaj do ulubionych

Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki

    • lippincott Ha,ha,ha i na co się zdała agitacja "GW"...? 23.10.05, 20:32
      Polacy wybrali-brawo!
      • funia81 Re: Ha,ha,ha i na co się zdała agitacja "GW"...? 23.10.05, 20:53
        > Polacy wybrali-brawo!

        Nie wiem, moze to i Polacy go wybrali, ale na pewno idioci. Wciaz maja wiekszosc
        w naszym pieknym kraju.
    • exitek Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:32
      Trudno.. ale w sumie co za roznica. Tak i tak Kaczka :/
    • mandaryna65 Zamieńcie ten znak zapytania na wykrzyknik!!!! 23.10.05, 20:33
      Na nic zdały sie manipulacje GW! Prawdziwa Polska triumfuje!!! Jeszcze Polska
      nie zginęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • kragg Re: Zamieńcie ten znak zapytania na wykrzyknik!!! 23.10.05, 20:39
        mandaryna65 napisała:

        > Na nic zdały sie manipulacje GW! Prawdziwa Polska triumfuje!!! Jeszcze Polska
        > nie zginęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Jeszcze nie.
        Ale ma sporą szansę przez najbliższe 5 lat
    • michnix2 [...] 23.10.05, 20:33
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • madine1 Re: Witamy w IV Rzeszy :( 23.10.05, 20:34
        Nadzieja w ptasiej grypie...
      • tfurca CZWARTA RZESZA 23.10.05, 20:44
        polacy wybrali leppera, rydzyka, ich troje, pudzianowskiego i obietnice
        socjalistycznej prawicy ...
        • michnix2 Re: CZWARTA RZESZA 23.10.05, 20:51
          tfurca napisał:

          > polacy wybrali leppera, rydzyka, ich troje, pudzianowskiego i obietnice
          > socjalistycznej prawicy ...

          Nie istnieje cos takiego jak "socjalistyczna prawica". To zwyczajne lewactwo - komunisci i socjalisci.
      • michnix2 Cenzor w GW juz dziala- widac IV Rzesza nadchodzi 23.10.05, 23:14
        Cenzor wycial moja wypowiedz, bo wedlug niego byla niezgodna z regulaminem. A co napisalem? Ze Kaczynski jest narodowym socjalista - juz jednego takiego w historii swiata mielismy. Nazywal sie na "H", mial specyficzna grzywke i wasik pod nosem. Nosil sie na brutnatno. Ale pomiedzy tymi dwoma panami jest pare roznic. Jedna z nich jest np. to, ze Kaczynski jest zdecydowanie bardziej prosocjalistyczny niz tamten niemily pan, co oznacza, ze polska gospodarka bedzie w bardziej oplakanym stanie.

        I to dla Gazety Wybiorczej jest naruszeniem regulaminu. Ciekawe, co tez cenzorowi sie nie spodobalo? Moze to, ze napisalem, ze Kaczynski nie jest prawicowcem? A moze to, ze narodowy socjalizm jest zly? A moze to, ze im wiecej socjalizmu w narodowym socjalizmie, tym wieksza nedza? Slowem: gazeta wybiorcza: mocno wybiorcza.
    • darren.p Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33
      Boże, spraw aby te wyniki sie odmieniły!!! On juz sra z radości
    • llama23 O dwóch takich co ukradli Polskę 23.10.05, 20:33
      Tandeta, jedynie mozna sie pocieszac ze Kaczynski sie skompromituje i nastepnym
      razem bedzie lepiej
      Pozdrawiam
      • kicius50 Re: O dwóch takich co ukradli Polskę 23.10.05, 22:03
        Zgadzam sie..jeszcze sie oszukaja..
    • madine1 Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33
      Wynoszę się z Polski. Niech mnie Kaczory pocałują w d... Nie będę płacił co roku 25 tys. złotych PITu na
      państwo rządzone przez tych małych, mieszczańskich, nacjonalistycznych, zaściankowych ksenofobów.
    • chmur Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33
      to wygrał lepper
      • filut69 5 lat kaczej grypy ciekawe czy wytrzymamy 23.10.05, 20:34
        • adam.2x Oj, chyba co najmniej 10 po zmianie konstytucji 23.10.05, 20:44

      • filut69 No kaczor za rok zaczynamy rozliczać 23.10.05, 20:35
        Ile to jest trzy miliony na osiem???
        • adam.2x A jesli zaczyna rozliczać? Masz wazny paszport? 23.10.05, 20:47


      • piekna_remedios Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:39
        Jest źle, bardzo źle...
    • docuk Jak dobrze 23.10.05, 20:33
      że mnie Tu nie będzie .
      Za 4 lata koalicja Lepper-Liga Polskich Rodzin. Wtedy wracam nieodwołanie,
      będzie na co popatrzeć. Mniam.
    • battosai Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33
      KUŹWA MAĆ!

      Dziś wieczór kaczyzm zatriumfował :(
    • read1 GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.10.05, 20:33
      Lech Kaczyński Prezydentem !!!
    • edytapa :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( 23.10.05, 20:33
    • gorby To tylko sondaz. Zaczekajmy na wyniki ! 23.10.05, 20:33
      • alles25 Re: To tylko sondaz. Zaczekajmy na wyniki ! 23.10.05, 20:42
        Ratunku, trzeba zbierać manatki i uciekać stąd jak najdalej :| najlepiej do
        Nowej Zelandii ....
    • moki1 HURA !!! 23.10.05, 20:33
      Manipulacje i naciski mediów poniosły totalną klęskę.
      Hura! Dokonaliśmy wyboru wbrew wszystkim naciskom.
      • funia81 Re: HURA !!! 23.10.05, 20:55
        > Hura! Dokonaliśmy wyboru wbrew wszystkim naciskom.

        I wbrew logice. I wbrew zdrowemu rozsadkowi. I wbrew Polsce. Ale co tam, grunt
        to niezaleznosc pogladow, prawda? Przeciez Polak wie lepiej...
        • moki1 Re: HURA !!! 23.10.05, 21:30
          > I wbrew logice.
          Jestem informatykiem. Nie ma takiej logiki, która wskazywałaby jaki wybór jest
          lepszy.
          > I wbrew zdrowemu rozsadkowi.
          Wbrew Twojemu zdrowemu rozsadkowi. Zgodnie jednak z moim.
          > I wbrew Polsce.
          Obrażasz mnie, ale dzisiaj nie mogę się gniewać.
          • eyeofbeholder [...] 23.10.05, 22:52
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • moki1 Ha ha. To mnie nie rusza. 23.10.05, 23:35
    • kubajaw Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:34
      Nie moge tego pojac, jak mozna bylo glosowac na Kaczynskiego! Kto na niego
      glosowal?
      • edytapa na pewno nie ja :-((( 23.10.05, 20:35
      • moki1 Np Ja 23.10.05, 20:35
        Ja
        moki1
        • kubajaw ale dlaczego?! 23.10.05, 20:39
          Moje pytanie mialo sprowokowac do przedstawieniem argumentow ktore dowodzilyby
          ze Kaczynski jest lepszym kandydatem od Tuska.
          • moki1 Re: ale dlaczego?! 23.10.05, 20:43
            Chętnie przedstawię argumenty.
            Ale nie teraz. Teraz sie cieszę.
            Większość głosujących się cieszy.
            Nie negujcie demokracji.
            Od jutra jestem do dyspozycji.
            • kubajaw Re: ale dlaczego?! 23.10.05, 20:57
              Bardzo jestem zobowiazany, ze jutro bedzie Pan do dyspozycji, ale bynajmniej
              nikt tego od Pana nie wymaga. Poza tym, nikt z nas, przeciwnikow Kaczynskiego
              nie neguje demokracji. Jestemy po prostu niezadowoleni z wyniku wyborow. Ot, co.
              • carlitos35 I ja - też ! 23.10.05, 21:42
                kubajaw napisał:
                (...) Poza tym, nikt z nas, przeciwnikow Kaczynskiego
                > nie neguje demokracji. Jestemy po prostu niezadowoleni z wyniku wyborow. Ot,
                co
                > .
        • zbikwi Re: Np Ja 23.10.05, 21:58
          No to Ci współczuję. I logiki, i "zdrowego" rozsądku.
      • idiotyzmy-kacze Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:35
        Podobnie zastanawiali się niedawno Amerykanie - kto głosował na tego wsioka Busha. Odpowiedź ta sama - wsioki i fanatycy religijni
        • moki1 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:38
          Napewno takie komentarze utwierdzją mnie, że dobrze głosowałem.
          • karolina782 moki1 23.10.05, 20:53
            podpisuję się pod tymi słowami.
            gratulacje dla Kaczyńskiego.
          • funia81 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:57
            > Napewno takie komentarze utwierdzją mnie, że dobrze głosowałem.

            Czujesz, ze nalezysz do elity, prawda? Nareszcie... Dla kogos, kto glosowal na
            Kaczynskiego, to musi byc niezwykle uczucie.
            • moki1 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:15
              Tę nieprzyjazną mi wypowiedź położę na karb emocji.
              Nie chowam urazy.
              Nigdy nie czułem i teraz też nie czuję, że należę do elity.
              Gdybym czuł silną potrzebę należenia do elity to raczej powininem głosować
              odwrotnie, prawda?
              • funia81 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:33
                > Tę nieprzyjazną mi wypowiedź położę na karb emocji.

                Jak chcesz. ALe przyjazniejszych sie nie spodziewaj.

                > Nie chowam urazy.

                Wisi mi to, laskawco.

                > Gdybym czuł silną potrzebę należenia do elity to raczej powininem głosować
                > odwrotnie, prawda?

                Chyba nie rozumiesz znaczenia slowa 'elita'. A moze zlozymy to na karb emocji?
      • tad9 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:36
        kubajaw napisał:

        > Nie moge tego pojac, jak mozna bylo glosowac na Kaczynskiego! Kto na niego
        > glosowal?

        Ja - między innymi. I doprawdy dziwi mnie histeria niektórych bywalców FK. Jest
        nieźle, a - gdyby okazało się, że słupki się zmienią na korzyść Tuska - też
        nie będzie tragedii.
      • usiruf Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:36
        Starzy,
        niewyedukowani,
        zradiomaryjowani,
        smakosze kaszanki znikajacej z lodowki.

        troche ich niestety jest
        • karolina782 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:02
          głosowałam na Kaczyńskiego.
          nie jestem stara.
          nie jestem niewyedukowana.
          nie mam nic wspólnego z radiem maryja.
          nie jem kaszanki.

          po wpisach na forum mozna pogratulowac Tuskowi wyborców - kulturalnych,
          inteligentnych. brawo.
          • usiruf Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:18
            Bardzo mi przykro ze znalazlas sie w takim towarzystwie, ale rozbicie wyborcow na grupy wiekowe i srodowiskowe pokazuje to co napisalem.

            Jak Ci sie towarzysto nie podoba to trzeba bylo sobie zmienic. Teraz za pozno.
            • moki1 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:32
              Pozostając w Twojej konwencji wybór towarzystwa był następujący.
              Wsioki lub kryminaliści.
              Ja jednak nie oglądałem się na towarzystwo.
      • beata.tr Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:38
        Ko głosował na Kaczyńskiego?????? Kto???? To porażka. Nasza porażka.
      • piekna_remedios Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:41
        Ci, którzy dają się nabierać na chwytliwe hasła....
        • thomas_x Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:30
          co do chwytliwych hasel to chyba najlepsze miala platforma o utopji jakim jest
          podatek liniowy, stosowany np. w Rosji tylko po to aby "zalegalizowac" majatki
          oligarchow. mieszkalem kilka lat w usa i rozwiazania podatkowe tego kraju bardzo
          mi odpowiadaly. tam nikt przy zdrowych zmyslach nie zaproponowalby podatku
          liniowego.smiesza mnie te historyjki, ze jak sie bogatym obnizy podatki to beda
          inwestowac na potege. jestem za obnizeniem i uproszczeniem podatkow ale nie w
          ten sposob co proponuje platforma. to moim zdaniem utopia.
    • stephen_s Polsko, kogo sobie wybrałaś?????? 23.10.05, 20:35
      Jesteśmy załatwieni :(((((((((((((((((((((
    • arturs2 IV Rzesza Pospolita 23.10.05, 20:35
      • zalganow katastrofa... 23.10.05, 21:12
        Ciemność, widzę ciemność...
    • hernandez o zeszzzzzzzzz kurrrrrrrrr*************** nie ma 23.10.05, 20:35
      nawet co komentowac:((((((((((9
      Gielda w dol, zlotowka w dol rzady PIS/LPR/Samoobrona/PSL nie bedzie nawet z
      czym wyjezdzac z kraju....

      Wspolczujee
    • cozano Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:35
      Zjednoczone siły Kaczorów, LPR, Samoobrony i Radia Maryja wygrały. Znowu będzie
      się sprawdzało przekleństwo "obyś żył w ciekawych czasach", a czasy zapowiadają
      się wyjątkowo ciekawie
    • kristof29 Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:35
      no to mamy kaczpospolitą :/
    • bydgosc Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:35
      wcale nie trudno stalo sie, tylko to narodowa tragedia
    • nfn Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:36
      brawo ludzie. jak dobrze , ze w Polsce juz nie mieszkam.
    • minty Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:36
      Niech to diabli wezmą, niech to licho weźmie, dwie sromotne porażki po pięknym
      początku!!! Ale może to i dobrze.
      Niech będzie dobrym Prezydentem.
    • booroo TO EFEKT PRACY SZTABU TUSKA ! 23.10.05, 20:36
      Sztab Tuska był beznadziejny. To byli ludzie, którzy oczekiwali na stołki.
      Gotowi do rządzenia, ale nie do pracy.
      • pyt99 Re: TO EFEKT PRACY SZTABU TUSKA ! 23.10.05, 20:49
        booroo napisał:

        > Sztab Tuska był beznadziejny. To byli ludzie, którzy oczekiwali na stołki.
        > Gotowi do rządzenia, ale nie do pracy.

        Głupi jesteś! Sztab Tuska i sam Tusk nie zniżył się do poziomu bruku, z czym problemu nie miał Kaczyński. Polacy to za głupi naród, by mieć prezydenta, który nie obiecuje, nie grzmi, nie łasi się na tanie chwyty populistyczne. Strasznie głupim jesteśmy narodem. Smutne to.

        A Tusk przegrał wybory, ale przynajmniej zachował godność, klasę. Nie zrobił z siebie politycznej (niecenzuralne słowo na "k"). Czy tak się uprawia politykę? Pewnie nie, przynjamniej tak długo, jak o takich wyborach decyduje społeczeństwo kretynów i ciemniaków. Jeszcze raz to powtórzę: głupim jesteśmy narodem, oj głupim.
        • swmikus Re: TO EFEKT PRACY SZTABU TUSKA ! 23.10.05, 20:57
          dodałbym, że jesteśmy BARDZO GŁUPIM narodem, nie tyle, że wygrał Kaczor - bo
          prawie połowa Polski była za PO, ale jak GŁUPIM narodem jesteśmy - wystarczy
          spojrzeć na wyniki 1-wszej tury wyborów prezydenckich. No ale, że Polska to jest
          dziwny kraj, to ogólnie wiadomo, wiec wynik na korzysc blizniaków, którzy
          ukradli ksiezyc, a teraz beda okradac Polske mnie zasmucil, ale nie zaskoczył.
          • pogromca_mrowek Tak jak pieniądz nie śmierdzi tak i głos... 23.10.05, 21:46
            Idealistyczni Tusko-Geremkowo-Mazowiecko-Rokickie
            osobniki muszą pamietac ze w polityce jak na wojnie - nie bierze sie jeńcow
            A im ciemniejsza masa tym wiecej obietnic bez pokrycia trzeba dawac.

            Tylko na co te wsioki liczą? Teraz Kaczka powie ze owszem, bardzo by chciala
            ale nie moze, bo te paskudne liberały jej przeszkadzaja.
            Niech rozdadza wszystko górnikom rolnikom. Brawo, jeszcze raz brawo brawo brawo.
      • dc99 To efekt idiotycznego pomysłu na kampanię 24.10.05, 11:56
        > To byli ludzie, którzy oczekiwali na stołki. Gotowi do rządzenia, ale nie do
        > pracy.

        To byli ludzie zaślepieni ideologią, tylko idiota albo fundamentalista mógł
        oprzeć kampanię wyborczą na podatku liniowym. Gdyby konkurentem nie był
        Kaczyński z ogromnym elektoratem negatywnym to PO i Tusk przegrali by 15%:85%
        (zwolenników liniowego jest w Polsce około 10-15%, patrz notowania PO przed
        popisami Rokity i dodaj do tego popłuczyny po UW).
    • popex Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:36
      Wstyd. Cała Polska powinna się wstydzić takiego prezydenta. Na szybki postęp
      gospodarczy i mentalny przyjdzie nam jeszcze poczekać.
      • cmouse Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:39
        A więc totalne dno. Bedzie to co było..."Naszego" nowego prezydenta poparły
        samoobrona i psl. Co tu więcej mówić. Więc jaka nas Polska czeka przez następne
        5 lat? Zastanówcie sie ludzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka