opelek44 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 16:34 Tylko z daleka od platformy!!!!NIE MOŻE WCHODZIC W KOALICJĘ PLATWOEMA BO ONI MAJĄ PROGRAM ANTY LUDZKI -TYLKO O BOGATYCH I O SOBIE PAMIĘTAJĄ!!!PASZŁY WY OD KORYTA!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maciej_aszek Panowie Lepper, Pawlak i Giertych "ławą" za PiS 09.11.05, 16:38 To pewne jak banku! Teraz przecież trzeba ratować ławy poselskie! Widać wyraźnie, że elektorat "populistyczny" przesunął się w stronę PiS. Więc cóż innego mogą zrobić posłowie, którzy w przeterminowych wyborach w styczniu byli by wyrzuceni na aut? A programy i inne takie tam? Zna ktoś posła z SO, PSL, lub LPR który by sobie odebrał łatwy chleb od ust? Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
grzchm PAŃSTWO SOLIDARNE=SOCJALNE 09.11.05, 16:49 PiS głosiło w kampani wyborczej, że będzie budować państwo solidarne, żadned z zagranicznych obserwatorów nie znał takiego określenia. Teraz już się wszyscy przekonali. Państwo solidarne, to poprostu rozdawanie pieniędzy, czyli socjał. Ludzie na wszystko trzeba sobie zapracować nikt nie będzie na was pracował. Najlepsza pomoc to sworzenie miejsc pracy gdzie każdy może zarobić tyle żeby był w stanie utrzymać rodzinę, żadnych darmowych pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 Re: PAŃSTWO SOLIDARNE=SOCJALNE 09.11.05, 20:12 Patrz : Szwecja - jeden z najbogatszych socjalnych krajow swiata . PiS dokladnie robi to samo co kiedys Tage Erlander i Socjaldemokracja ( Socjaldemokratiska arbetspartiet) w Szwecji w latach 50-tych... Odpowiedz Link Zgłoś
eljena Nie zaluje, ze wyjechalam z tego kraju! 09.11.05, 17:01 Az wlos mi sie na glowie jezy... Kto w ogole glosowal na takie formacje jak LPR czy Samoobrona? Moze nalezaloby wprowadzic jakis cenzus wyksztalcenia w wyborach? Kiedy w Polsce sie cos zmieni? Kiedy bedziemy miec taki standard zycia jak ludzie w zachodniej Europie? Ile pokolen bedzie jeszcze musialo na to czekac? Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 Re: Nie zaluje, ze wyjechalam z tego kraju! 09.11.05, 20:13 Patrz : Szwecja - jeden z najbogatszych socjalnych krajow swiata . PiS dokladnie robi to samo co kiedys Tage Erlander i Socjaldemokracja ( Socjaldemokratiska arbetspartiet) w Szwecji w latach 50-tych... Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 17:09 Miało być tak pieknie a wyszło jak zawsze. Kaczęta są teraz zakładnikami dwóch gangsterów , he he. Fajny sandwich się zrobił LPR-PiS-SO. PSL też chyba się doczepi aby móc wypisywać rachunki, he he. Tak sobie rechoczę ale wesoło mi nie jest :-( Śmieszno i straszno się porobiło. Za władzę kaczuszki ostatnie piórko sobie z kupra dadzą wyrwać. Odpowiedz Link Zgłoś
rozowykot Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 17:35 ja bym radziła Premierowi uważać ,ż kim się spotyka , bo za 50 lat wnuk KIERESA lub inna kanalia oskarży go o tajne konszachty z komuną / ma się spotkać z SLD/ Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 22:07 rozowykot napisała: > ja bym radziła Premierowi uważać ,ż kim się spotyka , bo za 50 lat wnuk KIERESA > > lub inna kanalia oskarży go o tajne konszachty z komuną / ma się spotkać z SLD/ EE, nie przesadzaj.. wsadził przecież na wiceministra synalka stalinowskiego oprawcy, a jak widać - niedaleko pada jabłko od jabłoni. Gdyby mógł, to sędzia K. skazałby pewnie Komorowskiego za demonstrację na karę śmierci, ale to już, niestety, nie były czasy tatusia, więc tylko mógł go wsadzić na kilka lat.. Teraz będzie skazywał oponentów dyktatora prezydenta i kierowcy z tylnego siedzenia, Jarka. Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 RZAD UZYSKA POPARCIE MIMO MIALKOW SLD I PO!!! 09.11.05, 17:10 olejniczak, smacinski i donald duck ciagle mialcza i wyrazaja obawy wszystkie glupie. Niech wreszcie dadza normalnym Polakom rzadic. sld rzadil przez 4 lata i co z tego wyniklo? Afery i podannie sie brukseli. tusk rzadil kiedy byl w kld w rzadie aferalow bieleckiego. Potem rzadzil AWSem kiedy byl w uw. I tez bezwstydne gowno z tego wyniklo. Wreszcie powstal rzad ktory moze cos zdzialac. Niech mu dadza szanse. Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 17:25 Czyli jest nieformalna koalicja. Niech przestaną pitolić, że chcą PO. Chcą SAMI się szarogęsić. I tyle. Ale w nędzę to mogą popchnąć kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 17:38 zhk napisał: > Czyli jest nieformalna koalicja. Niech przestaną pitolić, że chcą PO. Chcą SAM > się szarogęsić. I tyle. Ale w nędzę to mogą popchnąć kraj. PO chce popchnąć kraj ale w ręce mafii, po to potrzebne są im służby specjalne. Odpowiedz Link Zgłoś
skin.pl Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 17:41 nareszcie IV RP staje się faktem! precz z postkomuną i Balcerowiczem! Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 23:31 Najesz sie do syta tą IV RP! Ale po co ci żarcie i dobrobyt? Będziesz żył ideą. Ja niestety lubię mięso, szynkę i jajecznicę i g... mnie kacze idee obchodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 17:56 CZARNA CIEMNOTO Opusc ten kraj!! Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 17:58 hetman131 napisał: > CZARNA CIEMNOTO Opusc ten kraj!! ten kraj jest nasz nie wasz i spie..j do kibucu ty bucu. Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 18:05 Czarna Nienawisc! Czarna Rozpacz! Ciemnota Tez Czarna jak czarna sutanna, jak czarna NIEWOLA!! Jak Ciemny Lud w kulcie jednostki!! POLSKO Powstan z kolan ! BADZ WOLNA JAK ZA SWOICH NAJLEPSZYCH CZASOW ! OTRZASNIJ SIE Z CIEMNOTY!!! POSLUCHAJ SWOICH MADRYCH OJCOW CZASU ODRODZENIA! Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: No to mamy jasnosc: PO z Komuchami zjednoczen 09.11.05, 18:00 i skończą jak porzedniczka mumia gruba kreska Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Brawo dla opozycji SLD PO 09.11.05, 18:41 za 4 lata wszystko wasze i pogonic te katolicka mafie Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 Re: Brawo dla opozycji SLD PO 09.11.05, 20:09 Aferzysci z SLD i PO na Cube! W Polsce uczciwi ludzie i przedsiebiorcy w panstwie prawa . Patrz : Szwecja - jeden z najbogatszych socjalnych krajow swiata . PiS dokladnie robi to samo co kiedys Tage Erlander w Szwecji w latach 50-tych... Odpowiedz Link Zgłoś
philips8 nie bajeruj tu Szwecja kolego 09.11.05, 20:46 bo to stare przyklady, oni sie bogacili przed globalizacja. A teraz hindusi i chinczycy nas zezra jak sie nie pospieszymy. Rozejrzyj sie gdzie jest agresywny wzrost. Chiny, India, Korea pd, niedlugo Brazylia, Meksyk itp. ZADNEGO SOCJALU, zapieprzanie 80 godz na tydzien i chec wzbogacenia sie a u nas? sloma w butach przygniwa my my druga Szwecje bedziemy budowac... Trzeba znac swoje miejsce w chlodnej sieni Europy i zapieprzac a nie rozdzielac! Jedyne co popieram to awersja do Euro, nie dla ubogiej Polski dakie zbytkowe dyrdymaly. To dobre dla beneluxu itp itp. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 Re: nie bajeruj tu Szwecja kolego 10.11.05, 10:46 Ciekawe , ze taki lewak to wypisuje. Skadinad wiadomo , ze lewaki- antyglobalisci organizuja burdy przy takich spotkaniach jak G-8 itp. Jezeli ci sie nie podoba to jedz do Chin i zapie..j po 80 godzin. Ja wole EUrope , gdzie jest godnosc czlowieka , godnie pracuje i godnie odpoczywa i jest uczciwym. Ciekawe, tys obronco III RP ... tysiace ludzi jest w rynsztoku i przy smietniskach.Chyba , ze nalezysz do ZLODZIEJI i AFERZYSTOW , ktorym krew zalewa i slina sie leje jak widza powstanie zalazku panstwa prawa i solidarnosci miedzyludzkej, i etos ewangelickiego ducha uczciwej rzetelnej pracy w IV RP. Wy tacy jak ty duzo gadacie o emigracji , to spieprzaj i pracuj po 80 godzin w wyzej wymienionych przez ciebie krajach. Nikt tu cie nie trzyma. Zamiast zgrzytac zebami to wez tylek i zabierz sie do roboty . Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 "kurs złotego w granicach 4 zł"... co to 09.11.05, 18:22 znaczy ??? Chodzi o Euro czy o dolara US ? Czy chodzi o masło maślane ? - Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: "kurs złotego w granicach 4 zł"... co to 09.11.05, 18:54 To oznacza hiperinflację. Odpowiedz Link Zgłoś
yarixch SO, LPR i PSL dla blizniakow to plankton polityc 09.11.05, 20:10 zny, to conie udalo sie z PO, moze powiesc sie z LPR i PSL, wylaczam don Leppero(ma instynkt polityczny)to nazywa sie kanibalizm panie prez... o przepraszam panie prezydencie i prezesie Odpowiedz Link Zgłoś
hochol Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 20:21 Prawo i Sprawiedliwość w swej kampani zapowiadało odnowę moralną i przywrócenie porzadku prawnego co miało dać podwaliny dla IV RP. Dziś widzimy , że owa odnowa moralna ma być oparta na filarze wielokrotnego przestępcy Andrzeja Lepera , który złamał wszystkie przepisy , które można było złamać.Jest to policzek dla wszytkich ludzi , którzy najpiękniejsze lata swojego życia poświęcili na naukę. Marszałkiem sejmu został prostak , który doszedł do władzy szerząc anarchie i deptając podstawowe zasady porzadku prawnego. Czy to ma być ta odnowa moralna? Czy przedstawiciele PiS-u nie zdają sobie sprawy z tego , że w ten sposób pokazują jak na dłoni , iż korzystniej jest iść do celu po trupach niż pozostawać uczciwym i pracowitym obywatelem? Jeśli w tym kraju mają rozdawać karty prostacy , do niedawna rozlewający gnojówkę pod sejmem to z bólem serca przenoszę się za granicę. Wolę sprzatać w cywolizowanym państwie niż być prokuratorem w takiej IV RP. Boję się tylko , że za kilka lat powstaną hochoły i zaśpiewają Panu Kaczyńskiemu : "Miałeś chamie złoty róg , ostał Ci się jeno sznur". Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 20:53 hochol napisał: Jeśli w tym kraju mają > rozdawać karty prostacy , do niedawna rozlewający gnojówkę pod sejmem to z > bólem serca przenoszę się za granicę. Wolę sprzatać w cywolizowanym państwie > niż być prokuratorem w takiej IV RP. Boję się tylko , że za kilka lat powstaną > hochoły i zaśpiewają Panu Kaczyńskiemu : "Miałeś chamie złoty róg , ostał Ci > się jeno sznur". Takiemu UBekowi jak ty napewno trudno jest pogodzić sie z demokracją, ale za granicą też trzeba znać języki, a ty nawet z polskim masz trudności. A może wkrótce cię zamkną, co zapewni ci wikt i opierunek. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Hipokryzja PiSu przyćmiewa blaskiem słońce 09.11.05, 22:53 Jak już o UB mówimy. To właśnie Jarosław Kaczyński powiedział że Samoobrona została założona przez agenturę SB. Ciekawostka: najwięcej byłych członków PZPR w parlamencie należy do Samoobrony. Ale postkomuną są kluby PO z ex-solidarnościowcami i SLD złożone w dużej mierze z 30parolatków. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 23:35 Chamstwo zamiast argumentów. Nie po raz pierwszy w twoim wykonaniu. Oto IV Rzeczpospolita właśnie! Odpowiedz Link Zgłoś
chomiks.com Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 20:50 No to teraz będzie lepiej, bogaciej, bezpieczniej i bardziej swojsko. Marcinkiewicz na biskupa, Kaczyńscy na papieża! -- www.chomiks.com - codzienny komiks polityczny Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: A ojciec dyrektor na ojca prezydenta. 09.11.05, 20:54 a złodzieje do pierdla Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: A ojciec dyrektor na ojca prezydenta. 09.11.05, 22:59 No to będzie problem. Pół Samoobrony to za mało by uzyskać votum zaufania. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami :) 09.11.05, 20:53 No i jest wszystko tak ja mówiłem. Wiadomo że Lepper musi podjąć tą grę z Kaczyńskimi. Poparcie tego gabinetu to zablokowanie PO a wiadomo że jest to mu na rękę. Od rządu Kaczyńskich odetnie się zapewne po kilku miesiącach próbując odebrać lewicujący elektorat PiSu. Na dzień dzisiejszy głosowanie "za" jest dla niego dobrą zagrywką - rysuje się jako polityk spokojny i wyważony a nie parlamentarny mąciciel. Paradoksalnie to największym mącicielem jest teraz Platforma. Jak to możliwe że miesiąc temu mówili o kolegach z PiSu a jutro ostentacyjnie zagłosują przeciw ich rządowi ?? Gdyby byli choć w zgodzie z logiką to wstrzymaliby się od głosu co jest wystarczającym gestem. Jedno jest pewne - takim rozegraniem kart mądrale z Platformy oddali inicjatywę Lepperowi. To on decyduje w tej chwili o przyszłości politycznej Polski. Komorowski który liczył na poparcie Kwaśniewskiego przeliczył się bo kolejny raz się potknął na Lepperze. Wszystko to z powodów niechęci do "wicemarszałka". PO - partia podobno przygotowana do rządzenia krajem pozwoliła by to Lepper w głosowaniu zadecydował o tym czy będzie druga szansa dla ich koalicji. Lepper tej szansy im po prostu nie da. Wszyscy tu wieszczą porażkę Marcinkiewicza. Ale są w błędzie. Ten rząd sobie spokojnie porządzi przez jakiś czas. Socjału nie będzie tak wiele ale będzie miał wymiar symboliczny. Becikowe o czym krzykacze dziennikarze nie wiedzą chyba już podobno jest a nawet gdyby go nie było to koszta łatwo obliczyć wystarczy zerknąć na liczbę urodzeń w Polsce (zdaje się około 350 tysięcy urodzeń). Takie koszta zniesie każdy budżet. Dzięki osłabieniu złotówki poprawi się bilans handlowy. W marcu-kwietniu po publikacji wyników ekonomicznych zauważą to "inwestorzy" i powrócą do Polski z jeszcze większą mocą. Już teraz deficyt za bieżący rok jest mniejszy o 5 miliardów podobno od zakładanego. To nie zasługa nowego rządu ale wszystko to sprawi że Marcinkiewicz będzie miał dobre otwarcie. W maju może znowu rozmawiać z PO o koalicji ale już na gorszych dla niej zasadach. Zresztą o ile PO jeszcze bedzie calym klubem. Prawdopodobnie PiS będzie wtedy jeszcze bardziej agresywny w negocjacjach i myślę że spróbuje raczej podzielić PO niż podzielić się z nią władzą. Jedyna nadzieja dla PO to porażka tego rządu... Ale nie sądzę by Marcinkiewicz był takim populistą za jakiego się go uważa. Myślę że będzie całkiem normalnie rządził. Widać że jest raczej dobry w gębie i każdemu powie coś miłego natomiast zrobi i tak to co uzna za właściwe. Gdy patrzę na tą szamotaninę PO na scenie politycznej to mi się śmiać chce. "Przyjaciele PiSu" nie mają wyjścia pozostaje im życzyć jak najgorzej temu rządowi. Nie głosowałem na PiS ale myślę że każdemu rządowi należy jednak życzyć jak najlepiej. ;) A PO ? Dziwna jest partia która gotowa do władzy odpuszcza ją innym. Partie polityczne powstają dla władzy z lepszych czy gorszych pobudek. Udawanie że jest inaczej to raczej głupota niż szlachetność. Odpowiedz Link Zgłoś
aniaczepiel Nie będzie wotum zaufania i będą nowe wybory. 09.11.05, 20:56 Mówię wam! Odpowiedz Link Zgłoś
philips8 Skad wiesz, Endrju ci wyklepal? 09.11.05, 20:59 czy ze swiezych bebechow kota wyczytalas... :) Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Re: Nie będzie wotum zaufania i będą nowe wybory. 09.11.05, 21:02 Zaklinania rzeczywistości ciąg dalszy ?? Tak dalej panowie i panie z PO. Może Wy w ogóle w innej Polsce żyjecie ? :D Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Nie będzie wotum zaufania i będą nowe wybory. 09.11.05, 21:47 fakt . my zapomnielismy o komunie - wam ciagle marzy sie marx i lenin . Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Re: Nie będzie wotum zaufania i będą nowe wybory. 09.11.05, 22:26 Skąd Ty wiesz co mi się marzy ?? Wiesz lepiej za mnie ? To są te liberalne poglądy ? Ja tylko stwierdzam fakt. Rząd Marcinkiewicza powstanie bo opłaca się to Lepperowi. Dlaczego to wyjaśniałem wiele razy. Natomiast Giertych nie ma wyjścia - inaczej by go Rydzyk wyklął. Odpowiedz Link Zgłoś
takj Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 21:17 Wolna Wielkopolska! Odłączmy się od socjalizmy ze wschodu! Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 21:46 A kto utrzyma nierobow z pisu ? Odpowiedz Link Zgłoś
maria333 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 10.11.05, 00:11 No nie, nie zostawię przecież Warszawy Kaczyńskim, a z nimi nie chcę! ...ale nawet do Poznania trzeba będzie emigrowac... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Skoro PO nie umie, to niec LPR z SO popra 09.11.05, 21:19 PObrazalscy na smietnik historii! Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Skoro PO nie umie, to niec LPR z SO popra 09.11.05, 21:45 obys za rok nie zbieral tam odpadkow ze stolu pisuaru . Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Co za swiat ? 09.11.05, 21:44 Komunisci daza do panstwa liberalnego (kapitalistycznego , a prawica chce komuny . Moze sie klienci przesiada z lewej na prawa i odwrotnie . Moze ktos tym dyletantom w sejmie zacytuje co oznacza prawica i lewica . Odpowiedz Link Zgłoś
pawelstiopa Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 22:15 jestem dobrej myśli,oby im sie udało,panie Kazimierzu tak trzymać Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Doszczegolowic..... co to jest ??????? 09.11.05, 22:20 Od kilkunastu dni chce mi sie wyc z rozpaczy i wscieklosci, a uszy zwijaja mi sie w trabke, gdy slysze w telewizorni powtarzane z uporem maniaka przez leppero-kaczego o.m.c. premiera Marcinkiewicza slowo "doszczegolowic". Panie Marcinkiewicz, w jezyku polskim NIE MA takiego ohydnego wyrazenia "doszczegolowic" !!! To co pan chce "sprzedac widowni" mozna zastapic wyrazami: sprecyzowac, uscislic, dopracowac, czy nawet niezbyt poprawnie uszczegolnic. Ale nigdy do cholery nie "doszczegolowac". Czyzby powstawala jakas nowa "kacza nowomowa", ktora z jezykiem polskim nie ma nic wspolnego, a jedynym jej celem jest ostateczne zrobienie Polakom "sieczki z mozgu" ? Niech pan wiec (uzywajac panskiego slownictwa) "doszczegolowi" sobie znajomosc jezyka polskiego i "doszczegolowi" znaczenie takich polec jak: wiarygodnosc, odpowiedzialnosc za dane slowo i czyny, czy rzetelnosc wypowiedzi. Bedzie to z korzyscia i dla pana i dla Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Doszczegolowic..... co to jest ??????? 09.11.05, 23:14 zmienić tak, żeby Lepper zagłosował za votum. Odpowiedz Link Zgłoś
tow1sekr Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 22:26 O żesz qrwa mać! Rząd z poparciem debila mulata i inkwizytora romana! Ja priedlolole, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze! Za stary już jestem, żeby spieprzać z tego kraju gdzie pieprz rośnie, ale obawiam się qrwa, że młodzi ludzie (znający obecnie dobrze angielski i często niemiecki, wykształceni) pójdą po rozum do głowy i będą uciekali z tego średniowiecznego złodziejskiego gniazda qrwy, szatana, komucha (personifikowanego przez rumianego nieroba z pałacu), złodzieja, przekręta i łapówkarza (wypisz wymaluj polityk z LSD). Niestety tak będzie i niestety będzie to z wielką szkodą dla Polski! Odpowiedz Link Zgłoś
keram1 Re: Spotkania Marcinkiewicza: program w środę, SL 09.11.05, 23:26 A gdzie jest weasz agent WOLSKI GW jest ciotą Odpowiedz Link Zgłoś
crimeson Powybierają kartofelki 10.11.05, 00:06 Niestety czytając wyborców pis przypomina mi się taki jeden kawał: Pada deszcze, leje jak z cebra, jedzie rodzinka lasem w samochodzie, i autostopowicz macha, coreczka mowi do rodzicow zatrzymajmy sie taki deszcz, wezmy go, wiec stary sie zatrzymuje, koles wsiadl jada jada, i nagle ten koles wyjmuje pistolet i mowi do corki, rob mi loda, ona zrobila, zaraz matce przystawil pistolet do glowy i mowi, wypnij się,a do Ojca mowi,zatrzymaj samochod, stary zatrzymal,wyszli, koles zesral sie na maske, i mowi jedz to, stary szybko zjadl, koles uciekl w las, wiec rodzinka jedzie dalej, cisza,i nagle corka mowi, ja mu tak naprawde tej laski nie zrobilam, szybko sie spuscil, matka mowi, ja w sumie tez mu dupy nie dalam, stary mysli, co by tak powiedziec, i mowi, ja w sumie tez tego gowna nie zjadlem, same kartofelki wybralem czy po kartofelkach ma się czkawkę? już zabrali autostopowicza tylko co będzie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś