genekgenek 13.01.06, 20:04 To wszystko gracze! Pytanie tylko kto kogo ogra, Właściwie to wszyscy my przegrani... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcin120 "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną ... 13.01.06, 20:06 Jezeli potwierdzi sie ta koalicja to wyglada na to ze PO zostalo wydymane na cacy. Koalicja PiS PSL i Samoobrona beda sobie spokojnie rzadzic przez 4 lata a chlopaki z PO poobgryzaja sobie pazury do kosci ze zlosci. Odpowiedz Link Zgłoś
asdfasdfasdf3 PiS = Samoobrona - ta sama cholota ----- 13.01.06, 20:09 Ta sama cho-lo-ta, cho-lo-ta, cho-lo-ta.... Ten sam populizm, obluda, chamstwo, plucie na innych, niszczenie elit, niszczenie kultury, degradacja naszego dziedzictwa narodowego, chore ambicje liderow.... Witajcie w IV Rzeczpospolitej Ludowej. Odpowiedz Link Zgłoś
centrolew Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:21 Koalcja naradowo-katolicko-ludowo-populistyczna nic dobrego nie wróży. Nie mają przyzwoitych kadr, wyroki na karku... nie ma co, ot odnowa moralna - II PRL! Najbardziej mnie zaskakuje dobre poczucie społeczeństwa - 40% poparcia dla PiS?! Wiele ciemny lud kupi, ale niech się później nie dziwi, że jest tak źle... A może naród ma rację... ta większość co nie głosuje! Po prostu olać całą tą bandę polityków ciepłym strumieniem moczu i zająć się tym, dla czego warto się naprawdę poświęcać... tylko Polski trochę szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:26 centrolew, spokojnie, zobaczymy, co sondaże powiedzą po tym, jak koalicja zostanie zawarta obecnie sondaż mówi o 60 proc. negatywnych ocen koalicji PiS z SO cudu nie będzie przy rozdawniczym stylu rządzenia, za 2 lata Kaczyńscy będą zastanawiać się nad nową nazwą swojej kolejnej partii Odpowiedz Link Zgłoś
jarokaczor Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:54 Przecież nie poto doprowadziłem do zwycięstwa PiS, zeby coś zrobić ale po to żeby to teraz zburzyć. Głupi ludku jeszcze mnie nie poznałeś, przecież zawsze burzę to co zbuduję, bo ja jestem buduj a woloj. z poważaniem jarokaczo Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Czy to Kaczyski mówił, żeby uważać... 13.01.06, 21:52 na prodkukty socjotechniki, mając na myśli Tuska??? Co w takim razie powiedzieć o Lepperze? Odpowiedz Link Zgłoś
mr0z1k Re: Czy to Kaczyski mówił, żeby uważać... 13.01.06, 22:30 nie ma co gadac- trzeba emigrowac! Odpowiedz Link Zgłoś
rbrbr Re: Biadolicie tyko... 13.01.06, 22:55 Oto Lepper już się zbliża Już puka do rządowych drzwi Jarek biegnie go przywitać Z radości całym ciałem drży O szczęście to niepojęte Mój Andrzej znów odwiedza mnie Wspomóż Andrzeju głosami A potem wykołuję Cię Odpowiedz Link Zgłoś
skyonee lwan spodziewałem sie czegos bardziej analityczneg 13.01.06, 22:59 lwaw napisał: > Odpowiedz Link Zgłoś
the.truth Re: lwan spodziewałem sie czegos bardziej anality 13.01.06, 23:55 A co tu analizować ? Albo porządna koalicja albo wcześniejsze wybory :-) Kaczor jasno określił swoje stanowisko. serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65648,3109041.html Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 23:45 Koalicja władzy samoobrony wiary przed rozumem. Nie markuj, zrób dziecię trzecie Czy na drabinie, czy to w klozecie, czy to w obórce, czy na zagonie poczynaj w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Nażarłem się owsa, widzę „qrwiki”. Jestem ważny, jestem dziki. Porywam w swoje dłonie. Gwałcę w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Stosuję różne zabiegi, sieg hail ślę do kolegi, gdy będzie koleś w skłonie, wezmę go w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Tak głupie macie banki. Nabrałem od nich kaszanki. Utknie u mnie na bronie. Nie oddam w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Mój rechot biegnie po sali, aż mi „poślaki” klaskali, każdy na samogonie. Chleję w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Ja jestem chłopak szczery. Ze mną wszelkie afery. Wierni jak łyse konie kradniemy w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Ja biorę datki, Ja biorę składki. Puszczam fałszywe gadki. Mam radio w każdej stronie. Biorę w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! I „hosztaplery, i profesory”, I konowały, czyli „dochtory”. Mam naturalne me feromony, to gnojowica samoobrony. Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Wszędzie sodomia no i „gomoria”, won „liberały”, klerykom gloria. Zrobimy dziurę w każdym „kondonie” to demografia w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Wygasły już pluralizm, zanika liberalizm na politwiary falochronie, to solidarność w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Widzę koryto i jest tak blisko. Ja nie wybrzydzam i zjadam wszystko choć smród w salonie, byle do władzy w samoobronie! Szukam ochoty do życia. Mam dużą zdolność krycia. Jak członek w pozycji bojowej chcę służyć Czwartej Ludowej! Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek na koncu tej koalicji bedzie pewnie 13.01.06, 20:36 XXI. RP najmoralniejsza ze wszystkich i sedzia trybunalu konstytucyjnego bedzie albo andrew albo renata ku..k Odpowiedz Link Zgłoś
the.truth "Lewica to partie samopomocy psychicznej" 13.01.06, 20:48 czyli diagnoza kondycji lewicy w/g Urbana :-) www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=wywiad&name=139 Biorąc pod uwagę notowania sondażowe to raczej lewa strona ma problem, nie prawa ;-) www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=wywiad&name=139 P/w sondaż tchnie optymizmem, już widziałem gorsze ( SLD - 3 % ) Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek no pis, samoobrona i psl to raczej nie prawica 13.01.06, 21:14 samoobrona i psl na pewno a pis ze swoimi pomyslami na reczne sterowanie cen i gospodarki tez nie wyglada zbyt prawicowo Odpowiedz Link Zgłoś
the.truth Re: no pis, samoobrona i psl to raczej nie prawic 13.01.06, 23:52 serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3109185.html Chodziło mi o ten sondaż :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lucky81 Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:52 > A może naród ma rację... ta większość co nie głosuje! Dziwne stwierdzenie. Tak dużo kosztuje wrzucenie kartki do urny? Kto nie wrzuca nie wypowiada żadnego głosu, więc nie może mieć racji. > Po prostu olać całą tą bandę polityków ciepłym strumieniem moczu i zająć się tym, dla czego warto się naprawdę poświęcać... Dokładnie tak, tylko jest jeden problem: rządzący mają możliwość użycia wobec Ciebie przemocy i mogą skutecznie Ci przeszkodzić zajmować się celami wartymi poświęcenia, choćbyś nikomu nie szkodził, a nawet jeśli będziesz tworzył rzeczy piękne i szlachetne - będą Cię opodatkowywać, będą też ograniczać możliwości działalności dla przedsiębiorców. Dlatego, głosować trzeba - na takich którzy nie będą nam przeszkadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
b52h Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 23:44 te błędy to z nerwów czy z nieuctwa? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit KAOLICJA Z SAMOOBRONĄ JEST POLSKĄ RACJĄ STANU 13.01.06, 20:47 Pronarodowa koalicja solą w oku elementów kryminalizujących i eksterminujących Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
wuuuj Jezeli te "elyty" to Michnik z Geremkiem, to tylko 13.01.06, 20:52 mozna przyklasnac ich niszczeniu Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:09 Obiecywanie sobie czegokolwiek po Samoobronie i rozmowach z nią przekreśla PiS jako odpowiedzialną partię polityczną. Chamberlain dłuuugo się będzie śnił Kaczyńskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
asdfasdfasdf3 IV RP 13.01.06, 20:11 Ty myslisz, ze sapiacy i zipiacy i siorbiacy "profesor" Kaczynski wie kto to jest jakis cham....Chamberlain!? Nasz prezydent moze nie jest reprezentacyjny, z pewnoscia jednak reprezentatywny w stosunku do populacji spod budki z piwem.... Odpowiedz Link Zgłoś
langston ...poloz sobie lod na organ ktorym probujesz mysle 13.01.06, 20:14 ...poloz sobie lod na organ ktorym probujesz myslec. Nie pomyl sie tylko i nie polz na glowe bo ona sluzy ci tylko do... no wlasnie nie wiem do czego. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: IV RP 13.01.06, 20:20 O von Papenie też pewnie nie słyszał, a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek beda rzadzic z agentami sld 13.01.06, 20:40 tak ich jeszcze nie tak dawno traktowaly kaczory widac, ze koryto zmienia poglady i u naszych najdoskonalszych i najmoralniejszych Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:21 Marcinku, nie bądź naiwny, PO nie zależy na tej koalicji... te ich miny są dla tych wyborców platformy, którzy są zawiedzeni brakiem koalicji PO próbuje udowodnić, ze robi wszystko, aby ona powstała co innego, że bez wydatnej pomocy PiS pewnie by im się nie udało ;) Odpowiedz Link Zgłoś
the.truth Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:39 PO to nie Tusk ani Rokita czy Komorowski :-) To przede wszystkim rozczarowane polityczne doły - i trudno się dziwić ich determinacji. Platforma zmierza prostą drogą do podzielenia losu UW :-] Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek nie dzielmy skory na niedzwiedziu 13.01.06, 20:43 po jeszcze ma daleko do smierci pis z samoobrona i pazernym sojusznikiem sld czyli pslem sie zblazni tak ze ludziom pewnie pozostanie tylko taki wybor jakim jest platforma Odpowiedz Link Zgłoś
luzak33 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:45 marcin120 napisał: > Jezeli potwierdzi sie ta koalicja to wyglada na to ze PO zostalo wydymane na > cacy. Koalicja PiS PSL i Samoobrona beda sobie spokojnie rzadzic przez 4 lata > a chlopaki z PO poobgryzaja sobie pazury do kosci ze zlosci. To wyborcy zostaną wydymani na cacy.Będziem leżeć i kwiceć. Odpowiedz Link Zgłoś
australopitecus Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 22:25 Wydymanym jestes Ty Marcinku, razem z "madra" reszta spoleczenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
mamablues Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 23:18 marcin120 napisał: > Jezeli potwierdzi sie ta koalicja to wyglada na to ze PO zostalo wydymane na > cacy. I było to autodymanie:( Odpowiedz Link Zgłoś
asdfasdfasdf3 PiS = Samoobrona 13.01.06, 20:08 Ta sama cho-lo-ta, cho-lo-ta, cho-lo-ta.... Ten sam populizm, obluda, chamstwo, plucie na innych, niszczenie elit, niszczenie kultury, degradacja naszego dziedzictwa narodowego, chore ambicje liderow.... Witajcie w IV Rzeczpospolitej Ludowej. Odpowiedz Link Zgłoś
block-buster Polska potrzebuje polaryzacji sceny politycznej 13.01.06, 20:16 Jako wrog kaczorow ciesze sie,ze wreszcie pokazali swoje prawdziwe oblicze.I ciesze sie,ze ministrem rolnictwa,a nawet po paru miesiacach-vicepremierem zostanie przestepca,bo osmieszy to nazwe rzadzacej,za przyzwoleniem 10 procent Polakow,partii raz na zawsze.I o to mnie chodzilo.Teraz bedzie juz z gorki... Odpowiedz Link Zgłoś
nawrocony1 Polska potrzebuje madrych politykow 13.01.06, 21:00 a nie kurdupli pieniaczy Odpowiedz Link Zgłoś
roll Miller przy Pissuarach to cienki Bolek 13.01.06, 20:20 Takie ohydztwo mi się nie śniło.Cymański to jeszcze większe zero niż Nikolski.A wydawało się że zgraji Millera nikt nie przebije. Odpowiedz Link Zgłoś
radvalentijn Los politicos impossibilos! 13.01.06, 20:16 Dziekuje wszystkim wyborcom PiS za wybranie Leppera do wladzy.. Swoja droga, to czemu gazeciaki podpisuja jego zdjecia 'przewodniczacy sam. A.L.' przeciez to kazdy burak w PL wie, przeciez na niego glosowal.. Kiepscizna smierdzi.. niestety P.S. Powiedzialem swego czasu, ze jak Lepper tu bedzie rzadzil to ja daje noge z tego kraju, choc jestem pozytytwnym patriotom. Niestety pojade sie sprzedawac Holendrom i innym zydom.. Odpowiedz Link Zgłoś
radvalentijn Re: Los politicos impossibilos! 13.01.06, 20:18 oczywiscie mialem na mysli slowo patriotą w swojej poprzedniej wypowiedzi.. wstyd przyznac, ale zdarzylo mi sie.. Odpowiedz Link Zgłoś
kosiarzx Re: Los politicos impossibilos! 13.01.06, 21:10 A wyjeżdżaj sobie nawet do hameryki, bo po tym co napisałes to widać,że żadna strata dla narodu z tego nie wyniknie. Odpowiedz Link Zgłoś
zmartwiony5 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:19 wydymani to jestesmy my a nie PO Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:25 Mam nadzieje, ze dojdzie do koalicji PiS-Samoobrona-LPR. Moze wtedy PO wreszcie sie uspokoi i jako nieodrodna coruchna Mumii Wolnosci wejdzie w przymierze ze soimi ideologicznymi krajanami z SLD. Nalezy przeciez w koncu pokacac swoja prawdziwa twarz! Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:31 a czym się różni SO od SLD?! :P Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:36 To sąniuansy w zapachu gówna. Co kto lubi. Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:35 Ale obrona Częstochowy. Zwalić na innych. To jest absolutna kompromitacja i nic tu nie poradzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
nawrocony1 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 21:03 wlasnie trzeba brac przyklad z kaczorow - wreszcie widac jak wazelinuja temu buraczanemu przydupasowi Odpowiedz Link Zgłoś
marcin120 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:27 zmartwiony5 napisała: > wydymani to jestesmy my a nie PO Wedlug mnie PO mnie do tego nie mieszaj mieszkam zupelnie gdzie indziej i sprawy kraju obserwuje z duzej odleglosc. A swoja droga gratuluje udanych wyboruw. Smutno mi bylo za granica a teraz co otworze polski portal to ubaw po pachy Odpowiedz Link Zgłoś
obalmykaczyzm KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:21 Tak nam dopomoz Bog! Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:22 Byle na kolana, a nie w objęcia Moskwy. Odpowiedz Link Zgłoś
kosiarzx Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 21:14 Też jestem zdania że kaczyzm sie skończy i sie nigdy już nie podniesie, koalicja z samoobroną to ucięcie gałęzi na której siedzi PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 21:17 Jest tylko jedno ale. > z samoobroną to ucięcie gałęzi na której siedzi PIS. Z naszego punktu widzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
sycophant Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:30 Mnie tam całość nie zaskakuje ale jedno śmieszy: Ciekawe co Zyta Gilowska sądzi o gnoju w który wdepnęła :) (panie, panowie, Premier Marcinkiewicz z wicepremierami: Prof. Zytą Gilowską i Andrzejem Lepperem) buahuahuahuahuahuahua!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:32 Ciekawe jak siębędzie witać z Lepperem? Fakt, chyba się poda do dymisji, jeśli miało by tak być. Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 22:17 obalmykaczyzm napisała: > Tak nam dopomoz Bog! he he he . Kaczyzm powiadasz... To powiedz co było wcześniej w wykonaniu PZPR-SLD??? Demokracja??? he he he . Dziś możeszsobie kpić i szydzić. Ale wspomnisz kiedyś moje słowa jak tym znienawidzonym przez media i liberało-komunistów Kaczorom brda stawiać pomniki. Bo Kaczyńscy -szczególnie Jarosław to ludzie którzy widzą sprawy Polski na dłuższą perspektywę. To są po prostu mężowie stanu - a nie złodzieje aferzyści z PZPR-SLD. Uśmiechasz się szyderczo... Ale kiedyś wspomnisz moje słowa. Zapewniam. Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:26 kaczory to wredne podstępne szuje. Na to wyszło. Wart jest kaczor Leppera. Taki poziom u jednego jak i srugiego. Wstyd, wstyd i hańba mojej Ojczyzny. Wstydzę sięza nią. No, za tych warcholów, któzy do panteonu śmieci historii wejdą. Odpowiedz Link Zgłoś
szuszwol PIS = KOMPROMITACJA PO 3 MIESIĄCACH 13.01.06, 20:31 SKOŃCZYLI SZYBCIEJ NIŻ MILLER. MILLERA CENIĘ ZA TO, ŻE NIE BYŁ SZMATĄ. BYŁ CYNICZNYM GNOJKIEM, ALE WOLAŁ STRACIĆ W OCZACH LUDZI NIŻ WE WŁASNYCH! Odpowiedz Link Zgłoś
karol-borowiecki Chjeno-Piast 13.01.06, 20:41 Ta koalicja to niebezpieczeństwo, dla gospodarki, społeczeństwa i kultury politycznej, ale najbardziej się boję, że pojawi się jakiś kretyn chcący grać drugiego Piłsudskiego, który obali te żądy Chjeny i Piasta i wtedy nic nam nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
kosiarzx Re: Chjeno-Piast 13.01.06, 21:17 To wtedy trzeba będzie zorganizować powstanie... Odpowiedz Link Zgłoś
wuuuj [...] 13.01.06, 20:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars jasne Tusk mial sie zadowolic ochlapami 13.01.06, 20:58 i jeszcze podziekowac Kaczorowi za swinstwa w kampanii wyborczej. Nawet nie masz pojecia jk sie ciesze ze te dranie sie juz kompromituja.... Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Dzięki temu będę mieć lepszą pracę? 13.01.06, 21:01 A biedne dzieci lepsze jedzenie? Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 20:56 Właściwie czas hańby, sądząc po zamiarach, już nadszedł. Pan Prezes Kaczyński wydaje się być człowiekiem o duszy świni. Nie sposób mówić inaczej o polityku, który chce Polskę spuścić razem z odchodami LPR-u i Samoobrony. To samo można również powiedzieć o braciszku Pana Prezesa, który siedzi sobie cicho czekając na decyzje kurdupla większego. Bracia Kaczyńscy zawarli umowę ze społeczeństwem na koalicję z PO. Większość głosujących nie chciała kryminalnego ciemnogrodu Samoobrony z LPR-em. Naród to są ludzie z tradycjami, aczkolwiek czasami mocno zapoznanymi, naród to nie jest ciemne bydło. Ktoś powinien o tym te dwa potworki u szczytu władzy w Polsce poinformować. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Zapominasz ze to TUSIO nie chce koalicji!!!! 13.01.06, 21:00 Wszysko racja tylko to Tusio i PO nie chce koalicji!!! Dlaczego? To proste !!!! By stworzyc koalicje z "nowym" SLD, z blogoslawienstwem Kwacha i Michnika i utrzymac stan posiadania!!! Przeciez to podstawowoe haslo rozowych "liberalow": "zakopmy historyczne podzialy!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: Zapominasz ze to TUSIO nie chce koalicji!!!! 13.01.06, 21:07 Jakieś argumenty by się przydały. Prostackie brednie, Szanowny langstonie, nic do rozmowy nie wnoszą. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? 13.01.06, 21:10 Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? Tlumaczyc moze cie jedynie to ze byc moze dzis zaczales sie interesowac polityka Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? 13.01.06, 21:12 langston napisał: > Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? > Tlumaczyc moze cie jedynie to ze byc moze dzis zaczales sie interesowac polityk > a xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tak, tak. Dobry, dobry. Argumentów nie ma. Nie szkodzi, nie szkodzi. Niech sobie odpocznie. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? 14.01.06, 00:06 langston napisał: > Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? > Tlumaczyc moze cie jedynie to ze byc moze dzis zaczales sie interesowac polityk > a Błagam, langston, daj już spokój. Nie mierz ludzi swoją miarą - wiem, ze jesteś ograniczony, ale po przczeczytaniu 2-3 Twoich postów już to widać. Po co zamieszczasz ich setki? Już najwięksi "wolnomyśliciele" na forum wiedzą, żes kretyn, nie zanieczyszczaj swoimi ekskrementami już tego forum i nie udowadniaj rzeczy oczywistych. Odpowiedz Link Zgłoś
jarokaczor Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:11 Te nie pieprz ,hańba to bedzie jak zaczną rządzić Liberałowie i doprowadzą do takiej biedy jak jest w Nowej Zelandii, Wielkiej Brytani cz Irlandii. Tylko my socjaliści zPiS-u możemy zrobić dobrobyt taki jak jest we Francji czy Niemczech nie wpuścimy żadnego hydraulika z Ukrainy do Polski bo Polska jest Nasza. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:16 jarokaczor napisał: > Te nie pieprz ,hańba to bedzie jak zaczną rządzić Liberałowie i doprowadzą do > takiej biedy jak jest w Nowej Zelandii, Wielkiej Brytani cz Irlandii. Tylko my > socjaliści zPiS-u możemy zrobić dobrobyt taki jak jest we Francji czy Niemczec > h > nie wpuścimy żadnego hydraulika z Ukrainy do Polski bo Polska jest Nasza. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Bardzo dobrze powiedziane. Czy wiesz, Szanowny jarokaczorze, że Samoobrona jest na Zachodzie podawana jako partia polskich Narodowych Socjalistów? Odpowiedz Link Zgłoś
aga1000 Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 22:22 Nie zapominaj o dobrobycie w takiej np. Bułgarii. Tam tez jest "solidarny" rząd, ogromnie wyczulony na kwestie społeczne. Jak wypisz wymaluj nasz. Odpowiedz Link Zgłoś
kosiarzx Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:21 Popieram!!!! Ale moim zdaniem potrzeba trochę czasu,bo nikt nie utrzyma się u władzy dzieki oszustwom, cynicznym kłamstwom w telewizji podczas wywiadów i obłudzie, naród nawet ten ciemny wkrótce przejrzy na oczy.. Cierpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:37 kosiarzx napisał: > Popieram!!!! > Ale moim zdaniem potrzeba trochę czasu,bo nikt nie utrzyma się u władzy dzieki > oszustwom, cynicznym kłamstwom w telewizji podczas wywiadów i obłudzie, naród > nawet ten ciemny wkrótce przejrzy na oczy.. Cierpliwości. > xxxxxxxxxxxxxxxxxx Też tak sądzę. Polsce potrzeba czasu na wyjście z pomroków PRL-u. To spuścizna rządów jednopartyjnych daje bliźniaczym potworkom możliwość ogłupiania ludzi, pod pretekstem naprawy Rzeczypospolitej. Czy wyobraższ sobie, żeby w wyrobionej demokracji takie małe polityczne pacynko-jazgotki doszły do poważnych, nie mówiąc o najwyższych, stanowisk w państwie. Polska potrzebuje naprawy po rządach PZPR-u, i po rządach SLD. Wyzwanie jest poważne, i na pewno nie na miarę dwóch klonowatych kurdupli, które(sic) rozważają drogę chamskiego kompromisu z partiami, które powinny być na marginesie polityczno-kryminalnym. Odpowiedz Link Zgłoś
aga1000 Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 22:24 Obys się nie mylił... Ale ja mam wątpliwości. To już nie pierwsi tacy odnowiciele jakich w historii mieliśmy... kosiarzx napisał: > Popieram!!!! > Ale moim zdaniem potrzeba trochę czasu,bo nikt nie utrzyma się u władzy dzieki > oszustwom, cynicznym kłamstwom w telewizji podczas wywiadów i obłudzie, naród > nawet ten ciemny wkrótce przejrzy na oczy.. Cierpliwości. > Odpowiedz Link Zgłoś
nawrocony1 Bedziemy mieli noew odcinki "Na dobre i na zle" 13.01.06, 20:58 bedzie to transmisja ze spotkan rady ministrow zyta gilowska z burakiem lepperem a w tle marcinkieicz, religa i meller kolegom z pisu gratulujemy koalicjantow Odpowiedz Link Zgłoś
langston TUSIO+KWASNIEWSKI!!!!!!!!!!!!!!! 13.01.06, 21:01 Czyby nowy pomysl "salonu" Urbanai Michnika!!!??? Wszysko racja tylko to Tusio i PO nie chce koalicji!!! Dlaczego? To proste !!!! By stworzyc koalicje z "nowym" SLD, z blogoslawienstwem Kwacha i Michnika i utrzymac stan posiadania!!! Przeciez to podstawowoe haslo rozowych "liberalow": "zakopmy historyczne podzialy!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Bredzisz. 13.01.06, 21:03 Snujesz jakieś urojone wizje, po to zaciemnić koalicję hańby którą właśnie zawierają Kaczyńscy i Lepper. Poczytaj sobie kto to był von Papen. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:06 "...poczytaj sobie kto to byl von Papen..." hahahaha, a to dobre Pseudo-inteligencie P-Oszolomski! Nie porownuj Leppera z Hitlerem bo sie osmieszasz studenciku! ...i przypomnij sobie moj post gdy koalicja Tusi+Kwasniewski(jawna czy nie) zacznie rzadzic Polska tak jak do niedawna rzadzila Warszawa! Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:09 Porównanie jest oczywiste: 1. Obaj zaczynali jako lokalni watażkowie 2. Mieli na koncie pewne przestępstwa 3. Byli członkami partii komunistycznych 4. Otaczali się indolentami 5. Parli do dyktatury 6. Stworzyli wodzowskie ugrupowania polityczne > ...i przypomnij sobie moj post gdy koalicja Tusi+Kwasniewski(jawna czy nie) > zacznie rzadzic Polska tak jak do niedawna rzadzila Warszawa! Ile mostów i kilometrów metra wybudował Kaczyński, a ile "patologiczny układ"? Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:12 ...a ty myslisz ze Warszawa to Wenecja i ma tam byc tysiace mostow:)) Nie odpowiadam juz na zaden Twoj post. Jestes kolego zbyt mlody i niedoswiadczony. Dowodza tego Twoje posty pewnie nastolatek, max.20lat a nie mam ambicji cie uswiadamiac.Dorosnij. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:17 W odpowiedzi na pytanie o osiągnięcia Kaczyńskiego najlepiej się obrazić. To pokazuje czego dokonał były prezydent stolicy... Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:25 Wcale sie nie obrazam. Kaczynski zrobil w Warszawie duzo dobrego m.in rozwalil koalicje PO+SLD. Pamietaj Warszawa to nie Wenceja:))) Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:32 > Pamietaj Warszawa to nie Wenceja:))) To tym bardziej obnaża jego nieudolność. Wystarczyło zbudować jeden most i nawet z nim były problemy. > Kaczynski zrobil w Warszawie duzo dobrego m.in rozwalil koalicje PO+SLD. I czy dzięki temu pojawiło się więcej mieszkań, miejsc pracy, inwestycji itp.? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:34 Kaczyński wprawdzie nic nie zrobił dla Warszawy ale ile by zrobił gdyby robił. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:35 Za czasow Kaczynskiego Warszawa awansowala w rankingu stolic Europy. Brakuje mieszkan w Warszawie? Nie slyszalem... Odpowiedz Link Zgłoś
bluelate Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 22:10 Oszołomie, jak siedzisz w chałupie i Radio co to ma ryja zatruwa Ci świadomosć zafałszowaną wizją rzeczywistości to nie wiesz, że w Warszawie własnie jest ogromne niezrównoważenie popytu nad podażą lokali mieszkalnych. Dochodzi do dantejskich scen u deweloperów i podczas sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego. Ludzie świadomi wzrostu cen próbują kupić cokolwiek mając do dyspozycji tanie finansowanie w bankach. To własnie Kaczyński zablokował wiele inwestycji a przede wszystkim uchwalanie planów miejscowych zagospodarowania terenu Warszawy co jest największa bolączką w rozwoju tego miasta. Wstydził byś się wypisywac peany na rzecz Kaczyńskich i całego ich PiSuaru. Pamiętaj, Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy! Odpowiedzialnośc spadnie na każdego! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 22:15 Podobnie jest w Krakowie, Wroclawiu...i jesli obarczasz za ten stan rzeczy Kaczynskiego to kolego -"ignorant" to i tak dla komplement. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 14.01.06, 00:10 langston napisał: > Wcale sie nie obrazam. > Kaczynski zrobil w Warszawie duzo dobrego m.in rozwalil koalicje PO+SLD. > > Pamietaj Warszawa to nie Wenceja:))) Langston, podejrzewam że myjesz kible w Reichu. Musisz używac do tego maski p- gaz, bo ci sie ostatnuie szare komórki zniszcza. A tak w ogóle, śmieciu jeden, jak stad wyjechałeś, to nie wpieprzaj się w sprawy polskie, ok? Odpowiedz Link Zgłoś
lavojtek Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 14.01.06, 00:17 antykagan napisał: A tak w ogóle, śmieciu jeden, > jak stad wyjechałeś, to nie wpieprzaj się w sprawy polskie, ok? A kto tobie kurzy parchu dal prawo do wpieprzania sie w sprawy polskie? Odpowiedz Link Zgłoś
lavojtek Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 14.01.06, 00:19 Troche szacunku dla drugiego czlowieka. Nawet jezeli jest to wredne czerwone scierwo typu alterpars, taziuta, uu1 czy inni :) Odpowiedz Link Zgłoś
korby Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 22:50 A skąd prosty człowiek ze wsi ma wiedzieć co się dzieje w stolicy? Za trudne pytania zadajesz :)) Odpowiedz Link Zgłoś
nawrocony1 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:17 dziadku idz dalej czytac "twoj dziennik" bo twoje choryzointy tylko tego siegaja Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:26 Typowe dla P-Oszolomow znaja tylko dwie gazety: Wybiorcza i Nasz Dziennik Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:10 langston napisał: > "...poczytaj sobie kto to byl von Papen..." hahahaha, a to dobre > Pseudo-inteligencie P-Oszolomski! Nie porownuj Leppera z Hitlerem bo sie > osmieszasz studenciku! > > ...i przypomnij sobie moj post gdy koalicja Tusi+Kwasniewski(jawna czy nie) > zacznie rzadzic Polska tak jak do niedawna rzadzila Warszawa! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tusk i Kwaśniewski rządzili Warszawą?!? Aha, lepiej się z Tobą zgodzić, bo jeszcze sąsiada przed świtem siekierą zarąbiesz. Dobry, dobry! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:14 ...A kto rzadzil Warszawa przed Kaczynskim koles!? Koalicja PO+SLD!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:18 langston napisał: > ...A kto rzadzil Warszawa przed Kaczynskim koles!? > Koalicja PO+SLD!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Langston dobry, dobry! Ładny, ładny! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:27 No tak najlepiej probowac zrobic z kogos wariata. tak jak Michnik ze Zbigniewa Herberta za ksiazke-wywiad Herberta pt"Hanba domowa" nie daleko pada jablko od jabloni. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:45 langston napisał: > No tak najlepiej probowac zrobic z kogos wariata. > tak jak Michnik ze Zbigniewa Herberta za ksiazke-wywiad Herberta pt"Hanba > domowa" > > nie daleko pada jablko od jabloni. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Dobry, dobry! Odpowiedz Link Zgłoś
skyonee longston a kto poparł kaczke jaknie układ warszaws 13.01.06, 23:06 langston napisał: > No tak najlepiej probowac zrobic z kogos wariata. > tak jak Michnik ze Zbigniewa Herberta za ksiazke-wywiad Herberta pt"Hanba > domowa" > > nie daleko pada jablko od jabloni. kto poparł kaczke prezydenta w-wy jak nie radni wywaleni z po????? Schizofremia czy swiadomy brak pamieci??????? Odpowiedz Link Zgłoś
skyonee Re: schizofreMia tak 13.01.06, 23:28 Odpowiedz a nie czepiaj się "literówek " Odpowiedz Link Zgłoś
langston W przeciwienstwie dociebie nosze glowe! 13.01.06, 21:08 Juz widze Tusia i Rokite przemawiajacych dramatycznie...: "Polska na skraju przepasci", "Stworzmy koalicje rozsadku" ...a Frasuniuk co zacznie? hihihihhi to bedzie dopiero kabaret Odpowiedz Link Zgłoś
nawrocony1 Re: W przeciwienstwie dociebie nosze glowe! 13.01.06, 21:10 chyba w spodniach Odpowiedz Link Zgłoś
przemjod Ciekawe,jak dlugo kaczory beda szmacic swych wybor 13.01.06, 21:51 Nie masz już dość, kolego, opiewać swoich idoli? Odpowiedz Link Zgłoś
langston Nie opiewam... 13.01.06, 21:57 Ja wcale ich nie opiewam. Stwierdzam tylko ze wine za obecny stan rzeczy ponosi Tusio ktory woli koalicje z "nowym" SLD Kwasniewskiego. Tyle. To PO zdradzila,a nie PIS. Sytuacja podobna do obalenia rzadu Olszewskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
aga1000 Re: Nie opiewam... 13.01.06, 22:26 To się nazywa mysli nadwartościowe. langston napisał: > Ja wcale ich nie opiewam. Stwierdzam tylko ze wine za obecny stan rzeczy ponosi > Tusio ktory woli koalicje z "nowym" SLD Kwasniewskiego. Tyle. > To PO zdradzila,a nie PIS. > > Sytuacja podobna do obalenia rzadu Olszewskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
aelfric Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 21:24 wyprowadzam się z tego kraju, zanim zamkną granice. Odpowiedz Link Zgłoś
langston I O TO CHODZILO "ROZOWEJ" PO!!!TUSIO+KWACH 13.01.06, 21:43 Czyby nowy pomysl "salonu" Urbanai Michnika!!!??? Wszysko racja tylko to Tusio i PO nie chce koalicji!!! Dlaczego? To proste !!!! By stworzyc koalicje z "nowym" SLD, z blogoslawienstwem Kwacha i Michnika i utrzymac stan posiadania!!! Przeciez to podstawowoe haslo rozowych "liberalow": "zakopmy historyczne podzialy!!!" Kiszczak na premiera!!!!!!!!!!!!!! Przeciez to "czlowiek honoru" Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: I O TO CHODZILO "ROZOWEJ" PO!!!TUSIO+KWACH 13.01.06, 22:26 Mylisz się oni chcą koalicji z premierem z Krakowa i marszałkiem Tusiem.. bo Jacek i Placek ukradli im....Wszyscy przecież widzą....A jeszcze ich oszukali.. trzy razy...bo powinni dać a nie dali... Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: I O TO CHODZILO "ROZOWEJ" PO!!!TUSIO+KWACH 13.01.06, 22:29 No i tym razem dzienna zmiana coś kulawo wyszła...za dużo cykorii wśród koalicjantów pana prawie prezydenta...ha ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 21:48 yesyes yes....powrot SLD juz blisko!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 21:57 to ty, stary i zasluzony sld-owiec, w zmartwychwstanue wierzysz? cuda sie dzieja na forum; no tak, ale dzisiaj jest 13, i piatek alterpars napisał: > yesyes yes....powrot SLD juz blisko!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:28 oj ty mi tu zaraz z tymi bujdami o zmartwychwstaniu wyskakujesz....ja wierze w powrot SLD. Zmartwychwstanie to by bylo gdybym wierzyl w powrot PZPR oraz nekania takich niepokornych partii niepraworzadnych koteczkow jak ty. Wiec jak widzisz dalej pozostaje niewierzacy. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:35 chyba jednak jestes wierzacy; cud musialby sie stac, zeby sld wrocilo do wladzy; a ponoc "wiara czyni cuda" alterpars napisał: > oj ty mi tu zaraz z tymi bujdami o zmartwychwstaniu wyskakujesz....ja wierze w > powrot SLD. Zmartwychwstanie to by bylo gdybym wierzyl w powrot PZPR oraz > nekania takich niepokornych partii niepraworzadnych koteczkow jak ty. Wiec jak > widzisz dalej pozostaje niewierzacy. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:40 oj nie moj drogi jak zwykle masz typowa dla katolikow tenedncje do przypisywania cudow zwyczajnym faktom. A poniewaz wiesz ze nastapia wolisz sie asekurowac. Proces przejmowania wladzy przez SLD bedzie nastepowal na twoich oczkach wiec sobie go poogladasz. Histeryczne poszukiwanie cudow zarezerwuj na ekspresowy proces wynoszenia na oltarze JP2 hihihi nawet jednak w tym przypadku jak widac nie obejdzie sie bez pomocy gen Jaruzelskiego i Pana Prezydenta Kwasniewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:43 Twoje posty lepsze są od kabaretu... A tak po ludzku to szkoda mi cię ...fantasto Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:53 a co jest fantazja? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:49 ponoc ten twoj - jak go nazywasz - "pan prezydent" zawarl 13 grudnia slub katolicki z jolka (w rocznice wprowadzenia stanu wojennego - przez ciebie tez wymienionego - agenta sowieckich sluzb wojskowych, niejakiego jaruzelskiego wojciecha), wiec tez chyba tylko liczy na cuda? alterpars napisał: > oj nie moj drogi jak zwykle masz typowa dla katolikow tenedncje do przypisywani > a > cudow zwyczajnym faktom. A poniewaz wiesz ze nastapia wolisz sie asekurowac. > Proces przejmowania wladzy przez SLD bedzie nastepowal na twoich oczkach wiec > sobie go poogladasz. > Histeryczne poszukiwanie cudow zarezerwuj na ekspresowy proces wynoszenia na > oltarze JP2 hihihi nawet jednak w tym przypadku jak widac nie obejdzie sie bez > pomocy gen Jaruzelskiego i Pana Prezydenta Kwasniewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:59 wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z duzej litery. A nei beardzo rozumiem zwiazek mojego postu z tym ze Prezydent wzial slub koscielny. Wzial bo kazdy w Polsce taki slub musi miec aby nie byc wytknietym palcem na ulicy...to taki smieszny kraik. JA tez mam taki slub bo sie tesciowie uparli no i co poszedlem dalem na tace cos tam ksiadz popieprzyl iz banki? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 23:55 cieplo, coraz cieplej; juz za niedlugo nedziesz nosil koloratke alterpars napisał: > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z > duzej litery. > A nei beardzo rozumiem zwiazek mojego postu z tym ze Prezydent wzial slub > koscielny. Wzial bo kazdy w Polsce taki slub musi miec aby nie byc wytknietym > palcem na ulicy...to taki smieszny kraik. JA tez mam taki slub bo sie tesciowie > uparli no i co poszedlem dalem na tace cos tam ksiadz popieprzyl iz banki? Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 23:58 rozumiem ze macie tam samych takich ksiezy jakim ja bylbym...noo to gratuluje Odpowiedz Link Zgłoś
lavojtek Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 14.01.06, 00:00 alterpars napisał: > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z > duzej litery. A ty do swojego zamknietego osiedla przed czym uciekles? Przeciez chyba nie przed tymi co ci rysowali samochod :) A parchy kwasniewski i jaruzelski zawsze z malej! Moj maly gluptasie :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 14.01.06, 00:23 ja bym tak o tych "malych ludziach" nie napisal; ale nie darze ich specjalnym szacunkiem; wrecz przeciwnie lavojtek napisał: > alterpars napisał: > > > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent > > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy > z > > duzej litery. > > A ty do swojego zamknietego osiedla przed czym uciekles? Przeciez chyba nie > przed tymi co ci rysowali samochod :) A parchy kwasniewski i jaruzelski zawsze > z malej! Moj maly gluptasie :) > Odpowiedz Link Zgłoś
malpa1230 A czym się kaczory różnią od Jaruzela i Kiszczaka? 14.01.06, 17:09 kolorem legitymacji?? Tym, że akurat chodzą swą frustrację i nienawiść wylewać do kościoła, a nie do komitetu. Czymś jeszcze?? Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 14.01.06, 00:16 alterpars napisał: > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z > duzej litery. > A nei beardzo rozumiem zwiazek mojego postu z tym ze Prezydent wzial slub > koscielny. Wzial bo kazdy w Polsce taki slub musi miec aby nie byc wytknietym > palcem na ulicy...to taki smieszny kraik. JA tez mam taki slub bo sie tesciowie > uparli no i co poszedlem dalem na tace cos tam ksiadz popieprzyl iz banki? Jesteś wyjątkowe ścierwo. A twoim idolem jest bandyta jaruzelski, pachołek i lokaj moskiewski, zdrajca mordujący Polaków na rozkaz Moaskwy, z bandyckimi łapami zbrukanymi krwia. Drugi idol - pijaczyna i łajza, łgarz kwasniewski, którym brzydzi się każdy przyzwoity Polak. Odpowiedz Link Zgłoś
wmtzw Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 21:48 Ostatni raz głosowałem na "PiS". Jaki ja byłem naiwny. "Prawo i Sprawiedliwośc"- wraz z lepperm - przestępcą , koń by się uśmiał Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas TO CZEGO W KOŃCU CHCECIE???? 13.01.06, 22:07 Były wybory. Wygrał je PIS przed PO. Samemu PIS rządzić nie zdoła. Trzeba zawiązać koalicje. Albo ogłosić nowe wybory. Ktoś musi rządzić. PO nie chciała koalicji z PIS . CHoć PO przegrało wybory z PISem to chcieli rzadzić na zasadach jakby te wybory wygrali. Jeśli nie koalicja PO -PIS . Jeśli nie nowe wybory - to co??? Koalicja PO -PZPR-SLD???? Może i tak . Ale głosów do rządzenia im zabraknie... Pozostaje koalicja PIS z Samoobroną i PSL... Kim jest Lepper i co robił w przeszłości każdy wie. Wąchał się z tymi szmatami z PZPR-SLD. Pomagał szubrawcom komunistycznym. Dziś wstepuje w koalicje z PIS.... Cieszyć się nie ma z czego bo Lepper to człowiek ,któremu ufac nie wolno. Ale co robić? Wybory nie. PO nienawidzi PIS programowo...więc okoalicji mowy nie ma. A może w PO wyrzucą wreszcie Tuska i Rokite - głównych hamulcowych przemian w Polsce. Wydaje się to dziś nierealne. Więc pozostaje cywilizowac Samoobronę... Takie czasy. A Platforma niech zniknie ze sceny politycznej jak kiedyś Unia Wolności. To PO jest odpowiedzialna ,za to że PIS musi wchodzic w koalicję z Lepperem... niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:10 Sam Kaczyński mówił, że SO to partia założona przez PZPR i bezpiekę. Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:21 adas313 napisał: > Sam Kaczyński mówił, że SO to partia założona przez PZPR i bezpiekę. A co miał wtedy powiedzieć??? Samoobrona współpracowała na całego z PZPR-SLD. Popierali rzad tej szumowiny Millera. Co miał powiedziec Kaczyński??? Bardzo dobrze powiedział o Lepperze. Święte słowa. A czy ktoś normalny cieszy się na koalicję PIS -SO??? Oczywoście ,ze nie. Lepperowi nie wolno ufać. Ale co zrobić? Nowe wybory -nie. PO nienawidzi Kaczyńskich więc koalicji nie bedzie. Więc co ???? Odpowiedz Link Zgłoś
korby Re: Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:43 No "paczpan" jacy oni biedni. Normalnie nie mają wyjścia i muszą z endrju się chędożyć dla dobra kraju. Bo na dobro kraju to jedynie PiS ma monopol. A co - może jeszcze gwiazdkę z nieba by chcięli bo rozumiem, że prezydent, premier i marszałek, RRIT to za mało? Aż się ciśnie na usta: "Miałeś chamie złoty róg...". korby Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:46 I cały czas go mam..mieli to go Bolki,Olki....ha ha ha ha ha... Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: TO CZEGO W KOŃCU CHCECIE???? 13.01.06, 23:06 > PO nie chciała koalicji z PIS . CHoć PO przegrało wybory z PISem to > chcieli rzadzić na zasadach jakby te wybory wygrali. To tzw. "Pierwsze klamstwo mordzinasa". PO chcialo rzadzic RAZEM z PiSem, a nie tylko ponosic odpowiedzialnosc. A PiS klamal na kazdym kroku. Wybral Leppera na wicemarszalka Sejmu, bo przeciez to przedstawiciel duzej czesci spoleczenstwa. Ale kandydata PO wybrac nie chcial. Premier Marionetkiewicz lgal juz dlugo po zerwaniu rozmow, ze byl gotowy oddac MSWiA. Z klamcami targu sie nie dobija. PiS chcial zamiast koalicji miec posluszna maszynke do glosowania. > Ale co robić? Wybory nie. PO nienawidzi PIS programowo... Tzw. "Klamliwy lemat mordzinasa". Latwy do obalenia, bo kto zieje nienawiscia i uzywa w zwiazku z tym nieczystych chwytow, to widac golym okiem. > A może w PO wyrzucą wreszcie Tuska i Rokite - głównych hamulcowych > przemian w Polsce. Tzw. "Pospolita bzdura mordzinasa". Taki bzdet az trudno komentowac. Jakie przemiany chcieli blokowac? Dopuszczenie Lepperow do wladzy? > To PO jest odpowiedzialna ,za to że PIS musi wchodzic w koalicję z > Lepperem... niestety. Tzw. "Drugie klamstwo mordzinasa", znane tez jako "Szczyt hipokryzji" - to przez to 'niestety' na koncu. No comment. f. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars mordzinas lzesz 13.01.06, 23:17 takjak twoja partia ktora wybrala samoobrone na koalicjanta buahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
korby A mnie to już "kopytko"... 13.01.06, 22:07 A niech se tworzą tę koalicję w końcu. Niech w końcu to wszyskio pierdzielnie o glebę o obryzga gnojowicą, niech w końcu ruszą Dywity do Warszawy. Niech no pokaże PiS jak sięgnć dna; a Lepper jak zbuduje lepszą "Polskie" ze swoimi ludźmi. Może w końcu ten głupi naród się czegoś nauczy. Jest takie powiedzenie, że co nas nie zabije - wzmocni nas. Przynajmniej w przyszłym parlamancie nie będzie tych "ynteligentów" z kozich wólek z doktoratami Białoruskiej Akademii Nauk, a PiS znowu powróci do poziomu 3% poparcia... Przetrzymaliśmy komunizm, przetrzymamy kaczyzm i lepperyzm razem wzięte... korby Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: A mnie to już "kopytko"... 13.01.06, 22:14 korby napisał: > A niech se tworzą tę koalicję w końcu. Niech w końcu to wszyskio pierdzielnie o > glebę o obryzga gnojowicą, niech w końcu ruszą Dywity do Warszawy. Niech no > pokaże PiS jak sięgnć dna; a Lepper jak zbuduje lepszą "Polskie" ze swoimi > ludźmi. Może w końcu ten głupi naród się czegoś nauczy. Jest takie powiedzenie, > że co nas nie zabije - wzmocni nas. Przynajmniej w przyszłym parlamancie nie > będzie tych "ynteligentów" z kozich wólek z doktoratami Białoruskiej Akademii > Nauk, a PiS znowu powróci do poziomu 3% poparcia... Przetrzymaliśmy komunizm, > przetrzymamy kaczyzm i lepperyzm razem wzięte... > > korby Trudno o optymizm z Lepperem w tle . To fakt. Ale jeśli nie może być nowych wyborów to i tak musi ktoś rządzić. PO gardzi PISEm już od dawna więc sprawy nie ma. Pozostaje koalicja PIS z Samoobroną i PSL... Ktoś musi rzdzić. PO nie potrafi lub nie chce rządzić z PiSem. Wbrew temu co mówią lidzerzy PO prawda jest zupełnie inna. A moze PO -PZPR-SLD ???? I tak im zabraknie głosów.... Widac pozostaje ucywilizowac Leepera i SO.... Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: A mnie to już "kopytko"... 13.01.06, 23:08 > A moze PO -PZPR-SLD ???? I tak im zabraknie głosów.... Zabraknie, bo zwierzeca nienawisc PiS do PO nie pozwolilaby im poprzec zadnego rozsadnego pomyslu takiej koalicji. Za to z SLD PiS by sie dogadal, spokojna glowa. Skoro juz sie porozumial z Lepperem... f. Odpowiedz Link Zgłoś
t.rydzyk Brawo Korby! Polacy przetrwaja wszystko. Nawet 13.01.06, 22:19 prezydent Senyszyn, przetrwaja jesli obieca post-ru..ko-be.ucik--i-1000-zlotych-na-zapicie-paly-po-popelnieniu-tak-wielkiego- bledu-plus-cos-zostanie-na-jakies-nowe-dziwk. Odpowiedz Link Zgłoś
t.rydzyk Brawo Korby! Polacy przetrwaja wszystko. Nawet 13.01.06, 22:20 prezydent Senyszyn, przetrwaja; jesli obieca post-ru..ko-be.ucik--i-1000-zlotych-na-zapicie-paly-po-popelnieniu-tak-wielkiego- bledu-plus-cos-zostanie-na-jakies-nowe-dziwk. Odpowiedz Link Zgłoś
www59 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 22:18 a Kazik juz nie dostanie zaproszenia do Torunia, gdyż dzisiaj zjadł schabowego Odpowiedz Link Zgłoś
dialog Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 22:19 Wyborcy PiS, czy oddając głos na tępartię własnie tego chcieliście? Koalicji z Sammobroną i wicepremiere w osobie prawomocnego skazanego otoczonego świtą dyskotekowych zadymiarzy i drink drivers? Czy to jest wymarzona przez Was IV Rzeczpospolita? BIGDA IDZIE! Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 22:29 dialog napisał: > Wyborcy PiS, czy oddając głos na tępartię własnie tego chcieliście? Koalicji z > Sammobroną i wicepremiere w osobie prawomocnego skazanego otoczonego świtą > dyskotekowych zadymiarzy i drink drivers? Czy to jest wymarzona przez Was IV > Rzeczpospolita? BIGDA IDZIE! Dobrze wiesz ,ze nikt noramlny nie cieszy się z kolicji z Lepperem. Dlatego ,ze Lepper zwykł co innego mówić a co innego robić. W poprzedniej kadencji krytykował PZPR-SLD ale w głosowaniach szedł z nimi ramie w ramie. Powtarzam: nikt sie nie cieszy w PIS na koalicje z SO. Ale co zrobić???? Nowych wyborów nikt nie chce - patrz ostatnia histeriia w Sejmie. PO nie stworzy koalicji z PIS bo jej liderzy zatracili zdolność logicznego myślenia po przegranych wyborach. PO razem z PZPR-SLD nie stworzy koalicji bo i tak za mało będą mieli głosów... Więc co???? Ktoś musi rządzić. Koalicjia PIS -SO - PSL nie jest szczytem marzeń. Ale w obecnej sytuacji nie ma innego wyjścia. No chyba że wybory. Ale tego nie chcą nasi kochani parlamentarzyści... Odpowiedz Link Zgłoś
t.rydzyk Zaprawde powtarzam Ci 13.01.06, 22:36 To SLD stworzyla Leppera, Bolka, i Benka Hitlerjugend. Pienicie sie ku uciesze mumi Lenina, Brezniewa i zyjacej, zanimowanej mumii Jaruzelskiego. Wy szczekacie, a zardzewiale szczeki mumii PRLu trzeszca, skrzypia i skowycza upiornie ku swej martwej radosci. Zastygle pozolkle skory zastygaja w martwym grymasie, ostatniej z sil, ktora jescze potrafi te zwloki poruszyc, ucieszyc, oddac hold idei, tak bardzo juz martwej. Odpowiedz Link Zgłoś
t.rydzyk Zaprawde powtarzam Ci 13.01.06, 22:57 To SLD stworzyla Leppera, Bolka, i Benka Hitlerjugend.. Pienicie sie ku uciesze mumi Lenina, Brezniewa i zyjacej, zanimowanej mumii Jaruzelskiego. Wy szczekacie, a zardzewiale szczeki truchla PRLu trzeszca, skrzypia i skowycza upiornie ku swej martwej radosci. Zastygle, pozolkle skory zastygaja w martwym grymasie, trupiej radosci, ozywione ledwie, niechrzescijanska moca, polskiej rzeczywistosci, zerujace na wyuczonej postawie nieufnosci, hipokryzji i zagubienia. kazdy slyszal choc raz, ze 1 zycie = 1 swiadomosc = 1 wolna wola. kto zaprzecza prosze na komentarz. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 23:10 Jak to CO ZROBIC? Trzeba bylo myslec, jak glosowales!!! I nie glosowac na sprzedawczykow z PiSu!!! A teraz trzeba emigrowac. Poki mozna. f. Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 23:24 Kto ma powody emigrować...jego sprawa Ja nie muszę.... a posty tego typu wprawiają mnie w doskonały nastrój... bo są bardzo rzeczowe... A tak apropos to Kaczory będą cię trzymali...komediancie.... Ha ha ha ha ha...boś dla nich bardzo niebezpieczny............ i trzeba cię na stosie spalić...najlepiej w Toruniu.... ubawiłem się setnie... Jak to dobrze że tacy intelektualiści są w większości.....na szczęście nie w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: A Kaziu ... 13.01.06, 22:30 www59 napisał: > ...zjadł dzisaij schabowego YES YES YES. Odpowiedz Link Zgłoś