Dodaj do ulubionych

"Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną ...

13.01.06, 20:04
To wszystko gracze! Pytanie tylko kto kogo ogra, Właściwie to wszyscy my
przegrani...
Obserwuj wątek
    • marcin120 "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną ... 13.01.06, 20:06
      Jezeli potwierdzi sie ta koalicja to wyglada na to ze PO zostalo wydymane na
      cacy. Koalicja PiS PSL i Samoobrona beda sobie spokojnie rzadzic przez 4 lata
      a chlopaki z PO poobgryzaja sobie pazury do kosci ze zlosci.
      • asdfasdfasdf3 PiS = Samoobrona - ta sama cholota ----- 13.01.06, 20:09
        Ta sama cho-lo-ta, cho-lo-ta, cho-lo-ta....
        Ten sam populizm, obluda, chamstwo, plucie na innych, niszczenie elit,
        niszczenie kultury, degradacja naszego dziedzictwa narodowego, chore ambicje
        liderow....

        Witajcie w IV Rzeczpospolitej Ludowej.
        • centrolew Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:21
          Koalcja naradowo-katolicko-ludowo-populistyczna nic dobrego nie wróży. Nie mają
          przyzwoitych kadr, wyroki na karku... nie ma co, ot odnowa moralna - II PRL!
          Najbardziej mnie zaskakuje dobre poczucie społeczeństwa - 40% poparcia dla PiS?!
          Wiele ciemny lud kupi, ale niech się później nie dziwi, że jest tak źle...

          A może naród ma rację... ta większość co nie głosuje! Po prostu olać całą tą
          bandę polityków ciepłym strumieniem moczu i zająć się tym, dla czego warto się
          naprawdę poświęcać... tylko Polski trochę szkoda.
          • isa.stern Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:26
            centrolew, spokojnie, zobaczymy, co sondaże powiedzą po tym, jak koalicja
            zostanie zawarta
            obecnie sondaż mówi o 60 proc. negatywnych ocen koalicji PiS z SO
            cudu nie będzie przy rozdawniczym stylu rządzenia, za 2 lata Kaczyńscy będą
            zastanawiać się nad nową nazwą swojej kolejnej partii
            • jarokaczor Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:54
              Przecież nie poto doprowadziłem do zwycięstwa PiS, zeby coś zrobić
              ale po to żeby to teraz zburzyć. Głupi ludku jeszcze mnie nie poznałeś,
              przecież zawsze burzę to co zbuduję, bo ja jestem buduj a woloj.
              z poważaniem jarokaczo
              • adas313 Czy to Kaczyski mówił, żeby uważać... 13.01.06, 21:52
                na prodkukty socjotechniki, mając na myśli Tuska???

                Co w takim razie powiedzieć o Lepperze?
                • mr0z1k Re: Czy to Kaczyski mówił, żeby uważać... 13.01.06, 22:30
                  nie ma co gadac- trzeba emigrowac!
                  • lwaw Biadolicie tyko... 13.01.06, 22:43

                    • rbrbr Re: Biadolicie tyko... 13.01.06, 22:55
                      Oto Lepper już się zbliża
                      Już puka do rządowych drzwi
                      Jarek biegnie go przywitać
                      Z radości całym ciałem drży

                      O szczęście to niepojęte
                      Mój Andrzej znów odwiedza mnie
                      Wspomóż Andrzeju głosami
                      A potem wykołuję Cię
                    • skyonee lwan spodziewałem sie czegos bardziej analityczneg 13.01.06, 22:59
                      lwaw napisał:

                      >
                      • the.truth Re: lwan spodziewałem sie czegos bardziej anality 13.01.06, 23:55
                        A co tu analizować ?
                        Albo porządna koalicja albo wcześniejsze wybory :-)
                        Kaczor jasno określił swoje stanowisko.

                        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65648,3109041.html
                • arius5 Kryminalista na wicepremiera 14.01.06, 00:01
              • almagus Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 23:45
                Koalicja władzy samoobrony wiary przed rozumem.

                Nie markuj, zrób dziecię trzecie
                Czy na drabinie, czy to w klozecie,
                czy to w obórce, czy na zagonie
                poczynaj w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Nażarłem się owsa, widzę „qrwiki”.
                Jestem ważny, jestem dziki.
                Porywam w swoje dłonie.
                Gwałcę w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Stosuję różne zabiegi,
                sieg hail ślę do kolegi,
                gdy będzie koleś w skłonie,
                wezmę go w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Tak głupie macie banki.
                Nabrałem od nich kaszanki.
                Utknie u mnie na bronie.
                Nie oddam w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Mój rechot biegnie po sali,
                aż mi „poślaki” klaskali,
                każdy na samogonie.
                Chleję w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Ja jestem chłopak szczery.
                Ze mną wszelkie afery.
                Wierni jak łyse konie
                kradniemy w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Ja biorę datki, Ja biorę składki.
                Puszczam fałszywe gadki.
                Mam radio w każdej stronie.
                Biorę w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                I „hosztaplery, i profesory”,
                I konowały, czyli „dochtory”.
                Mam naturalne me feromony,
                to gnojowica samoobrony.

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Wszędzie sodomia no i „gomoria”,
                won „liberały”, klerykom gloria.
                Zrobimy dziurę w każdym „kondonie”
                to demografia w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Wygasły już pluralizm,
                zanika liberalizm
                na politwiary falochronie,
                to solidarność w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

                Widzę koryto i jest tak blisko.
                Ja nie wybrzydzam i zjadam wszystko
                choć smród w salonie,
                byle do władzy w samoobronie!

                Szukam ochoty do życia.
                Mam dużą zdolność krycia.
                Jak członek w pozycji bojowej
                chcę służyć Czwartej Ludowej!

          • pndzelek na koncu tej koalicji bedzie pewnie 13.01.06, 20:36
            XXI. RP najmoralniejsza ze wszystkich
            i sedzia trybunalu konstytucyjnego bedzie albo andrew albo renata ku..k
            • the.truth "Lewica to partie samopomocy psychicznej" 13.01.06, 20:48
              czyli diagnoza kondycji lewicy w/g Urbana :-)


              www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=wywiad&name=139

              Biorąc pod uwagę notowania sondażowe to raczej lewa strona ma problem, nie
              prawa ;-)


              www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=wywiad&name=139

              P/w sondaż tchnie optymizmem, już widziałem gorsze ( SLD - 3 % )
              • pndzelek no pis, samoobrona i psl to raczej nie prawica 13.01.06, 21:14
                samoobrona i psl na pewno a pis ze swoimi pomyslami na reczne sterowanie cen i
                gospodarki tez nie wyglada zbyt prawicowo
                • the.truth Re: no pis, samoobrona i psl to raczej nie prawic 13.01.06, 23:52
                  serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3109185.html
                  Chodziło mi o ten sondaż :-)
          • lucky81 Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 20:52
            > A może naród ma rację... ta większość co nie głosuje!

            Dziwne stwierdzenie. Tak dużo kosztuje wrzucenie kartki do urny?

            Kto nie wrzuca nie wypowiada żadnego głosu, więc nie może mieć racji.

            > Po prostu olać całą tą bandę polityków ciepłym strumieniem moczu i zająć się
            tym, dla czego warto się naprawdę poświęcać...

            Dokładnie tak, tylko jest jeden problem: rządzący mają możliwość użycia wobec
            Ciebie przemocy i mogą skutecznie Ci przeszkodzić zajmować się celami wartymi
            poświęcenia, choćbyś nikomu nie szkodził, a nawet jeśli będziesz tworzył rzeczy
            piękne i szlachetne - będą Cię opodatkowywać, będą też ograniczać możliwości
            działalności dla przedsiębiorców.

            Dlatego, głosować trzeba - na takich którzy nie będą nam przeszkadzać.
          • b52h Re: PiS = Samoobrona - ta sama chołota 13.01.06, 23:44
            te błędy to z nerwów czy z nieuctwa?
        • jola_z_dywit KAOLICJA Z SAMOOBRONĄ JEST POLSKĄ RACJĄ STANU 13.01.06, 20:47
          Pronarodowa koalicja solą w oku elementów kryminalizujących i eksterminujących
          Polskę.
          • przemjod Ooo, Jolka - już Cię wypuścili z zakładu? n/t 13.01.06, 21:11

        • wuuuj Jezeli te "elyty" to Michnik z Geremkiem, to tylko 13.01.06, 20:52
          mozna przyklasnac ich niszczeniu
      • adas313 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:09
        Obiecywanie sobie czegokolwiek po Samoobronie i rozmowach z nią przekreśla PiS
        jako odpowiedzialną partię polityczną.

        Chamberlain dłuuugo się będzie śnił Kaczyńskiemu.
        • asdfasdfasdf3 IV RP 13.01.06, 20:11
          Ty myslisz, ze sapiacy i zipiacy i siorbiacy "profesor" Kaczynski wie kto to
          jest jakis cham....Chamberlain!?

          Nasz prezydent moze nie jest reprezentacyjny, z pewnoscia jednak
          reprezentatywny w stosunku do populacji spod budki z piwem....
          • langston ...poloz sobie lod na organ ktorym probujesz mysle 13.01.06, 20:14
            ...poloz sobie lod na organ ktorym probujesz myslec.
            Nie pomyl sie tylko i nie polz na glowe bo ona sluzy ci tylko do... no wlasnie
            nie wiem do czego.
          • adas313 Re: IV RP 13.01.06, 20:20
            O von Papenie też pewnie nie słyszał, a szkoda.
        • pndzelek beda rzadzic z agentami sld 13.01.06, 20:40
          tak ich jeszcze nie tak dawno traktowaly kaczory
          widac, ze koryto zmienia poglady i u naszych najdoskonalszych i
          najmoralniejszych
      • isa.stern Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:21
        Marcinku, nie bądź naiwny, PO nie zależy na tej koalicji...
        te ich miny są dla tych wyborców platformy, którzy są zawiedzeni brakiem
        koalicji
        PO próbuje udowodnić, ze robi wszystko, aby ona powstała
        co innego, że bez wydatnej pomocy PiS pewnie by im się nie udało ;)
        • the.truth Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:39
          PO to nie Tusk ani Rokita czy Komorowski :-)
          To przede wszystkim rozczarowane polityczne doły - i trudno się dziwić ich
          determinacji.
          Platforma zmierza prostą drogą do podzielenia losu UW :-]
          • pndzelek nie dzielmy skory na niedzwiedziu 13.01.06, 20:43
            po jeszcze ma daleko do smierci
            pis z samoobrona i pazernym sojusznikiem sld czyli pslem sie zblazni tak ze
            ludziom pewnie pozostanie tylko taki wybor jakim jest platforma
      • luzak33 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 20:45
        marcin120 napisał:

        > Jezeli potwierdzi sie ta koalicja to wyglada na to ze PO zostalo wydymane na
        > cacy. Koalicja PiS PSL i Samoobrona beda sobie spokojnie rzadzic przez 4 lata
        > a chlopaki z PO poobgryzaja sobie pazury do kosci ze zlosci.
        To wyborcy zostaną wydymani na cacy.Będziem leżeć i kwiceć.
      • australopitecus Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 22:25
        Wydymanym jestes Ty Marcinku, razem z "madra" reszta spoleczenstwa.
      • mamablues Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobroną 13.01.06, 23:18
        marcin120 napisał:

        > Jezeli potwierdzi sie ta koalicja to wyglada na to ze PO zostalo wydymane na
        > cacy.

        I było to autodymanie:(
    • asdfasdfasdf3 PiS = Samoobrona 13.01.06, 20:08
      Ta sama cho-lo-ta, cho-lo-ta, cho-lo-ta....
      Ten sam populizm, obluda, chamstwo, plucie na innych, niszczenie elit,
      niszczenie kultury, degradacja naszego dziedzictwa narodowego, chore ambicje
      liderow....

      Witajcie w IV Rzeczpospolitej Ludowej.
      • block-buster Polska potrzebuje polaryzacji sceny politycznej 13.01.06, 20:16
        Jako wrog kaczorow ciesze sie,ze wreszcie pokazali swoje prawdziwe oblicze.I
        ciesze sie,ze ministrem rolnictwa,a nawet po paru miesiacach-vicepremierem
        zostanie przestepca,bo osmieszy to nazwe rzadzacej,za przyzwoleniem 10 procent
        Polakow,partii raz na zawsze.I o to mnie chodzilo.Teraz bedzie juz z gorki...
        • nawrocony1 Polska potrzebuje madrych politykow 13.01.06, 21:00
          a nie kurdupli pieniaczy
      • roll Miller przy Pissuarach to cienki Bolek 13.01.06, 20:20
        Takie ohydztwo mi się nie śniło.Cymański to jeszcze większe zero niż Nikolski.A
        wydawało się że zgraji Millera nikt nie przebije.
    • radvalentijn Los politicos impossibilos! 13.01.06, 20:16
      Dziekuje wszystkim wyborcom PiS za wybranie Leppera do wladzy..
      Swoja droga, to czemu gazeciaki podpisuja jego zdjecia 'przewodniczacy sam.
      A.L.' przeciez to kazdy burak w PL wie, przeciez na niego glosowal..
      Kiepscizna smierdzi..
      niestety
      P.S. Powiedzialem swego czasu, ze jak Lepper tu bedzie rzadzil to ja daje noge
      z tego kraju, choc jestem pozytytwnym patriotom. Niestety pojade sie sprzedawac
      Holendrom i innym zydom..
      • radvalentijn Re: Los politicos impossibilos! 13.01.06, 20:18
        oczywiscie mialem na mysli slowo patriotą w swojej poprzedniej wypowiedzi..
        wstyd przyznac, ale zdarzylo mi sie..
      • kosiarzx Re: Los politicos impossibilos! 13.01.06, 21:10
        A wyjeżdżaj sobie nawet do hameryki, bo po tym co napisałes to widać,że żadna
        strata dla narodu z tego nie wyniknie.
    • zmartwiony5 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:19
      wydymani to jestesmy my a nie PO
      • wet3 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:25
        Mam nadzieje, ze dojdzie do koalicji PiS-Samoobrona-LPR. Moze wtedy PO wreszcie
        sie uspokoi i jako nieodrodna coruchna Mumii Wolnosci wejdzie w przymierze ze
        soimi ideologicznymi krajanami z SLD. Nalezy przeciez w koncu pokacac swoja
        prawdziwa twarz!
        • isa.stern Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:31
          a czym się różni SO od SLD?! :P
          • zhk Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:36
            To sąniuansy w zapachu gówna. Co kto lubi.
        • zhk Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:35
          Ale obrona Częstochowy. Zwalić na innych. To jest absolutna kompromitacja i nic
          tu nie poradzisz.
        • nawrocony1 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 21:03
          wlasnie trzeba brac przyklad z kaczorow
          - wreszcie widac jak wazelinuja temu buraczanemu przydupasowi
      • marcin120 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:27
        zmartwiony5 napisała:

        > wydymani to jestesmy my a nie PO
        Wedlug mnie PO mnie do tego nie mieszaj mieszkam zupelnie gdzie indziej i
        sprawy kraju obserwuje z duzej odleglosc. A swoja droga gratuluje udanych
        wyboruw. Smutno mi bylo za granica a teraz co otworze polski portal to ubaw po
        pachy
    • obalmykaczyzm KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:21
      Tak nam dopomoz Bog!
      • adas313 Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:22
        Byle na kolana, a nie w objęcia Moskwy.
        • kosiarzx Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 21:14
          Też jestem zdania że kaczyzm sie skończy i sie nigdy już nie podniesie, koalicja
          z samoobroną to ucięcie gałęzi na której siedzi PIS.
          • adas313 Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 21:17
            Jest tylko jedno ale.

            > z samoobroną to ucięcie gałęzi na której siedzi PIS.

            Z naszego punktu widzenia.
      • sycophant Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:30
        Mnie tam całość nie zaskakuje ale jedno śmieszy:

        Ciekawe co Zyta Gilowska sądzi o gnoju w który wdepnęła :)

        (panie, panowie, Premier Marcinkiewicz z wicepremierami: Prof. Zytą Gilowską i
        Andrzejem Lepperem) buahuahuahuahuahuahua!!!
        • zhk Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 20:32
          Ciekawe jak siębędzie witać z Lepperem? Fakt, chyba się poda do dymisji, jeśli
          miało by tak być.
      • mordzinas Re: KACZYZM PADNIE WCZESNIEJ CZY POZNIEJ 13.01.06, 22:17
        obalmykaczyzm napisała:

        > Tak nam dopomoz Bog!

        he he he . Kaczyzm powiadasz...

        To powiedz co było wcześniej w wykonaniu PZPR-SLD??? Demokracja???
        he he he .

        Dziś możeszsobie kpić i szydzić.
        Ale wspomnisz kiedyś moje słowa jak tym znienawidzonym przez media i
        liberało-komunistów Kaczorom brda stawiać pomniki.

        Bo Kaczyńscy -szczególnie Jarosław to ludzie którzy widzą sprawy
        Polski na dłuższą perspektywę.
        To są po prostu mężowie stanu - a nie złodzieje aferzyści z PZPR-SLD.

        Uśmiechasz się szyderczo...

        Ale kiedyś wspomnisz moje słowa.
        Zapewniam.
    • kubok PIS=Prawo i Samoobrona 13.01.06, 20:24
      • zhk Pis da i Smród, raczej... 13.01.06, 20:30
    • zhk Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 20:26
      kaczory to wredne podstępne szuje. Na to wyszło. Wart jest kaczor Leppera. Taki
      poziom u jednego jak i srugiego. Wstyd, wstyd i hańba mojej Ojczyzny. Wstydzę
      sięza nią. No, za tych warcholów, któzy do panteonu śmieci historii wejdą.
    • alsi23 desperacja 13.01.06, 20:30
      i tyle
    • szuszwol PIS = KOMPROMITACJA PO 3 MIESIĄCACH 13.01.06, 20:31
      SKOŃCZYLI SZYBCIEJ NIŻ MILLER. MILLERA CENIĘ ZA TO, ŻE NIE BYŁ SZMATĄ. BYŁ
      CYNICZNYM GNOJKIEM, ALE WOLAŁ STRACIĆ W OCZACH LUDZI NIŻ WE WŁASNYCH!
    • karol-borowiecki Chjeno-Piast 13.01.06, 20:41
      Ta koalicja to niebezpieczeństwo, dla gospodarki, społeczeństwa i kultury
      politycznej, ale najbardziej się boję, że pojawi się jakiś kretyn chcący grać
      drugiego Piłsudskiego, który obali te żądy Chjeny i Piasta i wtedy nic nam nie
      pomoże.
      • kosiarzx Re: Chjeno-Piast 13.01.06, 21:17
        To wtedy trzeba będzie zorganizować powstanie...
    • wuuuj [...] 13.01.06, 20:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • alterpars jasne Tusk mial sie zadowolic ochlapami 13.01.06, 20:58
        i jeszcze podziekowac Kaczorowi za swinstwa w kampanii wyborczej. Nawet nie masz
        pojecia jk sie ciesze ze te dranie sie juz kompromituja....
    • realista1000 Na pohybel Tuskowi, Schetynie i Rokicie! 13.01.06, 20:56
      • adas313 Dzięki temu będę mieć lepszą pracę? 13.01.06, 21:01
        A biedne dzieci lepsze jedzenie?
    • tomekjeden CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 20:56
      Właściwie czas hańby, sądząc po zamiarach, już nadszedł. Pan Prezes Kaczyński
      wydaje się być człowiekiem o duszy świni. Nie sposób mówić inaczej o polityku,
      który chce Polskę spuścić razem z odchodami LPR-u i Samoobrony. To samo można
      również powiedzieć o braciszku Pana Prezesa, który siedzi sobie cicho czekając
      na decyzje kurdupla większego. Bracia Kaczyńscy zawarli umowę ze społeczeństwem
      na koalicję z PO. Większość głosujących nie chciała kryminalnego ciemnogrodu
      Samoobrony z LPR-em. Naród to są ludzie z tradycjami, aczkolwiek czasami mocno
      zapoznanymi, naród to nie jest ciemne bydło. Ktoś powinien o tym te dwa potworki
      u szczytu władzy w Polsce poinformować.
      • langston Zapominasz ze to TUSIO nie chce koalicji!!!! 13.01.06, 21:00
        Wszysko racja tylko to Tusio i PO nie chce koalicji!!!
        Dlaczego? To proste !!!!
        By stworzyc koalicje z "nowym" SLD, z blogoslawienstwem Kwacha i Michnika i
        utrzymac stan posiadania!!!
        Przeciez to podstawowoe haslo rozowych "liberalow":
        "zakopmy historyczne podzialy!!!"
        • tomekjeden Re: Zapominasz ze to TUSIO nie chce koalicji!!!! 13.01.06, 21:07
          Jakieś argumenty by się przydały. Prostackie brednie, Szanowny langstonie, nic
          do rozmowy nie wnoszą.
          • langston Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? 13.01.06, 21:10
            Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as???
            Tlumaczyc moze cie jedynie to ze byc moze dzis zaczales sie interesowac polityka
            • tomekjeden Re: Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? 13.01.06, 21:12
              langston napisał:

              > Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as???
              > Tlumaczyc moze cie jedynie to ze byc moze dzis zaczales sie interesowac polityk
              > a

              xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

              Tak, tak. Dobry, dobry. Argumentów nie ma. Nie szkodzi, nie szkodzi. Niech sobie
              odpocznie.
            • antykagan Re: Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as??? 14.01.06, 00:06
              langston napisał:

              > Argumenty? A ty z ksiezyca spadles/as???
              > Tlumaczyc moze cie jedynie to ze byc moze dzis zaczales sie interesowac
              polityk
              > a

              Błagam, langston, daj już spokój. Nie mierz ludzi swoją miarą - wiem, ze jesteś
              ograniczony, ale po przczeczytaniu 2-3 Twoich postów już to widać. Po co
              zamieszczasz ich setki? Już najwięksi "wolnomyśliciele" na forum wiedzą, żes
              kretyn, nie zanieczyszczaj swoimi ekskrementami już tego forum i nie udowadniaj
              rzeczy oczywistych.
      • jarokaczor Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:11
        Te nie pieprz ,hańba to bedzie jak zaczną rządzić Liberałowie i doprowadzą do
        takiej biedy jak jest w Nowej Zelandii, Wielkiej Brytani cz Irlandii. Tylko my
        socjaliści zPiS-u możemy zrobić dobrobyt taki jak jest we Francji czy Niemczech
        nie wpuścimy żadnego hydraulika z Ukrainy do Polski bo Polska jest Nasza.
        • tomekjeden Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:16
          jarokaczor napisał:

          > Te nie pieprz ,hańba to bedzie jak zaczną rządzić Liberałowie i doprowadzą do
          > takiej biedy jak jest w Nowej Zelandii, Wielkiej Brytani cz Irlandii. Tylko my
          > socjaliści zPiS-u możemy zrobić dobrobyt taki jak jest we Francji czy Niemczec
          > h
          > nie wpuścimy żadnego hydraulika z Ukrainy do Polski bo Polska jest Nasza.

          xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

          Bardzo dobrze powiedziane. Czy wiesz, Szanowny jarokaczorze, że Samoobrona jest
          na Zachodzie podawana jako partia polskich Narodowych Socjalistów?
        • aga1000 Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 22:22
          Nie zapominaj o dobrobycie w takiej np. Bułgarii. Tam tez jest "solidarny" rząd,
          ogromnie wyczulony na kwestie społeczne. Jak wypisz wymaluj nasz.
      • kosiarzx Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:21
        Popieram!!!!
        Ale moim zdaniem potrzeba trochę czasu,bo nikt nie utrzyma się u władzy dzieki
        oszustwom, cynicznym kłamstwom w telewizji podczas wywiadów i obłudzie, naród
        nawet ten ciemny wkrótce przejrzy na oczy.. Cierpliwości.
        • tomekjeden Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 21:37
          kosiarzx napisał:

          > Popieram!!!!
          > Ale moim zdaniem potrzeba trochę czasu,bo nikt nie utrzyma się u władzy dzieki
          > oszustwom, cynicznym kłamstwom w telewizji podczas wywiadów i obłudzie, naród
          > nawet ten ciemny wkrótce przejrzy na oczy.. Cierpliwości.
          >
          xxxxxxxxxxxxxxxxxx

          Też tak sądzę. Polsce potrzeba czasu na wyjście z pomroków PRL-u. To spuścizna
          rządów jednopartyjnych daje bliźniaczym potworkom możliwość ogłupiania ludzi,
          pod pretekstem naprawy Rzeczypospolitej. Czy wyobraższ sobie, żeby w wyrobionej
          demokracji takie małe polityczne pacynko-jazgotki doszły do poważnych, nie
          mówiąc o najwyższych, stanowisk w państwie. Polska potrzebuje naprawy po rządach
          PZPR-u, i po rządach SLD. Wyzwanie jest poważne, i na pewno nie na miarę dwóch
          klonowatych kurdupli, które(sic) rozważają drogę chamskiego kompromisu z
          partiami, które powinny być na marginesie polityczno-kryminalnym.
        • aga1000 Re: CZY NADCHODZI CZAS HAŃBY DLA POLSKI? 13.01.06, 22:24
          Obys się nie mylił...
          Ale ja mam wątpliwości. To już nie pierwsi tacy odnowiciele jakich w historii
          mieliśmy...



          kosiarzx napisał:

          > Popieram!!!!
          > Ale moim zdaniem potrzeba trochę czasu,bo nikt nie utrzyma się u władzy dzieki
          > oszustwom, cynicznym kłamstwom w telewizji podczas wywiadów i obłudzie, naród
          > nawet ten ciemny wkrótce przejrzy na oczy.. Cierpliwości.
          >
    • nawrocony1 Bedziemy mieli noew odcinki "Na dobre i na zle" 13.01.06, 20:58
      bedzie to transmisja ze spotkan rady ministrow
      zyta gilowska z burakiem lepperem
      a w tle marcinkieicz, religa i meller

      kolegom z pisu gratulujemy koalicjantow
    • langston TUSIO+KWASNIEWSKI!!!!!!!!!!!!!!! 13.01.06, 21:01
      Czyby nowy pomysl "salonu" Urbanai Michnika!!!???
      Wszysko racja tylko to Tusio i PO nie chce koalicji!!!
      Dlaczego? To proste !!!!
      By stworzyc koalicje z "nowym" SLD, z blogoslawienstwem Kwacha i Michnika i
      utrzymac stan posiadania!!!
      Przeciez to podstawowoe haslo rozowych "liberalow":
      "zakopmy historyczne podzialy!!!"
      • adas313 Bredzisz. 13.01.06, 21:03
        Snujesz jakieś urojone wizje, po to zaciemnić koalicję hańby którą właśnie
        zawierają Kaczyńscy i Lepper.

        Poczytaj sobie kto to był von Papen.
        • langston Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:06
          "...poczytaj sobie kto to byl von Papen..." hahahaha, a to dobre
          Pseudo-inteligencie P-Oszolomski! Nie porownuj Leppera z Hitlerem bo sie
          osmieszasz studenciku!

          ...i przypomnij sobie moj post gdy koalicja Tusi+Kwasniewski(jawna czy nie)
          zacznie rzadzic Polska tak jak do niedawna rzadzila Warszawa!
          • adas313 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:09
            Porównanie jest oczywiste:

            1. Obaj zaczynali jako lokalni watażkowie
            2. Mieli na koncie pewne przestępstwa
            3. Byli członkami partii komunistycznych
            4. Otaczali się indolentami
            5. Parli do dyktatury
            6. Stworzyli wodzowskie ugrupowania polityczne

            > ...i przypomnij sobie moj post gdy koalicja Tusi+Kwasniewski(jawna czy nie)
            > zacznie rzadzic Polska tak jak do niedawna rzadzila Warszawa!

            Ile mostów i kilometrów metra wybudował Kaczyński, a ile "patologiczny układ"?
            • langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:12
              ...a ty myslisz ze Warszawa to Wenecja i ma tam byc tysiace mostow:))

              Nie odpowiadam juz na zaden Twoj post. Jestes kolego zbyt mlody i
              niedoswiadczony. Dowodza tego Twoje posty pewnie nastolatek, max.20lat a nie
              mam ambicji cie uswiadamiac.Dorosnij.
              • adas313 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:17
                W odpowiedzi na pytanie o osiągnięcia Kaczyńskiego najlepiej się obrazić.
                To pokazuje czego dokonał były prezydent stolicy...
                • langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:25
                  Wcale sie nie obrazam.
                  Kaczynski zrobil w Warszawie duzo dobrego m.in rozwalil koalicje PO+SLD.

                  Pamietaj Warszawa to nie Wenceja:)))
                  • adas313 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:32
                    > Pamietaj Warszawa to nie Wenceja:)))

                    To tym bardziej obnaża jego nieudolność.
                    Wystarczyło zbudować jeden most i nawet z nim były problemy.

                    > Kaczynski zrobil w Warszawie duzo dobrego m.in rozwalil koalicje PO+SLD.

                    I czy dzięki temu pojawiło się więcej mieszkań, miejsc pracy, inwestycji itp.?
                    • uu1 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:34
                      Kaczyński wprawdzie nic nie zrobił dla Warszawy ale ile by zrobił gdyby robił.
                    • langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:35
                      Za czasow Kaczynskiego Warszawa awansowala w rankingu stolic Europy.

                      Brakuje mieszkan w Warszawie? Nie slyszalem...
                      • bluelate Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 22:10
                        Oszołomie, jak siedzisz w chałupie i Radio co to ma ryja zatruwa Ci świadomosć
                        zafałszowaną wizją rzeczywistości to nie wiesz, że w Warszawie własnie jest
                        ogromne niezrównoważenie popytu nad podażą lokali mieszkalnych. Dochodzi do
                        dantejskich scen u deweloperów i podczas sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego.
                        Ludzie świadomi wzrostu cen próbują kupić cokolwiek mając do dyspozycji tanie
                        finansowanie w bankach. To własnie Kaczyński zablokował wiele inwestycji a
                        przede wszystkim uchwalanie planów miejscowych zagospodarowania terenu Warszawy
                        co jest największa bolączką w rozwoju tego miasta.
                        Wstydził byś się wypisywac peany na rzecz Kaczyńskich i całego ich PiSuaru.
                        Pamiętaj, Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy! Odpowiedzialnośc spadnie na
                        każdego!
                        • langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 22:15
                          Podobnie jest w Krakowie, Wroclawiu...i jesli obarczasz za ten stan rzeczy
                          Kaczynskiego to kolego -"ignorant" to i tak dla komplement.
                  • antykagan Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 14.01.06, 00:10
                    langston napisał:

                    > Wcale sie nie obrazam.
                    > Kaczynski zrobil w Warszawie duzo dobrego m.in rozwalil koalicje PO+SLD.
                    >
                    > Pamietaj Warszawa to nie Wenceja:)))

                    Langston, podejrzewam że myjesz kible w Reichu. Musisz używac do tego maski p-
                    gaz, bo ci sie ostatnuie szare komórki zniszcza. A tak w ogóle, śmieciu jeden,
                    jak stad wyjechałeś, to nie wpieprzaj się w sprawy polskie, ok?
                    • lavojtek Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 14.01.06, 00:17
                      antykagan napisał:

                      A tak w ogóle, śmieciu jeden,
                      > jak stad wyjechałeś, to nie wpieprzaj się w sprawy polskie, ok?

                      A kto tobie kurzy parchu dal prawo do wpieprzania sie w sprawy polskie?
                      • lavojtek Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 14.01.06, 00:19
                        Troche szacunku dla drugiego czlowieka. Nawet jezeli jest to wredne czerwone
                        scierwo typu alterpars, taziuta, uu1 czy inni :)
                • korby Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 22:50
                  A skąd prosty człowiek ze wsi ma wiedzieć co się dzieje w stolicy? Za trudne
                  pytania zadajesz :))
              • nawrocony1 Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:17
                dziadku idz dalej czytac "twoj dziennik"
                bo twoje choryzointy tylko tego siegaja
                • langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:26
                  Typowe dla P-Oszolomow znaja tylko dwie gazety:
                  Wybiorcza i Nasz Dziennik
          • tomekjeden Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:10
            langston napisał:

            > "...poczytaj sobie kto to byl von Papen..." hahahaha, a to dobre
            > Pseudo-inteligencie P-Oszolomski! Nie porownuj Leppera z Hitlerem bo sie
            > osmieszasz studenciku!
            >
            > ...i przypomnij sobie moj post gdy koalicja Tusi+Kwasniewski(jawna czy nie)
            > zacznie rzadzic Polska tak jak do niedawna rzadzila Warszawa!

            xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

            Tusk i Kwaśniewski rządzili Warszawą?!? Aha, lepiej się z Tobą zgodzić, bo
            jeszcze sąsiada przed świtem siekierą zarąbiesz. Dobry, dobry!
            • langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:14
              ...A kto rzadzil Warszawa przed Kaczynskim koles!?
              Koalicja PO+SLD!!!
              • tomekjeden Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:18
                langston napisał:

                > ...A kto rzadzil Warszawa przed Kaczynskim koles!?
                > Koalicja PO+SLD!!!

                xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

                Langston dobry, dobry! Ładny, ładny!
                • langston Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:27
                  No tak najlepiej probowac zrobic z kogos wariata.
                  tak jak Michnik ze Zbigniewa Herberta za ksiazke-wywiad Herberta pt"Hanba
                  domowa"

                  nie daleko pada jablko od jabloni.
                  • tomekjeden Re: Zacznij myslec a nie sluchac Michnika! 13.01.06, 21:45
                    langston napisał:

                    > No tak najlepiej probowac zrobic z kogos wariata.
                    > tak jak Michnik ze Zbigniewa Herberta za ksiazke-wywiad Herberta pt"Hanba
                    > domowa"
                    >
                    > nie daleko pada jablko od jabloni.

                    xxxxxxxxxxxxxxxxxx

                    Dobry, dobry!
                  • skyonee longston a kto poparł kaczke jaknie układ warszaws 13.01.06, 23:06
                    langston napisał:

                    > No tak najlepiej probowac zrobic z kogos wariata.
                    > tak jak Michnik ze Zbigniewa Herberta za ksiazke-wywiad Herberta pt"Hanba
                    > domowa"
                    >
                    > nie daleko pada jablko od jabloni.
                    kto poparł kaczke prezydenta w-wy jak nie radni wywaleni z po?????
                    Schizofremia czy swiadomy brak pamieci???????
                    • langston schizofreMia tak 13.01.06, 23:10
                      • skyonee Re: schizofreMia tak 13.01.06, 23:28
                        Odpowiedz a nie czepiaj się "literówek "
      • nawrocony1 kolego nie frustruj sie 13.01.06, 21:05
        ~ jutro bedzie lepper
        • langston W przeciwienstwie dociebie nosze glowe! 13.01.06, 21:08
          Juz widze Tusia i Rokite przemawiajacych dramatycznie...:
          "Polska na skraju przepasci", "Stworzmy koalicje rozsadku"
          ...a Frasuniuk co zacznie? hihihihhi
          to bedzie dopiero kabaret
          • nawrocony1 Re: W przeciwienstwie dociebie nosze glowe! 13.01.06, 21:10
            chyba w spodniach
          • przemjod nosze glowe! - ale chyba w rozporku ;-) 13.01.06, 21:24
          • langston a co wy tak tylko o "rozporku"-kompleksy jakies? 13.01.06, 21:28
            • przemjod Ciekawe,jak dlugo kaczory beda szmacic swych wybor 13.01.06, 21:51
              Nie masz już dość, kolego, opiewać swoich idoli?
              • langston Nie opiewam... 13.01.06, 21:57
                Ja wcale ich nie opiewam. Stwierdzam tylko ze wine za obecny stan rzeczy ponosi
                Tusio ktory woli koalicje z "nowym" SLD Kwasniewskiego. Tyle.
                To PO zdradzila,a nie PIS.

                Sytuacja podobna do obalenia rzadu Olszewskiego...
                • aga1000 Re: Nie opiewam... 13.01.06, 22:26
                  To się nazywa mysli nadwartościowe.

                  langston napisał:

                  > Ja wcale ich nie opiewam. Stwierdzam tylko ze wine za obecny stan rzeczy ponosi
                  > Tusio ktory woli koalicje z "nowym" SLD Kwasniewskiego. Tyle.
                  > To PO zdradzila,a nie PIS.
                  >
                  > Sytuacja podobna do obalenia rzadu Olszewskiego...
    • aelfric Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 21:24
      wyprowadzam się z tego kraju, zanim zamkną granice.
    • langston I O TO CHODZILO "ROZOWEJ" PO!!!TUSIO+KWACH 13.01.06, 21:43
      Czyby nowy pomysl "salonu" Urbanai Michnika!!!???
      Wszysko racja tylko to Tusio i PO nie chce koalicji!!!
      Dlaczego? To proste !!!!
      By stworzyc koalicje z "nowym" SLD, z blogoslawienstwem Kwacha i Michnika i
      utrzymac stan posiadania!!!
      Przeciez to podstawowoe haslo rozowych "liberalow":
      "zakopmy historyczne podzialy!!!"
      Kiszczak na premiera!!!!!!!!!!!!!! Przeciez to "czlowiek honoru"
      • ukropek Re: I O TO CHODZILO "ROZOWEJ" PO!!!TUSIO+KWACH 13.01.06, 22:26
        Mylisz się oni chcą koalicji z premierem z Krakowa i marszałkiem Tusiem..
        bo Jacek i Placek ukradli im....Wszyscy przecież widzą....A jeszcze ich oszukali..
        trzy razy...bo powinni dać a nie dali...
      • ukropek Re: I O TO CHODZILO "ROZOWEJ" PO!!!TUSIO+KWACH 13.01.06, 22:29
        No i tym razem dzienna zmiana coś kulawo wyszła...za dużo cykorii wśród koalicjantów
        pana prawie prezydenta...ha ha ha ha ha
    • silesius.monachijski lepszy lepper w garsci niz tusk na dachu 13.01.06, 21:45
      • alterpars KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 21:48
        yesyes yes....powrot SLD juz blisko!!!!
        • silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 21:57
          to ty, stary i zasluzony sld-owiec, w zmartwychwstanue wierzysz? cuda sie
          dzieja na forum; no tak, ale dzisiaj jest 13, i piatek

          alterpars napisał:

          > yesyes yes....powrot SLD juz blisko!!!!
          • alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:28
            oj ty mi tu zaraz z tymi bujdami o zmartwychwstaniu wyskakujesz....ja wierze w
            powrot SLD. Zmartwychwstanie to by bylo gdybym wierzyl w powrot PZPR oraz
            nekania takich niepokornych partii niepraworzadnych koteczkow jak ty. Wiec jak
            widzisz dalej pozostaje niewierzacy.
            • silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:35
              chyba jednak jestes wierzacy; cud musialby sie stac, zeby sld wrocilo do
              wladzy; a ponoc "wiara czyni cuda"

              alterpars napisał:

              > oj ty mi tu zaraz z tymi bujdami o zmartwychwstaniu wyskakujesz....ja wierze w
              > powrot SLD. Zmartwychwstanie to by bylo gdybym wierzyl w powrot PZPR oraz
              > nekania takich niepokornych partii niepraworzadnych koteczkow jak ty. Wiec jak
              > widzisz dalej pozostaje niewierzacy.
              • alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:40
                oj nie moj drogi jak zwykle masz typowa dla katolikow tenedncje do przypisywania
                cudow zwyczajnym faktom. A poniewaz wiesz ze nastapia wolisz sie asekurowac.
                Proces przejmowania wladzy przez SLD bedzie nastepowal na twoich oczkach wiec
                sobie go poogladasz.
                Histeryczne poszukiwanie cudow zarezerwuj na ekspresowy proces wynoszenia na
                oltarze JP2 hihihi nawet jednak w tym przypadku jak widac nie obejdzie sie bez
                pomocy gen Jaruzelskiego i Pana Prezydenta Kwasniewskiego.
                • ukropek Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:43
                  Twoje posty lepsze są od kabaretu...
                  A tak po ludzku to szkoda mi cię ...fantasto
                  • alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:53
                    a co jest fantazja?
                • silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:49
                  ponoc ten twoj - jak go nazywasz - "pan prezydent" zawarl 13 grudnia slub
                  katolicki z jolka (w rocznice wprowadzenia stanu wojennego - przez ciebie tez
                  wymienionego - agenta sowieckich sluzb wojskowych, niejakiego jaruzelskiego
                  wojciecha), wiec tez chyba tylko liczy na cuda?

                  alterpars napisał:

                  > oj nie moj drogi jak zwykle masz typowa dla katolikow tenedncje do
                  przypisywani
                  > a
                  > cudow zwyczajnym faktom. A poniewaz wiesz ze nastapia wolisz sie asekurowac.
                  > Proces przejmowania wladzy przez SLD bedzie nastepowal na twoich oczkach wiec
                  > sobie go poogladasz.
                  > Histeryczne poszukiwanie cudow zarezerwuj na ekspresowy proces wynoszenia na
                  > oltarze JP2 hihihi nawet jednak w tym przypadku jak widac nie obejdzie sie bez
                  > pomocy gen Jaruzelskiego i Pana Prezydenta Kwasniewskiego.
                  • alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 22:59
                    wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent
                    Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z
                    duzej litery.
                    A nei beardzo rozumiem zwiazek mojego postu z tym ze Prezydent wzial slub
                    koscielny. Wzial bo kazdy w Polsce taki slub musi miec aby nie byc wytknietym
                    palcem na ulicy...to taki smieszny kraik. JA tez mam taki slub bo sie tesciowie
                    uparli no i co poszedlem dalem na tace cos tam ksiadz popieprzyl iz banki?
                    • silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 23:55
                      cieplo, coraz cieplej; juz za niedlugo nedziesz nosil koloratke

                      alterpars napisał:

                      > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent
                      > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z
                      > duzej litery.
                      > A nei beardzo rozumiem zwiazek mojego postu z tym ze Prezydent wzial slub
                      > koscielny. Wzial bo kazdy w Polsce taki slub musi miec aby nie byc wytknietym
                      > palcem na ulicy...to taki smieszny kraik. JA tez mam taki slub bo sie
                      tesciowie
                      > uparli no i co poszedlem dalem na tace cos tam ksiadz popieprzyl iz banki?
                      • alterpars Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 13.01.06, 23:58
                        rozumiem ze macie tam samych takich ksiezy jakim ja bylbym...noo to gratuluje
                    • lavojtek Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 14.01.06, 00:00
                      alterpars napisał:

                      > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent
                      > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z
                      > duzej litery.

                      A ty do swojego zamknietego osiedla przed czym uciekles? Przeciez chyba nie
                      przed tymi co ci rysowali samochod :) A parchy kwasniewski i jaruzelski zawsze
                      z malej! Moj maly gluptasie :)
                      • silesius.monachijski Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 14.01.06, 00:23
                        ja bym tak o tych "malych ludziach" nie napisal; ale nie darze ich specjalnym
                        szacunkiem; wrecz przeciwnie

                        lavojtek napisał:

                        > alterpars napisał:
                        >
                        > > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent
                        > > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy
                        > z
                        > > duzej litery.
                        >
                        > A ty do swojego zamknietego osiedla przed czym uciekles? Przeciez chyba nie
                        > przed tymi co ci rysowali samochod :) A parchy kwasniewski i jaruzelski
                        zawsze
                        > z malej! Moj maly gluptasie :)
                        >
                        • malpa1230 A czym się kaczory różnią od Jaruzela i Kiszczaka? 14.01.06, 17:09
                          kolorem legitymacji?? Tym, że akurat chodzą swą frustrację i nienawiść wylewać
                          do kościoła, a nie do komitetu. Czymś jeszcze??
                    • antykagan Re: KOMPROMITACJA PISU i JEGO WYBORCOW!!!!!! 14.01.06, 00:16
                      alterpars napisał:

                      > wiem ze jestes uciekinierem/gastarbaiterem wiec oczysiwcie Pan Prezydent
                      > Kwasniewski nie jest Twoim prezydentem. Gen Jaruzelski oczywiscie piszemy z
                      > duzej litery.
                      > A nei beardzo rozumiem zwiazek mojego postu z tym ze Prezydent wzial slub
                      > koscielny. Wzial bo kazdy w Polsce taki slub musi miec aby nie byc wytknietym
                      > palcem na ulicy...to taki smieszny kraik. JA tez mam taki slub bo sie
                      tesciowie
                      > uparli no i co poszedlem dalem na tace cos tam ksiadz popieprzyl iz banki?

                      Jesteś wyjątkowe ścierwo. A twoim idolem jest bandyta jaruzelski, pachołek i
                      lokaj moskiewski, zdrajca mordujący Polaków na rozkaz Moaskwy, z bandyckimi
                      łapami zbrukanymi krwia. Drugi idol - pijaczyna i łajza, łgarz kwasniewski,
                      którym brzydzi się każdy przyzwoity Polak.
    • wmtzw Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 21:48
      Ostatni raz głosowałem na "PiS". Jaki ja byłem naiwny. "Prawo i Sprawiedliwośc"-
      wraz z lepperm - przestępcą , koń by się uśmiał
    • przemjod JAK DłUGO BęDą KACZORY SZMACIć SWOICH WYBORCóW 13.01.06, 21:52
      • mordzinas TO CZEGO W KOŃCU CHCECIE???? 13.01.06, 22:07
        Były wybory.

        Wygrał je PIS przed PO.

        Samemu PIS rządzić nie zdoła.

        Trzeba zawiązać koalicje.
        Albo ogłosić nowe wybory.

        Ktoś musi rządzić.

        PO nie chciała koalicji z PIS . CHoć PO przegrało wybory z PISem to
        chcieli rzadzić na zasadach jakby te wybory wygrali.

        Jeśli nie koalicja PO -PIS . Jeśli nie nowe wybory - to co???

        Koalicja PO -PZPR-SLD???? Może i tak . Ale głosów do rządzenia im
        zabraknie...

        Pozostaje koalicja PIS z Samoobroną i PSL...

        Kim jest Lepper i co robił w przeszłości każdy wie.
        Wąchał się z tymi szmatami z PZPR-SLD. Pomagał szubrawcom
        komunistycznym.

        Dziś wstepuje w koalicje z PIS....

        Cieszyć się nie ma z czego bo Lepper to człowiek ,któremu ufac nie
        wolno.

        Ale co robić? Wybory nie. PO nienawidzi PIS programowo...więc
        okoalicji mowy nie ma.

        A może w PO wyrzucą wreszcie Tuska i Rokite - głównych hamulcowych
        przemian w Polsce.

        Wydaje się to dziś nierealne.

        Więc pozostaje cywilizowac Samoobronę... Takie czasy.

        A Platforma niech zniknie ze sceny politycznej jak kiedyś Unia Wolności.

        To PO jest odpowiedzialna ,za to że PIS musi wchodzic w koalicję z
        Lepperem... niestety.
        • adas313 Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:10
          Sam Kaczyński mówił, że SO to partia założona przez PZPR i bezpiekę.
          • mordzinas Re: Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:21
            adas313 napisał:

            > Sam Kaczyński mówił, że SO to partia założona przez PZPR i bezpiekę.

            A co miał wtedy powiedzieć??? Samoobrona współpracowała na całego z
            PZPR-SLD. Popierali rzad tej szumowiny Millera.
            Co miał powiedziec Kaczyński???
            Bardzo dobrze powiedział o Lepperze. Święte słowa.

            A czy ktoś normalny cieszy się na koalicję PIS -SO??? Oczywoście ,ze
            nie.
            Lepperowi nie wolno ufać.

            Ale co zrobić? Nowe wybory -nie. PO nienawidzi Kaczyńskich więc
            koalicji nie bedzie.

            Więc co ????


            • korby Re: Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:43
              No "paczpan" jacy oni biedni. Normalnie nie mają wyjścia i muszą z endrju się
              chędożyć dla dobra kraju. Bo na dobro kraju to jedynie PiS ma monopol. A co -
              może jeszcze gwiazdkę z nieba by chcięli bo rozumiem, że prezydent, premier i
              marszałek, RRIT to za mało? Aż się ciśnie na usta: "Miałeś chamie złoty róg...".

              korby
              • ukropek Re: Póki co to będzie koalicja PiS - PZPR 13.01.06, 22:46
                I cały czas go mam..mieli to go Bolki,Olki....ha ha ha ha ha...
        • funia81 Re: TO CZEGO W KOŃCU CHCECIE???? 13.01.06, 23:06
          > PO nie chciała koalicji z PIS . CHoć PO przegrało wybory z PISem to
          > chcieli rzadzić na zasadach jakby te wybory wygrali.

          To tzw. "Pierwsze klamstwo mordzinasa". PO chcialo rzadzic RAZEM z PiSem, a nie
          tylko ponosic odpowiedzialnosc. A PiS klamal na kazdym kroku. Wybral Leppera na
          wicemarszalka Sejmu, bo przeciez to przedstawiciel duzej czesci spoleczenstwa.
          Ale kandydata PO wybrac nie chcial. Premier Marionetkiewicz lgal juz dlugo po
          zerwaniu rozmow, ze byl gotowy oddac MSWiA. Z klamcami targu sie nie dobija. PiS
          chcial zamiast koalicji miec posluszna maszynke do glosowania.

          > Ale co robić? Wybory nie. PO nienawidzi PIS programowo...

          Tzw. "Klamliwy lemat mordzinasa". Latwy do obalenia, bo kto zieje nienawiscia i
          uzywa w zwiazku z tym nieczystych chwytow, to widac golym okiem.

          > A może w PO wyrzucą wreszcie Tuska i Rokite - głównych hamulcowych
          > przemian w Polsce.

          Tzw. "Pospolita bzdura mordzinasa". Taki bzdet az trudno komentowac. Jakie
          przemiany chcieli blokowac? Dopuszczenie Lepperow do wladzy?

          > To PO jest odpowiedzialna ,za to że PIS musi wchodzic w koalicję z
          > Lepperem... niestety.

          Tzw. "Drugie klamstwo mordzinasa", znane tez jako "Szczyt hipokryzji" - to przez
          to 'niestety' na koncu. No comment.
          f.
          • alterpars mordzinas lzesz 13.01.06, 23:17
            takjak twoja partia ktora wybrala samoobrone na koalicjanta buahahahahahahahaha
    • korby A mnie to już "kopytko"... 13.01.06, 22:07
      A niech se tworzą tę koalicję w końcu. Niech w końcu to wszyskio pierdzielnie o
      glebę o obryzga gnojowicą, niech w końcu ruszą Dywity do Warszawy. Niech no
      pokaże PiS jak sięgnć dna; a Lepper jak zbuduje lepszą "Polskie" ze swoimi
      ludźmi. Może w końcu ten głupi naród się czegoś nauczy. Jest takie powiedzenie,
      że co nas nie zabije - wzmocni nas. Przynajmniej w przyszłym parlamancie nie
      będzie tych "ynteligentów" z kozich wólek z doktoratami Białoruskiej Akademii
      Nauk, a PiS znowu powróci do poziomu 3% poparcia... Przetrzymaliśmy komunizm,
      przetrzymamy kaczyzm i lepperyzm razem wzięte...

      korby
      • klex1 Komunizm to chyba w piaskownicy przetrzymales... 13.01.06, 22:13
      • mordzinas Re: A mnie to już "kopytko"... 13.01.06, 22:14
        korby napisał:

        > A niech se tworzą tę koalicję w końcu. Niech w końcu to wszyskio pierdzielnie
        o
        > glebę o obryzga gnojowicą, niech w końcu ruszą Dywity do Warszawy. Niech no
        > pokaże PiS jak sięgnć dna; a Lepper jak zbuduje lepszą "Polskie" ze swoimi
        > ludźmi. Może w końcu ten głupi naród się czegoś nauczy. Jest takie
        powiedzenie,
        > że co nas nie zabije - wzmocni nas. Przynajmniej w przyszłym parlamancie nie
        > będzie tych "ynteligentów" z kozich wólek z doktoratami Białoruskiej Akademii
        > Nauk, a PiS znowu powróci do poziomu 3% poparcia... Przetrzymaliśmy komunizm,
        > przetrzymamy kaczyzm i lepperyzm razem wzięte...
        >
        > korby

        Trudno o optymizm z Lepperem w tle . To fakt.
        Ale jeśli nie może być nowych wyborów to i tak musi ktoś rządzić.
        PO gardzi PISEm już od dawna więc sprawy nie ma.
        Pozostaje koalicja PIS z Samoobroną i PSL...

        Ktoś musi rzdzić.

        PO nie potrafi lub nie chce rządzić z PiSem. Wbrew temu co mówią
        lidzerzy PO prawda jest zupełnie inna.

        A moze PO -PZPR-SLD ???? I tak im zabraknie głosów....

        Widac pozostaje ucywilizowac Leepera i SO....
        • funia81 Re: A mnie to już "kopytko"... 13.01.06, 23:08
          > A moze PO -PZPR-SLD ???? I tak im zabraknie głosów....

          Zabraknie, bo zwierzeca nienawisc PiS do PO nie pozwolilaby im poprzec zadnego
          rozsadnego pomyslu takiej koalicji. Za to z SLD PiS by sie dogadal, spokojna
          glowa. Skoro juz sie porozumial z Lepperem...
          f.
      • t.rydzyk Brawo Korby! Polacy przetrwaja wszystko. Nawet 13.01.06, 22:19
        prezydent Senyszyn, przetrwaja jesli obieca
        post-ru..ko-be.ucik--i-1000-zlotych-na-zapicie-paly-po-popelnieniu-tak-wielkiego-
        bledu-plus-cos-zostanie-na-jakies-nowe-dziwk.
      • t.rydzyk Brawo Korby! Polacy przetrwaja wszystko. Nawet 13.01.06, 22:20
        prezydent Senyszyn, przetrwaja; jesli obieca
        post-ru..ko-be.ucik--i-1000-zlotych-na-zapicie-paly-po-popelnieniu-tak-wielkiego-
        bledu-plus-cos-zostanie-na-jakies-nowe-dziwk.
    • www59 Re: "Obiecujące" rozmowy o koalicji z Samoobron 13.01.06, 22:18
      a Kazik juz nie dostanie zaproszenia do Torunia, gdyż dzisiaj zjadł schabowego
    • dialog Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 22:19
      Wyborcy PiS, czy oddając głos na tępartię własnie tego chcieliście? Koalicji z
      Sammobroną i wicepremiere w osobie prawomocnego skazanego otoczonego świtą
      dyskotekowych zadymiarzy i drink drivers? Czy to jest wymarzona przez Was IV
      Rzeczpospolita? BIGDA IDZIE!
      • mordzinas Re: Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 22:29
        dialog napisał:

        > Wyborcy PiS, czy oddając głos na tępartię własnie tego chcieliście? Koalicji
        z
        > Sammobroną i wicepremiere w osobie prawomocnego skazanego otoczonego świtą
        > dyskotekowych zadymiarzy i drink drivers? Czy to jest wymarzona przez Was IV
        > Rzeczpospolita? BIGDA IDZIE!


        Dobrze wiesz ,ze nikt noramlny nie cieszy się z kolicji z Lepperem.
        Dlatego ,ze Lepper zwykł co innego mówić a co innego robić.
        W poprzedniej kadencji krytykował PZPR-SLD ale w głosowaniach szedł z
        nimi ramie w ramie.

        Powtarzam: nikt sie nie cieszy w PIS na koalicje z SO.

        Ale co zrobić????

        Nowych wyborów nikt nie chce - patrz ostatnia histeriia w Sejmie.

        PO nie stworzy koalicji z PIS bo jej liderzy zatracili zdolność
        logicznego myślenia po przegranych wyborach.

        PO razem z PZPR-SLD nie stworzy koalicji bo i tak za mało będą
        mieli głosów...

        Więc co????

        Ktoś musi rządzić.

        Koalicjia PIS -SO - PSL nie jest szczytem marzeń.
        Ale w obecnej sytuacji nie ma innego wyjścia.

        No chyba że wybory. Ale tego nie chcą nasi kochani parlamentarzyści...
        • t.rydzyk Zaprawde powtarzam Ci 13.01.06, 22:36
          To SLD stworzyla Leppera, Bolka, i Benka Hitlerjugend.
          Pienicie sie ku uciesze mumi Lenina, Brezniewa i zyjacej, zanimowanej mumii
          Jaruzelskiego.
          Wy szczekacie, a zardzewiale szczeki mumii PRLu trzeszca, skrzypia i skowycza
          upiornie ku swej martwej radosci. Zastygle pozolkle skory zastygaja w martwym
          grymasie, ostatniej z sil, ktora jescze potrafi te zwloki poruszyc, ucieszyc,
          oddac hold idei, tak bardzo juz martwej.
        • t.rydzyk Zaprawde powtarzam Ci 13.01.06, 22:57
          To SLD stworzyla Leppera, Bolka, i Benka Hitlerjugend..
          Pienicie sie ku uciesze mumi Lenina, Brezniewa i zyjacej, zanimowanej mumii
          Jaruzelskiego.
          Wy szczekacie, a zardzewiale szczeki truchla PRLu trzeszca, skrzypia i skowycza
          upiornie ku swej martwej radosci. Zastygle, pozolkle skory zastygaja w martwym
          grymasie, trupiej radosci, ozywione ledwie, niechrzescijanska moca, polskiej
          rzeczywistosci, zerujace na wyuczonej postawie nieufnosci, hipokryzji i
          zagubienia. kazdy slyszal choc raz, ze 1 zycie = 1 swiadomosc = 1 wolna wola.
          kto zaprzecza prosze na komentarz.

        • funia81 Re: Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 23:10
          Jak to CO ZROBIC? Trzeba bylo myslec, jak glosowales!!! I nie glosowac na
          sprzedawczykow z PiSu!!!
          A teraz trzeba emigrowac. Poki mozna.
          f.
          • kosa44 Re: Wyborcy PiS- czy tego chcieliście? 13.01.06, 23:24
            Kto ma powody emigrować...jego sprawa
            Ja nie muszę....
            a posty tego typu wprawiają mnie w doskonały nastrój...
            bo są bardzo rzeczowe...
            A tak apropos to Kaczory będą cię trzymali...komediancie....
            Ha ha ha ha ha...boś dla nich bardzo niebezpieczny............
            i trzeba cię na stosie spalić...najlepiej w Toruniu....
            ubawiłem się setnie...
            Jak to dobrze że tacy intelektualiści są w większości.....na szczęście nie w Polsce
    • www59 A Kaziu ... 13.01.06, 22:19
      ...zjadł dzisaij schabowego
      • mordzinas Re: A Kaziu ... 13.01.06, 22:30
        www59 napisał:

        > ...zjadł dzisaij schabowego

        YES YES YES.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka