Dodaj do ulubionych

Tak UE walczy z terroryzmem

07.02.06, 16:13
Oczywiście możemy pozostać dalej podzieleni a Rosja, Chiny i teroryści się
cieszą, bo mogą nas wykańczać po kawałku.

A ramach UE minimum integracji to wspólna polityka zagraniczna.
Obserwuj wątek
    • enkelhora Re: Tak UE walczy z terroryzmem 07.02.06, 16:55
      Arabski terroryzm zagraza nam wszystkim. Konflikt kultur jest nie do
      unikniecia.Tak wychowuje sie dzieci u muzulmanow:
      www.faithfreedom.org/Gallery/suicidekid.jpg
      Potrzeba prewencji jest oczywista - wytepic fanatykow/terrostow islamskich od
      zaraz.
      Wojna-X
      • hatin Uczcie się od Izraela 07.02.06, 17:13
        Izrael to niewielkie państwo na Bliskim Wschodzie otoczone ze wszystkich stron
        krajami arabskimi, których odwieczną tradycją jest zabijanie niewiernych. Np.
        umieszczają krew świni w specjalnych pojemnikach w autobusach - skutek -
        paranoicy islamscy nie pójdą do raju po wysadzeniu się w powietrze w takim
        "świńskim" autobusie. Działa. Patentów jest więcej.
        • nonieee A gdzie... 07.02.06, 22:27
          ...to slowo, ktorego sie wszyscy boja... islam...
          Dopoki nie padnie to slowo to cale te chooje-mooje nic nie dadza, bo produkcja
          terrorystow bedzie nadal trwac.
          • indris A gdzie... 08.02.06, 13:31
            ..określenie, którego jeszcze bardziej się unika: imperializm amerykański ?
            Dopóki USA będą się chciały szarogęsić na całym świecie dopóty będzie opór.
            • xxx82xxx Przed wojną 08.02.06, 13:42
              Przed wojną Ameryka wyznawała doktrynę izolacjonizmu, i jakie były tego efekty?
              Gdyby nie USA, i jej pomocy ZSRR, możliwe, że gadałbyś teraz po niemiecku, i
              tylko po niemiecku.
              • adrem63 Re: Przed wojną 09.02.06, 21:36
                Ja to widzę inaczej.
                Gdyby nie USA i ich pomoc dla Hitlerowców przed II Wojną światową to wojny by
                nie było.
                • markmig Re: Przed wojną 11.02.06, 19:14
                  Łżesz!
            • markmig Re: A gdzie... 11.02.06, 19:13
              indris napisał:

              > ..określenie, którego jeszcze bardziej się unika: imperializm amerykański ?
              > Dopóki USA będą się chciały szarogęsić na całym świecie dopóty będzie opór.

              Sranie po ściani\e... To mradziecka propaganda o imperialiźmie amerykańskim...
              Teraz Putin chce odzyskać r5adzieckie przyczółki na Bliskim Wschozie i dlatego
              wdaje się w konszachty z islamskimi mordercami...
    • canadol Tylko mi nie aresztuj Hamasa!!!! 10.02.06, 08:01
      Boc przecie wybrani demokratycznie, a co?!
      A ze walcza z okupacja i zniewolenieniem, to tylko popierac.
      Jak kiedys Ruch Oporu w Polszce czy Francyi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka