toja3003 07.02.06, 16:13 Oczywiście możemy pozostać dalej podzieleni a Rosja, Chiny i teroryści się cieszą, bo mogą nas wykańczać po kawałku. A ramach UE minimum integracji to wspólna polityka zagraniczna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
enkelhora Re: Tak UE walczy z terroryzmem 07.02.06, 16:55 Arabski terroryzm zagraza nam wszystkim. Konflikt kultur jest nie do unikniecia.Tak wychowuje sie dzieci u muzulmanow: www.faithfreedom.org/Gallery/suicidekid.jpg Potrzeba prewencji jest oczywista - wytepic fanatykow/terrostow islamskich od zaraz. Wojna-X Odpowiedz Link Zgłoś
hatin Uczcie się od Izraela 07.02.06, 17:13 Izrael to niewielkie państwo na Bliskim Wschodzie otoczone ze wszystkich stron krajami arabskimi, których odwieczną tradycją jest zabijanie niewiernych. Np. umieszczają krew świni w specjalnych pojemnikach w autobusach - skutek - paranoicy islamscy nie pójdą do raju po wysadzeniu się w powietrze w takim "świńskim" autobusie. Działa. Patentów jest więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
nonieee A gdzie... 07.02.06, 22:27 ...to slowo, ktorego sie wszyscy boja... islam... Dopoki nie padnie to slowo to cale te chooje-mooje nic nie dadza, bo produkcja terrorystow bedzie nadal trwac. Odpowiedz Link Zgłoś
indris A gdzie... 08.02.06, 13:31 ..określenie, którego jeszcze bardziej się unika: imperializm amerykański ? Dopóki USA będą się chciały szarogęsić na całym świecie dopóty będzie opór. Odpowiedz Link Zgłoś
xxx82xxx Przed wojną 08.02.06, 13:42 Przed wojną Ameryka wyznawała doktrynę izolacjonizmu, i jakie były tego efekty? Gdyby nie USA, i jej pomocy ZSRR, możliwe, że gadałbyś teraz po niemiecku, i tylko po niemiecku. Odpowiedz Link Zgłoś
adrem63 Re: Przed wojną 09.02.06, 21:36 Ja to widzę inaczej. Gdyby nie USA i ich pomoc dla Hitlerowców przed II Wojną światową to wojny by nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
markmig Re: A gdzie... 11.02.06, 19:13 indris napisał: > ..określenie, którego jeszcze bardziej się unika: imperializm amerykański ? > Dopóki USA będą się chciały szarogęsić na całym świecie dopóty będzie opór. Sranie po ściani\e... To mradziecka propaganda o imperialiźmie amerykańskim... Teraz Putin chce odzyskać r5adzieckie przyczółki na Bliskim Wschozie i dlatego wdaje się w konszachty z islamskimi mordercami... Odpowiedz Link Zgłoś
canadol Tylko mi nie aresztuj Hamasa!!!! 10.02.06, 08:01 Boc przecie wybrani demokratycznie, a co?! A ze walcza z okupacja i zniewolenieniem, to tylko popierac. Jak kiedys Ruch Oporu w Polszce czy Francyi Odpowiedz Link Zgłoś