Dodaj do ulubionych

Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerstwa

18.02.06, 20:21
Jednym słowem - co złe, to nie my.
Obserwuj wątek
    • co.ty.powiesz A w poniedziałek GW będzie bronić Bartnik? 18.02.06, 20:36
      Trochę to dziwne, że GW teraz nie atakuje Ziobry za to, że cofnął
      nominację/delegację dla Bartnik. Bo przecież cokolwiek by pan Ziobro-Zero nie
      zrobił, "bezstronni" dziennikarze GW zaraz oprotestowują. Poczekajmy jednak do
      poniedziałku: z pewnością pojawi się ogromny artykuł, a przynajmniej wstępniak,
      mówiący o sadystycznym Ziobrze, który prześladuje prawników - w tym wypadku
      panią prokurator - tylko za to, że żyła w nieodpowiednim miejscu i czasie...
      • pndzelek Ech trzeba bylo chociaz troszke kopnac 18.02.06, 22:54
        do Mazowieckiego, zamiast usunac i milczec zawsze jakis komentarzyk
        • plmlp Należałoby stworzyć komórkę zbierajacą informacje 19.02.06, 08:54
          o takich zapomnianych zdawałoby się egzotykach.
      • sansibar A WE WTOREK GW ZNÓW ZAATAKUJE ZIOBRĘ. 19.02.06, 00:57


        co.ty.powiesz napisała:
        >Poczekajmy jednak do
        > poniedziałku: z pewnością pojawi się ogromny artykuł, a przynajmniej >wstępniak,
        >
        > mówiący o sadystycznym Ziobrze, który prześladuje prawników - w tym wypadku
        > panią prokurator - tylko za to, że żyła w nieodpowiednim miejscu i czasie...

        Dokładnie tak, zwłaszcza że była gruba kreska po której mielismy sie wyzbyć
        nienawiści i polowań na czarownice. To przecież w ramach tej kreski została
        przyjeta do pracy w prokuraturze.

        "Ziobro [...] powiedział, że Bartnik została ponownie przyjęta do pracy w
        prokuraturze w okresie rządów premiera Tadeusza Mazowieckiego. "Gruba kreska i
        brak konsekwentnej weryfikacji, doprowadziły do sytuacji, że w polskim wymiarze
        sprawiedliwości pracuje wielu prokuratorów i sędziów, zaangażowanych w ściganie
        demokratycznej opozycji" - cyt. za GW
        • bak_on PROWOKATORZY 19.02.06, 03:14
          Alez oczywiscie, ze rzad prawa i sprawiedliwosci w osobie Ziobro mial prawo na
          lapsus z pania prokurator. Ostatecznie to okragly stol z Gazeta Wyborcza i
          Michnikiem sa winni wszystkiemu. Zyciorys pani prokurator czytano wyrywkami, a
          kompetencje w rozprawianiu sie z opozycja byly najzupelniej wystarczajace.
          Okazalo sie tylko, ze nie o ta opozycje sie rozchodzilo (a moze nawet o
          ta...?). Proponuje zlozenie doniesienia w prokuraturze o szkalowanie ministra
          Ziobro. Naturalnie Gazeta Wyborcza jako prowokatorka, a Michnik jako Glowny
          Prowokator. Jak prawo i sprawiedliwosc, to do dziela.
          • antyantyliberal Prowokacja GW 19.02.06, 14:11
            Prowokacja GW - gniazda internacjonalistycznej żydo-komuny - spowodowała
            konieczność rezygnacji przez Ministra Ziobrę z wysoko kwalifikowanej,
            doświadczonej kadry wprawnej w ściganiu liberalnych żydków z KOR, tak
            niezbędnej w zainicjowanym procesie budowy IV RP. TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE !!!
        • jona12 Re: odwalcie sie od GW 19.02.06, 05:00
          czy nie widzicie że ziobro nie dokonał lustracji p. prokurator tylko dlatego
          ze może MA COS NA NIEGO.a zdrugiej strony zeby mniej wrzeszczal to wtedy
          faktycznie udalo by mu sie cos madrego przeprowadzic,w tej sytuacji całe
          srodowisko prawnicze wezmie sie za niego.to prawda mniej krzycz ,a wiecej
          zrobisz.
          • jarek.gurtowski Re: odwalcie sie od GW 19.02.06, 07:36
            A co ona, stara moze mieć na takiego młodzianka.
            Toć on za komuny jeszcze koszulę w zębach nosił.
            • rogerja Ale koszula mu na lewo zwisala!!! 19.02.06, 07:57
    • l_esio Czy ty jesteś pewien 18.02.06, 20:46
      że trafiłeś na właściwe forum i stronę www?
      Jeśli tak, to podziwiam za samozaparcie i konsekwencję z jaką przebijasz się
      przez plugawe atykuły obrzydliwe stronniczej GW..


      A wogóle to wszyscy jesteśmy masonami! Sztuka w sztukę.
      Na szczęście nasza rasa nie zginie dzięki takim jak TY
      • prawdziwy_europejczyk4 Re: Czy ty jesteś pewien 18.02.06, 21:13
        Co chciałeś powiedzieć swoim postem? Starałeś się być dowcipnym? Chyba Ci się
        nie udało.
      • sansibar Re: Czy ty jesteś pewien 19.02.06, 01:03

        Wielu rozumnych ludzi w stanie wojennym czytało Trybune Ludu co pozwalało
        zorientować się co tam słychac u komuchów, jak tam przebiegają walki frakcyjne,
        ile jeszcze ta komuna pociągnie. Tak bez związku z wątkiem, podobno akcje
        Agory lecą na łeb i szyję.
    • talking_head Re: "WYBORCZA" GRZEBIE SIĘ W ŻYCIORYSACH ??? 18.02.06, 21:07
      AJ WAJ, CZY TO TAK ŁADNIE ?
      KOLEGA NADREDAKTOR TYLKO ZANIEMÓGŁ
      A JUŻ JEGO REDAKTORZY ROBIĄ LUSTRACJĘ
      I GRZEBIĄ LUDZIOM W ŻYCIORYSACH ?
      A PRZECIEŻ MIAŁO BYĆ "POJEDNANIE I
      PRZEBACZENIE", CO NA TO DYŻURNY
      BISKUP-FELIETONISTA ?
      • jerzy.kosecki Re: "WYBORCZA" GRZEBIE SIĘ W ŻYCIORYSACH ??? 19.02.06, 11:46
        Ty byś pewnie wolał, aby gmerali w rozporkach, co !?
    • r0b0l [...] 18.02.06, 21:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • prawdziwy_europejczyk4 Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 18.02.06, 21:33
        Oto doskonały przykład bełkotu. Nie jedyny- ten co zaczął
        antysemickim "pozdrowieniem" też jest dobry.
        • neoart Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 18.02.06, 22:25
          buhahah prawdziwy????????
        • rudy_harnas Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 19.02.06, 08:42
          prawdziwy_europejczyk4 napisał: ten co zaczął
          > antysemickim "pozdrowieniem" też jest dobry.
          ---------------------------------------------
          Co ty bredzisz?Co to jest"anty semityzm"bo semitami są również
          arabowie?Poza tym czy żydowska odzywka może być dla Żydów obrażliwa?
          • aaaaaaaaaabbbbbbbbbbb Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 20.02.06, 10:19
            rudy_harnas napisał:

            > prawdziwy_europejczyk4 napisał: ten co zaczął
            > > antysemickim "pozdrowieniem" też jest dobry.
            > ---------------------------------------------
            > Co ty bredzisz?Co to jest"anty semityzm"bo semitami są również
            > arabowie?Poza tym czy żydowska odzywka może być dla Żydów obrażliwa?

            Ty bredzisz w stylu Tejkowskiego. Jesteś jego wychowankiem?
      • talking_head [...] 18.02.06, 21:42
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • jerzy.kosecki Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 19.02.06, 12:40
        Należy wszystko zamknąć ! I zgasić światło.
    • kontrowers Trzymać kurs!!! 18.02.06, 22:03
      Panie Ministrze, tak trzymać!!! Z przodu dziób, z tyłu rufa, nie inaczej.
      Pozdrawiam.
      • 666kgb Re: Trzymać kurs!!! 19.02.06, 09:35
        kontrowers napisał:

        > Panie Ministrze, tak trzymać!!! Z przodu dziób, z tyłu rufa, nie inaczej.
        > Pozdrawiam.
        To nie jest tryndy teraz!! z przodu dziub z tyłu kuper - to jest tryndy !!
        • tales1 Re: Trzymać kurs!!! 19.02.06, 13:02
          Jedyny "niewykształcony" zwolennik PO? - dziub? Puknij się w gł(u)wkę, kgb!
          Kształconyś na Łubiance?
    • komentador Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 18.02.06, 22:06
      No to teraz w końcu czas na wiceministra Kryże
    • jb777 Ziobro korzysta z okazja i znowóż kręci 18.02.06, 22:16
      Napisano - "Zwrócił uwagę, że w aktualnym stanie prawnym nie ma żadnej
      możliwości, by zmienić tę sytuację. "Jedyną drogą zmiany jest propozycja
      zawarta w projekcie nowej Konstytucji przygotowanym przez PiS, który mówi o
      ponownej weryfikacji prokuratorów i sędziów z uwagi na kwalifikacje natury
      moralnej" "

      Żeby się napić piwa nie trzeba kupować browaru. P Min potrzebuje zmienić
      konstytucje by zrobić porzadek na swoim podwórku. Nie wierzę. Taki pistolet jak
      Ziobro poradzi sobie w każdych warunkach.
      A bez ironii- to aż dziw że jeszcze nie wykorzystał tych sposobów które
      posiada. Materiały w teczkach personalnych sa bogate. trzeba chcieć. Panie
      Ministrze - bez takich tam pierdół o konstytucji. Zamiataj Pan takich jak ta
      Pani i inni np współpracownicy służb. No chyba że takie rezerwy kadrowe są
      potrzebne na jakąś ewentualność.
    • apoplaws A gdzie zwyczajowe dziekuje ? 18.02.06, 22:34
    • jgg No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KRYŻE?? 18.02.06, 22:36
      "Gruba kreska i brak konsekwentnej weryfikacji, doprowadziły do sytuacji, że w
      polskim wymiarze sprawiedliwości pracuje wielu prokuratorów i sędziów,
      zaangażowanych w ściganie demokratycznej opozycji" - oświadczył minister
      Ziobro. No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KRYŻE?????????????
      • sansibar Re: No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KR 19.02.06, 01:09

        jgg napisał:

        > "Gruba kreska i brak konsekwentnej weryfikacji, doprowadziły do sytuacji, że w
        > polskim wymiarze sprawiedliwości pracuje wielu prokuratorów i sędziów,
        > zaangażowanych w ściganie demokratycznej opozycji" - oświadczył minister
        > Ziobro. No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KRYŻE?????????????

        Jeśli raz puściłes bąka w towarzystwie nie oznacza to jeszcze, że jesteś chamem.
        Poza tym Kryże zachował się w tej sprawie dość przyzwoicie, jak na sędziego a
        tamtych czasach.
        • bak_on Przyzwoitosc 19.02.06, 03:26
          Przyznaje, ze Krzyze zachowal sie przyzwoicie. Podobnie jak przyzwoicie zachowal
          sie sie Jaruzelski. Przecie mogl tak jak Pinochet zamknac opzycje na stadionie,
          i znaczna czesc jej wymordowac. Humanista jakis, albo nieudacznik....?...ech
          nie, toz to Konrad Wallenrod pracujacy na pohybel komunie, juz wtedy marzacy o
          prawie i sprawiedliwosci.
        • jerzy.kosecki Re:sansibarowi 19.02.06, 13:46
          Poniewaz jesteś specjalistą od "bąków". To powiem Ci dowcip: Pewna babina
          spowiadała się i z napięcia ...puściła baka (tzw.cichca). Smród straszy. Ksiądz
          kręci nosem, a babina szepcze "To z ustów, proszę ksindza, to z ustów". A tak
          na marginesie, wg Ciebie ile trzeba puścić baków "w towarzystwie", aby zasłużyć
          na miano chama ?
      • marjolaine Re: No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KR 19.02.06, 14:23
        ponieważ Pan Minister za mało umie.
    • dzimdzirimdzi72 Brawo Wyborcza 18.02.06, 22:40
      za kontrolę nad władzą, gratuluję i w przyszłości mam nadzieję na równie szybkie
      wytknięcie błędów
      • elfhelm a kiedy Kryże wyleci? 19.02.06, 00:18


        • sansibar Testujemy IQ sympatyków SLD, PO i PiS 19.02.06, 01:24
          Autor: elfhelm
      • mundo.v Re: Brawo Wyborcza 19.02.06, 02:39
        Ktos napisal, ze Bartnik przyjal do pracy Mazowiecki.
        KLAMSTWO z pisuaru.
        Za Mazowiecki zweryfikowano ja na minus a przyjal Bendkowski z PSL-u za czasow
        postkomuny.
        Po co klamac???

    • viscon ciekawy ten Ziobro... 19.02.06, 02:38
      facet z taką, że tak powiem, lekkością wypowiada się o życiorysach prawników,
      którzy się nie zgadzają z jego propozycjami, a mianowanej prokurator nie raczy
      zajrzeć do metryki.

      słyszę na tym forum jęki, że gazeta jest "wybiórcza". może i jest czasami, ale
      odnoszę wrażenie, że wiedza i pamięć ministrów tego rządu jest znacznie
      bardziej wybiórcza.
      nie mówiąc o opiniach ślepo zapatrzonych w tę ekipę fanatyków kaczora, dorna i
      im podobnych.
    • mirek.zkanady Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 02:40
      Huzia na min. Ziobre za ewidentny blad. Ale jakos nie przypominam sobie
      oburzenia na jej lamach gdy Michnik poklepywal sie z Kiszczakiem, zabawial z
      Kwachem czy chlal z Urbanem. A co gorsze?
      • colombina Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 02:47
        Michnik nie jest ministrem.
        • silesius.monachijski Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 07:13
          Michnik zdaje sie byc "oberhersztem" polskiej polityki; nie musi byc -
          oficjalnie - ministrem; i tak zdaje sie pociagac za kazdy sznurek; oby to sie
          szybko skonczylo

          colombina napisała:

          > Michnik nie jest ministrem.
          >
          • silenius.monachijski Aber Ruhe, Herr Patzan... 19.02.06, 08:28
          • soulworm tylko ty wlasnorecznie musisz swoj sznurek... 19.02.06, 11:39
            pociagac, biedactwo...
          • colombina Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 14:00
            silesius.monachijski napisał:

            > Michnik zdaje sie byc "oberhersztem" polskiej polityki; nie musi byc -
            > oficjalnie - ministrem; i tak zdaje sie pociagac za kazdy sznurek; oby to sie
            > szybko skonczylo

            A ja myslalam ze to Jarek pociaga za sznurki.
            • silesius.monachijski Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 15:12
              widzisz, jak to czlowiek moze sie pomylic? a tak na serio: Ciebie wogole nie
              zainteresowal fakt, dlaczego w GW codziennie dwa artykuly na temat RM (oba
              klamliwe)? i dlaczego atakuje bezustannie caly PiS (a szczegolnie
              Kaczynskiego)? Moze ten nowy swiadek w aferze Rywina tak im stracha napedzil?
              Bo - jak to powiadaja w futbolu (Tusk sie na tym zna) "najlepsza obrona jest
              atak"

              colombina napisała:

              > silesius.monachijski napisał:
              >
              > > Michnik zdaje sie byc "oberhersztem" polskiej polityki; nie musi byc -
              > > oficjalnie - ministrem; i tak zdaje sie pociagac za kazdy sznurek; oby to
              > sie
              > > szybko skonczylo
              >
              > A ja myslalam ze to Jarek pociaga za sznurki.
              >
              • colombina Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 20:57
                Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi.
                Spijmy spokojnie Silesiusie, jestem pewna ze jesli GW pisze nieprawde w sprawie
                rydzyka to Roman ich poda do sadu o znieslawienie swietosci.

                Jesli chodzi o Ziobro, to jak biedaczek nie slyszal o Bardonowej, to nie
                powinien sie pchac na afisz.
    • emiv Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 03:02
      P. Ziobro, jestem pelen szacunku dla pana! Wierze w cala ekipe PiS, ze zmieni
      to co bylo nizmienialne do tej pory.Brawo!!!
    • neiden Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 04:13
      dlaczego prokuratura w polsce tym sie nie zainteresowala jezeli teroryzowala
      narud polski powinna byc zamknieta.
    • kaczkozerca Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 05:27
      wszystkiemu winny mazowiecki i gruba kreska i
      tak czas bedzie sobie płynał, sukcesów
      na koncie zero a porazki zepchniemy
      na okragły stół. a lata mijaja....


      ech ziobro, wlasciwie toby ci sie przydało zeby ci jakis bandziorek dobrze
      przypierdo1ił w łeb, jakimś łomem w ciemnym zauku, może by ci się
      poprzestawiało jakoś inaczej....
    • silesius.monachijski Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 07:09
      Za szybka - i poparta racjonalnymi argumentami - decyzje; tego wczesniej nie
      bylo; gratuluje zdrowego rozsadku i odwagi; i zycze powodzenia
      • zzamiedzy Re: Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 09:34
        silesius: nie pomoglo ci nic to sluchanie godzinek?
      • rafvonthorn Re: Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 10:45
        Co za frajer malowany :D.

        Każdy Polak ufający władzy, to wybryk natury godny umieszczenia w muzem. Tyle
        lat, wieków, a ten poteflon znowu zawierzył. Jak głupim trzeba być?
      • antyantyliberal Re: Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 14:14
        nie da się ukryć Ziobro jest na dobrej drodze - niedługo (mam nadzieję)
        będziemy mogli gratulować mu "szybkich - i popartych racjonalnymi argumentami"
        decyzji o nominacjach, nie tylko o odwołaniach
    • idlawx1 Do tej nominacji nie powinno dojść. 19.02.06, 07:22
      Dziwię się też, żę pani Bartnik tę nominację przyjeła. Jest to nie jedyny
      przypadek. Czyżby chęć władzy była silniejsza od instynktu samozachowawczego ?
      Wiadomo przecież, że w takich momentach życiorysy osób mianowanych są
      natychmiast skrupulatnie analizowane. I nic z życiorysu tychże osób nie ujdzie
      uwadze dziennikarzy i ludzi którzy interesują się przeszłością. Dziwię się też
      osobom którzy nominowali tę panią na tak eksponowane stanowisko. Czyżby w
      swojej naiwności mniemali, że prawda zostanie nieujawniona, albo jeszcze
      gorzej, że są nieprzygotowani merytorycznie do udzielania takich nominacji.
      Taka weryfikacja musi być przecież przed faktem samej kandydatury. A może to
      krecia robota osób, którzy chcą zaszkodzić wizerunkowi ministra sprawiedliwości.
    • antonioni1 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 07:39
      Ziobro jak każdy człowiek ma prawo się mylić. Jego reakcja jest normalna. Nie o
      wszystkim musi wiedzieć. Ja też nie wiem co dokładnie robi moja żona, gdy jej
      nie ma w domu. A poza tym. Lepiej, żeby nie wiedziała, co JA robię w domu, gdy
      jej nie ma.
    • silenius.monachijski ZIOBRO, ZNAJDZ TERAZ PARAGRAF NA JARKA I LESIA! 19.02.06, 07:47
    • rogerja To konstytucje trza zmienic aby "lustrowac"? 19.02.06, 07:55
      Ale im konstytucja przeszkadza.
      A do tej pory co bylo?
      minister Ziobro chyba ledwie zaliczyl swoje studia, bo czesto bredzi bez sensu.
    • zimowa1 Liczę na Pana Panie Ministrze Zbigniewie 19.02.06, 08:00
      Mam za sobą doświadczenia z sądu - prokuratur i prawników, (którzy wybierają
      jedynie tam gdzie dużo dają - wręcz nie kryją się z tym - mam to wszystko
      udokumentowane w dokumentach i niebawem zapoznam Pana z tym). To co dzieje się
      w prawie - to kryminał w kryminale - to trzeba przeżyć aby uwierzyć.
      Liczę na Pana Ministrze, że położy Pan kres tym procedurom ciągu dalszego
      byłego klubiku belwederskiego. Wiem i zdaję sobie sprawę z problemów jakie
      mafia w polskim prawie robi Panu w końcu chodzi im nie tylko o czerpanie
      zysków, układów klanu ale pokazania swojej władzy dlatego "ten klan" stać na
      wszystko.
      • zzamiedzy Re: Liczę na Pana Panie Ministrze Zbigniewie 19.02.06, 09:57
        Tak, tak. Sam widzialem jak te materialy kompletowales jak siedzielismy na
        obserwacji w psychiatryku.
    • dinozaur.57 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 09:23
      Brać takich za mordę i pozbawiać jakichkolwiek awansów !!!!!
      • piotr7777 Re: gruba kreska nie oznaczała amnestii 19.02.06, 09:37
        ...dla komunizmu.
        Trzeba być bardzo głupim aby tak twierdzić.
    • maureen2 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 09:58
      min.Ziobro niczego nie zmieni i niczego nie oczyści,ponieważ nie ma do tego gło
      wy,ani chęci.Jest natomiast chęć do spektakli i autopromocji.
    • jerzy.kosecki Re: Panie ministrze Ziobro, popieram 19.02.06, 10:26
      Pana działania zmierząjące do oczyszczenia wymiaru sprawiedliwości z korupcji i
      osob niegodnych pełnienia funkcji w tym, bardzo ważnym ze względów
      społecznych, resorcie. Życzę uporu. Muszę dodać, że ubolewam iż gardzę pańską
      formacją polityczną.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka