rezydent.klamczynski 18.02.06, 20:21 Jednym słowem - co złe, to nie my. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
co.ty.powiesz A w poniedziałek GW będzie bronić Bartnik? 18.02.06, 20:36 Trochę to dziwne, że GW teraz nie atakuje Ziobry za to, że cofnął nominację/delegację dla Bartnik. Bo przecież cokolwiek by pan Ziobro-Zero nie zrobił, "bezstronni" dziennikarze GW zaraz oprotestowują. Poczekajmy jednak do poniedziałku: z pewnością pojawi się ogromny artykuł, a przynajmniej wstępniak, mówiący o sadystycznym Ziobrze, który prześladuje prawników - w tym wypadku panią prokurator - tylko za to, że żyła w nieodpowiednim miejscu i czasie... Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek Ech trzeba bylo chociaz troszke kopnac 18.02.06, 22:54 do Mazowieckiego, zamiast usunac i milczec zawsze jakis komentarzyk Odpowiedz Link Zgłoś
plmlp Należałoby stworzyć komórkę zbierajacą informacje 19.02.06, 08:54 o takich zapomnianych zdawałoby się egzotykach. Odpowiedz Link Zgłoś
sansibar A WE WTOREK GW ZNÓW ZAATAKUJE ZIOBRĘ. 19.02.06, 00:57 co.ty.powiesz napisała: >Poczekajmy jednak do > poniedziałku: z pewnością pojawi się ogromny artykuł, a przynajmniej >wstępniak, > > mówiący o sadystycznym Ziobrze, który prześladuje prawników - w tym wypadku > panią prokurator - tylko za to, że żyła w nieodpowiednim miejscu i czasie... Dokładnie tak, zwłaszcza że była gruba kreska po której mielismy sie wyzbyć nienawiści i polowań na czarownice. To przecież w ramach tej kreski została przyjeta do pracy w prokuraturze. "Ziobro [...] powiedział, że Bartnik została ponownie przyjęta do pracy w prokuraturze w okresie rządów premiera Tadeusza Mazowieckiego. "Gruba kreska i brak konsekwentnej weryfikacji, doprowadziły do sytuacji, że w polskim wymiarze sprawiedliwości pracuje wielu prokuratorów i sędziów, zaangażowanych w ściganie demokratycznej opozycji" - cyt. za GW Odpowiedz Link Zgłoś
bak_on PROWOKATORZY 19.02.06, 03:14 Alez oczywiscie, ze rzad prawa i sprawiedliwosci w osobie Ziobro mial prawo na lapsus z pania prokurator. Ostatecznie to okragly stol z Gazeta Wyborcza i Michnikiem sa winni wszystkiemu. Zyciorys pani prokurator czytano wyrywkami, a kompetencje w rozprawianiu sie z opozycja byly najzupelniej wystarczajace. Okazalo sie tylko, ze nie o ta opozycje sie rozchodzilo (a moze nawet o ta...?). Proponuje zlozenie doniesienia w prokuraturze o szkalowanie ministra Ziobro. Naturalnie Gazeta Wyborcza jako prowokatorka, a Michnik jako Glowny Prowokator. Jak prawo i sprawiedliwosc, to do dziela. Odpowiedz Link Zgłoś
antyantyliberal Prowokacja GW 19.02.06, 14:11 Prowokacja GW - gniazda internacjonalistycznej żydo-komuny - spowodowała konieczność rezygnacji przez Ministra Ziobrę z wysoko kwalifikowanej, doświadczonej kadry wprawnej w ściganiu liberalnych żydków z KOR, tak niezbędnej w zainicjowanym procesie budowy IV RP. TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jona12 Re: odwalcie sie od GW 19.02.06, 05:00 czy nie widzicie że ziobro nie dokonał lustracji p. prokurator tylko dlatego ze może MA COS NA NIEGO.a zdrugiej strony zeby mniej wrzeszczal to wtedy faktycznie udalo by mu sie cos madrego przeprowadzic,w tej sytuacji całe srodowisko prawnicze wezmie sie za niego.to prawda mniej krzycz ,a wiecej zrobisz. Odpowiedz Link Zgłoś
jarek.gurtowski Re: odwalcie sie od GW 19.02.06, 07:36 A co ona, stara moze mieć na takiego młodzianka. Toć on za komuny jeszcze koszulę w zębach nosił. Odpowiedz Link Zgłoś
l_esio Czy ty jesteś pewien 18.02.06, 20:46 że trafiłeś na właściwe forum i stronę www? Jeśli tak, to podziwiam za samozaparcie i konsekwencję z jaką przebijasz się przez plugawe atykuły obrzydliwe stronniczej GW.. A wogóle to wszyscy jesteśmy masonami! Sztuka w sztukę. Na szczęście nasza rasa nie zginie dzięki takim jak TY Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_europejczyk4 Re: Czy ty jesteś pewien 18.02.06, 21:13 Co chciałeś powiedzieć swoim postem? Starałeś się być dowcipnym? Chyba Ci się nie udało. Odpowiedz Link Zgłoś
sansibar Re: Czy ty jesteś pewien 19.02.06, 01:03 Wielu rozumnych ludzi w stanie wojennym czytało Trybune Ludu co pozwalało zorientować się co tam słychac u komuchów, jak tam przebiegają walki frakcyjne, ile jeszcze ta komuna pociągnie. Tak bez związku z wątkiem, podobno akcje Agory lecą na łeb i szyję. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Re: "WYBORCZA" GRZEBIE SIĘ W ŻYCIORYSACH ??? 18.02.06, 21:07 AJ WAJ, CZY TO TAK ŁADNIE ? KOLEGA NADREDAKTOR TYLKO ZANIEMÓGŁ A JUŻ JEGO REDAKTORZY ROBIĄ LUSTRACJĘ I GRZEBIĄ LUDZIOM W ŻYCIORYSACH ? A PRZECIEŻ MIAŁO BYĆ "POJEDNANIE I PRZEBACZENIE", CO NA TO DYŻURNY BISKUP-FELIETONISTA ? Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re: "WYBORCZA" GRZEBIE SIĘ W ŻYCIORYSACH ??? 19.02.06, 11:46 Ty byś pewnie wolał, aby gmerali w rozporkach, co !? Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l [...] 18.02.06, 21:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_europejczyk4 Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 18.02.06, 21:33 Oto doskonały przykład bełkotu. Nie jedyny- ten co zaczął antysemickim "pozdrowieniem" też jest dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
neoart Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 18.02.06, 22:25 buhahah prawdziwy???????? Odpowiedz Link Zgłoś
rudy_harnas Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 19.02.06, 08:42 prawdziwy_europejczyk4 napisał: ten co zaczął > antysemickim "pozdrowieniem" też jest dobry. --------------------------------------------- Co ty bredzisz?Co to jest"anty semityzm"bo semitami są również arabowie?Poza tym czy żydowska odzywka może być dla Żydów obrażliwa? Odpowiedz Link Zgłoś
aaaaaaaaaabbbbbbbbbbb Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 20.02.06, 10:19 rudy_harnas napisał: > prawdziwy_europejczyk4 napisał: ten co zaczął > > antysemickim "pozdrowieniem" też jest dobry. > --------------------------------------------- > Co ty bredzisz?Co to jest"anty semityzm"bo semitami są również > arabowie?Poza tym czy żydowska odzywka może być dla Żydów obrażliwa? Ty bredzisz w stylu Tejkowskiego. Jesteś jego wychowankiem? Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head [...] 18.02.06, 21:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re: należy zamknąć wszystkie lewackie gazety 19.02.06, 12:40 Należy wszystko zamknąć ! I zgasić światło. Odpowiedz Link Zgłoś
kontrowers Trzymać kurs!!! 18.02.06, 22:03 Panie Ministrze, tak trzymać!!! Z przodu dziób, z tyłu rufa, nie inaczej. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb Re: Trzymać kurs!!! 19.02.06, 09:35 kontrowers napisał: > Panie Ministrze, tak trzymać!!! Z przodu dziób, z tyłu rufa, nie inaczej. > Pozdrawiam. To nie jest tryndy teraz!! z przodu dziub z tyłu kuper - to jest tryndy !! Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Trzymać kurs!!! 19.02.06, 13:02 Jedyny "niewykształcony" zwolennik PO? - dziub? Puknij się w gł(u)wkę, kgb! Kształconyś na Łubiance? Odpowiedz Link Zgłoś
komentador Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 18.02.06, 22:06 No to teraz w końcu czas na wiceministra Kryże Odpowiedz Link Zgłoś
jb777 Ziobro korzysta z okazja i znowóż kręci 18.02.06, 22:16 Napisano - "Zwrócił uwagę, że w aktualnym stanie prawnym nie ma żadnej możliwości, by zmienić tę sytuację. "Jedyną drogą zmiany jest propozycja zawarta w projekcie nowej Konstytucji przygotowanym przez PiS, który mówi o ponownej weryfikacji prokuratorów i sędziów z uwagi na kwalifikacje natury moralnej" " Żeby się napić piwa nie trzeba kupować browaru. P Min potrzebuje zmienić konstytucje by zrobić porzadek na swoim podwórku. Nie wierzę. Taki pistolet jak Ziobro poradzi sobie w każdych warunkach. A bez ironii- to aż dziw że jeszcze nie wykorzystał tych sposobów które posiada. Materiały w teczkach personalnych sa bogate. trzeba chcieć. Panie Ministrze - bez takich tam pierdół o konstytucji. Zamiataj Pan takich jak ta Pani i inni np współpracownicy służb. No chyba że takie rezerwy kadrowe są potrzebne na jakąś ewentualność. Odpowiedz Link Zgłoś
jgg No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KRYŻE?? 18.02.06, 22:36 "Gruba kreska i brak konsekwentnej weryfikacji, doprowadziły do sytuacji, że w polskim wymiarze sprawiedliwości pracuje wielu prokuratorów i sędziów, zaangażowanych w ściganie demokratycznej opozycji" - oświadczył minister Ziobro. No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KRYŻE????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
sansibar Re: No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KR 19.02.06, 01:09 jgg napisał: > "Gruba kreska i brak konsekwentnej weryfikacji, doprowadziły do sytuacji, że w > polskim wymiarze sprawiedliwości pracuje wielu prokuratorów i sędziów, > zaangażowanych w ściganie demokratycznej opozycji" - oświadczył minister > Ziobro. No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KRYŻE????????????? Jeśli raz puściłes bąka w towarzystwie nie oznacza to jeszcze, że jesteś chamem. Poza tym Kryże zachował się w tej sprawie dość przyzwoicie, jak na sędziego a tamtych czasach. Odpowiedz Link Zgłoś
bak_on Przyzwoitosc 19.02.06, 03:26 Przyznaje, ze Krzyze zachowal sie przyzwoicie. Podobnie jak przyzwoicie zachowal sie sie Jaruzelski. Przecie mogl tak jak Pinochet zamknac opzycje na stadionie, i znaczna czesc jej wymordowac. Humanista jakis, albo nieudacznik....?...ech nie, toz to Konrad Wallenrod pracujacy na pohybel komunie, juz wtedy marzacy o prawie i sprawiedliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re:sansibarowi 19.02.06, 13:46 Poniewaz jesteś specjalistą od "bąków". To powiem Ci dowcip: Pewna babina spowiadała się i z napięcia ...puściła baka (tzw.cichca). Smród straszy. Ksiądz kręci nosem, a babina szepcze "To z ustów, proszę ksindza, to z ustów". A tak na marginesie, wg Ciebie ile trzeba puścić baków "w towarzystwie", aby zasłużyć na miano chama ? Odpowiedz Link Zgłoś
marjolaine Re: No to dlaczego jeszcze vice-ministrem jest KR 19.02.06, 14:23 ponieważ Pan Minister za mało umie. Odpowiedz Link Zgłoś
dzimdzirimdzi72 Brawo Wyborcza 18.02.06, 22:40 za kontrolę nad władzą, gratuluję i w przyszłości mam nadzieję na równie szybkie wytknięcie błędów Odpowiedz Link Zgłoś
mundo.v Re: Brawo Wyborcza 19.02.06, 02:39 Ktos napisal, ze Bartnik przyjal do pracy Mazowiecki. KLAMSTWO z pisuaru. Za Mazowiecki zweryfikowano ja na minus a przyjal Bendkowski z PSL-u za czasow postkomuny. Po co klamac??? Odpowiedz Link Zgłoś
viscon ciekawy ten Ziobro... 19.02.06, 02:38 facet z taką, że tak powiem, lekkością wypowiada się o życiorysach prawników, którzy się nie zgadzają z jego propozycjami, a mianowanej prokurator nie raczy zajrzeć do metryki. słyszę na tym forum jęki, że gazeta jest "wybiórcza". może i jest czasami, ale odnoszę wrażenie, że wiedza i pamięć ministrów tego rządu jest znacznie bardziej wybiórcza. nie mówiąc o opiniach ślepo zapatrzonych w tę ekipę fanatyków kaczora, dorna i im podobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
mirek.zkanady Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 02:40 Huzia na min. Ziobre za ewidentny blad. Ale jakos nie przypominam sobie oburzenia na jej lamach gdy Michnik poklepywal sie z Kiszczakiem, zabawial z Kwachem czy chlal z Urbanem. A co gorsze? Odpowiedz Link Zgłoś
colombina Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 02:47 Michnik nie jest ministrem. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 07:13 Michnik zdaje sie byc "oberhersztem" polskiej polityki; nie musi byc - oficjalnie - ministrem; i tak zdaje sie pociagac za kazdy sznurek; oby to sie szybko skonczylo colombina napisała: > Michnik nie jest ministrem. > Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm tylko ty wlasnorecznie musisz swoj sznurek... 19.02.06, 11:39 pociagac, biedactwo... Odpowiedz Link Zgłoś
colombina Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 14:00 silesius.monachijski napisał: > Michnik zdaje sie byc "oberhersztem" polskiej polityki; nie musi byc - > oficjalnie - ministrem; i tak zdaje sie pociagac za kazdy sznurek; oby to sie > szybko skonczylo A ja myslalam ze to Jarek pociaga za sznurki. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 15:12 widzisz, jak to czlowiek moze sie pomylic? a tak na serio: Ciebie wogole nie zainteresowal fakt, dlaczego w GW codziennie dwa artykuly na temat RM (oba klamliwe)? i dlaczego atakuje bezustannie caly PiS (a szczegolnie Kaczynskiego)? Moze ten nowy swiadek w aferze Rywina tak im stracha napedzil? Bo - jak to powiadaja w futbolu (Tusk sie na tym zna) "najlepsza obrona jest atak" colombina napisała: > silesius.monachijski napisał: > > > Michnik zdaje sie byc "oberhersztem" polskiej polityki; nie musi byc - > > oficjalnie - ministrem; i tak zdaje sie pociagac za kazdy sznurek; oby to > sie > > szybko skonczylo > > A ja myslalam ze to Jarek pociaga za sznurki. > Odpowiedz Link Zgłoś
colombina Re: Hipokryzja Gazety Wybiorczej 19.02.06, 20:57 Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. Spijmy spokojnie Silesiusie, jestem pewna ze jesli GW pisze nieprawde w sprawie rydzyka to Roman ich poda do sadu o znieslawienie swietosci. Jesli chodzi o Ziobro, to jak biedaczek nie slyszal o Bardonowej, to nie powinien sie pchac na afisz. Odpowiedz Link Zgłoś
emiv Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 03:02 P. Ziobro, jestem pelen szacunku dla pana! Wierze w cala ekipe PiS, ze zmieni to co bylo nizmienialne do tej pory.Brawo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 04:13 dlaczego prokuratura w polsce tym sie nie zainteresowala jezeli teroryzowala narud polski powinna byc zamknieta. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczkozerca Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 05:27 wszystkiemu winny mazowiecki i gruba kreska i tak czas bedzie sobie płynał, sukcesów na koncie zero a porazki zepchniemy na okragły stół. a lata mijaja.... ech ziobro, wlasciwie toby ci sie przydało zeby ci jakis bandziorek dobrze przypierdo1ił w łeb, jakimś łomem w ciemnym zauku, może by ci się poprzestawiało jakoś inaczej.... Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 07:09 Za szybka - i poparta racjonalnymi argumentami - decyzje; tego wczesniej nie bylo; gratuluje zdrowego rozsadku i odwagi; i zycze powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
zzamiedzy Re: Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 09:34 silesius: nie pomoglo ci nic to sluchanie godzinek? Odpowiedz Link Zgłoś
rafvonthorn Re: Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 10:45 Co za frajer malowany :D. Każdy Polak ufający władzy, to wybryk natury godny umieszczenia w muzem. Tyle lat, wieków, a ten poteflon znowu zawierzył. Jak głupim trzeba być? Odpowiedz Link Zgłoś
antyantyliberal Re: Dziekuje Panie ministrze Ziobro 19.02.06, 14:14 nie da się ukryć Ziobro jest na dobrej drodze - niedługo (mam nadzieję) będziemy mogli gratulować mu "szybkich - i popartych racjonalnymi argumentami" decyzji o nominacjach, nie tylko o odwołaniach Odpowiedz Link Zgłoś
idlawx1 Do tej nominacji nie powinno dojść. 19.02.06, 07:22 Dziwię się też, żę pani Bartnik tę nominację przyjeła. Jest to nie jedyny przypadek. Czyżby chęć władzy była silniejsza od instynktu samozachowawczego ? Wiadomo przecież, że w takich momentach życiorysy osób mianowanych są natychmiast skrupulatnie analizowane. I nic z życiorysu tychże osób nie ujdzie uwadze dziennikarzy i ludzi którzy interesują się przeszłością. Dziwię się też osobom którzy nominowali tę panią na tak eksponowane stanowisko. Czyżby w swojej naiwności mniemali, że prawda zostanie nieujawniona, albo jeszcze gorzej, że są nieprzygotowani merytorycznie do udzielania takich nominacji. Taka weryfikacja musi być przecież przed faktem samej kandydatury. A może to krecia robota osób, którzy chcą zaszkodzić wizerunkowi ministra sprawiedliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
antonioni1 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 07:39 Ziobro jak każdy człowiek ma prawo się mylić. Jego reakcja jest normalna. Nie o wszystkim musi wiedzieć. Ja też nie wiem co dokładnie robi moja żona, gdy jej nie ma w domu. A poza tym. Lepiej, żeby nie wiedziała, co JA robię w domu, gdy jej nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
silenius.monachijski ZIOBRO, ZNAJDZ TERAZ PARAGRAF NA JARKA I LESIA! 19.02.06, 07:47 Odpowiedz Link Zgłoś
rogerja To konstytucje trza zmienic aby "lustrowac"? 19.02.06, 07:55 Ale im konstytucja przeszkadza. A do tej pory co bylo? minister Ziobro chyba ledwie zaliczyl swoje studia, bo czesto bredzi bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
zimowa1 Liczę na Pana Panie Ministrze Zbigniewie 19.02.06, 08:00 Mam za sobą doświadczenia z sądu - prokuratur i prawników, (którzy wybierają jedynie tam gdzie dużo dają - wręcz nie kryją się z tym - mam to wszystko udokumentowane w dokumentach i niebawem zapoznam Pana z tym). To co dzieje się w prawie - to kryminał w kryminale - to trzeba przeżyć aby uwierzyć. Liczę na Pana Ministrze, że położy Pan kres tym procedurom ciągu dalszego byłego klubiku belwederskiego. Wiem i zdaję sobie sprawę z problemów jakie mafia w polskim prawie robi Panu w końcu chodzi im nie tylko o czerpanie zysków, układów klanu ale pokazania swojej władzy dlatego "ten klan" stać na wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
zzamiedzy Re: Liczę na Pana Panie Ministrze Zbigniewie 19.02.06, 09:57 Tak, tak. Sam widzialem jak te materialy kompletowales jak siedzielismy na obserwacji w psychiatryku. Odpowiedz Link Zgłoś
dinozaur.57 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 09:23 Brać takich za mordę i pozbawiać jakichkolwiek awansów !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: gruba kreska nie oznaczała amnestii 19.02.06, 09:37 ...dla komunizmu. Trzeba być bardzo głupim aby tak twierdzić. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 09:58 min.Ziobro niczego nie zmieni i niczego nie oczyści,ponieważ nie ma do tego gło wy,ani chęci.Jest natomiast chęć do spektakli i autopromocji. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re: Panie ministrze Ziobro, popieram 19.02.06, 10:26 Pana działania zmierząjące do oczyszczenia wymiaru sprawiedliwości z korupcji i osob niegodnych pełnienia funkcji w tym, bardzo ważnym ze względów społecznych, resorcie. Życzę uporu. Muszę dodać, że ubolewam iż gardzę pańską formacją polityczną. Odpowiedz Link Zgłoś