danwar1 Re: REM oburzona językiem felietonisty Radia Mary 01.04.06, 19:18 ta codzienna nagonka na Radio Maryja jest już zwyczajnie nudna. Odpowiedz Link Zgłoś
a.ba Dlaczego o Żydach nie można mówić źle? są tylko 01.04.06, 19:19 dobrzy Żydzi? Dlaczego nierówno traktuje się obywateli o różnym pochodzeniu? To przecież niezgodne z konstytucją. Gminy Żydowskie otrzymują nieruchomości w miastach gdzie nie ma ani jednego Żyda. Polacy zaś nie otrzymują zwrotu nieruchomości zabranych w czasach komunistycznych. Zachód sprzedał Polskę Stalinowi, część Żydów uciekła na zachód, do USA. Teraz po obaleniu komunizmu - każą tym ludziom, którzy tu mieszkali zapłacić tym, którym się dobrze żyło na zachodzie. Brawo hipokryci made in USA. Odpowiedz Link Zgłoś
tonieja10 Swiatowe zydostwo okradlo Polske po 1989. 01.04.06, 19:26 To my zadajmy ukradzonego nam przez Zydow mienia. Pozywajmy przed trybunaly zydowskie mafie i olewajmy je. Odpowiedz Link Zgłoś
rom48 Mazs duzo kont na Gazecie co forum masz innego 01.04.06, 22:20 nicka. i zawsze tylko inwektywy, obelgi, i klamswa nic konkretnego> Pomysl co Bog mysli o tobie. Modl sie o zdrowie bo o rozum chyba juz pozno Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Dlaczego o Żydach nie można mówić źle? są tyl 01.04.06, 20:03 gdzies ty sie uchowal ?? w polsce wystarczy ze pleban laskawym okiem spojrzy na jakis teren i jego miejscy pretorianie mimo milionowego zadluzenia !! oddaja mu co chce za symboliczna zlotowke!! a to ze niema tam zydow to nie znaczy ze cos kiedys do zydow nie nalezalo !! i niezapomni ze to KATOLIK adolf hitler ich wybijal ot tak jak ty np dlubiesz w nosie!! Odpowiedz Link Zgłoś
a.ba Re: Dlaczego o Żydach nie można mówić źle? są tyl 01.04.06, 22:19 Oj śmieszny antyklerykale: 1) Nie popieram pazerności kleru - ale jak sam napisałeś to miejscowi ciecie bez krzyku im oddają tłuste kawałki 2) Jeśli idąc Twoim rozumowaniem Ja jako katolik odpowiadam za czyny Hitlera to każdy Żyd odpowiada za zabójstwo Jezusa... Większość ocalałych Żydów wyjechała/uciekła z Polski więc niech szuka szczęścia w nowej ojczyźnie a nie mści się na starej. Odpowiedz Link Zgłoś
piezo1 Re: Dlaczego o Żydach nie można mówić źle? są tyl 01.04.06, 22:23 "Ja jako katolik " "każdy Żyd odpowiada" Oj, złociutki... Spójrz na to z ateistycznego punktu widzenia: gdyby nie religie katolicka i żydowska to ilu ludzkich cierpień w historii można by uniknąć?! Tylko to chciał Ci uzmysłowić ten 'antyklerykał'. Tylko to, jak sądzę. Nie wchoxmy w atek religijny - to nie takie forum. Odpowiedz Link Zgłoś
fryderyk-kleryk Re: Dlaczego o Żydach nie można mówić źle? są tyl 01.04.06, 23:06 przeciez tu polowa ludzi jak nie wiecej wyraza sie zle o zydach, a i radiu maria jak dotad tez tego nikt nie zabronil wiec o co ci chodzi?. mozna mowic zle o zydach, mozna i o niemcach, ukraincach, rumunach - Prawdziwi Polacy to homofoby! Odpowiedz Link Zgłoś
zhureck Felieton Michalkiewicza do odsłuchania. 01.04.06, 19:20 www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=1652 Odpowiedz Link Zgłoś
bilala Re: Felieton Michalkiewicza do odsłuchania. 01.04.06, 19:27 Czy rzeczywiście REM ośmieliła się skrytykować Radio Maryja? To chyba prima aprilis! Odpowiedz Link Zgłoś
zhureck Sprawa Singera - notka Reutersa, 1996. 01.04.06, 19:23 "Reuters Agency Buenos Aires, Argentina on Fri, 19 April 1996 (14:50:17 PDT) on The World Jewish Congress. Israel Singer, General Secretary of the World Jewish Congress stated that "More than three million Jews died in Poland and the Polish people are not going to be the heirs of the Polish Jews. We are never going to allow this. (...) They're gonna hear from us until Poland freezes over again. If Poland does not satisfy Jewish claims it will be "publicly attacked and humiliated" in the international forum." Odpowiedz Link Zgłoś
zhureck Prof. N. Finkelstein "Przedsiębiorstwo Holokaust" 01.04.06, 19:28 ...i próby cenzury, jak widać nie ostatnie. www.geocities.com/jedwabne/uzurpatorzy.htm www.naszawitryna.pl/jedwabne_735.html liberator.lbl.pl/l/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1676 Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: Sprawa Singera - notka Reutersa, 1996. 01.04.06, 21:36 Faktycznie niezłe. Tylko, że nic z tego nie wynika. Żydowski ekstremista gadał pierdoły dziesięć lat temu w Argentynie, i jakoś od tego gadania Polska nie została "upokorzona na arenie międzynarodowej". Odpowiedz Link Zgłoś
zhureck Re: Sprawa Singera - notka Reutersa, 1996. 01.04.06, 21:49 To nie jakiś tam "żydowski ekstremista" tylko szef największej na świecie organizacji żydowskiej, który zresztą w egzekutywie WJC zasiada do dziś. > jakoś od tego gadania Polska nie zos > tała "upokorzona na arenie międzynarodowej". Casus Jedwabnego, "polish concentration camps" w żydowskich (także pod względem kapitałowym) mediach, notoryczne zakłamywanie historii itp. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: REM oburzona językiem felietonisty Radia Mary 01.04.06, 19:26 A ja jeszcze nie wiem, co PiS sądzi o Radzie Etyki Mediów i dlaczego należy ją natychmiast zlikwidować. Ale pewnie niedługo się dowiem. DOWIEM? Odpowiedz Link Zgłoś
apoplaws Kruk krukowi oka nie wykole! 01.04.06, 19:27 Zreszta, nie uwazam, by nalezalo robic z tego afere. Pan Michalkiewiecz i cala masa innych wyrazala podobne opinie od dawna. Pojawia sie spora ilosc ksiazek, ktore w podobny sposob kwestie traktuja. Znam ludzi w ten sposob myslacych - kloce sie z nimi, ale nie odmawiam im prawa glosu. Ja osobiscie uwazam to za czesc - fakt ze brutalnej i czesto podnoszacej cisnienie - debaty publicznej. Wolnosc slowa to wolnosc slowa. Opinie przedstawione przez pana Michalkiewicza mi sie nie podobaja. Ale imho nie przekroczyl prawa i zasad demokratycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora tekst zywcem wziety z plenum M88 01.04.06, 19:40 rydziki pobieraja nauki u niemieckich bojowek faszystowskich ? Powinien jeszcze dodac ze te kilka mln polakow wymordowanych przez niemcow , to byla koniecznosc dziejowa . Odpowiedz Link Zgłoś
koniecdemokracji Re: REM oburzona językiem felietonisty Radia Mary 01.04.06, 19:43 Żeby nie było że nie reagujemy przecież pogroziliśmy palcem Odpowiedz Link Zgłoś
trzeci_blizniak no nie, co za bezczelność wobec świętego radia? 01.04.06, 19:44 to już sobie pożydzić swobodnie nie można w radiu, gdzie premier i prezes muszą w kolejce czekać na mikrofon? Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod a co oni za spadkobiercy ten kongres, to tak jakby 01.04.06, 19:44 Polonia domagala sie odszkodowania od RFN, kompletna bzdura Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: a co oni za spadkobiercy ten kongres, to tak 01.04.06, 22:25 W tym felietonie Michalkiewicz powiedział, że roszczenia są bezprawne bo (coś tam). No to skoro są bezprawne to w czym problem? Odpowiedz Link Zgłoś
ssadam Re: REM oburzona językiem felietonisty Radia Mary 01.04.06, 19:46 Ten Pan ma racje. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 radiomaryja zawsze ma faszystowskie poglądy 01.04.06, 19:51 tak wię to nic dziwnego Odpowiedz Link Zgłoś
meldran T o ściema 01.04.06, 19:52 To primaaprilisowy żart, nie wierzycie chyba że REM ośmieliłaby się skrytykować jedyne"wolne media"w tym kraju.Przecież posłowie PiS z prezydentem na czele okrzyknęliby to straszliwym zamachem na wolnośc słowa, a pewnie subtelnie zasugerowaliby również, że coś tam w tym prawdy musi być. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: T o ściema 01.04.06, 19:54 no chyba ze oglosili to zanim popelnili zbiorowe samobojstwo !! Odpowiedz Link Zgłoś
axermann Michalkiewicz powiedział prawdę 01.04.06, 19:54 Współczesnie żydzi maja w nosie ofiary holokaustu, żydkom-kombinatorom chodzi wyłącznie o kase, najpierw była to kasa niemców-do czasu póki ich nie wydoili, teraz czepiaja sie nas. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Michalkiewicz powiedział prawdę 01.04.06, 19:58 i tu wychodzi typowa katolicka ignorancja ,zydzi w przeciwienstwie do polakow sa mocno ze soba zwiazani religia ,tradycja i tym ze katolicy mordowali ich od 17 wiekow czyli od czasu powstania kosciolu katolickiego!!! zyd zyda nie utopi w lyzce wody jak polak polaka Odpowiedz Link Zgłoś
jacek_makler Re: Michalkiewicz powiedział prawdę 01.04.06, 22:31 A co to ma do rzeczy? Odpowiedz Link Zgłoś
bojownik_syjamski REM - Rapid Eye Movement 01.04.06, 19:57 Najglebsza faza snu. I wlasnie tak sie zachowuje Rada Etyki. Wiecznie sni. Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio Re: REM oburzona językiem felietonisty Radia Mary 01.04.06, 20:00 > żądania środowisk Żydowskich Nie mam nic przeciwko Zydom, a szczególnie peiknym Zydówkom, ale do fachowców od ortografii: jak to jest z ta duza litera ? Tu chyba blad ? Odpowiedz Link Zgłoś
kabu12 Re: REM oburzona językiem felietonisty Radia Mary 01.04.06, 20:04 Brawo Panie Michalkiewicz ! W stu % ma Pan rację .Tym "jewrejom" w Polsce za dużo się pozwala , dba się o ich sprawy zaniedbując codzienne kłopoty Polaków .Nawet szybciej się ściga jakieś wyimaginowane morderstwa na tych "mośkach" nie bacząc na to co się dzieje w Polsce !.HAŃBA !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 O Żydach jak o zmarłych - dobrze albo wcale 01.04.06, 20:05 O Żydach jak o zmarłych - dobrze albo wcale. Święte krowy. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa20.01 Re: REM oburzona językiem felietonisty Radia Mary 01.04.06, 20:06 Myślę że to dowcip primaaprilisowy. NIe wierzę w obiektywizm tej instytucji............................ Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Niech Żydzi podadzą Michalkiewicza do sądu! 01.04.06, 20:09 Niech Żydzi albo REM podadzą Michalkiewicza do sądu zamiast wydawać jakieś głupawe odświadczenia. Pozwijcie Michalkiewicza, a nie ciągacie po sądach Leszka Bubla za to, że napisał w swojej gazecie, której nikt nie czyta, cyt.: "pejsaty paplament". Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: Niech Żydzi podadzą Michalkiewicza do sądu! 01.04.06, 20:50 Tak apropos to.. zastanawia mnie za czyje pieniądze utrzymuja się te gazetki pana Bubla których nikt nie kupuje...a pana Bubla stać na kosztowne kampanie prezydenckie...z wynikiem 0,01% A takie gazetki w Polsce być muszą.. Bo Bolo Tejkower dał ciała... Ciekaw jestem jaki rzeczywisty nakład...łatwo byłoby wyliczyć jak funkcjonuje ten superbiznes... .. Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: Niech Żydzi podadzą Michalkiewicza do sądu! 01.04.06, 21:44 Bubel w kampaniach wykorzystywał tylko to, co za darmo - czyli czas antenowy. Jego spoty zawsze wyglądały, jakby były kręcone przez szwagra VHS-em, więc dużo na nie nie wydał. Zresztą nie zawierały nic, poza reklamą tejże właśnie szmatławej gazetki. A co do samej gazety Bubla - to zawsze znajdzie się kilkanaście setek imbecyli, którzy takie coś kupią. Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: Niech Żydzi podadzą Michalkiewicza do sądu! 01.04.06, 22:02 Te"kilkanaście setek"psycholi to koronny przykład polskiego antysemitnictwa.... wyssanego z mlekiem matki w 40-sto milionowym narodzie.. A ten naród głupi co zechce to kupi...sondaże ma w dupi... Ciemnogród..rydzykland..kaczorlandia...kryminał..aj waj...GIEWAŁT... Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: t-800 , właśnie.. podaj! 01.04.06, 21:58 Ja jestem za wolnością słowa i za wolnością mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz_ja Slyszalem to ,a byla to napaść na srodowiska 01.04.06, 20:12 Zydowskie ,a GW zostala nazwana 5-tą kolumną w Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Slyszalem to ,a byla to napaść na srodowiska 01.04.06, 20:14 Pan red. Michnik powinien złożyć kolejny pozew. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz_ja Ja zloże pozew przeciw ksenofobom i 01.04.06, 20:17 antysemitom w Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re: wywiadu nie słuchałem, felietonu nie 01.04.06, 20:35 czytałem, ale chodzi o to, że Organizacje Żydowskie głównie KŻA roszczą pretensje do majątku Żydów nie mających prawnych spadkobierców (po osobach fizycznych zamordowanych przez Niemców w Polsce) uznając się za ich prawnych nastepców. O ile wiem to Polska majątki (głownie nieruchomości tj. budynki religijego kultu, szkoły,cmentarze) bedące własnością gmin zydowskich) zwróciła. Polska odrzuca roszczenia po osobach fizycznych. Moim zdaniem słusznie odrzuca. Odpowiedz Link Zgłoś
eexmd2 Re: wywiadu nie słuchałem, felietonu nie 01.04.06, 21:15 moim zdaniem tez slusznie tak jak nie powinno byc np reprywatyzacji ale w tej sprawie nie chodzi o to chodzi o chamskie umniejszanie rangi 'tzw incydentow w jedwabnem i w kielcach' tak po polsko-katolicku co nie przeszkadza glosic jaka np zbrodnia byl stan wojenny relatywizm moralny, tfu --- a ja mialem swoja mala satysfakcje gdy maz stanu pokazal mezom stawu co to znaczy klasa i honor Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re: wywiadu nie słuchałem, felietonu nie 01.04.06, 22:42 Stary, niestety sku..enie ducha u moich PT Rodaków jest "poraząjące" (K....a jak ja nie cierpię tego słowa). Ciemna, ksenofobiczna masa nie rozumiejąca co to moralność, honor, prawda. Widza źdzbło w oku brata swego, a belki w swoim oku nie widzą. Tylko w młodych Polakach nadzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
polonus3 Re: wywiadu nie słuchałem, felietonu nie 02.04.06, 04:03 Wszystko pieknie ladnie ale dlaczego jakas organizacja zydowska ma sobie roscic pretensje do 60 mld dolarow po zydach mieszkajacych dawniej w Polsce? Przeciez to byli OBYWATELE POLSCY i majatki zrobili w Polsce jako Jej obywatele w Polsce zdobyli wyksztalcenie i w Niej zyli. Idac tym tokiem zydowskiego myslenia Watykan powinien sie upomniec o majatki wszystkich katolikow poleglych w II Wojnie Swiatowej. Ciekawe dlaczego tez to miedzynarodowe zydostwo nie upomina sie o majatki pozostawione w Rosji? Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re: polonus3 02.04.06, 11:02 Też zadaję sobie to pytanie, ale prawdopodobnie dlatego, że Żydzi to siła z która świat się liczy, a Polacy..........? Odpowiedz Link Zgłoś
kjuik123 jakas kontrola Radja MAryja?!czyzby prima aprils? 01.04.06, 20:36 ee..wierzyc sie nie chce. Przeciez od ojca Rydzyka , wieksza wladze w Polsce to mzoe miec tylko Chuck Norris. Moze Kaczorki sie pogniewaly ze coraz mniej ich na antenie i pozwolily na krytyke? Choc nie..dzis jest prima aprilis:) Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdz Największy antysemityzm kwitnie w Japonii 01.04.06, 20:39 Słowo "podobno" jest nie potrzebne ;) Odpowiedz Link Zgłoś