zbyszekh5 24.04.06, 15:07 na dworze Andrzeja 1 to moze nie.. ........ bezpieczeństwo zabezpiecz dane chroń swoja siec Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
likkaon Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja Pie... 24.04.06, 15:08 Lepper Meller co ich łączy? podwójna litera w nazwisku i chyba tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
kurczeblade.pl BRAWO 24.04.06, 15:12 I bardzo dobrze! ktoś wreszcie pokazał klase. www.kurczeblade.pl Odpowiedz Link Zgłoś
pndzelek meller to czlowiek s charakterem 24.04.06, 15:32 teraz zostana tylko przyjaciele andrzejka Odpowiedz Link Zgłoś
antyswiniopas [...] 24.04.06, 16:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
nix_2003 Re: parampampam 24.04.06, 16:39 antyswiniopas napisał: (m.in)"przypomne tylko, ze pismeni zdecydowali sie na mellera, bo nie mieli wsrod"... etc. No tak.. najgorzej jak "pismieni" prezentuja sie jako niepismienni i krytykuja innych! Mozliwe, ze Lepper to prosty czlowiek (ale sie bardzo rozwija). Prosze zauwazyc iz w tym pieknym kraju niemalo jest prostych ludzi. Ktos powinien ich reprezentowac w imie tzw. demokracji. "Elyty" maja juz nadmiar swoich lobbyistow (i to nie od dzisiaj...) Odpowiedz Link Zgłoś
kosa811 dobre sobie -prostak reprezentantem prostych ludzi 24.04.06, 20:52 gratuluję logiki Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: dobre sobie -prostak reprezentantem prostych 24.04.06, 20:53 Niestety niektórzy nie są w stanie odróżnić prostoty od prostactwa. Odpowiedz Link Zgłoś
dolce.amico Re: dobre sobie -prostak reprezentantem prostych 29.04.06, 01:05 A tak szczerze, czy ktos przypomina sobie, zeby Ministrowi Mellerowi przeszkadzalo to ze Samoobrona (wtedy tez prowadzona przez Andrzeja Leppera) glosowala za powolaniem gabinetu Premiera Marcinkiewicza? Bo chyba pewna niekonsekwencja postepowania Ministra Mellera jest przyslowiowa "koscia niezgody" tej wypowiedzi. Przy okazji zagadka. Jak sie nazywa czlowiek, ktory klamie? Odpowiedz - klamca. Jak sie nazywa ten co mowi prawde? Odpowiedz - cham. Odpowiedz Link Zgłoś
a7721 BRAWO !!! Człowiek z godnością! 24.04.06, 17:03 Dopiero teraz doceniłem klasę Pana Mellera. Brawo! Z kałmukami nie wolno się zadawać na żadnej płaszczyźnie. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit [...] 24.04.06, 18:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit [...] 24.04.06, 16:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
irena1949 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 16:28 Jolka zazdrość przez Ciebie przemawia.Gdyby SO w 20% miała takich członków jak Minister Meller ,to nie miałaby tylu przeciwników jak w tej chwili. Brawo Panie Ministrze.Pan jeden z tego rządu jak na razie okazał się honorowym człowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:01 On jest honorowy? A eksportu nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
miab Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:05 Eksport po pierwsze jest, więc nie kłam, a po drugie eksport zależy od czynników rynkowych ekonommiczna analfabetko Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:27 Kto tu jest niekompetentny? Meller ,świnie czy ty? Odpowiedz Link Zgłoś
k_r Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:29 dziwne że do tego pytania nie dodałaś siebie Odpowiedz Link Zgłoś
dummysound Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 23:59 dodala, dodala.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
irena1949 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:13 -Jola,do tej pory mnie swoimi tekstami smieszyłaś ale teraz zaczynasz mnie wkurzać i to mocno- Irena Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit [...] 24.04.06, 18:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
piekielnica1 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:19 jola_z_dywit napisała: > On jest honorowy? > A eksportu nie ma. Eksport zależ również (m.inn.) od uczciwości eksporterów. Za pazerność cwaniaczków obwiniasz tylko MSZ? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:30 Mądrą politykę się za brak eksportu ,by się nie obwiniało. Odpowiedz Link Zgłoś
12wit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:33 teraz ruszy eksport buractwa i chamstwa. a moze sniady andrzej sam sie wyeksportuje na białotuś. Odpowiedz Link Zgłoś
dundrub j0la! jak m0zesz tak 0 k0alicjancie!!!! 24.04.06, 16:33 a jak zostanie w rzadzie to nagle zrobi sie najlepszym w historii? a do tej pory jak milczal byl ok? zaklamana j0lu.. wspolczuje serdecznie... Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit Re: j0la! jak m0zesz tak 0 k0alicjancie!!!! 24.04.06, 17:02 Koalicjant? Do spraw rolniczego wymarcia! Odpowiedz Link Zgłoś
adamw Re: blaznujaca von Jolla znowu ortograficznie? 24.04.06, 18:26 von jola_z_dywit napisała: > Ten najgorszy w całej historii przedstawiciel niby dyplomacji,sfrustrowany i > cierpiący na głęboką depresję człowiek,przyniósł wiele wymiernych strat > gospodarczych i politycznych. Podaj przykłady!!! /ciach/ > nas głucho niemy ,przepraszam w tym miejscu tych ludzi za sens może > nienajwłaściwszego porównania. Niech Frau von Janichevska poćwiczy pisownię wyrazu GŁUCHONIEMY Odpowiedz Link Zgłoś
scyzor75 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:30 Kobieto, czy kiedykolwiek ktos tobie dogodzil? Bo cos mi sie wydaje, ze szczytujesz podczas pisania swych dennych wypocin. Nawet nie myslowych, bo jak sama przyznajesz jest to "copy'n'paste". Rozne sa dewiacje... PS. Wyrazy wspolczucia dla rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:34 > Kobieto, czy kiedykolwiek ktos tobie dogodzil? Bo cos mi sie wydaje, ze > szczytujesz podczas pisania swych dennych wypocin. Nawet nie myslowych, bo jak > sama przyznajesz jest to "copy'n'paste". Rozne sa dewiacje... > > PS. > Wyrazy wspolczucia dla rodziny. Dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś
e-4l Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 20:35 Jak można równać zwykłego chama do dyplomaty? Przy okazji chylę czoło przed p. Michnikiem. Jest znakomity, jola, me-e, galba jesteście śmieszni. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:54 Ciekawe, czemu nie przeszkadzał on w rządzie? Agitprop jak widać szybko teksty pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 22:20 ola_z_dywit napisała: > Ten najgorszy w całej historii przedstawiciel niby dyplomacji,sfrustrowany i > cierpiący na głęboką depresję człowiek,przyniósł wiele wymiernych strat > gospodarczych i politycznych. > Polska polityka zagraniczna wyglądała by napewno dużo lepiej gdyby reprezentowa > ł > nas głucho niemy ,przepraszam w tym miejscu tych ludzi za sens może > nienajwłaściwszego porównania. > . > Wymierne staty na rynku wschodnim to już setki milionów dolarów,to wymiar > kompetencji Pana Mellera. Do pięt Mu nie dorastacie booraki. A Ty Jolu_z_dywit cokolwiek to znaczy weź coś ugotuj, zaceruj lub wyprasuj a nie przepisuj na forum jakichś idiotycznych broszurek. Boorak boorakiem zostanie , chce czy nie chce. ALepper to przestępca , karierowicz i Dyzma w czystej postaci. Idź Jolu zrób coś pożytecznego, może pazurki sobie pomaluj. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 23:10 jola_z_dywit napisała: > Polska polityka zagraniczna wyglądała by napewno dużo lepiej Czy umowa koalicyjna przewiduje zlikwidowanie ortografii? Odpowiedz Link Zgłoś
ksobier każdemu mogą puścić nerwy przy mr.L 25.04.06, 00:37 Moim zdaniem politykom (tym w miarę normalnym) zaczynają puszczać nerwy gdy widzą, że chołota pcha się do żłobu. Przedtem rządowy 'żłób' był przenośnią, teraz zaczyna nabierać dosłownego znaczenia. Kto rządzi krajem? Jeśli pan Lepper to od razu dodrukujmy pieniędzy, dajmy je rolnikom, a budżet rozdajmy 'biednym' lekarzom. Nie mam nic do ludzi wywodzących się ze wsi, ale nieuki i kryminaliści (z miasta czy ze wsi) nie mogą rządzić, ba, nie mogą mieć znaczącego zdania w kierowaniu krajem. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: meller to czlowiek s charakterem 24.04.06, 17:53 niestety nie! O swoim odejściu powiadomił już wszystkich dyplomatów jeżdżąc po świecie i żegnając się z płaczem. Tylko premiera zapomniał poinformować. wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
kbamm Sami sobie tego błazna wykreowaliście :-))))))) 24.04.06, 15:10 .....czyli polskie gadanie o skutkach, a nie o przyczynach. Odpowiedz Link Zgłoś
mimovoli lepperiada 24.04.06, 15:24 ciekawe kto będzie nowym ministrem? krzysztof filipek, maria zbyrowska, janusz wójcik? paedon, to ma być ktoś z pisu! no to nie wiem... artur zawisza i m.kamiński! oni by się nie nadawali, ale to głowne kryterium pisu, więc ktoś z nich będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Re: lepperiada 24.04.06, 15:27 Uważam że to Lepper powinien zostać ministrem SZ. I tak cały świat będzie nas w najbliższej przyszłości identyfikował z jego mordą. ___ Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim: Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 Tak bedzie wygladala koalicja z blaznem Lepperem 24.04.06, 15:11 Prezciez to nie moze sie udac. Nie moge pojac jak Kaczynski moze sie z tym Lepperem bratac. I po co? Zeby sobie porzadzic jeszcze przez 4 tygodnie??? Przeciez to wola o pomste do nieba. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Wiecej takich! 24.04.06, 15:11 Leppera trzeba izolowac, niech rzadzi z Kaczorami i Marcinkiewiczem. Kazdy, kto ma odrobine honoru, powinien odejsc z tego rzadu. Odpowiedz Link Zgłoś
bjkor Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:14 mam nadzieję ze Meller będzie pierwszym ministrem traktującym swoje słowa poważnie. Odpowiedz Link Zgłoś
zydzinski Meller to czerwona agentura. Won z rządu!! 24.04.06, 15:16 Znalazł się cholera wielki historyk! Prominent PZPRowski. Nie wiem czemu Kaczor go trzyma Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Meller to czerwona agentura. Won z rządu!! 24.04.06, 20:16 > Nie wiem czemu Kaczor go trzyma Bo facet zna się na swoim fachu? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Meller: nie będę błaznem 24.04.06, 15:17 byłbym gotowy się podjąć tej roli, ale nie na dworze Andrzeja Pierwszego ************************************* Może się okazać wielka szkodą dla Polski dymisja Mellera, gdyż uchodzi on za jedynego poważnego człowieka (może jeszcze Gilowska) w rządzie Marionetkowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: Meller: nie będę błaznem 24.04.06, 16:11 Być może jest to jedyny sposób, by "ciemną masę" (eoq) wreszcie nauczyć myślenia. Kiedy po kilku miesiącach rządów debili i ignorantów ludzie będą mogli sobie włożyć do garnka co najwyżej raport komisji śledczej do spraw kradzieży flaszki wódki z biura poselskiego Samoobrony, względnie najnowszy numer rydzykowego szmatławca, którego prenumerata stanie się zapewne niedługo obowiązkowa, być może uda się im uruchomić proces myślowy, i dojść do wniosku, że żadna ekstrema nie naprawi państwa. Tak jak lewica skupiała się na tylko ustawianiu własnych ludzi i nabijaniu kasy, tak aktualny żałosny rząd skupia się na szukaniu wrogów i oczyszczeniu moralnym obywateli. Wynik będzie i tak taki sam. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg A Gilowska co na to? 24.04.06, 15:21 bo to,że pozostali dalej będą błaznami to prawie pewne A. Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Biedny Jurgiel! 24.04.06, 15:23 Jeden, co na prawdę stara się być błaznem, a i tak poleci... ___ Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim: Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Biedny Jurgiel! 24.04.06, 17:12 madine1 napisał: > Jeden, co na prawdę stara się być błaznem, a i tak poleci... *********************************** Jurgiel się nie stara. On to ma wrodzone. Odpowiedz Link Zgłoś
g.keller Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:21 Brawo Panie Ministrze !!! Chociaż Pan pokazuje że stołek to nie wszystko Tak trzymać !!! Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:22 Troszkę późno opada pana Ministra to obrzydzenie. Mam nadzieję, że jak wyjdzie z tego pożal się Boże rządu, to opowie nam co nieco o kulisach władzy braci K. ___ Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim: Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Andrzej jest politykiem IV RP jak i Jacek Kurski 24.04.06, 15:22 a także mały gestapowiec Mariusz Kamiński, szachista Cymański i prezydent Lech Kaczyński. Już jest fajnie a będzie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
kfaker Re: Andrzej jest politykiem IV RP jak i Jacek Kur 24.04.06, 15:26 Nie zapominaj o Mistrzu Popaprania Zawiszy Wielkim. Mogliby grupowo wystepowac w cyrku. Odpowiedz Link Zgłoś
dundrub kto nie z nami ten przeciw nam? 24.04.06, 15:23 jak kaczka sadzal mellera na ministerstwie - bylo ok - meller dobry!! teraz, jak meller nie chce wspolpracowac z lepperem - meller byly aparatczyk.. pieknie pisowska retoryka! Odpowiedz Link Zgłoś
skuro Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:24 Panie Ministzre..naprawdę Pan ma klasę.Popieram --- www.buhaha.pl Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Moze jeszcze doczekamy ze zamiast wiesniakow 24.04.06, 15:38 z samoobrony w rzadzie zasiada ludzie z inteligencja i klasa. Wyborcy mam nadzieje nie zapomna braciom Kacczynskim iz wyciagnely wsiokow na salony. Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Ulubiona maszyna rolnicza Leppera? 24.04.06, 15:25 Do-Jarka! ___ Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim: Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Re: Ulubiona maszyna 24.04.06, 16:29 Polskie Chochoły !! Obudzicie sie wreszcie czy nie!!! LUDZIE!!! Debile zalewają wasz kraj!! Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Re: Samobójstwo Kaczynskich!! 24.04.06, 16:55 Teraz to już tylko niżej... Niestety braciszkowie - takie jest życie! Załatwiliście sie na cacy! Politycznie jesteście skończeni - postawiliscie tylko na knura lepra... Postawił was na baczność i wali w mordę po swojemu!! Warsiawskich ynteligentów! Polsce potrzebny jest chłop a nie modlący sie pod figurą cienias jeden z drugim... Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 [...] 24.04.06, 17:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lampka.nocna Oby takich wiecej jak Pan Meller 24.04.06, 15:44 w polityce to PL bylaby innym krajem......niestety narod wybiera "burakow" wedle siebie zaparzonych w idee panstwa socjalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra991 Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:45 Kiedy wreszcie skończy się lepperiada? Wstyd mi i za premiera i za prezydenta i za tych, którzy głosowali na tych niefrasobliwców. Jak my, obywatele Polski, wyglądamy w oczach Świata? Mam juz dość i zaczynam sie wstydzić obywatelstwa wspólnego z tamtymi osobnikami! Odpowiedz Link Zgłoś
led47 Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 23:31 Tu nie chodzi o obraz Polski w oczach świata. Może być taki lub inny. Tu chodzi po prostu o nas. Kaczyńscy zawiedli wszystkich myślących.Cały czas tylko rozgrywki, falandyzacja prawa, zawłaszczanie wszystkiego. A miało byc tak pieknie. Odpowiedz Link Zgłoś
gniewek.113 Jędruś, Stafan to nie twoja liga chłopie.. 24.04.06, 15:59 Weź się lepiej do uczciwej roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
marek10004 Re: Panie Meller, koncz wasc.. 24.04.06, 16:11 Mam bardzo konkretna propozycje dla pana Mellera. Proponuje, aby po prostu wreszcie odszedl od rzadu, jesli rzeczywiscie taka podjal decyzje. Osobiscie mam juz dosc tego przewleklego melodramatu jaki nam pan Meller od kilku tygodni funduje. Panie Meller, cala Polska juz wie o tym jaka poniesie ogromna strate, gdy pan w koncu z twarza wykrzywiona bolem zejdzie ze sceny politycznej. Koncz pan panie Meller, bo jest pan zalosny. A tak na marginesie, za ambasadora Mellera w Rosji, Polska znalazla sie w najgorszych stosunkach z tym krajem od wielu lat. To moze to dobrze, ze Meller odchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
gniewek.113 Możesz nie wiedzieć na czym polega rola ambasadora 24.04.06, 16:26 więc pozwól, że pomogę. Ambasador robi dokładnie to (ani więcej, ani mniej) co mu każe robić minister spraw zagranicznych. Po pomarańczowej rewolucji na Ukrainie stosunki z Rosją musiały się popsuć. Ukraina to jedyny plus prezydentury Kwaśniewskiego. Kto wie.. może tego kalibru plus powinien skutecznie wymazać wszyskie minusy owej prezydentury.. Kto jak kto, ale ja na pewno nie przepadam za Kwaśniewskim. To jednak, co zrobił na Ukrainie, to o cały kosmos więcej niż się po nim spodziewałem. Odpowiedz Link Zgłoś
marek10004 Re: Możesz nie wiedzieć na czym polega rola ambas 24.04.06, 17:11 Doskonale wiem na czym polega rola ambasadora, wiec Twoja pomoc dla mnie jest zbedna. Z Twojej wypowiedzi mozna by wywnioskowac, ze rownie dobrze ambasadorem moglaby by byc sprzataczka. Popelniasz powazny blad logiczny, sluze wiec pewnymi wyjasnieniami. To prawda, iz ambasador wypelnia jedynie polecenia ministra spraw zagranicznych, ale jest niezwykle wazne, czy ten wlasnie ambasador potrafi to zrobic z taktem i wyczuciem politycznym. Jego osobiste kontakty i relacje z innymi politykami maja rowniez kolosalne znaczenie. Nie przeceniaj rowniez roli Kwasniewskiego w sprawie Ukrainy. Tu rowniez popelniasz ten sam blad, ktory jest rowniez udzialem wielu innych, przy przecenianiu roli Kwasniewskiego wprowadzenia Polski do Unii. Oba wydarzenia i tak mialy by miejsce, niezaleznie czy bylby tam ten pan, czy tez nie. Kwasniewski bardzo sie zaangazowal w sprawe Ukrainy tylko z powodu osobistego. Liczyl na to, ze rola negocjatora przyblizy mu posadke przewodniczacego ONZ. Wszystko co robil ten czlowiek zawsze podyktowane bylo tylko interesem prywatnym, podobnie jak poczynania jego zony. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Bunt BŁAZNA ? A to dopiero ! 24.04.06, 17:44 W roli błazna, czy w innej roli pan Meller odchodzi tak, czy inaczej. Nic nie zrobił na swoim stanowisku, aby zwolnić z pracy w dyplomacji postkomunistyczną agenturę i innych obcych agentów. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan [...] 24.04.06, 17:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
premier_pacynka Na dworze tow.Kaczorenki byles wiec nagle taki 24.04.06, 16:03 sie Meller obrazliwy zrobil a Lepper, Kaczorenko to to samo Odpowiedz Link Zgłoś
antoosia Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 16:18 wysoko sie pan ceni panie Meller porównując sie ze Stańczykiem.Daleko panu klasą do panow Bartoszewskiego,Skubiszewsiego a nawet Cimoszewicza.Nadaje sie pan tylko do roli błazna i to tego "salonowego,rózowego".Oni takich potrzebują. Odpowiedz Link Zgłoś
nie_minister Miller zrobil z siebie blazna ta wypowiedzia 24.04.06, 16:22 a Lepper logicznie to udowodnil. Smieszni sa ci "profesorowie" z nie-bozej laski. Komu taki minister potrzebny ?! Widac po wynikach ..... Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk A na dworze Jarusia to można być błaznem? 24.04.06, 16:24 W końcu czy Jaruś czy Jędrzej - obaj siebie warci, bo szybko się znaleźli. Odpowiedz Link Zgłoś
puuchatek Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 16:57 Brawo, panie Meller! Wyrazy szacunku dla jednego z nielicznych ludzi w tym rządzie łączących kompetencję z kulturą i klasą. Niestet, w jednym "lepperiada" ma rację: Pan do tego rządu nie pasuje. Niech się dzieci bawią same. Odpowiedz Link Zgłoś
sayitagain No nareszcie! 24.04.06, 17:08 Człowiek z klasą, na szczęście (choć nieco już w to wątpiłem, gdy godził się zostać ministrem tego rządu), czego oczywiście nie da się powiedzieć o pożal się Boże wicepremierze Kaczystanu. Odpowiedz Link Zgłoś
pi71 Meller człowiek z klasą 24.04.06, 17:09 jak rzadko tak wspaniałe wypowiedzi padaja z ust poslkich polityków Odpowiedz Link Zgłoś
housewife Re: Meller człowiek z klasą 24.04.06, 17:26 Meller zrobił to, co zrobić należało. Chylę czoła. Reszta powinna pójsc w jego ślady. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Meller człowiek z klasą - opinia hauswife ! 24.04.06, 17:37 Tak hauswife pojmuje politykę, czyli opinia kury domowej. Odpowiedz Link Zgłoś
irena1949 [...] 24.04.06, 17:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Meller człowiek z klasą - opinia hauswife ! 24.04.06, 17:54 Mądrość hauswife jest przysłowiowa, identycznie jak kury domowej w Polsce. Niektórzy ludzie nazywają idiotą każdego człowieka o odmiennych poglądach. To się nazywa "tolerancja inaczej". Odpowiedz Link Zgłoś
sara962 [...] 24.04.06, 17:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
marek10004 [...] 24.04.06, 17:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sara962 Re: do sary 24.04.06, 17:46 Marku, jaikchże to użyłam słów, które pozwoliły Ci zakwalifikować mnie w szeregi cór Koryntu..... Ubawiłeś mnie tym setnie.......Liczę na odpowiedz.... Odpowiedz Link Zgłoś
marek10004 Re: do sary 24.04.06, 17:52 Debil, baran. Oczywiscie zakwalifikowanie Ciebie to tego zawodu bylo jedynie umowne. Z cala pewnoscia moge jedynie stwierdzic, iz do dam na pewno Ci daleko. Zycze wiecej pogody ducha, oraz uczestnictwa w lekcjach dobrych obyczajow. Odpowiedz Link Zgłoś
sara962 Re: do sary 24.04.06, 18:01 Zapewniam, że z pogodą ducha u mnie OK ! I chyba Cię rozczaruję / bądz po prostu nie uwierzysz/, ale w tych salonach też poczyniam sobie wcale swobodnie... Ale dziękuję za okazane zainteresowanie moją osobą, i życzę dobrego wieczoru. P.S. Lekcji dobrych obyczajów jakos specjalnie nie pobierałam, wiesz, niektóre rzeczy ma się po prostu we krwi, tu sais..... Odpowiedz Link Zgłoś
marek10004 Re: do sary 24.04.06, 18:10 Sadzac z poprzednio uzytego slownictwa, to to co masz we krwi abslutnie nie mozna zaliczyc do dobrych obyczajow. Ale byc moze byl to tylko taki lapsus, ktory to kazdemu sie moze przytrafic. Widac z Twoich nastepnych wypowiedzi do mnie, ze sama bylas lekko zawstydzona doborem poprzednich slow. Jesli tak, to wszystko w porzadku. Jesli nie, to tym gorzej dla Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
sara962 Re: do sary 24.04.06, 18:15 Zgoda, "buraki" i "debile" to akurat nie leksyka ukochana przeze mnie, ale traktując o ew.tandemie Lepper-Meller, poniosło mnie, abstrahując od faktu, że przecież na tych postach takie słownictwo to norma../ co zawsze mnie irytowało!/ Odpowiedz Link Zgłoś