Dodaj do ulubionych

Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja Pie...

24.04.06, 15:07
na dworze Andrzeja 1 to moze nie..


........

bezpieczeństwo
zabezpiecz dane
chroń swoja siec
Obserwuj wątek
    • likkaon Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja Pie... 24.04.06, 15:08
      Lepper Meller co ich łączy?
      podwójna litera w nazwisku i chyba tyle...
      • kurczeblade.pl BRAWO 24.04.06, 15:12
        I bardzo dobrze! ktoś wreszcie pokazał klase.

        www.kurczeblade.pl
        • pndzelek meller to czlowiek s charakterem 24.04.06, 15:32
          teraz zostana tylko przyjaciele andrzejka
          • antyswiniopas [...] 24.04.06, 16:07
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • nix_2003 Re: parampampam 24.04.06, 16:39
              antyswiniopas napisał:

              (m.in)"przypomne tylko, ze pismeni zdecydowali sie na mellera, bo nie mieli
              wsrod"... etc.

              No tak.. najgorzej jak "pismieni" prezentuja sie jako niepismienni i krytykuja
              innych! Mozliwe, ze Lepper to prosty czlowiek (ale sie bardzo rozwija). Prosze
              zauwazyc iz w tym pieknym kraju niemalo jest prostych ludzi. Ktos powinien ich
              reprezentowac w imie tzw. demokracji. "Elyty" maja juz nadmiar swoich
              lobbyistow (i to nie od dzisiaj...)

              • kosa811 dobre sobie -prostak reprezentantem prostych ludzi 24.04.06, 20:52
                gratuluję logiki
                • adas313 Re: dobre sobie -prostak reprezentantem prostych 24.04.06, 20:53
                  Niestety niektórzy nie są w stanie odróżnić prostoty od prostactwa.
                • dolce.amico Re: dobre sobie -prostak reprezentantem prostych 29.04.06, 01:05
                  A tak szczerze, czy ktos przypomina sobie, zeby Ministrowi Mellerowi
                  przeszkadzalo to ze Samoobrona (wtedy tez prowadzona przez Andrzeja Leppera)
                  glosowala za powolaniem gabinetu Premiera Marcinkiewicza?
                  Bo chyba pewna niekonsekwencja postepowania Ministra Mellera jest
                  przyslowiowa "koscia niezgody" tej wypowiedzi.
                  Przy okazji zagadka.
                  Jak sie nazywa czlowiek, ktory klamie? Odpowiedz - klamca. Jak sie nazywa ten
                  co mowi prawde? Odpowiedz - cham.
            • a7721 BRAWO !!! Człowiek z godnością! 24.04.06, 17:03
              Dopiero teraz doceniłem klasę Pana Mellera. Brawo! Z kałmukami nie wolno się
              zadawać na żadnej płaszczyźnie.
              • jola_z_dywit [...] 24.04.06, 18:32
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • jola_z_dywit [...] 24.04.06, 16:19
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • irena1949 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 16:28
              Jolka zazdrość przez Ciebie przemawia.Gdyby SO w 20% miała takich członków jak
              Minister Meller ,to nie miałaby tylu przeciwników jak w tej chwili.
              Brawo Panie Ministrze.Pan jeden z tego rządu jak na razie okazał się honorowym
              człowiekiem.
              • jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:01
                On jest honorowy?
                A eksportu nie ma.
                • miab Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:05
                  Eksport po pierwsze jest, więc nie kłam, a po drugie eksport zależy od czynników
                  rynkowych ekonommiczna analfabetko
                  • jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:27
                    Kto tu jest niekompetentny?
                    Meller ,świnie czy ty?
                    • k_r Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:29
                      dziwne że do tego pytania nie dodałaś siebie
                      • dummysound Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 23:59
                        dodala, dodala.. :)
                • irena1949 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:13

                  -Jola,do tej pory mnie swoimi tekstami smieszyłaś ale teraz zaczynasz mnie
                  wkurzać i to mocno-
                  Irena
                  • jola_z_dywit [...] 24.04.06, 18:29
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • piekielnica1 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 17:19
                  jola_z_dywit napisała:

                  > On jest honorowy?
                  > A eksportu nie ma.

                  Eksport zależ również (m.inn.) od uczciwości eksporterów.
                  Za pazerność cwaniaczków obwiniasz tylko MSZ?
                  • jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:30
                    Mądrą politykę się za brak eksportu ,by się nie obwiniało.
                • 12wit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:33
                  teraz ruszy eksport buractwa i chamstwa. a moze sniady andrzej sam sie
                  wyeksportuje na białotuś.
            • dundrub j0la! jak m0zesz tak 0 k0alicjancie!!!! 24.04.06, 16:33
              a jak zostanie w rzadzie to nagle zrobi sie najlepszym w historii?
              a do tej pory jak milczal byl ok?
              zaklamana j0lu.. wspolczuje serdecznie...
              • jola_z_dywit Re: j0la! jak m0zesz tak 0 k0alicjancie!!!! 24.04.06, 17:02
                Koalicjant?
                Do spraw rolniczego wymarcia!
            • adamw Re: blaznujaca von Jolla znowu ortograficznie? 24.04.06, 18:26
              von jola_z_dywit napisała:

              > Ten najgorszy w całej historii przedstawiciel niby dyplomacji,sfrustrowany i
              > cierpiący na głęboką depresję człowiek,przyniósł wiele wymiernych strat
              > gospodarczych i politycznych.
              Podaj przykłady!!!
              /ciach/
              > nas głucho niemy ,przepraszam w tym miejscu tych ludzi za sens może
              > nienajwłaściwszego porównania.
              Niech Frau von Janichevska poćwiczy pisownię wyrazu GŁUCHONIEMY
            • scyzor75 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:30
              Kobieto, czy kiedykolwiek ktos tobie dogodzil? Bo cos mi sie wydaje, ze
              szczytujesz podczas pisania swych dennych wypocin. Nawet nie myslowych, bo jak
              sama przyznajesz jest to "copy'n'paste". Rozne sa dewiacje...

              PS.
              Wyrazy wspolczucia dla rodziny.
              • jola_z_dywit Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:34

                > Kobieto, czy kiedykolwiek ktos tobie dogodzil? Bo cos mi sie wydaje, ze
                > szczytujesz podczas pisania swych dennych wypocin. Nawet nie myslowych, bo jak
                > sama przyznajesz jest to "copy'n'paste". Rozne sa dewiacje...
                >
                > PS.
                > Wyrazy wspolczucia dla rodziny.


                Dziękuję!
                • e-4l Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 20:35
                  Jak można równać zwykłego chama do dyplomaty?
                  Przy okazji chylę czoło przed p. Michnikiem. Jest
                  znakomity,
                  jola, me-e, galba jesteście śmieszni.
            • adas313 Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 18:54
              Ciekawe, czemu nie przeszkadzał on w rządzie?

              Agitprop jak widać szybko teksty pisze.
            • rysiopysio Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 22:20
              ola_z_dywit napisała:

              > Ten najgorszy w całej historii przedstawiciel niby dyplomacji,sfrustrowany i
              > cierpiący na głęboką depresję człowiek,przyniósł wiele wymiernych strat
              > gospodarczych i politycznych.
              > Polska polityka zagraniczna wyglądała by napewno dużo lepiej gdyby reprezentowa
              > ł
              > nas głucho niemy ,przepraszam w tym miejscu tych ludzi za sens może
              > nienajwłaściwszego porównania.
              > .
              > Wymierne staty na rynku wschodnim to już setki milionów dolarów,to wymiar
              > kompetencji Pana Mellera.

              Do pięt Mu nie dorastacie booraki. A Ty Jolu_z_dywit cokolwiek to znaczy
              weź coś ugotuj, zaceruj lub wyprasuj a nie przepisuj na forum jakichś
              idiotycznych broszurek.
              Boorak boorakiem zostanie , chce czy nie chce. ALepper to przestępca ,
              karierowicz i Dyzma w czystej postaci. Idź Jolu zrób coś pożytecznego, może
              pazurki sobie pomaluj.
            • cymber.gaj Re: BŁAZEN meller już nie chce być błaznem? 24.04.06, 23:10
              jola_z_dywit napisała:

              > Polska polityka zagraniczna wyglądała by napewno dużo lepiej

              Czy umowa koalicyjna przewiduje zlikwidowanie ortografii?
            • ksobier każdemu mogą puścić nerwy przy mr.L 25.04.06, 00:37
              Moim zdaniem politykom (tym w miarę normalnym) zaczynają puszczać nerwy gdy
              widzą, że chołota pcha się do żłobu. Przedtem rządowy 'żłób' był przenośnią,
              teraz zaczyna nabierać dosłownego znaczenia.

              Kto rządzi krajem? Jeśli pan Lepper to od razu dodrukujmy pieniędzy, dajmy je
              rolnikom, a budżet rozdajmy 'biednym' lekarzom.

              Nie mam nic do ludzi wywodzących się ze wsi, ale nieuki i kryminaliści (z
              miasta czy ze wsi) nie mogą rządzić, ba, nie mogą mieć znaczącego zdania w
              kierowaniu krajem.
          • olias Re: meller to czlowiek s charakterem 24.04.06, 17:53
            niestety nie! O swoim odejściu powiadomił już wszystkich dyplomatów jeżdżąc po
            świecie i żegnając się z płaczem. Tylko premiera zapomniał poinformować. wstyd.
    • kbamm Sami sobie tego błazna wykreowaliście :-))))))) 24.04.06, 15:10
      .....czyli polskie gadanie o skutkach, a nie o przyczynach.
      • mimovoli lepperiada 24.04.06, 15:24
        ciekawe kto będzie nowym ministrem? krzysztof filipek, maria zbyrowska, janusz
        wójcik? paedon, to ma być ktoś z pisu! no to nie wiem... artur zawisza i
        m.kamiński! oni by się nie nadawali, ale to głowne kryterium pisu, więc ktoś z
        nich będzie...
        • madine1 Re: lepperiada 24.04.06, 15:27
          Uważam że to Lepper powinien zostać ministrem SZ. I tak cały świat będzie nas w najbliższej przyszłości
          identyfikował z jego mordą.

          ___
          Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim:
          Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy.
    • jacek230 Tak bedzie wygladala koalicja z blaznem Lepperem 24.04.06, 15:11
      Prezciez to nie moze sie udac. Nie moge pojac jak Kaczynski moze sie z tym
      Lepperem bratac. I po co? Zeby sobie porzadzic jeszcze przez 4 tygodnie???
      Przeciez to wola o pomste do nieba.
    • przyladek.dobrej.nadziei Wiecej takich! 24.04.06, 15:11
      Leppera trzeba izolowac, niech rzadzi z Kaczorami i Marcinkiewiczem. Kazdy, kto
      ma odrobine honoru, powinien odejsc z tego rzadu.
    • bjkor Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:14
      mam nadzieję ze Meller będzie pierwszym ministrem traktującym swoje słowa poważnie.
    • zydzinski Meller to czerwona agentura. Won z rządu!! 24.04.06, 15:16
      Znalazł się cholera wielki historyk! Prominent PZPRowski. Nie wiem czemu Kaczor
      go trzyma
      • adas313 Re: Meller to czerwona agentura. Won z rządu!! 24.04.06, 20:16
        > Nie wiem czemu Kaczor go trzyma

        Bo facet zna się na swoim fachu?
    • maruda.r Meller: nie będę błaznem 24.04.06, 15:17

      byłbym gotowy się podjąć tej roli, ale nie na dworze Andrzeja Pierwszego


      *************************************

      Może się okazać wielka szkodą dla Polski dymisja Mellera, gdyż uchodzi on za
      jedynego poważnego człowieka (może jeszcze Gilowska) w rządzie Marionetkowicza.

      • ned_pap Re: Meller: nie będę błaznem 24.04.06, 16:11
        Być może jest to jedyny sposób, by "ciemną masę" (eoq) wreszcie nauczyć myślenia. Kiedy po kilku miesiącach rządów debili i ignorantów ludzie będą mogli sobie włożyć do garnka co najwyżej raport komisji śledczej do spraw kradzieży flaszki wódki z biura poselskiego Samoobrony, względnie najnowszy numer rydzykowego szmatławca, którego prenumerata stanie się zapewne niedługo obowiązkowa, być może uda się im uruchomić proces myślowy, i dojść do wniosku, że żadna ekstrema nie naprawi państwa. Tak jak lewica skupiała się na tylko ustawianiu własnych ludzi i nabijaniu kasy, tak aktualny żałosny rząd skupia się na szukaniu wrogów i oczyszczeniu moralnym obywateli. Wynik będzie i tak taki sam.
    • andrzejg A Gilowska co na to? 24.04.06, 15:21
      bo to,że pozostali dalej będą błaznami to prawie pewne

      A.
      • madine1 Biedny Jurgiel! 24.04.06, 15:23
        Jeden, co na prawdę stara się być błaznem, a i tak poleci...

        ___
        Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim:
        Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy.
        • maruda.r Re: Biedny Jurgiel! 24.04.06, 17:12
          madine1 napisał:

          > Jeden, co na prawdę stara się być błaznem, a i tak poleci...

          ***********************************

          Jurgiel się nie stara. On to ma wrodzone.

    • g.keller Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:21
      Brawo Panie Ministrze !!! Chociaż Pan pokazuje że stołek to nie wszystko Tak
      trzymać !!!
    • madine1 Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:22
      Troszkę późno opada pana Ministra to obrzydzenie.
      Mam nadzieję, że jak wyjdzie z tego pożal się Boże rządu, to opowie nam co nieco o kulisach władzy
      braci K.
      ___
      Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim:
      Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy.
    • chris12 Andrzej jest politykiem IV RP jak i Jacek Kurski 24.04.06, 15:22
      a także mały gestapowiec Mariusz Kamiński, szachista Cymański i prezydent Lech
      Kaczyński.
      Już jest fajnie a będzie lepiej.
      • kfaker Re: Andrzej jest politykiem IV RP jak i Jacek Kur 24.04.06, 15:26
        Nie zapominaj o Mistrzu Popaprania Zawiszy Wielkim. Mogliby grupowo wystepowac w cyrku.
    • dundrub kto nie z nami ten przeciw nam? 24.04.06, 15:23
      jak kaczka sadzal mellera na ministerstwie - bylo ok - meller dobry!!
      teraz, jak meller nie chce wspolpracowac z lepperem - meller byly aparatczyk..
      pieknie pisowska retoryka!
    • skuro Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:24
      Panie Ministzre..naprawdę Pan ma klasę.Popieram

      ---
      www.buhaha.pl
      • alterpars Moze jeszcze doczekamy ze zamiast wiesniakow 24.04.06, 15:38
        z samoobrony w rzadzie zasiada ludzie z inteligencja i klasa. Wyborcy mam
        nadzieje nie zapomna braciom Kacczynskim iz wyciagnely wsiokow na salony.
    • madine1 Ulubiona maszyna rolnicza Leppera? 24.04.06, 15:25
      Do-Jarka!
      ___
      Mądrość dedykowana braciom Kaczyńskim:
      Dwa półd*pki tworzą jedną d*pę, ale dwa półgłówki nie tworzą jednej głowy.
      • hetman131 Re: Ulubiona maszyna 24.04.06, 16:29
        Polskie Chochoły !!
        Obudzicie sie wreszcie czy nie!!!




        LUDZIE!!!

        Debile zalewają wasz kraj!!
        • hetman131 Re: Samobójstwo Kaczynskich!! 24.04.06, 16:55
          Teraz to już tylko niżej... Niestety braciszkowie - takie jest życie!
          Załatwiliście sie na cacy!

          Politycznie jesteście skończeni - postawiliscie tylko na knura lepra...
          Postawił was na baczność i wali w mordę po swojemu!!
          Warsiawskich ynteligentów!

          Polsce potrzebny jest chłop a nie modlący sie pod figurą cienias jeden z
          drugim...
          • hetman131 [...] 24.04.06, 17:06
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • lampka.nocna Oby takich wiecej jak Pan Meller 24.04.06, 15:44
      w polityce to PL bylaby innym krajem......niestety narod wybiera "burakow"
      wedle siebie zaparzonych w idee panstwa socjalnego.
    • aleksandra991 Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 15:45
      Kiedy wreszcie skończy się lepperiada? Wstyd mi i za premiera i za prezydenta i
      za tych, którzy głosowali na tych niefrasobliwców. Jak my, obywatele Polski,
      wyglądamy w oczach Świata? Mam juz dość i zaczynam sie wstydzić obywatelstwa
      wspólnego z tamtymi osobnikami!
      • led47 Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 23:31
        Tu nie chodzi o obraz Polski w oczach świata. Może być taki lub inny. Tu chodzi
        po prostu o nas. Kaczyńscy zawiedli wszystkich myślących.Cały czas tylko
        rozgrywki, falandyzacja prawa, zawłaszczanie wszystkiego. A miało byc tak pieknie.
    • gniewek.113 Jędruś, Stafan to nie twoja liga chłopie.. 24.04.06, 15:59
      Weź się lepiej do uczciwej roboty.
      • marek10004 Re: Panie Meller, koncz wasc.. 24.04.06, 16:11
        Mam bardzo konkretna propozycje dla pana Mellera. Proponuje, aby po prostu
        wreszcie odszedl od rzadu, jesli rzeczywiscie taka podjal decyzje.
        Osobiscie mam juz dosc tego przewleklego melodramatu jaki nam pan Meller od
        kilku tygodni funduje.
        Panie Meller, cala Polska juz wie o tym jaka poniesie ogromna strate, gdy pan w
        koncu z twarza wykrzywiona bolem zejdzie ze sceny politycznej.
        Koncz pan panie Meller, bo jest pan zalosny.
        A tak na marginesie, za ambasadora Mellera w Rosji, Polska znalazla sie w
        najgorszych stosunkach z tym krajem od wielu lat. To moze to dobrze, ze Meller
        odchodzi?
        • gniewek.113 Możesz nie wiedzieć na czym polega rola ambasadora 24.04.06, 16:26
          więc pozwól, że pomogę. Ambasador robi dokładnie to (ani więcej, ani mniej) co
          mu każe robić minister spraw zagranicznych. Po pomarańczowej rewolucji na
          Ukrainie stosunki z Rosją musiały się popsuć. Ukraina to jedyny plus
          prezydentury Kwaśniewskiego. Kto wie.. może tego kalibru plus powinien
          skutecznie wymazać wszyskie minusy owej prezydentury.. Kto jak kto, ale ja na
          pewno nie przepadam za Kwaśniewskim. To jednak, co zrobił na Ukrainie, to o
          cały kosmos więcej niż się po nim spodziewałem.
          • marek10004 Re: Możesz nie wiedzieć na czym polega rola ambas 24.04.06, 17:11
            Doskonale wiem na czym polega rola ambasadora, wiec Twoja pomoc dla mnie jest
            zbedna. Z Twojej wypowiedzi mozna by wywnioskowac, ze rownie dobrze ambasadorem
            moglaby by byc sprzataczka.
            Popelniasz powazny blad logiczny, sluze wiec pewnymi wyjasnieniami.
            To prawda, iz ambasador wypelnia jedynie polecenia ministra spraw
            zagranicznych, ale jest niezwykle wazne, czy ten wlasnie ambasador potrafi to
            zrobic z taktem i wyczuciem politycznym. Jego osobiste kontakty i relacje z
            innymi politykami maja rowniez kolosalne znaczenie.
            Nie przeceniaj rowniez roli Kwasniewskiego w sprawie Ukrainy. Tu rowniez
            popelniasz ten sam blad, ktory jest rowniez udzialem wielu innych, przy
            przecenianiu roli Kwasniewskiego wprowadzenia Polski do Unii.
            Oba wydarzenia i tak mialy by miejsce, niezaleznie czy bylby tam ten pan, czy
            tez nie. Kwasniewski bardzo sie zaangazowal w sprawe Ukrainy tylko z powodu
            osobistego. Liczyl na to, ze rola negocjatora przyblizy mu posadke
            przewodniczacego ONZ. Wszystko co robil ten czlowiek zawsze podyktowane bylo
            tylko interesem prywatnym, podobnie jak poczynania jego zony.
            • vitabravo Bunt BŁAZNA ? A to dopiero ! 24.04.06, 17:44
              W roli błazna, czy w innej roli pan Meller odchodzi tak, czy inaczej.
              Nic nie zrobił na swoim stanowisku, aby zwolnić z pracy w dyplomacji
              postkomunistyczną agenturę i innych obcych agentów.
        • antykagan [...] 24.04.06, 17:53
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • premier_pacynka Na dworze tow.Kaczorenki byles wiec nagle taki 24.04.06, 16:03
      sie Meller obrazliwy zrobil a Lepper, Kaczorenko to to samo
    • antoosia Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 16:18
      wysoko sie pan ceni panie Meller porównując sie ze Stańczykiem.Daleko panu
      klasą do panow Bartoszewskiego,Skubiszewsiego a nawet Cimoszewicza.Nadaje sie
      pan tylko do roli błazna i to tego "salonowego,rózowego".Oni takich potrzebują.
    • nie_minister Miller zrobil z siebie blazna ta wypowiedzia 24.04.06, 16:22
      a Lepper logicznie to udowodnil. Smieszni sa ci "profesorowie" z nie-bozej
      laski. Komu taki minister potrzebny ?! Widac po wynikach .....
    • sumienie.lk A na dworze Jarusia to można być błaznem? 24.04.06, 16:24
      W końcu czy Jaruś czy Jędrzej - obaj siebie warci, bo szybko się znaleźli.
    • puuchatek Re: Meller: nie będę błaznem na dworze Andrzeja P 24.04.06, 16:57

      Brawo, panie Meller! Wyrazy szacunku dla jednego z nielicznych ludzi w tym rządzie łączących kompetencję z kulturą i klasą.

      Niestet, w jednym "lepperiada" ma rację: Pan do tego rządu nie pasuje. Niech się dzieci bawią same.
    • sayitagain No nareszcie! 24.04.06, 17:08
      Człowiek z klasą, na szczęście (choć nieco już w to wątpiłem, gdy godził się
      zostać ministrem tego rządu), czego oczywiście nie da się powiedzieć o pożal
      się Boże wicepremierze Kaczystanu.
    • pi71 Meller człowiek z klasą 24.04.06, 17:09
      jak rzadko tak wspaniałe wypowiedzi padaja z ust poslkich polityków
      • housewife Re: Meller człowiek z klasą 24.04.06, 17:26
        Meller zrobił to, co zrobić należało. Chylę czoła. Reszta powinna pójsc w jego
        ślady.
        • vitabravo Re: Meller człowiek z klasą - opinia hauswife ! 24.04.06, 17:37
          Tak hauswife pojmuje politykę, czyli opinia kury domowej.
          • irena1949 [...] 24.04.06, 17:44
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • vitabravo Re: Meller człowiek z klasą - opinia hauswife ! 24.04.06, 17:54
              Mądrość hauswife jest przysłowiowa, identycznie jak kury domowej w Polsce.
              Niektórzy ludzie nazywają idiotą każdego człowieka o odmiennych poglądach.
              To się nazywa "tolerancja inaczej".
      • sara962 [...] 24.04.06, 17:33
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • marek10004 [...] 24.04.06, 17:42
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • sara962 Re: do sary 24.04.06, 17:46
            Marku, jaikchże to użyłam słów, które pozwoliły Ci zakwalifikować mnie w
            szeregi cór Koryntu..... Ubawiłeś mnie tym setnie.......Liczę na odpowiedz....
            • marek10004 Re: do sary 24.04.06, 17:52
              Debil, baran.
              Oczywiscie zakwalifikowanie Ciebie to tego zawodu bylo jedynie umowne. Z cala
              pewnoscia moge jedynie stwierdzic, iz do dam na pewno Ci daleko.
              Zycze wiecej pogody ducha, oraz uczestnictwa w lekcjach dobrych obyczajow.
              • sara962 Re: do sary 24.04.06, 18:01
                Zapewniam, że z pogodą ducha u mnie OK ! I chyba Cię rozczaruję / bądz po
                prostu nie uwierzysz/, ale w tych salonach też poczyniam sobie wcale
                swobodnie... Ale dziękuję za okazane zainteresowanie moją osobą, i życzę
                dobrego wieczoru. P.S. Lekcji dobrych obyczajów jakos specjalnie nie
                pobierałam, wiesz, niektóre rzeczy ma się po prostu we krwi, tu sais.....
                • marek10004 Re: do sary 24.04.06, 18:10
                  Sadzac z poprzednio uzytego slownictwa, to to co masz we krwi abslutnie nie
                  mozna zaliczyc do dobrych obyczajow. Ale byc moze byl to tylko taki lapsus,
                  ktory to kazdemu sie moze przytrafic.
                  Widac z Twoich nastepnych wypowiedzi do mnie, ze sama bylas lekko zawstydzona
                  doborem poprzednich slow.
                  Jesli tak, to wszystko w porzadku. Jesli nie, to tym gorzej dla Ciebie.
                  • sara962 Re: do sary 24.04.06, 18:15
                    Zgoda, "buraki" i "debile" to akurat nie leksyka ukochana przeze mnie, ale
                    traktując o ew.tandemie Lepper-Meller, poniosło mnie, abstrahując od faktu, że
                    przecież na tych postach takie słownictwo to norma../ co zawsze mnie irytowało!/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka