Dodaj do ulubionych

Tusk: PO gotowa do współpracy z członkami rządu

    • patriotajaipoeta Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 21:42
      ale ten Tusek
      to faryzeuszek
      • sara962 Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 21:56
        Tusk to bardzo sensowny facet.Szkoda, że Polska nie będzie rządzona przez ludzi
        tego pokroju. Ale jednej rzeczy wybaczyć mu nie mogę: brzydko postąpił z Unią
        Wolności,jedyną partią , która odpowiadała mi bardzo / niestety, nigdy sama nie
        rządziła,skazana na kretyński AWS!/ i UW skazało mądre społeczeństwo na niebyt,
        przedkładając mędrca Leppera! W fajnym kraju żyję! Same elity intelektualne!!!
        • patriotajaipoeta Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 22:04
          sara962 napisała:
          >Tusk to bardzo sensowny facet.Szkoda, że Polska nie będzie rządzona przez ludzi
          > tego pokroju.

          ludzie tego pokroju
          nadają się do gnoju
          unia pseudowolności
          zniszczyła ten kraj
          aż do szpiku kości!
          • sara962 Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 22:13
            Ale fajny z ciebie patriota??!! Pojęcia nie masz o UWE, o powtarzasz brednie
            rodem z Ciemnogrodu! Adam Michnik to pewnie też wg ciebie nikt godny
            uwagi...???? Jasne, raczej wiem, co reprezentujesz.... / Poetą też jesteś
            marnym, ale przecież zawsze można wiedzę zdobywać, więc może jeszcze nie
            wszystko stracone.../
            • patriotajaipoeta Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 22:25
              sara962 napisała:
              > Ale fajny z ciebie patriota??!! Pojęcia nie masz o UWE, o powtarzasz brednie
              > rodem z Ciemnogrodu! Adam Michnik to pewnie też wg ciebie nikt godny
              > uwagi...???? Jasne, raczej wiem, co reprezentujesz.... / Poetą też jesteś
              > marnym, ale przecież zawsze można wiedzę zdobywać, więc może jeszcze nie
              > wszystko stracone.../

              w jednym jestem z tobą zgodny,
              że Michnik uwagi nie jest godny
        • wieslaw_szu Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 22:08
          Podzielam twoje odczucia i sympatie dla Unii Wolności, ale myślę, że nie masz
          racji. Polska będzie rządzona przez ludzi tego pokroju. Rządy autorytarnej i
          nacjonalistycznej ciemnoty nie mają szans. Oni jeszcze tego nie wiedzą - ale
          będą musieli się przekonać, że polskie elity, młodzież, bardziej wykształcona
          część społeczeństwa nigdy ich nie zaakceptują. A nie da się rządzić Polską
          przeciwko tym środowiskom, opierając się tylko na niewykształconej
          części "ludu". W Unii Europejskiej na początku XXI wieku to po prostu
          niemożliwe.
          • sara962 Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 22:21
            Wiesław, otóż wydaje mi się, że rządy ksenofobicznego, prymitywnego Ciemnogrodu
            mogą sobie potrwać długo, a w każdym razie o wiele dłużej niż życzylibyśmy tego
            sobie! To koalicja z mocnym oparciem, mimo wszystko, sporej części
            społeczenstwa; a że nie jest to Parnas mentalny, oni to akurat mają głęboko...
            Cieszę się, że UW ma jeszcze zwolenników / zadziwiającym jest dla mnie, że
            naprawdę jedyna sensowna partia, prawdziwie europejska, została
            przez "swiatłych" naszych rodaków rzucona na outside, a wyniesieni Lepper i
            Giertych!!!/ No więc nie wiem, czy w takim społeczeństwie aktualne rządy nie
            porządzą sobie długo..... P.S. Czym się zajmujesz?
            • wieslaw_szu Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z wermachtem? 09.05.06, 23:14
              Mimo wszystko myślę, że długo nie pociągną. Bo poza wszystkim są najzwyczajniej
              w świecie niekompetentni. Na niczym się nie znają, a wszystkie ich pomysły
              ustawodawcze wołają o pomstę do nieba. Będą brnąć od kryzysu do kryzysu i od
              awantury do awantury - produkowanie konfliktów to jedyna rzecz, którą potrafią.
              Sam nie wiem, czy to efekt pieniackiego usposobienia czy raczej świadoma
              taktyka polityczna, żeby odwrócić uwagę opinii publicznej od swoich słabości.
              Może jedno i drugie.
              Jeśli chodzi o Unię Wolności, to myślę, że najzwyczajniej w świecie jej
              zwolenicy przerzucili się na PO, widząc, że UW nie pokonuje progu wyborczego.
              To prosta kalkulacja - co lepsze: zagłosowac zgodnie z sympatiami, ale
              ryzykując, że głos się zmarnuje, czy wybrać PO, która nie jest największą
              miłością mojego życia, ale przynajmniej ma szansę powstrzymać oszołomów?
              O swoim zawodzie nei chcę publicznie opowiadać, w każdym razie jest to
              tradycyjna inteligencka profesja, jedna z tych, co to ich Kaczyński szczerze
              nienawidzi - i boi się.
      • gosiewski.monachijski PO gotowa do współpracy z wermachtem? 10.05.06, 04:11
        Patriotajaipoeta - przez pomyłkę czy umyślnie tak trafnie określiłeś PiS?

        Nie wiem czy przed jakimś trybunałem nie staniesz za przyrównywanie partii
        Kwaczyńskich do Wehrmachtu.
    • anita53 Tak samo gotowi jak do koalicji z PiS? 09.05.06, 21:51
      Obiecują gotowość współpracy i stworzenia koalicji, później się wycofują...
      teraz znowu gotowi... do czego?
    • premier_pacynka PO powinna sie zastanowic co chce! MIALA szanse 09.05.06, 22:08
      rzadzic z PIS nie chciala, miala szanse poprzez nowe wybory nie chciala to co
      wy kurFa chcecie!?
      Nie ma PO podobnie zreszta jak PIS zadnego sposobu na rzadzenie procz jakis
      frazesow !
      • sara962 Re: PO powinna sie zastanowic co chce! MIALA szan 09.05.06, 22:26
        Pacynko, nie bardzo się orientujesz w polityce PO, w odróżnieniu od PIS,
        naprawdę wiadomo o co tam chodzi. A nie mozna wchodzić w koalicję z kimś, kto
        traktuje partnera poniżej wszelkich standardów przyzwoitości...PIS zachowywał
        się wobec PO skandalicznie!
        • premier_pacynka Ja bardzo dobrze wiem co mogla zrobic PO bo sie 09.05.06, 23:09
          uwaznie przysluchuje kazdemu z politykow, co mowi i sobie zapamietuje co mowia
          dosc dokladnie.
          Otoz problem polega na tym ze PO idac do wyborow byla tak przekonana ze wygra
          ze z gory zalozyla (i o tym mowil miedzy innym Jan Maria Wladyslaw Rokita) ze
          tylko koalicja PO/PIS albo jak mowil PIS/PO. Kiedy zas wygral PIS, PO nagle
          zaczela mowic ze tak koalicja ale na rownych zasadach itp. co z gory bylo
          wiadome ze jest niemozliwe. Tylko osoba nie zorietowana politczynie nie wie ze
          Kaczka nigdy nikogo do zadnego wspolrzadzenia na warunkach partnerskich nie
          dopusci.
          PO to dobrze wiedzialo, PISSduarow znaja nie od dzis.

          Potem PO mialo szanse poprzez rzad mniejszosciowy PIS ale tego nie zrobilo bo
          bredzili cos o zaufaniu itp.Jan Maria i inni POwcy lansowali sie w TV,mowili
          ladnymi zdaniami bez zadnych konretow

          Potem PO nie poparlo wniosku o rozwiazanie parlamentu z prostego powodu - PO
          chce (tak jak chcial PISSdu) dostac wiekszosc i wie ze tylko rzady PISdu do
          tego doprowadza a tak, ryzyko - moze znow przegramy, moze dostaniemy mniej,
          moze nic sie nie zmieni - ZWYKLE POLITYKIERSTWO przedstawione przed TV jako
          troska o kraj BZDURY

          A to co dzis Tusk powiedzial to jakas zenada i smiesznosc tej osoby - ale w
          sumie Tusk nigdy nie gral pierwszyc skrzypiec w zadnej liczacej sie partii wiec
          nie ma sie co dziwic ze takie pierdoly gada

          PO powinno albo wejsc w koalicji z PISem biorac co do PIS + cos sie wywalczy w
          trakcie (ale to z gory bylo wiadome ze jest niemozliwe)
          Albo powinno byc twarda opozycja punktujaca celnie,bolesnie rzadzacych tak jak
          bylo SLD za Millera w opozycji do AWS
      • mg2005 Re: PO powinna sie zastanowic co chce! MIALA szan 09.05.06, 22:27
        • mg2005 Mały Donaldek odkrywa Amerykę...)) 09.05.06, 22:33
          Nasz kochany Donaldzik właśnie zrozumiał, że CAŁY Parlament ma OBOWIĄZEK
          popierać rząd - jeśli tego wymaga interes Polski.

          Donaldzik szybko się uczy, za 20 lat będzie z niego dobry polityk...))
          • gosiewski.monachijski MG2005 odkrywa Amerykę...)) 10.05.06, 04:29
            mg2005 napisał:

            > Nasz kochany Donaldzik właśnie zrozumiał, że CAŁY Parlament ma OBOWIĄZEK
            > popierać rząd - jeśli tego wymaga interes Polski.
            >
            > Donaldzik szybko się uczy, za 20 lat będzie z niego dobry polityk...))

            MG2005 jeszcze nie pojął że nie ma obowiązku popierania marionetkowego i
            niekompetentnego rządu.
            Nie jest potrzebna kolejna po PiS SO i LPR partia z dykatatorem oszołomem.

            Niestety troska o Polskę zmusza czasami do pozornie chaotycznych ruchów - które
            jednak mogą być czytelne i zrozumiałe dla średnio rozgarniętego człowieka.

            PO przejmując styl i retorykę rządzącej koalicji natychmiast straciłoby poparcie
            wszelkich światłych ludzi - czyli podstawy swego elektoratu.

            Teraz Platforma stanowi jedyną alternatywę dla kompromitującego się rządu.
            Prędzej czy później zbierze tego plony i jestem przekonany że lepiej wykorzysta
            swój czas niż tylko na promowanie rzekomych sukcesów w stylu Marcinkiewicza.
    • t324911 Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z członkami rzą 09.05.06, 22:31
      Jedyne co mozna powiedziec to "spieprzaj dziadu ". Frustracja PO brakiem koryta
      osiagnela zenit .
      • gosiewski.monachijski Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z członkami rzą 10.05.06, 04:32
        t324911 napisał:

        > Jedyne co mozna powiedziec to "spieprzaj dziadu ". Frustracja PO brakiem koryta
        >
        > osiagnela zenit .

        Nie wpadło Ci do tego pustaka który zwieńcza Twoją szyję że polityk może
        przedkładać interes kraju nad własne ambicje?

        Faktycznie mając za na przykłady liderów PiS można zdurnieć i tego nie ogarnąć.
    • yann63 Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z członkami rzą 09.05.06, 22:44
      Tusk ze swoimi przerostami ambicji wyraznie spoznia sie z reakcjami. Panie
      tusk, nie wystarczy chciec, bo dobrymi checiami pieklo wybrukowane. A oprocz
      tego Panie tusk, nieudacznie ciagnie Pan ten kawalek sukna by skroic sobie
      plaszcz krolewski!
    • sumer55 miałem i mam rację: PO to dopiero cieniasy rzadkie 09.05.06, 22:51
    • ssik_nwdj ?:) A tak pięknie miało być, PiS miał się pogrążyć 09.05.06, 22:54
      sam. Ja tych plat-wormy to już przestałem kumać jakieś 3 miechy temu.
      Teraz to ma być: będziemy współpracować, aby pokazać, że bronimy Polski przed
      jakąś zdradą możliwą, czy rozpadem od góry. Gorzej niż było całkiem niedawno z
      SLD być nie może, chyba że plat-robaczki płaszczące się przed swiomi sponsorami
      dalej będą dupy sobie nawzajem lizać.
    • johnny_p O odpowiedzialności - nagłe odkrycie :-) 09.05.06, 23:13
      "Dzisiaj odpowiedzialność za władzę polityczną, za polityczne łupy spada na
      twórców koalicji, która niepokoi miliony Polaków. Ale nic nie zwalnia nas
      wszystkich z odpowiedzialności za te cztery dziedziny życia, które nie powinny
      być wyłącznie frontem politycznej walki między partiami politycznymi -
      oświadczył Tusk."

      A inne dziedziny - niech sobie leżą i czekają na lepsze czasy?
      Będziemy tak głosować, jak za becikowym, by się sprofilować (negatywnie) i dać
      poczuć Marcinkiewiczowi trudy rządzenia?
      A te 40 mln ludzi, to g..o?
    • the.bill1 Ale z Tuska cyniczna szuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 09.05.06, 23:18
      Złodzieje i oszuści z PO wystraszyli się Centralnego Biura Antykorupcyyjnego....
      Żenada do sześcianu w wykonaniu PO.
      Czy wy nie widzicie,że 1) jesteście śmieszni i 2) wasz czas się skończył??
      Terazm ma być normalne państwo. Odwalcie się od rządu!
    • bekon6 No to definitywnie po PO 09.05.06, 23:23
    • bekon6 Tym ruchem Tusk popelnil samobojstwo polityczne 09.05.06, 23:41
      • gosiewski.monachijski Tym ruchem PiSdzielec dowiódł... 10.05.06, 04:36
        ... bezmyślności - niestety to nie jest niespodzianka. Od wyborów to już
        przynajmniej drugi raz...
    • realnik Donald, teraz to Ty mozesz co najwyzej w 09.05.06, 23:51
      kreskowkach wystepowac - moze smieszniej bedzie...
      ONI juz maja wiekszosc i Ciebie z Twoimi glosami nie potrzebuja....
      Trzeba bylomyslec wczesniej, a nie marnowac glosy swoich wyborcow...



      wkurzony realiste, ktorego glos Donaldzie z JMR i HGW zmarnowaliscie....
      • gosiewski.monachijski Re: Donald, teraz to Ty mozesz co najwyzej w 10.05.06, 04:40
        realnik napisał:

        > ONI juz maja wiekszosc i Ciebie z Twoimi glosami nie potrzebuja....
        > Trzeba bylomyslec wczesniej, a nie marnowac glosy swoich wyborcow...
        > wkurzony realiste, ktorego glos Donaldzie z JMR i HGW zmarnowaliscie....

        Realiste - jakoś nie wierzę że taki półgłówek jak Ty na PO głosował. Moze Ci się
        kratki albo skróty nazw pomyliły?

        Bezmyślność i krótkowzroczność podobna Twojej jest znakiem rozpoznawczym
        PiSdzielców.
    • trauma_powalonych1 Tego Tuska to już pogięło razem z tymi wszystkimi. 10.05.06, 00:02
      ...proPOwalonymi mediami typu Gazeta Wybiórcza & Company typu Dziennik,
      Fakt,Wprost, Rzeczpospolita,TVN,TVP,Polsat, taką nagonke na PiS urządzili
      począwszy od wyborów i gó.. to dało, Gnojki celowo PiS w objęcia Leppera i
      Giertycha wpuścili a teraz LARUM podnoszą,
      Szuje niemyte z guru Michnikiem na czele, pieprzone czerwone
      komuchoeuropejczyki
      • natural7 Re: Tego Tuska to już pogięło razem z tymi wszyst 10.05.06, 00:50
        Jak widzę indoktrynacja PiS-u robi swoje. Samodzielne myślenie naprawdę jest w
        cenie. Można zarzucić gazecie centrolewicowść bo tak w istocie jest ale
        lewicowość zarzucić dla Wprost to trzeba być idiotą.

        "Budowa solidarnego raju trwa towarzysze"
    • awz3 Tusk Ty Błaźnie, polityczne łupy PO poszły z dymem 10.05.06, 00:20
      Nie kompromituj się błaźnie wypowiadając słowo łupy, masz starczą sklerozę
    • wysokiktos platforma to schizofrenicy :)))))) 10.05.06, 00:32
      prze moment wydawalo mi sie, ze ta partie juz nie istnieje, a tu nagle dDonald
      wyskoczyl z tekstem sprzed roku :)))))))) Cos mi sie wydaje, ze facet zaczal bac
      sie o stolek w PO :))))))) Wkrotce przeciez zapadna decyzje.
      • gosiewski.monachijski Re: platforma to schizofrenicy :)))))) 10.05.06, 04:46
        wysokiktos napisał:

        > prze moment wydawalo mi sie, ze ta partie juz nie istnieje, a tu nagle dDonald
        > wyskoczyl z tekstem sprzed roku :)))))))) Cos mi sie wydaje, ze facet zaczal ba
        > c sie o stolek w PO :))))))) Wkrotce przeciez zapadna decyzje.

        Chłopie - martw się o swojego wodza Kwaczyńskiego. Dni jego kariery są policzone.
    • kbamm Panowie "dyplomaci" z PO próbujcie się dogadać,... 10.05.06, 00:42
      ......bo za ten stan rzeczy, za tę egzotyczną koalicję też jesteście
      odpowiedzialni. W swoich obietnicach przedwyborczych obiecywaliście wszystkim
      koalicję z Pis-em. Co z tego wyszło - każdy widzi.
      • gosiewski.monachijski Re: Panowie "dyplomaci" z PO próbujcie się dogada 10.05.06, 04:52
        kbamm napisał:

        > ......bo za ten stan rzeczy, za tę egzotyczną koalicję też jesteście
        > odpowiedzialni. W swoich obietnicach przedwyborczych obiecywaliście wszystkim
        > koalicję z Pis-em. Co z tego wyszło - każdy widzi.

        Kbamm, gadasz jak naiwne dziecko.
        W koalicję z PiS można by od biedy wchodzić mając sporą przewagę, a i to też z
        potężnym ryzykiem.
        Gdyby PO miało aż taką marną pozycję jak Giertych albo było tak ogłupiałe jak
        Lepper to byłoby pewnie teraz w ich sytuacji - w koalicji trupów.

        Na szczęscie Kwaczyńscy wykańczają teraz kogo innego.
    • ak813 Po co komu Tusk, Rokita, Michnik czyli GWno? 10.05.06, 00:50
      • gosiewski.monachijski Re: Po co komu Tusk, Rokita... 10.05.06, 04:53
        Gdybyś myślał to byś wiedział.
    • d3b3 albo rybki albo pipki 10.05.06, 00:53
      Tu słowa nienadające sie do publikacji.
      Czy wiecie że Miodowicz jest w
      pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Lecha_Wa%C5%82%C4%99sy
    • genyo Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z członkami rzą 10.05.06, 01:07
      Donald dalej skamle o "współpracę".Ale z cieniasami nie współpracuja. Mam dość
      > tego donaldowego skamlania...



      tez mam dosc, bo wspolpraca z tym rzadem to hanba. Jesli tak dalej, to zaczne
      glosowac na SLD
      • edek47 Widocznie pzpr jest tobie blaszy... 10.05.06, 03:33
        • gosiewski.monachijski Re: Widocznie Hitler jest Tobie bliższy... 10.05.06, 04:56
          ... skoro weszpolska i kryminalista w rządzie Ci nie przeszkadza.
          • ak813 R:WidoczHitler: Z Monachium jest blizej do Hitlera 10.05.06, 06:12
            gosiewski.monachijski napisał:

            > ... skoro weszpolska i kryminalista w rządzie Ci nie przeszkadza.
            • gosiewski.monachijski Re: Z Monachium jest blizej do Hitlera 10.05.06, 11:58
              Zapewne - ale najlepiej zapytaj o to Silesiusa :D
    • xwiktorx Do zyksa pauy i innych pajaców.... 10.05.06, 01:08
      Nie wiem kim jesteście i co robicie, ale jak na Polaków to standard że macie
      kapuściane głowy. Dobrze wam w tym państwie mongoły? bo mi raczej nie. nie ze
      względu na to, że żle mi się dzieje. Tylko dlatego, że Polacy, w sumie ludzie
      mi najbliżsi, dostają w dupę - niestety kolejny raz - niestety od ludzi,
      których wybrali.. A Wy którzy podobnie jak zyks śmieć komentujecie artykuł,
      niewykształcone parobasy, psie wentyle z dwoma zwojami zamiast mózgu,
      krytykujecie bez sensu teksty jednego z najinteligentniejszych polskich
      polityków ostatnich czasów. Wstyd mi za Was, z takimi wypowiedziami lepiej by
      było, jakbyście zamiast tego wąchali bagaże na lotnisku.....żal mi Was..
      • ak813 Re:Zyks jest OK ale ty nie. Zyks rozmumie co jest 10.05.06, 01:15
        'loser' a co jest 'winner'. Ty i Tusk = losers. Dla ciebie jest jesze jedna
        szansa - zacznij glosowac na SLD.
        • gosiewski.monachijski Re:Zyks jest OK ale ty nie. Zyks rozmumie co jest 10.05.06, 05:00
          ak813 napisał:

          > 'loser' a co jest 'winner'. Ty i Tusk = losers. Dla ciebie jest jesze jedna
          > szansa - zacznij glosowac na SLD.

          A czy znane Ci są pojęcie uczciwości, honoru, patriotyzmu, dumy... To pytanie
          retoryczne bo obaj wiemy że nie. Niestety z nas dwóch chyba tylko mnie to smuci.
      • leszek121 Re: Do zyksa pauy i innych pajaców.... 10.05.06, 02:32
        Warszawa protestuje przeciwko obecnemu rządowi, duża część Polski przejmuje się
        antyeuropejskością i brakiem chęci rozwiązania wielu problemów gospodarczych
        przez rząd i Jarosława. Cieszymy się tylko z rzeki pieniędzy płynących z UE.
        Sam Lepper zainkasował już chyba kilkaset tysięcy. Dzięki tym pieniądzom wiele
        się w Polsce buduje i będzie budowało. Nas samych nie stać na to, ale my
        PLUJEMY na polityka i tym samym na politykę proeuropejską. Może ten rząd
        zadbałby trochę o lepszy wizerunek Polski? Nie rozumiem skąd w piszących taka
        agresja, cokolwiek się tutaj dzieje to zasługa rządu i partii rządzącej, a nie
        opozycji. Opozycja może najwyżej pomóc w budowie lepszego wizerunku naszego
        kraju, przeszkodzić albo zepsuć raczej nie może.
    • zenutek Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z członkami rzą 10.05.06, 01:57
      Drogi Panie Tusk. Rozumiem, że chce pan podać rękę kolegom z PiSu, którzy do
      końca jeszcze nie zrozumieli w co wciąga ich przywództwo partii. Jednak minęło
      już wiele tygodni i trzeba zapomnieć o kolegach z PiSu. Mieli czas do namysłu
      przez wiele miesięcy, nie musieli poddawać się wodzowskim rządom swojego
      przywódcy, jednak chęć parcia do władzy i splendor z tego płynący nie
      kwalifikuje tych kolegów do udzielania im jakiegokolwiek wsparcia. Pan, panie
      Tusk, powinien zadbać obecnie o wizerunek swojej partii, o zdecydowany sprzeciw
      występujących zjawisk politycznych w kraju. Tylko konkretne działania pozwolą
      na zachowanie wysokiego poparcia wśród społeczeństwa niezadowolonego z obecnych
      rządów "ludzi prawych i sprawiedliwych inaczej". Polska polityka, polskie elity
      rządzące osiągnęły już dno kompletne, degrengolada etyki ludzkiej, kpienie z
      prawa, uczciwość zawieszona na kołku, to dzisiejsza propozycja dla dorastającej
      młodzieży, to wzór do naśladowania dla młodego pokolenia, ale i nie tylko....
      To pokazanie, że oszust, kłamca, wyłudzacz kredytów, skrajny nacjonalista ma
      się o wiele lepiej w kraju "solidarności społecznej", niż uczciwy, pracowity
      człowiek, którego często w wypowiedziach wysyła się na emigrację.... Czy o to
      walczyła Solidarność w latach '80?????
      • odysik Re: Tusk: PO gotowa do współpracy z członkami rzą 10.05.06, 03:01
        ehh....
      • edek47 Wyluzuj sie czlowieku bo zaciaga od ciebie pzpr-em 10.05.06, 03:30
        Tusk nie wie , co ma czynic, chcial rzadzic ,a nie rzadzi ...i ciagle nie wie
        dlaczego.
        • gosiewski.monachijski Re: Wyluzuj sie człowieku bo zaciąga od Ciebie... 10.05.06, 05:09
          ... piaskownicą.

          edek47 napisał:

          > Tusk nie wie , co ma czynic, chcial rzadzic ,a nie rzadzi ...i ciagle nie wie
          > dlaczego.

          Myślisz że jesteś od Tuska mądrzejszy?
          Weź grabki, wiaderko, łopatkę i wracaj na dobranockę.

          Tusk nie rządzi bo nie zniżył się do poziomu Kwaczyńskich i Leppera.
          Jest odpowiedzialnym politykiem i nie błaźni się nierealnymi obietnicami np. 4
          milionów mieszkań - ot cała filozofia. Prawda że proste?
          • abyss Tusk błażni sie mówiąc że Religa był dobrym 10.05.06, 06:50
            ministrem.
            Błazni się też przywielu innych okazjach.
            Czy ten gość nie może się wziąć znowu za malowanie kominów?
            • gosiewski.monachijski Abyss się błaźni 10.05.06, 12:00
              abyss napisał:

              > ministrem.
              > Błazni się też przywielu innych okazjach.
              > Czy ten gość nie może się wziąć znowu za malowanie kominów?

              A co, nie dajesz sam rady i potrzebujesz pomocy?
    • ak813 PO 16-letnim szambie (oszust..oops mgr Kwasniewski 10.05.06, 06:05
      manipulanctwie GWna i pauperyzacji spoleczenstwa - Kaczynscy to dla mnie
      BOGOWIE a Lepper najuczciwszym czlowiekiem pod sloncem. Skazanie kogos na
      wiezienie za slowa wypowiedziane z mownicy parlamentarnej - jasno okresla ze
      SBecja wciaz w Polsce zyje. Dobrze jej sie dzieje pod przkrywka propangandowa
      GWna.
      • gosiewski.monachijski Kaczyzm w czystej postaci 10.05.06, 12:07
        ak813 napisał:

        > manipulanctwie GWna i pauperyzacji spoleczenstwa - Kaczynscy to dla mnie
        > BOGOWIE a Lepper najuczciwszym czlowiekiem pod sloncem. Skazanie kogos na
        > wiezienie za slowa wypowiedziane z mownicy parlamentarnej - jasno okresla ze
        > SBecja wciaz w Polsce zyje. Dobrze jej sie dzieje pod przkrywka propangandowa
        > GWna.

        Widać od razu że dla Ciebie, jak dla Twoich bogów słowa nie mają żadnego
        znaczenia a uczciwość i odpowiedzialność to zbyteczny balast zawadzający w
        marszu po władzę.
    • ak813 Gosiewski.Monachijski-zmien ksywe folksdeutchu 10.05.06, 06:19
      • gosiewski.monachijski Ty też - np. na PiSdzielec 10.05.06, 12:37
    • ak813 wez sie za sprzedaz kajzerek, malowanie kominow 10.05.06, 06:57
    • bekon6 Tusk i "lupy" teraz widac jak na dloni ze PO 10.05.06, 07:10
      chcialo nie Ojczyzny ale co krasc. Złodzieje pod plaszczykiem inteligencji. Oj
      dobrze sie stalo ze mamy taki rzad.
      • gosiewski.monachijski Re: Tusk i "lupy" teraz widac jak na dloni ze PO 10.05.06, 12:09
        bekon6 napisał:

        > chcialo nie Ojczyzny ale co krasc. Złodzieje pod plaszczykiem inteligencji. Oj
        > dobrze sie stalo ze mamy taki rzad.

        Źle się stało, ale mamy taki na jaki zasłużyliśmy - bezmyślność została
        odpowiednio "nagrodzona".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka