Dodaj do ulubionych

Giertych za lustracją w oświacie

08.06.06, 18:55
Ja juz nie moge. Niech go ktos zabierze.
Obserwuj wątek
    • rilian Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:00
      to dopiero początek...
      • rilian Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:00
        potem będzie obowiązkowe sprawdzanie napletków nauczycieli historii.
        • chabergebertwilker Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 08.06.06, 20:30
          • kazek100 Re: Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 08.06.06, 20:49
            jakby zaczął od tego forum, to powinien abdykować, ale raczej nam to niestety
            nie grozi :-((

            Najbardziej mnie bawi, jak ten wielki lustrator mówi "naprawdę otwórzmy teczki
            i wreszcie będzie spokój". Przecież spokoju nigdy nie będzie, bo tym ludziom o
            to nie chodzi. Jakby teraz zlustrowano dyrektorów szkół, to za rok pojawi się
            chęc lustrowania wszystkich nauczycieli. Potem lustrowania przewodnicących
            klas. Potem lustrowania szkolnych sprzątaczek. potem lustrowania woźnych. Potem
            lustrowania kierowców gimbusów. Ktoś do lustrowania zawsze się znajdzie, bo jak
            ktoś nie ma się czym zajmowac zawodowo (taki minister np., który o oświacie nie
            ma pojęcia), to wokół czegoś musi zamieszanie robić.

            Ja mam 35 lat i mnie lustracja żadna nie dotyczy. Ale czytam o tym z
            zażenowaniem. Acha, rzadko oglądam wiadomość tvp, ale obejrzalem ze 3 dni temu
            i wymiękłem. Przez 20 minut nie usłyszałem o jednej aktualnej sprawie, o jednej
            kwestii ekonomicznej, o niczym dotyczącym przyszłości. Było tylko o
            rozliczeniach, lustracji i historycznej polityce. Mam dość. Kiedyś nie byłem
            pewien, czy Mazowiecki ze swą grubą kreską miał rację, ale już teraz nabrałem
            tej pewności. Miał rację.
            • nezpers Re: Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 09.06.06, 00:14
              LUSTROWAC?! Kogo?! Nauczycieli?! tylko ze w mojej szkole 99,9% nauczycieli w
              latach 70 schodzilo jeszcze po drabinie z dywanu na podloge albo skakalo ojcu z
              jajka na jajko a dyrektorka ma 35 lat, i co? Ja lustrowac?przeciez to jest
              niezabawne...Ten minister sie nawet do przedszkola nie nadaje ze swoimi pomyslami.
              • ismael Re: Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 09.06.06, 00:53
                nezpers napisał:

                Ten minister sie nawet do przedszkola nie nadaje ze swoimi pomysla
                > mi.

                Błądzisz synu... jasnie oswiecony przez maryje dziewice (wieczną)analna i oćca
                tadeusza nigdy sie nie myli w sądach ...lustrowani zostana poddaniocenie
                boskiej tj.pławieniu czarownicy(Maleus maleficium)wypłynie taki qwa kalisz
                wrzucony z mostu łazienkowskiego do wisły....znaczy czarnoksieznik i komuch...
                ,utopił sie???pan tak chciał i jego niesmiertelna dusza zazywa rozkoszy na
                polach elizejskich raju niebiańskiego..., zimowe problemy grzewcze zwiazane z
                chybotliwoscia dostaw kacapskiego gazu równiez zostana rozwiazane: DARMOWE
                CIEPłO DLA WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH POLAKóW płynace ze STOSÓW do PALENIA CZAROWNIC
                popłynie gratisowo do waszych kaloryferów :PAMIETAJ :GLOSUJ NA NAS -LIGA
                POLSKICH RODZIN-POLSKI STOS NASZYM DOBREM.
          • kasia20055 Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 08.06.06, 20:51
            Gorąco popieram. Trzeba koniecznie przewietrzyć oświatę i jej poskomunistyczne
            kadry.
            • obywatelrp3 Re: Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 08.06.06, 20:55
              kasia20055 napisała:

              > Gorąco popieram. Trzeba koniecznie przewietrzyć oświatę i jej poskomunistyczne
              > kadry.
              -----------------------------------
              Postkomunistyczne to są jakie? z naboru 2006 roku? Bo przed tym były rządy
              komunistów, nie postkomunistów...
              • konread Re: Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 08.06.06, 22:12
                A co z dziadkiem i ojcem Romusia, którzy chcieli aby Polska była jedną z
                republik ZSRR? Czy to też już na dzień dzisiejszy było patriotyzmem czy zdradą?
                Może Giertych zacząłby wyjaśnienia zaczynjąc od swej rodzinki, a potem brał się
                za lustrację innych!
                • psychiatra_romana Re: Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 08.06.06, 22:16
                  konread napisał:

                  > A co z dziadkiem i ojcem Romusia, którzy chcieli aby Polska była jedną z
                  > republik ZSRR? Czy to też już na dzień dzisiejszy było patriotyzmem czy zdradą?
                  > Może Giertych zacząłby wyjaśnienia zaczynjąc od swej rodzinki, a potem brał się
                  > za lustrację innych!

                  nie wiesz ze najlepsza bronią jest atak?? ten kremlowski sługus wmowi deklom o
                  łysych glacach ze jest zbawca narodu i prawdziwym polakiem...rotflll
                  Tuskowi wyciagneli z szafy dziadka z wermachtu ,ale "swietemu" romusiowi tatusia
                  sie nie rusza...chocia to fucking bydle i szuja bolszewicka 1 wody.
              • jola_ddywity *********B___R___A___W___O ---Giertych********** 08.06.06, 23:21
                Pogrobowców Lenina niełatwo przyjdzie wychować!
                Fani Papki Morozowa jeszcze długo będą bruździć,manifestacjami pod pretekstami
                wolności,petycjami w sprawach roztrajbowanych odbytów itp.
                Bo nie o te rzeczy wszak chodzi lecz o rozgardiasz polityczny by nie przywrócić
                ładu i rozliczyć za PRL i 17letnie po Perelowskie uwłaszcenie.
                • uchachany Jolka, Ty się trzymaj Jondrusia, bo jak się pożrą 08.06.06, 23:28
                  z Romkiem to Cię z Samoobory wywali za te obcopartyjne uwielbienia !
                  • jola_ddywity Re: urąbany, Ty się trzymaj konsewowanego Lenina 08.06.06, 23:41
                    Staram się zrozumieć twój ból,kurczącego się idola.
                • ismael Re: *********B___R___A___W___O ---Giertych******* 08.06.06, 23:51
                  przejrzałem na oczy...JOOOOOLAAAAAAA chce cie pieprzyc...chce twe blond loki w
                  mojej dłoni a usta wystawione na zastrzyk proteinek......oooo tak..sśij
                  głębiej...ooooo, połknełas?? cool:)) połknełas własnie najnowszy nadajnik CIA
                  moderujący terrorystów all world....:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
          • psychiatra_romana Re: Giertych chyba powinien zaczac od tego forum 08.06.06, 22:23
            on to se moze zaczac od swojego małego.....
        • uchachany Kuratorzy to pryszcz, ale trzeba zweryfikować 08.06.06, 20:31
          całą kadrę nauczycielską pod kątem patriotyzmu genetycznego (pozytywny wynik
          kontroli napletków będzie tu tylko warunkiem wstępnym).

          rilian napisał:

          > potem będzie obowiązkowe sprawdzanie napletków nauczycieli historii.
        • ismael Re: Giertych za lustracją w oświacie 09.06.06, 00:56
          rilian napisał:

          > potem będzie obowiązkowe sprawdzanie napletków nauczycieli historii.
          >
          ja moge sprawdzac młode nauczycielki...czy nie maja poprzecznych kuciapek :)))
          metoda organoleptyczna...lizu lizu...:PPPPP
      • ismael Re: Giertych za lustracją w oświacie 09.06.06, 00:45
        rilian napisał:

        > to dopiero początek...
        >
        no...na koniec beda lustrowane babcie klozetowe i
        szatniarze..wiadomo-emerytowana ubecja i jaczejka
        esbecji...[pfh..rotflll...sorka ale parskłem smiechem zapluwajac monitor]
    • david_silbermann Giertych ty poczwaro RZYGAM toba i lustracja !!!!! 08.06.06, 19:03
      !¬!`^

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • eurobiskup Re: Giertych ty poczwaro RZYGAM toba i lustracja 08.06.06, 22:01
        Nie stac cie na wiecej.... ty wszechmadralo karmiony zwiblem

        david_silbermann napisał:

        > !¬!`^
        >
        > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • psychiatra_romana Re: Giertych ty poczwaro RZYGAM toba i lustracja 08.06.06, 22:23
        david_silbermann napisał:

        > !¬!`^
        >
        > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        szalom madafaka :)))))
    • maruda.r Koń jaki jest, każdy widzi 08.06.06, 19:04
      • allspice Puszka Pandory, 08.06.06, 19:10
        no to otwieramy puszkę Pandory - adwokaci,naukowcy,teraz nauczyciele.Ciekawe,
        czy Sąd lustracyjny poradzi sobie ?
        • trudny99 Re: Puszka Pandory, 08.06.06, 19:37
          allspice napisała:

          > no to otwieramy puszkę Pandory - adwokaci,naukowcy,teraz nauczyciele.Ciekawe,
          > czy Sąd lustracyjny poradzi sobie ?

          Przy okazji ,,dyskusji'' o lustracji księży ośmieliłem się wyrazić pogląd,
          że tę całą ,,lustrację'' należy zakończyć zbierając wszystkie g..no obecnie
          warte teczki w jedno miejsce i spokojnie je podpalając !!..

          No a jeśli upieramy się przy lustracji, to nauczycieli chyba w pierwszej
          kolejności ?!..

          No bo kto życzyłby sobie aby jego dziecko było uczone przez ubeckiego
          kapusia ?!...Może jeszcze etyki ??!!..

          Dziwię się, że nadal czynicie żałosny rejwach wokół spraw tak oczywistych !!..

          ----
          Prawda wymaga czasem odwagi,
          kłamstwo natomiast..zawsze inteligencji !..
          t.




          • delfina77 Re: Puszka Pandory, 08.06.06, 19:57
            Hm, szkoda tylko, że nauczyciele nie mają za sobą takiego Dziwisza, który zakaże
            ujawniania danych. Jak lustrować, to wszystkich. I znów są równi i równiejsi...
        • wet3 do allspice 08.06.06, 20:12
          allspice napisała:

          > no to otwieramy puszkę Pandory - adwokaci,naukowcy,teraz nauczyciele.Ciekawe,
          > czy Sąd lustracyjny poradzi sobie ?

          Nie wspominajac czasow komunizmu, puszka Pandory jest szeroko otwarta od czasu
          powstania IIIRP! Wiec o co Ci chodzi???
          • allspice do wet3 08.06.06, 20:41
            Ta puszka nie była otwierana,tylko o tym od czasu do czasu mówimy.A jak
            konsekwencje "otwierania" ew.teczek mogą wygladać,widzimy na przykładzie
            informacji o politykach,dziennikarzach i księżach. Jest dużo cierpienia i bólu.
          • arius5 Zlustrowac ksiezy w szkolach 08.06.06, 22:25
            pod katem pedofilii
            Rozumiem, ze Giertych popiera pedofilie, ale ja nie chce, zeby ta pedofilska
            mafia zblizala sie do dzieci
        • jazg1 Po co sąd lustracyjny? 08.06.06, 20:34
          Wystarczy ujawnić archiwa dot. danej osoby.
          • allspice Re: Po co sąd lustracyjny? 08.06.06, 20:43
            jazg1 napisał:

            > Wystarczy ujawnić archiwa dot. danej osoby.
            -------------------------------------------------------------------------------
            ale kazdy obwiniony ma prawo odwołac się do takiego sądu
          • maruda.r Re: Po co sąd lustracyjny? 08.06.06, 23:09
            jazg1 napisał:

            > Wystarczy ujawnić archiwa dot. danej osoby.

            **************************************

            Jarosława Kaczyńskiego na przykład? Bez Ziobry w charakterze adwokata-wazeliniarza?



        • ismael Re: Puszka Pandory, 09.06.06, 00:10
          allspice napisała:

          > no to otwieramy puszkę Pandory - adwokaci,naukowcy,teraz nauczyciele.Ciekawe,
          > czy Sąd lustracyjny poradzi sobie ?
          mam bywszego sasiada pracujacego w branzy utylizacyjnej...rotfllllll... ma
          klimatyzowane auto z turbodoładowaniem, dostęp do danych tajnych wywalanych z
          róznych instytucji państwowych...kiedys to prasowali i wywalali na wysypisko....
          ostatnio stwierdzili chłopcy z załogi GI ze lepsza kase niz ich bajadera
          obładowana złomem i makulaturą mozna skosic na kontakcie z redakcjami i
          puszczaniem po pare stówek 1 stronki A-4 naszych ministeriałow
          faszystów....,chyba ich w tym utwierdze.....
      • pulldog Re: Koń jaki jest, każdy widzi 08.06.06, 20:37
        No wlasnie widze, ze Romek nie taki glupi jesli ma sie czym zajac. Walesa
        powiedzial kiedys cos bardzo madrego o Romku. Powiedzial, ze Romek robi z siebie
        blazna bo nie ma innego wyjscia. No i faktycznie, bo co pozostawalo robic
        biedakowi zepchnietemu na margines. Mysle, ze jesli dac Romkowi jakies
        odpowiedzialne zadania to bedzie z nim coraz lepiej.
        • maruda.r Re: Koń jaki jest, każdy widzi 08.06.06, 23:07
          pulldog napisał:

          Mysle, ze jesli dac Romkowi jakies odpowiedzialne zadania to bedzie z nim coraz
          lepiej.

          ***********************************

          Kopanie i zasypywanie rowów?

    • valhala Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:08
      Może jednak zacząć od borowików i czarnych sukienek - nietykalnych zresztą.
      • conrads Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:26
        W działaniach rządu mam dość symboliki i wartości,
        cierpię na deficyt realności.
        Marzę o czasach w których historia zajmą się historycy,
        a gospodarką ekonomiści-politycy.

        Lustrujemy się od 17 lat i zmarnowaliśmy kupe czasu. No ale lustrujmy się
        dalej. Czekam tylko na swoją kolejkę. Jako dziecko chodziłem w obowiązkowych
        pochodach pierwszomajowych. Chyba powinienem czekać na swoją kolejkę i poważne
        konsekwencje podjętych w dziecińswie politycznych decyzji.

        Żarty żartami. Wydaje mi się, że politycy powinni się bieżącymi sprawami kraju.
        Do tej pory mieli wiele pięknych, acz mało praktycznych momentów (poza
        dzisiejszym stwierdzeniem prezydenta).

        pozdrawiam wszystkich, bez względu na opxję i sympatie polityczne
      • siostra_tlenu Czyści, jak sam ROMUŚ 08.06.06, 20:23
        nie mieli by być czyści?
        A DO TEJ PORY BYLI BRUDNI?
        Nauczycielom nie wolno kłamać, jak pan, panie ministrze...
    • ratajpeter Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:08
      Tylko straszyc-bo naprawde nie wie, co robic w swoim ministerstwie.Straszne!
    • joemama Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:19
      Stu procentowo pewni niewspółpracownicy SB mają dziś 35 lat. Za co najwyżej 20
      lat, sprawa lustracji będzie już mogła dotyczyć tylko emerytów. Lewicy
      SLDowskiej też już nie będzie wśród żywych. Jakich argumentów będą wtedy używać
      prawicowe oszołomy ? Aż się boję pomyśleć. A jakiegoś wroga muszą sobie znaleźć,
      bo bez niego ich działalność polityczna traci sens.
    • rmstemero Czy naprawde ten czlowiek 08.06.06, 19:30
      nie ma innego pomyslu na rzeczywistosc niz teczkoanie, lustrowanie,
      komisjonowanie, zabranianie i wyrzucanie?. Jak ma dojsc do powstania
      spoleczenstwa opartego na kompetencji i zaufaniu? Chce tego jeszcze ktos?

      I czy lustracja znow bedzie polegac na wertowaniu teczek niewygodnych i
      niezgadzajacych sie z panem Giertychem w celu zwolnienia stanowisk dla kadr LPR-u?
      Bo ja bym sobie zyczyl osobiscie raczej weryfikacji ktora usunela by z oswiaty
      ludzi bez odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu. Takich jak np. pan
      Minister.
      • kum.z.antalowki A dzieci niezlustrowanych rodziców? Też won? 08.06.06, 19:35

        Szkoła tylko dla "Prawdziwych Polaków, genetycznych patriotów", a reszta niech
        emigruje?





        • siostra_tlenu Re: A dzieci niezlustrowanych rodziców? Też won? 08.06.06, 20:05
          Wg Jaśnie panującego nam w Edukacji Ministra w krótkim czasie powinno się
          ukazać rozporządzenie mówiące o tym, że: "W szkołach przy wejściu należy
          ustawić "sprawdzonych i lojalnych woźnych", którzy to będą decydować kogo
          wpuścić do szkoły, a komu dać kopniaka...
          • trudny99 Re: A dzieci niezlustrowanych rodziców? Też won? 08.06.06, 20:55
            siostra_tlenu napisała:

            > Wg Jaśnie panującego nam w Edukacji Ministra w krótkim czasie powinno się
            > ukazać rozporządzenie mówiące o tym, że: "W szkołach przy wejściu należy
            > ustawić "sprawdzonych i lojalnych woźnych"...

            Nie.., to jest niedopuszczalne !!..

            Należy zachować obecną ,,polską tradycję'', zgodnie z którą w szkole,
            tak jak w jednej na Śląsku na centralnym miejscu przez długi czas
            stało popiersie Żyda !!..

            Nie kogoś ważnego, znanego..,tak po prostu..niech się młodzież oswaja !!..

            ----
            Nie lękajcie się prawdy(!)..,
            tylko ona może Was wyzwolić !!..
            t.
            • rs_gazeta_forum Re: A dzieci niezlustrowanych rodziców? Też won? 08.06.06, 21:20
              trudny99 napisał:
              > Należy zachować obecną ,,polską tradycję'', zgodnie z którą w szkole,
              > tak jak w jednej na Śląsku na centralnym miejscu przez długi czas
              > stało popiersie Żyda !!..

              Teraz Żyd wisi w każdej klasie szkolnej, więc masz przerąbane, już nawet poza
              Śląskiem do szkoły spokojnie nie wejdziesz.
              • trudny99 Re: A dzieci niezlustrowanych rodziców? Też won? 08.06.06, 21:37
                rs_gazeta_forum napisał:
                >
                > Teraz Żyd wisi w każdej klasie szkolnej, więc masz przerąbane, już nawet poza
                > Śląskiem do szkoły spokojnie nie wejdziesz.

                O mnie się nie martw !..

                Skończyłem odpowiednią ilość prawdziwie polskich szkół, nauczycieli
                miałem równie wspaniałych, których ja i moi koledzy ,,z ławy'' wspominamy
                z dumą !!..

                Tego szczerze zazdroszczą mi moje dzieci, które kończyły szkoły nie tak dawno
                i niestety nie mogą powiedzieć tego samego o swoich pożal się pedagogach,
                którzy sprawiali wrażenie jakby bali się własnego cienia i ze strachem
                w oczach starali się ,,wpoić'' młodzieży miłość do...Unii zamiast do Polski !!..

                ----
                Nie lękajcie się prawdy..
                tylko ona może Was wyzwolić !!..
                t.
                • rs_gazeta_forum Re: A dzieci niezlustrowanych rodziców? Też won? 09.06.06, 00:41
                  To musiały być bardzo "polskie" szkoły, że sam konterfekt Żyda ci przeszkadza.

                  A nauczyciele twoich dzieci są wspaniali, pomyśl, czują strach, wiedzą, że może
                  się to dla nich po twoim lub twoich dzieci donosie skończyć wyrzuceniem z pracy,
                  ale jednak go pokonują i ryzykując uczą dzieci, że świat na Polsce się nie
                  kończy, a gdzie indziej ludzie jakby mądrzejsi.
        • siostra_tlenu S.Y.N.D.R.O.M Giertycha 08.06.06, 20:15
          Wszystkie dzieciaki, chodzące teraz do szkół będą miały syndrom Giertycha. Czy
          to się da wyleczyć?
          • obywatelrp3 Re: S.Y.N.D.R.O.M Giertycha 08.06.06, 20:57
            Giertych! Minąłeś się z powołaniem. Powinienieś zająć miejsce Wasserwanny...
          • psychiatra_romana Re: S.Y.N.D.R.O.M Giertycha 08.06.06, 22:10
            siostra_tlenu napisała:

            > Wszystkie dzieciaki, chodzące teraz do szkół będą miały syndrom Giertycha. Czy
            > to się da wyleczyć?

            TAK!!!! pokąsanych przez wampira leczymy ucinajac głowe wampirowi i przebijajac
            mu serce osikowym kołkiem.Nie wiem czy to zadziała w przypadku otumanionych
            przez konioze weszpolska ale warto sprobowac. :PPPPPP
            romus...uwazaj van Helsing nadciaga....rotflllllll
        • uchachany Cztery klasy mogą skończyć - i do łopaty! 08.06.06, 21:27
          kum.z.antalowki napisał:

          >
          > Szkoła tylko dla "Prawdziwych Polaków, genetycznych patriotów", a reszta niech
          > emigruje?
          >
    • xxx82xxx Lustrować!!! 08.06.06, 19:38
      wtedy się okaże kto stoi za różnego rodzaju marszmi antygiertychowymi
    • joakania Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:38
      Boże, już mi rzygać się chce jak go widzę i słyszę. A to mój minister :/. Nie
      mogę. A może zlustrujmy samą lustracje, bo wydaje mi się podejrzana .... Weźcie
      go, proooooszę!!!
      • xxx82xxx NIe martw się, ja oglądałem bolszewickich oszołomó 08.06.06, 19:40
        dłużej niż ty oglądasz Gietycha. Więc nie pieprz dziecino
        • siostra_tlenu Re: NIe martw się, ja oglądałem bolszewickich osz 08.06.06, 20:08
          xxx82xxx napisał:

          > dłużej niż ty oglądasz Gietycha. Więc nie pieprz dziecino
          __________________________________________________________________
          Giertycha wystarczy obejrzeć tylko raz, a i ten odbije się czkawką na całą
          Polskę...
          • psychiatra_romana Re: NIe martw się, ja oglądałem bolszewickich osz 08.06.06, 22:12
            siostra_tlenu napisała:

            > xxx82xxx napisał:
            >
            > > dłużej niż ty oglądasz Gietycha. Więc nie pieprz dziecino
            > __________________________________________________________________
            > Giertycha wystarczy obejrzeć tylko raz, a i ten odbije się czkawką na całą
            > Polskę...


            chyba pawiem na 666 rzedów..:PPPP
    • stobczak Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:40
      Nie przypuszczalem ze jestesmi tacy slabi zeby nie poradzic sobie z taka miernota
    • gekon1979 dobrze 08.06.06, 19:42


    • radiomaryja1 taaaak.... 08.06.06, 19:51
      każdy nauczyciel donosił....rodzicom, koń który mówi jest nie do przebicia
    • dzakarta Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 19:57
      Wszystkim, którzy mają zatwardzenia (zaparcie) proponuję przeczytanie
      wypowiedzi Giertycha, sraczka murowana!
      Czy ktoś wezwie wreszcie psychiatrę do Giertycha?
      • siostra_tlenu Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 20:10
        Tam wszyscy wokół tacy sami. Wiadomo nie od dziś, że chorzy psychicznie nigdy
        nie przyznaja się do własnej choroby...
      • trudny99 Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 20:46

        > Czy ktoś wezwie wreszcie psychiatrę do Giertycha?

        Dlaczego tylko psychiatrę ?!

        Proponuję zabrać przynajmniej po jednym przedstawicielu
        tzw. ,,wolnych''-czyt. pejsatych(!)-zawodów !..

        Może w końcu usłyszeliby jak powinna wyglądać ich postawa
        obywatelska i patriotyczna !!..

        ----
        Nie lękajcie się prawdy(!)..,
        tylko ona może Was wyzwolić !..
        t.
        • ismael Re: Giertych za lustracją w oświacie 09.06.06, 01:09
          trudny99 napisał:

          >
          > Proponuję zabrać przynajmniej po jednym przedstawicielu
          > tzw. ,,wolnych''-czyt. pejsatych(!)-zawodów !..
          >
          > Może w końcu usłyszeliby jak powinna wyglądać ich postawa
          > obywatelska i patriotyczna !!..

          ile ty masz lat oxy zelu??? 18 ? 20 pare??/ jestes śmieciem i wrzodem na ciele
          tego społeczeństwa.. takim jak ty aplikowałbym 5,6mm nato standard miedzy oczy
          i płytki dół z niegaszonym wapnem... katolsko-endeckie scierwa... komuny wam za
          mało było..załadowac na statki w ramach exportu miesa dla głodujacej korei płn i
          oznaczyc jako trzode chlewna...one by one...
          • trudny99 Re: Giertych za lustracją w oświacie 09.06.06, 14:58
            ismael napisał:
            >
            > ile ty masz lat oxy zelu??? 18 ? 20 pare??/ jestes śmieciem i wrzodem na ciele
            > tego społeczeństwa.. takim jak ty aplikowałbym 5,6mm nato standard miedzy oczy
            > i płytki dół z niegaszonym wapnem... katolsko-endeckie scierwa... komuny wam za
            > mało było..załadowac na statki w ramach exportu miesa dla głodujacej korei płn
            > i
            > oznaczyc jako trzode chlewna...one by one...
            >

            Do kogo piszesz po 1-szej w nocy ty żydowski wypierdku ?!..
            O tej porze to porządni ludzie śpią !
            Chyba, że nie masz odwagi ,,trącać'' mnie gdy siedzę przy komputerze ?..

            Właściwie to nie wiem dlaczego podejmuję dyskusję z przygłupem,
            który bredzi z nadmiaru czosnku lub dlatego, że mu się pejsy
            w klawiaturę wkręciły ?!..

            Na dobrą sprawę, to twoje ,,wypociny'' ograniczają się wyłącznie do kundlego
            ujadania i obrażania innych !..
            Zero merytorycznych argumentów, które mogłyby przekonać kogoś choć trochę
            inteligentnego!
            Czy ty naprawdę myślisz ,że wszyscy są takimi debilami jak ty ?!..

            A może uważasz, że jesteś mądry z definicji - jako, że jesteś ,,wybrańcem''?!..

            Otóż oświadczam ci, że dla mnie(i nie tylko!) nie jesteś żadnym wybrańcem..
            lecz zwykłym zasrańcem !!..

            Reasumując, doprawdy dziwię się twoim mocodawcom..,
            - zatrudnianie kogoś tak tępego chwały im raczej nie przynosi !!..

            ----
            Chcieliście wojny ?..
            No to ją macie !!..
            Czosnki w chałacie..
            ..Karp !
            t.
      • ismael Re: Giertych za lustracją w oświacie 09.06.06, 00:18
        dzakarta napisał:

        > Wszystkim, którzy mają zatwardzenia (zaparcie) proponuję przeczytanie
        > wypowiedzi Giertycha, sraczka murowana!
        > Czy ktoś wezwie wreszcie psychiatrę do Giertycha?


        spokojnie,.jestem cały czas przy naszym błogosławionym romusiu... MAM GRUSZKI DO
        LEWATYWY ,relanium, dynamo do elektrowstrzasów ,i portret upadłej madonny z
        wielkim cycem zeby swoje frustracje seksualne rozładowywał biedne
        chłopie....tak...tak..śśija ja...dalejjjjj ,przepraszam mam konsylium...
    • siostra_tlenu Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 20:01
      czaromir napisał:

      > Ja juz nie moge. Niech go ktos zabierze.
      -------------------------------------------------------
      Ja też nie mogę....wytrzymać jego "działań na rzecz normalności" - wyłącznie
      debilne posunięcia. Postawili kozę do pilnowania kapusty...
    • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 20:10
      wywali wszystkich socjalistów i liberałów a ich miejsce zajmą faszyści z
      Młodziezy Wszechpolskiej... no to doczekamy się własnej wersji faszyzmu
      • gaika Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 20:27
        Giertych powiedział:

        "Dlaczego ludzie, którzy mają wpływ na wychowanie młodego pokolenia, nie mieli
        by być czyści?”


        Dlaczego minister edukacji nie miałby być zdrowy na umyśle?
      • siostro_kaczke Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 20:28
        A pewnie, myślisz, że po co to wszystko? Czystki będą, że ha! Wszak trzeba
        stanowisk dla obsadzenia naziolami z MW ;-)
      • psychiatra_romana Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 22:19
        aferal.z.partii.demokratycznej napisał:

        > wywali wszystkich socjalistów i liberałów a ich miejsce zajmą faszyści z
        > Młodziezy Wszechpolskiej... no to doczekamy się własnej wersji faszyzmu

        jak swinie beda latac.... faszyzm i bolszewizm giertychowski nie
        przejdzie...,był juz raz w tym kraju zamach stanu kiedy Marszałek Piłsudzki
        przywrocił porzadek w bardaku sejmowym i pogonił scierwa..., historia kołem sie
        toczy....
    • jazg1 Kapowałeś i teraz się boisz? 08.06.06, 20:33
      No to mykaj ze szkoły!
    • obywatelrp3 S.Y.N.D.R.O.M Giertycha 08.06.06, 20:45
      Romeczku, nie martw się, poczekaj, karetka zaraz przyjedzie....
      • psychiatra_romana Re: S.Y.N.D.R.O.M Giertycha 08.06.06, 22:06
        obywatelrp3 napisał:

        > Romeczku, nie martw się, poczekaj, karetka zaraz przyjedzie....
        a siostra Basen zaordynuje lewatywe... :P chociaz przydałaby sie lewatywa mózgu
        dla konika...no tia...ale wpierwej trza posiadac ten kawałek ciała...:DDDD
    • krtek Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 20:54
      palant
      • gaika Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 21:05
        pulldog napisał:

        >Mysle, ze jesli dac Romkowi jakies
        >odpowiedzialne zadania to bedzie z nim coraz lepiej.

        To może by został szkolnym higienistą. Pozostałby w resorcie, a jednocześnie
        miałby się okazję wykazać osobiście sprawdzając czystość.
        • psychiatra_romana Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 22:07
          gaika napisała:

          > To może by został szkolnym higienistą. Pozostałby w resorcie, a jednocześnie
          > miałby się okazję wykazać osobiście sprawdzając czystość.

          chyba penisów młodych gejpolaków buhahahahahaha
          • mark.parker Tego kunia nie warto nawet 08.06.06, 23:07
            na żarcie dla psów przerobić, bo dostałyby wścieklizny :))))))))))))
            Giertych spadł z PRON-cia swego tatusia zdrajcy i kolaboranta.
      • mark.parker Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 23:00
        A kiedy synek zlustruje własnego tatusia-Giertycha, kolaboranta stanu wojennego?
    • wojakszwejk Zdjęcia, komiksy, qlutura obrazkowa 08.06.06, 21:04
      Nie trzeba nawet zagłębiać się w treści artykułów publikowanych w GW, wystarczy spojrzeć na zdjęcia dołączane do tych "artykułów" przez "dziennikarzy" GW. Tu np. widzimy:
      wiadomosci.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3336182
      więc ten co na zdjęciu (tu Giertych) mówi coś, co jest be.
      A tu np:
      serwisy.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3402231
      Widać, że ten facet na zdjęciu (pięknie, inteligencko, wielkomiejsko zazmyślony) mówi coś poważnego (tu: podejrzewa USA o torturowanie biednych terrorystów).
      GW zaadaptowała metodę walki obrazkowej, jak widać.
      • trudny99 Re: Zdjęcia, komiksy, qlutura obrazkowa 08.06.06, 21:18
        wojakszwejk napisał:

        > Nie trzeba nawet zagłębiać się w treści artykułów publikowanych w GW, wystarczy
        > spojrzeć na zdjęcia dołączane do tych "artykułów" przez "dziennikarzy" GW. Tu
        > np. widzimy:
        > wiadomosci.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3336182
        > więc ten co na zdjęciu (tu Giertych) mówi coś, co jest be.
        > A tu np:
        > serwisy.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3402231
        > Widać, że ten facet na zdjęciu (pięknie, inteligencko, wielkomiejsko zazmyślony
        > ) mówi coś poważnego (tu: podejrzewa USA o torturowanie biednych terrorystów).
        > GW zaadaptowała metodę walki obrazkowej, jak widać.

        Są to prymitywne chwyty pejsatych mediów, obliczone na prymitywnego
        odbiorcę !

        Kolejnym przykładem tendencyjnej propagandy na podobnym poziomie jest
        traktowanie poszczególnych gości w programach typu ,,Forum''!..
        Niby nikogo się wprost nie obraża, jedynie(!?) niektórych słucha się
        z nabożną wręcz uwagą, a innym nie pozwala się na wypowiedzenie jednego
        pełnego zdania !!..

        ----
        Nie lękajcie się prawdy..,
        tylko ona może Was wyzwolić !!..
        t.
    • eurobiskup Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 21:07
      Boiscz sie sam siebie? To dziwne.......
    • von_thusk Popieram premiera Giertycha. 08.06.06, 21:14
      • psychiatra_romana Re: Popieram premiera Giertycha. 08.06.06, 21:43
        popierasz??? a ja myslałem ze popychasz padlino pedrylska gejpolska...>
    • orzeszko55 Re: lustracja-jestem za 08.06.06, 21:15
      Chyba nie wiecie co piszecie! I pewnie nie znacie faktów.
      Znam takiego kapusia, który dyrektoruje od wielu lat i do tej
      pory byl nie do ruszenia. Stworzyl taki uklad i bez wzgledu
      na partię rządzącą przechodzil bez konkursu na nastepna kadencje.
      Cieszę się, że wreszcie to sie zmieni.
      • maruda.r Re: lustracja-jestem za 08.06.06, 23:10
        orzeszko55 napisał:

        > Chyba nie wiecie co piszecie! I pewnie nie znacie faktów.
        > Znam takiego kapusia, który dyrektoruje od wielu lat i do tej
        > pory byl nie do ruszenia. Stworzyl taki uklad i bez wzgledu
        > na partię rządzącą przechodzil bez konkursu na nastepna kadencje.
        > Cieszę się, że wreszcie to sie zmieni.

        ***************************

        Jeżeli juz podpisał pisowska lojalkę, to nic sie nie zmieni. Tak, jak w
        przypadku Wassermanna i Kryże.



    • ukropek Re: Giertych za lustracją w oświacie........... 08.06.06, 21:15
      No wreszcie..przegonić czerwone bydło..batogiem nago po sniegu dookoła Kremla..
      po bizantyjsku...rusofile..
      • uchachany No dyć Pan Giertych jako endek Kreml musi kochać! 08.06.06, 21:31
        ukropek napisał:

        > No wreszcie..przegonić czerwone bydło..batogiem nago po sniegu dookoła
        Kremla..
        > po bizantyjsku...rusofile..



    • ismael Re: Giertych za lustracją w oświacie 08.06.06, 21:31
      romus ....niech ciebie ktos wreszcie weżmie i zlustruje z celownika laserowego....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka