rosomak666 06.07.06, 18:19 Po Laskowskim już nie może być gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piskoala Zmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Trójki 06.07.06, 18:27 I tak dobrze. że nie został jakiś burak Gdyby jeszcze nie było tylu skretyniałych reklam, ale to signum temporis ---- viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL Odpowiedz Link Zgłoś
kpp_ppr_pzpr Sobala 06.07.06, 21:38 dyrektorem Radia BIS ? Gdyby Czabański był związany z "Gazetą Wyborczą" lub z demokratami.pl to nominacja Sobaki byłaby zrozumiała. Sobala to oczywisty lewicowiec. Łętowski to też nieporozumienie,ale z innych powodów. Skowroński zrobi coś dobrego,gdy przywróci audycje z muzyką poważną i słuchowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Re: Sobala 06.07.06, 23:15 > Skowroński zrobi coś dobrego,gdy przywróci audycje z muzyką poważną i > słuchowiska. Audycje z muzyką poważną?! W Trójce?! Słuchowiska?! Chyba chodzi o "Teatrzyk Zielone Oko"... Odpowiedz Link Zgłoś
tylko_smutek Re: Sobala 06.07.06, 23:56 eryk2 napisał: Audycje z muzyką poważną?! W Trójce?! Słuchowiska?! Chyba chodzi o "Teatrzyk > Zielone Oko"... "Dużo" wiesz o historii radia. Ciekawe,że w internecie tak chętnie wypowiadają się ludzie niekompetentni. Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Re: Sobala 07.07.06, 00:39 tylko_smutek napisał: > eryk2 napisał: > Audycje z muzyką poważną?! W Trójce?! Słuchowiska?! Chyba chodzi o "Teatrzyk > > Zielone Oko"... > > > "Dużo" wiesz o historii radia. Ciekawe,że w internecie tak chętnie wypowiadają > się ludzie niekompetentni. To może mnie oświecisz, bo ja się wychowywałem na Dwójce, pp. Myczce i Lipce, a z Trójki to pamiętam jeno Niedźwiedzkiego z lat 80. ... Odpowiedz Link Zgłoś
tylko_smutek Re: Sobala 07.07.06, 01:45 Chyba do 1993r. audycje z muzyką poważną nadawane były w "Trójce" codziennie. Nawet dwa razy dziennie. Autorami tych audycji byli m.in. Małgorzata Pęcińska,Piotr Orawski i Krzysztof Lipka. Także słuchowiska były czymś nierzadkim w "Trójce" - nadawano audycje poetyckie,adaptacje utworów prozatorskich i inne. Odpowiedz Link Zgłoś
leonidow Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:32 Trudno się z tym nie zgodzić. Trójka sięgnęła dna. Stała się jedną z wielu nierozpoznawalnych rozgłośni. Właściwie to wszystko jedno czego się nie słucha, większość gra tę samą papkę i do tego grona dołączyła niestety Trójka. Szkoda, bo była rozpoznawalna i dla ludzi, którzy jednak mają czoło zmącone myśleniem. Podobno zmiany w formacie rozgłośni miały przynieść zwiększenie słuchalności, tak się nie stało. Natomiast przyniosło odejście wielu stałych słuchaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
jorn Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:36 Bez przesady - jest duuuuuuuużo gorzej, niż było, ale nie aż tak źle. Trójka ciągle jest najlepszą stacją, ale różnica dzieląca ją od chłamu jest niestety coraz mniejsza. Może pan Skowroński to zmieni? Odpowiedz Link Zgłoś
mckwack Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:32 nie zgadzam sie! moze i trojka juz nie jest taka jak kiedys, ale w koncu tez musi na siebie zarabiac. mimo to w niczym nie przypomina rmfu czy zetki! Odpowiedz Link Zgłoś
podatnik2 Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 20:20 Co do trójki, to mam zyczenie, aby natychmiast wymienic redaktora muzycznego. Przeciez tego, co tam puszczaja, sluchac sie nie da! Kiedys w tym programie mozna bylo sluchac jakis w miare przyzwoitych nagran, teraz jest potworna sieczka kompletnie nie do ucha. No i pozwalniac tych Strzyczkowskich i innych lewaków...w... Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Re: Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 20:30 A tu cię boli tzw podatniku. Lewacy ci przeszkadzają. Bo co? Bo ty zdaje się za lewaków uważasz wszystkich bardziej liberalnych od oszołomów z RM. Odpowiedz Link Zgłoś
jarecky.jarecky Re: Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 22:09 Z lewakami nie dyskutowac tylko usuwac, maja przeciez trybune no i ... GW Odpowiedz Link Zgłoś
jotwu61 Re: Moze pogonia to cale lewactwo z PR 06.07.06, 23:46 Od TROJKI wara, a zyczenia to tutaj: www.radiomaryja.pl Macie przeciez tam koncert zyczen! Odpowiedz Link Zgłoś
bogbec Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 20:35 ztcp to radio publiczne ma wypełniać _misję_ a nie zajmować się zarabianiem pieniędzy, po coś w końcu jest ten abonament rtv Odpowiedz Link Zgłoś
mckwack Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 21:20 wiele rzeczy na tym swiecie powinno byc, a jednak nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
gagu Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 07:54 bogbec napisał: > ztcp to radio publiczne ma wypełniać _misję_ a nie zajmować się zarabianiem pie > niędzy, po coś w końcu jest ten abonament rtv - płacisz chociaż ten abonament? Odpowiedz Link Zgłoś
bogbec Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:12 gagu napisał: > płacisz chociaż ten abonament? kiedyś płaciłem, a teraz? no cóż... szkoda kasy na taką "papkę" Odpowiedz Link Zgłoś
gagu Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:45 to jak to radio publiczne ma wypełniać swoją "misję" skoro nie płacisz abonamentu. ma być publiczne, ma wypełniać misję, ale samo musi na siebie zarabiać. dlatego staje się radiem komercyjnym, bo z takimi musi konkurować. nic dziwnego, że puszczają "papkę". Odpowiedz Link Zgłoś
atur22 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:40 Masz racje co do trojki... Kiedy pierwszy raz przyjechalem do kraju w 2003 roku po dwuletniej nieobecnosci uszy mi opadly... Trojka zamienila sie w typowy komercyjny chlam, shit i nic... Co 10 minut nachalne reklamy, glupie przerywniki, podklad mujzyczny podczas czytania widomosci, Proste pytania... Szkoda gadac... A bylo to radio na ktorym sie wychowalem... Teraz slucham BBC... Choc czasem wlacze trojke ale maja fatalna jakosc przasylu w internecie porownujac chocby z Polska Stacja. Odpowiedz Link Zgłoś
zajdel_w Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:32 Super! Bardzo się cieszę. Odpowiedz Link Zgłoś
abigeil3 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:33 Aiedy zmianią dyrektora Radia Maryja? Jak czyścimy to czyścimy! Odpowiedz Link Zgłoś
grzes168 Re:radio M 06.07.06, 18:40 To jest wlasnie probelml - radio maryja jest niezalezne od polskiego radia. poza tym ma duza sluchalnosc... Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:53 Rydzykowi mogą skoczyć na napletek. Odpowiedz Link Zgłoś
podatnik2 Odwal sie od Radia Maryja! 06.07.06, 20:24 Wymien lepiej swojego Urbana Odpowiedz Link Zgłoś
premier_pacynka [...] 06.07.06, 18:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rafikman Re: Uwaga do Skowronskiego - ku.. sie sprzedaja z 06.07.06, 19:03 Eeee tam, jak go pamiętam to zawsze był pisduarowskim propagandzistą. Odpowiedz Link Zgłoś
tles10 Skowroński był tendencyjnie proTuskowy w wyborach! 06.07.06, 18:42 Czy to aby nie błąd to mianowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:47 Czy to oznacza, że w Trójce skończą się skecze na ekipę rządzącą? Są doskonałe. W razie czego Let them rest in PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
koszalek_opalek1 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 18:54 Moim zdaniem, szefem Trójki powinien zostać Mr. Marek Niedźwiedzki. Plus Halina, na vice ;) Ci ludzie zawsze kojarzyli się z Trójką. Odpowiedz Link Zgłoś
politica_olet Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 06:56 To Ty młody jesteś. Ja pamiętam Trójkę,w której nie było Niedźwiedzkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
benek56 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 10:07 > To Ty młody jesteś. Ja pamiętam Trójkę,w której nie było Niedźwiedzkiego NiedźwieCkiego Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:01 Oj, coś mi się widzi, że długo ten Czabański nie zachowa stołka. Zupełnie nie trzyma standardów. Odpowiedz Link Zgłoś
namleik Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:28 Bogu dzięki ! Na pohybel Laskowskiemu. Dziś trójka to nieustanne, głupawe kwilenie i radosne śmiechy radiowych redaktorów, wymiany telefonów z równie "ciekawymi" słuchaczami. Dno !! Może będzie lepiej ....choć nadzieja matką - wiadomo :)) Odpowiedz Link Zgłoś
semeon Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 19:57 Może wreszcie zmieni sie oblicze muzyczne Trójki, gdyż oprócz "Niedźwiedzia" to reszta jest tylko realizacją wybujałych ambicji i zainteresowań prowadzących dany program lub podkładający stronę muzyczna do programu. Weźmy chciażby południową audycję "Za, czy przeciw" /teraz wiadomo wszyscy na wakacjach/. Strona muzyczne tej audycji, zreszta moim zdaniem, zbędna, absolutnie nie ma nic wspólnego z osobami wypowiadającymi się w tej audycji. Przeciętnie rozgarnięty człowiek /słuchacz/ doskonale zauważa kto, w jakim wieku, o jakich poglądach, wypowiada się na antenie, a muzyka jak zwykle dla ambitnych małolatów. Odpowiedz Link Zgłoś
postant Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 20:51 Ostatni dobry okres trójka miała, gdy dyrektorem był Piotr Kaczkowski, Michał Olszański zaczął psuć, a Witold Laskowski zmasakrował stację. Mam nadzieję, że nowy dyrektor chociaż częściowo naprawi sytuację. Odpowiedz Link Zgłoś
maria-anna To dobre zmiany 06.07.06, 21:46 Red. Skowroński jest dobrym dziennikarzem i co jest ważne nie zapowiada rewolucyjnych zmian w radiowej trójce... Odpowiedz Link Zgłoś
settembrini Re: To dobre zmiany 06.07.06, 22:03 a kiedy mial zapowiedziec skoro dopiero go powolano? mam nadzieje, ze wszystkie pomylki laskowskiego zostana odkrecone, a trUjka zamieni sie ponownie w Program Trzeci Odpowiedz Link Zgłoś
karagandak To kiedy łączymy o z Radiem Katolickim? 06.07.06, 22:15 Łętowski? Pozostali "fachowcy" ? No to kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś
mondokane Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 22:18 Łoł, wreszcie wyrwali chwasta! Ciekawe, czy Skowroński doprowadzi do odrodzenia dawnego Programu III? Trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
macsad Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 22:39 Prawdziwy niepokój budzą zmiany w Jedynce i Bisce. Trójki trudno było słuchać już od dawna. Co jednak z dziennikarską niezależnością jedynki?! (np. dziś rano wywiad z Lepperem zaczął się od spokojnie zadanego pytania, czy w żniwach pomogą polscy bezrobotni, czy gastarbeiterzy z Ukrainy?), przed wywiadami emitowane są wiele mówiące utwory (wywiad z J. Kaczyńskim poprzedzony piosenką E. Bem "Mówię Tak- Myślę Nie"). Biska- również stacja niezależna z porządną dziennikarską robotą. Jak będzie teraz??? Odpowiedz Link Zgłoś
jaza01 Chyba koniec sluchania trojki. 06.07.06, 23:23 Zobaczymy jak ta zmiana wplynie na program. Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Re: Chyba koniec sluchania trojki. 06.07.06, 23:33 jaza01 napisała: > Zobaczymy jak ta zmiana wplynie na program. Trzeba znac Skowronskiego zeby wiedzic ze zmiana to na lepsze droga jazo Odpowiedz Link Zgłoś
2tik Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 06.07.06, 23:47 Cieszcie sie naiwniacy ze zmian, cieszcie. Ale jesli ktos oczekuje DOBREGO radia to smiem twierdzic, ze PIS im tego nie zapewni. To byla zmiana POLITYCZNA, a nie MERYTORYCZNA. Wymiotowac juz sie chce od poczynan tej smierdzacej tania woda kolonska koalicji. Odpowiedz Link Zgłoś
pluski Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 00:07 no coz ... niedlugo zacznie PIS, LyPyRy i Samobrona wprowadzac ministerstwo milosci, pokoju, prawdy i obfitosci ... no bo przeciez jest tak wspaniale ze juz produkuja reklamy by zamydlic oczy jak jest wspaniale w tej naszej nowej IV wszechpolsce. gdy w rzadzie zasiadl le per oraz a przede wszystkim gdy w ministerstwie edukacji zaczal grzmiec roman g. zalamalem sie. roman g. i ministerstwo edukacji - lepiej tego orwell by nie wymyslil. pzdr. pluski Odpowiedz Link Zgłoś
fat_cat Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 00:18 > Wymiotowac juz sie chce od poczynan tej smierdzacej tania woda kolonska > koalicji. Taaa, bo kiedys to dopiero byly koalicyje... pachnialy szambem az milo SLD-PSL, AWS-UW... Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:25 2tik napisał: > Cieszcie sie naiwniacy ze zmian, cieszcie. Ale jesli ktos oczekuje DOBREGO > radia to smiem twierdzic, ze PIS im tego nie zapewni. To byla zmiana > POLITYCZNA, a nie MERYTORYCZNA. Powiedziałbym inaczej. Zmiana jest przede wszystkim polityczna, ale przy okazji i merytoryczna. Mam więc nadzieję. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
krawat23 Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 01:46 owszem, ale czy skowroński jest w stanie poprawić cokolwiek - watpie. jego najwieksze obecnie 'zalety' to fanatyczne wrecz poparcie pis. Odpowiedz Link Zgłoś
jaluka Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 01:54 ze Laskowski- rozumiem popieram-głupol-trójka spaprala sobie całą aureolę szacunku, jedynka- poza rozmową, ale co zrobił zlego szef BIS RADIA?? To, że ludzie ogólnie rzecz biorąc dowiedzieli się że jest takie radio? I że jest wartościowe edukacyjnie? Lepiej niech będzie bydelko radiomaryjne w calej Rzeczpospolitej, prawda? Niech ludzie nie uczą się zbyt wiele, a nade wszystko myśleć. co za kraina Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Zwmiany w Polskim Radiu, Skowroński szefem Tr 07.07.06, 08:26 jaluka napisał: > ze Laskowski- rozumiem popieram-głupol-trójka spaprala sobie całą aureolę szacu > nku, jedynka- poza > rozmową, ale co zrobił zlego szef BIS RADIA?? Do Biski powinien wrócić Sito. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
jur.jam Chłopaki z PiSuaru nie pier....... ą .sie . 07.07.06, 05:01 Nawet nie udają ,jak ich poprzednicy , że robią zmiany bo znaleźli lepszych fachowców. Obsadzają swoimi miernotami co tylko sie da . TKM w całej okazałości. ha ha ha . Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Laskowski - fachowiec? Hahahaha 07.07.06, 08:30 jur.jam napisał: > Nawet nie udają ,jak ich poprzednicy , że robią zmiany bo znaleźli lepszych > fachowców. Obsadzają swoimi miernotami co tylko sie da . TKM w całej > okazałości. ha ha ha . Racja, w większości przypadków przy obsadzaniu stanowisk PiS stosuje zasadę "mierny, ale wierny". Jednak nie w tym przypadku. Skowroński nie jest mierny, a Laskowski na pewno nie był fachowcem, chyba że od psucia dobrego radia, jakim kiedyś była Trójka. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
krociech Chrześcijanin w świecie, człowiek w teczce 07.07.06, 06:05 Ciekawe, że "zasady" i "wartości" pozwalają tym wszystkim Tartufe'om zajmować miejsca uczciwych, kompetentnych ludzi esbeckimi metodami wyrzucanych z roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
zosl Re: Chrześcijanin w świecie, człowiek w teczce 07.07.06, 06:44 A nam będzie się serwować wiecej indoktrynacji , bo cała władza w rękach mas.. Początek programu z pieśnią"Kiedy ranne wstają zorze" już niedługo! Klepanie zdrowasiek , na każdym programie .. musowo.Ratumku!!! czy to maprawdę XXI wiek??? Odpowiedz Link Zgłoś
politica_olet Lewicowiec Sobala 07.07.06, 06:49 też się nie podoba bałwanom,piszącym powyżej. Nie mają pojęcia o sprawie,ale się wypowiadają. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Cnota nagrodzona! :-))) 07.07.06, 07:07 A wy się zastanawialiście czemu inteligentny /zdawałoby się/ człowiek wchodzi kaczkom bez mydła? Już znacie odpowiedź! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nabucco4 No to po "ptokach" 07.07.06, 07:42 Ostatnie , w miarę normalne źródła informacji i rozrywki zagarnęli katonazole. Pa pa trójko - słuchałem cię od lat `70 - tych i chyba przestane. Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: No to po "ptokach" 07.07.06, 08:36 nabucco4 napisał: > Ostatnie , w miarę normalne źródła informacji i rozrywki zagarnęli katonazole. > > Pa pa trójko - słuchałem cię od lat `70 - tych i chyba przestane. A ja mam nadzieję, że znowu zacznę słuchać. Bo niestety za rządów Laskowskiego Trójka zeszła na psy i słuchałem jej coraz mniej. Zniknęły wartościowe audycje,zamiast tego muzyczna papka, hałaśliwe dżingle, podkład muzyczny pod wiadomościami, praktyczne wyeliminowanie kultury, wszechobecna komercja - taka Trójka aż tak bardzo Ci się podobała? Jura Odpowiedz Link Zgłoś