Dodaj do ulubionych

Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie?

10.07.06, 07:18
Co za różnica kto będzie kim w tym rządzie? To wszystko i tak amatorzy i
dyletanci.
Obserwuj wątek
    • fraglesi67 A ja liczę na Leppera 10.07.06, 07:19
      Jego żądania będą nie do zaakceptowania dla Pis i będziemi mieli nowe wybory ;-)
      • obywatelrp3 Re: A ja nie liczę na Leppera 10.07.06, 07:22
        Sądzę, że się dogadają. Lepper nie będzie robił "pod siebie". To szczwany lis...
        • sumienie.lk Re: A ja nie liczę na Leppera 10.07.06, 07:27
          Lepper wygrywa na upadku pisiorków... Zauważcie, że tylko on sprawia wrażenie
          jakby rzeczywiście pracował...
          • fraglesi67 Jak wygra to ... IV RP 10.07.06, 07:53
            IV RP = IV Rozbiór Polski
            • almagus Re: Jak wygra to ... IV RP Pasie Marysia, gąski pa 10.07.06, 09:19
              Pasie Marysia, gąski pasie,a bąk gra jej na basie…
              AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
              Szamboobrona hoduje klona glona.

              Hoduję glona jak partia i nasz rząd,
              a ma on tę własność, że rośnie pod prąd.
              Do hodowli tego rodzaju glona
              niezbędna blokada i szamboobrona.
              Potrzebna jest w locie chora kaczka,
              źródłem infekcji jest płynna sraczka.
              Pola, zwierzęta, całe polskie włości,
              mają na glona stany odporności.
              Tylko kartofle, odmiany ciemniaki,
              są nieodporne, ale nasze ziemniaki
              nie mają tej glonowatej przypadłości.
              Wskutek nasrania w głowie glon się mości.
              Winna zarazie jest nad tobą kaczka,
              glon z pupki i na głowie płynna sraczka.
              Dlatego tak ważna jest szamboobrona,
              oczyszczalni szambo wylęgarnią glona.
              Dopływa g ówno, czyli płynna sraczka,
              rosną z prądem glony, które żre kaczka.
              Działanie glona ma taką właściwość,
              że ma wstrzymania odpływu możliwość.
              Mózg ciemniakom zalewa gnojowica,
              następny twój dom, pole, okolica!

              • jwojnar A ja obstawiam Edgara 10.07.06, 10:56
                Ten jak się do lotu wzbije, to cyrk będzie, że jeszcze wnukom (na emigracji)
                będzie co opowiadać!
                • jola_z_dywil W kancelarii musi być ktoś brzydszy od premiera. 10.07.06, 12:52
                  Długo szukano, aż znaleziono Gosiewskiego.
              • etylkapl Re: Jak wygra to ... IV RP Pasie Marysia, gąski p 10.07.06, 11:40
                ALMAGUS NIE WSTYD CI??? TWOJA DURNOTA JEST JUŻ POZA WSZELKIMI NORMAMI
                WIERSZOKLETO OGRANICZONY !!!!!!
          • etylkapl Re: A ja nie liczę na Leppera 10.07.06, 11:37
            sumienie.lk napisał: .......Zauważcie, że tylko on sprawia wrażenie
            > jakby rzeczywiście pracował...
            ********************************************************
            NIE WIEM JAKIE TRZEBA MIEĆ ZDOLNOŚCI ŻEBY TO ZOBACZYĆ????

      • mirdek Ta cała roszada 10.07.06, 07:29
        Ta cała roszada - począwszy od Gilowskiej - jest właśnie po to by były nowe
        wybowy, Jaruś może wtedy zrzucić winę nie tylko na PO ale również na SO i LPR
      • maruda.r Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 07:30
        fraglesi67 napisał:

        > Jego żądania będą nie do zaakceptowania dla Pis i będziemi mieli nowe wybory ;-

        *****************************************

        Za wcześnie. Lepper musi okrzepnąc, a notowania rządu i PiS-u spaść. Wtedy
        Lepper znajdzie winnych. Dziś ma za małe poparcie, więc nie będzie ryzykował.

      • lze_elita_0 Naiwny! Dla "waaadzy" to PiSdziaki przed Lepperem 10.07.06, 07:57
        nawet na golasa kankana zatancza:)))
        • wrojoz Re: Naiwny! Dla "waaadzy" to PiSdziaki przed Lepp 10.07.06, 10:36
          Oby się szybko skończył ten chocholi taniec Kaczynskiego.
      • antyswiniopas A ja pluje na Leppera 10.07.06, 08:41
        Kiedy obserwuje via internet z oddalenia okolo 8 tysiecy kilometrow to co sie
        dzieje w moim kraju dochodze do wniosku, ze nie ma po co wracac do domu.
        Gierki, przepychankie, gowniarskie zagrywki... Ludzie!!!! Jest XXI wiek!!! O
        sile kazdego panstwa stanowi kondycja gospodarki. Gdzie chociaz slowo o
        sposobie rozwiazania wszystkich problemow jak bezrobocie, lub zwiekszenie
        atrakcyjnosci Polski wzgledem naszych sasiadow, rowniez - jak my - nowych
        czlonkow UE. Jarek, Kazek, Endriu, Edgar, Romek, wszyscy to jeden ch....,
        sciema i parcie na wladze, bez konkrentej wizji panstwa silnego w realiach XXI
        wieku.... Skzydla opadly definitywnie. Wybory... Kogo? Tych samych smetnych
        pajacow, gownojadow i swiniopasow w krawatach w paski???? Dajcie spokoj....
        • myslacyszaryczlowiek1 Re: A ja pluje na Leppera 10.07.06, 11:35
          A czy brałeś pod uwagę że ten obraz Polski może być skrzywiony przez media.
        • etylkapl Re: A ja pluje na Leppera 10.07.06, 11:45
          antyswiniopas napisał: Kiedy obserwuje via internet z oddalenia okolo 8 tysiecy
          kilometrow .........
          ****************************************************************
          OBSERWUJ DALEJ TYLKO SIĘ NIE ZAPLUJ, NIC PO TOBIE ANI W TYM ANII W NASTĘPNYM
          WIEKU< WULGARNYCH DURNIÓW MAMY AŻ NADTO
      • m7776 Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 10:19
        wałki przekręty machloje szwindle kanty brak wyobraźni nigdy się nic nie zmieni
        na dobre dla zwykłego szarego człowieka pijawki wyssaja z Nas wszystko i
        zagnają do roboty jak nazisci do obozów koncentracyjnych
        • koloratura1 Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 11:02
          m7776 napisał:

          > wałki przekręty machloje szwindle kanty brak wyobraźni nigdy się nic nie zmieni
          >
          > na dobre dla zwykłego szarego człowieka pijawki wyssaja z Nas wszystko i
          > zagnają do roboty jak nazisci do obozów koncentracyjnych

          Ot, i macie odpowiedź na pytanie, skąd się bierze takie poparcie dla PiSu i
          Leppera, pomimo tego wszystkiego, co się dzieje dookoła.

          Zabrać bogatym, oddać biednym!

          Psim obowiązkiem państwa jest utrzymywać swoich obywateli! (Za co - a, to już
          wyobraźnia wielu tak daleko nie sięga, żeby próbować odpowiedzieć na to pytanie.)

          Homo sovieticus wiecznie(?) żywy.

      • etylkapl Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 11:35
        fraglesi67 napisał:

        > Jego żądania będą nie do zaakceptowania dla Pis i będziemi mieli nowe
        wybory ;-
        *************************************************************
        A TO TŁUMOK JEDEN ALBO Z LEWICY ALBO Z PO ALBO PO PROSTU MAFIOZO KTÓRY BOI SIĘ
        ROZLICZEŃ< ALBO RZECZYWIŚCIE TŁUMOK
        • gasior1st skoncz szczekac bo szczekasz malo wytwornie 10.07.06, 12:09
          oprocz pis-palki, wyrosnie ci psi pyszczek
    • sumienie.lk Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 07:24
      Polsce nie są potrzebne rządy oszołomów popieranych przez wyrokowców i
      nacjonalistów.
      • fraglesi67 Re: Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 07:56
        Sam nie odejdzie
        I nie ma komu go zmusić
        • sumienie.lk Re: Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 08:12
          No to trzeba będzie wyprowadzić...
          • rtg Re: Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 08:32
            sumienie.lk napisał:

            > No to trzeba będzie wyprowadzić...

            sztandar to się wyprowadza głownią do przodu... a prezesa tak samo czy nogami?
    • jodlo Kaczory: odzyskaliśmy stołek premiera. 10.07.06, 07:34
    • gobi03 na pewno nie Michnik 10.07.06, 07:34
      i to już dla mnie powód do radości...
      • moroux Re: na pewno nie Michnik 10.07.06, 07:59
        Masz jakąś obsesję? Dlaczego od rana myślisz tylko o Michniku?
        • lze_elita_0 Bo go widac z nieslubnym dzieckiem pozostawil;) 10.07.06, 07:59

      • tles01 gobi03..Michnik nie musi fałszować teczki jak Jaro 10.07.06, 09:25
        jak Jarosław!..nie musi dorabiać sobie życirysu.Kaczyńscy razem, nie mają
        setnej części zasług, walki z komuną{prawdziwej walki}, co A.Michnik!..więc
        zamknij jape, i jedż na pustynie Gobi !
    • fnoll taaaak, Gosiewski do rządu !!!! 10.07.06, 08:19
      niech pociągi ekspresowe stają w każdej miejscowości, z której pochodzi
      prominentny polityk PiS!

      :D
    • radiomaryja1 szkoda, że Gosiewski odejdzie... 10.07.06, 08:27
      przecież takiej medialnej pokraki świat jeszcze nie widział, dosyć że bełkotał, to w dodatku bez sensu, wielka szkoda...
    • roland12 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 08:50
      to tylko lanie wody, gospodarka nic ich nnie obchodzi, zloty w dol, euro po 4,5
      albo i po 5zl, akcje w dol, ludzie ratujcie swoje oszczednosci, uciekajcie od
      zlotego, a jak beda nowe wybory to sie pol kapitalu zagranicznego albo i caly
      stad wyniesie na przeczekanie w NY, bo beda chcieli sprawdzic czy przypadkiem
      Lepper nie zostanie premierem a w W-wie zamiast gazet bedzie sie drukowac
      zlotowki.
    • spawacz.aluminiowy Przemysław Gosiewski na szefa MSZ-u!! 10.07.06, 08:57

      ____
      Blog okrętowy
      • lze_elita_0 Wg. Rzepy idzie na vice-premiera:) 10.07.06, 09:12
        www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060710/kraj/kraj_a_1.html
    • perro69 najlepsza jest logika pisowska!!! 10.07.06, 09:03
      marionetkiewicz jest tak dobry, że aż za dobry aby stał na czele rządu, dlatego
      postanowili aby zajął najbardziej odpowiedzialną funkcję w polsce - prezydenta
      wawy ;))) czy gosiewski naprawdę myśli, że bełkocząc takie bzdety do kamery po
      drugiej stronie są ludzie, którzy to kupują??? widocznie tak. dziki kraj.
      dzikie obyczaje.
    • mlody-inwestor Brawo PiS ! 10.07.06, 09:04
      Brawo PiS ! Teraz z dobrych ludzi w waszej partii pozostali juz tylko
      Ziobro i Religa...
      • lze_elita_0 Ziobro? Przeciez ten magisterek prawa sie jeszcze 10.07.06, 09:14
        nie nauczyl:)))A Religa? Wiek, alkohol, reszta jest milczeniem...
        Inna rzecz, ze w jednym masz racje - nawet i oni pozytywnie odstaja od
        PiSdziakowego koszmaru...
    • szerszen039 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 09:05
      Smiechu warte,tak,tak,wybierzcie na prezydenta Warszawy kogoś z PiSu,
      rozwalą Pałac Kultury a Rosja wypowie wojnę,
      albo lepiej Giertycha,będą procesje w piątek i świątek,
      teraz drżyjcie wszyscy co macie mieszkania,nawet stare,
      zaczną usuwać domy,niby nie do użytku,a sprzedadzą ziemię prywaciarzom,
      bo dziś w polityce to wolna amerykanka,
      obiecanki dla tłumów,który kupi każdy kit,
      doszli do władzy dwa sklonowane h......i,
      Pan Marcinkiewicz tyle zrobił dla Polski?
      Nie jestem pewna,bo pod rządem PiSu w Polsce dla zwykłych ludzi się pogorszyło,
      pan Marcinkiewicz chodzi na smyczy u bliźniaków,
      dlatego nieraz te jego wygłupy w t.v.
      nie może zrealizować swoich decyzji,to chociaż się trochę powygłupia.

      szkoda tylko Polski.
    • olias lepsi dyletanci niż mafiosi 10.07.06, 09:24
      Polskę trzeba wyrwać z rąk mafii. Nieważne - będzie to III czy IV RP.
    • wiren Re: Edgar Karzeł Gos... 10.07.06, 09:26
      czy on coś umie, sądząc z jego wypowiedzi to nic, a nic, cały PiS
      • obywatelrp3 Re: Edgar Karzeł Gos... 10.07.06, 11:29
        Umie pisać donosy... Umie wydębić absurdalne inwestycje. Umie opluwać
        opozycje...Mało?
    • michalparadowski Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 09:44
      Niniejszym, składam najserdeczniejsze podziękowania Pani Profesor Z.Gilowskiej,
      że po raz drugi, nie dała się podpuścić! Pan Min. Kuzan? O'key. Ciekawe czy się
      długo utrzyma, jak będzie za bardzo o'key?! Ma szczęście, że młody wiek,
      eliminuje go, z grona agentów. Chociaż z tymi panami, wszystko jest możliwe.
      Niektórzy mówią, o agentach, takich od chwili poczęcia.
      Pan Gosiewski wicepremierem? Boże, bądź nam miłościw!
      Autor tekstu:
      Skołowany Polak
    • hummer Podano, że Kluza jest naukowcem 10.07.06, 09:54
      General Search Results--Summary
      Author=Kluza S; DocType=All document types; Language=All languages; Databases=SCI-EXPANDED; Timespan=All Years; (sorted by latest date)
      No articles found

      Coś mało płodny ten naukowiec.
      • dundrub Re: Podano, że Kluza jest naukowcem 10.07.06, 09:56
        >
        > Coś mało płodny ten naukowiec.
        >

        eeee.. tam - czepiasz sie.. Uklad nie zrecenzowal mu pozytywnie sterty dawno juz napisanych artykulow..
        • tles01 PISokomuna...oto nasze mordy..Gosiewski,Kurski... 10.07.06, 10:34
          Kaczyński,Bielan, i inni...to prawdziwa gęba PISokomuny...zakłamana,
      • koloratura1 Re: Podano, że Kluza jest naukowcem 10.07.06, 11:17
        hummer napisał:

        > General Search Results--Summary
        > Author=Kluza S; DocType=All document types; Language=All languages; Databases=S
        > CI-EXPANDED; Timespan=All Years; (sorted by latest date)
        > No articles found
        >
        > Coś mało płodny ten naukowiec.

        Bo on pisał do szuflady...
        >
      • piekna.zosia a jak było w firmie McKinsey 10.07.06, 11:56
        chyba (bezpłatny) staż?
    • wrojoz Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:35
      Ktokolwiek będzie, to pod przewodem Kaczyńskiego będzie to PiSowskie dno.
    • panrysio Tylko nie Gosiewski... 10.07.06, 10:39
      Ten facet wygląda przerażająco!
      • 11tadeusz11 O czy Ty mówisz 10.07.06, 12:54
        to jest właśnie koleś na Kacze frustracje. Dlaczego ? W ich mniemaniu czegoś
        paskudniejszego nie ma już nic.
    • panrysio Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:39
      > Co za różnica kto będzie kim w tym rządzie? To wszystko i tak amatorzy i
      > dyletanci.

      Niestety, prawda.
    • szerszen039 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:42
      Do Wierzejskiego z LPR,
      wszystko co robicie jest kosmetyczne i na szkodę Narodu,
      prawdziwej poprawy nie widzę, raczej pogorszenie,
      Wierzejski może pójść do kosmetyczki, poprawić makijaż
      to będzie mądrzejsze jak jego wypowiedzi.

      Gosiewski leje wodę głupio jak zawsze, bla, bla, bla.

      Nie liczcie na Leppera, tak czy tak was rozwali,
      nie chodzi na pasku PiSu.
    • zenucha007 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:48
      Ciekawe, wszyscy ludzie z otoczenia Kaczyńskich (tak Lecha jak i Jarosława) to
      ludzie dość miernej postury i po prostu brzydcy. Wiem, że nie wygląd jest ważny
      ale to co w głowie lecz co do "głów" tez mam wątpliwości. Urbański, Gosiewski,
      Dorn, ten od spraw międzynarodowych Lecha, że o paniach nie wspomnę... Coś w
      tym musi być, czy to aby nie sposób na leczenie kompleksów Panów K.?
      • obywatelrp3 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 11:25
        Fajne leczenie kosztem 40 mln Polaków...!
        • obywatelrp3 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 11:26
          To nawet nie leczenie, a przekładanie z chorej głowy na cały kraj...
      • piekna.zosia no przystojniaków tam nie ma 10.07.06, 11:59
        a niektórzy to szkaradztwa
    • rhmix gosiewski mlaska 10.07.06, 10:50
      a jego wypowiedzi mają chcarakterystyczny wyraz złosliwości i cynizmu, brakuje
      mu kultury i ogłady, nadaje sie do koryta,
      • arek5001 gosiewski na lektora do TVN-u 10.07.06, 11:04
        Konkurencja dla Szkła Kontaktowego gotowa.Jak mawiał wielki satyryk Jan
        Kaczmarek sam w sobie materiał źródłowy, samo się pisze.
        • obywatelrp3 Re: gosiewski na lektora do TVN-u 10.07.06, 11:23
          Do kancelarii premiera w randze sekretarza stanu trafi poseł Przemysław
          Gosiewski....
          Ciekawe, czy tam ktoś zrozumie jego dykcję???? Bo ja mam kłopoty ze
          zrozumieniem tego, co on mówi.
          • perski_dziadzio PiSuary a patrotyzm 10.07.06, 15:41
            Dziś w Radiu "Zet" znowy naokrągło, jak mantrę, powtarzał "proszę panią"
            i "proszę panią" (a właściwie to nawet "proszm paniom"). O niepoprawności tej
            formy zwrotu grzecznościowego poucza szkoła podstawowa. Ciekawe, którą
            Gosiewski kończył? Kończył?
            Etatowi patrioci z PiSu nie znają języka ojczystego, nie znają Hymnu narodowego
            i ośmieszają się (nas) na arenie międzynarodowej. Kto na nich głosuje, poza
            wsiowymi głupkami i przygłuchymi słuchawkami radyja?
    • polemista_x Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 11:53
      Więc wszystkie znaki znowu wskazują, że na jesieni pójdziemy hurmem, by
      wszystkie urny zaliczyć szturmem.
      Będą wybory do samorządów i żeby było jeszcze ciekawiej znowu wybory do
      parlamentu bo prezes Jotka da znowu ciała by się ojczyzna nie pozbierała.
      Brat będzie rządził samotny wszędzie no i bliźni się go pozbędzie. Każe więc
      konia szybko kulbaczyć, żeby za bratem podążyć raczył.
      Więc na czerwonych NIE GŁOSUJEMY!
      PO to jest fabryka cieni, więc nie chcę cieniem zostać już teraz, bo życie
      pięknie nas tu docenia.
      Lepper i Giertych biją znów pianę i jaki stołek im się dostanie.
      Musimy zrobić ekipę nową, żeby na jesień była gotową.
      Układom, cieniom i wszystkim takim stawiamy tamę w poprzek, nie wzdłuż, żeby
      nie mówić, bo koleś mógł.
      Więc razem gdy się tak zjednoczymy i tych kolesiów wnet pogonimy to wszystko
      będzie prawie już dobrze, tylko ustawmy znowu zmienimy i prezydenta damy
      lepszego, żeby się w końcu nie bał bliźniego.




    • dobosz2 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 12:03
      ordynacja wyborcza powinna być większościowa ! Żadnych koalicji więcej !
    • aandreaa Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 12:51
      To jest stanowczo zbyt delikatnie powiedziane

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka