moroux 10.07.06, 07:18 Co za różnica kto będzie kim w tym rządzie? To wszystko i tak amatorzy i dyletanci. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fraglesi67 A ja liczę na Leppera 10.07.06, 07:19 Jego żądania będą nie do zaakceptowania dla Pis i będziemi mieli nowe wybory ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelrp3 Re: A ja nie liczę na Leppera 10.07.06, 07:22 Sądzę, że się dogadają. Lepper nie będzie robił "pod siebie". To szczwany lis... Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Re: A ja nie liczę na Leppera 10.07.06, 07:27 Lepper wygrywa na upadku pisiorków... Zauważcie, że tylko on sprawia wrażenie jakby rzeczywiście pracował... Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Jak wygra to ... IV RP Pasie Marysia, gąski pa 10.07.06, 09:19 Pasie Marysia, gąski pasie,a bąk gra jej na basie… AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Szamboobrona hoduje klona glona. Hoduję glona jak partia i nasz rząd, a ma on tę własność, że rośnie pod prąd. Do hodowli tego rodzaju glona niezbędna blokada i szamboobrona. Potrzebna jest w locie chora kaczka, źródłem infekcji jest płynna sraczka. Pola, zwierzęta, całe polskie włości, mają na glona stany odporności. Tylko kartofle, odmiany ciemniaki, są nieodporne, ale nasze ziemniaki nie mają tej glonowatej przypadłości. Wskutek nasrania w głowie glon się mości. Winna zarazie jest nad tobą kaczka, glon z pupki i na głowie płynna sraczka. Dlatego tak ważna jest szamboobrona, oczyszczalni szambo wylęgarnią glona. Dopływa g ówno, czyli płynna sraczka, rosną z prądem glony, które żre kaczka. Działanie glona ma taką właściwość, że ma wstrzymania odpływu możliwość. Mózg ciemniakom zalewa gnojowica, następny twój dom, pole, okolica! Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar A ja obstawiam Edgara 10.07.06, 10:56 Ten jak się do lotu wzbije, to cyrk będzie, że jeszcze wnukom (na emigracji) będzie co opowiadać! Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywil W kancelarii musi być ktoś brzydszy od premiera. 10.07.06, 12:52 Długo szukano, aż znaleziono Gosiewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
etylkapl Re: Jak wygra to ... IV RP Pasie Marysia, gąski p 10.07.06, 11:40 ALMAGUS NIE WSTYD CI??? TWOJA DURNOTA JEST JUŻ POZA WSZELKIMI NORMAMI WIERSZOKLETO OGRANICZONY !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
etylkapl Re: A ja nie liczę na Leppera 10.07.06, 11:37 sumienie.lk napisał: .......Zauważcie, że tylko on sprawia wrażenie > jakby rzeczywiście pracował... ******************************************************** NIE WIEM JAKIE TRZEBA MIEĆ ZDOLNOŚCI ŻEBY TO ZOBACZYĆ???? Odpowiedz Link Zgłoś
mirdek Ta cała roszada 10.07.06, 07:29 Ta cała roszada - począwszy od Gilowskiej - jest właśnie po to by były nowe wybowy, Jaruś może wtedy zrzucić winę nie tylko na PO ale również na SO i LPR Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 07:30 fraglesi67 napisał: > Jego żądania będą nie do zaakceptowania dla Pis i będziemi mieli nowe wybory ;- ***************************************** Za wcześnie. Lepper musi okrzepnąc, a notowania rządu i PiS-u spaść. Wtedy Lepper znajdzie winnych. Dziś ma za małe poparcie, więc nie będzie ryzykował. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita_0 Naiwny! Dla "waaadzy" to PiSdziaki przed Lepperem 10.07.06, 07:57 nawet na golasa kankana zatancza:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Naiwny! Dla "waaadzy" to PiSdziaki przed Lepp 10.07.06, 10:36 Oby się szybko skończył ten chocholi taniec Kaczynskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
antyswiniopas A ja pluje na Leppera 10.07.06, 08:41 Kiedy obserwuje via internet z oddalenia okolo 8 tysiecy kilometrow to co sie dzieje w moim kraju dochodze do wniosku, ze nie ma po co wracac do domu. Gierki, przepychankie, gowniarskie zagrywki... Ludzie!!!! Jest XXI wiek!!! O sile kazdego panstwa stanowi kondycja gospodarki. Gdzie chociaz slowo o sposobie rozwiazania wszystkich problemow jak bezrobocie, lub zwiekszenie atrakcyjnosci Polski wzgledem naszych sasiadow, rowniez - jak my - nowych czlonkow UE. Jarek, Kazek, Endriu, Edgar, Romek, wszyscy to jeden ch...., sciema i parcie na wladze, bez konkrentej wizji panstwa silnego w realiach XXI wieku.... Skzydla opadly definitywnie. Wybory... Kogo? Tych samych smetnych pajacow, gownojadow i swiniopasow w krawatach w paski???? Dajcie spokoj.... Odpowiedz Link Zgłoś
myslacyszaryczlowiek1 Re: A ja pluje na Leppera 10.07.06, 11:35 A czy brałeś pod uwagę że ten obraz Polski może być skrzywiony przez media. Odpowiedz Link Zgłoś
etylkapl Re: A ja pluje na Leppera 10.07.06, 11:45 antyswiniopas napisał: Kiedy obserwuje via internet z oddalenia okolo 8 tysiecy kilometrow ......... **************************************************************** OBSERWUJ DALEJ TYLKO SIĘ NIE ZAPLUJ, NIC PO TOBIE ANI W TYM ANII W NASTĘPNYM WIEKU< WULGARNYCH DURNIÓW MAMY AŻ NADTO Odpowiedz Link Zgłoś
m7776 Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 10:19 wałki przekręty machloje szwindle kanty brak wyobraźni nigdy się nic nie zmieni na dobre dla zwykłego szarego człowieka pijawki wyssaja z Nas wszystko i zagnają do roboty jak nazisci do obozów koncentracyjnych Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 11:02 m7776 napisał: > wałki przekręty machloje szwindle kanty brak wyobraźni nigdy się nic nie zmieni > > na dobre dla zwykłego szarego człowieka pijawki wyssaja z Nas wszystko i > zagnają do roboty jak nazisci do obozów koncentracyjnych Ot, i macie odpowiedź na pytanie, skąd się bierze takie poparcie dla PiSu i Leppera, pomimo tego wszystkiego, co się dzieje dookoła. Zabrać bogatym, oddać biednym! Psim obowiązkiem państwa jest utrzymywać swoich obywateli! (Za co - a, to już wyobraźnia wielu tak daleko nie sięga, żeby próbować odpowiedzieć na to pytanie.) Homo sovieticus wiecznie(?) żywy. Odpowiedz Link Zgłoś
etylkapl Re: A ja liczę na Leppera 10.07.06, 11:35 fraglesi67 napisał: > Jego żądania będą nie do zaakceptowania dla Pis i będziemi mieli nowe wybory ;- ************************************************************* A TO TŁUMOK JEDEN ALBO Z LEWICY ALBO Z PO ALBO PO PROSTU MAFIOZO KTÓRY BOI SIĘ ROZLICZEŃ< ALBO RZECZYWIŚCIE TŁUMOK Odpowiedz Link Zgłoś
gasior1st skoncz szczekac bo szczekasz malo wytwornie 10.07.06, 12:09 oprocz pis-palki, wyrosnie ci psi pyszczek Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 07:24 Polsce nie są potrzebne rządy oszołomów popieranych przez wyrokowców i nacjonalistów. Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 Re: Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 07:56 Sam nie odejdzie I nie ma komu go zmusić Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Re: Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 08:12 No to trzeba będzie wyprowadzić... Odpowiedz Link Zgłoś
rtg Re: Jarosław Kaczyński musi odejść!!! 10.07.06, 08:32 sumienie.lk napisał: > No to trzeba będzie wyprowadzić... sztandar to się wyprowadza głownią do przodu... a prezesa tak samo czy nogami? Odpowiedz Link Zgłoś
gobi03 na pewno nie Michnik 10.07.06, 07:34 i to już dla mnie powód do radości... Odpowiedz Link Zgłoś
moroux Re: na pewno nie Michnik 10.07.06, 07:59 Masz jakąś obsesję? Dlaczego od rana myślisz tylko o Michniku? Odpowiedz Link Zgłoś
tles01 gobi03..Michnik nie musi fałszować teczki jak Jaro 10.07.06, 09:25 jak Jarosław!..nie musi dorabiać sobie życirysu.Kaczyńscy razem, nie mają setnej części zasług, walki z komuną{prawdziwej walki}, co A.Michnik!..więc zamknij jape, i jedż na pustynie Gobi ! Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll taaaak, Gosiewski do rządu !!!! 10.07.06, 08:19 niech pociągi ekspresowe stają w każdej miejscowości, z której pochodzi prominentny polityk PiS! :D Odpowiedz Link Zgłoś
radiomaryja1 szkoda, że Gosiewski odejdzie... 10.07.06, 08:27 przecież takiej medialnej pokraki świat jeszcze nie widział, dosyć że bełkotał, to w dodatku bez sensu, wielka szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
roland12 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 08:50 to tylko lanie wody, gospodarka nic ich nnie obchodzi, zloty w dol, euro po 4,5 albo i po 5zl, akcje w dol, ludzie ratujcie swoje oszczednosci, uciekajcie od zlotego, a jak beda nowe wybory to sie pol kapitalu zagranicznego albo i caly stad wyniesie na przeczekanie w NY, bo beda chcieli sprawdzic czy przypadkiem Lepper nie zostanie premierem a w W-wie zamiast gazet bedzie sie drukowac zlotowki. Odpowiedz Link Zgłoś
spawacz.aluminiowy Przemysław Gosiewski na szefa MSZ-u!! 10.07.06, 08:57 ____ Blog okrętowy Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita_0 Wg. Rzepy idzie na vice-premiera:) 10.07.06, 09:12 www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060710/kraj/kraj_a_1.html Odpowiedz Link Zgłoś
perro69 najlepsza jest logika pisowska!!! 10.07.06, 09:03 marionetkiewicz jest tak dobry, że aż za dobry aby stał na czele rządu, dlatego postanowili aby zajął najbardziej odpowiedzialną funkcję w polsce - prezydenta wawy ;))) czy gosiewski naprawdę myśli, że bełkocząc takie bzdety do kamery po drugiej stronie są ludzie, którzy to kupują??? widocznie tak. dziki kraj. dzikie obyczaje. Odpowiedz Link Zgłoś
mlody-inwestor Brawo PiS ! 10.07.06, 09:04 Brawo PiS ! Teraz z dobrych ludzi w waszej partii pozostali juz tylko Ziobro i Religa... Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita_0 Ziobro? Przeciez ten magisterek prawa sie jeszcze 10.07.06, 09:14 nie nauczyl:)))A Religa? Wiek, alkohol, reszta jest milczeniem... Inna rzecz, ze w jednym masz racje - nawet i oni pozytywnie odstaja od PiSdziakowego koszmaru... Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen039 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 09:05 Smiechu warte,tak,tak,wybierzcie na prezydenta Warszawy kogoś z PiSu, rozwalą Pałac Kultury a Rosja wypowie wojnę, albo lepiej Giertycha,będą procesje w piątek i świątek, teraz drżyjcie wszyscy co macie mieszkania,nawet stare, zaczną usuwać domy,niby nie do użytku,a sprzedadzą ziemię prywaciarzom, bo dziś w polityce to wolna amerykanka, obiecanki dla tłumów,który kupi każdy kit, doszli do władzy dwa sklonowane h......i, Pan Marcinkiewicz tyle zrobił dla Polski? Nie jestem pewna,bo pod rządem PiSu w Polsce dla zwykłych ludzi się pogorszyło, pan Marcinkiewicz chodzi na smyczy u bliźniaków, dlatego nieraz te jego wygłupy w t.v. nie może zrealizować swoich decyzji,to chociaż się trochę powygłupia. szkoda tylko Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
olias lepsi dyletanci niż mafiosi 10.07.06, 09:24 Polskę trzeba wyrwać z rąk mafii. Nieważne - będzie to III czy IV RP. Odpowiedz Link Zgłoś
wiren Re: Edgar Karzeł Gos... 10.07.06, 09:26 czy on coś umie, sądząc z jego wypowiedzi to nic, a nic, cały PiS Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelrp3 Re: Edgar Karzeł Gos... 10.07.06, 11:29 Umie pisać donosy... Umie wydębić absurdalne inwestycje. Umie opluwać opozycje...Mało? Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 09:44 Niniejszym, składam najserdeczniejsze podziękowania Pani Profesor Z.Gilowskiej, że po raz drugi, nie dała się podpuścić! Pan Min. Kuzan? O'key. Ciekawe czy się długo utrzyma, jak będzie za bardzo o'key?! Ma szczęście, że młody wiek, eliminuje go, z grona agentów. Chociaż z tymi panami, wszystko jest możliwe. Niektórzy mówią, o agentach, takich od chwili poczęcia. Pan Gosiewski wicepremierem? Boże, bądź nam miłościw! Autor tekstu: Skołowany Polak Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Podano, że Kluza jest naukowcem 10.07.06, 09:54 General Search Results--Summary Author=Kluza S; DocType=All document types; Language=All languages; Databases=SCI-EXPANDED; Timespan=All Years; (sorted by latest date) No articles found Coś mało płodny ten naukowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
dundrub Re: Podano, że Kluza jest naukowcem 10.07.06, 09:56 > > Coś mało płodny ten naukowiec. > eeee.. tam - czepiasz sie.. Uklad nie zrecenzowal mu pozytywnie sterty dawno juz napisanych artykulow.. Odpowiedz Link Zgłoś
tles01 PISokomuna...oto nasze mordy..Gosiewski,Kurski... 10.07.06, 10:34 Kaczyński,Bielan, i inni...to prawdziwa gęba PISokomuny...zakłamana, Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Podano, że Kluza jest naukowcem 10.07.06, 11:17 hummer napisał: > General Search Results--Summary > Author=Kluza S; DocType=All document types; Language=All languages; Databases=S > CI-EXPANDED; Timespan=All Years; (sorted by latest date) > No articles found > > Coś mało płodny ten naukowiec. Bo on pisał do szuflady... > Odpowiedz Link Zgłoś
piekna.zosia a jak było w firmie McKinsey 10.07.06, 11:56 chyba (bezpłatny) staż? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:35 Ktokolwiek będzie, to pod przewodem Kaczyńskiego będzie to PiSowskie dno. Odpowiedz Link Zgłoś
11tadeusz11 O czy Ty mówisz 10.07.06, 12:54 to jest właśnie koleś na Kacze frustracje. Dlaczego ? W ich mniemaniu czegoś paskudniejszego nie ma już nic. Odpowiedz Link Zgłoś
panrysio Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:39 > Co za różnica kto będzie kim w tym rządzie? To wszystko i tak amatorzy i > dyletanci. Niestety, prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen039 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:42 Do Wierzejskiego z LPR, wszystko co robicie jest kosmetyczne i na szkodę Narodu, prawdziwej poprawy nie widzę, raczej pogorszenie, Wierzejski może pójść do kosmetyczki, poprawić makijaż to będzie mądrzejsze jak jego wypowiedzi. Gosiewski leje wodę głupio jak zawsze, bla, bla, bla. Nie liczcie na Leppera, tak czy tak was rozwali, nie chodzi na pasku PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
zenucha007 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 10:48 Ciekawe, wszyscy ludzie z otoczenia Kaczyńskich (tak Lecha jak i Jarosława) to ludzie dość miernej postury i po prostu brzydcy. Wiem, że nie wygląd jest ważny ale to co w głowie lecz co do "głów" tez mam wątpliwości. Urbański, Gosiewski, Dorn, ten od spraw międzynarodowych Lecha, że o paniach nie wspomnę... Coś w tym musi być, czy to aby nie sposób na leczenie kompleksów Panów K.? Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelrp3 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 11:25 Fajne leczenie kosztem 40 mln Polaków...! Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelrp3 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 11:26 To nawet nie leczenie, a przekładanie z chorej głowy na cały kraj... Odpowiedz Link Zgłoś
piekna.zosia no przystojniaków tam nie ma 10.07.06, 11:59 a niektórzy to szkaradztwa Odpowiedz Link Zgłoś
rhmix gosiewski mlaska 10.07.06, 10:50 a jego wypowiedzi mają chcarakterystyczny wyraz złosliwości i cynizmu, brakuje mu kultury i ogłady, nadaje sie do koryta, Odpowiedz Link Zgłoś
arek5001 gosiewski na lektora do TVN-u 10.07.06, 11:04 Konkurencja dla Szkła Kontaktowego gotowa.Jak mawiał wielki satyryk Jan Kaczmarek sam w sobie materiał źródłowy, samo się pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelrp3 Re: gosiewski na lektora do TVN-u 10.07.06, 11:23 Do kancelarii premiera w randze sekretarza stanu trafi poseł Przemysław Gosiewski.... Ciekawe, czy tam ktoś zrozumie jego dykcję???? Bo ja mam kłopoty ze zrozumieniem tego, co on mówi. Odpowiedz Link Zgłoś
perski_dziadzio PiSuary a patrotyzm 10.07.06, 15:41 Dziś w Radiu "Zet" znowy naokrągło, jak mantrę, powtarzał "proszę panią" i "proszę panią" (a właściwie to nawet "proszm paniom"). O niepoprawności tej formy zwrotu grzecznościowego poucza szkoła podstawowa. Ciekawe, którą Gosiewski kończył? Kończył? Etatowi patrioci z PiSu nie znają języka ojczystego, nie znają Hymnu narodowego i ośmieszają się (nas) na arenie międzynarodowej. Kto na nich głosuje, poza wsiowymi głupkami i przygłuchymi słuchawkami radyja? Odpowiedz Link Zgłoś
polemista_x Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 11:53 Więc wszystkie znaki znowu wskazują, że na jesieni pójdziemy hurmem, by wszystkie urny zaliczyć szturmem. Będą wybory do samorządów i żeby było jeszcze ciekawiej znowu wybory do parlamentu bo prezes Jotka da znowu ciała by się ojczyzna nie pozbierała. Brat będzie rządził samotny wszędzie no i bliźni się go pozbędzie. Każe więc konia szybko kulbaczyć, żeby za bratem podążyć raczył. Więc na czerwonych NIE GŁOSUJEMY! PO to jest fabryka cieni, więc nie chcę cieniem zostać już teraz, bo życie pięknie nas tu docenia. Lepper i Giertych biją znów pianę i jaki stołek im się dostanie. Musimy zrobić ekipę nową, żeby na jesień była gotową. Układom, cieniom i wszystkim takim stawiamy tamę w poprzek, nie wzdłuż, żeby nie mówić, bo koleś mógł. Więc razem gdy się tak zjednoczymy i tych kolesiów wnet pogonimy to wszystko będzie prawie już dobrze, tylko ustawmy znowu zmienimy i prezydenta damy lepszego, żeby się w końcu nie bał bliźniego. Odpowiedz Link Zgłoś
dobosz2 Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 12:03 ordynacja wyborcza powinna być większościowa ! Żadnych koalicji więcej ! Odpowiedz Link Zgłoś
aandreaa Re: Zmiany w rządzie: kto odejdzie, kto zostanie? 10.07.06, 12:51 To jest stanowczo zbyt delikatnie powiedziane Odpowiedz Link Zgłoś