mangold Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!! 22.07.06, 15:42 Rumburak wrócił ?? www.supermusic.sk/obrazky/796_arabella_rumburak.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Re: Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!! 22.07.06, 15:44 Niebawem i inne mumie bedą odgrzebywane... Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Gabriel Janowski, Wrzodak ?? bleeeeeeeee 22.07.06, 15:47 sumienie.lk napisał: > Niebawem i inne mumie bedą odgrzebywane... Odpowiedz Link Zgłoś
mangold M. zalweski z PC ?? wcale by mnie to nie 22.07.06, 15:54 zdziwiło..partia nagradza wiernych zołnierzy...mafia też ... Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: No to mamy kartoflisko!!! 22.07.06, 15:59 tu byc miało San Francisco -no a mamy kartoflisko. ehh..Golec Uorkiestra...:D Odpowiedz Link Zgłoś
tiopental Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:46 Ciekawe jak długo zajmie jemu rozsadzenie tego rządu. Inna sprawa, że ten człowiek nawet się nie dostał do parlamentu, bo go wyborcy nie chcieli- na jego partię zagłosowała pewnie tylko rodzina- i ten człowiek teraz powraca na stanowisko wiceministra?!?!?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
jot58ka Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:49 tiopental napisał: > Ciekawe jak długo zajmie jemu rozsadzenie tego rządu. > Inna sprawa, że ten człowiek nawet się nie dostał do parlamentu, bo go wyborcy > nie chcieli- na jego partię zagłosowała pewnie tylko rodzina- i ten człowiek > teraz powraca na stanowisko wiceministra?!?!?!?! Ty mnie nie strasz. To on ma rodzinę, może braci?! Odpowiedz Link Zgłoś
koniecdemokracji Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:49 Czas schron sobie jakiś wybudować bo jak tacy ludzie mają mnie bronić Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:53 koniecdemokracji napisał: > Czas schron sobie jakiś wybudować bo jak tacy ludzie mają mnie bronić schron?? raczej kałacha se kupic trza bedzie od kacapów i wiadro pestek... Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:52 ..zaraz sie zerzygam. jeszcze niech wrzodaka zrobi szefem nowej esbecji.. miało byc tylko smiesznie..a zaczyna sie robic straszno. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:52 W starożytnym Rzymie cesarz Kaligula mianował swego konia konsulem... "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie..." Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:59 Same sprzeczności.Komuch wzywa Pana i chce wolnej Ojczyzny! Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:01 eon3 napisał: > Same sprzeczności.Komuch wzywa Pana i chce wolnej Ojczyzny! komuchy to kaczory i giertychy. Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 20:22 eon3 napisał: > Same sprzeczności.Komuch wzywa Pana i chce wolnej Ojczyzny! A na jakiej podstawie tak twierdzisz?? Przecież na podstawie dotychczasowego postępowania z pewnością można powiedzieć tylko że Kaczyńscy, LPR i Samoobrona to komuniści. No chyba, że komuchami nazywasz ludzi komunistom sprzeciwiających się... Odpowiedz Link Zgłoś
mikado111 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:41 dzakarta napisał: > W starożytnym Rzymie cesarz Kaligula mianował swego konia konsulem... My w rządzie konia juz mamy. Aby przebić Kaligulę, można było tylko mianować Macierewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
wilhelm4 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:55 gnój i chlew sie robi, jeden wielki pe-ge-er....... Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:00 Przecież jestes "ideowym" spadkobiercą tych co PGR-y tworzyli. Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 20:28 eon3 napisał: > Przecież jestes "ideowym" spadkobiercą tych co PGR-y tworzyli. A na jakiej to podstawie piszesz? Przecież na podstawie składu koalicji można z pewnością powiedzieć tylko to, że skoro PiS do spółkowania dobrał sobie Leppera i jego Samoobronę, to właśnie oni są ideowymi spadkobiercami tych, co PGR-y tworzyli i ciężko w nich pracowali dla chwały socjalistycznej ojczyzny. eonie, powinieneś nauczyć się prowadzić wartościową dyskusję, używać w niej faktów, konkretów, a nie tyko rzucać pierwsze z brzegu hasło bez jakiegokolwiek sensu. Czy polonistka w podstawówce nie uczyła Cię tego?? Odpowiedz Link Zgłoś
linfan Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 23.07.06, 12:05 eon3 napisał: > Przecież jestes "ideowym" spadkobiercą tych co PGR-y tworzyli. na jakiej podstawie to wnosisz? im blizej wyborow, tym wiecej interesujacych postow na forum ^_^ Odpowiedz Link Zgłoś
gwajak11 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:59 odwołanie rządu Olszewskiego było błędem trzeba było zrobić tą lustracje wtedy to takich cywińskich,olechowskich i wychwalanych geremków w polityce by nie było a teraz nie wiadomo kto jest kto a ci najwięksi przeciwnicy maciarewicza pewnie mają coś na sumieniu co tak sie go boją Odpowiedz Link Zgłoś
joedow Macierewicz i inne pomysły 22.07.06, 16:03 Czy aby stworzyć IV Rzeczpospolitą nie można kochać ludzi? joedow: ragnarok.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Re: Macierewicz i inne pomysły 22.07.06, 16:05 Z miłosci do ludzi i Ojczyzny usuwa się z życia społecznego pasożyty. Odpowiedz Link Zgłoś
linfan czyli kogo? 23.07.06, 12:06 eon3 napisał: > Z miłosci do ludzi i Ojczyzny usuwa się z życia społecznego pasożyty. myslacych inaczej niz PIS? faktycznie - to bedzie prawdziwa polska wersja 'milosci blizniego'! rotfl :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl sie z 22.07.06, 16:06 lob"; mianowanie Maciarewicza liwkidatorem WSI i wiceministrem Obrony Narodwej to stosowny prezent dla lewizny i POszolomstwa w dniu ic wielkiego swieta 22 lipca. Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe! Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:11 silesius.monachijski0 napisał: Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe! dyskusyjne:))) moglby sie podac do dymisji albo powiesic na klamce...,to byłby lepszy prezent :D Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:17 cos mi sie zdaje, ze jak Kaczynski tak dalej bedzie wyxgrywal - cios z aciosem - z opozycja, to juz wkrotce bedziemy mieli do czynienia z fala samobojstw polsow opozycji; moze np. taki Tusk sie utopi przy zatapianiu platformy? calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe! > > dyskusyjne:))) moglby sie podac do dymisji albo powiesic na klamce...,to byłby > lepszy prezent :D > > Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: calusarii 22.07.06, 17:14 calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe! > > dyskusyjne:))) moglby sie podac do dymisji albo powiesic na klamce...,to byłby > lepszy prezent :D Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby miala kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywiscie. Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:23 wet3 napisał: > > Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby miala > kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywiscie. > dziekuje za rade, po 1 nie znam tego pana osobiscie a od obcych nie pozyczam, po 2 nie lubie czerwonego koloru, po 3 z racji wzrostu 186 cm i 110 kg wagi zadna klamka mnie nie utrzyma, po ostatnie wreszcie nikomu nie sprawiam prezentów..jestem egoistyczna mynda. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:28 tak podejrzealem: nadwaga, jak u kazdego lewaka; przypominaja mi sie "pornogrubasy"; mam 196 cm wzrostu i 98 kg calusarii napisał: > wet3 napisał: > > > > > Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby mi > ala > > kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywi > scie. > > > dziekuje za rade, po 1 nie znam tego pana osobiscie a od obcych nie pozyczam, > po 2 nie lubie czerwonego koloru, po 3 z racji wzrostu 186 cm i 110 kg wagi > zadna klamka mnie nie utrzyma, po ostatnie wreszcie nikomu nie sprawiam > prezentów..jestem egoistyczna mynda. > Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:31 silesius.monachijski0 napisał: > tak podejrzealem: nadwaga, jak u kazdego lewaka; przypominaja mi > sie "pornogrubasy"; mam 196 cm wzrostu i 98 kg juz ci pisałem anorektyku ze nie mam nic wspolnego z lewica!!!! qwa dla prawicowców kazdy kto jest ateista to lewak... nosz matolstwo do entej > Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:35 uwazaj na serce i uklad krazenia: przy takiej nadwadze, i przy tych upalach to nie przelewki; grozi zawalem badz udarem calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > > tak podejrzealem: nadwaga, jak u kazdego lewaka; przypominaja mi > > sie "pornogrubasy"; mam 196 cm wzrostu i 98 kg > > juz ci pisałem anorektyku ze nie mam nic wspolnego z lewica!!!! > qwa dla prawicowców kazdy kto jest ateista to lewak... nosz matolstwo do entej > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:47 silesius.monachijski0 napisał: > uwazaj na serce i uklad krazenia: przy takiej nadwadze, i przy tych upalach to > nie przelewki; grozi zawalem badz udarem > dzieki za troske ale jakos mi nie przeszkadzaja, klima w aucie,klima w firmie ,chłodzik w mieszkaniu :) PS...ja to zydokomuna nie?? dorobił sie złodziej okradajac narod polski...rotfl Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:52 "komuna" moze tak; z zydami (religijnymi, nie tymi bolszewickimi zbrodniarzamí pochodzenia zydwoskiego) napewno nie masz nic wspolnego; firma, klima, chlodzik w mieszkaniu? niczym mi nie zaimponowales; dobrze mi sie wiedzie, i stac mnie np. na chodzenie na koncerty Chicka Corei w filharmonii (bilety w cenie 70 € - oczywiscie te "lepsze" miejsca); wydaje na kulture, a nie na auta z klima; ot, taki mam kaprys calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > > uwazaj na serce i uklad krazenia: przy takiej nadwadze, i przy tych upala > ch to > > nie przelewki; grozi zawalem badz udarem > > > dzieki za troske ale jakos mi nie przeszkadzaja, klima w aucie,klima w firmie > ,chłodzik w mieszkaniu :) > PS...ja to zydokomuna nie?? dorobił sie złodziej okradajac narod polski...rotf > l Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: calusarii 22.07.06, 17:56 silesius.monachijski0 napisał: > wydaje na kulture, a nie na auta z klima; ot, taki mam kaprys To podobnie, jak robil Kaluzynski. Nie trzeba sie martwic, ze ktos ukradnie albo porysuje lakier :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:58 no wlasnie: pewnego rodzaju pragmatyzm tez w tym jest czat-man napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > wydaje na kulture, a nie na auta z klima; ot, taki mam kaprys > > To podobnie, jak robil Kaluzynski. Nie trzeba sie martwic, ze ktos > ukradnie albo porysuje lakier :) Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:58 silesius.monachijski0 napisał: miało być "jak to zydokomuna" w formie sarkastycznej ale mi "k" wcieło i wyszło chamecko...rotfll Chick Corea? no sorka ale wole metalmuze:) "de gustibus..." zawsze mnie bawi mina policjantów zatrzymujacych mnie do kontroli za przekroczenie predkosci...,50 latek za kierownica burzujskiej fury a z głosników na maxa daje Slipknot czy Marlin Manson :P no dobra..koniec spamu bo oftopa walim równo :D Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 18:08 ja jednak wole koncerty Cesarii Evory czy Georgesa Moustaki; lubie, jak na skrzypcach gra Alina Pogostkina (cudownie grajaca piekna mloda Rosjanka) albo Anne Sophie Mutter (albo ekstrawagancki Nigel Kennedy); lubie dobre filmy, dobre wino, i uwielbiam piekne, madre kobiety; kaprysy, kaprysy calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > miało być "jak to zydokomuna" w formie sarkastycznej ale mi "k" wcieło i wyszło > chamecko...rotfll > Chick Corea? no sorka ale wole metalmuze:) "de gustibus..." zawsze mnie bawi > mina policjantów zatrzymujacych mnie do kontroli za przekroczenie > predkosci...,50 latek za kierownica burzujskiej fury a z głosników na maxa daje > Slipknot czy Marlin Manson :P > no dobra..koniec spamu bo oftopa walim równo :D > > Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: calusarii 22.07.06, 20:59 silesius.monachijski0 napisał: > ja jednak wole koncerty Cesarii Evory czy Georgesa Moustaki; lubie, jak na > skrzypcach gra Alina Pogostkina (cudownie grajaca piekna mloda Rosjanka) albo > Anne Sophie Mutter (albo ekstrawagancki Nigel Kennedy); lubie dobre filmy, > dobre wino, i uwielbiam piekne, madre kobiety; kaprysy, kaprysy No to już podchodzi pod anons matrymonialny ;) Ale dobrze, może w ten sposób uda mi się coś wyjaśnić: lubię wydawać pieniądze na kaprysy. Ostatnio spodobały mi się recenzje nowych Audi. A że lubię te sprawy, zaraz sprawiłem sobie A6 Quattro. Jednak po krótkim czasie doszedłem do tego, że jednostka napędowa jest zbyt słaba i te 250 koni przy takiej masie pojazdu nie jest żadną rewelacją. Oddałem więc samochód żonie, teraz jeżdżę jej Fordem i mam zamiar zamówić A8 W12. Widziałem ostatnio to cacko - piękna rzecz. Poza tym uwielbiam piekne, madre kobiety i te kaprysy, kaprysy... Rzecz z Audi jest prawdziwa (z kobietami również). Nienawidzę komunizmu - nigdy nie osiągnąłbym w komunizmie tego, co mam. Jestem zbyt młody by potencjalnie nawet być zamieszanym w jakiekolwiek służby PRL-u. Poglądy mam prawicowe, czyli libralne - tanie państwo, jak najmniej wtrącające się do gospodarki i życia obywateli. Tak zresztą, jak ma to miejsce w normalnie rozwijających się demokracjach. Nie cierpię Kaczyńskich i tego, co sobą reprezentują: zaścianek, ciemnota, kłamstwa, nienawiść, zawiść, zemsta, rozdawnictwo. Czyli według ciebie jestem lewakiem, tak? Tylko dlatego, że uważam Kaczyńskich za zdrajców państwa Polskiego, prowadzących Polskę na skraj cywilizowanej Europy i świata? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: calusarii 23.07.06, 00:01 calusarii napisał: > wet3 napisał: > > > > > Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby mi > ala > > kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywi > scie. > > > dziekuje za rade, po 1 nie znam tego pana osobiscie a od obcych nie pozyczam, > po 2 nie lubie czerwonego koloru, po 3 z racji wzrostu 186 cm i 110 kg wagi > zadna klamka mnie nie utrzyma, po ostatnie wreszcie nikomu nie sprawiam > prezentów..jestem egoistyczna mynda. Szlajfer to jest taki szlachetny pan, ktory pracujac dla rzadu polskiego, pracowal glownie dla organizacji zydowskich i zbijal przy tym niewaska kase. Biedaka nakryto i wywalono z posady. Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:30 silesius.monachijski0 napisał: > lob"; mianowanie Maciarewicza liwkidatorem WSI i wiceministrem Obrony Narodwej > to stosowny prezent dla lewizny i POszolomstwa w dniu ic wielkiego swieta 22 > lipca. Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe! Macierewicz jest nie tylko swietnym fachowcem do tej roboty, ale tez najwyrazniej lubi ja... :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:38 dlatego tak bardzo sie go boja; i dobrze: ktos ma szanse cos w koncu z ta komuszo-agenturalna struktura zrobic czat-man napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > lob"; mianowanie Maciarewicza liwkidatorem WSI i wiceministrem Obrony Nar > odwej > > to stosowny prezent dla lewizny i POszolomstwa w dniu ic wielkiego swieta > 22 > > lipca. Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe! > > Macierewicz jest nie tylko swietnym fachowcem do tej roboty, ale tez > najwyrazniej lubi ja... :) Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:39 czat-man napisał: > Macierewicz jest nie tylko swietnym fachowcem do tej roboty, ale tez > najwyrazniej lubi ja... :) noooo... zatrudniłbym go na babcie klozetowa...wiedziałbym kto mi w firmowym sraczyku maze flamastrem na drzwiach "szef jezd gupi ciul" Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Sil, stwórzmy definicję lewactwa 22.07.06, 16:32 silesius.monachijski0 napisał: > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę stworzyć jasną, jednoznaczną definicję. > ktorym nie podoba sie demokratyczna > rzeczywistosc A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny. > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny. zamiast starac > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji, > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwania > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum. > kieruja sie urojeniami o > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz", ktory > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do > faszytsow i bolszewikow, To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków? > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie > na probioe jego zmieniania Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny. Odpowiedz Link Zgłoś
linfan buahahaha :D 22.07.06, 16:48 prozac.pl napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie > > na probioe jego zmieniania > Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny. o rany.... jaki rotfl :D silesius, no nie wiedzialem ze jestes takim komikiem! to efekt jakiegos uderzenia sie? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 16:51 poczytaj esej o wolnosci von Hayeka, analfabeto, to zrozumiesz, jaka jest roznica miedzy ewolucja a rewolucja; wiem, zbyt duzo oczekuje linfan napisał: > prozac.pl napisał: > > > silesius.monachijski0 napisał: > > > > > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a n > ie > > > na probioe jego zmieniania > > Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny. > > o rany.... jaki rotfl :D silesius, no nie wiedzialem ze jestes takim komikiem! > to efekt jakiegos uderzenia sie? Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 16:56 Jedna literka tylko. A jeśli ktoś seplemi, to żadna różnica :))) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:00 no wlasnie: cala lewizna-golizna (vide: "naga" Senyszyn); jak nie bluzgi to seplenienie gamon0 napisał: > Jedna literka tylko. A jeśli ktoś seplemi, to żadna różnica :))) Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:05 > no wlasnie: cala lewizna-golizna (vide: "naga" Senyszyn); jak nie bluzgi to > seplenienie No Sil, ciągle używasz tych słów których nie chcesz nam wyjaśnić. Nalegam, zdefiniuj jednoznacznie pojęcie lewactwo. Bez żadnego ujęcia "z grubsza". Jasna przejrzysta definicja aby nie było żadnych niedomówień i abyśmy od razu wiedzieli kto jest lewakiem a kto nie. > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę stworzyć jasną, jednoznaczną definicję. > ktorym nie podoba sie demokratyczna > rzeczywistosc A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny. > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny. zamiast starac > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji, > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwania > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum. > kieruja sie urojeniami o > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz", ktory > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do > faszytsow i bolszewikow, To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków? > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie > na probioe jego zmieniania Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:11 precyzyjne zdefiniowanie tej chaotycznej zbieraniny jest niemozliwa; te "kupe" moznajedynie opisac: o precyzyjnej definicji mozesz zapomniec, sa tak grubianscy, ze mozna ich tylko "z grubsza" opisac prozac.pl napisał: > > no wlasnie: cala lewizna-golizna (vide: "naga" Senyszyn); jak nie bluzgi > to > > seplenienie > > No Sil, ciągle używasz tych słów których nie chcesz nam wyjaśnić. Nalegam, > zdefiniuj jednoznacznie pojęcie lewactwo. Bez żadnego ujęcia "z grubsza". Jasna Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:25 Sil, no bez przesady. Nie chcesz chyba żeby ktoś pomyślał, że używasz słów których znaczenia nie rozumiesz. A przecież rozumiesz. Jak rozumiesz to potrafisz precyzyjnie opisać. Więc w imię wyższego celu przymknę oko na Twój powyższy post i będę nalegał na kontynuowanie tworzenia definicji lewactwa według forumowicza silesius.monachijski0. Zaczęło się w miare interesująco, choć mało konkretnie: > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę stworzyć jasną, jednoznaczną definicję. > ktorym nie podoba sie demokratyczna > rzeczywistosc A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny. > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny. zamiast starac > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji, > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwania > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum. > kieruja sie urojeniami o > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz", ktory > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do > faszytsow i bolszewikow, To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków? > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie > na probioe jego zmieniania Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:34 ujmujac rzecz krotko: lewactwo komuszej i faszystowkiej prowienencji zawsze jest za "rewolucja": gwaltowna zmiana istaniejacego stanu rzeczy, wynikajaca z niepogodzenia sie z regulami obowiazujacymi w demokratycznym panstwie prawa; zauwazyles zapewne, ze kiedy Kaczynscy byli w opozycji (do Kwacha i rzadu Millera), to nie nawolywali do wyjscia na ulice, nie udzielali wywiadow prasie zagranicznej, szkalujacych swoj kraj i jego wladze, itd., itp; po prostu liczyli na wygranie nastepnych wyborow (ktore w rzeczy samej wygrali); zas lewactwo takich regul nie akceptuje: albo my mamy wladze (takze i w mediach), albo rewolucja prozac.pl napisał: > Sil, no bez przesady. Nie chcesz chyba żeby ktoś pomyślał, że używasz słów > których znaczenia nie rozumiesz. A przecież rozumiesz. Jak rozumiesz to > potrafisz precyzyjnie opisać. Więc w imię wyższego celu przymknę oko na Twój > powyższy post i będę nalegał na kontynuowanie tworzenia definicji lewactwa > według forumowicza silesius.monachijski0. Zaczęło się w miare interesująco, cho > ć > mało konkretnie: > > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac > No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę > stworzyć jasną, jednoznaczną definicję. > > ktorym nie podoba sie demokratyczna > > rzeczywistosc > A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny. > > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow > Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są > wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny. > zamiast starac > > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji, > > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwani > a > > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac > Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy > dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym > obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum. > > kieruja sie urojeniami o > > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz", > ktory > > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do > > faszytsow i bolszewikow, > To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków? > > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie > > na probioe jego zmieniania > Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny. Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:39 Każdy kto chce gwałtownej zmiany istniejącego stanu rzeczy jest lewakiem. Czy to jest twoja definicja Sil? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:42 kazdy, kto chce rewolucji i przelewu krwi, tudziez niszczenia tego, co jest zdobycza dlugiego procesu cywilizacyjnego, jest lewakiem; pieknie opisal to Ortega y Gasset; w tym znaczeniu i komunisci i nazisci (nie wszyscy faszysci en general) byli i sa lewakami prozac.pl napisał: > Każdy kto chce gwałtownej zmiany istniejącego stanu rzeczy jest lewakiem. > Czy to jest twoja definicja Sil? Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:50 Def: Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem. Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz. Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:54 praca domowa dla Ciebie: przyjrzyj sie dokladnie europejskiej historii od czasow rewolucji francuskiej do 1989 roku, to sam bedziesz mogl wyciagnac z tego wlasciwe wnioski prozac.pl napisał: > Def: > Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce > zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem. > > Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz. > Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć > zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:00 Ale przecież tworzymy definicję lewactwa według foumowicza silesius.monachijski0. Pozwolisz więc, że nie będę mieszał się do twojej definicji. Def: Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem. Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz. Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:09 sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator prozac.pl napisał: > Ale przecież tworzymy definicję lewactwa według foumowicza > silesius.monachijski0. Pozwolisz więc, że nie będę mieszał się do twojej defini > cji. > > Def: > Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce > zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem. > > Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz. > Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć > zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:18 > sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator Niestety nie wiem co chciałeś wyrazić poprzez stwierdzenie, jakoby "chęć niszczenia przynalezała do lewactwa". Ale pewnie zaraz się dowiem. Poza tym nie jestem pewien czy napewno chodziło ci o pl.wikipedia.org/wiki/Kwantyfikator . Byc może tak, ja niestety nie potrafię zrozumieć powyższej wypowiedzi. Wiem natomiast jedno: ciągle nie wymieniłeś "zdobczy długiego okresu cywilizacji" o których mówisz, a bez znajomości których niemożliwe jest doprecyzowanie Twojej definicji lewactwa. Def: Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem. Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz. Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:33 nikt - kto zna historie - nie kwestionuje znaczenia judeo-chrzescijanstwa dla rozwuju kultury europejskiej; nikt tez nie bedzie poddawal w watpliwosc wplywu prawa rzymskiego na uksztaltowanie sie wspolczesnego panstwa prawa; oczywiscie, ze byly sukcesy i porazki, i na tym polega madrosc ewolucji, ze stopniowo usuwa to, co przeszkadza, zas utwierdza to, co sluzy bonum commune; lewacy zas - jak wszyscy rewolucjonisci - ciagle chca zmian gwaltownych tudziez wprowadzenia - sila - nowego "porzadku", sprzecznego z tym, co w ciagu wiekow ksztaltowalo i podtrzymywalo istniejacy porzadek; przy tym - zauwaz - lewacka ideologia zaklada, ze to lewacy maja racje, ze sa w posiadaniu informacji, niezbednych do wprowadzenia "nowego ladu"; jest to oczywiscie bardzo infantylne: Hayek powiadal, ze kazdy czlowiek posiada jedynie mocno ograniczona ilosc informacvja, i dobrodziejstwem ewolucji i wolnego rynku jest, ze ludzie sie informacjami wymieniaja, przez co wiedza ogolna staje sie pelniejsza; zas lewacy to walsnie kwestionuja: tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o te swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszytsko zniszczyc, a niczego nie zbudowac (zauwazyles, jaka jest zapasc cywilizacyjna Polski i innych demoludow w stosunku do tych panstw, ktore byly madrzejsze?) prozac.pl napisał: > > sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator > > Niestety nie wiem co chciałeś wyrazić poprzez stwierdzenie, jakoby "chęć > niszczenia przynalezała do lewactwa". Ale pewnie zaraz się dowiem. Poza tym nie > jestem pewien czy napewno chodziło ci o > pl.wikipedia.org/wiki/Kwantyfikator . Byc może tak, ja niestety nie > potrafię zrozumieć powyższej wypowiedzi. Wiem natomiast jedno: ciągle nie > wymieniłeś "zdobczy długiego okresu cywilizacji" o których mówisz, a bez > znajomości których niemożliwe jest doprecyzowanie Twojej definicji lewactwa. > > Def: > Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce > zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem. > > Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz. > Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć > zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:39 silesius.monachijski0 napisał: > lewacy to walsnie kwestionuja: tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o te > swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszytsko > zniszczyc, a niczego nie zbudowac Chyba najlepiej udalo im sie dokonac tego w Kambodzy. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:45 mysle czat.manie, ze Chiny i Zwiazek Sowiecki tez nie byly pod tym wzgledem "gorsze"; zas ludobojstwo Putina w Czeczeni (skrzetnie przemilczane przez poteznych "mocarzy", stojacych na strazy "politycznej poprawnosci") pokazuje, ze zagrozenie ciegle jest aktualne czat-man napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > lewacy to walsnie kwestionuja: tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o > te > > swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszy > tsko > > zniszczyc, a niczego nie zbudowac > > Chyba najlepiej udalo im sie dokonac tego w Kambodzy. Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:53 Znowu zamiast definiować zaczynasz opisywać. Ja nie chcę wiedzieć jacy są lewacy ale kto jest lewakiem. Ale sprobujmy coś z tego wyciągnąć. lewacy zas - jak > wszyscy rewolucjonisci - ciagle chca zmian gwaltownych tudziez wprowadzenia - > sila - nowego "porzadku", sprzecznego z tym, co w ciagu wiekow ksztaltowalo i > podtrzymywalo istniejacy porzadek Czyli to by się powiedzmy zgadzało z pierwszą częścią definicji: Lewakiem jest każdy kto chce rewolucji i rozlewu krwi. Zgadza się? > lewacka ideologia > zaklada, ze to lewacy maja racje Znasz jakąś ideologię, która zakłada, że 'wyznawcy' tej ideologii nie mają racji? > tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o te > swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszytsko > zniszczyc, a niczego nie zbudowac Mi to nowu zalatuje pisem, a ten nowy ład to jakby inaczej nazwana IVRP. Ale ja oczywiście nie mam racji. Ciągle nie wiem o które konkretnie zdobycze długiego procesu cywilizacji chodzi. Def: Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: buahahaha :D 22.07.06, 21:14 silesius.monachijski0 napisał: > sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator > > prozac.pl napisał: > > > Ale przecież tworzymy definicję lewactwa według foumowicza > > silesius.monachijski0. Pozwolisz więc, że No już dobrze, prozac.pl, dopiąłeś swego. Definicja lewactwa made by silesius pasuje jak ulał do PiS: chce gwałtownych zmian istniejącego porządku (porządku nawiązującego do zdobyczy cywilizacji - jakże inaczej dostalibyśmy się do Unii). PiS to komuniści i faszyści, jako rzecze silesius. Howgh! Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: buahahaha :D 22.07.06, 20:36 silesius.monachijski napisała: > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie > na probioe jego zmieniania PiS... po przeczytaniu powyższego PiS stanął mi przed oczyma... Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:06 Nieźle! Polecam notkę o tym, jak agorowi dziennikarze traktują Macierewicza: galba.blox.pl/html/1310721,262146,13.html?645792 Odpowiedz Link Zgłoś
gwajak11 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:26 t-800 dzieki(dobre tak wkręcac człowieka,to jawne niszczenie)ta agora miesza w głowach ,i zadaje tak pytania w których sugarowana jest odpowiedz,dalej rządzi tą polityka czuje pisowskie zagrozenie,pisza to nas nie czytajcie a jest tu druga gazeta co ma taki portal śmieszne monopolisci,tylko dlaczego nie macie umiaru w krytyce kto wam za tą zajadłość płaci Odpowiedz Link Zgłoś
jak-szymon Wreszcie! 22.07.06, 16:08 Czas najwyższy, zeby właściwa kosa scieła michników, Jaruzelskich, kwaśniewskich itp czyli PRL i neoPRL ubrany w tzw demonkrację zachodnią. Polska przetrwa bo jest wierząca i demokratyczna w dobrym tego słowa zanczeniu tylko wtedy gdy u władzy jest prawa prawica Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpania i Irlandia martwieją Niestety to źle pojmowane bogactwo leży u źródeł tej degeneracji"...prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa..." Czyz bogactwo tego świata nie jest dziś martwy bogactwem? Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:16 jak-szymon napisał: > Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpania i > Irlandia martwieją > Niestety to źle pojmowane bogactwo leży u źródeł tej degeneracji"...prędzej > wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa..." > Czyz bogactwo tego świata nie jest dziś martwy bogactwem? goryszewski??? to ty kutafonie??? rotflllllll Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:19 ateuszom juz tylko bluzgi pozostaly; jak zawsze zreszta calusarii napisał: > jak-szymon napisał: > > > > Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpani > a i > > Irlandia martwieją > > Niestety to źle pojmowane bogactwo leży u źródeł tej degeneracji"...pr > ędzej > > wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa..." > > Czyz bogactwo tego świata nie jest dziś martwy bogactwem? > > goryszewski??? to ty kutafonie??? rotflllllll Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:32 silesius.monachijski0 napisał: > ateuszom juz tylko bluzgi pozostaly; jak zawsze zreszta sil..idź zrob kupe kartoflana i sie nie osmieszaj, chocia i tak last tajm siakis podejrzanie grzeczny jestes?? nie wyzwałeś mła od komuchów, esbeków ,satanistów etc..., no wiem wiem... poparłem wczoraj dvoryanina w materii lustracji :D Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:42 dostosowuje jezyk polemiki do adwersarza; nie wyzwales mnie jeszcze od "nazioli", "faszytsow2 czy "ciulow" (jak koryfeusze forumowej lewizny: uu1, marka.parker czy vinc0), wiec nie odczuwam w twoim przypadku koniecznosci uzywania ostrych slow calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > > ateuszom juz tylko bluzgi pozostaly; jak zawsze zreszta > > sil..idź zrob kupe kartoflana i sie nie osmieszaj, chocia i tak last tajm siaki > s > podejrzanie grzeczny jestes?? nie wyzwałeś mła od komuchów, esbeków ,satanistów > etc..., no wiem wiem... poparłem wczoraj dvoryanina w materii lustracji :D Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:49 silesius.monachijski0 napisał: > dostosowuje jezyk polemiki do adwersarza; nie wyzwales mnie jeszcze > od "nazioli", "faszytsow2 czy "ciulow" (jak koryfeusze forumowej lewizny: uu1, > marka.parker czy vinc0), wiec nie odczuwam w twoim przypadku koniecznosci > uzywania ostrych slow > sam przyznasz ze skojarzenie z "cobrettim henryczkiem" było ewidentne po tej oszołomskiej wypowiedzi na temat "bogactwa"... a "ateusz" to akurat w moim przypadku stwierdzenie stanu rzeczy wiec nie jest dla mnie obraźliwe:) Co do traktowania esbeków i faszystów mamy chyba takie samo zdanie? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:54 alez oczywiscie; mam jednak nadzieje, ze uzywasz pojec "sbek" i "faszysta" zgodnie z ich znaczeniem, a nie jako obelzywy bluzg pod adresem Giertycha czy Kaczynskiego, bo argumentow brakuje? (co czyni wielu "prominentnych" lewakow na forum) calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > > dostosowuje jezyk polemiki do adwersarza; nie wyzwales mnie jeszcze > > od "nazioli", "faszytsow2 czy "ciulow" (jak koryfeusze forumowej lewizny: > uu1, > > marka.parker czy vinc0), wiec nie odczuwam w twoim przypadku koniecznosci > > > uzywania ostrych slow > > > sam przyznasz ze skojarzenie z "cobrettim henryczkiem" było ewidentne po tej > oszołomskiej wypowiedzi na temat "bogactwa"... > a "ateusz" to akurat w moim przypadku stwierdzenie stanu rzeczy wiec nie jest > dla mnie obraźliwe:) > Co do traktowania esbeków i faszystów mamy chyba takie samo zdanie? > Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:59 silesius.monachijski0 napisał: > alez oczywiscie; mam jednak nadzieje, ze uzywasz pojec "sbek" i "faszysta" > zgodnie z ich znaczeniem, a nie jako obelzywy bluzg pod adresem Giertycha czy > Kaczynskiego, bo argumentow brakuje? w przypadku naszego "incitatusa"uzywam słowa "faszysta " jako okreslenia zgodnego z jego znaczeniem.......> , na okreslenie go mianem "nazisty" jeszcze nie zasłuzył.Co do reszty tej familii to słowo "rusofil" i "zdrajca narodu polskiego" "komuszy sługus"jest jak najbardziej na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:01 wiec jednak albo nie rozumeisz tego, co sie pod tymi pojeciami kryje, albo swiadomie bierzesz udzial w forumowym lewackim obluzgiwaniu calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > > alez oczywiscie; mam jednak nadzieje, ze uzywasz pojec "sbek" i "faszysta > " > > zgodnie z ich znaczeniem, a nie jako obelzywy bluzg pod adresem Giertycha > czy > > Kaczynskiego, bo argumentow brakuje? > > w przypadku naszego "incitatusa"uzywam słowa "faszysta " jako okreslenia > zgodnego z jego znaczeniem.......> , na okreslenie go mianem "nazisty" jes > zcze > nie zasłuzył.Co do reszty tej familii to słowo "rusofil" i "zdrajca narodu > polskiego" "komuszy sługus"jest jak najbardziej na miejscu. > > Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:12 silesius.monachijski0 napisał: > wiec jednak albo nie rozumeisz tego, co sie pod tymi pojeciami kryje, albo > swiadomie bierzesz udzial w forumowym lewackim obluzgiwaniu Nie rozumie piszesz??? hmmm "Państwo faszystowskie charakteryzuje się dyktatorskim sprawowaniem władzy, którego podporą jest monopartyjny system parlamentarny(do którego u nas sie znowu dazy-przypisek mój). Funkcje ustawodawcze i wykonawcze przejmował wódz, który łączył różnorakie stanowiska znane z państw demokratycznych: prezydenta, premiera, zwierzchnika sił zbrojnych oraz głównodowodzącego. Bezpośrednio jemu podlegał szeroki aparat policyjno-kontrolny, który miał cały szereg zadań z dziedziny kontrwywiadowczo-inwigilacyjnych. Dodatkowo eliminował faktycznych opozycyjnych jak i domniemanych przeciwników politycznych." ...i co?? nic ci to nie przypomina?? hmmmm widac masz klapki na oczach ... no to jedziemy dalej: ". Faszyzm nigdy nie był popierany przez klasę inteligencką. Zachowywano jednak pewne pozory parlamentaryzmu. Posłów obywatele wybierali z jednej listy wyborczej. Jednakże o wszystkim decydował w praktyce dyktator. Parlament odgrywał rolę propagandowo-edukacyjną dla społeczeństwa. To w nim członkowie partii wyrażali postanowienia wodza, cele polityczne i metody ich uzyskiwania. Sądownictwo stanowiło niezależną władzę, jednakże tworzono specjalne sądy partyjne, obyczajowe oraz dążono do obsadzania stanowisk sędziów oraz prokuratorów przez ludzi związanych ze sprawującą opcją polityczną. Docelowo program państwa faszystowskiego zakładał całkowite przejęcie sądownictwa przez odpowiednie organy partii." tez dziwnie znajome??? ale widac jestem przewrazliwiony przez ten upał....no to jeszcze o gospodarce... "Gospodarka państwa faszystowskiego była przykładem silnego modelu etatystycznej gospodarki rynkowej, tzn. iż państwo respektowało istnienie własności prywatnej i nie zakazywało funkcjonowania prywatnej przedsiębiorczości, to jednak prowadziło bardzo silny interwencjonizm gospodarczy....".... (+licencje,koncesje,zezwolenia...tiaaa... a i biurwa zarobi jak wezmie łapowke za wydanie rzeczonego...) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:20 "Faszyzm nigdy nie był popierany przez klasę inteligencką"; a co z prawie cxla niemiecka profesura lat miedzywojennych? co z Heideggerem? co z teoria" Blut und Boden"? widzisz, czasami lepiej posiadac wiedze zaczerpnieta z wielu niezaleznych zrodel, a nie cytowac bezmyslnie "wikipedie"; dyktatura? otoz faszyzm tworzyl panstwa autorytarne, a nie dyktatorskie (we wszystkich panstwach faszystowskich respektowano wlasnosc prywatna (poza Niemcami: ale to raczej panstwo nazistowskie, a nie faszystowkie) oraz swodobe wierzen religijnych; obecna Polska jest zas panstwem demokratycznym, w ktorym nie doszlo ( inie dochodzi do kwestionowania zasad demokratycznego panstwa prawa: gdyby tak bylo, to szefostwo UE - tak nieufnie, a wrecz wrogo nastawione do Kaczynskich - juz dawno wszczeloby procedury wykluczenia Polski z UE; jedynie glupio poszczekuja - vide ostatnia rezolucja, bo wiedza, ze o zadnym zagrozeniu dyktatura czy panstwem autorytarnym nie moze byc mowy) Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:29 swobode wierzeń religijnych???..z tego co mi moje wiewiorki doniosły to szykuje sie jakas ustawe niby "antyseksciarska" a uderzajaca w nie xianskie grupy wyznaniowe. PS nie wyciagaj mi Heideggera nazisty z łaski swojej ..rotflll szkoda ze jeszcze Nietzschego nie dorzuciłeś jako wsparcia dla swojego wywodu. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:40 Heidegger - jak 90 % niemieckiej profesury lat miedzywojennym - popieral nazistow (m.in. spowodowal wyrzucenie z uniwersytetu w Fryburgu sowjego wczesniejszego mentora, Husserla, bo byl pochodzenia zydowskiego). Nietzsche nigdy nazista nie byl (nie mogl byc); probowala z niego zrobic "naziste" jego glupia siostra, mieszkajaca w Meryce Pld, zauroczona Hitlerem (ktory notabene byl pederasta); co ciekawe, w pismach Nietzschego sa takie smakowite watki, jak: "jestem Polakiem, bo kocham wolnosc i niezaleznosc, a nie Niemcem, o mentalnosci niewolnika" (prawda jest, ze w zylach Nietzschgo plynela polska krew) calusarii napisał: > > swobode wierzeń religijnych???..z tego co mi moje wiewiorki doniosły to szykuje > sie jakas ustawe niby "antyseksciarska" a uderzajaca w nie xianskie grupy > wyznaniowe. > PS nie wyciagaj mi Heideggera nazisty z łaski swojej ..rotflll > szkoda ze jeszcze Nietzschego nie dorzuciłeś jako wsparcia dla swojego wywodu. > Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:51 silesius.monachijski0 napisał: > jak: "jestem Polakiem, bo kocham wolnosc i niezaleznosc, a nie Niemcem, o > mentalnosci niewolnika" (prawda jest, ze w zylach Nietzschgo plynela polska > krew) > to moze dyskusja nie na to forum? , temu filozofowi poswiecilismy akurat odrebny dział na forum gdzie sie udzielam zdecydowanie czesciej niz tu.A i dyskusje sa zabawniejsze i wolne od epitetów... Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:57 nie lubie zbyt czesto dyskutowac o filozofach na forum (czysami tylko przytaczam ich madre mysli); wole juz posiedziec sobie w tutejszym gronie gronie absowlentow filozofii, przygotowac jakis maly konspekt, i podyskutowac na powaznie; forum jest jednak zbyt niepowazne i anonimowe; calusarii napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > > > jak: "jestem Polakiem, bo kocham wolnosc i niezaleznosc, a nie Niemcem, o > > > mentalnosci niewolnika" (prawda jest, ze w zylach Nietzschgo plynela pols > ka > > krew) > > > to moze dyskusja nie na to forum? , temu filozofowi poswiecilismy akurat odrebn > y > dział na forum gdzie sie udzielam zdecydowanie czesciej niz tu.A i dyskusje sa > zabawniejsze i wolne od epitetów... Odpowiedz Link Zgłoś
linfan Re: Wreszcie! 23.07.06, 12:03 silesius.monachijski0 napisał: > nie lubie zbyt czesto dyskutowac o filozofach na forum (czysami tylko > przytaczam ich madre mysli); wole juz posiedziec sobie w tutejszym gronie > gronie absowlentow filozofii, przygotowac jakis maly konspekt, i podyskutowac > na powaznie; forum jest jednak zbyt niepowazne i anonimowe; oprocz tego, ze nie rozumiesz czym jest "lewak" (tzn. masz jakas swoja definicje, ktorej nawet nie potrafisz _jasno_ sformulowac), kompletnie nie rozumiesz czym jest "dyskusja" :) i Ty chcesz kogokolwiek o czymkolwiek przekonac / nauczyc? 90% forum sie z Ciebie smieje... ale Ciebie to chyba nie rusza :) no coz... ludzie lubia sie smiac :D Odpowiedz Link Zgłoś
mikado111 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:53 jak-szymon napisał: > Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpania i > Irlandia martwieją. Nie obawiaj się. Przetrwają. Dzięki potomkom Polski katolickiej, prawej i sprawiedliwej. Do Irlandii już uciekło chyba z milion młodych Polaków, a Hiszpanię sam Kaziu na kolanach prosił, żeby przyjęła następny milion. Potomkowie Polski katolickiej, prawej i sprawiedliwej jacyś tacy niewdzięczni są. Bo zamiast siedzieć tu i cieszyc się odzyskaniem władzy przez Prawdziwych Polaków i Patriotów, to wybieraja martwe kraje i mówią, że dobrze im tam. Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Wreszcie! 22.07.06, 18:04 Jaruzelskiego durnowaty błaznie możesz co najwyżej namiętnie w dupę pocałować i przekazać dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
bim41 Włściwy człowiek na właściwym miejscu 22.07.06, 16:09 Macierewiczowi media przykleiły łatkę oszołoma a tłum pseudoliberałów to łyknął. Oprócz inwektyw czy ktoś może postawić mu jakieś zarzuty? Ludzie którzy go tak bezmyślnier opluwają powinni wiedzieć, że Macierewicz to jeden ze studenckich działaczy marca 1968, organizator niezależnego harcerstwa tz. czarnej jedynki a wreszcie współzałożyciel razem z Kuroniem KOR-u. Tylko taki człowiek może sobie poradzić ze służbami które w przeszłości dla zdobycia środków finansowych rabowały i zabijały na zachodzie Europy tz. operacja "żelazo" i inne, W latach 90-tych doprowadzały do upadku rządów-rząd Pawlaka a z drugiej strony nie potrafiły chronić bezpieczeństwa energetycznego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
wroxi No to sie ojciec dyrektor pan Rydzyk ucieszy. 22.07.06, 16:21 No to sie ojciec dyrektor pan Rydzyk ucieszy. Wyda z siebie nawet z tej okazji stek podobnych bzdur i idiotyzmow. Niestety to nie media zrobily z Macierewicza polglowka. On juz taki jest wystarcy go posluchac na zywo. Drugiego takiego w Europie nie ma, nie bylo i nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Włściwy człowiek na właściwym miejscu 22.07.06, 16:29 przeszłość ma,zasługi w krzyczeniu na wiecach też,ale to nie świadczy o tym, że nadaje się na snajpera w odnowionej armii Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Włściwy człowiek na właściwym miejscu 22.07.06, 16:43 bim41 napisał: > Macierewiczowi media przykleiły łatkę oszołoma a tłum pseudoliberałów to > łyknął. Oprócz inwektyw czy ktoś może postawić mu jakieś zarzuty? Ludzie którzy > > go tak bezmyślnier opluwają powinni wiedzieć, że Macierewicz to jeden ze > studenckich działaczy marca 1968, organizator niezależnego harcerstwa tz. > czarnej jedynki a wreszcie współzałożyciel razem z Kuroniem KOR-u. > Tylko taki człowiek może sobie poradzić ze służbami które w przeszłości dla > zdobycia środków finansowych rabowały i zabijały na zachodzie Europy tz. > operacja "żelazo" i inne, W latach 90-tych doprowadzały do upadku rządów-rząd > Pawlaka a z drugiej strony nie potrafiły chronić bezpieczeństwa energetycznego > kraju. Oszołom ?? - Skądże!! Psychopata.... A to jego "kombatanctwo", to rzeczywiście najlepsza rekomendacja na arcyspeca od szpiegów.... tylko u kaczorów jednak.... Harcerz od "czarnej jedynki" ... w podchody się bawił i nabył kwalifikacji... Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala Macierewicz został wiceministrem -- broń BOŻE 22.07.06, 16:16 Broń nas Panie Boże przed takimi obrońcami ---- viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem -- broń BOŻ 22.07.06, 16:19 Sprzeczność! Komuch wzywa Boga do obrony. Odpowiedz Link Zgłoś
d_arek_d Re: Macierewicz został wiceministrem -- broń BOŻ 22.07.06, 21:16 eon3 napisał: > Sprzeczność! Komuch wzywa Boga do obrony. Sprzeczność! Komunista wyzywa od komuchów. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:20 sonofsuburbia napisał: > Boże coś Polskę... ... ojczyzne wolna racz nam wrocic Panie. Przeciez temu zaraz szajba odbije, gdy mu waladza do glowy uderzy. Jeszcze tylko Olszewski na premiera i powtórka z rozrywki gotowa. Witamy w kraju wariatow. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:21 Teraz jeszcze tylko Wrzodak na wicepremiera ds. prywatyzacji i mamy komplet. Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:25 To dziwne?ludzie którzy mają odwagę czarne nazywać czarne a białe to dla Nich białe wzbudzają przeciw sobie tyle zaślepłej nienawiści. Odpowiedz Link Zgłoś
calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:54 cymber.gaj napisał: > Teraz jeszcze tylko Wrzodak na wicepremiera ds. prywatyzacji i mamy komplet. raczej nacjonalizacji... przeca kaczki to komuna :D Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Dobrze!! Oj jak dobrze... 22.07.06, 16:29 ... że nie mamy bombki atomowej... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Dobrze!! Oj jak dobrze... 22.07.06, 16:43 przeciez zyjesz w panstwie kierowanym przez skorumpowanego do cna Czyraka sclavus napisał: > ... że nie mamy bombki atomowej... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr = Wychowaniec neokonsów dostał wice-schizo hahaha= 22.07.06, 16:30 Cyrk z małpami :D Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Brawo!!! - Młot na lewactwo, esbecję i GW 22.07.06, 16:49 Słusznie! ... Jeszcze tylko Wrzodaka na sierpa brakuje.... Odpowiedz Link Zgłoś
bogslu Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:50 Ojczyznę WOLNĄ WOBŁOGOSŁAW Panie :-) Powodzenia w walce ze świerwojadami. Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: Zobaczymy jak się sprawdzi. 22.07.06, 17:25 Już się sprawdzał wielokrotnie.I niczy się specjanie nie wyróżnia w tej leberkaczystowskiej bandzie. - - Głosuj na PiS !!!!!!!!!!!!!!!!! Wybierzesz Szambooborę :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Brawo!!! - Młot na lewactwo, esbecję i GW 22.07.06, 17:11 gw_ubeckistan napisała: > A pejsów Wam nie brakuje? Masz do sprzedania??? Chętnie jakieś blond sobie kupię - nie farbowane!!! Odpowiedz Link Zgłoś
johnybe Wy PISowcy jestescie poje%*#€!!!! 22.07.06, 17:11 Kazdego kto nie zgadza sie z nawiedzonymi wizjami Jaroslawa nazywacie agentami, zydami, komuchamin itd. Juz jest XXI wiek a wy nadal nie wiecie na czym polega polityka nowoczesnego panstwa. Popieracie Macierewicza, Girtycha, Leppera,Kurskiego i inne szmaty a macie czelnosc wykrzykiwac walke z chorymi ukladami? Zal mi was. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: johnybe 22.07.06, 17:27 johnybe napisał: > Wy PISowcy jestescie poje%*#!!! Kazdego kto nie zgadza sie z nawiedzonymi wizjami Jaroslawa nazywacie agentami, > zydami, komuchamin itd. Juz jest XXI wiek a wy nadal nie wiecie na czym polega > polityka nowoczesnego panstwa. > Popieracie Macierewicza, Girtycha, Leppera,Kurskiego i inne szmaty a macie > czelnosc wykrzykiwac walke z chorymi ukladami? Zal mi was. Widze, ze twoja wizja panstwa nowoczesnego jest wizja anarchistycznego bajzlu, w ktorym kaci zrownani sa z ofiarami, komuchom przyprawia sie aureole, a dobro zrownane jest ze zlem. Dziekuje za taki prezent!!! Wole Antka! A wiesz dlaczego? Bo pogonienie komuchow i szubrawcow to jest jego hobby. Jesli pozyteczne jest polaczone z przyjemnoscia, to wynik powinien byc wiecej niz zadawalajacy! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Brawo!!! - Młot na lewactwo, esbecję i GW 22.07.06, 17:12 nie obrazaj pozadnych, bogobojnych zydow przez porownywanie ich do osbnikow pokroju sclavusa; jemu nie pejsow brakuje, tylko rozumu gw_ubeckistan napisała: > A pejsów Wam nie brakuje? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Młot na lewactwo, esbecję i GW - korekta 22.07.06, 17:23 oczywiscie mialo byc "porzadnych"; literowka: na ekranie nie pojawilo sie "r" (to dla tych, ktorym sie "marzy" zarzucenie mi braku znajomosci ortografii9 silesius.monachijski0 napisał: > nie obrazaj pozadnych, bogobojnych zydow przez porownywanie ich do osbnikow > pokroju sclavusa; jemu nie pejsow brakuje, tylko rozumu > > gw_ubeckistan napisała: > > > A pejsów Wam nie brakuje? Odpowiedz Link Zgłoś