Dodaj do ulubionych

Macierewicz został wiceministrem Obrony Narodow...

    • mangold Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!! 22.07.06, 15:42
      Rumburak wrócił ?? www.supermusic.sk/obrazky/796_arabella_rumburak.jpg
      • sumienie.lk Re: Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!! 22.07.06, 15:44
        Niebawem i inne mumie bedą odgrzebywane...
        • mangold Gabriel Janowski, Wrzodak ?? bleeeeeeeee 22.07.06, 15:47
          sumienie.lk napisał:

          > Niebawem i inne mumie bedą odgrzebywane...
        • mangold M. zalweski z PC ?? wcale by mnie to nie 22.07.06, 15:54
          zdziwiło..partia nagradza wiernych zołnierzy...mafia też ...
    • johnybe No to mamy kartoflisko!!! 22.07.06, 15:45
      • calusarii Re: No to mamy kartoflisko!!! 22.07.06, 15:59
        tu byc miało San Francisco -no a mamy kartoflisko.
        ehh..Golec Uorkiestra...:D
    • tiopental Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:46
      Ciekawe jak długo zajmie jemu rozsadzenie tego rządu.
      Inna sprawa, że ten człowiek nawet się nie dostał do parlamentu, bo go wyborcy
      nie chcieli- na jego partię zagłosowała pewnie tylko rodzina- i ten człowiek
      teraz powraca na stanowisko wiceministra?!?!?!?!
      • jot58ka Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:49
        tiopental napisał:

        > Ciekawe jak długo zajmie jemu rozsadzenie tego rządu.
        > Inna sprawa, że ten człowiek nawet się nie dostał do parlamentu, bo go
        wyborcy
        > nie chcieli- na jego partię zagłosowała pewnie tylko rodzina- i ten człowiek
        > teraz powraca na stanowisko wiceministra?!?!?!?!
        Ty mnie nie strasz. To on ma rodzinę, może braci?!
    • koniecdemokracji Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:49
      Czas schron sobie jakiś wybudować bo jak tacy ludzie mają mnie bronić
      • calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:53
        koniecdemokracji napisał:

        > Czas schron sobie jakiś wybudować bo jak tacy ludzie mają mnie bronić

        schron?? raczej kałacha se kupic trza bedzie od kacapów i wiadro pestek...
    • calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:52
      ..zaraz sie zerzygam.
      jeszcze niech wrzodaka zrobi szefem nowej esbecji..
      miało byc tylko smiesznie..a zaczyna sie robic straszno.
    • dzakarta Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:52
      W starożytnym Rzymie cesarz Kaligula mianował swego konia konsulem...
      "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie..."
      • eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:59
        Same sprzeczności.Komuch wzywa Pana i chce wolnej Ojczyzny!
        • calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:01
          eon3 napisał:

          > Same sprzeczności.Komuch wzywa Pana i chce wolnej Ojczyzny!

          komuchy to kaczory i giertychy.
        • d_arek_d Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 20:22
          eon3 napisał:

          > Same sprzeczności.Komuch wzywa Pana i chce wolnej Ojczyzny!

          A na jakiej podstawie tak twierdzisz?? Przecież na podstawie dotychczasowego
          postępowania z pewnością można powiedzieć tylko że Kaczyńscy, LPR i Samoobrona
          to komuniści.

          No chyba, że komuchami nazywasz ludzi komunistom sprzeciwiających się...
      • mikado111 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:41
        dzakarta napisał:

        > W starożytnym Rzymie cesarz Kaligula mianował swego konia konsulem...

        My w rządzie konia juz mamy. Aby przebić Kaligulę, można było tylko mianować
        Macierewicza.
    • wilhelm4 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:55
      gnój i chlew sie robi,
      jeden wielki pe-ge-er.......
      • eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:00
        Przecież jestes "ideowym" spadkobiercą tych co PGR-y tworzyli.
        • d_arek_d Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 20:28
          eon3 napisał:

          > Przecież jestes "ideowym" spadkobiercą tych co PGR-y tworzyli.

          A na jakiej to podstawie piszesz? Przecież na podstawie składu koalicji można z
          pewnością powiedzieć tylko to, że skoro PiS do spółkowania dobrał sobie Leppera
          i jego Samoobronę, to właśnie oni są ideowymi spadkobiercami tych, co PGR-y
          tworzyli i ciężko w nich pracowali dla chwały socjalistycznej ojczyzny.

          eonie, powinieneś nauczyć się prowadzić wartościową dyskusję, używać w niej
          faktów, konkretów, a nie tyko rzucać pierwsze z brzegu hasło bez jakiegokolwiek
          sensu. Czy polonistka w podstawówce nie uczyła Cię tego??
        • linfan Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 23.07.06, 12:05
          eon3 napisał:

          > Przecież jestes "ideowym" spadkobiercą tych co PGR-y tworzyli.

          na jakiej podstawie to wnosisz?

          im blizej wyborow, tym wiecej interesujacych postow na forum ^_^
    • gwajak11 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 15:59
      odwołanie rządu Olszewskiego było błędem trzeba było zrobić tą lustracje wtedy
      to takich cywińskich,olechowskich i wychwalanych geremków w polityce by nie
      było a teraz nie wiadomo kto jest kto a ci najwięksi przeciwnicy maciarewicza
      pewnie mają coś na sumieniu co tak sie go boją
    • joedow Macierewicz i inne pomysły 22.07.06, 16:03
      Czy aby stworzyć IV Rzeczpospolitą nie można kochać ludzi?

      joedow: ragnarok.blox.pl/html
      • eon3 Re: Macierewicz i inne pomysły 22.07.06, 16:05
        Z miłosci do ludzi i Ojczyzny usuwa się z życia społecznego pasożyty.
        • linfan czyli kogo? 23.07.06, 12:06
          eon3 napisał:

          > Z miłosci do ludzi i Ojczyzny usuwa się z życia społecznego pasożyty.

          myslacych inaczej niz PIS? faktycznie - to bedzie prawdziwa polska wersja
          'milosci blizniego'! rotfl :)
    • silesius.monachijski0 "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl sie z 22.07.06, 16:06
      lob"; mianowanie Maciarewicza liwkidatorem WSI i wiceministrem Obrony Narodwej
      to stosowny prezent dla lewizny i POszolomstwa w dniu ic wielkiego swieta 22
      lipca. Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe!
      • calusarii Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:11
        silesius.monachijski0 napisał:
        Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe!

        dyskusyjne:))) moglby sie podac do dymisji albo powiesic na klamce...,to byłby
        lepszy prezent :D
        • silesius.monachijski0 Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:17
          cos mi sie zdaje, ze jak Kaczynski tak dalej bedzie wyxgrywal - cios z aciosem -
          z opozycja, to juz wkrotce bedziemy mieli do czynienia z fala samobojstw
          polsow opozycji; moze np. taki Tusk sie utopi przy zatapianiu platformy?

          calusarii napisał:

          > silesius.monachijski0 napisał:
          > Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe!
          >
          > dyskusyjne:))) moglby sie podac do dymisji albo powiesic na klamce...,to byłby
          > lepszy prezent :D
          >
          >
        • wet3 Re: calusarii 22.07.06, 17:14
          calusarii napisał:

          > silesius.monachijski0 napisał:
          > Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe!
          >
          > dyskusyjne:))) moglby sie podac do dymisji albo powiesic na klamce...,to byłby
          > lepszy prezent :D

          Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby miala
          kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywiscie.

          • calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:23
            wet3 napisał:

            >
            > Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby miala
            > kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywiscie.
            >
            dziekuje za rade, po 1 nie znam tego pana osobiscie a od obcych nie pozyczam,
            po 2 nie lubie czerwonego koloru, po 3 z racji wzrostu 186 cm i 110 kg wagi
            zadna klamka mnie nie utrzyma, po ostatnie wreszcie nikomu nie sprawiam
            prezentów..jestem egoistyczna mynda.
            • silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:28
              tak podejrzealem: nadwaga, jak u kazdego lewaka; przypominaja mi
              sie "pornogrubasy"; mam 196 cm wzrostu i 98 kg

              calusarii napisał:

              > wet3 napisał:
              >
              > >
              > > Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby mi
              > ala
              > > kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywi
              > scie.
              > >
              > dziekuje za rade, po 1 nie znam tego pana osobiscie a od obcych nie pozyczam,
              > po 2 nie lubie czerwonego koloru, po 3 z racji wzrostu 186 cm i 110 kg wagi
              > zadna klamka mnie nie utrzyma, po ostatnie wreszcie nikomu nie sprawiam
              > prezentów..jestem egoistyczna mynda.
              >
              • calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:31
                silesius.monachijski0 napisał:

                > tak podejrzealem: nadwaga, jak u kazdego lewaka; przypominaja mi
                > sie "pornogrubasy"; mam 196 cm wzrostu i 98 kg

                juz ci pisałem anorektyku ze nie mam nic wspolnego z lewica!!!!
                qwa dla prawicowców kazdy kto jest ateista to lewak... nosz matolstwo do entej >
                • silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:35
                  uwazaj na serce i uklad krazenia: przy takiej nadwadze, i przy tych upalach to
                  nie przelewki; grozi zawalem badz udarem

                  calusarii napisał:

                  > silesius.monachijski0 napisał:
                  >
                  > > tak podejrzealem: nadwaga, jak u kazdego lewaka; przypominaja mi
                  > > sie "pornogrubasy"; mam 196 cm wzrostu i 98 kg
                  >
                  > juz ci pisałem anorektyku ze nie mam nic wspolnego z lewica!!!!
                  > qwa dla prawicowców kazdy kto jest ateista to lewak... nosz matolstwo do
                  entej
                  > >
                  >
                  >
                  • calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:47
                    silesius.monachijski0 napisał:

                    > uwazaj na serce i uklad krazenia: przy takiej nadwadze, i przy tych upalach to
                    > nie przelewki; grozi zawalem badz udarem
                    >
                    dzieki za troske ale jakos mi nie przeszkadzaja, klima w aucie,klima w firmie
                    ,chłodzik w mieszkaniu :)
                    PS...ja to zydokomuna nie?? dorobił sie złodziej okradajac narod polski...rotfl
                    • silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:52
                      "komuna" moze tak; z zydami (religijnymi, nie tymi bolszewickimi zbrodniarzamí
                      pochodzenia zydwoskiego) napewno nie masz nic wspolnego; firma, klima, chlodzik
                      w mieszkaniu? niczym mi nie zaimponowales; dobrze mi sie wiedzie, i stac mnie
                      np. na chodzenie na koncerty Chicka Corei w filharmonii (bilety w cenie 70 € -
                      oczywiscie te "lepsze" miejsca); wydaje na kulture, a nie na auta z klima; ot,
                      taki mam kaprys

                      calusarii napisał:

                      > silesius.monachijski0 napisał:
                      >
                      > > uwazaj na serce i uklad krazenia: przy takiej nadwadze, i przy tych upala
                      > ch to
                      > > nie przelewki; grozi zawalem badz udarem
                      > >
                      > dzieki za troske ale jakos mi nie przeszkadzaja, klima w aucie,klima w firmie
                      > ,chłodzik w mieszkaniu :)
                      > PS...ja to zydokomuna nie?? dorobił sie złodziej okradajac narod
                      polski...rotf
                      > l
                      • czat-man Re: calusarii 22.07.06, 17:56
                        silesius.monachijski0 napisał:
                        > wydaje na kulture, a nie na auta z klima; ot, taki mam kaprys

                        To podobnie, jak robil Kaluzynski. Nie trzeba sie martwic, ze ktos
                        ukradnie albo porysuje lakier :)
                        • silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 17:58
                          no wlasnie: pewnego rodzaju pragmatyzm tez w tym jest

                          czat-man napisał:

                          > silesius.monachijski0 napisał:
                          > > wydaje na kulture, a nie na auta z klima; ot, taki mam kaprys
                          >
                          > To podobnie, jak robil Kaluzynski. Nie trzeba sie martwic, ze ktos
                          > ukradnie albo porysuje lakier :)
                      • calusarii Re: calusarii 22.07.06, 17:58
                        silesius.monachijski0 napisał:

                        miało być "jak to zydokomuna" w formie sarkastycznej ale mi "k" wcieło i wyszło
                        chamecko...rotfll
                        Chick Corea? no sorka ale wole metalmuze:) "de gustibus..." zawsze mnie bawi
                        mina policjantów zatrzymujacych mnie do kontroli za przekroczenie
                        predkosci...,50 latek za kierownica burzujskiej fury a z głosników na maxa daje
                        Slipknot czy Marlin Manson :P
                        no dobra..koniec spamu bo oftopa walim równo :D
                        • silesius.monachijski0 Re: calusarii 22.07.06, 18:08
                          ja jednak wole koncerty Cesarii Evory czy Georgesa Moustaki; lubie, jak na
                          skrzypcach gra Alina Pogostkina (cudownie grajaca piekna mloda Rosjanka) albo
                          Anne Sophie Mutter (albo ekstrawagancki Nigel Kennedy); lubie dobre filmy,
                          dobre wino, i uwielbiam piekne, madre kobiety; kaprysy, kaprysy

                          calusarii napisał:

                          > silesius.monachijski0 napisał:
                          >
                          > miało być "jak to zydokomuna" w formie sarkastycznej ale mi "k" wcieło i
                          wyszło
                          > chamecko...rotfll
                          > Chick Corea? no sorka ale wole metalmuze:) "de gustibus..." zawsze mnie bawi
                          > mina policjantów zatrzymujacych mnie do kontroli za przekroczenie
                          > predkosci...,50 latek za kierownica burzujskiej fury a z głosników na maxa
                          daje
                          > Slipknot czy Marlin Manson :P
                          > no dobra..koniec spamu bo oftopa walim równo :D
                          >
                          >
                          • d_arek_d Re: calusarii 22.07.06, 20:59
                            silesius.monachijski0 napisał:

                            > ja jednak wole koncerty Cesarii Evory czy Georgesa Moustaki; lubie, jak na
                            > skrzypcach gra Alina Pogostkina (cudownie grajaca piekna mloda Rosjanka) albo
                            > Anne Sophie Mutter (albo ekstrawagancki Nigel Kennedy); lubie dobre filmy,
                            > dobre wino, i uwielbiam piekne, madre kobiety; kaprysy, kaprysy

                            No to już podchodzi pod anons matrymonialny ;)
                            Ale dobrze, może w ten sposób uda mi się coś wyjaśnić: lubię wydawać pieniądze
                            na kaprysy. Ostatnio spodobały mi się recenzje nowych Audi. A że lubię te
                            sprawy, zaraz sprawiłem sobie A6 Quattro. Jednak po krótkim czasie doszedłem do
                            tego, że jednostka napędowa jest zbyt słaba i te 250 koni przy takiej masie
                            pojazdu nie jest żadną rewelacją. Oddałem więc samochód żonie, teraz jeżdżę jej
                            Fordem i mam zamiar zamówić A8 W12. Widziałem ostatnio to cacko - piękna rzecz.
                            Poza tym uwielbiam piekne, madre kobiety i te kaprysy, kaprysy...

                            Rzecz z Audi jest prawdziwa (z kobietami również). Nienawidzę komunizmu - nigdy
                            nie osiągnąłbym w komunizmie tego, co mam. Jestem zbyt młody by potencjalnie
                            nawet być zamieszanym w jakiekolwiek służby PRL-u. Poglądy mam prawicowe, czyli
                            libralne - tanie państwo, jak najmniej wtrącające się do gospodarki i życia
                            obywateli. Tak zresztą, jak ma to miejsce w normalnie rozwijających się
                            demokracjach. Nie cierpię Kaczyńskich i tego, co sobą reprezentują: zaścianek,
                            ciemnota, kłamstwa, nienawiść, zawiść, zemsta, rozdawnictwo.

                            Czyli według ciebie jestem lewakiem, tak? Tylko dlatego, że uważam Kaczyńskich
                            za zdrajców państwa Polskiego, prowadzących Polskę na skraj cywilizowanej
                            Europy i świata?
            • wet3 Re: calusarii 23.07.06, 00:01
              calusarii napisał:

              > wet3 napisał:
              >
              > >
              > > Pojdz do Szlajfera. Pozycz od niego "szlajfke" (tylko nie zapomnij aby mi
              > ala
              > > kolor czerwony!), zrob przyzwoita petelke i powies sie! Na klamce, oczywi
              > scie.
              > >
              > dziekuje za rade, po 1 nie znam tego pana osobiscie a od obcych nie pozyczam,
              > po 2 nie lubie czerwonego koloru, po 3 z racji wzrostu 186 cm i 110 kg wagi
              > zadna klamka mnie nie utrzyma, po ostatnie wreszcie nikomu nie sprawiam
              > prezentów..jestem egoistyczna mynda.

              Szlajfer to jest taki szlachetny pan, ktory pracujac dla rzadu polskiego,
              pracowal glownie dla organizacji zydowskich i zbijal przy tym niewaska kase.
              Biedaka nakryto i wywalono z posady.
      • czat-man Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:30
        silesius.monachijski0 napisał:
        > lob"; mianowanie Maciarewicza liwkidatorem WSI i wiceministrem Obrony Narodwej
        > to stosowny prezent dla lewizny i POszolomstwa w dniu ic wielkiego swieta 22
        > lipca. Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe!

        Macierewicz jest nie tylko swietnym fachowcem do tej roboty, ale tez
        najwyrazniej lubi ja... :)
        • silesius.monachijski0 Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:38
          dlatego tak bardzo sie go boja; i dobrze: ktos ma szanse cos w koncu z ta
          komuszo-agenturalna struktura zrobic

          czat-man napisał:

          > silesius.monachijski0 napisał:
          > > lob"; mianowanie Maciarewicza liwkidatorem WSI i wiceministrem Obrony Nar
          > odwej
          > > to stosowny prezent dla lewizny i POszolomstwa w dniu ic wielkiego swieta
          > 22
          > > lipca. Lepszego prezentu im Kaczynski nie mogl sprawic; hehehe!
          >
          > Macierewicz jest nie tylko swietnym fachowcem do tej roboty, ale tez
          > najwyrazniej lubi ja... :)
        • calusarii Re: "Boj to jest ich ostatni, na zawsze skonczyl 22.07.06, 16:39
          czat-man napisał:

          > Macierewicz jest nie tylko swietnym fachowcem do tej roboty, ale tez
          > najwyrazniej lubi ja... :)
          noooo... zatrudniłbym go na babcie klozetowa...wiedziałbym kto mi w firmowym
          sraczyku maze flamastrem na drzwiach "szef jezd gupi ciul"
      • prozac.pl Sil, stwórzmy definicję lewactwa 22.07.06, 16:32
        silesius.monachijski0 napisał:

        > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac
        No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę
        stworzyć jasną, jednoznaczną definicję.
        > ktorym nie podoba sie demokratyczna
        > rzeczywistosc
        A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny.
        > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow
        Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są
        wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny.
        zamiast starac
        > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji,
        > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwania
        > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac
        Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy
        dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym
        obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum.
        > kieruja sie urojeniami o
        > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz", ktory
        > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do
        > faszytsow i bolszewikow,
        To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków?
        > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie
        > na probioe jego zmieniania
        Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny.
        • linfan buahahaha :D 22.07.06, 16:48
          prozac.pl napisał:

          > silesius.monachijski0 napisał:
          >
          > > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie
          > > na probioe jego zmieniania
          > Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny.

          o rany.... jaki rotfl :D silesius, no nie wiedzialem ze jestes takim komikiem!
          to efekt jakiegos uderzenia sie?
          • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 16:51
            poczytaj esej o wolnosci von Hayeka, analfabeto, to zrozumiesz, jaka jest
            roznica miedzy ewolucja a rewolucja; wiem, zbyt duzo oczekuje

            linfan napisał:

            > prozac.pl napisał:
            >
            > > silesius.monachijski0 napisał:
            > >
            > > > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a n
            > ie
            > > > na probioe jego zmieniania
            > > Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny.
            >
            > o rany.... jaki rotfl :D silesius, no nie wiedzialem ze jestes takim komikiem!
            > to efekt jakiegos uderzenia sie?
            • gamon0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 16:56
              Jedna literka tylko. A jeśli ktoś seplemi, to żadna różnica :)))
              • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:00
                no wlasnie: cala lewizna-golizna (vide: "naga" Senyszyn); jak nie bluzgi to
                seplenienie

                gamon0 napisał:

                > Jedna literka tylko. A jeśli ktoś seplemi, to żadna różnica :)))
                • prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:05
                  > no wlasnie: cala lewizna-golizna (vide: "naga" Senyszyn); jak nie bluzgi to
                  > seplenienie

                  No Sil, ciągle używasz tych słów których nie chcesz nam wyjaśnić. Nalegam,
                  zdefiniuj jednoznacznie pojęcie lewactwo. Bez żadnego ujęcia "z grubsza". Jasna
                  przejrzysta definicja aby nie było żadnych niedomówień i abyśmy od razu
                  wiedzieli kto jest lewakiem a kto nie.

                  > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac
                  No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę
                  stworzyć jasną, jednoznaczną definicję.
                  > ktorym nie podoba sie demokratyczna
                  > rzeczywistosc
                  A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny.
                  > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow
                  Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są
                  wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny.
                  zamiast starac
                  > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji,
                  > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwania
                  > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac
                  Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy
                  dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym
                  obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum.
                  > kieruja sie urojeniami o
                  > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz", ktory
                  > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do
                  > faszytsow i bolszewikow,
                  To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków?
                  > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie
                  > na probioe jego zmieniania
                  Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny.
                  • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:11
                    precyzyjne zdefiniowanie tej chaotycznej zbieraniny jest niemozliwa; te "kupe"
                    moznajedynie opisac: o precyzyjnej definicji mozesz zapomniec, sa tak
                    grubianscy, ze mozna ich tylko "z grubsza" opisac

                    prozac.pl napisał:

                    > > no wlasnie: cala lewizna-golizna (vide: "naga" Senyszyn); jak nie bluzgi
                    > to
                    > > seplenienie
                    >
                    > No Sil, ciągle używasz tych słów których nie chcesz nam wyjaśnić. Nalegam,
                    > zdefiniuj jednoznacznie pojęcie lewactwo. Bez żadnego ujęcia "z grubsza".
                    Jasna
                    • prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:25
                      Sil, no bez przesady. Nie chcesz chyba żeby ktoś pomyślał, że używasz słów
                      których znaczenia nie rozumiesz. A przecież rozumiesz. Jak rozumiesz to
                      potrafisz precyzyjnie opisać. Więc w imię wyższego celu przymknę oko na Twój
                      powyższy post i będę nalegał na kontynuowanie tworzenia definicji lewactwa
                      według forumowicza silesius.monachijski0. Zaczęło się w miare interesująco, choć
                      mało konkretnie:
                      > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac
                      No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę
                      stworzyć jasną, jednoznaczną definicję.
                      > ktorym nie podoba sie demokratyczna
                      > rzeczywistosc
                      A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny.
                      > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow
                      Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są
                      wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny.
                      zamiast starac
                      > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji,
                      > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwania
                      > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac
                      Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy
                      dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym
                      obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum.
                      > kieruja sie urojeniami o
                      > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz", ktory
                      > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do
                      > faszytsow i bolszewikow,
                      To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków?
                      > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie
                      > na probioe jego zmieniania
                      Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny.
                      • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:34
                        ujmujac rzecz krotko: lewactwo komuszej i faszystowkiej prowienencji zawsze
                        jest za "rewolucja": gwaltowna zmiana istaniejacego stanu rzeczy, wynikajaca z
                        niepogodzenia sie z regulami obowiazujacymi w demokratycznym panstwie prawa;
                        zauwazyles zapewne, ze kiedy Kaczynscy byli w opozycji (do Kwacha i rzadu
                        Millera), to nie nawolywali do wyjscia na ulice, nie udzielali wywiadow prasie
                        zagranicznej, szkalujacych swoj kraj i jego wladze, itd., itp; po prostu
                        liczyli na wygranie nastepnych wyborow (ktore w rzeczy samej wygrali); zas
                        lewactwo takich regul nie akceptuje: albo my mamy wladze (takze i w mediach),
                        albo rewolucja

                        prozac.pl napisał:

                        > Sil, no bez przesady. Nie chcesz chyba żeby ktoś pomyślał, że używasz słów
                        > których znaczenia nie rozumiesz. A przecież rozumiesz. Jak rozumiesz to
                        > potrafisz precyzyjnie opisać. Więc w imię wyższego celu przymknę oko na Twój
                        > powyższy post i będę nalegał na kontynuowanie tworzenia definicji lewactwa
                        > według forumowicza silesius.monachijski0. Zaczęło się w miare interesująco,
                        cho
                        > ć
                        > mało konkretnie:
                        > > to wszyscy ci - z grubsza rzecz biorac
                        > No i właśnie tego się obawiałem. Nie interesuje mnie ujęcie "z grubrsza", chcę
                        > stworzyć jasną, jednoznaczną definicję.
                        > > ktorym nie podoba sie demokratyczna
                        > > rzeczywistosc
                        > A co to jest demokratyczna rzeczywistość, bądź konkretny.
                        > > i wybor takiej badz innej opcji przez wyborcow
                        > Czyli lewakami są ci którym nie podobają się wyniki wyborów? Czyli lewakami są
                        > wszyscy którzy nie głosowali na pis? Bądź konkretny.
                        > zamiast starac
                        > > sie wygrywac kolejne wybory, i przekonywac spoleczenstwo do swoich racji,
                        > > zamykaja sie w swioim swiatku kontestowania rzeczywistosci, i obluzgiwani
                        > a
                        > > tych, ktorych argumentami nie sa w stanie pokonac
                        > Obluzgiwanie innych z braku argumentów jest warunkiem koniecznym czy
                        > dostatecznym bycia lewakiem? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że z tym
                        > obluzgiwaniem to opisałeś jakieś 90% wyborców pisu na forum.
                        > > kieruja sie urojeniami o
                        > > pewnje "switlanej przyszlosci", ktora zapewni nowy "mesjasz", "mesjasz",
                        > ktory
                        > > zniszczy wszytsko to, co im nie odpowiada; w tym znaczenmiu sa podobni do
                        > > faszytsow i bolszewikow,
                        > To samo co wyżej; opisujesz wyorców pisu. Uważasz ich za lewaków?
                        > > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie
                        > > na probioe jego zmieniania
                        > Czy to jest ostateczna definicja? Bądź konkretny.
                        • prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:39
                          Każdy kto chce gwałtownej zmiany istniejącego stanu rzeczy jest lewakiem.
                          Czy to jest twoja definicja Sil?
                          • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:42
                            kazdy, kto chce rewolucji i przelewu krwi, tudziez niszczenia tego, co jest
                            zdobycza dlugiego procesu cywilizacyjnego, jest lewakiem; pieknie opisal to
                            Ortega y Gasset; w tym znaczeniu i komunisci i nazisci (nie wszyscy faszysci en
                            general) byli i sa lewakami

                            prozac.pl napisał:

                            > Każdy kto chce gwałtownej zmiany istniejącego stanu rzeczy jest lewakiem.
                            > Czy to jest twoja definicja Sil?
                            • prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:50
                              Def:
                              Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce
                              zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem.

                              Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz.
                              Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć
                              zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem.
                              • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 17:54
                                praca domowa dla Ciebie: przyjrzyj sie dokladnie europejskiej historii od
                                czasow rewolucji francuskiej do 1989 roku, to sam bedziesz mogl wyciagnac z
                                tego wlasciwe wnioski

                                prozac.pl napisał:

                                > Def:
                                > Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce
                                > zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem.
                                >
                                > Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz.
                                > Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć
                                > zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem.
                                • prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:00
                                  Ale przecież tworzymy definicję lewactwa według foumowicza
                                  silesius.monachijski0. Pozwolisz więc, że nie będę mieszał się do twojej definicji.

                                  Def:
                                  Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce
                                  zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem.

                                  Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz.
                                  Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć
                                  zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem.
                                  • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:09
                                    sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator

                                    prozac.pl napisał:

                                    > Ale przecież tworzymy definicję lewactwa według foumowicza
                                    > silesius.monachijski0. Pozwolisz więc, że nie będę mieszał się do twojej
                                    defini
                                    > cji.
                                    >
                                    > Def:
                                    > Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce
                                    > zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem.
                                    >
                                    > Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz.
                                    > Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć
                                    > zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem.
                                    • prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:18
                                      > sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator

                                      Niestety nie wiem co chciałeś wyrazić poprzez stwierdzenie, jakoby "chęć
                                      niszczenia przynalezała do lewactwa". Ale pewnie zaraz się dowiem. Poza tym nie
                                      jestem pewien czy napewno chodziło ci o
                                      pl.wikipedia.org/wiki/Kwantyfikator . Byc może tak, ja niestety nie
                                      potrafię zrozumieć powyższej wypowiedzi. Wiem natomiast jedno: ciągle nie
                                      wymieniłeś "zdobczy długiego okresu cywilizacji" o których mówisz, a bez
                                      znajomości których niemożliwe jest doprecyzowanie Twojej definicji lewactwa.

                                      Def:
                                      Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce
                                      zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem.

                                      Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz.
                                      Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć
                                      zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem.
                                      • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:33
                                        nikt - kto zna historie - nie kwestionuje znaczenia judeo-chrzescijanstwa dla
                                        rozwuju kultury europejskiej; nikt tez nie bedzie poddawal w watpliwosc wplywu
                                        prawa rzymskiego na uksztaltowanie sie wspolczesnego panstwa prawa; oczywiscie,
                                        ze byly sukcesy i porazki, i na tym polega madrosc ewolucji, ze stopniowo usuwa
                                        to, co przeszkadza, zas utwierdza to, co sluzy bonum commune; lewacy zas - jak
                                        wszyscy rewolucjonisci - ciagle chca zmian gwaltownych tudziez wprowadzenia -
                                        sila - nowego "porzadku", sprzecznego z tym, co w ciagu wiekow ksztaltowalo i
                                        podtrzymywalo istniejacy porzadek; przy tym - zauwaz - lewacka ideologia
                                        zaklada, ze to lewacy maja racje, ze sa w posiadaniu informacji, niezbednych do
                                        wprowadzenia "nowego ladu"; jest to oczywiscie bardzo infantylne: Hayek
                                        powiadal, ze kazdy czlowiek posiada jedynie mocno ograniczona ilosc
                                        informacvja, i dobrodziejstwem ewolucji i wolnego rynku jest, ze ludzie sie
                                        informacjami wymieniaja, przez co wiedza ogolna staje sie pelniejsza; zas
                                        lewacy to walsnie kwestionuja: tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o te
                                        swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszytsko
                                        zniszczyc, a niczego nie zbudowac (zauwazyles, jaka jest zapasc cywilizacyjna
                                        Polski i innych demoludow w stosunku do tych panstw, ktore byly madrzejsze?)

                                        prozac.pl napisał:

                                        > > sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator
                                        >
                                        > Niestety nie wiem co chciałeś wyrazić poprzez stwierdzenie, jakoby "chęć
                                        > niszczenia przynalezała do lewactwa". Ale pewnie zaraz się dowiem. Poza tym
                                        nie
                                        > jestem pewien czy napewno chodziło ci o
                                        > pl.wikipedia.org/wiki/Kwantyfikator . Byc może tak, ja
                                        niestety nie
                                        > potrafię zrozumieć powyższej wypowiedzi. Wiem natomiast jedno: ciągle nie
                                        > wymieniłeś "zdobczy długiego okresu cywilizacji" o których mówisz, a bez
                                        > znajomości których niemożliwe jest doprecyzowanie Twojej definicji lewactwa.
                                        >
                                        > Def:
                                        > Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce
                                        > zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem.
                                        >
                                        > Powiedz jeszcze o jakich zdobyczach długiego procesu cywilizacyjnego mówisz.
                                        > Wymień. I czy trzeba chcieć zniszczenia ich wszystkich czy wystarczy chęć
                                        > zniszczenia jednej zdobyczy aby być lewakiem.
                                        • czat-man Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:39
                                          silesius.monachijski0 napisał:
                                          > lewacy to walsnie kwestionuja: tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o te
                                          > swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszytsko
                                          > zniszczyc, a niczego nie zbudowac

                                          Chyba najlepiej udalo im sie dokonac tego w Kambodzy.
                                          • silesius.monachijski0 Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:45
                                            mysle czat.manie, ze Chiny i Zwiazek Sowiecki tez nie byly pod tym
                                            wzgledem "gorsze"; zas ludobojstwo Putina w Czeczeni (skrzetnie przemilczane
                                            przez poteznych "mocarzy", stojacych na strazy "politycznej poprawnosci")
                                            pokazuje, ze zagrozenie ciegle jest aktualne

                                            czat-man napisał:

                                            > silesius.monachijski0 napisał:
                                            > > lewacy to walsnie kwestionuja: tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o
                                            > te
                                            > > swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszy
                                            > tsko
                                            > > zniszczyc, a niczego nie zbudowac
                                            >
                                            > Chyba najlepiej udalo im sie dokonac tego w Kambodzy.
                                        • prozac.pl Re: buahahaha :D 22.07.06, 18:53
                                          Znowu zamiast definiować zaczynasz opisywać. Ja nie chcę wiedzieć jacy są lewacy
                                          ale kto jest lewakiem. Ale sprobujmy coś z tego wyciągnąć.

                                          lewacy zas - jak
                                          > wszyscy rewolucjonisci - ciagle chca zmian gwaltownych tudziez wprowadzenia -
                                          > sila - nowego "porzadku", sprzecznego z tym, co w ciagu wiekow ksztaltowalo i
                                          > podtrzymywalo istniejacy porzadek
                                          Czyli to by się powiedzmy zgadzało z pierwszą częścią definicji: Lewakiem jest
                                          każdy kto chce rewolucji i rozlewu krwi. Zgadza się?
                                          > lewacka ideologia
                                          > zaklada, ze to lewacy maja racje
                                          Znasz jakąś ideologię, która zakłada, że 'wyznawcy' tej ideologii nie mają racji?
                                          > tylko oni wiedza najlepiej, i w oparciu o te
                                          > swoje bledne przekonanie wprowadzaja "nowy lad", ktory jest w stanie wszytsko
                                          > zniszczyc, a niczego nie zbudowac
                                          Mi to nowu zalatuje pisem, a ten nowy ład to jakby inaczej nazwana IVRP. Ale ja
                                          oczywiście nie mam racji.
                                          Ciągle nie wiem o które konkretnie zdobycze długiego procesu cywilizacji chodzi.
                                          Def:
                                          Każdy, kto chce rewolucji (gwałtownych zmian)_I_ przelewu krwi, LUB chce
                                          zniszczyć "zdobycze długiego procesu cywilizacyjnego" jest lewakiem.
                                    • d_arek_d Re: buahahaha :D 22.07.06, 21:14
                                      silesius.monachijski0 napisał:

                                      > sama chec niszczenia przynalezy do lewactwa; niewzny kwantyfikator
                                      >
                                      > prozac.pl napisał:
                                      >
                                      > > Ale przecież tworzymy definicję lewactwa według foumowicza
                                      > > silesius.monachijski0. Pozwolisz więc, że

                                      No już dobrze, prozac.pl, dopiąłeś swego. Definicja lewactwa made by silesius
                                      pasuje jak ulał do PiS: chce gwałtownych zmian istniejącego porządku (porządku
                                      nawiązującego do zdobyczy cywilizacji - jakże inaczej dostalibyśmy się do
                                      Unii). PiS to komuniści i faszyści, jako rzecze silesius.
                                      Howgh!
                      • d_arek_d Re: buahahaha :D 22.07.06, 20:36
                        silesius.monachijski napisała:
                        > lewactwo polega wlasnie na tym: na burzeniu zastanego porzedku, a nie
                        > na probioe jego zmieniania

                        PiS... po przeczytaniu powyższego PiS stanął mi przed oczyma...
    • t-800 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:06
      Nieźle!

      Polecam notkę o tym, jak agorowi dziennikarze traktują Macierewicza:
      galba.blox.pl/html/1310721,262146,13.html?645792
      • gwajak11 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:26
        t-800 dzieki(dobre tak wkręcac człowieka,to jawne niszczenie)ta agora miesza w
        głowach ,i zadaje tak pytania w których sugarowana jest odpowiedz,dalej rządzi
        tą polityka czuje pisowskie zagrozenie,pisza to nas nie czytajcie a jest tu
        druga gazeta co ma taki portal śmieszne monopolisci,tylko dlaczego nie macie
        umiaru w krytyce kto wam za tą zajadłość płaci
    • jak-szymon Wreszcie! 22.07.06, 16:08
      Czas najwyższy, zeby właściwa kosa scieła michników, Jaruzelskich, kwaśniewskich
      itp czyli PRL i neoPRL ubrany w tzw demonkrację zachodnią.
      Polska przetrwa bo jest wierząca i demokratyczna w dobrym tego słowa
      zanczeniu tylko wtedy gdy u władzy jest prawa prawica
      Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpania i
      Irlandia martwieją
      Niestety to źle pojmowane bogactwo leży u źródeł tej degeneracji"...prędzej
      wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa..."
      Czyz bogactwo tego świata nie jest dziś martwy bogactwem?
      • calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:16
        jak-szymon napisał:


        > Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpania i
        > Irlandia martwieją
        > Niestety to źle pojmowane bogactwo leży u źródeł tej degeneracji"...prędzej
        > wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa..."
        > Czyz bogactwo tego świata nie jest dziś martwy bogactwem?

        goryszewski??? to ty kutafonie??? rotflllllll
        • silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:19
          ateuszom juz tylko bluzgi pozostaly; jak zawsze zreszta

          calusarii napisał:

          > jak-szymon napisał:
          >
          >
          > > Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpani
          > a i
          > > Irlandia martwieją
          > > Niestety to źle pojmowane bogactwo leży u źródeł tej degeneracji"...pr
          > ędzej
          > > wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa..."
          > > Czyz bogactwo tego świata nie jest dziś martwy bogactwem?
          >
          > goryszewski??? to ty kutafonie??? rotflllllll
          • calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:32
            silesius.monachijski0 napisał:

            > ateuszom juz tylko bluzgi pozostaly; jak zawsze zreszta

            sil..idź zrob kupe kartoflana i sie nie osmieszaj, chocia i tak last tajm siakis
            podejrzanie grzeczny jestes?? nie wyzwałeś mła od komuchów, esbeków ,satanistów
            etc..., no wiem wiem... poparłem wczoraj dvoryanina w materii lustracji :D
            • silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:42
              dostosowuje jezyk polemiki do adwersarza; nie wyzwales mnie jeszcze
              od "nazioli", "faszytsow2 czy "ciulow" (jak koryfeusze forumowej lewizny: uu1,
              marka.parker czy vinc0), wiec nie odczuwam w twoim przypadku koniecznosci
              uzywania ostrych slow

              calusarii napisał:

              > silesius.monachijski0 napisał:
              >
              > > ateuszom juz tylko bluzgi pozostaly; jak zawsze zreszta
              >
              > sil..idź zrob kupe kartoflana i sie nie osmieszaj, chocia i tak last tajm
              siaki
              > s
              > podejrzanie grzeczny jestes?? nie wyzwałeś mła od komuchów,
              esbeków ,satanistów
              > etc..., no wiem wiem... poparłem wczoraj dvoryanina w materii lustracji :D
              • calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:49
                silesius.monachijski0 napisał:

                > dostosowuje jezyk polemiki do adwersarza; nie wyzwales mnie jeszcze
                > od "nazioli", "faszytsow2 czy "ciulow" (jak koryfeusze forumowej lewizny: uu1,
                > marka.parker czy vinc0), wiec nie odczuwam w twoim przypadku koniecznosci
                > uzywania ostrych slow
                >
                sam przyznasz ze skojarzenie z "cobrettim henryczkiem" było ewidentne po tej
                oszołomskiej wypowiedzi na temat "bogactwa"...
                a "ateusz" to akurat w moim przypadku stwierdzenie stanu rzeczy wiec nie jest
                dla mnie obraźliwe:)
                Co do traktowania esbeków i faszystów mamy chyba takie samo zdanie?
                • silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:54
                  alez oczywiscie; mam jednak nadzieje, ze uzywasz pojec "sbek" i "faszysta"
                  zgodnie z ich znaczeniem, a nie jako obelzywy bluzg pod adresem Giertycha czy
                  Kaczynskiego, bo argumentow brakuje? (co czyni wielu "prominentnych" lewakow na
                  forum)

                  calusarii napisał:

                  > silesius.monachijski0 napisał:
                  >
                  > > dostosowuje jezyk polemiki do adwersarza; nie wyzwales mnie jeszcze
                  > > od "nazioli", "faszytsow2 czy "ciulow" (jak koryfeusze forumowej lewizny:
                  > uu1,
                  > > marka.parker czy vinc0), wiec nie odczuwam w twoim przypadku koniecznosci
                  >
                  > > uzywania ostrych slow
                  > >
                  > sam przyznasz ze skojarzenie z "cobrettim henryczkiem" było ewidentne po tej
                  > oszołomskiej wypowiedzi na temat "bogactwa"...
                  > a "ateusz" to akurat w moim przypadku stwierdzenie stanu rzeczy wiec nie jest
                  > dla mnie obraźliwe:)
                  > Co do traktowania esbeków i faszystów mamy chyba takie samo zdanie?
                  >
                  • calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:59
                    silesius.monachijski0 napisał:

                    > alez oczywiscie; mam jednak nadzieje, ze uzywasz pojec "sbek" i "faszysta"
                    > zgodnie z ich znaczeniem, a nie jako obelzywy bluzg pod adresem Giertycha czy
                    > Kaczynskiego, bo argumentow brakuje?

                    w przypadku naszego "incitatusa"uzywam słowa "faszysta " jako okreslenia
                    zgodnego z jego znaczeniem.......> , na okreslenie go mianem "nazisty" jeszcze
                    nie zasłuzył.Co do reszty tej familii to słowo "rusofil" i "zdrajca narodu
                    polskiego" "komuszy sługus"jest jak najbardziej na miejscu.
                    • silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:01
                      wiec jednak albo nie rozumeisz tego, co sie pod tymi pojeciami kryje, albo
                      swiadomie bierzesz udzial w forumowym lewackim obluzgiwaniu

                      calusarii napisał:

                      > silesius.monachijski0 napisał:
                      >
                      > > alez oczywiscie; mam jednak nadzieje, ze uzywasz pojec "sbek" i "faszysta
                      > "
                      > > zgodnie z ich znaczeniem, a nie jako obelzywy bluzg pod adresem Giertycha
                      > czy
                      > > Kaczynskiego, bo argumentow brakuje?
                      >
                      > w przypadku naszego "incitatusa"uzywam słowa "faszysta " jako okreslenia
                      > zgodnego z jego znaczeniem.......> , na okreslenie go mianem "nazisty" jes
                      > zcze
                      > nie zasłuzył.Co do reszty tej familii to słowo "rusofil" i "zdrajca narodu
                      > polskiego" "komuszy sługus"jest jak najbardziej na miejscu.
                      >
                      >
                      • calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:12
                        silesius.monachijski0 napisał:

                        > wiec jednak albo nie rozumeisz tego, co sie pod tymi pojeciami kryje, albo
                        > swiadomie bierzesz udzial w forumowym lewackim obluzgiwaniu
                        Nie rozumie piszesz??? hmmm
                        "Państwo faszystowskie charakteryzuje się dyktatorskim sprawowaniem władzy,
                        którego podporą jest monopartyjny system parlamentarny(do którego u nas sie
                        znowu dazy-przypisek mój). Funkcje ustawodawcze i wykonawcze przejmował wódz,
                        który łączył różnorakie stanowiska znane z państw demokratycznych: prezydenta,
                        premiera, zwierzchnika sił zbrojnych oraz głównodowodzącego. Bezpośrednio jemu
                        podlegał szeroki aparat policyjno-kontrolny, który miał cały szereg zadań z
                        dziedziny kontrwywiadowczo-inwigilacyjnych. Dodatkowo eliminował faktycznych
                        opozycyjnych jak i domniemanych przeciwników politycznych." ...i co?? nic ci to
                        nie przypomina?? hmmmm widac masz klapki na oczach ...
                        no to jedziemy dalej:
                        ". Faszyzm nigdy nie był popierany przez klasę inteligencką. Zachowywano jednak
                        pewne pozory parlamentaryzmu. Posłów obywatele wybierali z jednej listy
                        wyborczej. Jednakże o wszystkim decydował w praktyce dyktator. Parlament
                        odgrywał rolę propagandowo-edukacyjną dla społeczeństwa. To w nim członkowie
                        partii wyrażali postanowienia wodza, cele polityczne i metody ich uzyskiwania.
                        Sądownictwo stanowiło niezależną władzę, jednakże tworzono specjalne sądy
                        partyjne, obyczajowe oraz dążono do obsadzania stanowisk sędziów oraz
                        prokuratorów przez ludzi związanych ze sprawującą opcją polityczną. Docelowo
                        program państwa faszystowskiego zakładał całkowite przejęcie sądownictwa przez
                        odpowiednie organy partii."

                        tez dziwnie znajome??? ale widac jestem przewrazliwiony przez ten upał....no to
                        jeszcze o gospodarce...

                        "Gospodarka państwa faszystowskiego była przykładem silnego modelu etatystycznej
                        gospodarki rynkowej, tzn. iż państwo respektowało istnienie własności prywatnej
                        i nie zakazywało funkcjonowania prywatnej przedsiębiorczości, to jednak
                        prowadziło bardzo silny interwencjonizm gospodarczy...."....

                        (+licencje,koncesje,zezwolenia...tiaaa... a i biurwa zarobi jak wezmie łapowke
                        za wydanie rzeczonego...)
                        • silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:20
                          "Faszyzm nigdy nie był popierany przez klasę inteligencką"; a co z prawie cxla
                          niemiecka profesura lat miedzywojennych? co z Heideggerem? co z teoria" Blut
                          und Boden"? widzisz, czasami lepiej posiadac wiedze zaczerpnieta z wielu
                          niezaleznych zrodel, a nie cytowac bezmyslnie "wikipedie"; dyktatura? otoz
                          faszyzm tworzyl panstwa autorytarne, a nie dyktatorskie (we wszystkich
                          panstwach faszystowskich respektowano wlasnosc prywatna (poza Niemcami: ale to
                          raczej panstwo nazistowskie, a nie faszystowkie) oraz swodobe wierzen
                          religijnych; obecna Polska jest zas panstwem demokratycznym, w ktorym nie
                          doszlo ( inie dochodzi do kwestionowania zasad demokratycznego panstwa prawa:
                          gdyby tak bylo, to szefostwo UE - tak nieufnie, a wrecz wrogo nastawione do
                          Kaczynskich - juz dawno wszczeloby procedury wykluczenia Polski z UE; jedynie
                          glupio poszczekuja - vide ostatnia rezolucja, bo wiedza, ze o zadnym zagrozeniu
                          dyktatura czy panstwem autorytarnym nie moze byc mowy)
                          • calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:29

                            swobode wierzeń religijnych???..z tego co mi moje wiewiorki doniosły to szykuje
                            sie jakas ustawe niby "antyseksciarska" a uderzajaca w nie xianskie grupy
                            wyznaniowe.
                            PS nie wyciagaj mi Heideggera nazisty z łaski swojej ..rotflll
                            szkoda ze jeszcze Nietzschego nie dorzuciłeś jako wsparcia dla swojego wywodu.
                            • silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:40
                              Heidegger - jak 90 % niemieckiej profesury lat miedzywojennym - popieral
                              nazistow (m.in. spowodowal wyrzucenie z uniwersytetu w Fryburgu sowjego
                              wczesniejszego mentora, Husserla, bo byl pochodzenia zydowskiego). Nietzsche
                              nigdy nazista nie byl (nie mogl byc); probowala z niego zrobic "naziste" jego
                              glupia siostra, mieszkajaca w Meryce Pld, zauroczona Hitlerem (ktory notabene
                              byl pederasta); co ciekawe, w pismach Nietzschego sa takie smakowite watki,
                              jak: "jestem Polakiem, bo kocham wolnosc i niezaleznosc, a nie Niemcem, o
                              mentalnosci niewolnika" (prawda jest, ze w zylach Nietzschgo plynela polska
                              krew)

                              calusarii napisał:

                              >
                              > swobode wierzeń religijnych???..z tego co mi moje wiewiorki doniosły to
                              szykuje
                              > sie jakas ustawe niby "antyseksciarska" a uderzajaca w nie xianskie grupy
                              > wyznaniowe.
                              > PS nie wyciagaj mi Heideggera nazisty z łaski swojej ..rotflll
                              > szkoda ze jeszcze Nietzschego nie dorzuciłeś jako wsparcia dla swojego wywodu.
                              >
                              • calusarii Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:51
                                silesius.monachijski0 napisał:


                                > jak: "jestem Polakiem, bo kocham wolnosc i niezaleznosc, a nie Niemcem, o
                                > mentalnosci niewolnika" (prawda jest, ze w zylach Nietzschgo plynela polska
                                > krew)
                                >
                                to moze dyskusja nie na to forum? , temu filozofowi poswiecilismy akurat odrebny
                                dział na forum gdzie sie udzielam zdecydowanie czesciej niz tu.A i dyskusje sa
                                zabawniejsze i wolne od epitetów...
                                • silesius.monachijski0 Re: Wreszcie! 22.07.06, 17:57
                                  nie lubie zbyt czesto dyskutowac o filozofach na forum (czysami tylko
                                  przytaczam ich madre mysli); wole juz posiedziec sobie w tutejszym gronie
                                  gronie absowlentow filozofii, przygotowac jakis maly konspekt, i podyskutowac
                                  na powaznie; forum jest jednak zbyt niepowazne i anonimowe;

                                  calusarii napisał:

                                  > silesius.monachijski0 napisał:
                                  >
                                  >
                                  > > jak: "jestem Polakiem, bo kocham wolnosc i niezaleznosc, a nie Niemcem, o
                                  >
                                  > > mentalnosci niewolnika" (prawda jest, ze w zylach Nietzschgo plynela pols
                                  > ka
                                  > > krew)
                                  > >
                                  > to moze dyskusja nie na to forum? , temu filozofowi poswiecilismy akurat
                                  odrebn
                                  > y
                                  > dział na forum gdzie sie udzielam zdecydowanie czesciej niz tu.A i dyskusje sa
                                  > zabawniejsze i wolne od epitetów...
                                  • linfan Re: Wreszcie! 23.07.06, 12:03
                                    silesius.monachijski0 napisał:

                                    > nie lubie zbyt czesto dyskutowac o filozofach na forum (czysami tylko
                                    > przytaczam ich madre mysli); wole juz posiedziec sobie w tutejszym gronie
                                    > gronie absowlentow filozofii, przygotowac jakis maly konspekt, i podyskutowac
                                    > na powaznie; forum jest jednak zbyt niepowazne i anonimowe;

                                    oprocz tego, ze nie rozumiesz czym jest "lewak" (tzn. masz jakas swoja
                                    definicje, ktorej nawet nie potrafisz _jasno_ sformulowac), kompletnie nie
                                    rozumiesz czym jest "dyskusja" :)

                                    i Ty chcesz kogokolwiek o czymkolwiek przekonac / nauczyc? 90% forum sie z
                                    Ciebie smieje... ale Ciebie to chyba nie rusza :) no coz... ludzie lubia sie
                                    smiac :D
      • mikado111 Re: Wreszcie! 22.07.06, 16:53
        jak-szymon napisał:

        > Reszta Europy jest już martwa. Nawet tak katolickie kraje jak Hiszpania i
        > Irlandia martwieją.

        Nie obawiaj się. Przetrwają. Dzięki potomkom Polski katolickiej, prawej i
        sprawiedliwej. Do Irlandii już uciekło chyba z milion młodych Polaków, a
        Hiszpanię sam Kaziu na kolanach prosił, żeby przyjęła następny milion.

        Potomkowie Polski katolickiej, prawej i sprawiedliwej jacyś tacy niewdzięczni
        są. Bo zamiast siedzieć tu i cieszyc się odzyskaniem władzy przez Prawdziwych
        Polaków i Patriotów, to wybieraja martwe kraje i mówią, że dobrze im tam.
      • lwowiak5 Re: Wreszcie! 22.07.06, 18:04
        Jaruzelskiego durnowaty błaznie możesz co najwyżej namiętnie w dupę pocałować i
        przekazać dalej.
    • bim41 Włściwy człowiek na właściwym miejscu 22.07.06, 16:09
      Macierewiczowi media przykleiły łatkę oszołoma a tłum pseudoliberałów to
      łyknął. Oprócz inwektyw czy ktoś może postawić mu jakieś zarzuty? Ludzie którzy
      go tak bezmyślnier opluwają powinni wiedzieć, że Macierewicz to jeden ze
      studenckich działaczy marca 1968, organizator niezależnego harcerstwa tz.
      czarnej jedynki a wreszcie współzałożyciel razem z Kuroniem KOR-u.
      Tylko taki człowiek może sobie poradzić ze służbami które w przeszłości dla
      zdobycia środków finansowych rabowały i zabijały na zachodzie Europy tz.
      operacja "żelazo" i inne, W latach 90-tych doprowadzały do upadku rządów-rząd
      Pawlaka a z drugiej strony nie potrafiły chronić bezpieczeństwa energetycznego
      kraju.
      • wroxi No to sie ojciec dyrektor pan Rydzyk ucieszy. 22.07.06, 16:21
        No to sie ojciec dyrektor pan Rydzyk ucieszy.
        Wyda z siebie nawet z tej okazji stek podobnych
        bzdur i idiotyzmow. Niestety to nie media zrobily
        z Macierewicza polglowka. On juz taki jest wystarcy
        go posluchac na zywo. Drugiego takiego w Europie nie
        ma, nie bylo i nie bedzie.
      • maureen2 Re: Włściwy człowiek na właściwym miejscu 22.07.06, 16:29
        przeszłość ma,zasługi w krzyczeniu na wiecach też,ale to nie świadczy o tym,
        że nadaje się na snajpera w odnowionej armii
      • sclavus Re: Włściwy człowiek na właściwym miejscu 22.07.06, 16:43
        bim41 napisał:

        > Macierewiczowi media przykleiły łatkę oszołoma a tłum pseudoliberałów to
        > łyknął. Oprócz inwektyw czy ktoś może postawić mu jakieś zarzuty? Ludzie
        którzy
        >
        > go tak bezmyślnier opluwają powinni wiedzieć, że Macierewicz to jeden ze
        > studenckich działaczy marca 1968, organizator niezależnego harcerstwa tz.
        > czarnej jedynki a wreszcie współzałożyciel razem z Kuroniem KOR-u.
        > Tylko taki człowiek może sobie poradzić ze służbami które w przeszłości dla
        > zdobycia środków finansowych rabowały i zabijały na zachodzie Europy tz.
        > operacja "żelazo" i inne, W latach 90-tych doprowadzały do upadku rządów-rząd
        > Pawlaka a z drugiej strony nie potrafiły chronić bezpieczeństwa
        energetycznego
        > kraju.

        Oszołom ?? - Skądże!! Psychopata....
        A to jego "kombatanctwo", to rzeczywiście najlepsza rekomendacja na arcyspeca
        od szpiegów.... tylko u kaczorów jednak....
        Harcerz od "czarnej jedynki" ... w podchody się bawił i nabył kwalifikacji...
    • piskoala Macierewicz został wiceministrem -- broń BOŻE 22.07.06, 16:16

      Broń nas Panie Boże przed takimi obrońcami


      ----
      viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL
      • eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem -- broń BOŻ 22.07.06, 16:19
        Sprzeczność! Komuch wzywa Boga do obrony.
        • d_arek_d Re: Macierewicz został wiceministrem -- broń BOŻ 22.07.06, 21:16
          eon3 napisał:

          > Sprzeczność! Komuch wzywa Boga do obrony.

          Sprzeczność! Komunista wyzywa od komuchów.
    • douglasmclloyd Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:20
      sonofsuburbia napisał:

      > Boże coś Polskę...

      ... ojczyzne wolna racz nam wrocic Panie.

      Przeciez temu zaraz szajba odbije, gdy mu waladza do glowy uderzy. Jeszcze tylko
      Olszewski na premiera i powtórka z rozrywki gotowa. Witamy w kraju wariatow.
    • cymber.gaj Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:21
      Teraz jeszcze tylko Wrzodak na wicepremiera ds. prywatyzacji i mamy komplet.
      • eon3 Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:25
        To dziwne?ludzie którzy mają odwagę czarne nazywać czarne a białe to dla Nich
        białe wzbudzają przeciw sobie tyle zaślepłej nienawiści.
      • calusarii Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:54
        cymber.gaj napisał:

        > Teraz jeszcze tylko Wrzodak na wicepremiera ds. prywatyzacji i mamy komplet.
        raczej nacjonalizacji... przeca kaczki to komuna :D
    • sclavus Dobrze!! Oj jak dobrze... 22.07.06, 16:29
      ... że nie mamy bombki atomowej... :)))
      • silesius.monachijski0 Re: Dobrze!! Oj jak dobrze... 22.07.06, 16:43
        przeciez zyjesz w panstwie kierowanym przez skorumpowanego do cna Czyraka

        sclavus napisał:

        > ... że nie mamy bombki atomowej... :)))
        • sclavus :)))))))))) :))))))))) :)))))))))) :))))))))))) 22.07.06, 16:43
          :(
    • honeyr = Wychowaniec neokonsów dostał wice-schizo hahaha= 22.07.06, 16:30
      Cyrk z małpami :D
    • honeyr = faktycznie, trudno o gorszego młota! buahaha = 22.07.06, 16:34
    • sclavus Re: Brawo!!! - Młot na lewactwo, esbecję i GW 22.07.06, 16:49
      Słusznie! ... Jeszcze tylko Wrzodaka na sierpa brakuje....
    • bogslu Re: Macierewicz został wiceministrem Obrony Narod 22.07.06, 16:50
      Ojczyznę WOLNĄ WOBŁOGOSŁAW Panie :-)

      Powodzenia w walce ze świerwojadami.
    • dvoryanin Zobaczymy jak się sprawdzi. 22.07.06, 17:05
      • pollack5 Re: Zobaczymy jak się sprawdzi. 22.07.06, 17:25
        Już się sprawdzał wielokrotnie.I niczy się specjanie nie wyróżnia w tej
        leberkaczystowskiej bandzie.
        -
        -
        Głosuj na PiS
        !!!!!!!!!!!!!!!!!
        Wybierzesz Szambooborę :-))))))
    • sclavus Re: Brawo!!! - Młot na lewactwo, esbecję i GW 22.07.06, 17:11
      gw_ubeckistan napisała:

      > A pejsów Wam nie brakuje?

      Masz do sprzedania???
      Chętnie jakieś blond sobie kupię - nie farbowane!!!
    • johnybe Wy PISowcy jestescie poje%*#€!!!! 22.07.06, 17:11
      Kazdego kto nie zgadza sie z nawiedzonymi wizjami Jaroslawa nazywacie agentami,
      zydami, komuchamin itd. Juz jest XXI wiek a wy nadal nie wiecie na czym polega
      polityka nowoczesnego panstwa.
      Popieracie Macierewicza, Girtycha, Leppera,Kurskiego i inne szmaty a macie
      czelnosc wykrzykiwac walke z chorymi ukladami? Zal mi was.
      • wet3 Re: johnybe 22.07.06, 17:27
        johnybe napisał:

        > Wy PISowcy jestescie poje%*#!!! Kazdego kto nie zgadza sie z nawiedzonymi
        wizjami Jaroslawa nazywacie agentami,
        > zydami, komuchamin itd. Juz jest XXI wiek a wy nadal nie wiecie na czym polega
        > polityka nowoczesnego panstwa.
        > Popieracie Macierewicza, Girtycha, Leppera,Kurskiego i inne szmaty a macie
        > czelnosc wykrzykiwac walke z chorymi ukladami? Zal mi was.

        Widze, ze twoja wizja panstwa nowoczesnego jest wizja anarchistycznego bajzlu,
        w ktorym kaci zrownani sa z ofiarami, komuchom przyprawia sie aureole, a dobro
        zrownane jest ze zlem. Dziekuje za taki prezent!!!
        Wole Antka! A wiesz dlaczego? Bo pogonienie komuchow i szubrawcow to jest jego
        hobby. Jesli pozyteczne jest polaczone z przyjemnoscia, to wynik powinien byc
        wiecej niz zadawalajacy!
    • silesius.monachijski0 Re: Brawo!!! - Młot na lewactwo, esbecję i GW 22.07.06, 17:12
      nie obrazaj pozadnych, bogobojnych zydow przez porownywanie ich do osbnikow
      pokroju sclavusa; jemu nie pejsow brakuje, tylko rozumu

      gw_ubeckistan napisała:

      > A pejsów Wam nie brakuje?
      • sclavus :)))))))))) :))))))))) :)))))))))))))) :))))))) 22.07.06, 17:18
        :(
      • silesius.monachijski0 Młot na lewactwo, esbecję i GW - korekta 22.07.06, 17:23
        oczywiscie mialo byc "porzadnych"; literowka: na ekranie nie pojawilo sie "r"
        (to dla tych, ktorym sie "marzy" zarzucenie mi braku znajomosci ortografii9

        silesius.monachijski0 napisał:

        > nie obrazaj pozadnych, bogobojnych zydow przez porownywanie ich do osbnikow
        > pokroju sclavusa; jemu nie pejsow brakuje, tylko rozumu
        >
        > gw_ubeckistan napisała:
        >
        > > A pejsów Wam nie brakuje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka