fraglesi67 04.08.06, 08:34 Za niedługo wszyscy będziemy przechodzić obowiązkowe badania wariografem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alkud Oficerów CBŚ i BSW powinien badać Lepper 04.08.06, 08:35 On jest skuteczniejszy od wariografów i ma lepszego nosa do ludzi :) --- religiapokoju.blox.pl/2006/08/Hezbollah-tchorze-chowajace-sie-za-cywilami.html Odpowiedz Link Zgłoś
baby1 Wystarczy aby się wyspowiadali przed zaufanymi 04.08.06, 09:43 księżami (najlepiej TW). Odpowiedz Link Zgłoś
wlodek31 Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 08:39 - Skuteczniej wyłapujemy nieuczciwych - zapewnia komendant główny policji Marek Bieńkowski Aby prawo było prawem i wszyscy w stosunku do niego byli równi, należałoby badanie rozpocząć od siebie a póżniej od swoich zastępców. Najlepiej przed kamerami telewizji. Przydałoby się również urządzenie badające wiedzę fachową potrzebną na zajmowanym stanowisku. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 08:59 A niech ich badają,moze wylecą ze stolkow rowniez ci,co falszując akta doprowadzają do osadzania w aresztach niewinnych ludzi.Moze wyleci i ten,ktorego z Zoliborza przeniesli na Prage Pn i ta, co jeszcze na Zoliborzu została.Serdecznie im tego zycze,zeby wylecieli i nie doczekali policyjnych emerytur. Odpowiedz Link Zgłoś
myweb Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 09:19 wlodek31 napisał: > - Skuteczniej wyłapujemy nieuczciwych - zapewnia komendant główny policji > Marek Bieńkowski > Aby prawo było prawem i wszyscy w stosunku do niego byli równi, należałoby > badanie rozpocząć od siebie a póżniej od swoich zastępców. Najlepiej przed > kamerami telewizji. > Przydałoby się również urządzenie badające wiedzę fachową potrzebną na > zajmowanym stanowisku. OOOOOooooooooOOOOOOOOOOOO popieram..... sprawdzac sie zachcialo cieciom.... od siebie zaczac i isc w dol.... wariograf ma dosc duze prawdopodobienstwo trafnosci oceny odpowiedzi... ale NADAL JEST TO TYLKO PRAWDOPODOBIENSTWO... wystarczy ze ci zwalniani pojda do sadu... zeby im udowodniono... np: branie lapowek... i ZONK... bo jak nie maja na to kwitow... przegraja sprawe... co za tepaki Odpowiedz Link Zgłoś
joemama Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 11:13 wlodek31 napisał: > - Skuteczniej wyłapujemy nieuczciwych - zapewnia komendant główny policji > Marek Bieńkowski > Aby prawo było prawem i wszyscy w stosunku do niego byli równi, należałoby > badanie rozpocząć od siebie a póżniej od swoich zastępców. Najlepiej przed > kamerami telewizji. > Przydałoby się również urządzenie badające wiedzę fachową potrzebną na > zajmowanym stanowisku. pytanie dlaczego ten scenariusz nie został wdrożony w życie musi KONIECZNIE zostać zadanem decydentom ! Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 08:40 Obawiam sie, ze na calym swiecie coraz czestsze sa opinie, ze wariograf "lze jak bura suka", a prawodpodoienstwo porownuje sie do zgadywanki. Glosna sprawa mola w CIA, ktory wielokrotnie przechodzil badania wariografem i nic:D Odpowiedz Link Zgłoś
duzapizzanawynos służby mają być polskie,dosyć radzieckich agentów 04.08.06, 08:45 Odpowiedz Link Zgłoś
rezydent.klamczynski Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:04 Wariatografem. Odpowiedz Link Zgłoś
marekkrukowski Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:28 Oni w ogóle nie powinni mieć prawa wypowiadać się bez podłączenia do wariografów. zwłaszcza w telewizji. Nie żeby to coś dało - i tak będą łgać jak łgali, ale przynajmniej będzie im troche trudniej. A niby dlaczego miałoby im być łatwo! Politycy do wariografów! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus508 Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:35 Czy prezydent i premier juz zostali przebadani? Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:55 Proponuję zadać tylko pytanie "czy kiedykolwiek złamał pan prawo" Jeśli wariograf potwierdzi wywalać z Policji. I po zakończeniu badania w Policji nie będzie nikogo kto został przebadany. Odpowiedz Link Zgłoś
edi54 Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 09:55 Mam zdecydowanie krytyczne spojrzenie na szereg dzialan obecnego Kierownictwa Komendy Glownej Policji, lecz w tym przypadku podzielam trafnosc podjetej decyzji.To krok we wlasciwym kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Sprawdzić wariografem p.Gilowską i esbeków... 04.08.06, 10:20 ..z jej procesu! Osoba występująca o autolustrację powinna dobrowolnie poddawać się takiemu badaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 11:07 Wyniki badań na wariografie (poligrafie) odzwieciedlają prawdę w równym stopniu jak fakt lądowania talibów w Klewkach. Niektorzy oglądają za duzo amerkańskich filmów sensacyjnych. Odpowiedz Link Zgłoś
sugarxxx Ale przy użytku domowym zabawa jest :) 04.08.06, 11:45 Rzeczywiście, nie ma chyba sądu, który by uznał za dowód wynik badania wariografem. No co najwyżej za poszlakę... Ale fajnie można się czymś takim pobawić. Kupiłam urządzenie działające na zasadzie wariografa (Blue Watcher). I nie miałam zamiaru go w ten sposób wykorzystywać. Ale na wieczorku panieńskim było mnóstwo śmiechu, jak laski się podłączały do tego, a reszta zadawała "trudne" pytania. Czasami wykres naprawdę mocno skakał. Chyba naszej policji bliżej do imprezki podpitych panienek niż do normalnej roboty. To już bardziej smutne niż zabawne... Odpowiedz Link Zgłoś
premier.z.krakowa Czy Wy już kompletnie zidiocieliście 04.08.06, 12:35 Czytając wasze komentarze dochodzę do jednego wniosku - same dzieci albo idioci. Przeszkadza wam ze Policjantów będzie się badać na wariografie. A co was w tym denerwuje. Może to że wyjdzie na jaw jakieś przestepstwo? Czy jest jakiśobowiązek nalezeć do CBŚ albo BSW. Wiadomo że w takiej pracy zdarza się iż Policjanci są korumpowani. ""Efekty badań wariografem mogą być szokujące. Mam wrażenie, że niewielu je przejdzie" - mówi doświadczony oficer Komendy Głównej Policji." a ten oficer to z zaciągu Millera pewnie. Niecg już organizuje sobie adwokata jaktak się obawia. Odpowiedz Link Zgłoś
sugarxxx Re: Czy Wy już kompletnie zidiocieliście 04.08.06, 12:57 Czytasz posty ale ich nie rozumiesz. Wariograf przy odpowiednim treningu można oszukać. Tzw. trening biofeedback oferuje coraz więcej placówek służby zdrowia, są też urządzenia do użytku domowego. Właśnie o czymś takim pisałam, bo mam takie urządzenie. Właśnie z powodu małej wiarygodności wariografu, wyniki takich badań nie są materiałem dowodowym. Jeżeli komuś bardzo zależy to się nauczy oszukać urządzenie. A esbecy są wyjątkowo perfidni :( Wpadną jak zwykle płotki Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin można oszukać w różny sposób 04.08.06, 13:32 Szczególnie jak pytający nie wie o co pytać. Typowe "ostatnie pytanie" operatora to: "Czy oprócz rzeczy, o których tutaj rozmawialismy jest coś co zataiłeś albo chciałbys zataić?". Jak istnieje coś takiego to należy odpowiedzieć zgodnie z prawda "Tak". Wariograf nie zareaguje, a pytajacy może zgadywać o co chodzi w nieskonczonośc. Ponieważ w USA stosuje się wariografu coraz częściej, np. przy przyjmowaniu do pracy, siłą rzeczy istnieje duża oferta na temat, jak zdać taki test. Przeprowadzanie testu jest pracochłonne i kosztowne, test masowy tak jak tutaj jest praktycznie niemożliwy. Operator wariografu musi być bardzo doświadczony. Odpowiedz Link Zgłoś
primum_non Re: W czasach,kiedy było prawo i sprawiedliwość 04.08.06, 12:56 sprawdzanie wariografem oznaczało,że nieuznawane są prawa ludzkie. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin uwaga techniczna 04.08.06, 13:21 we wielu krajach zachodnich taka procedura jest stosowana w przypadku służb specjalnych nawet jak się o tym za dużo nie dyskutuje albo oficjalnie potwierdza. Tak więc dziwi mnie teraz rozgłaszanie tej akcji jakby była czymś inowacyjnym. Poza tym jest to woda na młyn prawnikow, ponieważ wariograf jest kontrowersyjny z punktu widzenia konstutycji. Świadczy to też o tym, że raczej nie stosowano takich procedur poprzednio np. w służbach III RP. Odpowiedz Link Zgłoś