Dodaj do ulubionych

Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW

04.08.06, 08:34
Za niedługo wszyscy będziemy przechodzić obowiązkowe badania wariografem
Obserwuj wątek
    • alkud Oficerów CBŚ i BSW powinien badać Lepper 04.08.06, 08:35
      On jest skuteczniejszy od wariografów
      i ma lepszego nosa do ludzi :)

      ---
      religiapokoju.blox.pl/2006/08/Hezbollah-tchorze-chowajace-sie-za-cywilami.html
      • baby1 Wystarczy aby się wyspowiadali przed zaufanymi 04.08.06, 09:43
        księżami (najlepiej TW).
    • wlodek31 Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 08:39
      - Skuteczniej wyłapujemy nieuczciwych - zapewnia komendant główny policji
      Marek Bieńkowski
      Aby prawo było prawem i wszyscy w stosunku do niego byli równi, należałoby
      badanie rozpocząć od siebie a póżniej od swoich zastępców. Najlepiej przed
      kamerami telewizji.
      Przydałoby się również urządzenie badające wiedzę fachową potrzebną na
      zajmowanym stanowisku.
      • wanda43 Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 08:59
        A niech ich badają,moze wylecą ze stolkow rowniez ci,co falszując akta
        doprowadzają do osadzania w aresztach niewinnych ludzi.Moze wyleci i ten,ktorego
        z Zoliborza przeniesli na Prage Pn i ta, co jeszcze na Zoliborzu
        została.Serdecznie im tego zycze,zeby wylecieli i nie doczekali policyjnych
        emerytur.
      • myweb Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 09:19
        wlodek31 napisał:

        > - Skuteczniej wyłapujemy nieuczciwych - zapewnia komendant główny policji
        > Marek Bieńkowski
        > Aby prawo było prawem i wszyscy w stosunku do niego byli równi, należałoby
        > badanie rozpocząć od siebie a póżniej od swoich zastępców. Najlepiej przed
        > kamerami telewizji.
        > Przydałoby się również urządzenie badające wiedzę fachową potrzebną na
        > zajmowanym stanowisku.


        OOOOOooooooooOOOOOOOOOOOO
        popieram.....

        sprawdzac sie zachcialo cieciom.... od siebie zaczac i isc w dol.... wariograf
        ma dosc duze prawdopodobienstwo trafnosci oceny odpowiedzi... ale NADAL JEST TO
        TYLKO PRAWDOPODOBIENSTWO...

        wystarczy ze ci zwalniani pojda do sadu... zeby im udowodniono... np: branie
        lapowek... i ZONK... bo jak nie maja na to kwitow... przegraja sprawe...

        co za tepaki
      • joemama Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 11:13
        wlodek31 napisał:

        > - Skuteczniej wyłapujemy nieuczciwych - zapewnia komendant główny policji
        > Marek Bieńkowski
        > Aby prawo było prawem i wszyscy w stosunku do niego byli równi, należałoby
        > badanie rozpocząć od siebie a póżniej od swoich zastępców. Najlepiej przed
        > kamerami telewizji.
        > Przydałoby się również urządzenie badające wiedzę fachową potrzebną na
        > zajmowanym stanowisku.


        pytanie dlaczego ten scenariusz nie został wdrożony w życie musi KONIECZNIE
        zostać zadanem decydentom !
    • el_p Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 08:40
      Obawiam sie, ze na calym swiecie coraz czestsze sa opinie, ze wariograf "lze jak
      bura suka", a prawodpodoienstwo porownuje sie do zgadywanki.
      Glosna sprawa mola w CIA, ktory wielokrotnie przechodzil badania wariografem i nic:D
    • duzapizzanawynos służby mają być polskie,dosyć radzieckich agentów 04.08.06, 08:45
    • piwosz8 a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:00
      • rezydent.klamczynski Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:04
        Wariatografem.
        • maruda.r Bo wariograf zwariuje 04.08.06, 09:11
      • marekkrukowski Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:28
        Oni w ogóle nie powinni mieć prawa wypowiadać się bez podłączenia do
        wariografów. zwłaszcza w telewizji. Nie żeby to coś dało - i tak będą łgać jak
        łgali, ale przynajmniej będzie im troche trudniej. A niby dlaczego miałoby im
        być łatwo!

        Politycy do wariografów!
        • piotrus508 Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:35
          Czy prezydent i premier juz zostali przebadani?
          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: a dlaczego nie sprawdzić polityków??? 04.08.06, 09:55
            Proponuję zadać tylko pytanie "czy kiedykolwiek złamał pan prawo"


            Jeśli wariograf potwierdzi wywalać z Policji.
            I po zakończeniu badania w Policji nie będzie nikogo kto został przebadany.
    • edi54 Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 09:55

      Mam zdecydowanie krytyczne spojrzenie na szereg dzialan obecnego Kierownictwa
      Komendy Glownej Policji, lecz w tym przypadku podzielam trafnosc podjetej
      decyzji.To krok we wlasciwym kierunku.
      • mg2005 Sprawdzić wariografem p.Gilowską i esbeków... 04.08.06, 10:20
        ..z jej procesu!
        Osoba występująca o autolustrację powinna dobrowolnie poddawać się takiemu
        badaniu.
        • duziabuzia Wynik pozytywny wszystkich aktorów jak nic... 04.08.06, 10:59
    • duziabuzia żywią(się) i bronią(się) haha nie będzie policji ? 04.08.06, 10:57
    • dzakarta Re: Wariograf sprawdzi oficerów CBŚ i BSW 04.08.06, 11:07
      Wyniki badań na wariografie (poligrafie) odzwieciedlają prawdę w równym stopniu
      jak fakt lądowania talibów w Klewkach. Niektorzy oglądają za duzo amerkańskich
      filmów sensacyjnych.
      • sugarxxx Ale przy użytku domowym zabawa jest :) 04.08.06, 11:45
        Rzeczywiście, nie ma chyba sądu, który by uznał za dowód wynik badania
        wariografem. No co najwyżej za poszlakę...
        Ale fajnie można się czymś takim pobawić. Kupiłam urządzenie działające na
        zasadzie wariografa (Blue Watcher). I nie miałam zamiaru go w ten sposób
        wykorzystywać. Ale na wieczorku panieńskim było mnóstwo śmiechu, jak laski się
        podłączały do tego, a reszta zadawała "trudne" pytania. Czasami wykres naprawdę
        mocno skakał.
        Chyba naszej policji bliżej do imprezki podpitych panienek niż do normalnej
        roboty. To już bardziej smutne niż zabawne...

        • premier.z.krakowa Czy Wy już kompletnie zidiocieliście 04.08.06, 12:35
          Czytając wasze komentarze dochodzę do jednego wniosku - same dzieci albo idioci.
          Przeszkadza wam ze Policjantów będzie się badać na wariografie.
          A co was w tym denerwuje.
          Może to że wyjdzie na jaw jakieś przestepstwo?
          Czy jest jakiśobowiązek nalezeć do CBŚ albo BSW.
          Wiadomo że w takiej pracy zdarza się iż Policjanci są korumpowani.


          ""Efekty badań wariografem mogą być szokujące. Mam wrażenie, że niewielu je przejdzie" - mówi doświadczony oficer Komendy Głównej Policji." a ten oficer to z zaciągu Millera pewnie. Niecg już organizuje sobie adwokata jaktak się obawia.
          • sugarxxx Re: Czy Wy już kompletnie zidiocieliście 04.08.06, 12:57
            Czytasz posty ale ich nie rozumiesz. Wariograf przy odpowiednim treningu można
            oszukać. Tzw. trening biofeedback oferuje coraz więcej placówek służby zdrowia,
            są też urządzenia do użytku domowego. Właśnie o czymś takim pisałam, bo mam
            takie urządzenie. Właśnie z powodu małej wiarygodności wariografu, wyniki
            takich badań nie są materiałem dowodowym.
            Jeżeli komuś bardzo zależy to się nauczy oszukać urządzenie. A esbecy są
            wyjątkowo perfidni :(
            Wpadną jak zwykle płotki
            • helmut.berlin można oszukać w różny sposób 04.08.06, 13:32
              Szczególnie jak pytający nie wie o co pytać. Typowe "ostatnie pytanie" operatora
              to: "Czy oprócz rzeczy, o których tutaj rozmawialismy jest coś co zataiłeś albo
              chciałbys zataić?". Jak istnieje coś takiego to należy odpowiedzieć zgodnie z
              prawda "Tak". Wariograf nie zareaguje, a pytajacy może zgadywać o co chodzi w
              nieskonczonośc. Ponieważ w USA stosuje się wariografu coraz częściej, np. przy
              przyjmowaniu do pracy, siłą rzeczy istnieje duża oferta na temat, jak zdać taki
              test. Przeprowadzanie testu jest pracochłonne i kosztowne, test masowy tak jak
              tutaj jest praktycznie niemożliwy. Operator wariografu musi być bardzo doświadczony.
    • primum_non Re: W czasach,kiedy było prawo i sprawiedliwość 04.08.06, 12:56
      sprawdzanie wariografem oznaczało,że nieuznawane są prawa ludzkie.
      • helmut.berlin uwaga techniczna 04.08.06, 13:21
        we wielu krajach zachodnich taka procedura jest stosowana w przypadku służb
        specjalnych nawet jak się o tym za dużo nie dyskutuje albo oficjalnie
        potwierdza. Tak więc dziwi mnie teraz rozgłaszanie tej akcji jakby była czymś
        inowacyjnym. Poza tym jest to woda na młyn prawnikow, ponieważ wariograf jest
        kontrowersyjny z punktu widzenia konstutycji. Świadczy to też o tym, że raczej
        nie stosowano takich procedur poprzednio np. w służbach III RP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka