intel-e-gent
19.09.06, 21:50
Temu dyrektorowi warto by chyba było przypomnieć jak w carskiej Rosji
skończyła się walka z "przywilejami" pracowniczymi.
Zdenerwowałem się. Prawo do związków zawodowych jest podstawowym prawem
pracowników, a pan dyrektor powinien nauczyć się współpracować. Chociaż wiem
co go boli - jak związki zażądają należnych podwyżek, to będzie musiał
obniżyć swoje zarobki.
PiSuary do toalet!
zapiskizoblezonegomiasta.blox.pl