Dodaj do ulubionych

Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację do...

01.10.06, 21:15
A "Nasz dziennik " nie podpisał ? Niesłychane...
Obserwuj wątek
    • mobileinmobili Obiecana lista maciarewicza 01.10.06, 22:11
      ujawniala sie przed czasem, co to strach robi z ludzi, taka plama.
      • ziuta38 Re: Obiecana lista maciarewicza 01.10.06, 22:40
        lista to taki skrot myslowy.
        • m635 To lista TW wśród dziennikarzy czy agentury WSI? 01.10.06, 22:54
          O co chodzi? Nie podoba się SDP to niech się zapiszą do SD PRL i niech walczą z
          PiS-em razem z towarzyszami z NIE i Trybuny.
          Gratuluję władzom SDP odwagi przeciwstawienia się sporej części tego
          złajdaczonego przez komunę środowiska.
          • maruda.r TW SDP 01.10.06, 23:23
            m635 napisał:


            > Gratuluję władzom SDP odwagi przeciwstawienia się sporej części tego
            > złajdaczonego przez komunę środowiska.

            ***********************************

            Odwagi? A jaka to odwaga wejść w dupę Kaczyńskim?

    • altspringe Najmici z TVN stali się stroną polityczną 01.10.06, 22:52
      SDP ma rację. Panowie dziennikarze przysłużyli sie jednej partii przeciwko
      drugiej. Tym samym włączyli się do gry jako strona. Co innego gdyby zrobili
      takie nagranie bez inscenizacji i współdziałaniu z jedną ze stron. A tak, to
      tylko brudna polityczna zagrywka. Sądzę, że każdy mógłby ich wynając gdyby pod
      nos podsunąć im krwistą przynętę. Co to wszystko ma wspólnego z dziennikarstwem?
      Zupełnie nic.
      • mobileinmobili Polityka przez dziurke od klucza 01.10.06, 22:59
        abstrahujac juz od moralnego wymiaru zagadnienia, gdy pwoazyn polityk negocjuje z bufetowa, o sklonnosciach do prowokacji nie tylko politycznych, ale i seksualnych. Cala rezyseria calego spektaklu przypomina jak zywo podgladnie zycia w burdlu prze dziurke od klucza, prywatne pomieszczenie posleskie, nieposcileone lozko, agresywnia seksualnie prowokatorka, jest tylko jednym sapektem obrzydliwoasci tej prowokacji. To ze ta inscenizacja zajeol sie organ mediow publicznych, organizujacy na oczach calego narodu prowokacje polityczne, pozostaje poza jakakolwiek ocena moralna polityczna. Odpowiednie rady powinny zbadac warunki licencjne tej stacji telewizyjnej.
    • hwadu Te "różne media" to TVN i Gazeta Wyborcza? 01.10.06, 23:19
      Te "różne media" to TVN i Gazeta Wyborcza?
      • lze_elita.72 I wieksza polowa mediow Zachodu:) Tylko Lukaszka 01.10.06, 23:30
        z wami trzyma...
    • rejtann Kto przeciw Beger i Teraz My, to wredny pisowiec 01.10.06, 23:25
      Oczywiście kto przeciw Beger i Teraz My, to wredny pisowiec i zamordysta, a
      Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich zostało podstępnie opanowane przez
      zwolenników "reżymu". Może jednak leczcie się?


    • kevin_michnik pewnie to miał na myśli jarosław, 01.10.06, 23:32
      gdy mowił, że za jego rządem nie stoją wielkie media.
    • adax4 Agenci wpływu i pożyteczni idioci 01.10.06, 23:37
      Kilku agentów i pożytecznych idiotów napisało apel. Szczególnie żałosna jest
      obecność wydawców gazet lokalnych. Jak rozumiem chętnych do podbisania apelu
      było niewielu skoro poważny procent ( ok 20 % )sygnatariuszy stanowią wydawcy z
      Chojnic, Tucholi, Żnina, Zakopanego i Jarocina. Ciekawostka jest fakt, że
      większość pozostałych sygnotaruszy umieściłem na mojej prywatnej liście agentów
      wpływu.
      • lze_elita.72 I wyszedl z ciebie PiSuarowy "demokrata". Twoja 01.10.06, 23:40
        jawna pogarda do mediow lokalnych nie spotkalaby sie ze zrozumieniem w
        Wlk.Brytanii, Niemczech, Francji, Stanach Zjednoczonych etc. A Bush to by ci
        chyba osobiscie kopniakow w arogancki tylek nawkladal:)
        • belaqua Pytam! A gdzie podpis Urbana?!?! 01.10.06, 23:47
          Jeśli do rana nie podpisze się pod tym świętym Apelem uznam, że Urban przeszedł
          na pozycje kryptokaczorze. Chcę dodać, że nasz redaktor naczelny gazetki
          osiedlowej też by się pod Apelem podpisał, tylko że rzyga teraz, bo mu ogórki
          stanęły na
          żołądku... Pozdrowienia dla zezowatej pani Pochanki i przeuroczej jak zawsze
          pierwszej damy wywiadu, pani Monisi w krótkiej spódnisi, i pana Jacka, co
          zapuścił se bródkę, i pana niezależnego Lisa.
          • lze_elita.72 A CO to ma wspolnego z pogarda snoba dla mediow 01.10.06, 23:51
            lokalnych?
            • macpor Umiłowanie centralizmu. 02.10.06, 06:42
              Zwolennicy PiS to zwolennicy centralizmu. Centrala ma wydawać polecenia, a
              regiony mają je wykonywać. Dla kogoś takiego myśl że członkowie koła PiS z
              Chojnic mają tyle samo do powiedzenia na temat losów swojej parti co jej
              przewodniczący z Warszawy była by nie tylko nie do pomyślenia ale i
              obrazoburcza. Dziennikarz z Chojnic ma więc cicho siedzieć i postępować tak jak
              centrala nakazuje.
    • antysalon nie podpisali chlopcy<walterowcy> z tvn , beger i 01.10.06, 23:44
      Brakuje na tej liscie znanego dziennikarza M.F. Rakowskiego, J.Urbana, P.
      Gadzinowskiego, T.Samitowskiego, J. Owsiaka i wielu szacownych dziennikarzy
      ktorzy pojawili sie w wojskowych mundurkach po 13 grudnia 1981.
      • belaqua Re: nie podpisali chlopcy<walterowcy> z t 01.10.06, 23:49
        Podobno pan Gadzinowski przymierza sobie tęczowy mundurek teraz, taki trochę
        kusawy...
      • zygfryd.okrutny Rzakowski, to nazwisko, ktore bedziemy 02.10.06, 00:04
        niedlugo czesto slyszec, tak sie mnie cus wydaje.
    • t-800 Tygodnik Tucholski, Czas Chojnic - fiu! fiu! /bt. 02.10.06, 00:04

      • adax4 Re: Tygodnik Tucholski, Czas Chojnic - fiu! fiu! 02.10.06, 00:15
        T-800 : cenię Twoje komentarze ;)
        • conrad11 Re: Tygodnik Tucholski, Czas Chojnic - fiu! fiu! 02.10.06, 00:29
          Najzabawniejsze jest to, ze list 23 w ogóle nie odnosi się do treści
          oświadczenia SDP w sprawie "taśm półprawdy" tylko ruga stowarzyszenie za brak
          reakcji na powtarzające się od wielu miesięcy pomówienia polityków o
          inspirowanie dziennikarzy przez słuzby specjalne. To coś takiego jakby np.
          związek producentów trzody chlewnej dołączył się do tego protestu z powodu braku
          rekacji SDP na podkładanie świn. Jedno i drugie bez sensu
    • customer.krajpl.com gdzie Władymir? 02.10.06, 00:55
      Argymir podpisał, ale brak podpisu Władymira.
    • krzysztofzchojnic Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 00:59
      SDP, tak zasluzone w czasach komuny, stracilo twarz i udowodnilo ze jest
      struktura chodzaca na pasku braci.
      • wojtek2784 Re: Powołać nowy zarząd SDP, to oczywiste... 02.10.06, 01:10
        Jeżeli dziennikarzom nie będzie wolno ujawniać metod "tandetnego makiawelizmu"
        w wersji jaka mogliśmy oglądać , to jest skandal jeszcze większy od tego, który
        mogliśmy ogladać na ekranie.
        Polityk jest własnością wyborców, którzy na niego głosowali i bez zgody
        wyborców nie może zmieniać ugrupowania na inne w czasie trwania kadencji.
        Może wypisać się z klubu, ale nie za obiecanki zmieniać poglądy. Tylko nowe
        wybory mogą przynieść zmianę poglądów polityka.
        • pmonroe Tych 2 od nagran to uczniowie stanu wojennego 02.10.06, 05:46
          W stanie wojennym tez mielismy dziennikarzy w mundurach i co moze
          oni sluzyli narodowi bezstronnie informujac ?

          pamietam tez kilka prowokacji, nagran , zrobionych przez tych ubeckich
          dziennikarzy, ktorzy "obnazali" prawdziwe cele ekstremy Solidarnosci-agentow
          CIA.
          • maaac Re: Tych 2 od nagran to uczniowie stanu wojennego 02.10.06, 06:03
            > pamietam tez kilka prowokacji, nagran , zrobionych przez tych ubeckich
            > dziennikarzy, ktorzy "obnazali" prawdziwe cele ekstremy Solidarnosci-agentow
            > CIA.

            Tyle że tym razem to nie podsłuchiwano, a notowano za zgodą jednej strony, i
            nie ludzi którzy walczą o wolnośc, ale tych co chcą wolność ograniczać, i nie
            opozycję, a p[rzedstawiciela rządu.

            Czyli się mniejwiecej zgadza to co napisałeś jak z komunikatem prostowanym
            przez Radio Erewań, nie w Moskwie a w Leningradzie, i nie rozdają zegarki, a
            kradną rowery.

            Najwyraźniej lewica jak zwykle bawi się w przekłamywanie prawdy. :(
            Nowość jest tylko w tym że neokomuna wyzywa swoich przeciwników
            od "postkomunistów".
      • mamablues Panie krzysztofie z Chojnic 02.10.06, 03:12
        krzysztofzchojnic napisał:

        > SDP, tak zasluzone w czasach komuny, stracilo twarz i udowodnilo ze jest
        > struktura chodzaca na pasku braci.

        A może warto przeczytać ze zrozumieniem oświadczenie SDP i zastanowić się nad
        jego treścią, zamiast łykać niemerytoryczne bzdury jak tuczona gęś? Może po
        prostu SDP nadal nie chodzi na niczyim pasku, ani tym bardziej na łańcuchu źle
        pojmowanej zawodowej solidarności?
        • maaac Re: Panie krzysztofie z Chojnic 02.10.06, 06:04
          > Może po
          > prostu SDP nadal nie chodzi na niczyim pasku, ani tym bardziej na łańcuchu
          źle
          > pojmowanej zawodowej solidarności?
          >
          A może właśnie zaczęła chodzić na rządowym pasku...?
    • tomekjeden Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację do.. 02.10.06, 01:32
      Potępienie dziennikarzy TVN przez SDP za nagranie Pani Beger i jej dwu rozmówców
      jest niezrozumiałe. Nawet jest więcej niż niezrozumiałe, jest skandaliczne.
      Dziennikarze mają prawo do patrzenia się władzy na ręce.
      • mamablues Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 03:15
        tomekjeden napisał:

        > Potępienie dziennikarzy TVN przez SDP za nagranie Pani Beger i jej dwu
        rozmówcó
        > w
        > jest niezrozumiałe. Nawet jest więcej niż niezrozumiałe, jest skandaliczne.
        > Dziennikarze mają prawo do patrzenia się władzy na ręce.

        Co do ostatniego zdania - pełna zgoda i temu nie zaprzecza SDP w swoim
        oświadczeniu.
        Natomiast patrzenie władzy na ręce nie powinno być jednoznaczne z paktowaniem z
        rywalami tej władzy.
        Oczywiście to ideał, do którego powinni dążyć dziennikarze. SDP taką postawę,
        jednoznaczną moralnie, właśnie w swoim oświadczeniu poparło.
        • maaac Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 06:14
          > Natomiast patrzenie władzy na ręce nie powinno być jednoznaczne z paktowaniem
          z
          >
          > rywalami tej władzy.
          > Oczywiście to ideał, do którego powinni dążyć dziennikarze. SDP taką postawę,
          > jednoznaczną moralnie, właśnie w swoim oświadczeniu poparło.

          A jak sobie to wyobrażasz?!!!! Przecież jak władza coś sknoci, dziennikarze to
          wykryją i ujawnią, to zawsze w wyniku tego opozycja w stosunku do partii
          rządzącej na tym zyska. Zyskają też na tym obywatele bo drugi raz ktokolwiek
          będzie u władzy zastanowi się dwa razy zanim zrobi to samo.

          Patrzenie na ręce władzy zawsze przez tą władze będzie nazywane "paktowaniem z
          rywalami"!!

    • opiniapollpressagency Tajny podsluch "ub-pluskwa" to przestepstwo 02.10.06, 02:44
      Na Zachodzie takie swinstwa jak zainstalowanie tajnego ststemu
      podsluchowego "ub-pluskwa" na terenie parlamentu przez pseudo-dziennikarzy sa
      drakonsko karane (nie bylo przypadku, ze ktos chcial w ten sposob infiltrowac
      parlament). Mniejsza afera z tamtejsza "ub-pluskwa" za czasow Nixona (1968-74)
      zakonczyla sie duzym skndalem.
      BONAWENTURA
    • amanasunta53 Najwybitniejsi dziennikarze i ci z prowincji... 02.10.06, 02:51
      Pieknie utworzona lista .Ciekawe czy ten z ,,Głosu Chojnic''zna
      np.Olejnikową?Ale pasował do listu,musi byc ktoś z ,,prowincji''.
      ,,Taki mały, taki duży może claunem byc...''
    • sam_sob Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 07:37
      A ilu to ci sami z apelu w sprawie największych polskich pedofilii? Też warci
      dalszemu mąceniu w głowach zwykłych ludzi i zamieszczania ich publikacji?
      • historyk12 Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 07:44
        o widzę towarzyszu pisaku, że juz pracujecie. Pracujcie, pracujcie, a może Kur
        [ew]ski uściśnie grabulę
    • historyk12 Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 07:43
      oświadczenie rzekomo SDP nie ma żadnego znaczenia!!!! Wydała je grupka
      PiSdzielskich zamachowców a prawdziwi szefowie SDP nic nie wiedzieli!!!
      Czytajcie w Życiu Warszawy:

      Stefan Bratkowski, założyciel i honorowy prezes SDP, który o komunikacie nic nie
      wiedział, nie chciał uwierzyć, gdy "GW" przytoczyła mu jego treść. W końcu
      powiedział: - To kompromitacja (...)
      Szefowa SDP Krystyna Mokrosińska też nic o oświadczeniu nie wiedziała

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka