nieomylny 01.10.06, 21:15 A "Nasz dziennik " nie podpisał ? Niesłychane... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mobileinmobili Obiecana lista maciarewicza 01.10.06, 22:11 ujawniala sie przed czasem, co to strach robi z ludzi, taka plama. Odpowiedz Link Zgłoś
ziuta38 Re: Obiecana lista maciarewicza 01.10.06, 22:40 lista to taki skrot myslowy. Odpowiedz Link Zgłoś
m635 To lista TW wśród dziennikarzy czy agentury WSI? 01.10.06, 22:54 O co chodzi? Nie podoba się SDP to niech się zapiszą do SD PRL i niech walczą z PiS-em razem z towarzyszami z NIE i Trybuny. Gratuluję władzom SDP odwagi przeciwstawienia się sporej części tego złajdaczonego przez komunę środowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r TW SDP 01.10.06, 23:23 m635 napisał: > Gratuluję władzom SDP odwagi przeciwstawienia się sporej części tego > złajdaczonego przez komunę środowiska. *********************************** Odwagi? A jaka to odwaga wejść w dupę Kaczyńskim? Odpowiedz Link Zgłoś
altspringe Najmici z TVN stali się stroną polityczną 01.10.06, 22:52 SDP ma rację. Panowie dziennikarze przysłużyli sie jednej partii przeciwko drugiej. Tym samym włączyli się do gry jako strona. Co innego gdyby zrobili takie nagranie bez inscenizacji i współdziałaniu z jedną ze stron. A tak, to tylko brudna polityczna zagrywka. Sądzę, że każdy mógłby ich wynając gdyby pod nos podsunąć im krwistą przynętę. Co to wszystko ma wspólnego z dziennikarstwem? Zupełnie nic. Odpowiedz Link Zgłoś
mobileinmobili Polityka przez dziurke od klucza 01.10.06, 22:59 abstrahujac juz od moralnego wymiaru zagadnienia, gdy pwoazyn polityk negocjuje z bufetowa, o sklonnosciach do prowokacji nie tylko politycznych, ale i seksualnych. Cala rezyseria calego spektaklu przypomina jak zywo podgladnie zycia w burdlu prze dziurke od klucza, prywatne pomieszczenie posleskie, nieposcileone lozko, agresywnia seksualnie prowokatorka, jest tylko jednym sapektem obrzydliwoasci tej prowokacji. To ze ta inscenizacja zajeol sie organ mediow publicznych, organizujacy na oczach calego narodu prowokacje polityczne, pozostaje poza jakakolwiek ocena moralna polityczna. Odpowiednie rady powinny zbadac warunki licencjne tej stacji telewizyjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
hwadu Te "różne media" to TVN i Gazeta Wyborcza? 01.10.06, 23:19 Te "różne media" to TVN i Gazeta Wyborcza? Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.72 I wieksza polowa mediow Zachodu:) Tylko Lukaszka 01.10.06, 23:30 z wami trzyma... Odpowiedz Link Zgłoś
rejtann Kto przeciw Beger i Teraz My, to wredny pisowiec 01.10.06, 23:25 Oczywiście kto przeciw Beger i Teraz My, to wredny pisowiec i zamordysta, a Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich zostało podstępnie opanowane przez zwolenników "reżymu". Może jednak leczcie się? Odpowiedz Link Zgłoś
kevin_michnik pewnie to miał na myśli jarosław, 01.10.06, 23:32 gdy mowił, że za jego rządem nie stoją wielkie media. Odpowiedz Link Zgłoś
adax4 Agenci wpływu i pożyteczni idioci 01.10.06, 23:37 Kilku agentów i pożytecznych idiotów napisało apel. Szczególnie żałosna jest obecność wydawców gazet lokalnych. Jak rozumiem chętnych do podbisania apelu było niewielu skoro poważny procent ( ok 20 % )sygnatariuszy stanowią wydawcy z Chojnic, Tucholi, Żnina, Zakopanego i Jarocina. Ciekawostka jest fakt, że większość pozostałych sygnotaruszy umieściłem na mojej prywatnej liście agentów wpływu. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.72 I wyszedl z ciebie PiSuarowy "demokrata". Twoja 01.10.06, 23:40 jawna pogarda do mediow lokalnych nie spotkalaby sie ze zrozumieniem w Wlk.Brytanii, Niemczech, Francji, Stanach Zjednoczonych etc. A Bush to by ci chyba osobiscie kopniakow w arogancki tylek nawkladal:) Odpowiedz Link Zgłoś
belaqua Pytam! A gdzie podpis Urbana?!?! 01.10.06, 23:47 Jeśli do rana nie podpisze się pod tym świętym Apelem uznam, że Urban przeszedł na pozycje kryptokaczorze. Chcę dodać, że nasz redaktor naczelny gazetki osiedlowej też by się pod Apelem podpisał, tylko że rzyga teraz, bo mu ogórki stanęły na żołądku... Pozdrowienia dla zezowatej pani Pochanki i przeuroczej jak zawsze pierwszej damy wywiadu, pani Monisi w krótkiej spódnisi, i pana Jacka, co zapuścił se bródkę, i pana niezależnego Lisa. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita.72 A CO to ma wspolnego z pogarda snoba dla mediow 01.10.06, 23:51 lokalnych? Odpowiedz Link Zgłoś
macpor Umiłowanie centralizmu. 02.10.06, 06:42 Zwolennicy PiS to zwolennicy centralizmu. Centrala ma wydawać polecenia, a regiony mają je wykonywać. Dla kogoś takiego myśl że członkowie koła PiS z Chojnic mają tyle samo do powiedzenia na temat losów swojej parti co jej przewodniczący z Warszawy była by nie tylko nie do pomyślenia ale i obrazoburcza. Dziennikarz z Chojnic ma więc cicho siedzieć i postępować tak jak centrala nakazuje. Odpowiedz Link Zgłoś
antysalon nie podpisali chlopcy<walterowcy> z tvn , beger i 01.10.06, 23:44 Brakuje na tej liscie znanego dziennikarza M.F. Rakowskiego, J.Urbana, P. Gadzinowskiego, T.Samitowskiego, J. Owsiaka i wielu szacownych dziennikarzy ktorzy pojawili sie w wojskowych mundurkach po 13 grudnia 1981. Odpowiedz Link Zgłoś
belaqua Re: nie podpisali chlopcy<walterowcy> z t 01.10.06, 23:49 Podobno pan Gadzinowski przymierza sobie tęczowy mundurek teraz, taki trochę kusawy... Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny Rzakowski, to nazwisko, ktore bedziemy 02.10.06, 00:04 niedlugo czesto slyszec, tak sie mnie cus wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
adax4 Re: Tygodnik Tucholski, Czas Chojnic - fiu! fiu! 02.10.06, 00:15 T-800 : cenię Twoje komentarze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
conrad11 Re: Tygodnik Tucholski, Czas Chojnic - fiu! fiu! 02.10.06, 00:29 Najzabawniejsze jest to, ze list 23 w ogóle nie odnosi się do treści oświadczenia SDP w sprawie "taśm półprawdy" tylko ruga stowarzyszenie za brak reakcji na powtarzające się od wielu miesięcy pomówienia polityków o inspirowanie dziennikarzy przez słuzby specjalne. To coś takiego jakby np. związek producentów trzody chlewnej dołączył się do tego protestu z powodu braku rekacji SDP na podkładanie świn. Jedno i drugie bez sensu Odpowiedz Link Zgłoś
customer.krajpl.com gdzie Władymir? 02.10.06, 00:55 Argymir podpisał, ale brak podpisu Władymira. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofzchojnic Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 00:59 SDP, tak zasluzone w czasach komuny, stracilo twarz i udowodnilo ze jest struktura chodzaca na pasku braci. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Re: Powołać nowy zarząd SDP, to oczywiste... 02.10.06, 01:10 Jeżeli dziennikarzom nie będzie wolno ujawniać metod "tandetnego makiawelizmu" w wersji jaka mogliśmy oglądać , to jest skandal jeszcze większy od tego, który mogliśmy ogladać na ekranie. Polityk jest własnością wyborców, którzy na niego głosowali i bez zgody wyborców nie może zmieniać ugrupowania na inne w czasie trwania kadencji. Może wypisać się z klubu, ale nie za obiecanki zmieniać poglądy. Tylko nowe wybory mogą przynieść zmianę poglądów polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
pmonroe Tych 2 od nagran to uczniowie stanu wojennego 02.10.06, 05:46 W stanie wojennym tez mielismy dziennikarzy w mundurach i co moze oni sluzyli narodowi bezstronnie informujac ? pamietam tez kilka prowokacji, nagran , zrobionych przez tych ubeckich dziennikarzy, ktorzy "obnazali" prawdziwe cele ekstremy Solidarnosci-agentow CIA. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Tych 2 od nagran to uczniowie stanu wojennego 02.10.06, 06:03 > pamietam tez kilka prowokacji, nagran , zrobionych przez tych ubeckich > dziennikarzy, ktorzy "obnazali" prawdziwe cele ekstremy Solidarnosci-agentow > CIA. Tyle że tym razem to nie podsłuchiwano, a notowano za zgodą jednej strony, i nie ludzi którzy walczą o wolnośc, ale tych co chcą wolność ograniczać, i nie opozycję, a p[rzedstawiciela rządu. Czyli się mniejwiecej zgadza to co napisałeś jak z komunikatem prostowanym przez Radio Erewań, nie w Moskwie a w Leningradzie, i nie rozdają zegarki, a kradną rowery. Najwyraźniej lewica jak zwykle bawi się w przekłamywanie prawdy. :( Nowość jest tylko w tym że neokomuna wyzywa swoich przeciwników od "postkomunistów". Odpowiedz Link Zgłoś
mamablues Panie krzysztofie z Chojnic 02.10.06, 03:12 krzysztofzchojnic napisał: > SDP, tak zasluzone w czasach komuny, stracilo twarz i udowodnilo ze jest > struktura chodzaca na pasku braci. A może warto przeczytać ze zrozumieniem oświadczenie SDP i zastanowić się nad jego treścią, zamiast łykać niemerytoryczne bzdury jak tuczona gęś? Może po prostu SDP nadal nie chodzi na niczyim pasku, ani tym bardziej na łańcuchu źle pojmowanej zawodowej solidarności? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Panie krzysztofie z Chojnic 02.10.06, 06:04 > Może po > prostu SDP nadal nie chodzi na niczyim pasku, ani tym bardziej na łańcuchu źle > pojmowanej zawodowej solidarności? > A może właśnie zaczęła chodzić na rządowym pasku...? Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację do.. 02.10.06, 01:32 Potępienie dziennikarzy TVN przez SDP za nagranie Pani Beger i jej dwu rozmówców jest niezrozumiałe. Nawet jest więcej niż niezrozumiałe, jest skandaliczne. Dziennikarze mają prawo do patrzenia się władzy na ręce. Odpowiedz Link Zgłoś
mamablues Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 03:15 tomekjeden napisał: > Potępienie dziennikarzy TVN przez SDP za nagranie Pani Beger i jej dwu rozmówcó > w > jest niezrozumiałe. Nawet jest więcej niż niezrozumiałe, jest skandaliczne. > Dziennikarze mają prawo do patrzenia się władzy na ręce. Co do ostatniego zdania - pełna zgoda i temu nie zaprzecza SDP w swoim oświadczeniu. Natomiast patrzenie władzy na ręce nie powinno być jednoznaczne z paktowaniem z rywalami tej władzy. Oczywiście to ideał, do którego powinni dążyć dziennikarze. SDP taką postawę, jednoznaczną moralnie, właśnie w swoim oświadczeniu poparło. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 06:14 > Natomiast patrzenie władzy na ręce nie powinno być jednoznaczne z paktowaniem z > > rywalami tej władzy. > Oczywiście to ideał, do którego powinni dążyć dziennikarze. SDP taką postawę, > jednoznaczną moralnie, właśnie w swoim oświadczeniu poparło. A jak sobie to wyobrażasz?!!!! Przecież jak władza coś sknoci, dziennikarze to wykryją i ujawnią, to zawsze w wyniku tego opozycja w stosunku do partii rządzącej na tym zyska. Zyskają też na tym obywatele bo drugi raz ktokolwiek będzie u władzy zastanowi się dwa razy zanim zrobi to samo. Patrzenie na ręce władzy zawsze przez tą władze będzie nazywane "paktowaniem z rywalami"!! Odpowiedz Link Zgłoś
opiniapollpressagency Tajny podsluch "ub-pluskwa" to przestepstwo 02.10.06, 02:44 Na Zachodzie takie swinstwa jak zainstalowanie tajnego ststemu podsluchowego "ub-pluskwa" na terenie parlamentu przez pseudo-dziennikarzy sa drakonsko karane (nie bylo przypadku, ze ktos chcial w ten sposob infiltrowac parlament). Mniejsza afera z tamtejsza "ub-pluskwa" za czasow Nixona (1968-74) zakonczyla sie duzym skndalem. BONAWENTURA Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Najwybitniejsi dziennikarze i ci z prowincji... 02.10.06, 02:51 Pieknie utworzona lista .Ciekawe czy ten z ,,Głosu Chojnic''zna np.Olejnikową?Ale pasował do listu,musi byc ktoś z ,,prowincji''. ,,Taki mały, taki duży może claunem byc...'' Odpowiedz Link Zgłoś
sam_sob Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 07:37 A ilu to ci sami z apelu w sprawie największych polskich pedofilii? Też warci dalszemu mąceniu w głowach zwykłych ludzi i zamieszczania ich publikacji? Odpowiedz Link Zgłoś
historyk12 Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 07:44 o widzę towarzyszu pisaku, że juz pracujecie. Pracujcie, pracujcie, a może Kur [ew]ski uściśnie grabulę Odpowiedz Link Zgłoś
historyk12 Re: Dziennikarze: SDP odebrało sobie legitymację 02.10.06, 07:43 oświadczenie rzekomo SDP nie ma żadnego znaczenia!!!! Wydała je grupka PiSdzielskich zamachowców a prawdziwi szefowie SDP nic nie wiedzieli!!! Czytajcie w Życiu Warszawy: Stefan Bratkowski, założyciel i honorowy prezes SDP, który o komunikacie nic nie wiedział, nie chciał uwierzyć, gdy "GW" przytoczyła mu jego treść. W końcu powiedział: - To kompromitacja (...) Szefowa SDP Krystyna Mokrosińska też nic o oświadczeniu nie wiedziała Odpowiedz Link Zgłoś