Dodaj do ulubionych

GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze posł...

    • jola_bzyku GoWno koszerne 08.12.06, 07:47
      Szkoda, że z taką zajadłością nie wskazywali niegdyś na Morela, na Wojnowską i
      inne ciepłokrwiste smieci, które niszczyły polską tożsamość.
      • kika113 Chłop z babą- niepoprawne politycznie 08.12.06, 07:51
        Gazeta lansuje poprawność polityczna i woli jak chłop z chłopem.
    • baltazarus Ale numer! Ludzie z Samoobrony uprawiają seks! 08.12.06, 07:50
      ...
      • kika113 Lis wykozystuje Smoktunowicz 08.12.06, 07:54
        a jest jej szefem, niech gazeta zajmie się tym wielkim skandalem w mediach.
    • palestrina2005 Pani Aneta - kłamczyni albo prostytutka 08.12.06, 07:53
      Są trzy możliwości - Pani Aneta jest:

      a. kłamczynią - oczernia niewinnego człowieka bo jest wściekła że straciła
      posadkę albo dlatego że ktoś jej zapłacił.

      b. prostytutką - bo sprzedawała własne ciało za 4,5 tys. (jak pisali
      forumowicze) miesięcznie, czyli przez 4 lata zarobiła na tym procederze ok. 200
      tys. PLN. A dodatkowo jest jeszcze łapówkarzem (seks za przyjęcie do pracy).

      c. kłamczynią i prostytutką - to także możliwe, np. jeśli jej historia jest
      częściowo prawdziwa...

      Tak czy siak nie jest niewinna bo kłamstwo i łapówkarstwo są w Polsce karane...
      • kika113 Pani Gożdzikowa będzie czytać GW 08.12.06, 07:59
        Sa lepsze od Faktu i Skandali, kto z kim spał i inne plotki z magla.
      • 123zly jak na myśliciela to jesteś na pziomie samoobrony 08.12.06, 08:00

        • w.cimoszenko A gdzie widzisz dziurę w jego rozumowaniu 08.12.06, 08:14
          Bo moim zdaniem wypowiedź jest logiczna do bólu.
          • 123zly skoro logiczne myślenie sprawia ci ból 08.12.06, 08:20
            jaki myśliciel rozpatruje sprawę tylko od jednej strony , tej wygodniejszej dla
            siebie ??????
            • w.cimoszenko Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 08:30
              Konkrety proszę.
              Czy Palestrina nie ma prawa pisać o Anecie jeśli mu się tak podoba.
              Ocenił ją.
              Wskaż błędy logiczne w ocenie Anety przez Palestrinę jak taki jesteś mądry.
              Jesli kłamie - jest kłamcą, jeśli mówi prawdę - dała łapówkę seksualną za
              pracę. Obydwa te czyny są niezgodne z prawem.
              • 123zly Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 08:34
                a jak była straszona utratą pracy w wypadku odmowy ?

                z tego co piszesz widać że lubisz być zmuszany do seksu bo nie uważasz tego za złe
                • palestrina2005 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 08:44
                  Widac że nie znasz tej historii - oświecę cię !!!!
                  Pani Aneta nie była straszona utratą pracy ponieważ tej pracy nie miała.
                  Jak twierdzi Pani Aneta, gdy była bezrobotna, przyszła do nie koleżanka i
                  powiedziała że Samoobrona szuka kogoś do pracy, a częścią obowiązków będzie
                  świadczenie usług seksualnych. Pani Aneta zgodziła się, poszła na rozmowę,
                  przespała się z kim trzeba i dostała pracę.
                  Idąc na rozmowę o pracę wiedziała dokładnie jaka to praca, nikt jej do niczego
                  nie zmuszał.
                  To tak jakby bezrobotna dziewczyna otworzyła gazetę i zobaczyła ogłoszenie
                  agencji towarzyskiej, poszła na rozmowę i dostała pracę prostytutki.
                  Nie ma żadnego zmuszania, Pani Antety nikt nie straszył, sama poszła na rozmowę
                  wiedząc jakie są warunki zatrudnienia. Tak jak prostytutka idzie zatrudnić się
                  do agencji towarzyskiej.
                  • 123zly Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 08:56
                    jeżeli w umowie o pracę był zapisany seks to całkowicie się z tobą zgadzam a
                    jeżeli nie to znaczy że było to zwyczajne molestowanie przez pracodawcę , a to
                    jest przestępstwo karalne.
                    • palestrina2005 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:16
                      Czy w umowach agencji towarzyskich jest seks - Nie, bo byłoby to niezgodne z
                      prawem, wpisują tam co innego żeby chronić alfonsów.
                      Znasz definicję molestowania ??? - poszukaj w internecie, ja właśnie szukałem.
                      Jednym z elementów molestowania jest brak zgody pracownika na kontakty
                      seksualne.
                      W tym przypadku odbyło się wszystko za zgodą Pani Anety - więc o molestowaniu
                      nie ma mowy.
                      Można mówić o łapówce - seks za pracę - jeśli Pani Aneta mówi prawdę to ona
                      łapówkę dała a Łyżwiński przyjął. Wtedy oboje są winni bo oboje działali
                      niezgodnie z prawem.
                      • 123zly Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:25
                        nie twierdzę że AK jest bez winy ale mogła byc też szantażowana utratą pracy i
                        dlatego wyraziła zgodę , -to nie jest takie proste jak się wydaje jest wiele
                        takich przypadków

                        > Można mówić o łapówce - seks za pracę - jeśli Pani Aneta mówi prawdę to ona
                        > łapówkę dała a Łyżwiński przyjął. Wtedy oboje są winni bo oboje działali
                        > niezgodnie z prawem.


                        jak byś nie patrzył i tak popełnił przestępstwo
                        • palestrina2005 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:32
                          Jeszcze raz - jak może być szantażowany utratą pracy jeśli się jest
                          bezrobotnym ????
                          Była biedna ??? OK, kobiety zostają prostytutkami też dlatego że są biedne i
                          chcą zarobić szybko i łatwo pieniądze. Dlatego oceniałbym ją na równi z
                          prostytutką. Prostytutki też często mają dzieci.
                          Ale są też kobiety które mimo że są biedne nie sprzedają swojego ciała za kasę.
                          Wiesz kto tak naprawdę jest tu poszkodowanym (jesli Aneta mówi prawdę) ????
                          Właśnie ubogie kobiety, ktore miały wyższe kwalifikacje niż Pani Aneta, ale nie
                          dostały pracy ponieważ nie godziły się robić tego co robiła Pani Aneta,
                          sprzedawac własnego ciała za pracę. Pani Aneta stanowila dla nich nieuczciwą
                          konkurencję. I to wlaśnie te kobiety które nie dostały pracy w SO powinny
                          skarżyć i Panią Anetę i Łyżwińskiego (jeśli ta afera to prawda). To one tak
                          naprawdę są poszkodowanymi w tej sprawie...
                          • carlos4444 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:35
                            Nieuczciwa konkurencja HAHAHAHA
                            Człowieku weź się nie kompromituj bardziej, niż musisz!
                            • palestrina2005 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:46
                              Może coś konkretniejszego ????
                              Fajnie by ci było jakby odrzucili Twoją kandydaturę do świetnie płatnej super
                              pracy tylko dlatego że ktoś o niższych kwalifikacjach od Cibie dał d... komu
                              trzeba ??????
                              Chyba byś się wkurzył ???? A to wlaśnie zrobiła Pani Aneta... dała komu trzeba
                              aby dostać robotę za 4500 zł miesięcznie.
                              • 123zly Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:50
                                I dlatego w pierwszej kolejności wypieprzył bym na zbity pysk pracodawcę
                                (polityka)który tak postępuje a nie bronił go bo on przecież bierze udział w
                                rządzeniu państwem.
                                • palestrina2005 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 10:06
                                  Ja nie bronię - mówię poczekajmy na wyniki testów DNA.
                                  Na dzień dzisiejszy - Łyżwiński jest winnny lub niewinny.
                                  Pani Aneta - winna dawania łapówki lub winna fałszywych oskarżeń.

                                  Ale zgadzam się z Tobą, że jeśli prokuratura udowodni winę Łyżwińskiemu to jego
                                  przestępstwo będzie gorsze niż przestępstwo Pani Anety.
                          • 123zly Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:36
                            Pytanie zasadnicze komu zaufał byś , człowiekowi który oszukuje bank nie
                            spłacając kredytów (wielomilionowych) czy wykorzystanej przez niego prostytutce ?
                            • palestrina2005 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:49
                              Odpowiedź będziemy mieli w poniedzialek zdaje się. Nie muszę nikomu wierzyć -
                              testy genetyczne powiedzą prawdę.
                              Jesli Pani Aneta kłamie co do ojca dziecka, to znaczy że falszywie oskrżała o
                              aborcję (jaki interes miałby wtedy w tym Łyżwiński???). A jeśli kłamie w takich
                              sprawach to wszysktkie jej zeznania sa niewiarygodne.
                              • wrezz Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 09:59
                                palestrina2005 napisał:
                                > A jeśli kłamie w takich
                                > sprawach to wszysktkie jej zeznania sa niewiarygodne.

                                Co nie znaczy, że niezgodne z prawdą.
                                • palestrina2005 Re: Chyba tobie sprawia ból 08.12.06, 10:08
                                  Zawsze jakaś tam szansa jest że częściowo tylko kłamała.
                                  Ale myślę że jeśli mówi prawdę to cala sprawa jest prawdą (razem z tym że
                                  Łyżwiński jest ojcem), a jeśli jest wściekła że straciła posadkę i wymyśliła
                                  ojcostwo to raczej cała historia jest zmyślona i ktoś jej za to zapłacił.
                                  • acentymaz5 a co z pozostałymi świadkami 08.12.06, 10:22
      • w.cimoszenko W agencji towarzyskiej płacili gorzej niż w SO ??? 08.12.06, 08:13
        Biorąc pod uwagę jakie stawki chodzą na forum na temat tego ile zarabiała Pani
        Aneta to 4,5 tys. zł to by nie zarobiła jako prostytutka w małej mieścinie.
        Być może wkrótce więc Pani Aneta powie, iż rozważała "pracę za seks" w agencji
        towarzyskiej, ale w agencji wyciągnęłaby tylko 3 tys. miesięcznie, a praca za
        seks w Samoobronie 4,5 tys. zł.
        Rachunek jest prosty praca za seks w Samoobronie (jeśli Pani Aneta mówi prawdę)
        była lepiej płatna niż praca w agencji towarzyskiej. Nie dziwię się więc
        wyborowi Pani Anety.
        • palestrina2005 Re: W agencji towarzyskiej płacili gorzej niż w S 08.12.06, 09:25
          Ciekawa argumentacja...
    • jola_bzyku Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 07:57
      wstrząsnęło mu spodniami, zazdrośnikowi
      -
      -

      straszny33 napisał:

      > przechodziłem kiedyś obok biura podróży, zajrzałem przez okienko i wiecie co
      > tam widziałem??
      > SEKS!!!!
      > To było wstrząsające przeżycie.
    • amdrzej11 GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze posł.. 08.12.06, 08:07
      Jak patrze na Leppera robi mi sie niedobrze ale jak czytam koszerna Gazete
      Wybiorcza jes mi niedobrze do kwadratu!
      • 1zorro Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 08:09
        to nie czytaj. Proste?
        • amdrzej11 Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 11:58
          Musze! W mysl zasady, ze uczyc sie trzeba nawet od diabla! Uczyc sie mozna
          nawet na bledach i falszywej informacji! Tylko takie matolki jak ty wierza
          jednemu "wieszczowi"!
    • losiu4 GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze posł.. 08.12.06, 08:10
      nie wiem na ile wiarygodne sa te zeznania i czy prawdą jest to, co p. Paluch
      powiedział, ale zakładając nawet ze tak, to jak do tej pory uprawianie seksu
      było legalne (oczywista jeśli nie było przymusu). No chyba ze umknęły mi
      ostatnio jakieś zmiany w kodeksach...

      Pozdrawiam

      Losiu
    • evident To burdel nie Samobrona 08.12.06, 08:10
      ludzie, czy wy tego nie widzicie !
      • buka222 Re: To burdel nie Samobrona 08.12.06, 09:37
        To Seksobora, po prostu...
        • milena.rl Re: To burdel nie Samobrona 08.12.06, 11:30
          IV RP ..a Sobecka siedziała i kondomy dziurkowała.
    • gm114 Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 08:10
      Wszyscy Panu współczujemy !!!!!!
      Ale mam dodatkowe pytanie, czy to byli tylko panowie, tylko panie, czy
      towarzystwo mieszane? No bo jeżeli któraś z dwóch pierwszych możliwości, no to
      w porządku.
      Ale jeżeli to było obcowanie kobiety z mężczyzną, ooooooooo, to koniec
      świata!!!!! Niedopuszczalne !!!!!
      :)))
    • zdzisiek66 A czy płacisz im za pensje i lokal? 08.12.06, 08:18
      • zdzisiek66 Re: A czy płacisz im za pensje i lokal? 08.12.06, 08:26
        Bo posłom Samoobronie płacisz niezłą pensję. I jeszcze płacisz na pensje dla
        ich flam. I jeszcze płacisz na biuro, w którym się mogą bzykać. I na samochód,
        którym potem poseł odwiezie flamę do domu, a sam wróci do domu, żony i dzieci.
        I ja, i ty, i palestrina też, wszyscy im płacimy z naszych ciężko zarobionych
        pieniędzy. Gwizda mi kto z kim się pieprzy, ale k...a czemu za moje pieniądze?
    • karola1008 GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze posł.. 08.12.06, 08:19
      Ale mi nowość-seks w biurze poselskim. GW to się w tabloid zamienia.
      Przestępstwem jest zmuszanie do poddawania się czynnościom seksualnym, których
      zmuszany nie akceptuje. Przestepstwo będzie także wtedy, gdy molestowana osoba
      ulega, np. ze strachu przed czymkolwiek-pobiciem, utratą pracy itp. Ale
      zupełnie inną sprawą jest, gdy dwoje ludzi, nawet jeśli nie sa stanu wolnego,
      uprawia seks dobrowolnie. Z artykułu nie wynika, by p. Honorata była do
      czegokolwiek zmuszana. No owszem jest drobna sugestia-skarzyła się komuś, że ma
      trudną sytuację. Obawiam się, że gdyby posłów sadzano do więzienia za sam fakt
      uprawiania seksu przed i poza małżeńskiego, to posiedzenia Sejmu odbywały się w
      zakładach karnych, bo tylko tam byłoby można zebrać kworum. Pewnie w PO i w PIS
      takie rzeczy się nie zdarzają, ha, ha. A poza tym Samoobrona to buractwo i
      bandziorstwo. Mam nadzieję, że wyborcy zrobią posłom i senatorom Samoobrony, to
      co ci przedstawiciele NArodu tak lubią, tzn. WYPIEPRZĄ ich.
    • natazawa Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 08:24

      to te dwie siostry Magdalena i Honorata, o ktorych mowi ANeta K. w duzym Formacie ?
      • pies_na_lewizne Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 08:29
        natazawa napisała:

        >
        > to te dwie siostry Magdalena i Honorata, o ktorych mowi ANeta K. w duzym
        > Formacie ?

        dla malego formatu mozdzkow z magla.
    • the.bill1 To juz sie robi nudne. Ile jeszcze tej żenady w GW 08.12.06, 08:28
      Jak bede mial ochote, to sobie kupie Fakt lub Superexpress. Czy Wy już naprawdę
      w GW na głowe upadliście? Poza tym - ten rząd czyści Polsce co widać GOłYM
      OKIEM. Czy zalezy Wam w GW, aby przestał czyścić? Czy chcecie tej błazenady i
      teatru, który był wcześniej?????
      • pies_na_lewizne Re: To juz sie robi nudne. Ile jeszcze tej żenady 08.12.06, 08:31
        the.bill1 napisał:

        > Jak bede mial ochote, to sobie kupie Fakt lub Superexpress. Czy Wy już
        > naprawdę w GW na głowe upadliście? Poza tym - ten rząd czyści Polsce co
        > widać GOłYM OKIEM. Czy zalezy Wam w GW, aby przestał czyścić? Czy chcecie
        > tej błazenady i teatru, który był wcześniej?????

        zakladam ze to jest pytanie retoryczne ;)?
    • swan_ganz słuchaj facet.. jeśli coś widziałęś, jeśli coś 08.12.06, 08:29
      wiesz na temat tej partii zboczeńców i kryminalistów to idź do prokuratury a
      nie do gazety. Bo ja ma w dupie kto tam kogo rżnie....Powiem więcej - to jest
      tak obrzydliwa partia, że i bez takich opowieści wiem co mam o nich sądzić.
      Więc zamiast nurzać nas wszystki w tym gó..e idź po prostu do ludzi, których
      to interesuje...
    • archicon GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze posł.. 08.12.06, 08:30
      To wspaniale że jest nam tak dobrze, że możemy zajmować się trzeci dzień takimi
      głupotami i to we wszystkich mediach. Kraj kwitnący, bez długów. Ludzie
      szczęśliwi, wszyscy mają pracę i mieszkania, a drogi to tylko do nieba prowadzą.
    • adalberto3 Gazetko !! Wiecej szczegolow !!!! 08.12.06, 08:33
      Chcialbym przeczytac informacje o pozycjach stosowanych przez dzialaczy SO wraz
      z komentarzem seksuologa.
    • bereciara Oj Paluch a u spowiedzi byles 08.12.06, 08:35
      Dwa grzechy podgladanie i nie zdrowe podniecenie sie rozladowane masturbacja co
      jest trzecim grzechem.Facet jest walniety w leb,chce wyplynac na fali tego
      glupiego jazgotu wokol tej sprawy.Co by bylo jak by zobaczyl w lozku Filipka z
      Lyzwa umarl by na zawal nieborak.Wczoraj u Lisa popis moralnosci Pitery i
      Jarugi-Nowackiej/glosowalam na nia/ atak na poslanki z Samoobrony zadnej
      reflekscji z zachowania kochanki Lyzwinskiego i ewentualnie Leppera.Mozna byc w
      solidarnosci z kobietami napastowanymi ale w tej sytuacji bez przsady wnioski
      trzeba wysnuc samemu.Babie chdzi o pieniadze i nic wiecej fucha sie skonczyla
      zyc trzeba dlaczego tylko do Lyzwinskiego ma pretensje o ile to prawda z ta
      corka a od innych ojcow dwojki pozostalych dzieci nie chyba ze nic nie
      wiemy.Jesli tamci ojcowie placa tyle co zada od Lyzwinskiego to dopiero sposob
      na zycie trzech chlopow utrzymuje jedna skrzywdzona pieknisie.Jest to sposob na
      wyz demograficzny godne zycie matek i przy okazji ich dzieci.Moralistki z LPR i
      PiSu macie przyklad tylko oblec go przepisami i gotowy projekt ustawy
      rozwiazujacy biede niechcianych dzieci,puszczalskich mam,ratujacy budzet panstwa
      na pewno przejdzie poprze Pitera i Jarudzka.
    • kapitan_stopczyk Kononowcz:zeby nie było sexu,żeby nie było niczego 08.12.06, 08:35
      To jest program dla Samoobrony:)
    • gdkj Na twarzy tego pana widać obrzydzenie... 08.12.06, 08:51
      to musiało być straszne. co się w tej Łodzi nie wyprawia...
      pozdrawiam.
    • tajemniczydonpedro GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze posł.. 08.12.06, 08:56
      Że "Gazeta" od lat coraz bardziej się kompromituje, to nic - sprawa "Gazety". Że
      swych czytelników uważa za bandę idiotów - jest to sprawa czytelników. Ja tego
      szmatławca nie czytam już od paru lat. To już nie jest poziom "Faktu",
      "Superekspressu" ani nawet pamiętnych "Skandali" To już jest dno - i pięć metrów
      mułu...
      • wrezz Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 09:36
        Kłamiesz. Czytasz.
      • albrecht_kalb Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 10:03
        Jak nie czytasz od pieciu lat, to skad wiesz co pisza? Bo codziennie galopujesz
        na strone www, ale jestes dumny z tego ze nie kupujesz papierowego wydania ?:D:D:D
        • tajemniczydonpedro Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 10:55
          ...Bo od czasu do czasu zaglądam na różne fora w różnych internetowych
          portalach, od czasu do czasu oglądam różne "Wiadomości", "Informacje", "Fakty",
          "Doniesienia", czy też jak to się jeszcze nazywa w różnych telewizorniach i jak
          coś mnie rozśmieszy - to reaguję, by dać upust zażenowaniu (albo odwrotnie)...
          Co, nie wolno?:-DDD
    • pw2221 oj ta Wyborcza wstyd! babrać się w gó..e 08.12.06, 08:58
      najlepiej pilnujcie własnej moralności
      • r306 To g.... Toba rzadzi - w sejmie. I to Ci nie... 08.12.06, 09:46
        ... przeszkadza? Przeszkadza Ci GW?
        Moralnosc tego narodu doprawdy poraza....
    • arahat1 mam pytanie: kto rzadzi ciemnym ludem? 08.12.06, 09:04
      faszyzyujace grupy, zboczency, seksocholicy, osobnicy wykorzystujacy uklady
      politycze??? kler????dno totale...smrod ...smrod z szafy lesiaka to permumy
      wobec smrodu z dolu klopolityki iv rp...
    • magdateclaw Po badaniach DNA sie okaze kto kłamał GW czy Łyżwa 08.12.06, 09:11
      A dla mnie ta sprawa wcale nie jest przesadzona.
      TYym burakom z Samoobrony wierze podobnie jak dziennikarzom Gazety Wyborczej.
      Sorry, ale Marcin Kaćki z Gazety, który jest autorem pierwszego tekstu "Praca za
      seks" nie przekonał mnie. Nie przedstawił zadnych powąznych argumentów.
      To była amatorszczyzna dziennikarska i dziwie się ze wydawcy mu to puscili.
      Czy ktos był pijany? Teraz gdy GW jest w głebokiej opozycji do władzy byłby to
      dla mnie zadziwiajace.

      Ale na szczescia testy DNA duzo powiedza w tej sprawie.
      Gdyby testy wypadły na korzysc Łyżwińskiego Kącki i Wyborcza nie przeproszą.
      Nigdy nie przepraszali.

      Magda Teclaw
      Nowy Jork
      • magdateclaw poprawka: okaze się Przepraszam za literówki 08.12.06, 09:13
        stram sie komentować na bieżaco, zatem wybaczcie mi literówki
    • slupca Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 09:16
      Zobaczcie sobie też pierwszy artykuł z tej gazety:
      www.przeglad.gniezno.pl/
      I znowu Szamboobora...
    • kolit Za wp z 2005 roku 08.12.06, 09:18
      Waldemar Borczyk, były poseł Samoobrony, obecnie niezrzeszony, odpowie za
      naruszenie nietykalności cielesnej policjanta i stworzenie zagrożenia w ruchu
      drogowym.
      Wczoraj około 16.30 policjanci zauważyli uszkodzonego osobowego forda scorpio,
      który stał częściowo na poboczu, a częściowo na skrzyżowaniu w Karpinie pod
      Kurowicami (pow. łódzki wschodni). W aucie siedział poseł Borczyk, którego
      funkcjonariusze poprosili o dokumenty. Policjanci wyczuli alkohol od posła,
      który zasłaniając się immunitetem odmówił poddania się badaniu alkomatem.
      Między Borczykiem, a jednym z policjantów doszło do przepychanek.
      - Samochód - Ford został odholowany na parking przy komisariacie policji w
      Tuszynie. Po wylegitymowaniu poseł został zwolniony do domu.
      Poseł nie wrócił jednak do domu. Wybrał pobliski sklep spożywczy. Po paru
      godzinach spal na trawniku obok remizy.
      Waldemar Borczyk został wybrany do Sejmu z listy Samoobrony w Sieradzu.
      Głosowało na niego 8924 wyborców. W ubiegłym roku został wykluczony z
      Samoobrony "w związku z niegodnym zachowaniem". Obecnie jest członkiem partii
      Inicjatywa RP.
      Dziennik Łódzki (sach)

      To oczywisty skandal, że poseł, niebożątko, leży na śmietniku. Czy Policja, a
      może funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, a jeszcze lepiej funkcjonariusze
      Straży Więziennej (skoro wiadomo, że szereg posłów po kadencji pójdzie do
      pudła), nie powinni opiekować się posłami póki są na wolności? Na przykład
      chodzić/jeździć za nimi ze składanym łóżeczkiem, kocykiem i pieluszkami? Nie
      uchodzi aby poseł wybrany w demokratycznych wyborach w demokratycznym państwie
      leżał na śmietniku. Wyborcy z Sieradza powinni wyrazić swój protest za brak
      należytej opieki nad swoim wybrańcem.

      www.antoranz.net/CURIOSA/ZBIOR5/C0508/20050811-QZD07010_posel.HTM

    • e.gajowa Re: GW ujawnia: nowy świadek o seksie w biurze po 08.12.06, 09:20
      To nie będzie odpowiedz, to będzie pytanie: jak długo jeszcze szanowna GW.
      będzie się taplać w bagnie, wyciągać opowieści różnych przegranych osobników,
      którzy jak mieli profity milczeli a jak profity się urwały, naraz zrobili się
      obważni i praworządni? Przecież najbardziej niechętni /dla skądinąd
      kompromitujący koalicję partii/ ludzie muszą w końcu zastanowić się - ki djabeł
      siedzi za tą podszewką? Obserwowałam wczoraj wywiad z autorem serii sex
      aferalnej, takiego cynicznego wyrazu twarzy, która mówiła - "no po tym co wam
      zrobię jeszcze to się nie podniesiecie", nie widziałam od lat. Opamiętania,
      dajcie pracować prokuraturze i nie ferujcie wyroków, abyście nie musieli
      odszczekiwać. Dla wyjaśnienia, nie znoszę bufonów z Samoobrony i uważam, że
      robią dużo złego psując wizerunek polskiego parlamentarzysty i to nie tylko
      przez "aferę rozporkową'.
      • 123zly a czy prokuratura wykryła tą sprawę czy GW??? 08.12.06, 09:28
        gdyby nie dziennikarze o niczym by nie było wiadomo ,jakoś Radio Maryja nie
        ujawnia takich afer.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka