Dodaj do ulubionych

Zarzuty dla b. komendanta posterunku kolejowego

08.12.06, 15:48
Głównym winnym jest i tak policyjny kierowca, gdyż nie dostosował szybkości
samochodu do aktualnych warunków panujących na drodze.
Obserwuj wątek
    • zeberkaa Jestem za - do pudła 08.12.06, 15:51
      może ukróci się robienie z pracowników gońców i wozicieli.
    • fraglesi67 A Dorn ? 08.12.06, 15:52
      W normalnym kraju było by podanie się do dymisji....
    • orinus Re: Zarzuty dla b. komendanta posterunku kolejowe 08.12.06, 16:06
      Przecież dokładnie nie wiadomo jaki przebieg miał wypadek - dlaczego od razu
      winić kierowcę?
    • anonymous.coward do lehoo 08.12.06, 16:41
      "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni..."

      Nie znasz okoliczności wypadku, nie krzywdź rodziny ofiary pochopnymi opiniami.
      Jeżeli nawet tak było, czego do końca nie wiemy, Tomasz Twardo zapłacił
      najwyższą cenę.

      A jeśli np. TIR jadący z naprzeciwka zepchnął go lub zmusił do ucieczki na
      pobocze i tak doszło do tego wypadku? Taki TIR już dawno przekroczył granicę i
      nie ma co liczyć, że jego kierowca by się przyznał do stworzenia takiej
      sytuacji.

      A Polonez leżał w wodzie zaledwie dwa metry od drogi, spadł ze skarpy więc
      dachował, ale gdyby jechał b.szybko to znaleziono by go dalej. Więc z tą winą
      kierowcy to nie jest takie oczywiste.
      • helmut.berlin Re: do lehoo 09.12.06, 01:23
        > Nie znasz okoliczności wypadku, nie krzywdź rodziny ofiary pochopnymi opiniami.

        W sumie zupelnie niewazne czy kierowca przyczynil sie do wypadku.
        Odpowiedzialnosc polityczna ponosza w takich przypadkach w "normalnych"
        panstwach, zawsze przelozeni, nie tylko ci bezposredni.
    • flyingjunior Re: Zarzuty dla b. komendanta posterunku kolejowe 08.12.06, 18:47
      Najlwtwiej obwiniac zmarlego. On juz ci nic nie odpowie. Myslisz ze jestes
      bardzo inteliegentny a tak naprawde jestes prymitywem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka