lehoo 08.12.06, 15:48 Głównym winnym jest i tak policyjny kierowca, gdyż nie dostosował szybkości samochodu do aktualnych warunków panujących na drodze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zeberkaa Jestem za - do pudła 08.12.06, 15:51 może ukróci się robienie z pracowników gońców i wozicieli. Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 A Dorn ? 08.12.06, 15:52 W normalnym kraju było by podanie się do dymisji.... Odpowiedz Link Zgłoś
orinus Re: Zarzuty dla b. komendanta posterunku kolejowe 08.12.06, 16:06 Przecież dokładnie nie wiadomo jaki przebieg miał wypadek - dlaczego od razu winić kierowcę? Odpowiedz Link Zgłoś
anonymous.coward do lehoo 08.12.06, 16:41 "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni..." Nie znasz okoliczności wypadku, nie krzywdź rodziny ofiary pochopnymi opiniami. Jeżeli nawet tak było, czego do końca nie wiemy, Tomasz Twardo zapłacił najwyższą cenę. A jeśli np. TIR jadący z naprzeciwka zepchnął go lub zmusił do ucieczki na pobocze i tak doszło do tego wypadku? Taki TIR już dawno przekroczył granicę i nie ma co liczyć, że jego kierowca by się przyznał do stworzenia takiej sytuacji. A Polonez leżał w wodzie zaledwie dwa metry od drogi, spadł ze skarpy więc dachował, ale gdyby jechał b.szybko to znaleziono by go dalej. Więc z tą winą kierowcy to nie jest takie oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: do lehoo 09.12.06, 01:23 > Nie znasz okoliczności wypadku, nie krzywdź rodziny ofiary pochopnymi opiniami. W sumie zupelnie niewazne czy kierowca przyczynil sie do wypadku. Odpowiedzialnosc polityczna ponosza w takich przypadkach w "normalnych" panstwach, zawsze przelozeni, nie tylko ci bezposredni. Odpowiedz Link Zgłoś
flyingjunior Re: Zarzuty dla b. komendanta posterunku kolejowe 08.12.06, 18:47 Najlwtwiej obwiniac zmarlego. On juz ci nic nie odpowie. Myslisz ze jestes bardzo inteliegentny a tak naprawde jestes prymitywem Odpowiedz Link Zgłoś