czyzyk33 Katolockie bydle gwałci kobietę.. 28.12.06, 13:36 Newsweek. 01/07, strona 36 Seksafera w SAMOOBRONIE Na samo jego wspomnienie prostytutki dostają gęsiej skórki. To najbardziej znienawidzony klient warszawskich agencji towarzyskich. Andrzej Lepper. Wicepremier.( Violetta Ozminkowski , współpraca Edyta Żemła (poczytaj na stronie tygodnika…Taki premier ..taki wicepremr… Odpowiedz Link Zgłoś
chwd.pis4 To nie oznacza, że jesteś od niej lepszy 28.12.06, 13:37 To,ze masz swobodny dostęp do net-u i możesz wyrażać swoją opinię nie oznacza, że jesteś lepszy od tej pani. A tak nawiasem nie masz żadnuch podstaw do swoich przypuszczeń. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: To nie oznacza, że jesteś od niej lepszy 28.12.06, 15:32 To nie przypuszczenia tylko logiczne rozumowanie. Jeśli mówi prawdę jest prostytutka i łapowkarą - dała korzyści seksualne za korzyść w postaci zatrudnienia - samo to przyznała - to nie przypuszczenie. A jeśli kłamie - to jest po prostu kłamcą... i to przed prokuratura... Więc niezależnie czy Aneta kłamie czy nie są dwa wyjścia - to nie przypuszczenia to logika Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: To nie oznacza, że jesteś od niej lepszy 28.12.06, 15:45 > Więc niezależnie czy Aneta kłamie czy nie są dwa wyjścia - to nie > przypuszczenia to logika To nie logika, powtarzasz w kolko to samo od tygodni. Wiesz co oznacza F22.9? Odpowiedz Link Zgłoś
maxman01 GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukowe 28.12.06, 13:48 GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukowe podawane w sosie pozornego zatroskania demoralizacja. Problem w tym ze ciemnota to lubi i czyta z wypiekami. Poziomem gazeta ta w niczym nie ustepuje dzis najgorszym brukowcom typu Bild-Zeitung, gdzie sex wymieszany jest z klamliwymi czesto wyssanymi z palca sensacjami typu - "nasz anonimowy informator dowiedzial sie" - DNO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk33 Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 14:05 Gdy pismaki atakowały SLD..to było super. komuna do gazu..Jakubowska do celi..gdy PRAWO DOTYKA PiS ..to cisza .. Newsweek. 01/07, strona 36 Seksafera w SAMOOBRONIE Na samo jego wspomnienie prostytutki dostają gęsiej skórki. To najbardziej znienawidzony klient warszawskich agencji towarzyskich. Andrzej Lepper. Wicepremier.( Violetta Ozminkowski , współpraca Edyta Żemła (poczytaj na stronie tygodnika…Taki premier ..taki wicepremr… (Dziennik, 28.12.06) Jarosław Kaczyński: Śpię z kotem Może obrazić się na premiera, ugryźć go w rękę, a nawet ostrzyć na nim pazury. A co na to premier? Pozwala mu jeszcze spać we własnym łóżku! Kto ma tak wyjątkowe względy u Jarosława Kaczyńskiego? Kot Alik - zdradza "Fakt". Przyjaźń premiera Jarosława Kaczyńskiego i Alika jest bolesna, bo kot ma ostre pazury. Alik z lubością wbija je w premierowskie łydki. Jego pan się jednak nie denerwuje. Wie, że w ten sposób kot demonstruje swą miłość. Ale pozaciągane spodnie to niejedyny owoc kociej namiętności. "Cały czas mam ręce podrapane i pogryzione, w bliznach" - pokazuje swe dłonie premier. "Gdy wracam do domu, to Alik z radości tupie, potem biega i cap mnie zębami za rękę tak mocno" - zwierza się Jarosław Kaczyński. Ostatnio jednak Alik był jakiś nieswój. "Źle zareagował na przeprowadzkę do rządowej willi przy ul. Parkowej" - opowiada Kaczyński. By poprawić kociakowi humor, pozwolił mu spać w premierowskim łóżku. "Wcale mi nie przeszkadza. Rozkłada się w nogach i spokojnie leży przez całą noc" - wyznaje premier i głaszcze zadowolonego Alika.( (Dziennik, 28.12.06) Odpowiedz Link Zgłoś
kanabi A znacie taki kawał?;) 28.12.06, 14:08 Lyzwa pyta sie Andrzeja: - Te a probowales kiedys posunac Anete w druga dziure? Lepper: - no co ty stary, zeby dzieci byly??:P Odpowiedz Link Zgłoś
popelina2005 maxman01.. boli?..bo jesteś taki sam, jak ci z SO 28.12.06, 14:31 tak samo traktujesz ,zboku,kobiety... Odpowiedz Link Zgłoś
romano33 Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 14:46 maxman01 napisał: > GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukowe podawane w sosie pozornego > zatroskania demoralizacja. Problem w tym ze ciemnota to lubi i czyta z > wypiekami. Poziomem gazeta ta w niczym nie ustepuje dzis najgorszym brukowcom > typu Bild-Zeitung, gdzie sex wymieszany jest z klamliwymi czesto wyssanymi z > palca sensacjami typu - "nasz anonimowy informator dowiedzial sie" - DNO!!! Moi znajomi twierdzą, że to jest obrzydliwe ze strony niby powaznej gazety prać brudy w tego typu sprawach i to przez 3 tygodnie. Jakby tego było mało uważają, że media wydały wyrok na Łyżwinskim i Lepperze zanim zapadł wyrok w Sądzie. To się nazywa lincz medialny. Ja natomiast uważam po przeanalizowaniu, że Aneta K po prostu mści się na SO. W reportarzach w TV gdzie pokazywali Anetę K w towarzystwie Leppera czy Łyżwinskiego nie widziałem aby była zastraszana, molestowana, brzydziła się nimi czy coś w tym stylu a wręcz odwrotnie. Była zadowolona i szczęśliwa. Czy taka kobieta może być molestowana lub gwałcona ? Zwłaszcza, że gdyby była to prawda, że spała z nimi to czy sama tego nie chciała aby podlizywać się przed nimi i jakies powazne etaty z tego dostać ? Wykorzystac polityków i pozniej ich zniszczyć tylko dlatego, że zabrakło jej 133 głosów aby zostać radną ? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 14:51 > Moi znajomi twierdzą, że to jest obrzydliwe ze strony niby powaznej gazety prać > brudy w tego typu sprawach i to przez 3 tygodnie. Byles na jakims nowym kursie szkoleniowym? Odpowiedz Link Zgłoś
romano33 Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 15:15 elmut.berlin napisał: > Byles na jakims nowym kursie szkoleniowym? Jesteś uzależniony od komputera ? Bo nic innego nie robisz tylko zyjesz w wirtualnej rzeczywistosci. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 15:35 > Jesteś uzależniony od komputera ? Bo nic innego nie robisz tylko zyjesz w > wirtualnej rzeczywistosci. W przeciwienstwie do ciebie pracuje sobie spokojnie, nawet w tej chwili. Poza tym lubie laczyc prace z rozrywka... Odpowiedz Link Zgłoś
romano33 Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 15:52 helmut.berlin napisał: > W przeciwienstwie do ciebie pracuje sobie spokojnie, nawet w tej chwili. Poza > tym lubie laczyc prace z rozrywka... Pisanie bzdur na forum to praca ? Jeszcze takiej pracy nie ma ;) Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 15:56 A czy ja mowilem, ze pisanie na forum to moja praca? Za szybko wyciagasz (zle) wnioski. Jak ci sie moje pisanie nie podoba to nie czytaj. Dla mnie ty napewno nie jestes tym dyskutantem, z ktorym chcialbym dyskutowac. Odpowiedz Link Zgłoś
romano33 Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 16:29 helmut.berlin napisał: > A czy ja mowilem, ze pisanie na forum to moja praca? Za szybko wyciagasz (zle) > wnioski. Jak ci sie moje pisanie nie podoba to nie czytaj. Dla mnie ty napewno > nie jestes tym dyskutantem, z ktorym chcialbym dyskutowac. To po co ripostujesz za każdym razem ? POłowa Twoich postów na tym forum jest Twoja. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: GW robi z siebie posmiewisko! Sensacje brukow 28.12.06, 16:59 > To po co ripostujesz za każdym razem ? POłowa Twoich postów na tym forum jest T > woja. Nie zauwazylem azebym tobie gdzies "ripostowal" Odpowiedz Link Zgłoś
popelina2005 romano33..twoi znajomi, to Rydzyk i jego sekta ? 28.12.06, 14:59 no tak, złdziej i oszust Rydzyk to autorytet! Odpowiedz Link Zgłoś
romano33 Re: romano33..twoi znajomi, to Rydzyk i jego sekt 28.12.06, 15:12 popelina2005 napisał: > no tak, złdziej i oszust Rydzyk to autorytet! Widze, że jesteś fanem Radia Maryja. Polska to nie tylko GW i Radio Maryja ;). Odpowiedz Link Zgłoś
wyszydzacz Re: "Seksafera": konfrontacje Anety Krawczyk z dw 28.12.06, 14:08 Jakos tak brakuje mi w Waszych postach, tych pierwszych, "cosik" o posle "Penisie" Lyzwinskim ??? Czyzby on mial byc beatyfikowany, iz powodowany miloscia blizniego dowartosciowywal nie tylko jedna Krawczyk ??? Znowu ci sami kretyni odwracaja kota w worku: to "Penis" jest winny szantazu i tylko on!!! Czlowiek ulegajacy szantazowi, obojetnie jakby na to nie patrzec, nie jest winny, SZANTAZYSTA zas na pewno, ot co? A wiec zejdzcie z tej Anetki, a zajmijcie sie tym gruboskornym bydlakiem, a moze kochacie takich nieskazitelnych etycznie, no i oczywista intelektualnie wspanialych "Penisow" Lyzwinskich??? Odpowiedz Link Zgłoś
chwd.pis4 żeby było śmiesznie 28.12.06, 14:22 to większość z nich wini GW (sic!) że ujawniła fakty lub nagłośniła sprawe. To całkowita aberacja jakiś zakręt, hu.. wie co się porobiło we łbach tych ludzi. Oni nie widzą, że winę ponosi tylko i wyłącznie to bydle z Samoobrony, bydlę które tak naprawdę powinno zapłacić tylko za pracę wykonywaną a żądało sex-u. Winni są również ci co kryli te praktyki. Może doczekam chwili kiedy Lepper będzie za kratkami. Mocno w to wierzę. Zresztą w to, że Kaczyńscy pójdą siedzieć też! Odpowiedz Link Zgłoś
popelina2005 chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiński.! 28.12.06, 14:30 oni w ten sposób bronią siebie !.Postępują w życiu tak jak bydlaki z SBsamoobrony i każdy atak na Lepera czy Łyżwińskiego, traktują jak atak na siebie ! Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 28.12.06, 15:57 popelina2005 napisał: > oni w ten sposób bronią siebie !.Postępują w życiu tak jak bydlaki z > SBsamoobrony i każdy atak na Lepera czy Łyżwińskiego, traktują jak atak na > siebie ! Ależ bzdury pleciecie! To, że chcielibyście żeby tak było, nie znaczy wcale, że tak jest. Widać wyraźnie: komuchy mają nadzieję, że jak będą obrzucać błotem SO to trochę się przy okazji przyklei do Kaczyńskich. Co Kaczyńscy mają wspólnego z tym jak się prowadzi Lepper i Łyżwiński? Tyle samo co Wy, albo nawet mniej niż Wy, bo łyżwiński przyszedł do Samoobrony z SLD. Zapewne tam nabrał zwyczajów molestowania podwładnych. Przyjżyjcie się więc najpierw sobie, zanim zaczniecie opluwać innych! Premier powiedział wprost, że jeśli zarzuty się uwiarygodnią to Lepper opuści rząd. Kazał też Lepperowi zrobić u siebie porządek i Lepper Łyżwińskiego z parti wywalił. Odpowiedz Link Zgłoś
volverener Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 28.12.06, 17:31 Otoz blizniaki maja wiele wspolnego z prowadzeniem sie Leppera i jego swity. Dobrze wiedzieli mianowicie z kim sie zadaja, Lepper i jego zgraja to nie byli niewinni, szlachetni i prawi chlopcy. Oni jeszcze NIM blizniacy zaprosili ich do rzadzenia byli zahartowanymi oszustami z prawomocnymi wyrokami sadowymi na swoich kontach. To nie bylo zadna tajemnica. Tak wiec Kaczynscy poprzez umozliwienie tym ludziom karier politycznych u swojego boku niejako pokazali narodowi co dla nich znaczy prawo i sprawiedliwosc. I tym samym wzmocnili wiare kliki z samoobrony w ich bezkarnosc. Ryba psuje sie od glowy, jak wiadomo. To wlasnie owa buta i poczucie bezkarnosci pozwolilo Lepperowi zasmiewac sie na oczach calego spoleczenstwa ze swojego dowcipu, ze jakoby nie mozna zgwalcic prostytutki. Otoz mozna. Natomiast nie da sie chama przerobic na dzentelmena. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 28.12.06, 17:58 Zgadzam się z Tobą, że to nieciekawi koalicjanci, Kaczyńscy też się z Tobą zgodzą. Ale co z tego? Mieli inny wybór? Nie będą przeciez robić dekomunizacji w koalicji z SLD! Po tym jak PO odrzuciło propozycję koalicji Kaczyńscy nie mieli innego wyboru jak zawrzeć ją z LPR i SO. Jak chcesz kogoś winić za to, że Lepper jest w rządzie to czepiaj się Tuska i jego świty - to była ich świadoma zagrywka. Zamiast wziąć się za robote w rządzie woleli wraz z komuną pluć na przystawki, również licząc, że przy okazji oplują PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
eat.putsy Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 28.12.06, 18:02 > Nie będą przeciez robić dekomunizacji w koalicji z SLD! A co jeszcze nie skonczyli? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 28.12.06, 18:08 To co, nie wiesz? WSI już rozwiązali, a sprawy kryminalne przeciwko Kwaśniewskiemu i innym komuchom są w toku. Odpowiedz Link Zgłoś
volverener Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 28.12.06, 23:15 Otoz to. Jesli dekomunizacja ma byc przykrywka do tworzenia panstwa wyznaniowego, do oddania wladzy ludziom takim jak ojciec Rydzyk, Lepper itd itp, to ja nie chce takiej dekomunizacji. Nie nalezalem do ZADNEJ partii, nie bylem zwolennikiem PZPR, ale to nie oznacza iz uwazam ze do tej partii nie nalezeli uczciwi, prawi, po prostu porzadni ludzie. Uwazam nawet ze stanowili w niej niemaly procent. Gdyby tak nie bylo, nie mielibysmy tylu szkol, szpitali, zakladow przemyslowych, zlikwidowanego w krotkim czasie analfabetyzmu i ogolnie wielkiego, skokowego wrecz intelektualnego rozwoju naszego spoleczenstwa. I ja tych wlasnie ludzi szanuje i ich, a nie ludzi z wesolej i rozpustnej bandy zwanej Samoobrona, wolalbym widziec tam gdzie decyduja sie losy mojego kraju. Problem polega na tym, ze Kaczynscy poza sluchaniem sie Ojca Rydzyka nie maja pomyslu na rzadzenie, bo sie zwyczajnie na tym nie znaja i nie dorosli do rol w ktorych ich obsadzono. Aby wiec usprawiedliwic swoje istnienie wybrali program zwany dekomunizacja, ktory sam w sobie nie jest programem pozytywnym i postepowym, ale destrukcyjnym i niszczacym panstwo prawa, jakim, zgodnie z konstytucja, jest Polska. Program taki doskonale sie nadaje dla ich celow, jest metny, niejasny, mozna nim dowolnie manipulowac i podpierac sie przy kazdej okazji. W tym programie Komunista to odpowiednik Szatana w religiach. Mozna na niego zwalic cala odpowiedzialnosc za zlo tego swiata, takze za swoje wlasne niepowodzenia i nieudacznosc. W tym niewatpliwie doskonale wyspecjalizowali sie Blizniacy. Poza nieustannym straszeniem spoleczenstwa duchami przeszlosci nie potrafia robic niczego innego, tak mi sie wydaje... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 00:10 Wydaje sie ze, coraz wiecej ludzi naookolo zaczyna odkrywac te prosta prawde. Kaczory nie maja po prostu zadnego pomyslu na rzadzenie, do ktorego nie dorosli. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 01:31 A co Ty ludzi straszysz państwem wyznaniowym? To jest wymysł takich komuchów jak helmut.berlin poniżej, dla których gigantyczna korupcja i przestępstwa gospodarcze to takie, cytując helmuta, "zwykłe przekręty". Wymyślili tego straszaka, żeby zwykłym ludziom mieszać w głowach i odwracać uwagę od swoich "przekrętów". A dekomunizaca i lustracja są niezbędne, żeby odsunąć od władzy szumowiny. Chodzi po prostu o upublicznenie informacji o tym kto jest kim i co robił, żeby ludzie mieli świadomość na kogo głosują. Porządni ludzie nie mają się czego obawiać. Lustracji zresztą powinien podlegać każdy polityk: i z lewa, i z prawa i z cenrum. To jest standardowa prktyka w całym cywilizowanym świecie. Jeśli chcesz zajmowć jakąkolwiek funkcję publiczną, to podlegasz weryfikacji: twój życiorys, poglądy, zródła dochodów itp. Chodzi po prostu o to, żeby na przykład pedofil nie był nauczycielem, a złodziej pracownikiem banku. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 04:56 volverener napisał: > Nie nalezalem do ZADNEJ partii, nie > bylem zwolennikiem PZPR, ale to nie oznacza iz uwazam ze do tej partii nie > nalezeli uczciwi, prawi, po prostu porzadni ludzie. Uwazam nawet ze stanowili > w niej niemaly procent. Gdyby tak nie bylo, nie mielibysmy tylu szkol, > szpitali, zakladow przemyslowych, zlikwidowanego w krotkim czasie > analfabetyzmu i ogolnie wielkiego, skokowego wrecz intelektualnego rozwoju > naszego spoleczenstwa. Aż trudno uwierzyć, że po 45 latach reżimu komunistycznego i 15 latach złodzejskich rządów postkomuny są w POlsce ludzie, z ktorych nie wywietrzała jeszcze propaganda PRLu i nadal wierzą w "przewodnią rolę partii". HALO, HALO!, Obudź się człowieku! Przespałeś lekcję historii! Z pewnością byli w PZPR szeregowi działacze, którzy byli jak najbardziej porządni, uczciwi i pracowici. Byli też ludzie niezrzeszeni w partii, którzy do tych, wymienionych przez Ciebie "sukcesów" również się przyczynili. A ty te sukcesy przypisujesz ludziom PZPR? Dlaczego?, dlatego że była jedyną "legalną" wówczas partią? Bo nie było konkurencji? Otóż na początku była i to właśnie porządna partia lewicowa - PSL Mikołajczyka (pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Miko%C5%82ajczyk). Czy wiesz chociaż jak PZPR doszla do władzy? Sfałszowała wybory! Uwięziła, mordowała i represjonowała opozycję! Jak PZPR utrzymało władze przez 45 lat? Poprzez zastraszenie i manipulację, przez utrzymywanie siatki szpicli i cenzurę. Każde kolejne wybory do sejmu były ustawione! Jak PZPR w końcu straciło władzę - tenże lud, który "władza ludowa" miała niby reprezentować, w końcu się zbuntował. PZPR oddała władzę ale po represjach Stanu Wojennego - zamordowano setkę ludzi a tysiące internowano, tysiące też zmuszono do emigracji. Ten wielki rozwój intelektualny społeczenstwa, o którym mówisz, poprzedzony był wytępieniem istniejącej polskiej inteligencji. Zakłady przemysłowe, przedsiebiorstwa banki i instytucje przedwojenne zostały zagrabione i znacjonalizowane, oddane pod nieudolną kontrolę PZPR. Po obaleniu PZPR prywatyzacja odbywała się w sposób złodziejski - nie w drodze otwartych przetargów, ale w cieniach gabinetów aby zapewnić ludziom kontrolujacym te transkckje jak największe profity, i/lub umożliwić ludziom dawnej nomenklatury przejecie kontroli nad tymi instytucjami. Proponuję spojrzeć na kraje na zachód od Odry. Tam nie było rządów "jedynie słusznej partii". Mimo to (właśnie dzięki temu) kraje te zaszły jakby trochę dalej od nas, i wcale nie określaja tego jako sukces, ot normalka. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 05:08 > I ja tych wlasnie ludzi szanuje i ich, a nie ludzi z wesolej i rozpustnej > bandy zwanej Samoobrona, wolalbym widziec tam gdzie decyduja sie losy mojego > kraju. I dlatego właśnie potrzebna jest lustracja! Wszystkich! Skoro Samoobrona to taka chołota, to dlaczego weszła do sejmu? No?, kto wie? ... Tak jest kolego Volverener, bo ludzie wcześniej o tym nie wiedzieli. A co trzeba zrobić, żeby wiedzieli zanim zagłosują? No, proszę, głośno ... Tak jest! Zlustrować! Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 05:29 volverener napisał: > Problem polega na tym, ze Kaczynscy poza sluchaniem sie Ojca Rydzyka nie maja > pomysłu na rzadzenie, bo sie zwyczajnie na tym nie znaja i nie dorosli do rol > w ktorych ich obsadzono. Nie demonizowałbym roli O. Rydzyka. Komuchy plują na niego, bo RM i "TV Trwam" to media, których nie są w stanie kontrolować, a które wobec tego zagrażają ujawnieniem informacji dla nich niewygodnych. Paradoksalnie przez te ataki na Rydzyka podnoszą tylko jego rolę. Dlatego ostatnio przerzucili się z Rydzyka i RM na kościół w ogóle. Na początku lat '90-tych też mówiono, że nie ma ludzi, którzy znaliby się na rządzeniu i z powrotem oddano rządy komunistom. Ostatnie afery korupcyjne z udzialem ludzi SLD przekonały wreszcie wyborców, że to był błąd, dlatego SLD stracilo władzę i zostało zmarginalizowane w sejmie. Kaczyńscy mają odpowiednie wykształcenie, mają też dośwadczenie w polityce. Ich pomysł na rządzenie to przede wszystkim oczyszczenie państwa z korupcji i ukladów, o czym od początku mówili i dlaczego też zostali wybrani przez wyborców. A to, że ich poglady są odmienne od ludzi, którzy rzadzili w poprzedniej kadencji, nie oznacza wcale, że się do rządzenia nie nadają. Wręcz przeciwnie! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 11:16 > Kaczyńscy mają odpowiednie wykształcenie, mają też dośwadczenie w polityce. > Ich pomysł na rządzenie to przede wszystkim oczyszczenie państwa z korupcji > i ukladów, o czym od początku mówili i dlaczego też zostali wybrani przez > wyborców. A to, że ich poglady są odmienne od ludzi, którzy rzadzili > w poprzedniej kadencji, nie oznacza wcale, że się do rządzenia nie nadają. > Wręcz przeciwnie! Po pierwsze to "oczyszczanie" idzie bardzo topornie i juz dzisiaj widac, ze bedzie na zasadzie "z deszczu pod rynne". Mianowanie niefachowcow, wiernych linii partyjnej, na szefow wielkich spolek panstwowych jest tego przykladem. Nawet jak powiesz, ze to samo SLD czy ktos tam robili, nie bedzie to zadnym usprawiedliwieniem. Po drugie mowienie o tym, ze "poglady Kaczynskich sa odmienne" to wyraz niebywalej arogancji, bo sugeruje, ze oni wszystko lepiej wiedza. Tgeo jak na razie nie udowodnili i raczej nie udowodnia. Poza tym negowanie osiagniec poprzednich rzadow to najgorszy chwyt reklamowy. Przypomina kandydatow szukajacych nowego pracodawcy ioczerniajacych poprzedniego. Z reguly nowej pracy nie dostaja... Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 19:56 Oczyszczanie idzie szybko - WSI już zlikwidowano, przeciwko niektórym skorumpowanym politykom SLD toczą się już sprawy karne. Byłoby szybciej, gdyby nie opór polityczny napędzany przez tychże zagrożonych rozliczeniem złodziei i sprzyjające im media. "Mianowanie niefachowcow, (...) na szefow wielkich spolek panstwowych" - nawiązujesz tutaj do kandydatury Marcinkiewicza na prezesa NBP, tak? To mów wprost, a nie kombinujesz dookoła. Mam nadzieję, że to wyjątek. Wydaje mi się, że premier chce mieć tam człowieka uczciwego, ktoremu można zaufać. A jak wiadomo Marcinkiewiczowi ufa 74% społeczeństwa (to znaczy wszyscy z wyjątkiem zwolenników partii lewicowych). Poza tym Kaczyński chce wykorzystać zdolności organizacyjme Marcinkiewicza, a fachowcy od finansow bedą na stanowiskach jemu podległych. Mówiąc że "poglady Kaczynskich sa odmienne" ja sugeruję na przykład to, że skoro poglądy SLD-owców prowadzą do korupcji, to w przypadku Kaczyńskich bedzie inaczej. Moge też przytoczyć inne sugestie. Twoja interpretacja - to demagogia. Oczerninie przeciwników aby wybielić siebie to praktyka stosowana przez Komuchów. Nie przypisuj znowu innym swoich własnych grzechów. Osiągnięcia poprzednich rządów zanegowali już sami wyborcy i SLD poszło w odstawkę. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:07 > "Mianowanie niefachowcow, (...) na szefow wielkich spolek panstwowych" - > nawiązujesz tutaj do kandydatury Marcinkiewicza na prezesa NBP, tak? To mów > wprost, a nie kombinujesz dookoła. Mam nadzieję, że to wyjątek. Nie, to nie sa wyjatki, pochwalam jednak twoje "mam nadzieje". Nie mam czasu szperac i szukac po nazwiskach, w tej chwili do glowy przychodza mi szefowie PZU, Stoczni Gdanskiej, PGNiGu... Nie zachwycaj sie Marcinkiewiczem, on nie ma wielu zdolnosci, nie zatrudnilbym go w mojej malej firmie. To, ze 75% spoleczenstwa "ufa mu" nie oznacza, ze te same 75% mysli, ze jest on idealnym prezesem banku. Faktem jest, ze jako doradca banku moze byc na swoim miesjcu. Jego rola bedzie sie ograniczala do tego co zna, umozliwiania kontaktow z politykami i innymi osobistosciami. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:36 To wszystko Twoim zdaniem niefachowcy? Proszę, wysil się i poszperaj w nazwiskach, przytocz jakieś fakty. Ja chcę prawdy i chętnie sie z nimi zapoznam. Co do Marcinkiewicza, to jego zdecydowaną zaletą jest to, że to jest porządny facet. I dopuki będzie uczciwie pracowac i nie splami się korupcją, doputy ludzie będą mu ufać. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:51 > To wszystko Twoim zdaniem niefachowcy? Proszę, wysil się i poszperaj w > nazwiskach, przytocz jakieś fakty. Ja chcę prawdy i chętnie sie z nimi > zapoznam. np. tutaj wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3352406.html www.portalmorski.pl/caly_artykul.php?ida=2742 a o Noetzlu z PZU chyba czytales? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:11 > Mówiąc że "poglady Kaczynskich sa odmienne" ja sugeruję na przykład to, że > skoro poglądy SLD-owców prowadzą do korupcji, to w przypadku Kaczyńskich bedzie > inaczej. To czy bedzie "inaczej" to sie jeszcze okaze. Nie mozesz generalizowac, ze "poglady SLD prowadza do korupcji", zarowno rzady SLD-owskie jak i inne poprzednie osiagnely bardzo wiele, to musza jeszcze Kaczynscu pokazac. Dzieki bogu nie zaczelismy od rzadow Kaczynskich w 1989 roku, bo by sie Rumunia i Bulgaria, a moze nawet Turcja bardzo cieszyly. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:28 Nie powtarzaj się z tą Rumunią. Skoro te rządy osiągnęly tak wiele, to skąd te wszystkie afery. I dlaczego Ty siedzisz w niemczech a nie prowadzisz tego swojego małego biznesu w Polsce? Bo tu nadal nie ma do tego warunków! Za duza korupcja! Zdrowy rozsądek wskazuje na to, że Polska bylaby ZNACZNIE dalej gospodarczo, gdyby nie postkomunistyczne układy i przekręty. A zmiany przeprowadzone w prawie i sadownictwie sprawią, ze także politykow PiS bedzie łatwiej ścigać i karać jeśli dopuszczą się korupcji. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:41 Alez ja wlasnie prowadze ten moj biznes wlasnie w Polsce i stwierdzam przy okazji, ze przynajmniej polska biurokracja dosciga juz niemiecka. Skad sie wziely afery? Przeciez to proste, w kazdym okresie "przejsciowym" dochodzi do naduzyc, czasem nawet wielkich. Tak bylo w Niemczech po wojnie, podobnie we wielu innych krajach. Rockefellerowie czy inne amerykanskie dynastie zaczynali jak zwykli bandyci. Tak wiec "uczciwosc" Kaczynskich w takim okresie przejsciowym nic by nie pomogla, chnyba ze by im sie udalo z dnia na dzien zorganizowac prezna nowa i "uczciwa" policje,sadownictwo itd. Tylko skad by wzieli na to ludzi i kto by to kontrolowal? Czym by im zaplacili? Moze mi odpowiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:07 Chrzanisz, bo nie wiesz co mówisz. Poczytaj sobie o Rockefellerze (en.wikipedia.org/wiki/John_D._Rockefeller) albo o Carnegim (en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Carnegie) i innych amerykańskich przemysłowcach. A ten argument o okresach przejsciowych nie usprawiedliwia w żadnym wypadku przestępstw, którym zreszta można było zapobiec gdyby udało się przeprowadzić dekomunicację i lustrację. Być może nie udąłoby się, jak sugerujesz, stwożyć zupełnie uczciwe i prężne instytucje, ale wyrzucenie z nich ludzi ubabranych w układy przestępcze na pewno by się do tego przyczyniło. Właśnie uczciwość i porządek w państwie sprzyja rozwojowi gospodarczemu, czego dowodem jest fakt, że Ty, jako przedsiebiorca, cenisz sobie usprawnienie biurokracji w Polsce. To wszystko powinni uzmysłowić sobie także układowcy i postkomuniści. Niech pomyślą, że także im, a zwłaszcza ich dzieciom będzie lepiej żyć w kraju wolnym od korupcji i układów. Kto im zagwarantuje, że te układy i korupcja nie zaszkodzą kiedyś ich dzieciom? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:19 > Chrzanisz, bo nie wiesz co mówisz. Poczytaj sobie o Rockefellerze > (en.wikipedia.org/wiki/John_D._Rockefeller) albo o Carnegim > (en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Carnegie) i innych amerykańskich > przemysłowcach. Nie znajdziesz tego w wikipedii, ktora jest manipulowana, porozmawiaj jednak z jakimkolwiek Amerykaninem. Jak chcesz pogooglowac to szukaj "robber barons" np. jak tutaj: www.hawaiireporter.com/story.aspx?3943bc39-a724-488f-a87a-3f8b231c0c85 econ161.berkeley.edu/Econ_Articles/carnegie/DeLong_Moscow_paper2.html Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:44 Hahaha ... Przeczytaj jeszcze raz ten pierwszy artykuł, ze zrozumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:03 Przeczytaj inne, nie chodzi w sumie o te czy tamta osobe ale o metode. Wielkie fortuny powstaly najczescie w wyniku zbrodni, wy6korzystania, oszustwa itd. Kto zasiedlal Australie, ktora jest teraz jednym z najbogatszych i najprzyjemniejszych krajow na swiecie? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:20 Przestń bez sensu uogólniać, bo żadne z tych porównań nie usprawiedliwia przestępstw, jakich dopuścili sie postkomuniści w Polsce. Co innego skazańćy w Australi, którzy nie raz trafilai tam za kradzież z biedy, a dorabiali się pędząc bimber, a co innego aferzyści gospodarczy, którzy doprowadzali do upadku duże przedsiebiorstwa, żeby przejąć je za grosze. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:09 > Przestń bez sensu uogólniać, bo żadne z tych porównań nie usprawiedliwia > przestępstw, jakich dopuścili sie postkomuniści w Polsce Dalej nie zrozumiales bo nie chodzi o usprawiedliwianie kogos lecz o stwierdzenie pewnego mechanizmu (dziejowego), ktorego zadna dekomunizacja ani dekret nie odwroci bo sie juz stal. Co najwyzej pojedyncze osoby zostana pociagniete do odpowiedzialnosci jesli nie zaszlo przedawnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:12 > Przestń bez sensu uogólniać, bo żadne z tych porównań nie usprawiedliwia > przestępstw, jakich dopuścili sie postkomuniści w Polsce Poza tym termin "postkomunisci" jest sam w sobie bledny (sprawdz szybko definicje). Mozna mowic o postkomunizmie, jako okresie miedzy komunizmem a nowym systemem (demokratycznym). Wedlug tej definicji wszyscy byliby "postkoministam" co jest chyba nieprawda. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:48 Wiesz dobrze o kogo mi chodzi - patrz definicja komuchów powyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:52 Ja mam co prawda inna definicje "komuchow", ale niech ci bedzie. Lubie jednak w miare poprawny i klarowny jezyk (mimo, ze sam go latami nie uzywalem) i nie mam wiele wyrozumienia dla celowych albo nieumyslnych znieksztalcen. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:53 Podobnie drugi artykuł - te artykuły to POLEMIKA z określeniem "robber barons" Owszem ci ludzie mieli OLBRZYMIE szczęście w dochodzeniu do majątku. Znaleźli się bowiem w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Tym niemniej mieli też wizję i włożyli w to dużo pracy. Ponadto dali zatrudnienie tysiącom, jeśli nie milionom ludzi, czego i Tobie życzę. Zajmowali się też filantropią i działalnością chartytatywną. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:05 > Owszem ci ludzie mieli OLBRZYMIE szczęście w dochodzeniu do majątku. Znaleźli > się bowiem w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Tym niemniej mieli też > wizję i włożyli w to dużo pracy. Ponadto dali zatrudnienie tysiącom, jeśli nie > milionom ludzi, Takie same szczescie i zaslugi mialo wielu, ktorych sie otwarcie okresla jako "zlodziei", wlasnie w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:26 Poproszę o przyklady. Jak ktoś dorobił sie uczciwie, to szczęść mu Boże, więcej nam takich trzeba, nie będzie bezrobocia. A jak ktoś za łapówkę wskazał która firma ubezpieczeniowa ma dostać kontrakt, albo zaniżył wartość majątku i sprzedał komuś firmę państwową omijając przetarg, to jest przestępcą i powinien być osądzony. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:02 > Poproszę o przyklady. To gdzies ty sie uchowal jak tego nei znasz, a ja po 2 latach dzialalnosci w Polsce o tym wiem. > A jak ktoś za łapówkę wskazał która firma ubezpieczeniowa ma dostać kontrakt, > albo zaniżył wartość majątku i sprzedał komuś firmę państwową omijając > przetarg, to jest przestępcą i powinien być osądzony. Przeciez takich przypadkow bylo setki jesli nie tysiace, wiekszosc spraw bylaby i tak dzisiaj przedawniona, tak ze cala dyskusja jest akademicka. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:26 > Przeciez takich przypadkow bylo setki jesli nie tysiace, wiekszosc spraw bylaby > i tak dzisiaj przedawniona, tak ze cala dyskusja jest akademicka. I ty uważsz, że to, że takich przykladów bylo tysiące to w porządku? Uważasz, że to popchnęło naszą gospodarkę do przodu? W którym kierunku? Widocznie ilość ludzi, którzy zostali w rózny sposób pokrzywdzeni w wyniku takich praktyk osiągneła masę krytyczną, skoro odsunęli SLD od władzy i oddali ją PiS. Ja wiem, Ty powiesz, że za PiS będzie to samo. Być może. Z pewnością jednak nic by się nie zmieniło, gdyby komuchy utrzymały władzę. Zmierzalibyśmy w kierunku państwa jakim jest obecnie Rosja. Gdzie prezydentem jest szef KGB mordując krytykujących go dziennikarzy. Gdzie władza przemieszana jest z mafią. Gdzie jakbys założył oddział swego interesu to następnego dnia zjawiłoby się dwóch panów i zaproponowało Ci ochronę. Przy tym wiedzieliby dokładnie ile jesteś im w stanie za to płacic abyś nie zbankrutował. Wiem - bo byłem tam parę razy w latach 90-tych. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:38 > I ty uważsz, że to, że takich przykladów bylo tysiące to w porządku? Uważasz, > że to popchnęło naszą gospodarkę do przodu? W którym kierunku? Twoj idol Kaczynski sam mowil (mniej wiecej), ze koalicja z LPR i SO to "mniejsze zlo". Ciekawy zwrot po dlugim upieranie sie, ze "kto nie z namie, jest pzreciwko nam". Na tej samej zasadzie musisz (albo mozesz) sie patrzec na te "przestepstwa". Ludzie nie odsuneli SLD za to od wladzy. Tak pokrzywdzeni ci ludzie nie byli. Usuneli za to, za co wkrotce PIS od wladzy usuna. Za to co widza i slysza, simple but true... Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 30.12.06, 01:06 Ty tak ciągle bronisz tych przestępstw, jakby Ci osobiście na tym zależało... A co Twoim zdaniem zyskujemy przymykając oko na te przestępstwa? Wydaje Ci się, że mozna sprawców tych przestępstw pozostawić bezkarnie? Że jest to w naszym interesie? To jest w interesie przestepców, którzy bedą kontynuować swój preceder aż sie to im ukróci. Kaczyński jest zdania, że tolerowanie przystawek to cena, którą widać musi zapłacić za to aby Polska nie stoczyła się w kierunku tego, czym jest Rosja. I ja tak to rozumiem. Jak sam wiesz w Niemczech szybko uporano się z teczkami i skala przestępczości gospodarczej była mniejsza. Dlaczego my mamy być w tyle także w tym względzie? Nie nazwałbym żadnego z Kaczyńskich swoim "idolem". Po prostu Kaczyńscy, w porównaniu z innymi wzbudzaja we mnie najwięcej zaufania. Chcą odkłamać hitorię, rozliczyć przestępców, uporządkować państwo itd. Być może, jak twierdzą złośliwi, to tylko populizm, ale ja wolę wierzyć im, potomkom żolnierzy AK, niż potomkom ich oprawców. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 30.12.06, 01:19 > Wydaje Ci się, że mozna sprawców tych przestępstw pozostawić bezkarnie Ja nie bronie zadnych przestepstw ale przestrzegam prawa. Jak sprawa jest przedawniona to nic nie mozna zrobic, na tym tez polega demokracja. Mozemy ich potepiac ile chcemy ale nic poza tym. > Jak sam wiesz w Niemczech szybko uporano się z teczkami i skala przestępczości gospodarczej była mniejsza. Dlaczego my mamy być w tyle także w tym względzie? Teczki mialy malo albo nic wspolnego z przestepczoscia gospodarcza wynikajace ze zdednoczenia Niemiec, prywatyzacje odbyly sie inaczej bo (nowy) wlasciciel mial pieniadze. Jesli jednak porownamy miliony albo miliardy ukradzionych pieniedzy, to okaze sie, ze przestepczosc gospodarcza w Niemczech jest o wiele wyzsza niz w Polsce. Ale jak mowilem, nie ma to nic wspolnego a "teczkami" ani ze zjednoczeniem. O Kaczynskich kazdy moze miec swoje zdanie, ja mam swoje, a tez jestem potomkiem zolnierza AK. Chodzi tutaj mniej o zaufanie czy uczciwosc, po prostu osobiscie uwazam, ze Kaczynscy nie dorosli do tych zadan. Rzadzenie to ciezki biznes i nie wszyscy sa do tego stworzeni... Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:26 > A ten argument o okresach przejsciowych nie usprawiedliwia w żadnym wypadku > przestępstw, którym zreszta można było zapobiec gdyby udało się przeprowadzić > dekomunicację i lustrację. Być może nie udąłoby się, jak sugerujesz, stwożyć > zupełnie uczciwe i prężne instytucje, ale wyrzucenie z nich ludzi ubabranych w > układy przestępcze na pewno by się do tego przyczyniło. Nie wiem co ty robisz zawodowo ale malo masz pojecia o wdrazaniu czegos w zycie, szczegolnie czegos wielkiego, dotyczacego byc moze setek tysiecy ludzi, ktorych nalezaloby "sprawdzic". Kto by ich sprawdzil? Kaczynski osobiscie? Ile czasu by to trwalo? Po niemiecku mowimy: "am Boden bleiben.." Czy zdajesz sobie sprawe, ze np. dzisiaj jak juz wszystko niezle funkcjonuje, zanalezienie i zatrudnienie albo tez zwolnienie np. tysiaca ludzi moze trwac miesiacami albo latami? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:10 Wiesz co? zajrzyj ty w końcu do tego programu PiS. Tam jest napisane jak oni chcą to robić. A tak przy okazji wydaje mi się, że tę dyskusję powinniśmy przenieść poza forum. Gadamy chyba tylko my dwaj, do siebie nawzajem. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:12 No dobra, zajrze i moze kiedys spotkamy sie na kawe... Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:12 Możesz pisać na jankos71@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 08:36 volverener napisał: > Aby wiec usprawiedliwic swoje istnienie [Kaczyńscy] wybrali program > zwany dekomunizacja, ktory sam w sobie nie jest programem pozytywnym i > postepowym, ale destrukcyjnym i niszczacym panstwo prawa, jakim, zgodnie z > konstytucja, jest Polska. Program taki doskonale sie nadaje dla ich celow, > jest metny, niejasny, mozna nim dowolnie manipulowac i podpierac sie przy > kazdej okazji. W tym programie Komunista to odpowiednik Szatana w religiach. > Mozna na niego zwalic cala odpowiedzialnosc za zlo tego swiata, takze za > swoje wlasne niepowodzenia i nieudacznosc. W tym niewatpliwie doskonale > wyspecjalizowali sie Blizniacy. Poza nieustannym straszeniem spoleczenstwa > duchami przeszlosci nie potrafia robic niczego innego, tak mi sie wydaje... Masz rację volverener... wydaje Ci się. Program PiS nie jest programem destrukcyjnym - to jest program naprawy, a więc pozytywny. Nie jest mętny, niejasny - to jest najbardzej spójny i konkretny program spośród wszystkich programów partii w sejmie. Nie da się nim manipulować - jest przedstawiony na piśmie i każdy może do niego zajrzeć: www.pis.org.pl/dokumenty.php?s=partia&iddoc=3. (Zachęcam wszystkich krytykantów PiS do zapoznania się z tym programem, wówczas w Waszej krytyce będzieci mogli przytoczyć jakieś merytoryczne argumenty, nie zaś hasła i ogólniki wtłoczone Wam do głowy przez opozycję, GW i inne media.) Dla porównania podaję linki do programów: PO (www.platforma.org/index.php/oplatformie/program) i SLD (www.sld.org.pl/index.php?pid=203). Życzę powodzenia w zgadywaniu które z dokumentów są właściwymi programami tych partii. Odnośnie przedstawiania komunisty jako szatana - tu juz uprawiasz demagogię. Program PiS, zakładając dekomunizację, nie zagraża w żaden sposób komunistom jako takim. Zagraża natomiast komuchom (zaznaczam: to moje określenie), to znaczy ludziom, którzy będąc w komunistycznym aparacie władzy dopuścili sie przestępstw i nadużyć, albo też wykorzystali swoją pozycję do nieuczciwego wzbogacenia się kosztem społeczeństwa. Co do duchów przeszłości to one same straszą: - do tej pory nie pociągnięto do odpowiedzialności sprawców masakry w kopalni Wujek; - do tej pory nie pociągnięto do odpowiedzialności PRL-owskich dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów; ich ofiary nie doczekały się dotąd sprawiedliwości i rekompensaty; - dopiero niedawno zrehabilitowano polskich patriotów, żolnierzy AK i wojska polskiego, którzy po wojnie zostali oskarżeni o zdradę i szpiegostwo i skazanych w sfingowanych procesach (np Witold Pilecki pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Pilecki) - straszą też afery gospodarcze minionych 15 lat, w których głównymi postaciami byli politycy SLD, - straszą ujawniane niedawno w telewizji układy pomiędzy agentami WSI, mafią pruszkowską i politykami SLD. Tych "duchów przeszłości" jest wiecej, jeśli sobie życzysz to przytoczę kolejne przykłady. Niestety nie należą one jedynie do przeszłości, ale ciążą bardzo na teraźniejszości i należy się wreszcie z nimi uporać. Lektura programu PiS przekona Cię, że choć jego realizacja sprzyja interesom Polski, to nie leży on w interesie komuchów (patrz definicja powyżej). Stad też oczywistm okaże sie skąd bierze się nagonka na PiS prowadzona w sejmie i w mediach. Innym powodem tej nagonki jest fakt, że jakikolwiek sukces PiSu jest równocześnie polityczną porażką PO i SLD. Podsumowując: wydaje mi się, że lansowane ostatnio przez PO hasło "Przeproście i Spieprzajcie" należałoby raczej skierować do polityków SLD. ;o) Pytania? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 11:02 > Program PiS nie jest programem destrukcyjnym - to jest program naprawy, a więc > pozytywny. To nie naprawa ale majsterkowanie, tak na marginesie... Majsterkowanie ma to do siebie, ze nie uwzglednia (przyszlego) postepu. Poza tym jesli chodzi o "programy" to program PO, niewiele rozni sie od PIS-owskiego. Wszelkie programy tego typu to tylko PR-owski papier bez zadnej konkretnej wartosci, poza tym sa to programy partyjne. Porownywanie, ktory jest "lepszy" to w sumie strata czasu. Spoleczenstwu chodzi obecnie o program rzadu (business plan), ktorego ten rzad najwidoczniej nie ma, spedzajac wieksza czesc czasu i zasobow na sklecaniu koalicji oraz probom walczenia z "ukladem". Roznica miedzy business planem a "programem" jest chyba jasna. Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze slynna w miedzyczasie obietnica 3 milionow mieszkan byla w sumie krokiem w dobrym kierunku. Niestety przypominala za bardzo plany piecio czy iles tam letnie z czasow komuny. Niemniej oczekiwalbym od (kazdego) rzadu wiecej takich oswiadczen, iles tam mieszkan, iles tam kilometrow autostrad itd. itd. z podaniem "terminow" realizacji. Wspolczesny rzad nie potrafi tych mieszkan ani autostrad zbudowac, powinien jednak stworzyc prawne i ekonomiczne podstawy azeby to bylo mozliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 19:11 Herrn helmut, przestań chrzanić. Po pierwsze: oczywiste jest, że jako komuchowi program PiSu jest Ci nie wsmak, bo się boisz, że Ciebie, albo Twoich kolesi zweryfikują i każą oddać co nakradliście. Po drugie: widać, że żadnego z tych programow nie przeczytałeś. Gdybys przeczytał widziałbyś, że Kaczyńscy konsekwentnie swój program realizują. Przede wszystkim w obszarach sądownictwa, wymiaru sprawiedliwości i służb specjalnych. Wiedziałbyś też, że program PiS zawiera program gospodarczy (lub jak wolisz business plan), natomiast nie mają go programy PO i SLD. Ten program również jest realizowany - od tego premier ma w rządzie Gilowską. Co do mieszkań i dróg, to na zrealizowanie tych obietnic PiS ma jeszcze trzy lata, nie mów wiec "hop". Zgadzam się z Tobą, że takie obietnice przypominaja plany pięcioletnie, natomiast rząd powinien przede wzystkim "stworzyc prawne i ekonomiczne podstawy azeby to bylo mozliwe". Moim zdaniem ten rząd to właśnie robi. Także działania Kaczyńskich w polityce zagranicznej są dokładną realizacją ich programu. Ja rozumiem, że ludzi takich jak Ty, przyzwyczajonych do służenia obcym siłom, postawa Kaczyńskich wprawia w popłoch. Dla was nie do pomyślenia jest, że można rozmawiać z UE, z Niemcami czy (nie daj Boże) z Rosją jak równy z równym, z podniesioną głową. Przyjżyjcie się jednak jak postępują politycy zachodu. Choćby Blaire, czy Merkel - oni otwarcie i stanowczo bronią swoich interesów. Moim zdaniem jest to lepsza postawa, niż prezentowana do tej pory przez polityków SLD spolegliwość. Dopiero teraz inne kraje zacznynają się liczyć z naszym zdaniem. Po trzecie : Oczywiste jest, że program PO jest podobny do PIS-owskiego, bo przecież, szczególnie w zakresie gospodarki, cele PiS i PO są podobne. Dlatego też wyborcy oczekiwali powstania koalicji PO-PiS! Poza tym PO do niedawna żadnego dokumentu programowego na piśmie nie miało. Piszac go naprędce używali programu PiS jako ściągawki. Tyle tylko, że nie mając własnej wizji strasznie to swoje wypracowanie zagmatwali. Nie zgadzam się z Tobą, że porównywanie programów nie ma sensu. A co ma sens? Porównywanie tego, co politycy mówia na wiecach? Propagandy? Program na piśmie to dokument, z którego można polityków rozliczyć. Verstehen Sie, Herrn Helmut?! Kaczyńscy dali Wam do rąk broń przeciwko sobie samym! We wlasnym interesie poczytaj więc burku zanim znowu zabierzesz głos! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 19:34 > Po pierwsze: oczywiste jest, że jako komuchowi program PiSu jest Ci nie wsmak, > bo się boisz, że Ciebie, albo Twoich kolesi zweryfikują i każą oddać co > nakradliście. Powiedz najpierw twoim kolegom partyjnym niech odbiora tam gdzie jest byc moze duzo do odebrania. Pomachuja szabelka, a jak Kulczyka albo podobnego spotkaja to znikaja. Niech pokaza, ze maja jaja (jak Putin) i wezma sie za niektorych polskich oligarchow. Mnie moga weryfikowac ile dusza zapragnie, musz to jednak zrobic w Niemczech, moze taz connection pomoze? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:08 Ja nie należę do żadnej partii, wszystkim przygłądam się krytycznie i jak dotąd PiS wzbudza najmniej zastrzeżeń. Ty poważnie nawołujesz do rozwiązań siłowych? Putin Ci się podoba? Z Ciebie juz poprzednio wylazło, że nakradłeś, a potem zwiałeś do Berlinia (tak napisałeś - z literówką). Nie musisz więc tego powtarzać. Wyłażą też z ciebie kompleksy wobec Zachodu. Niemcy Ci imponują (hehe) i szpanujesz, że tam jesteś. Myślisz, że na kimś zrobisz wrażenie? Sitzen Sie ruhigen comunist Hund! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:16 Po pierwsze wyjechalem do Niemiec jak byc moze ciebie jeszcze na swiecie nie bylo, w Polsce napewno nie bylo nic do "ukradzenia". Nie nalezalem i nie naleze do zadnej partii ani w Niemczech ani w Polsce, mam inne ciekawsze rzeczy do roboty. Ani mi sie Putin specjalnie nie podoba, ani nie jestem zwolennikiem jego rozwiazan silowych. Czasem wydaje mi sie jednak, ze Kaczynscy w jakis (raczej nieudany) sposob nasladuja wlasnie Putina. Tylko, ze on niestety ma wiecej kart do rozegrania. Ale uniknales komentarza dotyczacego "polskich oligarchow", byc moze wiem dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:21 Ale uniknales komentarza dotyczacego "polskich oligarchow", byc > moze wiem dlaczego. Nie rób aluzji, lepiej powiedz wprost co sugerujesz. Poza tum skieruj ten palec w swoją stronę - ty sam bardzo wybiórczo traktujesz komentarze, na które odpowiadasz. A odpowiadając na tą zaczepkę to uczciwie powiem, że nie wiem o czym mówisz. Muszę sobie poczytać o Kulczyku i "oligarchach". Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:32 > A odpowiadając na tą zaczepkę to uczciwie powiem, że nie wiem o czym mówisz. > Muszę sobie poczytać o Kulczyku i "oligarchach". No wiec fama glosi, ze wiele tych majatkow powstalo nielegalnie. Z drugiej strony ci "oligarchowie" odegrali bardzo pozytywna role w rozwoju "nowej" polskiej gospodarki, wiele firm, ktore zalozyli albo przejeli i "wyprostowali" jest w miedzyczasie nawet w swiatowej czolowce. Placa panstwu podatki, zatrudnija ludzi i przyczyniaja sie do dobrobytu nie tylko wlascicieli. W odroznieniu do tego, firmy w rekach panstwa to w wiekszosci nierentowne molochy, spelniajace co najwyzej role socjalna. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:34 > w swoją stronę - ty sam bardzo wybiórczo traktujesz komentarze, na które > odpowiadasz. No moze i wybiorczo, wszystkiego, w szczegolnosci bzdur, nie mozna komentowac. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:43 A tam, komentujesz to, do czego myślisz, że możesz się przyczepić. Jak widzisz, że mam rację to milczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:49 A co, do "racji" ma sie przyczepiac? Albo za "racje" komplementy prawic? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 30.12.06, 00:22 Ani to, ani to. Ja tylko stwierdziłem fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:17 > Sitzen Sie ruhigen comunist Hund napisz przynajmniej poprawnie, z takim niemeickim nie dostalbys roboty przy szparagach Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:15 Z niemeickim pewnie nie. :o) I nie zamierzam ubiegać się o pracę przy szparagach. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 19:38 > Także działania Kaczyńskich w polityce zagranicznej są dokładną realizacją ich > programu. Ja rozumiem, że ludzi takich jak Ty, przyzwyczajonych do służenia > obcym siłom, postawa Kaczyńskich wprawia w popłoch. Dla was nie do pomyślenia > jest, że można rozmawiać z UE, z Niemcami czy (nie daj Boże) z Rosją jak > równy z równym, z podniesioną głową. To kolejne niezrozumienie (slusznej) krytyki obecnego rzadu. Nikt nie zaprzecza, ze Polska powinna bronic swoich interesow, nalezy to jednak robic z glowa (ktorej brakuje). Dowodow na to dostraczono wiele, od afery taz poprzez PP itd. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:20 Przytaczana dzisiaj wypowiedź Angeli Merkel o dywersyfikacji energii sugeruje, że jednak Kaczyński dotarł do niej ze swoimi argumentami. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:25 > Przytaczana dzisiaj wypowiedź Angeli Merkel o dywersyfikacji energii sugeruje, > że jednak Kaczyński dotarł do niej ze swoimi argumentami. Nie przypuszczam, ze to wielka zasluga Kaczynskiego. Niemcy od dawna zyja w wielkiej obawie, ze ktos im kurek zakreci. Proby Schroedera, ktorego nie znosze, byly jednym z wariantow tej dywersyfikacji, Merkel jest byc moze bardziej otwarta na alternatywne rozwiazania. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:40 Może i nie jest to jedynie zasługa Kaczyńskiego. Ja jestem jednak zdania, że wbrew powszechnym opiniom opozycji, samo "podniesienie głowy" i spokojna stanowczość w rozmowach z politykami innych krajów, pozytywnie wpływa na to jak jesteśmy w świecie odbierani. Myślę też że bardziej się z tym zdaniem liczą, niż gdybyśmy wypowiedzieli je z klęczek. Zachęcam Cię również abyś Ty był asertywny w stosunku do Niemców. Chyba przyznasz, że jak damy innym po sobie jeździć, to jeżdżą, a jak sami się szanujemy to i nas szanują. Czytałem niedawno artykuł napisany przez norweskiego socjologa, który badał poziom inteligencji narodów europejskich. Jego zdaniem Poacy są na pierwzym miejscu, przed Rosjanami i Niemcami (konktretnej klasyfikacji nie pamiętam). Wynika stąd, że nie jesteśmy od nich głupsi! Wręcz preciwnie! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:00 Może i nie jest to jedynie zasługa Kaczyńskiego. Ja jestem jednak zdania, że > wbrew powszechnym opiniom opozycji, samo "podniesienie głowy" i spokojna > stanowczość w rozmowach z politykami innych krajów, pozytywnie wpływa na to jak Spokojna stanowczosc tak, ale nie te dziecinady jak dotychczas. Ja moge smialo powiedziec, ze w swoim skromnym zakresie zrobilem tutaj dla Polski sp;oro, ale nie chce sie chwalic;) Czytalem o tym studium inteligencji, Polacy sa bodajze tuz za Niemcami na rowni z Holandia, cos w tym rodzaju. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:52 Chyba jednak różne artykuły czytaliśmy Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 19:47 > Kaczyńscy dali Wam do rąk broń przeciwko sobie samym! We wlasnym interesie > poczytaj więc burku zanim znowu zabierzesz głos! Burek to ty moze jestes bo nie masz raczej wlasnego zdania, powtarzasz te same slogany, ktore juz tyle razy slyszelismy. Masz jednak racje, ze Kaczynskich rozliczy sie predzej czy pozniej z tego programu. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:15 To ty posłuhgujesz się sloganami i zasłyszanymi z mediów opiniami, bo własnych nie umiesz sobie sam wyrobić. A gdy ci i tego zabraknie to SZCZEKASZ - na co są przyklady również na innych wątkach forum. Proszę bardzo, zachęcam, rozliczaj Kaczyńskich i PiS, rozliczaj też PO i SLD. Ale MERYTORYCZNIE! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:20 > Proszę bardzo, zachęcam, rozliczaj Kaczyńskich i PiS, rozliczaj też PO i SLD. > Ale MERYTORYCZNIE! W tej chwili rzadzi PIS, jest wiele aktualnego co mozna i nalezy krytykowac. Ale nie boj sie, PO i SLD napewno mialbym wiele do zarzucenia. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 20:48 To najwyższy czas, żebyś zaczął ich krytykować, bo PO zamiast wziąć się do roboty razem z PiS prowadzi tylko wraz SLD kampanię szczucia. W jaki to sposob ma pomóc w naszym rozwoju? Sama krytyka obecnego rządu tylko nam zaszkodzi i w kraju, i za granicą, szczególnie gdy jest niemerytoryczna - wówczas to zwykle oszczerstwa. Nie sprzyja to też naszemu wizerunkowi za granicą. Jesli są obszary, w ktorych PO się z PiSem zgadza to powinno z nim wspólpracować, inaczej to jest zwykla obłuda. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:09 > Sama krytyka obecnego rządu tylko nam zaszkodzi i w kraju, i za granicą, > szczególnie gdy jest niemerytoryczna No ale jak jest merytoryczne to co wtedy? Ten rzad wydaje sie nie akceptowac zadnej krytyki, w przekonaniu, ze wszystko wie lepiej. Jak tej postawy nie zmieni to historia ich za to predzej czy pozniej ukarze. Ja uwazam, ze wlasnie od aktualnego rzadu powinna wyjsc konkretna inicjatywa. Koalicja jest slabiutka i paru dodatkowych afer typu SO raczej nie przetrwa. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 21:59 Cóż, ten rząd realizuje swój program. Przeczytaj go więc abyś mógł ich merytorycznie krytykować. Poza tym nie z każdą krytyką należy się godzić - czasem są to po prostu różnice poglądów. W takim wypadku czyje zdanie powinno być realizowane: rządu, czy opozycji? Postaw się w obu pozycjach i odpowiedz na to pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 22:09 Widzisz w takich "cywilizowanych" krajach jak Niemcy, obie wielkie konkurencyjne partie ludowe walcza niby jak lwy ze soba. Potrafia jednak i utworzyc koalicje (tak jak teraz), potrafia rowniez nie tylko zaakceptowac sluszna krytyke ale i przejac pomysly od "konkurentow". Tej dojrzalosci polskiemu rzadowi (moze wielu Polakom) ciagle jeszce brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:35 Mnie się wydaje, że tej dojrzałości brakuje przede wszystkim PO. Wydają sie totalnie niezdolni do współpracy. Choć czasem myślę, że PO odrzucilo koalicję i nie weszlo do rządu bo Tusk jet sterowany przez służby i postkomunistów. Nie było bowiem merytorycznych powodów, żeby nie wziąć połowy rządu. A tak na marginesie to kiedy otwarto teczki we Wschodnich Niemczech? I co - źle się stało? Taka Merkel się uchowała i teraz jest kanclerzem. Jak tam wyglądał ten okres przejściowy? Takie afery i złodziejstwo jak u nas? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 29.12.06, 23:46 > nie weszlo do rządu bo Tusk jet sterowany przez służby i postkomunistów. Nie > było bowiem merytorycznych powodów, żeby nie wziąć połowy rządu. Tusk jest sterowany przez te same ambicje co Kaczynscy. Moze i wzialby "polowe" rzadu ale takiej oferty nie bylo, to tylko mit. Jesli chodzi o Niemcy to moze slyszales o rafinerii Leuna, ktora kupil Elf, jak nie to poszukaj. W Niemczech zalatwiono sie z "teczkami" szybciej, sytuacje trudno porownywac do polskiej bo Niemcy mieli pieniadze. Faktem jest, ze mimo zakazu, wielu bylych agentow STASI dalej pracuje w instytucjach panstwowych. Jak sie ich ujawni to wylatuja, nikt nie robi jednak histerii, a napewno nie glownego zadania dla rzadu. Nie wiem co masz na mysli mowiac o Merkel? Uchowala jako co? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: chwd.pis4.. oni są tacy sami,jak Leper,Łyżwiń 30.12.06, 00:07 Oferta polowy rządu była, tyle tylko, że oferowno im resorty gospodarcze. Tak się skladało, że Tuskowi były potrzebne te ministerstwa, która zapewniałaby komuchom (patrz def powyżej) bezkarność. Ambicje też zresztą były, tym niemniej ci co chcieli pracować w rządzie, jak Gilowska i Religa, wyszli z PO i pracują. Tutaj się robi histerię i nagonkę na PiS, żeby tych agentów nie ujawnić. Jestem przekonany, że jak już te teczki otworzą , to podobnie jak w Niemczech, po pierwszym zamieszaniu nagonka też szybko ucichnie. Co do Merkel to nie było teczki, która by ją zdyskredytowała. Nas się przecięż starszy, że teczkami będzie się "załatwiać" porządnych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Anetaka sama przyszła nikt nie zmuszał 28.12.06, 15:00 koleżanka jej powiedział że jest praca za seks a ona sama poszła na rozmowę... Nikt jej nie szantażował... Za to jeśli mówi prawdę sama dała łapówkę za prace co jest niezgodne z prawem... Odpowiedz Link Zgłoś
popelina2005 [...] 28.12.06, 15:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Re: "Seksafera": konfrontacje Anety Krawczyk z dw 28.12.06, 14:38 I znów pacjent palestrina2005 uciekł z sali do komputera. Odpowiedz Link Zgłoś
yxcv "Seksafera": konfrontacje Anety Krawczyk z dwom.. 28.12.06, 15:00 Wy oblesne postkomunistyczne bydlaki srajace do wlasnego gniazda,nie wam jest dane osadzanie i wyrokowanie na ludziach ktorym prokuratura jeszcze nie postawila zarzutow,sasrani adepci postkomunistycznego ustroju,zycze wam szybkiego kolejnego rozbioru POLSKI-gnojowico. Odpowiedz Link Zgłoś
popelina2005 yxcv.. takie słowa o Rydzyku i sekcie RM ?..fuj... 28.12.06, 15:15 SB-cki błażnie... Odpowiedz Link Zgłoś
romano33 Re: yxcv.. takie słowa o Rydzyku i sekcie RM ?..f 28.12.06, 15:20 Pan Pacewicz powiedział: Tak to prawda nie lubimy Giertycha. Oto obiektywna gazeta ;). Miał nastać Nowy Dzień i niestety został Stary Dzień ;) Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok powaga? w radio tirana tow. enwera rydzyka, 29.12.06, 23:42 kazde dnia mowi sie, że sie kogos nienawidzi, albo, że ktos jest jid, albo, że ktos sprzedał Polskę.... To dopiero obniektywizm. Na miare Albanii XXV wieku! Odpowiedz Link Zgłoś
cat_1 moralna odnowa 28.12.06, 15:15 Łyżwiński pójdzie do pierdla, to mu kolesie w więźnia pokażą co to jest molestowanie i odbytu gwintowanie. Brawo prokurator ! Odpowiedz Link Zgłoś
popelina2005 cat_1.. i do towarzystwa dostanie Lepera! 28.12.06, 15:18 ciekawe, jak te dwa knury będą sie "gwintować"..hi,hi,hi,hi.... Odpowiedz Link Zgłoś
jola_dywity6 P_A_L_E_S_T_R_I_N_A_czolowy truciciel UE 28.12.06, 15:35 palestrina2005 Data: 28.12.06, 12:14 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- Co jest ważne a co nie zostaw do oceny każdemu z osobna. Dla mnie postępowanie Anety K. jest wysoce nieetyczne i czy kłamie czy mówi prawdę złamała prawo - łapówkarstwo i kłamstwo w prokuraturze to przestępstwa... Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 jak się ojciec dziecka nie znajdzie to redakcja GW 28.12.06, 15:38 powinna zostać ojcem zbiorowym i honorowym ! ... przynajmniej raz zrobiliby coś pożytecznego ! Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: jak się ojciec dziecka nie znajdzie to redakc 28.12.06, 16:07 Hahahaha! Dobry pomysł! W końcu Aneta K dała się też wykorzystać ..., hmm to znaczy chciałem powiedzieć ... poszła tez do łóżka z Wyborczą. Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Re: "Seksafera": konfrontacje Anety Krawczyk z dw 28.12.06, 15:40 Ty chyba jeszcze jesteś w .......... samoobronie. Dobrze Ci? Odpowiedz Link Zgłoś
aardvaark czy można zgwałcić prostytutkę? 28.12.06, 17:18 Lepper coś o tym wie. Polecam styczniowy numer Newsweeka. Zajawka króciutka tu: newsweek.redakcja.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=17336 Odpowiedz Link Zgłoś
666kgb jak można być tak nieskończenie głupim ?? 28.12.06, 17:30 palestrina2005 napisał: > Znowu prostytutka Aneta K. na piedestale w GW... > > Aneta K jest albo kłamcą albo prostytutką albo jednym i drugim... i jednocześnie nazywać się myslicielem ?? potrafisz to wyjaśnić ?? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: jak można być tak nieskończenie głupim ?? 28.12.06, 17:41 666kgb napisała: > > i jednocześnie nazywać się myslicielem ?? > potrafisz to wyjaśnić ?? Ja potrafię! Przecież to bardzo proste: Palestrina JEST myślicielem, bo myśli, że myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: jak można być tak nieskończenie głupim ?? 28.12.06, 17:43 > Przecież to bardzo proste: Palestrina JEST myślicielem, bo myśli, że myśli. Ciekaw jestem jak u niego z wlosami? Powypadaly juz w tak mlodym wieku od tego "myslenia"? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: jak można być tak nieskończenie głupim ?? 28.12.06, 21:06 helmut.berlin napisał: > > Ciekaw jestem jak u niego z wlosami? Powypadaly juz w tak mlodym wieku od tego > "myslenia"? Jeśli wierzyć przysłowiu, to chyba nie. Przysłowie, bowiem, mówi: MĄDREJ głowy włos się nie trzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
janspruce Re: Palestrina, co dostałes pod choinkę? 28.12.06, 19:17 Aneta K. wyglada mi na zdjeciu na cierpietnice od Ojca Dyrektora ktora wiecej ch... w d..... miala niz Marianna Rokita. Tajemnica poliszyela jest to ze kobiety w Polsce najszybciej awansuja za umiejetne wykozystywanie dolnej czesci ciala. Afera robi sie wtedy kiedy taka skruszona albo przekupiona powie o tym glosno. Mysle ze to nie oni ja ale ona ich wykozystala. Odpowiedz Link Zgłoś
elitarny.wyksztalciuch Re: "Seksafera": konfrontacje Anety Krawczyk z dw 29.12.06, 06:57 palestrina2005 lepiej sie przyznaj ile dostajesz za te wypociny i kto za to placi???? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: "Seksafera": konfrontacje Anety Krawczyk z dw 29.12.06, 07:58 Robię to dla przyjemności. To mnie bawi jak czytam głupie i chamskie pełne nienawiści odpowiedzi lewaków. 90% odpowiedzi to kretyńskie głupie inwektywy nie mające nic wspólnego z tematem. Śmiech na sali że SLD ma takich "inteligentnych" wyborców... Odpowiedz Link Zgłoś
hachment Re: "Seksafera": Kto jeszcze nie dymal Krawczyk ? 29.12.06, 20:12 Aneta Krawczyk to dziwka jakich malo i prosze skonczyc temat o tej szmacie. Odpowiedz Link Zgłoś
elitarny.wyksztalciuch UKARAC winnych z Samoobrony 29.12.06, 20:25 Akurat w tej aferze sprawa Pani Aneta nie jest taka wazna. Wazne jest tutaj KTORZY POSLOWIE I INNI WYSOCY URZEDNICY SAMOOBRONY ZA PIENIADZE PODATNIKOW ZDOBYWALI KORZYSCI SEKSUALNE - to walsnie jest kryminal i miejmy nadziej, ze niedlugo trafia tam gdzie ich miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
coracao Re: "Seksafera": konfrontacje Anety Krawczyk z dw 29.12.06, 23:52 Aneta...naturalne.metody.zapobiegania.ciazy.patrz.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś