kiper29 13.02.07, 17:37 To prawda, ja codziennie drzemię w szkole na lekcjach po 12:00. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fraglesi67 Wspaniała wiadomość ! 13.02.07, 17:49 A ja własnie pospałem godzinkę po obiedzie :-D Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Przed poludniem golf, potem sjesta, bridge. 13.02.07, 18:45 To bardzo zdrowy tryb zycia. Bez stresow. Tak trzymac. Odpowiedz Link Zgłoś
pisowstrzymywacz_007 Re: Przed poludniem golf, potem sjesta, bridge. 13.02.07, 23:37 a gdzie w tego golfa grasz???chyba jak wsadzisz obie race do kieszeni Odpowiedz Link Zgłoś
cirrus4 Re: Sjesta znacznie zmniejsza ryzyko zawału 13.02.07, 18:00 > To prawda, ja codziennie drzemię w szkole na lekcjach po 12:00. :-)) I tak mozesz miec zawal,... ale nauczyciela. Odpowiedz Link Zgłoś
itchyx Re: Sjesta znacznie zmniejsza ryzyko zawału 13.02.07, 18:20 a jesli cirrus4 jest nauczycielem? - korzysci sa podwojne: cirrus wypoczywa bo spi, a dzieciakom obniza sie poziom stresu.. Odpowiedz Link Zgłoś
mis22 Wiem teraz dlaczego codziennie śpię w południe 13.02.07, 18:45 Właśnie przyjechałem do domu, zjadłem lunch i wybieram się do łóżka na półgodzinną drzemkę. Teraz wiem jakie to ma zalety. Odpowiedz Link Zgłoś
cirrus4 Re: Sjesta znacznie zmniejsza ryzyko zawału 13.02.07, 22:16 Tak cirrus4 jest pieprzonym belfrem :-) akademickim w dodatku. Glosuje za spaniem na zajeciach lub ostatecznie pomiedzy! Takie lezakowanie - efekt murowany! cirr Odpowiedz Link Zgłoś
villac Sjesta znacznie zmniejsza ryzyko zawału 13.02.07, 19:43 Ciekaw jestem komu i kto płaci za tak durnowate artykuły ?? Odpowiedz Link Zgłoś
macy5 Sjesta znacznie zmniejsza ryzyko zawału 13.02.07, 21:04 Dla mnie poobiednia drzemka to świętość Odpowiedz Link Zgłoś
ingostar Re: Sjesta znacznie zmniejsza ryzyko zawału 13.02.07, 21:06 Byłoby jeszcze lepiej gdyby te napełniające nas negatywnością media przekazywały nam więcej optymizmu a nie zajmowały się tylko nagonką na całkiem niezły rząd.bylibyśmy jeszcze zdrowsi Odpowiedz Link Zgłoś
wzwod_poranny Re: Sjesta znacznie zmniejsza ryzyko zawału 13.02.07, 22:48 a ja z kolei, po sprawnie przeprowadzonym stosunku, usypiam natychmiast. Odpowiedz Link Zgłoś
rolf5 Sjesta 14.02.07, 19:36 kocham chrapać po obiedzie !!!!! Hurra popieram wniosek. ludzie, którzy śpią po mniam mniam są bardziej zdrowi. Spanie górą. Praca "nie zając, nie ucie..... " cześć. Odpowiedz Link Zgłoś