Dodaj do ulubionych

michnik DemokratA-sceptyk

15.04.07, 18:49
michnik DEMOKRATA-sceptyk == www.gazetawyborcza.pl/1,75545,604939.html


JOB-sharing &creative TENSION Pieczonki z demokratą-sceptykiem MICHNIKIEM, za
co najwyżej 1000zł.
Czyli "18 mgnień wiosny w MORDO-bijni AGORY na agorze G.W.+ pl Solny"

SZANOWNI Państwo,
demokrata-MICHNIK wziął się za bary z oświeconym RATZINGEREM, znanym obecnie
pod zawołaniem Benedykt XVI.
I tam, w eseju 2 "WOBEC WALKI KLAS I WALKI RAS"-MICHNIK czyta RATZINGERA na
stronie 18 G.W. z 14-15 kwietnia 2007r. taki oto passus
pamiętliwy, "Człowieka nie można kopnąć, chyba że czerwonego"- w domyśle
komunista-Jaruzel itp.
AD MERITUM:::
Od roku czasu nie mogę, z czułym demokratą-sceptykiem, wyjaśnić incydentu i
afrontu, który mnie spotkał, kiedy JAKIŚ -/ bo PRZEDSTAWIŁ SIĘ-sic/
pracownik AGORY-GAZETY WYBORCZEJ zagroził "DANIEM MI W mordę", jak będę
korespondował z pracownikami NR G.W. Adama MICHNIKA drogą elektroniczną.
Pomijam prawa człowieka do bezpieczństwa przed rozjuszonym[ chyba dobre
słowo, kiedy WARSZAWIAK ZŁAPAŁ ZA SŁUCHAWKĘ TELEFONU , WYKRĘCIŁ mój numer "w
Zgorzelcu" i wypowiedział fizyczną groźbę], pomijam prawa obywatelskie, ale
co z prawami klienta-kupca "wypocin MICHNIKOWSZCZYZNY" i tej calej OTOCZKI
MARKETINGOWO-MERKANTYLNEJ pod wezwaniem "napisz do redakcji".
Trzeba trafu, że w tej samej formule emocjonalnej [ i na to jest już
bezsprzeczny dowód-oprócz owego billingu z rozmowy telefonicznej z siedziby
na CZERSKIEJ w WARSZAWIE] ŚWIĘTYM OBURZENIEM zapałał mgr polo. Jerzy SAWKA z
pl. Solnego 2/3z Wrocławia i w postaci "BOMBINGU spamowego" na moją skrzynkę
majlową ruch040404@wp.pl.
AD MERITUM:::
I DO DZISIAJ "intelektualistów-WYKSZTAŁCIUCHÓW" z ul. Czerskiej 8/10 nie stać
na PRZEPROSINY , ZA CO NAJWYŻEJ 10 000zł, albo nawet na próbę wyjaśnienia
zaistniałych EMOCJI-faktów.
Z poważaniem
mgr inż. Tadeusz PIECZONKA
ul. SZMARAGDOWA 31
59 900 ZGORZELEC/ 075 649 300 44 / RUCH040404@WP.PL/ www.ropoiwzk.com

post scriptum::
Czytam u innego "michnikowego MORALISTY" -red. pismak PIOTR Lipiński - esej o
JAnuszu MOLKE "TO JA BYLEM TYM ZŁYM". CZYŻBY Molke siedział w każdym z nas i
od czasu do czasu radykalnie wprowadzał dyscyplinę obywatelską
poprzez "dawanie w mordę" niesfornym czytelnikom GAZETY WYBORCZEJ??? Moze to
być, pani red. Ewo MILEWICZ???
OCZYWIŚCIE czekam i zapraszam do ZGORZELCA Tego IMPLSYWNEGO DAWACZA W MORDĘ Z
REDAKCJI gazety wyborczej, bądź tylko pracownika AGORY-szerzej rzecz
traktując.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka