koloratura1 A mnie właśnie olśniło! 23.04.07, 07:42 "Dla PiS i rządu nie ma żadnej alternatywy" oznacza ni mniej ni więcej tyle, że PiS MUSI rządzić, bo jak nie - to co najmniej śmietnik historii, albo i Trybunał Stanu. A to przecież ŻADNA alternatywa. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: A mnie właśnie olśniło! 23.04.07, 07:46 To niech cię jeszcze olśni na tyle byś tą wypowiedź umotywował - zgodnie z Twoim własnym wezwaniem o podawanie argumentów... -- Common sense is not so common Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: A mnie właśnie olśniło! 23.04.07, 07:48 Ja to przeczytam kiedy indziej, bo na razie muszę kończyć. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Nie żartuj! 23.04.07, 07:54 jankos71 napisał: > To niech cię jeszcze olśni na tyle byś tą wypowiedź umotywował - zgodnie z > Twoim własnym wezwaniem o podawanie argumentów... Mam Ci zacytować wynik wyborczy PiSu i przystawek oraz rezultaty późniejszych sondaży aż do dziś? A może mam się pofatygować i podać Ci linki do dziesiątków artykułów, opisujących - co najmniej - wątpliwą konstytucyjnie działalność Kaczorów? A sprawdź se sam (choćby - w archiwum Gazety Wyborczej), jeśli faktycznie nie pamiętasz...! Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Nie żartuj! 24.04.07, 03:53 koloratura1 napisała: > Mam Ci zacytować wynik wyborczy PiSu i przystawek oraz rezultaty późniejszych > sondaży aż do dziś? Bardzo proszę, zacytuj wynik wyborczy, najlepiej w zestawieniu z pozostałymi ugrupowaniami - tak dla rzetelniości. A co do sondaży, to w ostatnich wyborach "sondaże" potrafiły się "mylić" nawet o 32%. To nie są sondaże, to zwykła socjotechniczna manipulacja mająca wpływać na opinie wyborców. A dzieje się tak dlatego, bo w OBOPie, CBOSie GfK Polonia i innych rządzą ludzie, którzy w PRLu głosili wyższość gospodarki ZSRR nad amerykańską i dowodzili, że 90% społeczeństwa popierało wprowadzenie stanu wojennego. > A może mam się pofatygować i podać Ci linki do dziesiątków artykułów, > opisujących - co najmniej - wątpliwą konstytucyjnie działalność Kaczorów? > A sprawdź se sam (choćby - w archiwum Gazety Wyborczej), jeśli faktycznie nie > pamiętasz...! Pofatyguj się, jeśli warte są tyle samo co linki które mi wcześniej polecałeś to będziemy tu mieli niezły ubaw. Stek demagogii. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Do it yourself! 24.04.07, 09:24 jankos71 napisał: > > Bardzo proszę, zacytuj wynik wyborczy... > Pofatyguj się... Jak w Temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Do it yourself! 25.04.07, 04:10 Przecież PiS wygrał, więc jeśli nawet udowodnisz mi, że PiS otrzymał tylko powiedzmy 11 % poparcia wszystkich uprawnionych, to pozostali i tak dostali mniej. -- Common sense is not so common Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Do it yourself! 25.04.07, 08:50 jankos71 napisał: > Przecież PiS wygrał, więc jeśli nawet udowodnisz mi, że PiS otrzymał tylko > powiedzmy 11 % poparcia wszystkich uprawnionych, to pozostali i tak dostali > mniej. Fakt. Ale czy to uprawnia, Boże się pożal, zwycięzców, do wywracania wszystkiego do góry nogami, choćby nawet udało się dobrać do "popierania" swych chorych wizji dwóch takich, dla których poparcie w wyborach było śladowe (a obecnie jest jeszcze mniejsze, co wynika ze wszystkich sondaży), którzy zgodzą się na wszystko, wystraszeni ewentualnością wcześniejszych wyborów? Bo przecież nie tylko o lustrację tu idzie, na której to ustawie Trybunał Konstytucyjny na pewno nie zostawi suchej nitki, ale o sprawy ważniejsze, które można określić jednym zdaniem: przerabianie państwa obywatelskiego, które się w bólach rodziło od 1989 roku, w narodową katobolszewię 21-go wieku. PiS, owszem, ma legitymację do ADMINISTROWANIA krajem; do > -- > Common sense is not so common Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Do it yourself! 26.04.07, 03:07 Argument z wynikami wyborów Ci nie wyszedł to próbujesz z innej strony... Otóż uprawnia. PiS szło do wyborów z określonym programem, dzięki temu programowi wygrał wybory, więc teraz ma nie tylko prawo ale i obowiązek ten program realizować. A o sondażach pisałem już, że to zwykła manipulacja. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Do it yourself! 26.04.07, 12:33 jankos71 napisał: > Argument z wynikami wyborów Ci nie wyszedł to próbujesz z innej strony... Raczysz żartować! Napisałam Ci przecież jasno, gdzie znaleźć dowody, a wogóle - to sam powinieneś to wiedzieć, skoro czytujesz prasę. > > Otóż uprawnia. PiS szło do wyborów z określonym programem, dzięki temu > programowi wygrał wybory, więc teraz ma nie tylko prawo ale i obowiązek ten > program realizować. NIE uprawnia. Też już to wyjaśniłam w poprzednim poście. Uprawniałoby, gdyby z tym programem PiS wygrał wybory ZNACZĄCO, a nie - nędznymi 27ma procentami (zgoda, inni byli jeszcze gorsi), co oznacza, ni mniej ni wieęcej, że takiego programu nie poparło 73% wyborców. W tej sytuacji PiS ma prawo i obowiązek wyłącznie ADMINISWTROWAĆ (sprawnie!) krajem, skoro sobie znalazł spolegliwe, bo wystraszone przystawki, nic więcej. > A o sondażach pisałem już, że to zwykła manipulacja. Niech Ci będzie. Zatem, jak widzisz, ograniczyłam się do wyników wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Do it yourself! 27.04.07, 03:15 Wynikami wyborów też manipulujesz. A te 27% to procent przewagi nad konkurencją? Jeśli tak, to nazwałbym to znaczącą przewagą... -- Common sense is not so common Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Do it yourself! 27.04.07, 07:24 A tak na poważnie to dopuszczasz się sporej manipulacji interpretując w ten sposób wynik wyborów. Może przyłóżmy tę samą miarkę do wyników innych ugrupowań. Co Ty na to? Np SLD - 11.31%. Podążając Twoim trybem rozumowania wynika stąd, że przeciwko SLD jest 88,69% wyborców! Z czego to wynika? Czy wyborcom nie podobała się ich komunistyczna przeszłość? Trzeba więc KONIECZNIE (i sprawnie!) przeprowadzić DEKOMUNIZACJĘ! A może nie podobały im się SLD-owskie afery gospodarcze? Należy więc (jak najszybciej) ująć i rozliczyć przestępców gospodarczych. Może nie podobała im się gigantyczna korupcja? Należy więc walczyc z korupcją. A może sprzeciw wyborców budził sposób, w jaki przeprowadzono prywatyzację? Trzeba więc zbadać te nieprawidłowości i pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy się ich dopuścili. Może z kolei wyborcom nie podobał się fakt, że SLD dotąd chroni sędziów i prokuratorów, którzy niegdyś fabrykowali oskarżenia i wydawali niesprawiedliwe wyroki, a także nepotyzm i 'klika' w tym środowisku. Należy więc dokonać gruntownych zmian w sądownictwie! Może powodem jest fakt, że dotąd nie pociągnięto do odpowiedzialności katów ofiar stanu wojennego? Że przez ponad 15 lat od zmiany systemu nie odkłamano naszej powojennej historii? - itp, itd. Wszystko to zawiera się w programie PiS - wynika więc stąd, że prawie 89% wyborców popiera program PiS! I ta teza wydaje mi się bardziej prawdopodobna niż Twoja. Weź pod uwagę fakt, że 24.14% głosów oddanych na PO to nie koniecznie były głosy przeciwko PiS, a raczej głosy na koalicję PO-PiS, bądź PiS-PO. Łącznie mamy więc 51,13% - to przyznasz znaczący wynik. Dorzuć jeszcze wynik LPR, SO i innych drobnych partii jak Korwina-Mikke czy Ruchu Patriotycznego i okaże się, że 73% wyborców głosowało na tzw centro-prawicę. To, że niektóre partie nie przeszły, a PO nie weszło do koalicji nie oznacza wcale, że ich wyborcy nie popierają programu PiS. Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Z pewnością natomiast nie pałają miłością do SLD. Widzisz więc - każdy kij ma dwa końce. Możesz ludziom wciskać ciemnotę, ale przekonasz tylko głupszych od siebie. Czy naprawdę na tym Ci zależy? Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Do it yourself! 28.04.07, 15:46 koloratura1 napisała: > Bo przecież nie tylko o lustrację tu idzie, na której to ustawie Trybunał > Konstytucyjny na pewno nie zostawi suchej nitki, ale o sprawy ważniejsze, > które można określić jednym zdaniem: przerabianie państwa obywatelskiego, > które się w bólach rodziło od 1989 roku, w narodową katobolszewię 21-go wieku. Raczysz żartować! Państwo obywatelskie?, pod rządami SLD? Brednie. To co w państwie było obywatelskiego, co w 'bólach rodziło się od 1989 roku', było właśnie przez SLD niszczone, często nielegalnymi metodami. Lustracja to jedyny sposób żeby tych zbrodniarzy pozbawić w końcu ich wpływów. Mam nadzieję, że sędziowie Trybunału Konstytucyjnego zachowają się przyzwoicie i będą się kierować swoim sumieniem, a nie interesem określonych środowisk. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma co za cynizm frymarczy "trudem i znojem" 23.04.07, 10:55 ludzi podlasia, po to aby wygrac wybory do sejmiku. Ale polityczne dni tej pisowskiej bandy są policzone. Zgubiła ich pycha pana przewodniczacego ! Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala guano veritas 23.04.07, 17:12 zawsze jest jakieś wyjście, chyba że tym PRLem to najprowdziwsa veritas. Wtedy też znajdzie się wyjście: nieokreślonego koloru CZERWOWNEGO POGONIMY ---- Obszczymurki RP V sojediniajties' Odpowiedz Link Zgłoś
kacza_aberracja rzeczywiscie - nie ma wyjscia holota - spieprzac 24.04.07, 14:04 dziady! Odpowiedz Link Zgłoś
dolnyslask24 Jak będzie? Tak samo, tylko, że bardziej... 24.04.07, 14:11 Jak to sie skonczy: stys.dolnyslask24.info/49,marks_wiecznie_zywy.html Odpowiedz Link Zgłoś