Dodaj do ulubionych

Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irańsk...

29.04.07, 17:41
''Khorusi ("Na koguta"). To moda, która w ciągu kilku ostatnich
lat opanowała lepsze dzielnice Teheranu. Młodzi ludzie stawiają
sobie włosy na żel, niektórzy noszą na twarzy lekki makijaż.''

No i już wiem czego lubię Iran, w Polsce też zakazłbym
tych geyowskich obyczajów;)
Obserwuj wątek
    • pariah Ale paranoja.... 29.04.07, 17:47
      I gdzie te wszystkie lewackie gaduły co tak sobie chwalą irańską rewolucję i
      władzę niezależną od zgniłego imperialistycznego zachodu oraz podstępnych
      ponadnarodowych korporacji? Gdzie ten ich bełkot?
      Przecież jak tego człowiek poczyta to nie wiadomo czy jeszcze śmieszne to czy
      już straszne?

      -------------------

      Niech będzie głęboko pochylony

      http//s18.bitefight.pl/c.php?uid=26669
      • navaira Re: Ale paranoja.... 29.04.07, 18:13
        Masz powyżej paranoję, prawdziwy Polak się odezwał w pierwszym komentarzu. Poza
        tym pierwsze słyszę o lewackich gadułach chwalących postępowość Iranu. To raczej
        buraczana koalicja chwali Iran za religijność i moralność.
        • pariah Re: Ale paranoja.... 29.04.07, 18:44
          Otóż nie masz racji Szanowny Polemisto - kaczoidy, faszoidy i burakoidy raczej
          kwikają razem z dablju jak to złe ajjatollahy z Irana sprzedadzą nam atomowicę z
          rana - temuż tarcza nam nużna jak spragnionemu woda.
          A co do lewackich gaduł to właśnie oni popiardują rozgłośnie o tym jak to złe
          Stany Hameryki chcą napaść miłujący pokój Iran, co to sobie cicho program
          pokojowego nuklearyzmu rozwija - przy użyciu 10 tysięcy schowanych 8 metrów pod
          ziemią wirówek do wzbogacania uranu.
          Nie trawię ani naszych buraczków ani dablju postalkoholika ani mułłów zmulonych
          w Iranie - co to się im czasami wizje religijne mylą z rzeczywistością.

          Ze sceptycznym pozdrowieniem.

          Niech będzie głęboko pochylony.

          s18.bitefight.pl/c.php?uid=26669
          • alatien Re: Ale paranoja.... 29.04.07, 19:04
            Czesto bywam na forum ale nigdzie jeszcze nie widzialem ani lewicowych ani
            prawicowych zwolennikow Iranu. Powiedzialbym nawet ze wiekszosc (prawa i lewa)
            jest zgodna co do zagrozenia jakie Iran stanowi. Prosze nie tworz podzialow na sile.

            Zauwaz ze wywolani przez ciebie "lewacy" to zazwyczaj liberalowie, a liberalowie
            sa przeciwni takim rezima jak Iran.

            Aha, znam paru ludzi ktorzy uwielbiaja Iran za jego kulture i czesto tam bywaja,
            ale to nie ma nic wspolnego z preferencjami politycznymi.

            Pozdrawiam
          • laaazy_boy Re: Ale paranoja.... 29.04.07, 19:22
            Twój post jest doskonałym przykładem w jak bardzo prostacki sposób można
            kategoryzować rzeczywistość, w jak bardzo jednowymiarowy i płaski sposób ją
            postrzegać. Otóż jeżeli kolego nie jesteś w stanie "załapać", że przykładowo
            przeciwstawianie się "pokojowym" interwencjom USA nie oznacza wcale hołubienia
            totalitarnych reżimów to sorry, kup sobie olej do mózgownicy albo milcz i
            przestań wypisywać farmazony.
            • pariah Re: Ale paranoja.... 29.04.07, 19:26
              Wy nawet trollowania nie jesteście zdolni odróżnić od wymiany opinii.. cóż
              wasza strata i wasze nieuctwo...
              • megasceptyk To po co trolujesz? 30.04.07, 02:26
                .
      • sjoz Re: Ale paranoja.... 29.04.07, 19:28
        > I gdzie te wszystkie lewackie gaduły co tak sobie chwalą irańską rewolucję

        A propos paranoi, to właśnie Ci się coś uroiło. W swoim już dość długim życiu
        nigdy nie słyszałem pochwały fundamentalizmu religijnego z ust osoby o
        lewicowych poglądach - to specjalność prawicowego oszołomstwa.
      • wt82 Re: Ale paranoja. pariah nie rozróznia prawicy 29.04.07, 20:08
        od lewicy.w Iranie mamy system skrajnie konserwatywny(prawicowy) połączenie
        rewolucji islamskiej w wersji szyickiej z nacjonalizmem pan-irańskim.Nie wiem co
        tu lewactwo ma w ogóle do rzeczy, na necie możesz poszukać przemówienia
        Chomeiniego i program rewolucji konserwatywnej.Jak Iran jest lewacki to pewnie
        np Franco też był lewakiem:)
      • tajemniczy_don_pedro Dlaczego policjanci nie w szlafrokach i turbanach? 30.04.07, 00:17
        ...tylko ubrani po zachodniemu?! Rewolucja moralna gnije od środka?
      • szyderczy_szyderca Re: Ale paranoja.... 30.04.07, 01:26
        > I gdzie te wszystkie lewackie gaduły co tak sobie chwalą irańską rewolucję i
        > władzę niezależną od zgniłego imperialistycznego zachodu oraz podstępnych
        > ponadnarodowych korporacji?

        Prawicowe oszolomy juz traca kontakt z rzeczywistoscia ... skoro wypisuja takie
        bzdety bez sensu.
    • tango9 Ale celownik!!! Jak za komuny!!! 29.04.07, 17:48
      Tak trzymać i tego przestrzegać!!! Kobiety od podeszwy buta po sam czubek
      głowy powinny być otulone w czarne stroje i nie mieć na wierzchu żadnych oznak
      kobiecości (np. wypukłość piersi nie powinna być widoczna). Mężczyzna powinien
      nosić wąsy i brodę i mieć oblicze i włosy Mahometa. Krawat? Nigdy go nie
      noszę. Muszki też. Toż to się kojarzy albo z jednym albo z drugim. Powinni też
      zakazać słuchania muzyki zachodniej tak jak to było za bolszewików w Polsce.
      Tylko czastuszki i poranne "kiedy ranne" czyli "raz dwa!!! Do roboty!!!"
    • wicker.man73 Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irańsk... 29.04.07, 17:56
      To tak jak u nas. Kolczyki, tatuaże, styl ubierania się, rodzaj słuchanej muzyki, przynależnosć do subkultury, itp. maja być powodem założenia policyjnej kartoteki. Każdy delikwent, ktory porusza sie po ulicy, a ma nonkonformistyczny wygląd - będzie poddany kontroli policyjnej i "spisaniu".

      wiadomosci.wp.pl/kat,41794,wid,8791012,prasaWiadomosc.html?ticaid=13a79
    • troll7777 tylko moher na glowie Wszechpolki! 29.04.07, 18:09
      reszte reedukowac!
    • wicary Niedługo taki sam rygor w Polsce 29.04.07, 18:23
      jeszcze trochę i miłościwie panujący nam kurduple NA POLECENIE łojca dyktatora
      wprowadzą podobne przepisy w Jesuslandzie ( dawniej Polska )
    • infinity Klient w krawacie jest mniej awanturujący się :) 29.04.07, 18:44
    • obraza.uczuc.religijnych Iran walczy z wielokulturowością 29.04.07, 18:46
      czyli jest w jednym rzędzie w z prawicowym oszołomstwem z Europy.
    • patman =====W katolibanie za niedługo też tak będzie===== 29.04.07, 19:31
      Koniec z niemoralnym prowadzeniem się i wodzeniem na pokuszenie! Płócienne worki i fryzury "od garnka" a la Giertych, będą teraz obowiązkowe, a kto będzie stawiał opór nowym trendom, ten sobie strzeli w klatkę piersiową podczas rewizji dokonanej przez ABM - Agencję Bezpieczeństwa Moralnego.
    • l.o.r.t.e.a He, he. Durnowaty, propagandowy tekścik a na 29.04.07, 20:00
      pierwszej stronie i z możliwością komentarzy.

      Czemu nie można było komentować tekstu o komunistycznym zbrodniarzu Baumanie?
    • embrades Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irańsk.. 29.04.07, 21:01
      A przecież nie od dziś wiadomo, że "klient w krawacie mniej awanturujący się
      jest" ! No więc wyszło szydło z worka: ajatollahy na prawdę dążą do bitki !;))))
    • te_rence Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irańsk.. 29.04.07, 21:45
      jakbym w moim kraju jakaś pała mówiła mi jak mam się ubierać albo jaką fryzurę nosić to bym albo założył/wstąpił do ruchu opru albo wyjechał
      Państwo nie powinno być od tego żeby nakazywać i podporzadkowywać obywatela sobie ale powinno być DLA obywatela by zapewnić mu naukę leczenie i bezpieczęństwo! Po to jest państwo!! a nie po to żeby martwić się czy obywatel zostanie zbawiony po śmnierci bo się tak dziadkom ajatollachom wydaje że jak kobieta z odkrytą twarzą albo facet w niedpowieedniej fryzurze... nie po to by narzucać mu w co ma wierzyć!

      OFF THE PIGS!

      o wolność trzeba było i trzeba walczyć i opiekowąc się nią u siebie bo łatwo może zostać zniszczona... ścieżka sptawiedliwych wiedzie przez tyranie i chciwość złych ludzi...

      Wolność. Po co wam wolność?
      Macie przecież filmy fantastyczne
      Wolność. Po co wam wolność?
      Czasem zezwolenie demonstracji ulicznych
      Wolność. Po co wam wolność?
      Z każdej wystawy dobrobyt tryska
      Wolność. Po co wam wolność?
      Macie przecież chleb i igrzyska

      Maszerujcie ramię w ramię
      Ku słońcu świata naszego
      Wszyscy położycie głowy
      Za przewodniczącego

      Czy słyszysz, czy słyszysz
      Co tu dzieje się od lat
      Jaki wokól siebie szum wytwarza ten fatalny świat
      Na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny
      Na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny
      Kilku frajerów rządzi świata tego polityką
      Najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką
      Co za fatalny świat
      Przemówienia z dnia siódmego
      Co za okropny świat
      Roku bieżącego.
    • mgz Trzy zdania: 29.04.07, 21:51
      Na drugim zdjeciu to wyglada mi na autobus, a nie radiowoz.

      A na pierwszym zdjeciu - skad mamy wiedziec, ze policjant je poucza o stroju i
      wlosach, a nie np. udziela informacji jak dojechac gdzies.

      A caly artykul jest jakis szemrany; niech autor najpierw pojedzie do Iranu, a
      potem napisze cos z sensem.
    • artie40 Re: Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irań 29.04.07, 21:52
      tryglawson napisał:
      > No i już wiem czego lubię Iran, w Polsce też zakazłbym tych geyowskich obyczajów;)

      No tryglawson, albo prowokujesz, albo jesteś ciołek. Kiedyś u nas też tępili bikiniarzy, ot taka specyfika
      totalitaryzmów różnej maści...
      • tryglawson Re: Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irań 29.04.07, 22:39
        artie40 napisał:

        > tryglawson napisał:
        > > No i już wiem czego lubię Iran, w Polsce też zakazłbym tych geyowskich ob
        > yczajów;)
        >
        > No tryglawson, albo prowokujesz, albo jesteś ciołek. Kiedyś u nas też tępili bi
        > kiniarzy, ot taka specyfika
        > totalitaryzmów różnej maści...

        Totalitaryzm to jest nakazywanie kochać ludziom czegoś czego nielubią
        jak nie lubię ludzi o długich nosach, żółtych włosach, Arabów, czkawki
        Popersów, Punków, geyów czy Skinów itp. itd. to jest moja sprawa...

        I mogę o tym mówić czy pisać bo jest Wolność Słowa, a że lubię Iran
        to też mogę lubić, choć nie lubię islamu itp.

        Nie lubię też politycznie poprawnego zakłamania;) A, że chciałbym być
        Tyranem no co to pomarzyć też nie można:)
        • artie40 Re: Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irań 29.04.07, 22:52
          tryglawson napisał:
          Totalitaryzm to jest nakazywanie kochać ludziom czegoś czego nielubią jak nie lubię ludzi o długich
          nosach, żółtych włosach, Arabów, czkawki Popersów, Punków, geyów czy Skinów itp. itd. to jest moja
          sprawa...

          Jak widać po artykule, mułłowie nakazują miłość do burych szmat, bez możliwości wyboru. Myślę, że
          spokojnie mieści się to w definicji irańskiego terokratycznego totalitaryzmu.
          • artie40 Re: Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irań 29.04.07, 22:53
            Ops, miało być -teokratycznego oczywiście.
          • tryglawson Re: Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irań 29.04.07, 23:02
            artie40 napisał:

            > tryglawson napisał:
            > Totalitaryzm to jest nakazywanie kochać ludziom czegoś czego nielubią jak nie
            > lubię ludzi o długich
            > nosach, żółtych włosach, Arabów, czkawki Popersów, Punków, geyów czy Skinów itp
            > . itd. to jest moja
            > sprawa...
            >
            > Jak widać po artykule, mułłowie nakazują miłość do burych szmat, bez możliwości
            > wyboru. Myślę, że
            > spokojnie mieści się to w definicji irańskiego terokratycznego totalitaryzmu.

            Jak widzisz katolickie zakonnice które też muszą mieć włosy ukryte pod czepkiem
            to widzisz ofiary totalitaryzmu?
            To raczej kwestia religijnej wrażliwości, obyczajowości dla nich lekko ubrane
            kobiety, być może są równie prowokujące jakby u nas kobiety chodziły w halkach
            i często toples, ja bym tego nie wytrzymał bo prawidłowo reaguję na kobiety;)
            • artie40 Re: Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irań 30.04.07, 00:09
              tryglawson napisał:
              > Jak widzisz katolickie zakonnice które też muszą mieć włosy ukryte pod czepkiem to widzisz ofiary
              totalitaryzmu? To raczej kwestia religijnej wrażliwości, obyczajowości dla nich lekko ubrane kobiety,
              być może są równie prowokujące jakby u nas kobiety chodziły w halkach i często toples, ja bym tego
              nie wytrzymał bo prawidłowo reaguję na kobiety;)

              No, niee, osłabiasz mnie człowieku. Zakonnice SAME godzą się na strój ?zawodowy?, nikt ich do tego
              nie zmusza. Podobnie, jak na inne reguły rządzące ich życiem. Nikt nie biega za kobietami po ulicy i nie
              zakłada habitów na siłę, ogromna różnica. Tej obyczajowości to raczej bliżej do tłumionych frustracji i
              kompleksów - chciałbym ale nie mogę, to innym też nie dam. Kwestia granicy co jest prowokujące a co
              nie, jest bardzo płynna, dla talibów nawet stroje iranek są szczytem rozwiązłości, czyż nie? To, że
              zwyczajnie ubrana kobieta jest dla oszołomów prowokacją kiepsko świadczy tylko o nich samych. A
              prywatnie - na plaży też nie wytrzymujesz, a nie daj Boże na plaży topless, rzucasz się na wszystko co
              bez stanika? Hipokryzja tej obyczajowści i religii jest potworna.
    • pilsko1 Zachodnie fryzury i krawaty na celowniku irańsk.. 29.04.07, 22:15
      Jest szansa zarobku na eksporcie worków do Iranu.
    • krawiec6661 Katolom taki kraj sni sie po nocach 29.04.07, 22:38
      wszyscy tacy sami, wladza mowi co jest dobre a co zle, nikt nie musi
      samodzielnie myslec, wszyscy wierza w ta sama bajke, toz to piekna wizja swiata!
      • te_rence Re: Katolom taki kraj sni sie po nocach 29.04.07, 23:00
        krawiec6661 napisał:

        > wszyscy tacy sami, wladza mowi co jest dobre a co zle, nikt nie musi
        > samodzielnie myslec, wszyscy wierza w ta sama bajke, toz to piekna wizja swiata
        > !

        Na pewno marzy się tak Ajatollachowi Rydzykowi!!!

        glosrydzyka.blox.pl/html
      • kamyk39 Re: Katolom taki kraj sni sie po nocach 30.04.07, 05:31
        krawiec6661 napisał:

        > wszyscy tacy sami, wladza mowi co jest dobre a co zle, nikt nie musi
        > samodzielnie myslec, wszyscy wierza w ta sama bajke, toz to piekna wizja swiata
        > !
        Oj cos Ty,
        To wcale nie katole wcielali w zycie - CCCP bylo bezwyznaniowe
        (jesli nie liczyc paru +/- bozkow : Marks, Lenin, Stalin, i im poodbni)
        W PRL milicja za dlugie wlosy palowal, i ciela. i to rapteem nie tak dawno,
        wiec uwazaj.
    • czarnycenzor Dzięki ci Boże za Polaka Katolika!!! 29.04.07, 22:58
      Dzięki temu stworzeniu bardzo prymitywnemu doimy państwo polskie na jakieś
      siedem miliardów polskich złotych.
      Brawo Watykan!!
      Będziemy bronić Konkordatu jak niepodległości.
      Amen.
      • tryglawson Re: Dzięki ci Boże za Polaka Katolika!!! 29.04.07, 23:39
        czarnycenzor napisała:

        > Dzięki temu stworzeniu bardzo prymitywnemu doimy państwo polskie na jakieś
        > siedem miliardów polskich złotych.
        > Brawo Watykan!!
        > Będziemy bronić Konkordatu jak niepodległości.
        > Amen.

        A skad te dane, ponad 2 miliardy dolców za taki kit to sporo
        chyba trzeba bedzie unarodowić KK;)
    • mannaznieba4 krawaty i fryzury to początek narkotyków 29.04.07, 23:37
      to początek amerykańskiego stylu zycia - początek degeneracji społeczeństw.
      Brawo, Dobre bo Irańskie. Tak trzymać!
      • artie40 Re: krawaty i fryzury to początek narkotyków 30.04.07, 00:18
        mannaznieba4 napisała:
        > to początek amerykańskiego stylu zycia - początek degeneracji społeczeństw. Brawo, Dobre bo
        Irańskie. Tak trzymać!

        Taaaa, jasne styl życia talibów i podobnych oszołomów na pewno jest wspaniały!!! A jak się komuś nie
        podba to kula w potylicę i do piachu. Ops, zapomniałem, w tym wypadku kamienowanie i inne takie
        spajające lokalne społeczności rozrywki, kule oszczędzamy na inne okazje. Zamiast tej paskudnej
        telewizji ;?). W dodatku nie trzeba fitnessu, jak sobie człowiek porzuca solidnym kamulcem, to łapie
        formę w trymiga. Aż dziw że przedstawiciele takich tradycyjnych, zdrowych moralnie społeczeństw
        osiągają słabe wyniki np w rzucie młotem, powinni być naprawdę nieźli. Idź się lecz manna. Chyba że
        prowokujesz, to OK ;-).
      • kamyk39 Re: krawaty i fryzury to początek narkotyków 30.04.07, 05:35
        mannaznieba4 napisała:

        > to początek amerykańskiego stylu zycia - początek degeneracji społeczeństw.
        > Brawo, Dobre bo Irańskie. Tak trzymać!

        Artykuly tej masci pozwalaja nam latwiej zaakceptowac wojne w Iranie.
        Pojedz do Persji - i potem napisz.
        A nie czytaj GW - i z przeczytania swoje wyluszczasz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka