emar2 14.05.07, 07:21 coraz bliżej do wielkiego sprzątania... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jerzy.zywiecki Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 07:30 A co myślicie szanowni czytelnicy,że jak się pisowcy napracowali w nocy ,szukając coś na sędziów TK,to będą zarywać następne noce,jeszcze w wikend. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek mam nadzieję, że ktoś to notuje? 14.05.07, 07:54 Mam nadzieję, że ktoś to notuje? Źle by się stało, gdyby niektóre z tych haniebnych naruszeń prawa uszły mu na sucho, gdy kiedyś stanie przed sądem. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Czy ktos ma jeszcze zludzenia jakim kaczor jest 14.05.07, 08:09 "demokrata"? To taki maly, uoierdliwy i zawistny "führerek" bez koncepcji na rzadzenie i przyszlosc! Liczy sie tylko rzadza wladzy... Odpowiedz Link Zgłoś
lelewel48 Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 08:19 I bardzo dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
lelewel48 Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 08:20 emar2 napisał: > coraz bliżej do wielkiego sprzątania... Nie moge sie doczekac Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 08:29 Mam nadzieję, że nic nie będzie zapomniane Kaczorom. Nie jesteście ani premierem ani prezydentem całego narodu a tylko grupy nawiedzonych PISiaków. Widać to coraz dokładniej. Dla was nie liczy sie przyszłość a tylko przeszłość. Czekajcie aż wyjada wszyscy lekarze, pielęgniarki i kto jeszcze będzie mógł. Zostaniecie sami w kaczym g...nie. Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius43 Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:17 Tylko TCHÓRZ/Kaczyński/to może robić.Czego on się boi? Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius43 Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:23 Popieram przedmówcę!A gdzie są teczki tych,co zdradzili w stanie wojennym i przekazali SB-kom wszystkie kryjówki działaczy Solidarności i przyczynilisię do ich interowania,a sami siedzieli bezkarni!Czas wyjaśnić tę sprawę rolę Kaczyńskich ! Odpowiedz Link Zgłoś
aquarius43 Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:26 To była moja wypowiedż.Podpisałem się za znajomego.Kret 41. Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:26 Mały, wredny człowieczek, który z małpią złośliwością usiłuje do końca szkodzić i jątrzyć, chociaż nie ma to już żadnego sensu. Aby tylko zrobić na złość. Jak nie może pobić, to chciaż nasmarka i obsika. Odpowiedz Link Zgłoś
lexgm Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 09:42 Dziennika Ustaw nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
romek335 Komunista na siebie by taka ustawe uchwalał ? 14.05.07, 13:24 Eeee... coś nie tak. Czego się boisz, że krzyczysz aby w terminie to było ? Oj, oj hydra wychodzi na wierzch. Coraz ich więcej jest. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 10:34 lexgm napisał: > Dziennika Ustaw nie będzie. Ja to pisałam już w czasie obrad Trybunału Konstytucyjnego! Ale tu nie chodzi o moje dobre samopoczucie - bo w tej sytuacji mieć o nie mogę - ale o to, że chciałabym żyć w demokratycznym, normalnym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
lexgm Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 10:55 Droga Wos9. Za wczesnie się urodziłaś. Normalnie to będzie gdzieś za 20 - 30 lat, jak na zawsze odejdą z tego świata ci, dzięki którym mamy to co mamy - czyli różnej masci osobnicy uważający się za polityków oraz rzesze tych, którzy ich wybrali. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 11:18 lexgm napisał: > Droga Wos9. Za wczesnie się urodziłaś. Normalnie to będzie gdzieś za 20 - 30 > lat, jak na zawsze odejdą z tego świata ci, dzięki którym mamy to co mamy - > czyli różnej masci osobnicy uważający się za polityków oraz rzesze tych, którzy > > ich wybrali. Skąd wiesz, kiedy się urodziłam? Ale to nieważne. Natomiast ważne jest to, że obecnych polityków NIE WYBIERAŁAM. Nie są z mojej bajki, ale - znów - ważniejsze jest, że szkodzą Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
romek335 Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 13:26 wos9 napisała: > że obecnych polityków NIE WYBIERAŁAM. Nie są z mojej bajki, ale - znów - > ważniejsze jest, że szkodzą Polsce. Ale wybierali inni. Szkodzą ci, którzy w przeszłości mieli sporo na sumieniu i nie tylko przed 1989 rokiem ale i w okresie 1989-2005 Odpowiedz Link Zgłoś
marekjurek_u_pinocheta I Kaczyńskich przed Trybunał Stanu za łamanie praw 14.05.07, 10:50 a. Odpowiedz Link Zgłoś
etykieta.zastepcza mały krętacz i tyle 14.05.07, 10:58 prawo i sprawiedliwość pełną gębą, aż się rzygać chce. Odpowiedz Link Zgłoś
jadwiha Re: mały krętacz i tyle 14.05.07, 12:23 Może czas przymusowo skierować kaczki do poradni zdrowia psychicznego? Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: mały krętacz i tyle 14.05.07, 18:58 wiemy o tym nie od dzis.kretactwo kurdupla i jego arogancka bezczelnosc saa widoczne na dloni!!swinia ignoruje TK i kompletnie olewa polska konstytucje.pokurcz ktory mieni sie "obronca i sprawa i sprawiedliwosci".to jawna kpina z prawa obowiazujacego w tym kraju!lgarz klamie w zywe oczy.swoja teczke i braciszka zapewne dokladnie "wyczyscil"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wrwr1 nam tez sie nie spieszy, towarzysze 14.05.07, 12:47 bo co mozecie zrobic po tym orzeczeniu??? juz tylko zepsuc powietrze, byle wasze "slowo" bylo na wierzchu! no trudno, nawet ten smrod przetrzymamy, chociaz nie bedzie nam latwo! za duzo burakow w waszej diecie... Odpowiedz Link Zgłoś
r202 To proste 14.05.07, 12:54 Do piątku IPN może opublikować np. listę agentów. Po ogłoszeniu wyroku oczywiście ją zdejmie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pyzz Re: To proste 14.05.07, 13:19 > Do piątku IPN może opublikować np. listę agentów. Po ogłoszeniu wyroku oczywiśc > ie ją zdejmie ;) Jak powiedział Stępień, od chwili ogłoszenia wyroku w mediach (a nie w DzU) została zdjęta "pieczęć domniemania kostytucyjności". A np. w TOK FM była bezpośrednia transmisja. A to znaczy, że IPN nie może zakładać, że ustawa jest zgodna z konstytucją. JUŻ. A to znaczy tylko tyle, że jeżeli IPN opublikuje listy agentów, to do piątku nie można prezesa tylko stawiać przed trybunałem stanu. Zgodnie z wyrokiem TK ustawa NIGDY nie była zgodna z Konstytucją, a wydrukowanie wyroku w DzU jedyne co zmienia to daję podstawę prawną do ubiegania się o odszkodowanie, lub do ew. uruchomienia procedur karnych za próbę jej wykonywania, czy egzekwowania jej zapisów. Odpowiedz Link Zgłoś
r202 Re: To proste 14.05.07, 14:08 > > Do piątku IPN może opublikować np. listę agentów. Po ogłoszeniu wyroku oc > zywiśc > > ie ją zdejmie ;) > Jak powiedział Stępień, od chwili ogłoszenia wyroku w mediach (a nie w DzU) > została zdjęta "pieczęć domniemania kostytucyjności". A np. w TOK FM była > bezpośrednia transmisja. > > A to znaczy, że IPN nie może zakładać, że ustawa jest zgodna z konstytucją. JUŻ > . > A to znaczy tylko tyle, że jeżeli IPN opublikuje listy agentów, to do piątku ni > e > można prezesa tylko stawiać przed trybunałem stanu. I o to prawdopodobnie chodzi >daję podstawę prawną do ubiegania się o > odszkodowanie, lub do ew. uruchomienia procedur karnych za próbę jej > wykonywania, czy egzekwowania jej zapisów. A kto zapłaci? Prezes IPN? Premier? Czy podatnik? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: nam tez sie nie spieszy, towarzysze 14.05.07, 13:07 wrwr1 napisał: > bo co mozecie zrobic po tym orzeczeniu??? juz tylko zepsuc powietrze, byle wasz > e > "slowo" bylo na wierzchu! no trudno, nawet ten smrod przetrzymamy, chociaz nie > bedzie nam latwo! za duzo burakow w waszej diecie... Żeby zachować twoją poetykę - towarzyszu - w twojej diecie za dużo grochu i kapusty, po których dopiero psuje się powietrze. Odpowiedz Link Zgłoś
postrzegane_inaczej A Czerwone Wybiórcze Łachudry mają już pełne pory 14.05.07, 12:58 Odpowiedz Link Zgłoś
pyzz Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 13:05 prof. Zoll, o ile się nie mylę liczył na to, że premier nie okaże się tak nieodpowiedzialny, żeby przeciągnąć publikację. I, jak widać, przeliczył się. Wydaje mi się jednak, że to nic nie zmienia, bowiem (co zresztą padło wprost w trakcie uzasadnienia, albo konferencji po) od chwili ogłoszenia wyroku przestaje działać domniemanie konstytucyjności tych przepisów. To nie znaczy, że ustawa jest niezgodna z konstytucją od chwili ogłoszenia wyroku w DzU. To znaczy, że ustawa była niekonstytucyjna od samego początku, a tylko przed sądem się nie można na to powoływać do chwili ogłoszenia wyroku w DzU. Czyli, jeżeli ktoś nie złoży oświadczenia (albo nawet skłamie!) i straci przez to pracę, to i tak wygra w sądzie sprawę o przywrócenie do pracy (I ODSZKODOWANIE!), o ile tylko TA SPRAWA odbędzie się po ogłoszeniu wyroku TK w DzU. A to znaczy, że aby tą ustawę wykorzystać, PiS musiałby druk opóźnić o całe miesiące, a w to już nie wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro romek335 - to pochodne od Giertycha? No bo sposob 14.05.07, 15:50 myslenia ten sam... Odpowiedz Link Zgłoś
mixart Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 13:23 JESTEM NIEZGODNY Z KONSTYTUCJĄ Odpowiedz Link Zgłoś
r.maszkowski byle namącić 14.05.07, 13:49 Czy składać oświadczenia, które przez kilka dni będzie wymagać ustawa o stwierdzonej niezgodności z konstytucją? Kaczyńscy zrobią wszystko żeby było więcej zamieszania i niepewności. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: byle namącić 14.05.07, 14:01 r.maszkowski napisał: > Czy składać oświadczenia, które przez kilka dni będzie wymagać ustawa o > stwierdzonej niezgodności z konstytucją? Kaczyńscy zrobią wszystko żeby było > więcej zamieszania i niepewności. No pewnie! Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Re: byle namącić 14.05.07, 16:39 Kaczory ewidentnie maja narod i Instytucje panstwowe w calkowicie duzym powazaniu. Dlaczego ich jeszcze nie ma w kurniku? Teraz wyszlo z nich cale paczesiostwo, obywateli maja za nic. Gdy chwala sie w mediach, jak to idzie naprzod polska gospodarka (a propos: brawo!) to przeciez nie oni pchaja te taczki, tylko szmal z Unii. Zatem jaka jest ich zasluga, taka naprawde ich? A jeszcze gnomik jeden obiecuje, ze sie nie da wykurzyc z Iraku- a sam by tam leb wstawil pod ogien. Co tam robi polskie wojsko? No bo chyba nie wyzwala? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Jawne kpiny z obowiazującego obowiazku 14.05.07, 18:59 A oni podobno prawnicy! Jeden nawet z tytułem profesora. Odpowiedz Link Zgłoś