Dodaj do ulubionych

Tym razem premierowi się nie spieszy

14.05.07, 07:21
coraz bliżej do wielkiego sprzątania...
Obserwuj wątek
    • jerzy.zywiecki Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 07:30
      A co myślicie szanowni czytelnicy,że jak się pisowcy napracowali w
      nocy ,szukając coś na sędziów TK,to będą zarywać następne noce,jeszcze w
      wikend.
    • krwawy.zenek mam nadzieję, że ktoś to notuje? 14.05.07, 07:54
      Mam nadzieję, że ktoś to notuje? Źle by się stało, gdyby niektóre z tych
      haniebnych naruszeń prawa uszły mu na sucho, gdy kiedyś stanie przed sądem.
      • 1zorro Czy ktos ma jeszcze zludzenia jakim kaczor jest 14.05.07, 08:09
        "demokrata"? To taki maly, uoierdliwy i zawistny "führerek" bez koncepcji na
        rzadzenie i przyszlosc! Liczy sie tylko rzadza wladzy...
        • romek335 1zorro jestes jednym z nich ? 14.05.07, 13:22
    • lelewel48 Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 08:19
      I bardzo dobrze
    • lelewel48 Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 08:20
      emar2 napisał:

      > coraz bliżej do wielkiego sprzątania...
      Nie moge sie doczekac
      • albacor Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 08:29
        Mam nadzieję, że nic nie będzie zapomniane Kaczorom. Nie jesteście ani premierem
        ani prezydentem całego narodu a tylko grupy nawiedzonych PISiaków. Widać to
        coraz dokładniej. Dla was nie liczy sie przyszłość a tylko przeszłość. Czekajcie
        aż wyjada wszyscy lekarze, pielęgniarki i kto jeszcze będzie mógł. Zostaniecie
        sami w kaczym g...nie.
    • aquarius43 Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:17
      Tylko TCHÓRZ/Kaczyński/to może robić.Czego on się boi?
    • aquarius43 Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:23
      Popieram przedmówcę!A gdzie są teczki tych,co zdradzili w stanie wojennym i
      przekazali SB-kom wszystkie kryjówki działaczy Solidarności i przyczynilisię do
      ich interowania,a sami siedzieli bezkarni!Czas wyjaśnić tę sprawę rolę
      Kaczyńskich !
    • aquarius43 Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:26
      To była moja wypowiedż.Podpisałem się za znajomego.Kret 41.
    • ar.co Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 09:26
      Mały, wredny człowieczek, który z małpią złośliwością usiłuje do końca szkodzić
      i jątrzyć, chociaż nie ma to już żadnego sensu. Aby tylko zrobić na złość. Jak
      nie może pobić, to chciaż nasmarka i obsika.
    • lexgm Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 09:42
      Dziennika Ustaw nie będzie.
      • prezertation1 J.Kaczyński... komunista cała gębą ! 14.05.07, 09:50
        • romek335 Komunista na siebie by taka ustawe uchwalał ? 14.05.07, 13:24
          Eeee... coś nie tak. Czego się boisz, że krzyczysz aby w terminie to było ? Oj,
          oj hydra wychodzi na wierzch. Coraz ich więcej jest.
      • wos9 Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 10:34
        lexgm napisał:

        > Dziennika Ustaw nie będzie.

        Ja to pisałam już w czasie obrad Trybunału Konstytucyjnego! Ale tu nie
        chodzi o moje dobre samopoczucie - bo w tej sytuacji mieć o nie mogę - ale o
        to, że chciałabym żyć w demokratycznym, normalnym kraju.
        • lexgm Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 10:55
          Droga Wos9. Za wczesnie się urodziłaś. Normalnie to będzie gdzieś za 20 - 30
          lat, jak na zawsze odejdą z tego świata ci, dzięki którym mamy to co mamy -
          czyli różnej masci osobnicy uważający się za polityków oraz rzesze tych, którzy
          ich wybrali.
          • wos9 Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 11:18
            lexgm napisał:

            > Droga Wos9. Za wczesnie się urodziłaś. Normalnie to będzie gdzieś za 20 - 30
            > lat, jak na zawsze odejdą z tego świata ci, dzięki którym mamy to co mamy -
            > czyli różnej masci osobnicy uważający się za polityków oraz rzesze tych,
            którzy
            >
            > ich wybrali.
            Skąd wiesz, kiedy się urodziłam? Ale to nieważne. Natomiast ważne jest to,
            że obecnych polityków NIE WYBIERAŁAM. Nie są z mojej bajki, ale - znów -
            ważniejsze jest, że szkodzą Polsce.
            • romek335 Re: Obstawiam, że dzisiaj druku tego 14.05.07, 13:26
              wos9 napisała:

              > że obecnych polityków NIE WYBIERAŁAM. Nie są z mojej bajki, ale - znów -
              > ważniejsze jest, że szkodzą Polsce.

              Ale wybierali inni. Szkodzą ci, którzy w przeszłości mieli sporo na sumieniu i
              nie tylko przed 1989 rokiem ale i w okresie 1989-2005
    • marekjurek_u_pinocheta I Kaczyńskich przed Trybunał Stanu za łamanie praw 14.05.07, 10:50
      a.
    • etykieta.zastepcza mały krętacz i tyle 14.05.07, 10:58
      prawo i sprawiedliwość pełną gębą, aż się rzygać chce.
      • jadwiha Re: mały krętacz i tyle 14.05.07, 12:23
        Może czas przymusowo skierować kaczki do poradni zdrowia psychicznego?
      • kazik.k Re: mały krętacz i tyle 14.05.07, 18:58
        wiemy o tym nie od dzis.kretactwo kurdupla i jego arogancka bezczelnosc saa
        widoczne na dloni!!swinia ignoruje TK i kompletnie olewa polska
        konstytucje.pokurcz ktory mieni sie "obronca i sprawa i sprawiedliwosci".to
        jawna kpina z prawa obowiazujacego w tym kraju!lgarz klamie w zywe oczy.swoja
        teczke i braciszka zapewne dokladnie "wyczyscil"!!!
    • wrwr1 nam tez sie nie spieszy, towarzysze 14.05.07, 12:47
      bo co mozecie zrobic po tym orzeczeniu??? juz tylko zepsuc powietrze, byle wasze
      "slowo" bylo na wierzchu! no trudno, nawet ten smrod przetrzymamy, chociaz nie
      bedzie nam latwo! za duzo burakow w waszej diecie...
      • r202 To proste 14.05.07, 12:54
        Do piątku IPN może opublikować np. listę agentów. Po ogłoszeniu wyroku oczywiście ją zdejmie ;)
        • pyzz Re: To proste 14.05.07, 13:19
          > Do piątku IPN może opublikować np. listę agentów. Po ogłoszeniu wyroku oczywiśc
          > ie ją zdejmie ;)
          Jak powiedział Stępień, od chwili ogłoszenia wyroku w mediach (a nie w DzU)
          została zdjęta "pieczęć domniemania kostytucyjności". A np. w TOK FM była
          bezpośrednia transmisja.

          A to znaczy, że IPN nie może zakładać, że ustawa jest zgodna z konstytucją. JUŻ.
          A to znaczy tylko tyle, że jeżeli IPN opublikuje listy agentów, to do piątku nie
          można prezesa tylko stawiać przed trybunałem stanu.
          Zgodnie z wyrokiem TK ustawa NIGDY nie była zgodna z Konstytucją, a wydrukowanie
          wyroku w DzU jedyne co zmienia to daję podstawę prawną do ubiegania się o
          odszkodowanie, lub do ew. uruchomienia procedur karnych za próbę jej
          wykonywania, czy egzekwowania jej zapisów.
          • r202 Re: To proste 14.05.07, 14:08
            > > Do piątku IPN może opublikować np. listę agentów. Po ogłoszeniu wyroku oc
            > zywiśc
            > > ie ją zdejmie ;)
            > Jak powiedział Stępień, od chwili ogłoszenia wyroku w mediach (a nie w DzU)
            > została zdjęta "pieczęć domniemania kostytucyjności". A np. w TOK FM była
            > bezpośrednia transmisja.
            >
            > A to znaczy, że IPN nie może zakładać, że ustawa jest zgodna z konstytucją. JUŻ
            > .
            > A to znaczy tylko tyle, że jeżeli IPN opublikuje listy agentów, to do piątku ni
            > e
            > można prezesa tylko stawiać przed trybunałem stanu.

            I o to prawdopodobnie chodzi

            >daję podstawę prawną do ubiegania się o
            > odszkodowanie, lub do ew. uruchomienia procedur karnych za próbę jej
            > wykonywania, czy egzekwowania jej zapisów.

            A kto zapłaci? Prezes IPN? Premier? Czy podatnik?
      • wos9 Re: nam tez sie nie spieszy, towarzysze 14.05.07, 13:07
        wrwr1 napisał:

        > bo co mozecie zrobic po tym orzeczeniu??? juz tylko zepsuc powietrze, byle
        wasz
        > e
        > "slowo" bylo na wierzchu! no trudno, nawet ten smrod przetrzymamy, chociaz nie
        > bedzie nam latwo! za duzo burakow w waszej diecie...

        Żeby zachować twoją poetykę - towarzyszu - w twojej diecie za dużo grochu
        i kapusty, po których dopiero psuje się powietrze.
    • postrzegane_inaczej A Czerwone Wybiórcze Łachudry mają już pełne pory 14.05.07, 12:58
    • pyzz Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 13:05
      prof. Zoll, o ile się nie mylę liczył na to, że premier nie okaże się tak
      nieodpowiedzialny, żeby przeciągnąć publikację.
      I, jak widać, przeliczył się.
      Wydaje mi się jednak, że to nic nie zmienia, bowiem (co zresztą padło wprost w
      trakcie uzasadnienia, albo konferencji po) od chwili ogłoszenia wyroku przestaje
      działać domniemanie konstytucyjności tych przepisów.
      To nie znaczy, że ustawa jest niezgodna z konstytucją od chwili ogłoszenia
      wyroku w DzU. To znaczy, że ustawa była niekonstytucyjna od samego początku, a
      tylko przed sądem się nie można na to powoływać do chwili ogłoszenia wyroku w DzU.
      Czyli, jeżeli ktoś nie złoży oświadczenia (albo nawet skłamie!) i straci przez
      to pracę, to i tak wygra w sądzie sprawę o przywrócenie do pracy (I
      ODSZKODOWANIE!), o ile tylko TA SPRAWA odbędzie się po ogłoszeniu wyroku TK w
      DzU. A to znaczy, że aby tą ustawę wykorzystać, PiS musiałby druk opóźnić o całe
      miesiące, a w to już nie wierzę.
    • romek335 Kwasniewskiego- R NRD-owca wezwali na pomoc 14.05.07, 13:20
      • 1zorro romek335 - to pochodne od Giertycha? No bo sposob 14.05.07, 15:50
        myslenia ten sam...
    • mixart Re: Tym razem premierowi się nie spieszy 14.05.07, 13:23
      JESTEM NIEZGODNY Z KONSTYTUCJĄ
    • r.maszkowski byle namącić 14.05.07, 13:49
      Czy składać oświadczenia, które przez kilka dni będzie wymagać ustawa o
      stwierdzonej niezgodności z konstytucją? Kaczyńscy zrobią wszystko żeby było
      więcej zamieszania i niepewności.
      • wos9 Re: byle namącić 14.05.07, 14:01
        r.maszkowski napisał:

        > Czy składać oświadczenia, które przez kilka dni będzie wymagać ustawa o
        > stwierdzonej niezgodności z konstytucją? Kaczyńscy zrobią wszystko żeby było
        > więcej zamieszania i niepewności.

        No pewnie!
        • kroliklesny Re: byle namącić 14.05.07, 16:39
          Kaczory ewidentnie maja narod i Instytucje panstwowe w calkowicie duzym
          powazaniu. Dlaczego ich jeszcze nie ma w kurniku? Teraz wyszlo z nich cale
          paczesiostwo, obywateli maja za nic. Gdy chwala sie w mediach, jak to idzie
          naprzod polska gospodarka (a propos: brawo!) to przeciez nie oni pchaja te
          taczki, tylko szmal z Unii. Zatem jaka jest ich zasluga, taka naprawde ich? A
          jeszcze gnomik jeden obiecuje, ze sie nie da wykurzyc z Iraku- a sam by tam leb
          wstawil pod ogien. Co tam robi polskie wojsko? No bo chyba nie wyzwala?
          • wos9 Dzięki Bogu gospodarki nie ruszają 14.05.07, 18:41
    • alex1215 Jawne kpiny z obowiazującego obowiazku 14.05.07, 18:47
      prawnego !
      • wos9 Re: Jawne kpiny z obowiazującego obowiazku 14.05.07, 18:59
        A oni podobno prawnicy! Jeden nawet z tytułem profesora.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka