rosomak666 01.06.07, 03:15 Polak nie potrafi sie sam rzadzic. Od zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alterpars Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej wstydzi 01.06.07, 03:18 buahahahaa. Pozdrowienia z daleka od Polski Odpowiedz Link Zgłoś
altspringe Re: Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej ws 01.06.07, 04:44 Wstydzą się niedoinformowani, a raczej naćpani wymiocinami dyspozycyjnych mediów. Jeśli polityczne brukowce jak GW czy agitki propagandzisty ćwierćinteligenta Lisa wyprały ci mózg, to nie dziwota że kraj z oddali jawić ci sie będzie jak jakiś monster w rodzaju Korea Północna. Odpowiedz Link Zgłoś
marius30 Re: Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej ws 01.06.07, 05:12 altspringe napisał: > Wstydzą się niedoinformowani, a raczej naćpani wymiocinami dyspozycyjnych > mediów. Jeśli polityczne brukowce jak GW czy agitki propagandzisty > ćwierćinteligenta Lisa wyprały ci mózg, to nie dziwota że kraj z oddali jawić c > i > sie będzie jak jakiś monster w rodzaju Korea Północna. Dobrze, ze ty osiolku bozy jestes doinformowany. Nasza Dziennik wychodzi ci uszami. Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej ws 01.06.07, 06:35 Ja jak rozmawiam przez internet z ludźmi na różnorakich forach, to staram się ukrywać swoje pochodzeni i w ogóle na ten temat nie wchodzić. Wstydziłbym się napisać, że jestem z Polski. Smutna prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 Borat 01.06.07, 06:37 Nazywam się Jan Kowalski ale przyjaciele mówią na mnie Borat. Jestem z Polski. Mój kraj leży w Europie. To duży kraj. Na pewno słyszeliście o nim. Co mówicie? Kartofle? jakie kartofle?... cd: fraglesi.wordpress.com/2007/05/31/borat/ Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: Borat 01.06.07, 09:02 Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę! (Witkacy, artysta zakazany) Odpowiedz Link Zgłoś
ritterausleidenschaft romeczku, cale szczescie ciebie sie nie da 01.06.07, 12:29 z m a n i p u l o w a c, hehehe Re: To histeria lewicowych mediów-manipulują Wami Odpowiedz Link Zgłoś
konta_czerwonej_zarazy S_B_-P_o_l_s_a_l_a_t__Stolarza-Ze garka_Ośmiesza_RP 01.06.07, 14:19 ....Ryszard Czarnecki uważa, że są środowiska, które eksportują złe opinie na temat Polski, po to żeby poprawić swoją pozycję w kraju. Jestem dumny z Polski, a ten rząd jest lepszy niż poprzedni ... .................. I to jest cała Prawda ! ps zapraszanie przez SB-Polsat ubeków opluwających Polski Rząd ośmiesza go w oczach Polaków ! Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: S_B_-P_o_l_s_a_l_a_t__Stolarza-Ze garka_Ośmie 01.06.07, 15:24 konta_czerwonej_zarazy napisał: > ....Ryszard Czarnecki uważa, że są środowiska, > które eksportują złe opinie na temat Polski, po to > żeby poprawić swoją pozycję w kraju. Jestem dumny z Polski, > a ten rząd jest lepszy niż poprzedni ... > .................. > > I to jest cała Prawda ! > > ps > zapraszanie przez SB-Polsat ubeków > opluwających Polski Rząd ośmiesza go > w oczach Polaków ! Prawda, ze nie tylko SB-Polsat osmiesza Polske, robi to WSI-TVN. A Wyborowe GWno tylko roznosi ten smrod. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba The Times TEZ lewicowy, nieuku? 02.06.07, 04:43 women.timesonline.co.uk/tol/life_and_style/women/the_way_we_live/article1856151.ece Can we take our Tinky Winky toy to Poland or will it be confiscated? Tinky Winky, London, UK Odpowiedz Link Zgłoś
bardu Re: Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej ws 01.06.07, 10:05 altspringe napisał: > Wstydzą się niedoinformowani, a raczej naćpani wymiocinami dyspozycyjnych > mediów. Jeśli polityczne brukowce jak GW czy agitki propagandzisty > ćwierćinteligenta Lisa wyprały ci mózg, to nie dziwota że kraj z oddali jawić > ci sie będzie jak jakiś monster w rodzaju Korea Północna. Cóż za argumenty - nie do przebicia. Tylko powiedz, dlaczego tak się katujesz i czytasz te brukowce? Masochista? Odpowiedz Link Zgłoś
marius30 Re: Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej ws 01.06.07, 05:10 alterpars napisał: > buahahahaa. Pozdrowienia z daleka od Polski Jak zwykle, Polak madry po szkodzie! Odpowiedz Link Zgłoś
chwdpis51 Czy umiesz liczyć daleko od Polski buhaha ? 01.06.07, 05:17 Ze stu wyborców do głosowania poszło 40 - stu. Z tych czterdziestu okolo 30% oddało głosy na PiS! Co to oznacza? Ze na PiS z całej setki głosowało tylko 12-tu wyborców. Oznacza to że 88 było przeciw. Sonda była przeprowadzona wśród telewidzów Polsatu a nie wszystkich Polaków (w tym moherowych beretów - oni raczej słuchają RM i oglądają TV Trwam a nie Polsat). Mając 12 procentowe poparcie PiS nie ma prawa rozwalać państwa. Najgorsze, że do realizacji swoich obłędnych planów dobrał sobie plankton i kanapy polityczne. Kryminalistów i najgorszy sort MW. Odpowiedz Link Zgłoś
zbynek1968 Re: Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej ws 01.06.07, 08:26 alterpars napisał: > buahahahaa. Pozdrowienia z daleka od Polski 96% posiadajacych komorki i ogladajacych program Lisa - to absolutnie nie jest reprezentatywna próba. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw511 Re: Kto wiec wybral e wladze skoro 96% sie jej ws 02.06.07, 18:48 ja i piekielnie się tego wstydzę Odpowiedz Link Zgłoś
asd616 "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 03:22 Wystarczy poczytać zagraniczne serwisy np. komentarze na Diggu: digg.com/television/Polish_Gov_ment_launches_probe_to_determine_Teletubbies_sexual_orientation Aż się przykro robi jak się czyta co przeciętni ludzie o nas myślą. Odpowiedz Link Zgłoś
elly666 teletubisie - to odgrzewany temat 01.06.07, 03:45 temat teletubisiow - homo, byl juz kiedys przerabiany na zachodzie, wiec to nic nowego - dziwi natomiast szum jaki kolo tego tematu sie sztucznie tworzy. natomiast odnosnie tych polskich politykow, ktorzy oczerniaja Polske na zachodzie ( Mazowiecki, Geremek, Walesa, Kwasniewski ), to oczywiste ze dostana oni poklask za granica, bo w polityce szuka sie slabych punktow "przeciwnika", a przeciwnikiem jest kazde panstwo ( Izrael mial i dalej ma swoich szpiegow w USA, choc oba te panstwa deklaruja dozgonna przyjazn i braterstwo ). Jesli polityk Amerykanski pojedzie do Izraela i bedzie plul na swoj wlasny kraj, mass media z ochota to podchwyca i beda sie cieszyc ze maja "goracy" temat. Ale to tylko przyklad teoretyczny. Politycy raczej zadnych panstw procz polski, nie pluja na swe wlasne gnizado do zagranicznych gazet czy telewizji... Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Re: teletubisie - to odgrzewany temat 01.06.07, 04:28 Walesa i Mazowiecki oczerniali Polske na swiecie??? Dobrze sie czujesz dziecko? To wlasnie oni przyczynili sie do tego, ze w pewnym momencie Polska miala fantastyczny wizerunek wsrod innych krajow. Polecam troche mniej Radia Maryja a za to troche wiecej zdrowego rozsadku. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Owijanie sie Prezia we flage polska w ONZ to powag 01.06.07, 15:38 Owijanie sie pijanego Prezydenta Polski Aleksandra Kwasniewskiego we flage polska w ONZ to tylko dodaje powagi i szacunku dla naszego kraju. Przewracanie sie z opilstwa w Bialorusi na oficjalnym otwarciu cmentarza polskich zolnierzy w Katyniu, to tylko wyraz szacunku dla Rzeczpospolitej!!!!!!!! Co do Prezia Lecha Walesy, to ten kazdym swoim zdaniem, nie tylko poprawianiem penisa w spodniach w towarzystwie krolowej brytyjskiej, osmiesza nasz kraj Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Owijanie sie Prezia we flage polska w ONZ to 02.06.07, 16:32 te!, patryota!, se sprawdz najpierw gdzie CHARKOW, palancie, lezy, gdzie sie Kwasniewski nie przewracal, mimo, ze tasme w tewe puszczali skokami zeby wygladalo b. pijano. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw511 Re: Bolszewicki Jarek 02.06.07, 18:54 jak mu ładnie w czapce komsomolca widziałem w Nie Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmmm Szum cię dziwi? 01.06.07, 04:39 jeżeli jakiś kretyn rozpoczyna kretyńską dyskusję, to powstaje szum wśród normalnych ludzi, którym kończy się odporność na wszechobecne we władzy kretyństwo. Paru z wymienionych przez ciebie gości raczej nie lubię, ale oni nie oczerniają Polski, tylko mówią trochę prawdy o rządzącej nami bandzie idiotów. Banda owa, to zdecydowanie nie jest cała Polska, tylko jej zdegenerowany fragment, który powinien zostać czym prędzej amputowany. Odpowiedz Link Zgłoś
zbynek1968 Re: Szum cię dziwi? 01.06.07, 08:46 wojtekmmm napisał: > jeżeli jakiś kretyn rozpoczyna kretyńską dyskusję, to powstaje szum wśród > normalnych ludzi, którym kończy się odporność na wszechobecne we władzy > kretyństwo. Paru z wymienionych przez ciebie gości raczej nie lubię, ale oni ni > e > oczerniają Polski, tylko mówią trochę prawdy o rządzącej nami bandzie idiotów. > Banda owa, to zdecydowanie nie jest cała Polska, tylko jej zdegenerowany > fragment, który powinien zostać czym prędzej amputowany. dla mnie sprawa teletubisiów jest czwartorzedna. tak samo jak to, czy ktos posiada konto, czy nie. co do tej "prawdy", którą zagranica glosza politycy opozycji, lub jak kto woli Salonu - gdzie oni byli i czemu nie podnosili larum, ze demokracja jest zagrozona chociazby w momencie gdy wybuchala afera Rywina? Dlaczego teraz skarza sie zagranica, majac gdzies opinie jaka w ten sposob wyrabiaja o Polsce? Swobodnie moga przeciez glosic swoje uwagi w Polsce, jest tyle chetnych anten i łamow, ktore z przyjemnoscia opublikuja ich przemyslenia. Czy za frazesami o zagrozeniu demokracji nie kryje sie obawa, ze traca pozycje, przestaja byc wyroczniami tego, co sluszne, dobre dla Polski? Odpowiedz Link Zgłoś
heimdallr Naprawdę Zbynek nie ma dla Ciebie znaczenia czy 01.06.07, 12:36 premier ma konto czy nie? A powinno. Bo nie wyobrażam sobie aby w XXI wieku mógł rządzić mną, ustalać zasady na jakich mam żyć w najdrobniejszych szczegółach człowiek, który mieszka z mamusią, nie umie se porządnie butów zawiązać, nie wie jak kwiaty kobiecie podawać i nie posiada konta bankowego. A o istnieniu pieniędzy słyszał? Może wymienia się skórkami i drutem miedzianym w sklepie. Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było. Odpowiedz Link Zgłoś
marius30 Re: teletubisie - to odgrzewany temat 01.06.07, 05:32 elly666 napisała: ...natomiast odnosnie tych polskich politykow, ktorzy oczerniaja Polske na zachodzie ( Mazowiecki, Geremek, Walesa, Kwasniewski )... Zauwaz slepoto,ze wyzej wymienieni politycy nie oczerniaja Polske tylko nieudaczny rzad, ktory sam sobie nasral w gacie a teraz sie dziwi, ze ludzie czuja smrod! Odpowiedz Link Zgłoś
mayday100 Re: teletubisie - to odgrzewany temat 01.06.07, 06:10 elly666 napisała: > temat teletubisiow - homo, byl juz kiedys przerabiany na zachodzie, > wiec to nic nowego - dziwi natomiast szum jaki kolo tego tematu sie sztucznie > tworzy. Akurat to może być przyczyną szumu. Jeśli ten temat gdzieś już był omawiany i rozwiązany, to jaka jest potrzeba ponownego wyciągania tych bzdur na światło dzienne? > > natomiast odnosnie tych polskich politykow, ktorzy oczerniaja Polske na > zachodzie ( Mazowiecki, Geremek, Walesa, Kwasniewski ), to oczywiste ze dostana Wałęsie i Mazowieckiemu powinnaś być wdzięczna chociażby za to, że teraz możesz pisać swoje dyrdymały. > > oni poklask za granica, bo w polityce szuka sie slabych punktow "przeciwnika", > a przeciwnikiem jest kazde panstwo ( Izrael mial i dalej ma swoich szpiegow w > USA, choc oba te panstwa deklaruja dozgonna przyjazn i braterstwo ). Wywiad na tym polega. Kochasz USA? To musisz polubić myśl, że w Polska też jest naszpikowana agentami CIA i nie tylko. > > Jesli polityk Amerykanski pojedzie do Izraela i bedzie plul na swoj wlasny > kraj, mass media z ochota to podchwyca i beda sie cieszyc ze maja "goracy" > temat. Może i podchwycą...ale śmieją się benificjenci! > > Ale to tylko przyklad teoretyczny. Politycy raczej zadnych panstw procz polski, > > nie pluja na swe wlasne gnizado do zagranicznych gazet czy telewizji... Bzdura praktyczna, nie teoretyczna! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: teletubisie - to odgrzewany temat 01.06.07, 06:25 elly666 napisała: > temat teletubisiow - homo, byl juz kiedys przerabiany na zachodzie, > wiec to nic nowego - dziwi natomiast szum jaki kolo tego tematu sie sztucznie > tworzy. Owszem, był "przerabiany", ale homofobiczną krucjatę, zresztą nie tylko przeciw Teletubisiom, prowadził tam niejaki nawiedzony pastor Falwell ze swymi równie nawiedzonymi współtowarzyszami z "Coalition of the Willing". Nikt z rządu, ani osób z rządzącym establishmentem związanych, nigdy nie potraktował tego serio, odwrotnie niż to miało miejsce u nas. I właśnie to, że osoba oficjalna, jaką jest Rzecznik Praw Dziecka, zapowiedziała: - przeprowadzenie oficjalnych badań nad orientacją seksualną Teletubisiów, - wycofanie programu z TV, gdyby okazało się, że "przemyca" on treści homoseksualne, jest przyczyną "szum[u] ... koło tego tematu", a nie - wraża działalność Mazowieckiego, Geremka, Wałęsy i Kwaśniewskiego na zachodzie. Nikogo na zachodzie nie dziwi, że w Polsce są osoby nastawione homofobicznie, antysemicko, czy też domagające się wysokich kar dla posiadaczy "świerszczyków", albo zaprzeczające teorii Darwina. Takich osobników jest trochę i w krajach zachodnich, potrafią nawet być bardzo głośni i widoczni - korzystają przecież z wolności słowa - ale nikomu ze sfer rządowych, politycznego establishmentu, do głowy nie przyjdzie brać na serio ich opinii i podejmować jakichkolwiek działań w tych kwestiach. Odwrotnie niż u nas: nie tylko pani Sowińska, ale i - na przykład - obaj panowie Giertychowie zrobili wystarczająco dużo, żeby nas, Polaków, skompromitować za granicą. I, niestety, przewiduję że to nie koniec "atrakcji". Lada chwila dojdą nas z zachodu potępiające lub też szydzące głosy na temat: - rewolucji Giertycha w kwestii listy lektur szkolnych (zastąpienie Goethego czy Dostojewskiego Papieżem - bo o Dobraczyńkim to nikt tam nie słyszał, więc newsem będzie Papież), - walki z pornografią - znowu - a'la pastor Falwell (drugim konikiem "Coalition of the Willing", obok walki z homoseksualizmem, jest walka z pornografią, którą to pornografię widzą wszędzie, nawet w reklamach Volkswagena czy Microsoftu), jeżeli tylko naszym parlamentarzystom uda się ten temat postawić na porządku dziennym obrad Sejmu. > Jesli polityk Amerykanski pojedzie do Izraela i bedzie plul na swoj wlasny > kraj, mass media z ochota to podchwyca i beda sie cieszyc ze maja "goracy" > temat. > > Ale to tylko przyklad teoretyczny. Politycy raczej zadnych panstw procz > polski, > nie pluja na swe wlasne gnizado do zagranicznych gazet czy telewizji... Polscy politycy też nie muszą pluć "na swe własne gniazdo", żeby opinia publiczna w innych krajach została poinformowana o "ciekawych" inicjatywach polskiego rządu czy Parlamentu. Wystarczą w zupełności korespondenci prasy zagranicznej, akredytowani w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: teletubisie - to odgrzewany temat 01.06.07, 07:49 Nie wspominajac o Jezusie krolu Polski czy innych wczesniejszych plamach. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: teletubisie - to odgrzewany temat 01.06.07, 07:44 Czy nie wiesz ze 666 to znak szatana. Co na to lociec dyrcio? Odpowiedz Link Zgłoś
barwro5 "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 04:19 No co ma byc? skoro szubrawcy wypasli sie z robotniczej krwicy a teraz pluja iplugawja polski narod , juz im polskie media niewystarcza musza swa nienawisc pokazac swiatu. Mam nadzieje ze tych czterch w/w zdrajcow zaplaci kiedys za swoje haniebne zachowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 04:20 Moze wiekszosci Polakow po prostu nie zalezy na opinii miedzynarodowej? W koncu to oni sami wybrali ten chory rzad... Odpowiedz Link Zgłoś
gross-on Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 04:38 Masz racje - rzad obecny jest chory.Nieuki - choč coš skonczyli, chamy - choč maja nowe ciuszki, a kwiatki do gory nogami,, wysokie mniemanie o sobie itp,,,,,,, a tak naprawde, gdyby Europa nie potrzebowala taniej polskiej sily roboczej, miejsca do upychania swych odpadow, o tanich dziwkach nie wspominajac, to nie liczyli by sie z Polakami w ogole. Ciesze sie, že mieszkam i pracuje za granica i nie place w Polsce podatkow. Odpowiedz Link Zgłoś
gross-on Ciesze sie že podatki place za granica... 01.06.07, 04:40 ...bo szkoda byloby ložyč na ta dziwna zgraje rzadzaca... Odpowiedz Link Zgłoś
altspringe Wstydzić się? Tak, "dziennikarstwa" takiego jak to 01.06.07, 04:36 uprawiane przez GW - przystawkę Kwaśniewskiego i telewizyjne agitatora politycznego ćwierćinteligenta Lisa. To jest prawdziwy powód do wstydu. Ta dyspozycyjność i wysługiwanie sie politykom. Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: Wstydzić się? Tak, "dziennikarstwa" takiego j 02.06.07, 23:31 altspringe napisał: To jest prawdziwy powód do wstydu. Ta > dyspozycyjność i wysługiwanie sie politykom. Wyrażanie swojego zdania to wstyd wg.ciebie PISdzielcu, zakuty,czarny łbie? Odpowiedz Link Zgłoś
patthecat Nie satan rosomak autorem, tylko Bismarck... 01.06.07, 04:36 Ameryki chłopie nie odkryłeś.... Odpowiedz Link Zgłoś
kebej Re: Nie satan rosomak autorem, tylko Bismarck... 01.06.07, 04:47 za Kwacha nie bylo sie czego wstydzic ? taki byl ten chlopak gladki... Odpowiedz Link Zgłoś
patthecat Twinki Winki w torebce przynosi ci cytryny.... 01.06.07, 05:26 Matka żur i niedojrzałe owoce każe wcinać, ojciec telewizorem na kablu zapędza do oglądania wpadek Prezydenta (w zwolnionym tempie, pod różnym kontem, słuchawki ci pewnie kazał na noc zakładać, na których z taśmy kolejne przemówienia w tym obrzydliwym płynnym języku angielskim leciały, swoją drogą, zapobiegliwy był, że nagrał). Może czas na jakąś poradnię maltretowanych nieletnich, bo na razie, to ci zwoje mózgowe prostuje że chej.... :) kebej napisał: > za Kwacha nie bylo sie czego wstydzic ? taki byl ten chlopak gladki... Odpowiedz Link Zgłoś
bogusabcd Stronniczosc swiatopogladowa wladzy nas osmiesza 01.06.07, 04:51 I tak bedzie az osoby piastujace publiczne stanowiska zrozumieja, ze reprezentuja spoleczenstwo a nie siebie. Nie mozna wykorzystywac funkcji ani srodkow publicznych do narzucania wlasnych pogladow reszcie spoleczenstwa. Panstwo powinno byc swiatopogladowo neutralne, zarowno w teorii jak i w praktyce. Trudno sie wiec dziwic, ze brak tolerancji rzadu dla homoseksualizmu, czy prywatne listy do papieza wysylane przez osoby publiczne, osmieszaja Polske na swiecie. Prosze zauwazyc, ze nie chodzi tu o "mode" na homoseksualizm, ale o respektowanie praw jednostki do wolnosci pogladow. Podobnie, to ze premier nie ma konta w banku, to jego prywatna sprawa, nic osmieszajacego. To, ze wiekszosc ludzi korzysta z uslug bankow nie ma tu zadnego znaczenia; wiekszosc nie moze narzucac wlasnych pogladow reszcie spoleczenstwa (jak ktos ma co do tego watpliwosci prosze sobie przypomniec niewolnictwo). Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmmm Re: Stronniczosc swiatopogladowa wladzy nas osmie 01.06.07, 05:04 Pełna zgoda. Brak konta premiera na pewno nas nie ośmiesza. Premiera (i tylko premiera) ośmiesza to oszołomskie tłumaczenie braku konta, nasycone chorobliwą podejrzliwością w stosunku do całego świata. Znakomicie zaś ośmieszają nas różne giertychy i im podobne niedorzeczniczki. Teoria Darwina, list do Papieża itp. Takich ludzi Polacy postawili na świeczniku i to jest żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Stronniczosc swiatopogladowa wladzy nas osmie 01.06.07, 07:56 Ale to nie jest wiekszosc. To inna homofobiczna miejszosc, ktora sobie uzurpuje przwo do reprezentowania wiekszosci. Odpowiedz Link Zgłoś
marius30 "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 05:07 Oczywiscie,ze nieudaczna (PIS i LPR) i przestepcza (Szamboobrona) wladza osmiesza Polske. Ale trzeba sie zapytac skad sie wzial taki rzad, kto go wybral? To wlasnie tu jest problem - zasciankowy, zakompleksiony i zacofany elektorat (szczuty przez Rudzkow, Giertychow i im podobny chlam) wybral takich swoich przedstawicieli. A ten pan profesor to powinien pojsc do okulisty zeby dostrzec, ze to nie media przedstawiaja Polske w karykaturalny sposob tylko polska wierchuszka to chore karykatury politykow. Ale slepemu to i okulista nie pomoze... Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Eurodeputowany Samoobrony Ryszard Czarnecki 01.06.07, 05:09 Od ZCHNu do Samoobory, degrengolada zabrała głos. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus PISLPR i jej sojusznik Samogwałtobrona 01.06.07, 11:59 A czego można się było spodziewać po takich elitach? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba O tym to wlasny ojciec mowil, ze ma syna idiote 02.06.07, 04:46 Serio. Na forum Wschod-Zachod w Krynicy:) Odpowiedz Link Zgłoś
patthecat O, i admin już wstał - cóż obraźliwego w Bismarcku 01.06.07, 05:16 żadnych obelg, tererere i srutututu - wypadłeś z łóżka na 10 piętrze dzisiaj? rosomak666 napisał: > Polak nie potrafi sie sam rzadzic. Od zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 05:44 wstydzic powinniscie sie siebie a obecna wladze pocalujcie w dupe i wyjedzcie z kraju Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 08:28 Bez szans... Brzydzę się. Jeśli chcesz, możesz to zrobić za mnie. Może tobie sprawi to przyjemność? Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: Potrzebne sa taczki dla Kaczynskiego. 02.06.07, 23:46 A Jagnę od "chłopów" wywozili na wozie z gnojem.Może to wystarczy? Będzie wszystko za jednym razem. Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 02.06.07, 23:41 kap0 napisał: > wstydzic powinniscie sie siebie a obecna wladze pocalujcie w dupe i wyjedzcie z > > kraju A ostatni gasi światło. Za komuny naród był w kraju,a rząd w UK,teraz nastąpiła zmiana miejsc. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Wladza osmiesza 01.06.07, 05:59 Prof. Krasnodebski i Andrzej Olechowski mowili do rzeczy. Europosel Czarnecki plotl bzdury. To czy swiat sie smieje z Polski czy nie jest funkcja tego jak postepuja sami Polacy i ich rzad. Rzad mamy obecnie do "D". Kaczynski juz dawno narazil sie swoimi rozmaitymi wpadkami - rozwolnienie na wiesc o kartoflanej karykaturze, etc. Wiec i wiadomosc o nieposiadaniu konta wzbudzila smiech. Samo w sobie niewazne, ale to glupie tlumaczenie lapowkarska prowokacja. Wpadka Rzecznika Praw Dziecka, ta afera z telebusiami - kompromitacja na calego. Giertych to caly osobny rozdzial. Nawet dwa bo jest ich dwu. Rzecz nie w tym, ze sa wsrod nas idioci. Ci sa wszedzie. Takich Giertychow w Ameryce czy Austrii na peczki. Problem w tym, ze tylu z nich dostalo sie do rzadu. I to naraz. Caly obecny rzad to zgraja becwalow, z ktorych polowa zda sie nawet nie znac prostej arytmetyki (coz dopiero jakas ksiazke). Fakt, ze az tylu glupcow gremialnie dorwalo sie do wladzy stawia pod znakiem zapytania tzw. "madrosc" wyborcy. Bo od pewnego czasu (1989) prawdziwe stalo sie twierdzenie: "jakie spoleczenstwo taka wladza. Drzewiej tak nie bywalo. Byli naslani z zewnatrz, byli zlodziejami, lecz nigdy az tak glupi. Bylo wiec i wytlumaczenie. Teraz juz nie ma. Nie pozwolmy zatem wladzy nadal nas osmieszac. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodeusz Ludzie oglądający Polsat.... 01.06.07, 06:08 i imiennie Lisa,to specyficzna grupa odbiorców.Dla mnie knajacka!.Polsat stał się trybuną postkomunistycznej ćwierć inteligencji.Sam Lis wychowany i ukształtowany na piersi komunistki,żydówki,a potem dopiero dziennikarki,jako młodszy o pół wieku mąż,został zabrany przez nią z opłotków,na niwę amerykańską.Pisał stamtąd wiernopoddańcze korespondencje dla czerwonego PAP-u.Krytykował Amerykę i kapitalizm,wychwalając ustrój wielkiej sprawiedliwości,jaki do nie dawna, był i u nas.Program Lisa i on sam,dla człowieka myślącego i widzącego,to taka dawna Trybuna Ludu,oględnie mówiąc szmatławiec.Zróbcie sondaż dla Cyfry Plus,czy TVP.Wyniki będą odwrotne!. Odpowiedz Link Zgłoś
gilu33 Re: Ludzie oglądający Polsat.... 01.06.07, 06:21 rozumiem,że zaliczasz sie do rdzennie Polskiej narodowości,żonę masz młodszą o pół wieku,nie jesteś jednym z tej " specyficznej grupy odbiorców",słuchasz zapewne jedynie słusznej linii Ojca Tadeusza i czytasz jedynie słuszne pismo pt " Nasz Dziennik".. To ja się pytam, po jaką cholerę oglądasz Lisa i wchodzi na to forum opanowaen przez masonów i liberałów? nie lepiej iść na zebranie kółka parafialnego czcicieli św. Maybacha z Torunia ...? Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: Ludzie oglądający Polsat.... 01.06.07, 08:35 Chyba mówisz o jakimś innym Lisie? Ten który jeszcze do niedawna było ostro prawicujący, prowadzi program w Polsacie, wiesz;)? A że już nie wytrzymał? To świadczy tylko o politykach, nie o nim. I jakoś, wciąż nie wzywa komunistycznymi hasłami do równości;). To on mieszał z błotem SLD za ich rządów. Więcej samodzielnego wnioskowania i obserwacji, mniej papki przetrawionej i wyrzyganej przez PiSowszczyków. Ja wiem, ze to pewnie łatwiej strawić, czy przyjąć do wiadomości bezmyślnie, ale jednak to obleśne... Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Ludzie oglądający Polsat.... 01.06.07, 09:04 lis "nie wytrzymał" już za rządów sld Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: A szefem Polsatu jest Solorz-podejrzany SB 03.06.07, 00:00 Ty też romek...jakiś tam, jesteś podejrzany.Nie wiesz? To się dowiesz, na własne życzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodeusz Re: Ludzie oglądający Polsat.... 01.06.07, 11:25 De gustibus et coloribus non est disputandum!. Odpowiedz Link Zgłoś
ember11 Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 06:09 rosomak666 napisał: > Polak nie potrafi sie sam rzadzic. Od zawsze Taki jak ty pewnie nie, ale ty jestes po prostu tworem 200-letniej propagandy zaborcow i okupantow, ktorzy za wszelka cene starali sie to Polakom wmawiac. Masz dusze niewolnika i nic juz z ciebie nie bedzie- najlepiej bedzie ci wychodzilo robienie l...chy wszystkim dookola i szczekanie na wszystko co polskie. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Potrafi, nie potrafi 01.06.07, 06:22 Przypomne, ze Polska nierzadem (dumnie) stala na dosc dlugo przed rozbiorami. To by co najmniej sugerowalo, ze nie 200 letnia propaganda stworzyla dusze niewolnika (czego zreszta wcale nie ma), to raczej "hulaj dusza sobiepanstwo" bylo przyczyna upadku dajac przyczynek do propagandy - Polaku, nie umiesz sam sie rzadzic. Rzad polski dnia dzisiejszego przykladem nieumiejetnosci rzadzenia znakomitym jest. ember11 napisał: > jestes po prostu tworem 200-letniej propagandy zaborcow i okupantow, ktorzy za > wszelka cene starali sie to (dusze niewolnika) Polakom wmawiac. Odpowiedz Link Zgłoś
gilu33 Presentation,Junkier,do roboty,szczekają na pisuar 01.06.07, 06:16 co jest? 6.10 a wy sie gzicie w wyrach? dalej,hajda na PO,Olechowskiego że kabel,liberałów,no i Kwaśniewski z magistrem,Charkowem i co tam jeszcze...Pozostaje do obrobienia 96 % głosujących za opcją,że Polska jest ośmieszana przez duet Kaczyńskich.,Może jednak Cesarz Jarosław ma racje, uciekając w chorobę myśli, no krucafuks, sami wrogowie wokół, aż 96%! Co za wynik! Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: Popatrz niżej, jak Cię kundle posłuchały!!! 03.06.07, 00:13 Jesteście niesamowici,niech się najlepszy kabaret schowa!!A swoją drogą to poważnie? "Pisuarów biją" niezawodnie podziałało na tych imbecyli. Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: Presentation,Junkier,do roboty,szczekają na p 03.06.07, 00:05 gilu33 napisał: > co jest? 6.10 a wy sie gzicie w wyrach? Nie ruszaj gnoju bo śmierdzi.Mało ci takich różnych innych co już się ruszyli? Odpowiedz Link Zgłoś
mozart "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 06:17 Masz racje. Dlatego lepiej jest, gdy rzadzi nami Niemiec lub Rusek. Serio! Odpowiedz Link Zgłoś
jaro_ss PO sama się ośmiesza... 01.06.07, 06:47 Ja się tam nie wstydzę, mam własne zdanie na temat aborcji, homoseksualizmu i jego pozycji w połeczeństwie, regulacji unijnych itp. Sarmacki jestem poza tym do diabła i się nie wstydzę.... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: PO sama się ośmiesza... 01.06.07, 06:50 jaro_ss napisał: > Ja się tam nie wstydzę, mam własne zdanie na temat aborcji, homoseksualizmu i > jego pozycji w połeczeństwie, regulacji unijnych itp. > > Sarmacki jestem poza tym do diabła i się nie wstydzę.... A powinieneś! Odpowiedz Link Zgłoś
prokto Do tych 4% ktorym się chciało wysłać SMS 01.06.07, 06:49 Dajmy sobie spokoj .Olejmy te sondaże Lisa.przestańmy dorabiać tego głąba POLiDowego. wtedy będzie miał 100%.A w wyborach ku rozpaczy Lisa i jemu podobnych wygra PIS ! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Do tych 4% ktorym się chciało wysłać SMS 01.06.07, 07:11 Z SMSami u Lisa to normalnosc.Sami swoi.Od samego poczatku do konca.Ludzie o innych pogladach rzadko nacisna telefon dla tego pajaca.On wierzy ze jest popularny , Oni mysla ze maja racje. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Do tych 4% ktorym się chciało wysłać SMS 01.06.07, 09:11 presentation1 napisał: > Z SMSami u Lisa to normalnosc.Sami swoi.Od samego poczatku do konca.Ludzie o in > nych pogladach rzadko nacisna telefon dla tego pajaca. Ależ czemu?! Niechby mu raz POKAZALI!!! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 .......Wstydzimy sie czy?........................ 01.06.07, 06:52 jestesmy wsciekli-Panie Lis.Za okres transformacji i wprowadzenia calego spoleczenstwa w blad.Za okres gdy ci co zamiast reprezentowac Polske rozkradali ja?Powinnismy sie cieszyc?Wiem ze w okresie transformacji i Panu co nieco wpadlo.Zescie rozgrabiali jak chcieliscie.Dorobek kilku pokolen.Dzisiaj mlyn ze ktos gdzies lokowal kase.Postkomuna mowi-My nie.Pan ich broni i Wyborcza takze.Zreszta uczestniczyl¨Pan w tej sitwie.Tak.Pieniadze lokowano za granica.Nie z pracy ale z rozkradania.A czy to wazne w jakim banku?Media takze zagarneliscie.Powrot do normalnosci jest dlugi i bedzie jeszcze zapewne troche trwal.Zreszta prawie w calej postkomunie w calym bylym bloku postsowieckim sa podobne problemy.Na Prezydenta Lotwy wybrano przestepce a zarazem dzialacza komunistycznego z 30 letnia tradycja.Czy Polska sie oburza ze Prezydent Lotwy to Przestepca?Ludzie moze mogliby cos powiedziec ale mediom to pasuje.Postkomuna u wladzy a to kreci. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 08:02 Oczywiscie, ze sie wstydzimy. Codziennie plama za plama. Takiego osmieszenia Polski to nawet za naciemniejszej komuny nie bylo. Gomulka gdyby zyl przepisal by sie z PZPR do PiSsu. Odpowiedz Link Zgłoś
zztop3 Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 08:26 A czy nie ośmieszał Polski Kwaśniewski, po pijaku słaniający się na grobach polskich oficerów, wchodzący do samochodu przez bagażnik, owijający się polską flagą, nakazujący Siwcowi całować ziemię kaliską? Dlaczego taka cisza była wtedy w mediach? I polskich, i zagranicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 08:42 Gdyby przeliczyć (wszak lubicie statystyki wypadające na waszą korzyść) liczbę faux pass popełnionych przez Kwaśniewskiego i Kaczyńskiego – Kaczyński wygrywa i to nie o krótki nos! Tylko, że trzeba wiedzieć, co to jest faux pass i orientować się choćby w tak prostych, a jednak ważnych sprawach, jak to, ze buty na spotkaniu na szczeblu państwowym powinny być wyczyszczone, że kwiaty podaje się „główkami” do góry, a całując kobietę w dłoń trzeba się schylić, a nie próbować jej wyrwać rękę z barku… Mam przejść do śmiesznostek politycznych? Czy wystarczą te zwykłe chamstewka? Bo jeśli chodzi o głupoty polityczne też bije poprzednika na głowę... Odpowiedz Link Zgłoś
zztop3 Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 09:02 Dołóż do tego odwrotnie założony zegarek. Dla mnie, nawet jeżeli takie fakty miały miejsce, to raczej drobne faux pas, a ich rozdmuchiwanie świadczy raczej o celowym działaniu mediów. Zwłaszcza, pamiętając o ciszy medialnej, która panowała w przypadku wybryków poprzedniego prezydenta. I nie przekonasz mnie, że są bardziej śmieszne niż prezydent Polski - Kwaśniewski, czekający w przedpokojach kremlowskich na spotkanie z Putinem czy posadzony w tylnych rzędach, między emerytami, na paradzie w Moskwie. Odpowiedz Link Zgłoś
zbynek1968 Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 09:04 daria_nowak napisała: > Gdyby przeliczyć (wszak lubicie statystyki wypadające na waszą korzyść) liczbę > faux pass popełnionych przez Kwaśniewskiego i Kaczyńskiego – Kaczyński wy > grywa i > to nie o krótki nos! Tylko, że trzeba wiedzieć, co to jest faux pass i > orientować się choćby w tak prostych, a jednak ważnych sprawach, jak to, ze but > y > na spotkaniu na szczeblu państwowym powinny być wyczyszczone, że kwiaty podaje > się „główkami” do góry, a całując kobietę w dłoń trzeba się schylić > , a nie > próbować jej wyrwać rękę z barku… Mam przejść do śmiesznostek politycznyc > h? Czy > wystarczą te zwykłe chamstewka? > Bo jeśli chodzi o głupoty polityczne też bije poprzednika na głowę... Ale kaliber wpadek Aleksandra i Lecha jakby inny... Ale rozdmuchiwanie najmniejszej wpadki Lecha do rozmiarów skandalu - jakby wieksze... Ale przemilczanie wpadek Aleksandra nieporownywalne... Czerwienisz sie z powodu reklamowki, ktora niosla prezydentowa Kaczynska, a nie przeszkadzaja Ci np. machloje naszych poprzednich wladcow, ich konta zagranica, ich kontakty z mafia, ich nielegalne interesy? Ważmy proporcje, proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 10:01 Afery są zawsze i wszędzie. W tym rządzie również i rolą mediów jest ich pokazwanie. Czerwienię się z powodu atrofii mózgu - objawiajacej się w homoforbii, w kwestionowaniu przez koalicjanta teorii Darwina (wszak koalicjantów sam sobie wybierał, nikt go nie zmuszał), czerwienię się gdy widzę jak butną postawę prezentujemy Europie. Czerwinię się gdy słyszę co mówi o najbardziej nieudolnym Ministrze Spraw Zagraniczych. Wstyd mi, gdy dowiaduję się, ze w ministerstwach powstało nowe stanowisko - ksiądz doradca. Jest jeszcze parę okazji, przy których głupio mi nie za siebie, jak choćby zachowania ulubionego Ministra Ziobry, czy Kamińskiego - asa CBA. Złozywszy wszytko razem w jedną całość - tak, w mojej ocenie obecnie rządzący kompromitują nas bardziej. Kalibre s Odpowiedz Link Zgłoś
zztop3 Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 10:53 Jedna rada. Zacznij myśleć samodzielnie! Nie przyjmuj bezkrytycznie tego, co napisze Wyborcza, czy powie pan Lis. Odpowiedz Link Zgłoś
romek325 Lewicowe media fałszują prawidziwy obraz Polski 01.06.07, 12:00 Nie wierzcie manipulantom niektórych mediów. Oni nie szanują demokracji cowidać. Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: .......Wstydzimy sie czy?.................... 01.06.07, 14:07 Dobrze, ze masz dla siebie dobrą radę. W miejsce Lisa wstaw PiS i będziesz na dobrej drodze. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: presentation1- postkomunista ? 01.06.07, 12:01 presentation1 napisał: > jestesmy wsciekli-Panie Lis.Za okres transformacji i wprowadzenia calego spolec > zenstwa w blad.Za okres gdy ci co zamiast reprezentowac Polske rozkradali ja? Po > winnismy sie cieszyc?Wiem ze w okresie transformacji i Panu co nieco wpadlo.Zes > cie rozgrabiali jak chcieliscie.Dorobek kilku pokolen.Dzisiaj mlyn ze ktos gdzi > es lokowal kase.Postkomuna mowi-My nie.Pan ich broni i Wyborcza takze.Zreszta u > czestniczyl¨Pan w tej sitwie.Tak.Pieniadze lokowano za granica.Nie z pracy ale > z rozkradania.A czy to wazne w jakim banku?Media takze zagarneliscie.Powrot do > normalnosci jest dlugi i bedzie jeszcze zapewne troche trwal.Zreszta prawie w c > alej postkomunie w calym bylym bloku postsowieckim sa podobne problemy.Na Prezy > denta Lotwy wybrano przestepce a zarazem dzialacza komunistycznego z 30 letnia > tradycja.Czy Polska sie oburza ze Prezydent Lotwy to Przestepca?Ludzie moze mog > liby cos powiedziec ale mediom to pasuje.Postkomuna u wladzy a to kreci. Nieżły tekst ale chyba już go słyszałem. "Imperialistycznym podżegaczom mówimy nie !!! " to chyba tak leciało w orginale Odpowiedz Link Zgłoś
forresty "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 07:01 ja to się wstydzę że czołowym dziennikarzyną IVRP jest nędzny manipulator LIS Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 08:48 Każdy się wstydzi zgodnie z poziomem jaki reprezentuje. Mogę Ci tylko powspółczuć, ze nie wstydzisz się za homofobów, gejowskie problemy pani rzecznik znęcającej się nad Teletubisiem, podważanie teorii Darwina, ministra sprawiedliwości wydającego wyrok, przed postawieniem zarzutów, czystki w liście lektur, ludzi z wyrokami na wysokich stołkach, chamskie „spieprzaj dziadu” i niszczenie legendy osób zasłużonych dla tego kraju, przez tych, którzy zamiast walczyć, dziarsko wykładali na uniwersytetach na temat przyjaźni polsko-rosyjskiej… Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 07:21 Ulało ci sie dziecko - idź zrób siusiu i pośpij jeszcze trochę. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :))))) 01.06.07, 07:22 Z,,opozycji antykaczej''portal zamieścił tylko Olechowskiego,bo ten potrafi mówić mentorsko i poprawną polszczyzną. Siwiec sie nie wykazał panie Lisku? :))) Według GW nie :)))) Uratowała sprawę sonda internetowa,jak zwykle u Lisa :)))))) I kto to mówi o ,,tendencyjności ''Radia Maryja ,buhahahahhahhahhahhaha :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 07:24 Nastepny dyzurny PISdzielec z klapkami na oczach. Nic dziwnego że przez takie typy rządzą nami durnie albo chamy z wyrokami. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 07:26 albacor napisał: > Nastepny dyzurny PISdzielec z klapkami na oczach. Nic dziwnego że przez takie > typy rządzą nami durnie albo chamy z wyrokami. Czy oglądaliśmy ten sam program ? Ty oglądałeś to co CHCIAŁEŚ zobaczyć,jak to u Powiec w normie.:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 07:35 Ten sam. Moi znajomi zza granicy robia wielkie oczy na to co sie u nas dzieje i na dodatek nie rozumieją ni cholery postapowania naszego rządu. Wstydzę się przed nimi za Giertychów, Kaczorów, Sowińską, Cymańskiego, Weszpolaków i jeszcze wielu innych kaczorowatych klakierów ziejących nienawuścią do wszystkiego co normalne i europejskie. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 07:37 albacor napisał: > Ten sam. Moi znajomi zza granicy robia wielkie oczy na to co sie u nas dzieje i > na dodatek nie rozumieją ni cholery postapowania naszego rządu. Wstydzę się > przed nimi za Giertychów, Kaczorów, Sowińską, Cymańskiego, Weszpolaków i jeszcz > e > wielu innych kaczorowatych klakierów ziejących nienawuścią do wszystkiego co > normalne i europejskie. Twoi zagreaniczni znajomi też oglądali??:))) Ciekawe jak ,po Polsat 2 jeszcze nie puszczał :)))) buahahahhahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 07:39 Po prostu moi znajomi są czasowo w Polsce - ciemniaku. Myślenie nie boli. A tak wogóle to na was PISdzieców jest jedna metoda - olać. Brak zainteresowania wami to dla was największa kara, żegnam. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 07:45 albacor napisał: > Po prostu moi znajomi są czasowo w Polsce - ciemniaku. Myślenie nie boli. A tak > wogóle to na was PISdzieców jest jedna metoda - olać. Brak zainteresowania wami > to dla was największa kara, żegnam. Co za determinacja,przylatywać do Polski specjalnie żeby zobaczyć program Siwca:))))) Co do olewania, to najlepiej Tobie i ,jak sądzę twoim krajowym i zagranicznym przyjaciólom,wychodzi olewanie...Polski :))))Tylko ,co jakiś czas,właczacie sie w polskie sprawy ...na Polskę plując.Bo ,,wasza''Polska sie kończy ,Bogu dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 08:57 Nic się nie martw. Fenisk powstaje z popiołów. Jak juz rozwalicie wszytko do końca, pozagryzacie się wzajemnie i zachyśniecie jadem nienawiści, będziemy mieli szanse odbudować kraj na zgliszczach Odpowiedz Link Zgłoś
romek325 Lewicowe media fałszują obraz Polski 01.06.07, 12:01 Ta karykatura to wiadomo z czyjej ręki. Raport o WSI wszystko wyjaśnia Odpowiedz Link Zgłoś
daria_nowak Re: Lewicowe media fałszują obraz Polski 01.06.07, 14:09 Proszę nie rozśmieszaj mnei:) Ten raport nie dość, ze nic nie wyjaśnia, to jeszcze może być traktowany jak humor zeszytów szkolnych Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: Lewicowe media fałszują obraz Polski 03.06.07, 00:33 romek325 napisał: > Ta karykatura to wiadomo z czyjej ręki. Raport o WSI wszystko wyjaśnia Oooooolać!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 03.06.07, 00:30 albacor napisał: na was PISdzieców jest jedna metoda - olać. Brak zainteresowania wami to dla was największa kara, Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 08:33 amanasunta napisała: > albacor napisał: > > > Nastepny dyzurny PISdzielec z klapkami na oczach. Nic dziwnego że przez t > akie > > typy rządzą nami durnie albo chamy z wyrokami. > > Czy oglądaliśmy ten sam program ? > Ty oglądałeś to co CHCIAŁEŚ zobaczyć,jak to u Powiec w normie.:))))) Bo Ty oglądałaś ten właściwy, prawda? I pewnie tam było 96% - władza cudna, 04% - władza be. Tylko ślepi tego nie zauważyli... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 08:30 amanasunta napisała: > > I kto to mówi o ,,tendencyjności ''Radia Maryja ,buhahahahhahhahhahhaha :))))) A co, w Radiu Maryja są jakieś sondy? I może nawet ktoś omiże mieć inne zdanie, nawet taki głupi Siwiec? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Dlaczego nie ma video ,,z Siwca,''też był :)) 01.06.07, 12:03 amanasunta napisała: > Z,,opozycji antykaczej''portal zamieścił tylko Olechowskiego,bo ten potrafi > mówić mentorsko i poprawną polszczyzną. > Siwiec sie nie wykazał panie Lisku? :))) > Według GW nie :)))) > Uratowała sprawę sonda internetowa,jak zwykle u Lisa :)))))) > > I kto to mówi o ,,tendencyjności ''Radia Maryja ,buhahahahhahhahhahhaha :))))) A co masz do video z Siwcem, według mnie numer był przedni. Co to już nie można się śmiać z Papieża ? Talibam katolicki ? Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 Żałosny Siwiec a co n zrobił dla Polski 01.06.07, 13:12 Krasnodębski go zdemolował intelektualnie...Siwiec aż sie zniżył do poziomu chłopca z Gimnazjum:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Żałosny Siwiec a co n zrobił dla Polski 02.06.07, 03:51 ratm1978 napisał: > Krasnodębski go zdemolował intelektualnie... Krasnodębski to raczej sam siebie "zdemolował intelektualnie", a wymachiwaniem łapami to omalże nie zdemolował studia. Odpowiedz Link Zgłoś
plorg "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 07:33 '"Czy mamy powody do wstydu za polską władzę?" 96 procent widzów odpowiedziało - "tak", tylko 4 procent wybrało odpowiedź "nie".' ----------------------------------------- Polska sfrustrowany i zakompleksiony narod. Polacy wstydza sie nawet swojego istnienia. Wrodzone i bezpodstawne poczucie nizszosci na kazdym kroku, wydaje im sie ze w innych krajach to rzad zawsze jest cudowny, a jego przedstawiciele to uosobienia intelektu. Temu narodowi sto lat psychologicznej kuracji nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 07:42 plorg napisał: > '"Czy mamy powody do wstydu za polską władzę?" 96 procent widzów odpowiedziało > - > "tak", tylko 4 procent wybrało odpowiedź "nie".' > ----------------------------------------- > Polska sfrustrowany i zakompleksiony narod. Polacy wstydza sie nawet swojego > istnienia. Wrodzone i bezpodstawne poczucie nizszosci na kazdym kroku, wydaje > im sie ze w innych krajach to rzad zawsze jest cudowny, a jego przedstawiciele > to uosobienia intelektu. > Temu narodowi sto lat psychologicznej kuracji nie pomoze. Powyższa opinia dotyczy tych 96% reprezentujących wyborców SLD i część wyborców PO z ostatnich wyborów. Wyzej wymienieni sa standartowymi smsowcami u Siwca. Wiekszośc Polaków nie klika w komórki,gdy ogląda Lisa.Bo jak mawiał Chmielnicki ,,szkoda choworyty'':)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 94% wstyd wstyd za tych co sie wstydza 01.06.07, 13:14 wychodza kompleksy albo ten sondaż jest spaprany Odpowiedz Link Zgłoś
stedo Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 03.06.07, 00:40 plorg napisał: >Temu narodowi sto lat psychologicznej kuracji nie pomoze.< Tzw. demokratycznej większości nie pomoże, o nie. Odpowiedz Link Zgłoś
smysli Re: "Co z tą Polską": Czy władza nas ośmiesza? 01.06.07, 07:46 rosomak666 napisał: > Polak nie potrafi sie sam rzadzic. Od zawsze. - Tak, jak byli sasi czy ruscy to było git, weź się za naukę pałko Odpowiedz Link Zgłoś