Dodaj do ulubionych

Nie chcą grać w młodej kadrze

06.06.07, 07:49
Brak mi normalnie słów...
Obserwuj wątek
    • topewnieja Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:07
      należy tylko o tym pamiętać i nie zapomnieć tych nazwisk :)aby już nigdy nie
      dostali takiej szansy jeśli nią wzgardzili ...i tyle

      POLSKA ! BIAŁO - CZERWONI!!
      • janusz36 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:37
        strasznie głupi gó..arze; już obrzydliwe jest to że nie chcą grać z orłem na
        piersiach - niech popatrzą jak starają sie o to piłkarze którzy i tak dużą kasę
        zarabiają na zachodzie i wcale nie chodzi im juz o wypromowanie się jeszcze
        dalej dzięki reprezentacji - bo chyba trudno o to posądzić Bąka, który jest
        blisko końca kariery, czy Smolarka z Borusii Dortmund; a pamiętacie jak Dudek
        (z megakontkaktem w Liverpool), Świerczewski, Iwan i in. zabiegali o grę w
        reprezentacji mimo że już byli ustawieni;

        oprócz tego że szczyle nie szanują tego co ważne, to są najnormalniej głupi
        nawet z punktu widzenia tego ciasno rozumianego-własnego interesu; bo MŚ20
        obejrzą wszyscy menedżerowie na rynku, a tu jeden chce się pokazać na jakimś
        zgrupowaniu w klubie francuskim...
        • kamasze_dorna Po prostu GNOJKI 06.06.07, 15:57
          Mam nadzieję, że ani Leo, ani nikt o po nim ich nie powoła. Głupie ćwoki.
          • surfer6 Odpie.przcie się od nich, nie ma przymusu grać 06.06.07, 16:42
            w reprezentacji. Decyzje piłkarzy są dla mnie mało zrozumiałe ale mają oni do
            tego pełne prawo.
      • nidemus mecze na TeleLatino na zywo w Kanadzie! 21.06.07, 00:30
        ..miejmy nadzieje ze bedzie co ogladac!!!!

        do boju:)))
    • grazz Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:12
      Za dwa lata nikt o nich nie będzie słyszał książęta jego mać
      • 1yavor Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:51
        przeciez to sa jeszcze dzieci. pobiegali troche po pierwszoligowych boiskach i
        we lbach sie poprzewracalo. korzym?? grosicki?? marciniak?? a kto to w ogole jest??
        z takim podejsciem do zawodu to oni niedlugo beda hasac po zielonych lakach w 3
        lidze. ot i tak sie zakonczy gwiazdorstwo gowniarzy.
        • janusz36 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:39
          fakt wielu tak skończyło, choć mieli swoje 5 min. np. gdzie jest dziś Terlecki,
          • soboliero jak to gdzie? 11.06.07, 20:36
            w Radomiaku...ha ha ha
    • nikalaj Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:12
      O dupę rozbić takie gwazdy
    • mikolaj.plank Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:16
      A kto to jest Korzym? Kto to jest Grosicki ? Kmiecie i tyle
    • severynas mlodzi - utalentowani??? 06.06.07, 08:16
      gdzie? jak? w czym? przeciez oni maja po 20 lat i petaja sie w polskiej lidze,
      o reprezentacje sie nawet nie ocierajac...mlody i utalentowany to jest ebue,
      messi, robinho, torres, a te nasze polskie gwiazdeczki to maja slome w bucikach
      i nozki panienek oraz wode w glowkach - na tym polega ich talent
      pozdro
      • clansmen Re: mlodzi - utalentowani??? 06.06.07, 09:46
        WIESZ TO SĄ TAKIE GWIAZDY FUTBOLU ZE WYCHODZA Z ZAŁOŻENIA IŻ POWINNI ZARABIAĆ
        JAK J.TERRY.W INNYM WYPADKU NIE GRAJĄ.KURDE OBSOLUTNY ZAKAZ GRY W KADRZE
        SENIORSKIEJ JAKBY TAK KTOŚ CHCIAŁ W PRZYSZŁOSCI ICH POWOŁAC.JAK TO CZYTAM TO
        MNIE....WYJAZD Z DZIEWCZYNA.KADRA BEEEEEEEE.W GŁOWACH NAWET WODY NIE MA.JAK
        WALNIESZ TO ECHO SIĘ ODEZWIE!!!
    • walek_z_lasu Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:25
      Chciałem to napisać, ale jeden z kolegów mnie uprzedził: trzeba zapamiętać te
      nazwiska.
    • qwertyuiop7890 ### Dozywotnio zakaz gry w kadrze i koniec ### 06.06.07, 08:38
      Za glupote trzeba placic.
    • melanc.hoolik prezentują "patriotyzm" a'la gazetka wyborcza 06.06.07, 08:57
      więc nie wiem skąd to zdziwienie
      • jasko1 życzenia zdrowia i... 06.06.07, 09:12
        ...jak najwiekszych problemow ze znalezieniem pracy!!
      • adam81w Re: prezentują "patriotyzm" a'la gazetka wyborcza 06.06.07, 10:31
        melanc.hoolik napisał:

        > więc nie wiem skąd to zdziwienie

        dlaczego zarzucasz gw brak patriotyzmu? chyba czas walczyc z powtarzana teza ze
        pewnym ludziom nie zalezy na Polsce.
      • filut69 spadaj na stronę gazetki "polskiej" tam się 06.06.07, 11:25
        podleczysz a tu nie zaśmiecaj forum chwaście
      • leszlong Re: prezentują "patriotyzm" a'la gazetka wyborcza 06.06.07, 13:03
        Boże, znów jakiś nakręcony. Co chwila wypala, że to przez GW. A koklusz i
        wybuchy supernowej to też???
    • polsz dyskwalifikacja 06.06.07, 10:02
      zafundować młodym gnojkom dyskwalifikacje, jak nie będą wcale grali to się
      naprostują



      s1.bitefight.pl/c.php?uid=133035
    • yhwh Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:14
      takie zachowanie powinno im zamykac drzwi do dorosłej reprezentacji
      powinien ktos to tym bałwanom zakomunikować
    • apparent Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:17
      Postawa tych młodzianków to brak profesjonalizmu. Będą kiedyś żałować.
    • adam81w Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:29
      ciekawe czy kiedys nie bedzie im sie chcialo grac w doroslej kadrze? korzym? nie
      chce mi sie wierzyc a nie jechac na kadre bo dziewczyna costam??!!!
      czy marciniak to nie jest ten gracz tak usilnie promowany przez borka w tv?
      grosicki, korzym i marciniak niech jada na zachod zarobic, bo widac na niczym
      innym im nie zalezy, niech nie graja w polskiej kadrze i wogole zapomnijmy o nich.
      • no_one2 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:32
        Nie chce sie wam grac ? To wyp.... !

        Zeby czasem nikt w przyszlosci ich nie probowal powolac do kadry seniorow !
        Zapamietac te nazwiska jak juz ktos wczesniej napisal ! Zdechna w tych swoich
        prowincjonalnych klubikach !
    • rumekart Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 11:03
      guwniarstwo
      • diana1322 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 11:13
        Paranoja!!!!! Nigdy więcej nie dać im szansy grać w reprezentacji Polski!!!!Oni
        na to nie zasługują!!! Bo wyjeżdża z dziewczyną na wakację->gdybym ja była tą
        dziewczyną to bym go na zgrupowanie wywiozła:)
        • filut69 nie od rzeczy jest dodac że pustynne metody 06.06.07, 11:29
          przygotowania do sezonu i turnieju mistrzowskiego to najnowszy hit polskiej
          myśli szkoleniowej. Nikt na świecie tego nie robi w tak wyszukany sposób.
          Mistrzowski turniej jest w Kanadzie w związku z tym Jordania jako miejsce obozu
          przygotowawczego to jest to.
          Brawo PZPN !!! Pewnie parę groszy od beżowych braci obiecano.
    • maclaren Korzym 06.06.07, 11:29
      Mam pytanie, głównie do kibiców Legii, bo tak gra Korzym. Parę lat temu było o
      nim bardzo głośno, że niby talent na miarę Lubańskiego i takie tam. Podobno miał
      jechać do szkółek m.in. Monaco i Chelsea. Sprawa ucichła. Jakiś czas później
      patrzę, a Korzym gar w Legii, później Odrze na zasadzie wypożyczenia i teraz z
      nowu w Legii. Czy ktoś może wie, dlaczego ten koleś nie wyjechał do tych szkółek?
      Notabene już jeden taki był, co do szkółki Ajaxu za młodu pojechał i jak mu
      kazali bawić się piłką, to ich wyśmiał, ze to dziecinada (nie wiem ile wtedy
      miał, ale napewno był nieletni) i wrócił do Polski. Po latach przyznał, ze to
      był największy błąd jego życia. Nazywa się Saganowski.
      • bomberto Re: Korzym 06.06.07, 12:06
        Sagan był w Feyenoordzie. A co do Korzyma to naprawdę nie wiem czym sie u niego
        zachwycać. Brak dynamiki, strzału , gry głową. Jako tako się zastawia ale to
        wszystko. Na pewno nie jest to gracz na Legię, więc dziwię się że nie chce
        jechać. Cała sytuacja pewnie wynika z tego że w Legii będzie teraz Urban, który
        kompletnie nie zna polskich zawodników, więc będą chcieli się pokazać. Osobiście
        jako kibic Legii jestem również oburzony ich odmową oraz porażony głupotą. Niech
        sobie przypomną jak Janczyk strzelił 3 gole Belgii to od razu posypały się
        oferty dla niego .
    • janek_1983 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 11:33
      Powinni zdyskfalfikowac frajerów i po tygodniu albo po 2 dniach by błagali żeby ich powołać
    • krzysiu65 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:00
      Skoro grę w kadrze maja gdzieś, to należy to zapamiętać na przyszłość gdyby
      chcieli zagrać w dorosłej kadrze - wtedy trener kadry powinien jasno i wyraźnie
      powiedzieć że tych panów z uwagi na wcześniejsze lekceważenie kadry nigdy ich
      nie powoła. Z trzech zawodników którzy odmówili gry, dwóch się wywodzi z Legii
      Warszawa.... Dlaczego mnie to nie dziwi?
      • bomberto Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:02
        A widzisz powinno bo Legia zawsze dawała mnóstwo kadrowiczów. A jest jeden
        Korzym w dodatku rezerwowy, który mam nadzieje po wzmocnieniach nie będzie grał.
      • janusz36 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:47
        bo jesteś głupi; poza tym jeden się wywodzi ze Sczecina a drugi z Nowego Targu,
        czy Sącza, a nie z Legii,

        jakoś reprezentacja niegdy nie narzekała na traktowanie w Warszawie, czy to
        byli piłkarze Wisły, Lecha, czy Widzewa
        \
        a za tych dwóch gó..arzy wstydzimy się, ale nie dlatego, że wywodza się z
        Legii, tylko wstydzimy się jako Polacy; pewnie nasłuchaja się jeszcze od
        kibiców Legii
    • jasnepelne2 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:02
      Chrzanić gwiazdorków. Moim zdaniem powinno się w takiej sytuacji maksymalnie
      obrzydzić im życie, poprzez dodatkowe treningi w klubach, grę w rezerwach,
      nakaz wizyt w domach dziecka, samotnej matki, szkołach, przedszkolach itd. Żeby
      im takie głupoty do łba nie wpadały! Jak można olać kadrę! jak mozna olać taką
      szansę na promocję!
      • jorge.martinez Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 07.06.07, 10:26
        Nie ma co ich karać, oni sami się karzą. Jeśli w wieku 20 lat mają takie
        podejście, to ludzi z nich już nie będzie. Polska, Cypr, Grecja lub II liga
        niemiacka, oto potencjalne miejsca ich zestarzenia.
    • keeper69 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:34
      To jest tak smieszne ze az smutne... w glowach sie dzieciom poprzewracalo.
    • mar.was Nie dorośli do swych lat... n/t 06.06.07, 12:46


      ---
      I umieć nie spaść, kiedy piersi pęd rozpiera
      A spadłszy, szepnąć jeszcze — equus polonus sum!
    • jaguar666 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:17
      Szybko im sodówka uderzyła do głowy i to jeszcze po czym? Z tego grona tylko Marciniak prezentował jako taki poziom, reszta grała na poziomie okregówki. To jest znak, że najlepsze kluby w Polsce nie mają co ich zatrudniać, bo porzydku z nich nie będzie.
    • osky Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:28
      Debile, nie wiedza co traca...
    • pablo35 Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka faktow 06.06.07, 13:30
      Nie tak dawno wszyscy sie glowili, jak to jest ze nasze mlodziezowki odnosza
      sukcesy, ktore nie przekladaja sie potem na "dorosla" pilke. Wlasnie dlatego ze
      w takiej Holandi czy Francji, imprezy juniorskie traktuje sie jako srodek do
      celu, a nie cel sam w sobie. To jedno. Drugie to fakt, ze na zachodzie do takich
      kadr sciaga sie przewaznie tych, ktorzy nie moga zalapac sie na lawki w 1-szo
      labo drugoligowych klubach i wystep w mlodziezowych reprezentacjach traktuja
      jako ostatnie deski ratunku by sie pokazac. Po trzecie naprawde nie dziwie sie
      Korzymowi, co rok polskie kluby daja D..y w pucharach, bo zle sa przygotowane do
      poczatku sezonu. To ze wielu z was pisze takie bzdety to mnie niezbyt dziwi, ale
      ze panowie z Wyborczej, ktorzy daja sie "przedrukowuja" takie artykuly pod
      jeszcze na dodatek prowokacyjnymi tytulami, to juz naprawde nie wiem o co im
      chodzi. Ktos chyba powinien stanac pod sciana, walna sie kilka razy w leb i
      zastanowic sie na drugi raz co pisze.
      • filut69 fakty za PZPN nie mistrzostwa świata tylko 06.06.07, 13:34
        konsultacje i turniej pustynny
        U-20: Powołania na turniej w Jordanii
        Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 02 – 12.06 br. odbędzie się
        konsultacja szkoleniowa i turniej towarzyski w Jordanii dla zawodników rocznika
        1987. Na w/w imprezę powołani zostali:
      • janusz36 Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 06.06.07, 14:06
        Messi, Maradonna, Zico, Robinio, Zolla, Podolski, Figo, wszyscy wybitni Czesi i
        wielu innych niedawno i dawno to pewnie Ci co byli za słabi żeby grać w klubach
        i dlatego nie jeździli na mistrzostwa dla młodych;

        nie masz pojecia o piłce noznej, ośmieszasz się tylko
        poogladaj sobie składy drużyn które grały piersze skrzypce na mistrzostwachdo
        lat 17 czy 20, zamiast bez wiedzy klepać bzdury
        • pablo35 Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 06.06.07, 14:35
          Ty widziales jak wygladaja treningi mlodziezowki na zachodzie a jak u nas?
          Bo ja tak.
          Tam 13-15 letni chlopcy przedewszystkim ucza sie obchodzic z pilka, przyjmowac,
          dryblowac, podac dokladnie na 20 metr. U nas w wiekszosci szkolek pilkarskich
          uczy sie zapieprzac za pilka. Jakie mamy tego efekty to widac, chyba ze ty
          ogladasz inna pilke niz ja. Jesli uwazasz ze mlodziezowki Holandi czy Francji
          osiagaja lepsze wyniki, to radze ci sprawdzic kto w tym turnieju wystepuje.
          Ciekawe, ze nie ma tam ani Holandi, Francji, Angli, Niemiec, Wloch... a teraz
          porownaj, gdzie w rangigu FIFA jest Polska a gdzie Holandia. Ile druzyn mamy w
          lidze mistrzow, ile w pucharze UEFA a ile kraje, ktorze poprzednio wymienilem.
          Jesli jeszcze mi powiesz, ze kopanie sie Korzyma z rowiesnikami z Kanady czy
          Korei ma mu wiecej dac czy gra w pucharze UEFA to znaczy ze ja faktycznie nie
          mam pojecia o pilce
          • wojtecky zgadzam się w pełni z pablo35 06.06.07, 15:10
            Polaczki są w euforii gdy medale przywożą 17-20-letni gó..arze - może od razu
            odtrąbimy wielkość polskiego futbolu gdy imprezy piłkarskie wygrywac będą już
            kilkuletni szczyle w trampkach???

            Nie o to chodzi - splendor przynoszą rozgrywki seniorów, nie ma się co
            podniecać grą małolatów, niezbyt ukształtowanych jeszcze zarówno fizycznie, jak
            i psychicznie. Nasza młodzież może zajeżdża rówieśników z zagranicy swoim
            przygotowaniem fizycznym, bo taki model kształcenia u nas dominuje - siła i
            szybkość, nie technika i taktyka - ale za kilka lat ci zagraniczni do
            inteligencji piłkarksiej i techniki dorzucą tężyznę fizyczną i będą daaaaaaleko
            z przodu, a nasi pakerzy za kilka lat już nie będą tak lotni w pojmowaniu
            schematów taktycznych czy przyjmowaniu piłki...

            Pamiętam finał jakiejś imprezy młodzieżowej sprzed kilku lat, gdy Polacy
            gromili wszystkich a w finale nasi gladiatorzy gonili jak dziady za piłką
            rozgrywaną przez drobnych Hiszpanów. No i nasi przerżnęli 1:4 (nieźle ich
            musiały doopy bolec po tym spotkaniu) a gola strzelili nie po składnej akcji
            drużynowej (a jakże) ale dlatego, ze jeden z naszych przepchnął przeciwnika i
            przedarł się przez wysoko ustawioną obronę.
        • pablo35 Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 09.06.07, 16:54
          Pozatym przeczytaj sobie to:
          www.sport.pl/pilka/1,70994,4015288.html
      • adam81w Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 06.06.07, 14:46
        wg ciebie ich postawa jest okej?
    • czaromir Marnie im wróżę na przyszłość 06.06.07, 14:11
      Rośnie pokolenie konsumpcyjnych egoistów. Wszystko musi być tylko dla nich.
      Takim niedorozwiniętym emocjonalnie dzieciom - DZIĘKUJEMY.
    • enki79 Adam Marciniak 06.06.07, 14:22
      Szkoda, że autor nie dodał, że Adamowi zmarł nie tak dawno temu ojciec. Ten
      chłopak musi spędzić trochę czasu z najbliższymi. Trochę ludzkiego spojrzenia
      proponuję.

      1908
      • jaguar666 Re: Adam Marciniak 06.06.07, 15:40
        No to będzie ludzkie spojrzenie: gdyby Marciniak powiedział, ze nie czuje się na siłach grać w teraz w reprezentacji i prosi o nie umieszaczanie go w kadrze, bo chciałby w tym czasie odpocząć i odereagować, to zostałoby to zupełnie inaczej odebrane niż to co zrobił. Akcja pt. "spadaj trenerze, bo jadę z dziewczyną na wakacje." jest niepoważna i powinien ponieść konsekwencję swoich czynów.
        W regulaminie FIFA jest, że jeśli zawodnik odmówi gry w reprezentacji, to można go zawiesić do następnego meczu kadry, nie wiem, czy odnosi się do również do reprezentacji młodzieżowych i juniorskich, ale jeśli tak, to wpakować całej trójce dyskwalifikację do października i spokój. Będą następnym razem wiedzieć, że jeśli nie chcą grać, to muszą to merytorycznie załatwić u trenera, a nie głupimi argumentami u trenera i w prasie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka