chubi78 06.06.07, 07:49 Brak mi normalnie słów... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
topewnieja Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:07 należy tylko o tym pamiętać i nie zapomnieć tych nazwisk :)aby już nigdy nie dostali takiej szansy jeśli nią wzgardzili ...i tyle POLSKA ! BIAŁO - CZERWONI!! Odpowiedz Link Zgłoś
janusz36 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:37 strasznie głupi gó..arze; już obrzydliwe jest to że nie chcą grać z orłem na piersiach - niech popatrzą jak starają sie o to piłkarze którzy i tak dużą kasę zarabiają na zachodzie i wcale nie chodzi im juz o wypromowanie się jeszcze dalej dzięki reprezentacji - bo chyba trudno o to posądzić Bąka, który jest blisko końca kariery, czy Smolarka z Borusii Dortmund; a pamiętacie jak Dudek (z megakontkaktem w Liverpool), Świerczewski, Iwan i in. zabiegali o grę w reprezentacji mimo że już byli ustawieni; oprócz tego że szczyle nie szanują tego co ważne, to są najnormalniej głupi nawet z punktu widzenia tego ciasno rozumianego-własnego interesu; bo MŚ20 obejrzą wszyscy menedżerowie na rynku, a tu jeden chce się pokazać na jakimś zgrupowaniu w klubie francuskim... Odpowiedz Link Zgłoś
kamasze_dorna Po prostu GNOJKI 06.06.07, 15:57 Mam nadzieję, że ani Leo, ani nikt o po nim ich nie powoła. Głupie ćwoki. Odpowiedz Link Zgłoś
surfer6 Odpie.przcie się od nich, nie ma przymusu grać 06.06.07, 16:42 w reprezentacji. Decyzje piłkarzy są dla mnie mało zrozumiałe ale mają oni do tego pełne prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
nidemus mecze na TeleLatino na zywo w Kanadzie! 21.06.07, 00:30 ..miejmy nadzieje ze bedzie co ogladac!!!! do boju:))) Odpowiedz Link Zgłoś
grazz Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:12 Za dwa lata nikt o nich nie będzie słyszał książęta jego mać Odpowiedz Link Zgłoś
1yavor Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:51 przeciez to sa jeszcze dzieci. pobiegali troche po pierwszoligowych boiskach i we lbach sie poprzewracalo. korzym?? grosicki?? marciniak?? a kto to w ogole jest?? z takim podejsciem do zawodu to oni niedlugo beda hasac po zielonych lakach w 3 lidze. ot i tak sie zakonczy gwiazdorstwo gowniarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
janusz36 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:39 fakt wielu tak skończyło, choć mieli swoje 5 min. np. gdzie jest dziś Terlecki, Odpowiedz Link Zgłoś
nikalaj Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:12 O dupę rozbić takie gwazdy Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:16 A kto to jest Korzym? Kto to jest Grosicki ? Kmiecie i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
severynas mlodzi - utalentowani??? 06.06.07, 08:16 gdzie? jak? w czym? przeciez oni maja po 20 lat i petaja sie w polskiej lidze, o reprezentacje sie nawet nie ocierajac...mlody i utalentowany to jest ebue, messi, robinho, torres, a te nasze polskie gwiazdeczki to maja slome w bucikach i nozki panienek oraz wode w glowkach - na tym polega ich talent pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
clansmen Re: mlodzi - utalentowani??? 06.06.07, 09:46 WIESZ TO SĄ TAKIE GWIAZDY FUTBOLU ZE WYCHODZA Z ZAŁOŻENIA IŻ POWINNI ZARABIAĆ JAK J.TERRY.W INNYM WYPADKU NIE GRAJĄ.KURDE OBSOLUTNY ZAKAZ GRY W KADRZE SENIORSKIEJ JAKBY TAK KTOŚ CHCIAŁ W PRZYSZŁOSCI ICH POWOŁAC.JAK TO CZYTAM TO MNIE....WYJAZD Z DZIEWCZYNA.KADRA BEEEEEEEE.W GŁOWACH NAWET WODY NIE MA.JAK WALNIESZ TO ECHO SIĘ ODEZWIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
walek_z_lasu Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 08:25 Chciałem to napisać, ale jeden z kolegów mnie uprzedził: trzeba zapamiętać te nazwiska. Odpowiedz Link Zgłoś
qwertyuiop7890 ### Dozywotnio zakaz gry w kadrze i koniec ### 06.06.07, 08:38 Za glupote trzeba placic. Odpowiedz Link Zgłoś
melanc.hoolik prezentują "patriotyzm" a'la gazetka wyborcza 06.06.07, 08:57 więc nie wiem skąd to zdziwienie Odpowiedz Link Zgłoś
jasko1 życzenia zdrowia i... 06.06.07, 09:12 ...jak najwiekszych problemow ze znalezieniem pracy!! Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: prezentują "patriotyzm" a'la gazetka wyborcza 06.06.07, 10:31 melanc.hoolik napisał: > więc nie wiem skąd to zdziwienie dlaczego zarzucasz gw brak patriotyzmu? chyba czas walczyc z powtarzana teza ze pewnym ludziom nie zalezy na Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 spadaj na stronę gazetki "polskiej" tam się 06.06.07, 11:25 podleczysz a tu nie zaśmiecaj forum chwaście Odpowiedz Link Zgłoś
leszlong Re: prezentują "patriotyzm" a'la gazetka wyborcza 06.06.07, 13:03 Boże, znów jakiś nakręcony. Co chwila wypala, że to przez GW. A koklusz i wybuchy supernowej to też??? Odpowiedz Link Zgłoś
polsz dyskwalifikacja 06.06.07, 10:02 zafundować młodym gnojkom dyskwalifikacje, jak nie będą wcale grali to się naprostują s1.bitefight.pl/c.php?uid=133035 Odpowiedz Link Zgłoś
yhwh Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:14 takie zachowanie powinno im zamykac drzwi do dorosłej reprezentacji powinien ktos to tym bałwanom zakomunikować Odpowiedz Link Zgłoś
apparent Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:17 Postawa tych młodzianków to brak profesjonalizmu. Będą kiedyś żałować. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:29 ciekawe czy kiedys nie bedzie im sie chcialo grac w doroslej kadrze? korzym? nie chce mi sie wierzyc a nie jechac na kadre bo dziewczyna costam??!!! czy marciniak to nie jest ten gracz tak usilnie promowany przez borka w tv? grosicki, korzym i marciniak niech jada na zachod zarobic, bo widac na niczym innym im nie zalezy, niech nie graja w polskiej kadrze i wogole zapomnijmy o nich. Odpowiedz Link Zgłoś
no_one2 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 10:32 Nie chce sie wam grac ? To wyp.... ! Zeby czasem nikt w przyszlosci ich nie probowal powolac do kadry seniorow ! Zapamietac te nazwiska jak juz ktos wczesniej napisal ! Zdechna w tych swoich prowincjonalnych klubikach ! Odpowiedz Link Zgłoś
diana1322 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 11:13 Paranoja!!!!! Nigdy więcej nie dać im szansy grać w reprezentacji Polski!!!!Oni na to nie zasługują!!! Bo wyjeżdża z dziewczyną na wakację->gdybym ja była tą dziewczyną to bym go na zgrupowanie wywiozła:) Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 nie od rzeczy jest dodac że pustynne metody 06.06.07, 11:29 przygotowania do sezonu i turnieju mistrzowskiego to najnowszy hit polskiej myśli szkoleniowej. Nikt na świecie tego nie robi w tak wyszukany sposób. Mistrzowski turniej jest w Kanadzie w związku z tym Jordania jako miejsce obozu przygotowawczego to jest to. Brawo PZPN !!! Pewnie parę groszy od beżowych braci obiecano. Odpowiedz Link Zgłoś
maclaren Korzym 06.06.07, 11:29 Mam pytanie, głównie do kibiców Legii, bo tak gra Korzym. Parę lat temu było o nim bardzo głośno, że niby talent na miarę Lubańskiego i takie tam. Podobno miał jechać do szkółek m.in. Monaco i Chelsea. Sprawa ucichła. Jakiś czas później patrzę, a Korzym gar w Legii, później Odrze na zasadzie wypożyczenia i teraz z nowu w Legii. Czy ktoś może wie, dlaczego ten koleś nie wyjechał do tych szkółek? Notabene już jeden taki był, co do szkółki Ajaxu za młodu pojechał i jak mu kazali bawić się piłką, to ich wyśmiał, ze to dziecinada (nie wiem ile wtedy miał, ale napewno był nieletni) i wrócił do Polski. Po latach przyznał, ze to był największy błąd jego życia. Nazywa się Saganowski. Odpowiedz Link Zgłoś
bomberto Re: Korzym 06.06.07, 12:06 Sagan był w Feyenoordzie. A co do Korzyma to naprawdę nie wiem czym sie u niego zachwycać. Brak dynamiki, strzału , gry głową. Jako tako się zastawia ale to wszystko. Na pewno nie jest to gracz na Legię, więc dziwię się że nie chce jechać. Cała sytuacja pewnie wynika z tego że w Legii będzie teraz Urban, który kompletnie nie zna polskich zawodników, więc będą chcieli się pokazać. Osobiście jako kibic Legii jestem również oburzony ich odmową oraz porażony głupotą. Niech sobie przypomną jak Janczyk strzelił 3 gole Belgii to od razu posypały się oferty dla niego . Odpowiedz Link Zgłoś
janek_1983 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 11:33 Powinni zdyskfalfikowac frajerów i po tygodniu albo po 2 dniach by błagali żeby ich powołać Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiu65 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:00 Skoro grę w kadrze maja gdzieś, to należy to zapamiętać na przyszłość gdyby chcieli zagrać w dorosłej kadrze - wtedy trener kadry powinien jasno i wyraźnie powiedzieć że tych panów z uwagi na wcześniejsze lekceważenie kadry nigdy ich nie powoła. Z trzech zawodników którzy odmówili gry, dwóch się wywodzi z Legii Warszawa.... Dlaczego mnie to nie dziwi? Odpowiedz Link Zgłoś
bomberto Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:02 A widzisz powinno bo Legia zawsze dawała mnóstwo kadrowiczów. A jest jeden Korzym w dodatku rezerwowy, który mam nadzieje po wzmocnieniach nie będzie grał. Odpowiedz Link Zgłoś
janusz36 Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:47 bo jesteś głupi; poza tym jeden się wywodzi ze Sczecina a drugi z Nowego Targu, czy Sącza, a nie z Legii, jakoś reprezentacja niegdy nie narzekała na traktowanie w Warszawie, czy to byli piłkarze Wisły, Lecha, czy Widzewa \ a za tych dwóch gó..arzy wstydzimy się, ale nie dlatego, że wywodza się z Legii, tylko wstydzimy się jako Polacy; pewnie nasłuchaja się jeszcze od kibiców Legii Odpowiedz Link Zgłoś
jasnepelne2 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:02 Chrzanić gwiazdorków. Moim zdaniem powinno się w takiej sytuacji maksymalnie obrzydzić im życie, poprzez dodatkowe treningi w klubach, grę w rezerwach, nakaz wizyt w domach dziecka, samotnej matki, szkołach, przedszkolach itd. Żeby im takie głupoty do łba nie wpadały! Jak można olać kadrę! jak mozna olać taką szansę na promocję! Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 07.06.07, 10:26 Nie ma co ich karać, oni sami się karzą. Jeśli w wieku 20 lat mają takie podejście, to ludzi z nich już nie będzie. Polska, Cypr, Grecja lub II liga niemiacka, oto potencjalne miejsca ich zestarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
keeper69 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 12:34 To jest tak smieszne ze az smutne... w glowach sie dzieciom poprzewracalo. Odpowiedz Link Zgłoś
mar.was Nie dorośli do swych lat... n/t 06.06.07, 12:46 --- I umieć nie spaść, kiedy piersi pęd rozpiera A spadłszy, szepnąć jeszcze — equus polonus sum! Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:17 Szybko im sodówka uderzyła do głowy i to jeszcze po czym? Z tego grona tylko Marciniak prezentował jako taki poziom, reszta grała na poziomie okregówki. To jest znak, że najlepsze kluby w Polsce nie mają co ich zatrudniać, bo porzydku z nich nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
osky Re: Nie chcą grać w młodej kadrze 06.06.07, 13:28 Debile, nie wiedza co traca... Odpowiedz Link Zgłoś
pablo35 Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka faktow 06.06.07, 13:30 Nie tak dawno wszyscy sie glowili, jak to jest ze nasze mlodziezowki odnosza sukcesy, ktore nie przekladaja sie potem na "dorosla" pilke. Wlasnie dlatego ze w takiej Holandi czy Francji, imprezy juniorskie traktuje sie jako srodek do celu, a nie cel sam w sobie. To jedno. Drugie to fakt, ze na zachodzie do takich kadr sciaga sie przewaznie tych, ktorzy nie moga zalapac sie na lawki w 1-szo labo drugoligowych klubach i wystep w mlodziezowych reprezentacjach traktuja jako ostatnie deski ratunku by sie pokazac. Po trzecie naprawde nie dziwie sie Korzymowi, co rok polskie kluby daja D..y w pucharach, bo zle sa przygotowane do poczatku sezonu. To ze wielu z was pisze takie bzdety to mnie niezbyt dziwi, ale ze panowie z Wyborczej, ktorzy daja sie "przedrukowuja" takie artykuly pod jeszcze na dodatek prowokacyjnymi tytulami, to juz naprawde nie wiem o co im chodzi. Ktos chyba powinien stanac pod sciana, walna sie kilka razy w leb i zastanowic sie na drugi raz co pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 fakty za PZPN nie mistrzostwa świata tylko 06.06.07, 13:34 konsultacje i turniej pustynny U-20: Powołania na turniej w Jordanii Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 02 – 12.06 br. odbędzie się konsultacja szkoleniowa i turniej towarzyski w Jordanii dla zawodników rocznika 1987. Na w/w imprezę powołani zostali: Odpowiedz Link Zgłoś
janusz36 Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 06.06.07, 14:06 Messi, Maradonna, Zico, Robinio, Zolla, Podolski, Figo, wszyscy wybitni Czesi i wielu innych niedawno i dawno to pewnie Ci co byli za słabi żeby grać w klubach i dlatego nie jeździli na mistrzostwa dla młodych; nie masz pojecia o piłce noznej, ośmieszasz się tylko poogladaj sobie składy drużyn które grały piersze skrzypce na mistrzostwachdo lat 17 czy 20, zamiast bez wiedzy klepać bzdury Odpowiedz Link Zgłoś
pablo35 Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 06.06.07, 14:35 Ty widziales jak wygladaja treningi mlodziezowki na zachodzie a jak u nas? Bo ja tak. Tam 13-15 letni chlopcy przedewszystkim ucza sie obchodzic z pilka, przyjmowac, dryblowac, podac dokladnie na 20 metr. U nas w wiekszosci szkolek pilkarskich uczy sie zapieprzac za pilka. Jakie mamy tego efekty to widac, chyba ze ty ogladasz inna pilke niz ja. Jesli uwazasz ze mlodziezowki Holandi czy Francji osiagaja lepsze wyniki, to radze ci sprawdzic kto w tym turnieju wystepuje. Ciekawe, ze nie ma tam ani Holandi, Francji, Angli, Niemiec, Wloch... a teraz porownaj, gdzie w rangigu FIFA jest Polska a gdzie Holandia. Ile druzyn mamy w lidze mistrzow, ile w pucharze UEFA a ile kraje, ktorze poprzednio wymienilem. Jesli jeszcze mi powiesz, ze kopanie sie Korzyma z rowiesnikami z Kanady czy Korei ma mu wiecej dac czy gra w pucharze UEFA to znaczy ze ja faktycznie nie mam pojecia o pilce Odpowiedz Link Zgłoś
wojtecky zgadzam się w pełni z pablo35 06.06.07, 15:10 Polaczki są w euforii gdy medale przywożą 17-20-letni gó..arze - może od razu odtrąbimy wielkość polskiego futbolu gdy imprezy piłkarskie wygrywac będą już kilkuletni szczyle w trampkach??? Nie o to chodzi - splendor przynoszą rozgrywki seniorów, nie ma się co podniecać grą małolatów, niezbyt ukształtowanych jeszcze zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nasza młodzież może zajeżdża rówieśników z zagranicy swoim przygotowaniem fizycznym, bo taki model kształcenia u nas dominuje - siła i szybkość, nie technika i taktyka - ale za kilka lat ci zagraniczni do inteligencji piłkarksiej i techniki dorzucą tężyznę fizyczną i będą daaaaaaleko z przodu, a nasi pakerzy za kilka lat już nie będą tak lotni w pojmowaniu schematów taktycznych czy przyjmowaniu piłki... Pamiętam finał jakiejś imprezy młodzieżowej sprzed kilku lat, gdy Polacy gromili wszystkich a w finale nasi gladiatorzy gonili jak dziady za piłką rozgrywaną przez drobnych Hiszpanów. No i nasi przerżnęli 1:4 (nieźle ich musiały doopy bolec po tym spotkaniu) a gola strzelili nie po składnej akcji drużynowej (a jakże) ale dlatego, ze jeden z naszych przepchnął przeciwnika i przedarł się przez wysoko ustawioną obronę. Odpowiedz Link Zgłoś
pablo35 Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 09.06.07, 16:54 Pozatym przeczytaj sobie to: www.sport.pl/pilka/1,70994,4015288.html Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Zanim madrale zaczniecie ich potepiac kilka f 06.06.07, 14:46 wg ciebie ich postawa jest okej? Odpowiedz Link Zgłoś
czaromir Marnie im wróżę na przyszłość 06.06.07, 14:11 Rośnie pokolenie konsumpcyjnych egoistów. Wszystko musi być tylko dla nich. Takim niedorozwiniętym emocjonalnie dzieciom - DZIĘKUJEMY. Odpowiedz Link Zgłoś
enki79 Adam Marciniak 06.06.07, 14:22 Szkoda, że autor nie dodał, że Adamowi zmarł nie tak dawno temu ojciec. Ten chłopak musi spędzić trochę czasu z najbliższymi. Trochę ludzkiego spojrzenia proponuję. 1908 Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Re: Adam Marciniak 06.06.07, 15:40 No to będzie ludzkie spojrzenie: gdyby Marciniak powiedział, ze nie czuje się na siłach grać w teraz w reprezentacji i prosi o nie umieszaczanie go w kadrze, bo chciałby w tym czasie odpocząć i odereagować, to zostałoby to zupełnie inaczej odebrane niż to co zrobił. Akcja pt. "spadaj trenerze, bo jadę z dziewczyną na wakacje." jest niepoważna i powinien ponieść konsekwencję swoich czynów. W regulaminie FIFA jest, że jeśli zawodnik odmówi gry w reprezentacji, to można go zawiesić do następnego meczu kadry, nie wiem, czy odnosi się do również do reprezentacji młodzieżowych i juniorskich, ale jeśli tak, to wpakować całej trójce dyskwalifikację do października i spokój. Będą następnym razem wiedzieć, że jeśli nie chcą grać, to muszą to merytorycznie załatwić u trenera, a nie głupimi argumentami u trenera i w prasie. Odpowiedz Link Zgłoś